/ Fórumok /

Makettinfo

Innen értesülhetsz a lap frissítéseiről, itt jelezheted, ha hibát észleltél valahol
a fórum működésében, vagy az oldalak megjelenésében.
A topikhoz csak bejelentkezett felhasználók tudnak hozzászólni. Kérem, jelentkezzen be itt!
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28., 29., 30., 31., 32., 33., 34., 35., 36., 37., 38., 39., 40.,
41., 42., 43., 44., 45., 46., 47., 48., 49., 50., 51., 52., 53., 54., 55., 56., 57., 58., 59., 60.,
61., 62., 63., 64., 65., 66., 67., 68., 69., 70., 71., 72., 73., 74., 75., 76., 77., 78., 79., 80.,
81., 82., 83., 84., 85., 86., 87., 88., 89., 90., 91., 92., 93., 94., 95., 96., 97., 98., 99., 100.,
101., 102., 103., 104., 105., 106., 107., 108., 109., 110., 111., 112., 113., 114., 115., 116., 117., 118., 119., 120.,
121., 122., 123., 124., 125., 126., 127., 128., 129., 130., 131., 132., 133., 134., 135., 136., 137., 138., 139., 140.,
141., 142., 143., 144., 145., 146., 147., 148., 149., 150., 151., 152., 153., 154., 155., 156., 157., 158., 159., 160.,
161., 162., 163., 164., 165., 166., 167., 168., 169., 170.
Archy 1933 2006. november 19. 14:50
Válasz erre
MrChef 1932 2006. november 19. 11:54
Válasz erre
Sziasztok!

Lenne egy ötletem a fórumok listájához kapcsolódóan: lehetne egy olyan gomb, amelyik az időrendi elrendezés mellett betűrendbe is tenné a fórumok címeit. Például én már soknak tudom fejből a címét (ezzel sztem nem csak én vagyok így), egy betűrendben lévő sor pedig megkönnyítené a keresést.
Gabi 1931 2006. november 19. 09:38
Válasz erre
RaPe!

Jó az ötlet, szerintem maradhat!

Gabi
MattHeafy 1930 2006. november 18. 23:51
Válasz erre
Én észrevettem, én észrevettem:)
van fénykép a cikk írójáról:)Grat, jó ötletnek tartom!
A gépre nemtok mit írni még mindig nem térek magamhoz!
Matty
RaPe 1929 2006. november 18. 23:49
Válasz erre
Felkerült Ákos legújabb mesterműve (MC-130 Combat Talon), melyben elrejtettem egy apró újdonságot :)

Mit szóltok ehhez az apró változáshoz?
Kalóz 1928 2006. november 18. 19:12
Válasz erre
Hát ilyen még nem volt! Az előbb belptem egy kicsit csevegni - magammal! :(
Mindenki makettezik?
Stefan 1926 2006. november 17. 14:35
Válasz erre
Addíg is míg nem kerül fel, egy kis segítség: kep.tar.hu/istf/50378210
MrChef 1924 2006. november 17. 14:27
Válasz erre
Remélem a Humbrol festékeket is továbbviszik.
vrauko 1923 2006. november 17. 14:25
Válasz erre
Barátaim,
Jó hír: a Hornby vas útmodell és modellészeti ritkaság-gyártó cég +vásárolta az Airix és Humbrol márkákat, és tovább szándéxik folytatni a gyártást azzal az elképzeléssel, hogy "az Airfix és Humbrol erős márka l1ék a piacon." A Hornby 1:87-es vasútmodelleket és tartozékokat gyárt, és úgy vélelmezi, hogy az Airfix holmik jól kiegészítik a saját termékeiket. Az Airfix irányítását átalhelyezik saját kenti fő hadiszállásukra, a makettgyártást pedig kihelyezik mindenfele, ahol vállalnak műanyagöntést, és így kívánja "új életre kelteni a világszerte népszerű patinás régi márkákat." A Hornby 1ébként előrelátó cég; nem t'ok róla, hogy a vas útmodelljeit Magyarországon annyira forgalmaznák, de láttam odekünn, hogy a cuccaik dobozán már magyar nyelvezeten is rajt' van az ösmertetés.
Pisti 1922 2006. november 16. 09:08
Válasz erre
Sziasztok!

