/ Fórumok /

Makettinfo

Innen értesülhetsz a lap frissítéseiről, itt jelezheted, ha hibát észleltél valahol
a fórum működésében, vagy az oldalak megjelenésében.
A topikhoz csak bejelentkezett felhasználók tudnak hozzászólni. Kérem, jelentkezzen be itt!
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28., 29., 30., 31., 32., 33., 34., 35., 36., 37., 38., 39., 40.,
41., 42., 43., 44., 45., 46., 47., 48., 49., 50., 51., 52., 53., 54., 55., 56., 57., 58., 59., 60.,
61., 62., 63., 64., 65., 66., 67., 68., 69., 70., 71., 72., 73., 74., 75., 76., 77., 78., 79., 80.,
81., 82., 83., 84., 85., 86., 87., 88., 89., 90., 91., 92., 93., 94., 95., 96., 97., 98., 99., 100.,
101., 102., 103., 104., 105., 106., 107., 108., 109., 110., 111., 112., 113., 114., 115., 116., 117., 118., 119., 120.,
121., 122., 123., 124., 125., 126., 127., 128., 129., 130., 131., 132., 133., 134., 135., 136., 137., 138., 139., 140.,
141., 142., 143., 144., 145., 146., 147., 148., 149., 150., 151., 152., 153., 154., 155., 156., 157., 158., 159., 160.,
161., 162., 163., 164., 165., 166., 167., 168., 169., 170.
Kamovos 6049 2012. november 15. 22:43
Válasz erre
Sziasztok!

Nevek és célozgatások nélkül!

Úgy látom mihelyt valami elkezd kicsit jobban működni, rögtön elő kerülnek a problémások is, akik nem tudnak vagy nem akarnak bele szokni az itteni rendbe.

Ha jól emlékszem, volt itt egy időszak, amikor boldog boldogtalan osztotta itt az észt, és taknyos orrú suhancok, beszólogattak 60-70, de még 80 éves barátainknak is.
Most őszintén!
Ez normális volt?

Aztán a sok könyörgés, és vita után, csak sikerült bevezetni, hogy csak regisztráltak írhatnak hozzászólásokat.
De még mindig nem az igazi ez sem!

Ahogy Édesapám szokta mondani, ahol faragnak ott hullik a forgács!
Hát a forgács egy része már lehullott.
De maradt még.

Az is igaz, hogy még mindig vannak, akik ugyan regisztrálnak, de semmi adatot nem látni róluk.

Ismét általánosítás nélkül mondanám!

Akiknek nem látni az adatlapját, azok közül kerülnek ki akik még mindig illetlenül viselkednek.
Tehetik ezt mindazért, mert nem látjuk kik ők.
Nyilván azért rejtőzködnek, mert nem merik felvállalni önmagukat.

Pedig!
Aki tisztességesen be regisztrál, annak nem kell a hirdetésében sem külön be írni az Emil címét.
Ugye?
Annak nem kell egy Off-ot írni mert kihagyta a hirdetéséből az Emil címét!
Igazam van?

Ha feltenne mindenki magáról egy képet is, akkor nem kellene össze vissza érdeklődni a versenyen, hogy ki ismeri XY-ont, mert a képe alapján fel lehet ismerni.

De!
Ahogy látom, egyre többen vannak akik normálisan eltudják intézni a hirdetésüket, úgy, hogy nem írnak felesleges sallangokat.
Hanem a képtárba történő feltöltéskor a kép aláírásba beírják a szükséges információkat.
Méretarány, ár stb.
Ugye, hogy mennyivel jobb egy olyan hirdetést nézni, ahol megnyitom a képet és alatta olvashatok róla minden információt, és nem kell kilépni és egyenként egy listából kikeresni a rá vonatkozó információkat?

Ha kis lépésekkel is, de előre felé halad honlap, és nem vissza felé!
Olyan sosem lesz min amilyennek mindenki szeretné, hisz ahányan vagyunk annyi félét szeretnénk!

Ebben a jobbításban kéne kicsit aktívabbnak lenni mindenkinek, és segíteni, Mekettnek és azokat akik mellette dolgoznak, segítik a honlap működését.

Minden kritika, bírálat, jó szándékú, avagy rossz szándékú is, előre viszi a honlap fejlődését.

A fejlesztések, esetleges új szabályokat pedig ha tetszik, ha nem, mindannyiunknak tudomásul kell vennünk, és be kell tartanunk.

Üdv: kamovos
Nekem sem tetszik az új képtár megjelenítés, de ez van ezt kell néznem, tudomásul vettem oszt pont.
Varjúbácsi 6048 2012. november 15. 21:08
Válasz erre
Gabi!
A kitörölt válaszomban volt két link. Mindkét linkben volt fellelhetőség, és ár. Azt hiszem mivel elérhetőség és ár is volt a válaszban, kielégítette a Cserebere előírásait.
Gabi 6047 2012. november 15. 19:14
Válasz erre
Szia!

Igazad is van, meg nem is. A srác keresett egy makettet, megadta a makett paramétereit, email cmét. Ami szerencsétlen volt a dolgoban, hogy mindezt kérdő mondanként tette fel, nem pedig úgy, hogy keresem ezt és ezt a makettet, és ez lehetőséget adott azokra a válaszokra. Ebben a formában valóban talán szerencsésebb lett volna a Segítség topik, viszont ha pl. Neked van otthon egy ilyen eladó maketted, akkor már tudsz is írni neki, hogy van egy ilyenem ennyiért.

Gabi
Varjúbácsi 6046 2012. november 15. 18:57
Válasz erre
Gabi!
Vagy én nem értem a Cserebere általatok feltett kritériumait, vagy - bocs - Te nem érted. Kitöröltél vagy 10 választ, de az ALAPOT nem. Az összes kitörölt válasz ugyanis egy olyan kérdésre érkezett, aminek az általatok megállapított szabályok szerint NEM a Cserebere rovatban kellett volna megjelennie, hanem pl. a Segítségben.
gyurmakoma 6045 2012. november 15. 18:14
Válasz erre
Oké.
Megértettem.És jók a változtatások amúgy,átláthatóbb lett.
Gabi 6044 2012. november 15. 18:14
Válasz erre
Szia!

Csak cserére nyugodtan hírdetheted ár nélkül, csak eladásra nem. Ezt a dolgot is többen kérték, hogy kelljen megadni árat.

Gabi
gyurmakoma 6043 2012. november 15. 18:08
Válasz erre
Gabi.
A csereberével kapcsolatban lenne egy észrevételem.
Nekem is törölted egy hsz-emet,mert nem tartalmazott árat.
Ez kár hogy kötelező,mert én is eléggé bajban voltam az adott készlet árának meghatározásával,esetlegesen inkább cserélni szerettem volna.
Viszont ár nélkül cserére nem lehet hirdetni ezek szerint? 
Gabi 6042 2012. november 15. 17:58
Válasz erre
Sziasztok!

Néhány gondolat a cserebere rovat használatával kapcsolatban, és az ott felmerült kérdésekre a válasz.

A törlések azért történnek, mert a topikba beíró személy nem veszi figyelembe az oda vonatkozó szabályokat. Ez az esetek többségében azért történik, mert vagy nem tartja be az újboli felrakás között a 7 napot, nem ad meg elérhetőséget, vagy nem ír árat. Ezen kívűl akkor, ha megjegyzést tesz valaki, a másik ott hírdetőt, vagy annak termékeit bírálja. Tanácsadásra ott a segítség, és egyéb topikok, nem pedig a cserebere, írjatok neki emailt, mindig megvan a cím, mert csak úgy maradhat benn a hírdetés.
Mindez benne van a fejlécben is, mely szabályokat pont a Ti kéréseitekre szigorítottunk.
A cserebere topik nem csevegésre van, arra találtok ezen kívűl még nagyon sok egyéb topikot az oldalon, nem az a cél, hogy szét legyen offolva ilyenekkel.

Gabi
Kamovos 6041 2012. november 14. 12:48
Válasz erre
Szia Mekett!

Itt is!
Nagyon szépen köszönöm a név cseréjét mindannyiunk nevében!

De!
Bár nem szeretnék elégedetlenkedőnek tűnni. :)
A kérdőjelet kicserélnéd benne egy ő betűre?