Mike Tamás Így festek én cikkét, szeretném elkérni, ha valakinek megvan esetleg a rendszergazdától. Sajnos a Makettező ABC-be még nem került vissza :(
halaci 1920 2006. november 15. 16:22
Válasz erre
Böngésző gondom nekem is van, FF alatt a második átkattintásnál meghal, Opera alatt viszont gond nélkül futkorászik. Még jó, hogy négyfélét használok a gépen teszteléshez, valamelyikkel mindegyik oldal elindul.
boriszjelszint 1908 2006. november 8. 17:38
Válasz erre
Sziasztok! szeretnék gratulálni a keresőhöz!
atya2001 1903 2006. november 8. 09:32
Válasz erre
Hali
Tetszik a kereső, nagyon szuper, rég vártam már rá.
csaio
atya
Kalóz 1902 2006. november 8. 08:54
Válasz erre
Néha még most is átmegy tetszhalottba, főleg a szöveg begépelésekor nem tudja követni a sebességet.
Kalóz
Elektrolakatos 1901 2006. november 8. 01:44
Válasz erre
Jó a kereseő...nekem tetszik!:):)
Elektrolakatos 1900 2006. november 7. 09:17
Válasz erre
RaPe!

Az este megint rájött az Infóra, hogy IE alatt mirelitet játszik!
tsaba 1899 2006. november 4. 16:18
Válasz erre
No, már nekem is mükszik.
:)
Az idő mindent megold...
Bombraider 1898 2006. november 4. 12:28
Válasz erre
Sziasztok!
Mostanra oldódott meg oldódott a probléma.
Köszi Mekett!

üdv:bomb
Miggyuri 1897 2006. november 4. 12:05
Válasz erre
Ma reggel nálam is ez volt a helyzet. Azonnali hatállyal lefagyott a gép csak kilépni lehetett az oldalról és a netről. Fenn a címnél ki is írta, hogy Nem váalszol. IE-m van.
Miggyuri
Sonka_papa 1896 2006. november 4. 11:52
Válasz erre
Én Mozzilát használok de megnéztem explorerrel és nekem azzal is megy.Nem lehet, hogy az
internet szolgáltatóval van baj esetleg ha mindanyian ugyanazt az internet"szolgáltatót" használjátok?
atya2001 1895 2006. november 4. 11:47
Válasz erre
Hali
Nekem Bombraider jelezte, hogy neki se megy 3 böngészővel se. Mikor kérdezte nekem ment IE-el, de mostmár nekem se megy. Csak a Mozillával megy.
csaio
atya
Elektrolakatos 1894 2006. november 4. 11:41
Válasz erre
tsabához csatlakoznék nálam is az explo hibát/nem válaszol jelzett a rendszer egész mostanáig!

Elektro
tsaba 1893 2006. november 4. 10:59
Válasz erre
sziasztok.
Meg tudnátok mondani, hogy miért van az, hogy ha az internet explorerrel nézem az oldalt, mihelyst a fórum, chat menüpontra megyek, lefagy az oldal? Tegnap még jó volt, mozillával ma is megy?
Mi lehet nálam a gond?

Köszi a segítséget.

Tsaba
RaPe 1890 2006. október 31. 15:14
Válasz erre
G-cart!

Köszi, javítva (ha esetleg feltöltöttem volna a fájlt... :D ).

RaPe
G-cart 1889 2006. október 31. 15:08
Válasz erre
Sziasztok!
Nekem nem jön be a Bolyai-s eredménylista, csak egy üres oldal!
Nézzzetek rá légyszi!
Kösz: G'
Archy 1888 2006. október 31. 00:49
Válasz erre
Ígérem nem fényezem többet magunkat, de sokszor sokaknak (nekem is) fel sem tűnnek olyan dolgok, amiket kívülálló egyből észrevez. Történt ez a workshopon, ahol én mint szervező, és nem (elsősorban) mint makettinfo-s voltam jelen. Kedves zalaegerszegi klubtársaimmal beszélgettem, és bizony nekik feltűnt, hogy mennyi makettinfos volt ott, és hogy milyen erős a baráti összetartás a kékeknél. És akkor ők még nem is nagyon járnak versenyekre...
Ezt csak azért írtam, hogy érezze mindenki, észreveszik az emberek, hogy ezek a kékpólósok... és bizony meg is jegyzik. A makettinfo már egy jelenség, és ettől ne bízzátok el magatokat, de legyetek rá büszkék, tudatosan.
Áron
Sz.Szabi 1887 2006. október 31. 00:44
Válasz erre
Kedves Hozzászólók!

Mivel a Bolyai is érintett, sőt gyakorlatilag a megszólított is, szükségesnek tartom, hogy néhány fontos részletről tájékoztassalak benneteket. A félreértések elkerülése végett minden esetben teljes nevet fogok használni, abból kifolyólag is, mivel én is mindig vállalom hozzászólásaimnál a nevemet!

Az ominózus eset vasárnap 13.30 után történt, amikor is részben váratlanul(!!!; ez fontos részlet) megjelent az M1 stábja, és felvételt készített az eredményhirdetésről. Mivel jómagam a köszöntő mondásához készültem, Hajba László barátom pedig az átadó szöveget mondta volna, így csak kutyafuttában beszéltünk, pontosabban csak Laci a kameramannal, hogy mi a tervük. Abban állapodtak meg, hogy az eredményhirdetést követően 15 percre késleltetjük az átadást, ezalatt a stáb rendelkezésére állhattunk volna, zavartalanul. Mondom ezt feltétéeles módban, mivel se szó, se beszéd, néhány snittet követően a stáb eltűnt.
Ami ezt követően történt, azt már én is csak elbeszélésekből tudom, úgy mint Vincze Péter, Szele István, Kovács Imre, Tóth Gábor, Földvári Csaba elmondása alapján.
Történt, hogy a stáb egy kedves barátunk lányával, Szűz Alexandrával (legfiatalabb induló) készített riportja mellett Vincze Petit "találta" meg, aki kézségesen a rendelkezésükre is állt. Ezt követően felmentek a kiállítótérbe és a makettezés mibenlétéről és munkájáról kérdezték. Ekkor történt az eset, amikor is a kameramann kérésére Péter megigazította a diorámája mögött lévő képet és ekkor kissé közel került Lőrincz Peti kétfedelűjéhez. Szele István klubtársam pedig kicsit indulatosan rászólt, hogy a felügyelők engedélye nélkül ne tegye ezt, mivel a kiállítás ideje alatt a makettek a mi felelősségünkre vannak bízva. Ezt követően szóváltás alakult ki, amelybe a riporter hölgy is belekeveredett, mivel megjegyezte, hozzáteszem teljesen jogosan, hogy ezt nem ilyen formában kellene megvitatni. Ezután Szele Pisti már a hölggyel kezdett vitázni, aminek az lett a vége, hogy a stáb rövid idő múlva távozott, barátaim, a további forgatáshoz felajánlott segítségét elutasítva, illetve az elköszönésükre gúnyosan reagálva:"Köszönjük a szíves vendéglátást!"

Az esetet követően érkeztem meg, látva Vincze Peti feldúltságát és tájékozódván az eseményekről, kértem a felektől, hogy higgadtan beszéljük át a történteket. Úgy érzem, ez csak részben sikerült, ez is, illetve a lentebb olvasottok késztettek arra, hogy reflektáljak a leírtakra.

Janik Zsolt említi, hogy nem lett rendesen megszervezve a sajtó fogadása.