A két magyar jellegű topikot nem felejtetted még el ugye?:)

Üdv: kamovos
Kamovos 6040 2012. november 7. 10:58
Válasz erre
Így kérnénk átírni!
Így kérnénk átí...

Szia Mekett

Megint jöttem kérni!

Legyél szíves töröljed a Fórum, csevegő - Klubok, szakkörök, egyesületek - ALAREGIA MAKETKLUB - SZÉKESFEHÉRVÉR topikot.
Vagy!
Nevezzed át! (Képen látható)

Makettezők Baráti Köre-Székesfehérvár névre!

Segítségedet előre is köszönöm!
A két magyar jellegű topikot nem felejtetted el ugye?:)

Üdv: kamovos
Hunyo 6038 2012. november 6. 13:58
Válasz erre
Sziasztok!

Én is szeretnék megkérni a jogosultak közül valakit, hogy a választható klubok listájába be tenné a Bázis Makettklub Kecskemét-et?

Illetve:

Régebben már a klubok, szakkörök topicba létrehoztuk klubunk topicját is, de még mind a mai napig nem lett aktiválva!

Előre is köszönöm, a többiek nevében is!

üdvözlettel:

Hunyadi István
Kamovos 6037 2012. november 6. 11:58
Válasz erre
Szia Mekett!

Létre hoztam két magyar jellegű topikot!
Ha nem ütközik a honlap szabályzatába legyél szíves engedélyezzed őket!

Köszönöm!

Üdv: kamovos
kerge 6030 2012. november 4. 22:22
Válasz erre
Mekett 6029 2012. november 4. 22:20
Válasz erre
kerge 6028 2012. november 2. 15:55
Válasz erre
Sziasztok

Szeretnék megkérni valakit az adminok közül ,hogy legyen szíves felrakni a
Kiskunfélegyházi Makett Szakkör-t is a választható klubbok listájára.
Mert ahogy ma megírtam az első cikkemet a fórumra észrevettem ,hogy
nem tudom kiválasztani a klubbom nevét a listából.

Köszönöm

Sziasztok
charles 6027 2012. november 1. 17:45
Válasz erre
exec 6026 2012. november 1. 17:08
Válasz erre
Charles,

a cserebere topic leírásának első pontja:

"Kérünk minden eladót/vevőt, érdeklődőt, hogy az eladni/venni kívánt termékről az alábbi pontos információkat adja meg: gyártó, méretarány, pontos típus, állapot, ár."

Mindig is benne volt, itt nálunk kötelező árat megadni, ez nem aukciós oldal. Sokakat, ahoyg engem is idegesít, ha nincs megadva az ár. Aki alkudni akar úgy is fog, illetve beleírhatod, hogy az árak alkuképesek.

Üdv.
exec
Zoli 6025 2012. november 1. 17:01
Válasz erre
Most a felhasználók kérésére szigorítottak a moderátorok, szerintem ezért törölték.
A listát előre is köszönöm!
z
charles 6024 2012. november 1. 16:54
Válasz erre
Ez nem ennyiért adok - ennyiért veszek rovat, hanem cserebere. Miért kellene konkrét árat megadnom. Majd az érdeklődővel megegyezek. Lejeb is van olyan hirdetés, ahol nincs ár, mégis fent van most is.
A maradékokról küldök listát.
Zoli 6023 2012. november 1. 16:49
Válasz erre
Szia,
Ha tiéd volt a hírdetés, akkor valószínűleg az, hogy nem írtál árat. El tudnád küldeni nekem a listát? Érdekelne néhány makett.
z
charles 6022 2012. november 1. 16:46
Válasz erre
Sziasztok!

Megkérdezhetem, hogy mi volt a probléma a cserebere hirdetésemmel?
Kamovos 6021 2012. október 31. 09:58
Válasz erre
Szia Mekett!

Tudod!
Az öregembereket mindig zavarja a változás. :D
Na mindegy!
Majd hozzászokom, az újításhoz. :)

Mozzila Firefox-ot használok 2012.10.20-án volt utoljára frissítve.

Más!

Létre hoztam pár kifejezetten Magyar vonatkozású topikot, amik hiányt pótolnának, és nem más topikok duplikációja lenne!
Lassan már én is elfelejtem, hogy létrehoztam őket)

Kérdésem az, hogy ezek miért nem lettek eddig engedélyezve?

Van-e rá valami esély, hogy engedélyezed őket?

Válaszodat előre is megköszönöm!

Üdv:kamovos

Ha nem lehet engedélyezni őket akkor azt miért nem lehet?
Kamovos 6020 2012. október 31. 09:46
Válasz erre
Sziasztok hallja kentek! :)

Hála, és köszönet a munkátokért!
Az apró eredmények is eredmények. :)

Kéretik töröli az összes Off hozzászólásom a cserebere topikból, mivel már megoldódott egy része.

További jó munkát!

Üdv: kamovos
mookush 6019 2012. október 31. 08:17
Válasz erre
Exec,
köszönöm szépen a korrekt hozzáállást!
A szabályzatos hsz, nem reakció a Tiédre, mikor elkezdtem írni, még az enyém volt az utolsó hsz és nem tudtam az lesz-e az utolsó hsz-em, ha nem tetszik azt is törölhetitek, vagy felhasználhatjátok vagy ami tetszik... csak mintának szántam.
"Szerintem ez jelent valamit, nem?" de :)
mookush 6018 2012. október 31. 08:12
Válasz erre
Amíg még lehet... ha hiszitek, ha nem... segítő szándékkal
Így néz ki egy korrekt "cserebere" topik szabályzat:

1. Egy hirdetést 7 naponta egyszer lehet feladni.
2. Ha frissül a hirdetés, használjátok a szerkesztés opciót.
3. Ez a topic nem aukciós portál, így licit értékkel megadott hirdetéseket nem fogadunk el.
4. Az irányár megadása kötelező az eladásra kínált termékeknél.
5. Irányárként nem fogadunk el irreálisan alacsony összeget, pl. 1 Ft. Ezen pont betartása éppúgy érdeke az eladónak, mint a vevőnek. Ha nem vagy tisztában a felkínált termék értékével, tájékozódj a fórumon, vagy néhány kereskedői oldalon.
6. Tömör legyen, lényegre törő és világos.
7. Képet maximum 3 db-ot lehet beszúrni. Eladás esetén a hirdetésben csak saját fénykép szerepelhet, más honlapról származó általános termékfotó nem.
8. Ebben a topic-ban nem kérdezünk, minden párbeszéd a Füstölgőben, vagy privát üzenetben történjen.
9. Ha a meghirdetett termék eladásra, megvételre került, a hozzászóláshoz írjátok oda: ELKELT, vagy MEGOLDÓDOTT,stb.
12. A fórum adminisztrátora, a moderátorok, ... elhatárolódnak az itt lebonyolított tranzakcióktól. Nem ellenőrzik a hirdetések hitelességét, így mindenki a saját felelősségére éljen egy adott lehetőséggel.
13. Az egy hónapnál régebbi hirdetéseket automatikusan töröljük.
14. A "Lefoglalva" jellegű hirdetés-kiegészítésekhez minden esetben írjatok határidőt!

2 pontot kivettem, mert alkalmazható erre a fórumra, nyilván a szerkesztés opció meg a pü lehetősége sem ide való, de hátha tudjátok használni :)
exec 6017 2012. október 31. 08:10
Válasz erre
Kedves mookush,

Ami kettős mércének tűnik, az nem az, bár az eredmény lehet hasonló. Összefoglalom.

Az oldalon ilyen dolgok Magyarország törvényei miatt nem jelenhetnek meg. Nekünk ezeket a törvényeket kötelességünk betartatni, ezért töröljük ezeket a bejegyzéseket, AMIKET KISZÚRUNK.

Ugyanis ezzel szemben áll, hogy ez egy hobbi oldal, ami nem teljes körű cenzúrán esik át, hanem a 4 moderátor ahogy erejéből / nap elfoglaltsága mellett telik, moderál. És igen, biztosan van olyan, ami elkerüli a figyelmünket. Sőt akár hiszed, akár nem, van, hogy órákat tanácskozunk (levelezünk) a háttérben egy döntés előtt. Ettől függetlenül van egy - egy átcsusszanó. Ez azonban nem kettős mérce eredménye!