26-án csütörtök kora délután találkoztunk Hajba Laci egyik ismerősével, egy nyugállományú rendőr alezredessel, aki korábban sajtótiszt volt és már több hasonló rendezvénynek szerzett médiakapcsolatot (pl.: Csobánka Military Parádé). Ő felajánlotta, hogy az idő rövidsége ellenére is megpróbál segíteni és továbbítja a tájékoztatónkat az illetékeseknek. Másnap du. 2 óra körül fel is hívott, hogy az M1 érdeklődött és LEHET, hogy kijönnek, TALÁN vasárnap. Kontaktot nem adott kérésemre sem, így nem tudtam tájékozódni részletesen a stáb szándékairól.

Tudnotok kell, hogy katonai létesítményben a sajtó csak külön engedéllyel dolgozhat, amit a HM Média osztálya adhat ki. Figyelembe véve, hogy péntek délután volt, amikor a minisztériumban már a "fű se nő", illetve hogy az előkészületek a versenyre javában zajlottak, csekély esélyem volt arra, hogy lépjek az ügyben, főképp úgy, hogy semmi konkrétumot nem tudtam volna mondani. Abban maradtunk Hajba Lacival, hogyha mégis megjelennek (amire csekély esélyt láttunk), fogadjuk őket és ha van engedélyük, akkor segítségükre leszünk, ha nem akkor pedig megköszönjük a fáradságukat és ott és akkor elköszönünk tőlök. Tettük volna ezt annak fényében, hogy a 23-i események után szigorú intézkedéseket hoztak, amelyek egy nagyszabású programunkat is keresztül húzták (ezért voltak egyébként a telephelyen lekordonozva a múzeum járművei) és nem utolsó sorban azért, mert a saját bőrömet nem vittem volna a vásárra (szeretnék még legalább másfél évig az egyetem hallgatója lenni).

Ezután a fentebb említett igen tisztelt és jóképességű stáb rám hivatkozva, mindenféle velem vagy Hajba Lacival történt egyeztetés nélkül (persze, hiszen az én nevem szerepelt szervezőként az anyagon, de az már derogált nekik, hogy felhívjanak) s a legjobb, regisztrálás nélkül (mivel a kapuszolgálat bekísérte őket)egyszerűen besétáltak és forgattak. Azóta se tudom kik voltak és volt-e forgatási engedélyük. Talán az volt a szerencsém, hogy az esetet követően találkoztam az elhárító tiszttel és elmondtam neki a történteket, aki azt mondta, hogy most már ígyis-úgyis mindegy, de azért utánanéz az esetnek. Ma kiderült, hogy egy jelentéssel utólag igazolták a történteket, de nem kell mondanom, hogy milyen érzésekkel mentem be a Bolyaira...

A forgatott anyag (kb. 1,5 perc) hétfő reggel 6 után, az M1 regionális híradójaában ment le, pozitív képet festve a rendezvényről, egyáltalán a makettezésről. Reggel 6 óra, 1,5 perc, a történtek után. NO COMMENT...

Ezek után talán senki sem sértődik meg azon, ha azt mondom, hogy a szóváltás márcsak hab volt a tortán.

Ennek ellenére úgy érzem, hogy tisztázni kell a történteket. Úgy vélem, hogy az eset szerencsétlen véletlenek összejátszásából adódott.

Aki ismeri Szele Pistit, az tudja, hogy igen szókimondó és talán kicsit hirtelen haragú is, azonban azt is el kell mondanom, hogy igazi társasági ember, régi ismerősünk és a versenyen, hétvégéjét feláldozva végig segítkezett. A fáradságtól és a felelősség súlyától is olyan dolgokat mondott, amit lehet, hogy nem kellett volna, minden esetre másképpen kellett volna megfogalmaznia.

Vincze Peti pedig, gondolom a riporternek megfeleni akarva, mindent megtett és nem gondolt arra, hogy egyeztessen a szervezőkkel. Félreértés ne essék, nem baj hogy nem bolyais beszélt, az a helyzet ugyanis, hogy a tévések nem arra voltak kiváncsiak, hogy itt a Bolyai Makett Klub egy versenyt szervez, hanem hogy mi az a makettezés és mit tud egy makettező. Ez pedig a bejátszásból tökéletesen kiderült!