A cikkekkel kapcsolatban pedig. Ez egy kicsit más asztal. És ha jól belegondolsz, nem csak nálunk. (A kábítószerezésről is írhatsz könyvet, csak a drogot magát nem árulhatod. Rengeteg blog van ami örömlányok szolgáltatásairól számol be, csak örömlányként nem hirdetheted magad). Egy-egy makett megvalósításának leírását ezen részletek törlése esetleg teljsesen értelmetlenné tenné. És itt megvan a neked kellő kiskapu. Ha találsz ilyen cikket, írjál levelet a szerzőjének, és kérjél tőle levélben segítséget. Azzal kihagytál minket, a törvényi kötelességünk teljesült, neked meg van másolatod. Ahogy azt már pár napja írtam Neked, a törvény jelenleg így rendelkezik, azzal szemben pedig szépek lehetünk, okosak nem. És remélem ezzel lezártnak tekinthetjük végre ezt a vitát.

A hozzászólásodat pedig egyetlen dolog miatt töröltem. A 3 jelentős hazai makettező oldal szerkesztősége megegyezett abban majd két éve, hogy a saját fórumunkon nem engedélyezzük a társ oldalra gyakorolt kritikát, annak valódiságát sem nem vizsgáljuk, sem nem kommentáljuk. Mind a 3 fórumnak kicsit más a felépítése, a tematikája, a szabályrendszere, és pont ez adja ki a végén a magyar makettezés értékét.

A ránk vonatkozó részre viszont reagálok. Megvitattuk az esetedet, és ha jól megnézed, aktív a regisztrációd. Szerintem ez jelent valamit, nem?

Üdv.
exec
Mekett 6014 2012. október 31. 00:25
Válasz erre
Nem lehet, hogy csak keskenyebbnek érzékeled? Kikerült a korábbi rácsos háttér, és talán ezért tűnik keskenyebbnek.
Nekem jó IE8-ban is, de ha nálad rossz valami, plz dobj egy képernyőmentést.

Kösz!
Mekett 6013 2012. október 31. 00:14
Válasz erre
Ki kell, hogy ábrándítsalak, direkt az ehhez hasonló ön-elszámítások miatt írtam a Csereberébe, hogy:
"Mivel mindent lehetetlen ebbe a pár sorba belesűríteni, továbbra is fennáll, hogy a fórum élhetőségének és használhatóságának érdekében töröljük az alapvető normákat nem teljesítő hozzászólásokat."

Bár mind az indokoltnál többet foglalkoztunk e témával, szeretném, ha te is megértenéd, hogy nem ellened vannak a szabályok, hanem a közösségért. Ezért kérlek téged is, hogy ne tekintsd ezt valamiféle személyes ügynek, pláne ne üzletnek, mert mi sem úgy viszonyulunk hozzá.

Mindannyiunknak van állása, családja, és jobb dolgokkal is tölthetnénk az időnket, mint hogy sértődéseket próbáljunk elcsitítani. Részünkről igyekszünk egy fenntartható, szabályosnak és tisztességesnek ítélt utat követni, és azt is kénytelenek vagyunk elfogadni, ha ez a mozgástér valakinek nem elégíti ki az igényeit. Nem örülünk neki, de olyankor vesztünk el egy olvasót.

Kérlek, hogy ezzel az üggyel ne terheljétek tovább a fórumot és minket, hadd fordítsuk az energiánkat hasznos tevékenységre.

Köszönjük!
exec 6012 2012. október 30. 23:20
Válasz erre
Mookush,

tanulj meg olvasni, szöveget értelmezni!

Részlet a fórum szabályzatából:

"? Tilos az oldalon fegyvereket, illetve a Magyar Köztársaság törvényeibe ütköző dolgokat árulni. "

Márpedig másolatok, hamisítványok ide tartoznak.

Üdv.
exec
Elektrolakatos 6011 2012. október 30. 21:58
Válasz erre
Andris!

IE8 alatt ilyen, FF-el jó. Mikor délután rákérdeztem Mekett mondta ő sem tudja mitől, mert az igazításhoz nem nyúlt, csak a rácsot vette ki a háttérből. Ha nem változik, akkor megnézi mitől lehet.
notarius 6010 2012. október 30. 21:43
Válasz erre
Csak nekem lett ilyen furcsa keskeny a fórum felülete, no meg csúnya kékbetűs, vagy ez valami arculatváltás? Ergo keressek állítási lehetőséget, vagy ez ilyen?
Keri 6009 2012. október 30. 21:08
Válasz erre
Szia!