Úgy gondolom, hogy másfél perc médiaszereplés nem ér annyit, hogy ennek folyamodványaként több éves ismeretségek, barátságok menjek tönkre. Legközelebb nagyon át fogjuk gondolni, hogy kivel állunk szóba sajtóügyileg és szükségesnek látszik a szervezők szélesebb körű tájékoztatása is.

A sajtó hatalma lehet mindenható, de nem minden áron való!

Bízom abban, hogy megnyugodnak a kedélyek és csak a szép élményekre fogtok emlékezi!

Baráti üdvözlettel és tisztelettel:

Sziráki Szabolcs
klubvezető
Bolyai Makett Klub
exec 1886 2006. október 30. 20:58
Válasz erre
Vaze Mekett... akkor a végét kéne törölni, az eleje maradhat ars poeticának :)))

Fél órája fogalmaztam... remélem azért marad :)
exec 1885 2006. október 30. 20:56
Válasz erre
Az alábbiak tükrében különösen:

Egy éves lett a MOK a hétvégén. Gratulálok hozzá és örülök neki, hogy ott lehettem az alapításnál is, az ünnepelésnél is és annak is, hogy szeletelhettem az alkalmi tortát. A makettinfo azonban ennél jóval öregebb, én 4 éve látogatom az oldalt, és büszke vagyok arra, hogy láttam felnőni az oldalt.

Az oldal célja a makettezés népszerüsítése, és ha lehet így mondani, az "utánpótlás nevelés". Mindemellett az idősebbek is tanul(hat)nak folyamatosan egymástól, meghallgatják egymást. Ez olyannyira jól működik, hogy láthatóan egyre színvonalasabb munkákat készítünk, és a versenyeken egyre több díjat sikerül elhoznunk. A tavaji alapításkor kb 20 lehettünk. Mostanra 73 fő a klubb tagsága.
Abból, hogy (szerintem) mennyire jól van kezelve ez az oldal, és a chat, mennyire jól bánik a tagság egymással szerintem elég jó példa, hogy egyre több olyan ember van a körünkben, aki maga nem makettezik, csak gyermekét kíséri el a versenyre, mégis jól érzi magát. Úgy érzem a honlap és a tagság eddigi hozzállása által sikerül nem csak a gyerekekkel, de a szülökkel is elfogadtatni ezt a szép hobbit, így azok többé nem méregdrága porfogót, hanem értékes munkát látnak a makettekben.

Egy évvel ezelőtt a tagság a saját zsebéből létrehozott egy kupát, amit a versenyeken, a szervezők szíves engedelmével, belső szavazás alapján szoktunk kiosztani ifjú tehetségeknek.

Mindemellett a netikettet is terjesszük, a tagság pedig szerintem elég jól kordában van tartva ebből a szempontból. Tiszteljük egymást és tisztelettel beszélünk egymással. Vannak néha kivételek, de a lentiekre reagálva ezeket a klubbon belül leszoktuk kezelni, ha kiderül. Itt jelzem rögtön, hogyha emlékeztek a Fabulison milyen eldurvult viták voltak, itt ez nem fordulhat elő.

Ennek tükrében kérek minden további hozzászólót, hogy évek munkáját, a netikettet, a honlap stílusát, és egymás tiszteletben tartva folytassa a további vitát.

Vitázni lehet, kell is, DE NEM MINDEGY HOGY HOGYAN!

Üdvözlettel:
Imre Géza
Mekett 1884 2006. október 30. 20:45
Válasz erre
Archy! Köszönöm, a májam nem engedi, hogy töröljem :) de én inkább szeretném megköszönni mindenkinek, hogy megállta véleménnyilvánítás nélkül a dolgot, tudom hogy ez ilyenkor borzasztó nehéz tud lenni. Moderátor többet nem kívánhat.

Ne fussunk tiszteletköröket, a lényeg, hogy a Vip által említett hozzászólásokat megnéztem, megritkítottam, részemről és a MOK részéről lezártnak tekintem a dolgot. Eddig sem vettünk be magunk közé akárkit, és ezután is megnézzük, ki mellé állunk.

Jó éjt mindenkinek!
Mekett
Archy 1883 2006. október 30. 18:43
Válasz erre
Nos lehet, hogy kissé megkésve, és talán figyelmetlenségemnek köszönhető ez, de most jött el a pillanat, hogy azontúl, hogy kiváló vezetőnek, és közösségi embernek tartom Meketett, most szükségét érzem, hogy kimondjam, büszke vagyok arra, hogy MEKETT a klubvezetőnk. Ilyen higgadt és tárgyilagos hozzáállásra csak nagyon kevesek képesek. Szóval dagad a mellem, mert én is MOK-os vagyok. Őszinte elismerésem!
További kellemes MAKETTEZÉST!
Áron
Kalóz 1882 2006. október 30. 18:31
Válasz erre
Mekett!
Az ominózus hsz-ek a 2085 és 2108 között szerepelnek, ill. a téma ott zajlott le.
Kalóz
Vip 1881 2006. október 30. 18:28
Válasz erre
Tisztelt Mekett!

A következő hozzászólásokat nézd meg légyszíves, és még néhányat a "környékről".
2106/2159
2103/2159
2100/2159
2093/2159

Látni fogod, hogy akkor még be sem kapcsolódtam a vitába.

Üdv: Vincze Péter
Mekett 1880 2006. október 30. 18:21
Válasz erre
Tisztelt Vizes!

Több állításoddal nem értek egyet, de tekintve, hogy mire kértem minden kedves olvasót (téged is!), most nem reagálok itt rá.

Utoljára jelzem, hogy az érintett hozzászólások számát kérem, nem többet, nem kevesebbet, aki erre nem képes, azt ezentúl törlöm, álljon bármelyik "oldalon".
A tárgyi előzmények hiányában nem fogok bocsánatot kérni, abban biztos lehet mindenki.

És kifejezem abbéli reményemet, hogy hamar rendeződik ez a dolog.
gyurmakoma 1879 2006. október 30. 18:15
Válasz erre
kollégák!
nem akarok beleszólni,nem húz a szivem senkihez.
a lépcsőnél álltam az eredmény hirdetés alatt.akkor mentek fel a tv-sek: önhatalmúlag.
kb 5 prcig nem álltak a szervezők a lezárásnál,és hát ezt rögtön páran ki is használták
Vizes 1878 2006. október 30. 18:12
Válasz erre
Tisztelt illetékesek, Kalóz, RaPe, Mekett stb!

A Replicának nincs semmi baja a Mok-osokkal és ez a dolog ami most a Bolyain történt teljesen független a bolttól.
A Makettinfón történt az első "savazás" a bolt felé és nem fordítva.
Ez a múlt.
Nem tudom miért kell szítani a tüzet.

Rengeteg félinformácíóval rendelkező egyén irogat mindenfélét anélkül, hogy tájékozódna előtte. Ennyi történt.

( Megjegyezném a kollegámat nem kereste volna meg a TV, és nem kértek volna tőle riportot, és nem mehettek volna fel a makettekhez és nem nyúlhatott volna hozzá a saját makettjének a dokumentációjához ( Nem más makettjéhez, de még csak a sajátjához sem nyúlt hozzá)ha rendesen meg lettek volna szervezve a dolgok.

PL:
A szervezőknek kellett volna várni a TV-t.
Biztosítani kelett volna a lépcsőt
Kísérni kelett volna a TV-seket.

És nem kiabálni. Arról igazán nem tehet, hogy őt szúrták ki a TV-sek az eredményhirdetésen. Ezért semmiképpen nem kéne lehülyézni és semmiképpen nem tartozik bocsánatkéréssel sem a MOK-osoknak sem a bolyaisoknak.