Ez most már csak színtiszta kötekedés részedről.Én leszek az első,aki törli a regisztrációd,ha ezt megteszed vagy továbbra is a témán lovagolsz.Tudod,mi az álláspontunk ez ügyben,eszerint hirdess.Ha pedig tényleg ennyire szeretsz a klaviatúrán dolgozni,írj végre egy jó cikket az infóra.

Keri_Mok
migi 6008 2012. október 30. 20:55
Válasz erre
Nem értem ez a dolog miért bántja ennyire az oldalad , szerintem a másolatot akarok adni venni azt nem kötöm senki orrára itt az infón hanem elintézem magán levelezésben ,
üdv: migi
Gabi 6007 2012. október 30. 20:54
Válasz erre
Szia!
Köszönjük a jelzést, kiegészítjük vele. Nem új szabályzatot írtunk, csak pontosítva lett néhány dolog a csereberében, mindössze ennyi történt.
Gabi
mookush 6006 2012. október 30. 20:50
Válasz erre
Sziasztok!
Ha már írtatok új szabályzatot, beleírhattátok volna a másolatokra vonatkozó szabályokat... amit nem tilos azt szabad, tehát most szabad másolatokat adni-venni. :D
Aztán megint lehet majd törölgetni a sok vidám hsz-t :D
Pl. Csak eredeti készletek cserélhetnek gazdát... vagy ilyesmi.
Gabi 6005 2012. október 30. 20:07
Válasz erre
Sziasztok!

A cserebere topikra vonatkozó néhány szabály pontosítva lett, melyet a cserebere topik fejlécében olvashattok. Kérném, hogy a jövőben ennek megfelelően rakjátok fel a hírdetéseket.
Köszönöm!

Gabi
Mekett 6004 2012. október 29. 20:55
Válasz erre
Szia Kamovos!

A régi képgaléria biztosan nem lesz visszaállítva, mert az egyszerűen (évekkel ezelőtt) elavult.

Az általad vázolt jelenségek jó része javult 1-2 hete, de előfordulhat, hogy nem teljesen frissült neked az oldal. Kérlek, hogy töröld a böngésződ gyorsítótárát. Ha jól működik, amit most tettem csináltam, talán már erre sincs szükség.

Ha ezután is tapasztalsz valami furcsaságot, kérlek jelezd, illetve hogy pontosan milyen böngészőt használsz.
Ha pedig valamilyen fejlesztési javaslatod lenne a galériával kapcsolatban, vagy hiányosságot fedezel fel, kérlek, azt is jelezd, és megpróbáljuk megoldani.

Szerintem tölts fel egy cikket sok szép képpel, és próbáld ki, hogy fungál az új galéria ;-)
atu71 6003 2012. október 29. 15:41
Válasz erre
ANT 6002 2012. október 29. 15:05
Válasz erre
Szia.
Bármelyik képen nyomsz egy jobb klikket--->megnyitás új lapon, és bejön a régi kinézetű képgyűjtemény.
Gabusch 6001 2012. október 29. 15:02
Válasz erre
mookush 6000 2012. október 29. 15:02
Válasz erre
Szia!
Bocs, hogy belevau...
"A kép is halványabb életlenebb!"
Nagy felbontású képekkel semmi gond. A kicsiket próbálja széthúzni... ronda, ez tény :)
"Zavaró az alul és felül megjelenő csík, ami a görgető sáv használatára késztet, de ekkor a háttér indul el, lefelé vagy lefelé...
Arról nem is beszélve, hogy a kép egy része átlátszó"
Milyen csíkod van? Átlátszó a kép? Nem értem, de igen viccesen hangzik. :)
Egyébként segíthet, ha átállítod a monitorod felbontását.
Végre volt egy fejlesztés... tessék neki örülni :)
Ja... és ott van a F@szbook gomb is - másik újdonság :)
Kamovos 5999 2012. október 29. 14:51
Válasz erre
Sziasztok hallja kentek!

Főképpen kinek jogosultsága van a változtatásokra!

Ez a kép megjelenítés már tuti így marad?
Mert ez egy így tragédia!