Tisztelettel
Janik Zsolt
boltvezető ( Replica )
Mekett 1876 2006. október 30. 17:54
Válasz erre
Ismétlem Vip!

Az eddigi és a most kibontakozni látszó konfliktus ellenére leírtam, miben lehetünk a szolgálatodra. Az ügyben a reakcióidat kérlek, erre korlátozd te is és a többiek is.
Kalóz 1875 2006. október 30. 17:54
Válasz erre
Vip!

Légyszí, higgadj le!
Ennél sokkal komolyabb dolgokat is az ember fejéhez vágnak az életben, mégse szaladgálunk folyton a bíróságra elégtételért. Hidd, el kezded teljesen komolytalanná tenni önmagad!
Üdv: Kalóz azaz Kurusa Sándor
Vip 1873 2006. október 30. 17:50
Válasz erre
RaPe!

Engem hülyéznek és vágjak hozzá jó pofát?
Úgy látom, te is csak félinformációkkal rendelkezel az eseményekről. Ne védd reflexből a társaidat! Ismétlem ők hülyéztek le névtelenül! Mi lenne, ha megkérdeznétek, arról, hogy mi történt? Szívesen elmondom.
De nem tűröm, hogy bárki is név nélkül hülyézzen!

Üdv: Vincze Péter
Mekett 1872 2006. október 30. 17:49
Válasz erre
Kérnék minden kedves klubtagot, hogy - bár megértem az indulataikat - itt a fórumon csak akkor reagáljanak az elhangzottakra, ha úgy érzik, az a félreértés(?) gyorsabb rendezését segíti elő.

És kérném a megszólítottakat, hogy magánban (email, telefon, MSN) próbálják meg tisztázni a dolgot, ha szükségét látják.

Köszönöm!
Takács Zoltán
Kalóz 1871 2006. október 30. 17:49
Válasz erre
RaPe!

A Replica Mok-kal kapcsolatos gondjairól volt szó valamelyik oldalunkon, konkrétan azt kifogásolták, hogy valaki nekik nem tetsző véleményt mondott a honlapjukról, pedig ők azt önzetlenül csinálták. Szerintem vihar egy pohár vízben, de ezek szerint egyeseknek sikerül felfújni (csak ki ne pukkanjon, mert szörnyű büdös lesz a körtér környékén :)
Üdv: Kalóz
Mekett 1870 2006. október 30. 17:46
Válasz erre
Elnézést!
Mint egy MOK-os tag, és mint egy makettinfós szerkesztő, szintén várom, köszönöm.
Mekett 1868 2006. október 30. 17:44
Válasz erre
Kedves Vip!

Köszönöm, hogy szóltál, megnézzük az inkriminált hozzászólásokat.
Ellenben óva szeretnélek inteni attól, hogy (le)minősíts minket, mint klubot.

Ha itt, vagy levélben jelzed, hogy melyik hozzászólásokról van szó, megnézzük, és ha tényleg olyanok, töröljük őket.

Üdv:
Takács Zoltán

Mint egy bolyais tag: Várom a bocsánatkérést.
RaPe 1867 2006. október 30. 17:42
Válasz erre
Kedves Vip!

Én bécsben voltam, ezért nem tudok minden részletet a bolyain történt "eseménnyel" kapcsolatban. Annyit hallottam, hogy valaki a rendezők megkérdezése nélkül elkezdett pakolni az asztalon, egy interjú miatt. Mint most kiderült, ez Te voltál.
Egy első versenyes makettezőtől még megérteném hogy elköveti ezt a hibát, de Tőled, ne haragudj de nem. (Emlékezz vissza hogy 1-2 éve volt egy lopási hullám... , továbbá hogy nézne ki, ha mindenki elkezdené tetszőlegesen rendezgetni az asztalokat?)

Ezek után aki a módszereddel nem ért egyet, az egy utolsó szemét makettinfós, mert le meri írni. Sőt, még "megkérsz" minket hogy szűrjük meg a klubtagjainkat. Kinek képzeled magad?