Eddig ha rá kattintottam akkor ki nagyította a képet most meg kilép!
A kép is halványabb életlenebb!

Zavaró az alul és felül megjelenő csík, ami a görgető sáv használatára késztet, de ekkor a háttér indul el, lefelé vagy lefelé.

Arról nem is beszélve, hogy a kép egy része átlátszó, és zavarólag hat a háttér is!
Miért változtattátok meg a kép megjelenítést?
Miért volt erre szükség?
Mikor lesz vissza állítva a régi?

Üdv: kamovos
Altengernagy 5998 2012. október 27. 13:00
Válasz erre
Legyen szívas valaki törölje ki a Makett ujdonságokból a 4050-est. most látom hogy nem jó helyre ment(((
mookush 5997 2012. október 27. 07:34
Válasz erre
Szia, jó reggelt!
Nem láttam választ. :(
Ha volt itt egy egyértelmű "nem", akkor elnézést kérek!
TAMÁS78 5996 2012. október 27. 07:23
Válasz erre
Szia, mookush!

Válaszoltak, nem szabad. Nem az ő véleményük, hanem a magyar jog szerint nem szabad.

De mi lenne, ha egyszerűen úgy hirdetnéd meg, hogy olyan embert keresel, aki tud gyantát önteni és szeretne egy kis bérmunkát, és kész?
mookush 5995 2012. október 27. 07:07
Válasz erre
Sziasztok!
Tegnap feltettem egy kérdést, de véletlenül eltűnt a fél topik...
Ismét szeretném megkérdezni - nem kötekedésből. Egyszerűen kíváncsi vagyok a makettinfo staff hivatalos álláspontjára, mert még véletlenül sem szeretnék szabálytalan hsz-t írni. Legyetek szívesek, válaszolni.
Szabad-e bármelyik (témához illő) topikban segítséget kérni amiatt, hogy valaki az egyik saját makettem néhány alkatrészét lemásolja, én pedig az így keletkezett másolatokat egy másik, de szintén saját makettembe beépíthessem?
Segítségeteket előre is köszönöm!
charles 5958 2012. október 24. 19:19
Válasz erre
Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni. Remélem nem az én gépem szórakozik.
Belépek a "Fórum,csevegő" oldalra. Megnyitom valamelyik topikot. Eddig minden rendben.
Ha vissza akarok lépni, például a csereberéből, nem történik semmi, mindig ugyan az az oldal marad.
Másik topikba csak úgy tudok belépni, ha megint rányomok a "Fórum, csevegő"-re.
Ha többször rányomok a vissza nyílra, akkor azt írja ki, hogy "az oldal rendezés alatt".
mookush 5957 2012. október 24. 17:42
Válasz erre
Sziasztok!
Egy mod/admin/egyéb magasabb rendű egyed lenne szíves kitörölni a
"Makett újdonságok" ból a 4047 és 4048 hozzászólásaimat?
Köszönöm szépen!
lucky 5956 2012. október 21. 20:51
Válasz erre
És köszi!
lucky 5955 2012. október 21. 20:51
Válasz erre
Firefox. A verziót ne kérdezd...
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28., 29., 30., 31., 32., 33., 34., 35., 36., 37., 38., 39., 40.,
41., 42., 43., 44., 45., 46., 47., 48., 49., 50., 51., 52., 53., 54., 55., 56., 57., 58., 59., 60.,
61., 62., 63., 64., 65., 66., 67., 68., 69., 70., 71., 72., 73., 74., 75., 76., 77., 78., 79., 80.,
81., 82., 83., 84., 85., 86., 87., 88., 89., 90., 91., 92., 93., 94., 95., 96., 97., 98., 99., 100.,
101., 102., 103., 104., 105., 106., 107., 108., 109., 110., 111., 112., 113., 114., 115., 116., 117., 118., 119., 120.,
121., 122., 123., 124., 125., 126., 127., 128., 129., 130., 131., 132., 133., 134., 135., 136., 137., 138., 139., 140.,
141., 142., 143., 144., 145., 146., 147., 148., 149., 150., 151., 152., 153., 154., 155., 156., 157., 158., 159., 160.,
161., 162., 163., 164., 165., 166., 167., 168., 169., 170.