Jó lenne ha észrevennéd, hogy nem azért ócsárolnak mert ismeretlen vagy, hanem mert sikerült lejáratnod egy televízió(teljesen mindegy melyik) előtt a makettezőket.

Remélem a bocsánatkérés várása közben nagyon nem fogsz megőszülni!

Radics Péter.

U.i: Már nagyon régóta nem sikerült fórumon kihoznia belőlem az állatot senkinek, gratulálok, Neked sikerült! Amúgy mostmár nagyon érdekelne mi baja a replikának a makettinfóval...
Vip 1866 2006. október 30. 16:46
Válasz erre
Tisztelt Makettinfo Szerkesztőség!

Ha végignéztétek a Bolyai versennyel kapcsolatos hozzászólásokat, láthatjátok, hogy tagjaitok (Tamas008, Enci és még néhányan) milyen hangot engednek meg névtelenül. Olyan embert ócsárolnak, akit nem is ismernek. Kérlek titeket tegyetek valamit azért, hogy az ilyen emberek, ne írjanak a fórumba, ne legyenek Makettinfo tagok! Ha ők klubtagok, akkor, az szegénységi bizonyítvány az egész klubra nézve!

Üdv: Vincze Péter

Várom a bocsánatkérést!
Emerick 1865 2006. október 30. 10:40
Válasz erre
Még jó, hogy nem bíbelődtem vele külön. Akkor viszont most stipi-stopp egyet nekem félretenni! Majd talán a Stefánián rám kellen kiabálni és átpasszolni, sztárfotót pedig kérni lehet rólam Elektrótól, hogy felismerhető legyek...
Üdv: E.
RaPe 1864 2006. október 29. 21:30
Válasz erre
Skacok nem akarok kötözködni de van "gyári" (elektroékon lévő) kitüző nyomtatva nálam :D
Igaz, én meg bécsben voltam ezerrel :)
krisz01 1863 2006. október 29. 10:59
Válasz erre
A made of paper topicban véletlenül 3x küldtem el egy hozzászólást légyszives töröljetek ki belőle kettőt. Köszönöm.
Atesz 1862 2006. október 28. 10:04
Válasz erre
MOK_01.jpg méret: 29.7 KB
MOK_02.jpg méret: 27.7 KB
MOK_03.jpg méret: 16.5 KB
MOK_04.jpg méret: 13.5 KB
Sziasztok!

Ha már kitűző, én is készítettem párat.

Akinek tetszik, dobjon egy mail-t, .wmf-ben tudom küldeni.

Üdv:
Atesz
Kalóz 1861 2006. október 27. 21:10
Válasz erre
Mekett!
Mél megjött, holnap sajna nem leszek Pesten :(

Üdv és jó szórakozást, irígylek Benneteket: Kalóz
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28., 29., 30., 31., 32., 33., 34., 35., 36., 37., 38., 39., 40.,
41., 42., 43., 44., 45., 46., 47., 48., 49., 50., 51., 52., 53., 54., 55., 56., 57., 58., 59., 60.,
61., 62., 63., 64., 65., 66., 67., 68., 69., 70., 71., 72., 73., 74., 75., 76., 77., 78., 79., 80.,
81., 82., 83., 84., 85., 86., 87., 88., 89., 90., 91., 92., 93., 94., 95., 96., 97., 98., 99., 100.,
101., 102., 103., 104., 105., 106., 107., 108., 109., 110., 111., 112., 113., 114., 115., 116., 117., 118., 119., 120.,
121., 122., 123., 124., 125., 126., 127., 128., 129., 130., 131., 132., 133., 134., 135., 136., 137., 138., 139., 140.,
141., 142., 143., 144., 145., 146., 147., 148., 149., 150., 151., 152., 153., 154., 155., 156., 157., 158., 159., 160.,
161., 162., 163., 164., 165., 166., 167., 168., 169., 170.