/ Fórumok /

Makettinfo

Innen értesülhetsz a lap frissítéseiről, itt jelezheted, ha hibát észleltél valahol
a fórum működésében, vagy az oldalak megjelenésében.
A topikhoz csak bejelentkezett felhasználók tudnak hozzászólni. Kérem, jelentkezzen be itt!
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28., 29., 30., 31., 32., 33., 34., 35., 36., 37., 38., 39., 40.,
41., 42., 43., 44., 45., 46., 47., 48., 49., 50., 51., 52., 53., 54., 55., 56., 57., 58., 59., 60.,
61., 62., 63., 64., 65., 66., 67., 68., 69., 70., 71., 72., 73., 74., 75., 76., 77., 78., 79., 80.,
81., 82., 83., 84., 85., 86., 87., 88., 89., 90., 91., 92., 93., 94., 95., 96., 97., 98., 99., 100.,
101., 102., 103., 104., 105., 106., 107., 108., 109., 110., 111., 112., 113., 114., 115., 116., 117., 118., 119., 120.,
121., 122., 123., 124., 125., 126., 127., 128., 129., 130., 131., 132., 133., 134., 135., 136., 137., 138., 139., 140.,
141., 142., 143., 144., 145., 146., 147., 148., 149., 150., 151., 152., 153., 154., 155., 156., 157., 158., 159., 160.,
161., 162., 163., 164., 165., 166., 167., 168., 169., 170.
Gabi 589930 2015. augusztus 3. 23:47
Válasz erre
Szia!

Nos ezért elég sok fórumon azonnal repülnél a közösségből, mert nem tudom, hogy mi alapján engeded meg magadnak ezt a hangot, kinek képzeled magad, hogy ezzel gyere amikor elfogynak az érveid.
Javaslom, hogy fogd magad vissza légy szíves, és próbálj legalább olyan hangnemben beszélni velem, ahogy én teszem, mert nem illettelek ilyen jelzőkkel. És, ha ez visszaélés, akkor az pont nem érdekel, de figyelmeztetlek, hogy még egy ilyen jellegű hozzászólás, és valóban repülsz innen.
Köszönöm, hogy újfent nem tudtál példát adni arra amit írtál, állítottál, ezután pont ennyit is ér amit leírsz.

Gabi
Max85 589929 2015. augusztus 3. 23:40
Válasz erre
Végül is igaz, a te logikád szerint itt a többség (az 5-6 említett ember) inkább hetente (azt a szót használom, amit te, ha már lehet :) ) ugyanazokat a sz.r hirdetéseket teszi fel. :) De 5-6 ember az többség?
Ha ez a maroknyi ember többség lenne, akkor ez az oldal már a végét járná. Bár, ha ez a tendencia marad, akkor már végül is ahhoz sem kell sok...
Mert ezen nem segít az, hogy hétről-hétre feladjuk ugyanazt, ha nincs újdonság, akkor már végül is mindegy, az ismétlés nem húzza ki a gödörből biztos.
Talán ez az, amin érdemes lenne elgondolkodni.
migi 589928 2015. augusztus 3. 23:32
Válasz erre
Figyelj ha neked ez az oldal ennyire nem felel meg akkor minek vagy itt. Van még jópár cserebere makettes oldal , a többség az aki nem ir hetente kritikákat az oldal működéséről , a kissebség aki meg ir vagyis te , bár nekem ez csak sz.r keverésnek tünik .
Max85 589927 2015. augusztus 3. 23:13
Válasz erre
Az említett urakon kívül ki a többség (a kívült azért írtam, hogy ők hirdetnek hétről-hétre, nem te, de csak ti gondoljátok, hogy minden rendben van, te értesz félre engem szerintem), aki szerint jó a cserebere szabályzat úgy ahogy van? Erre válaszolj kérlek. Te efölött siklasz el, és az adminhatalommal indoklod, hogy minden jól van így. Pedig e mögé bújni GYÁVASÁG, VISSZAÉLÉS.

Szóval még egyszer: Rajtatok kívül ki a többség, aki szerint jól van minden, nem kell változtatni?
Gabi 589925 2015. augusztus 3. 23:05
Válasz erre
Szia!

Kicsit szeretném, ha pontosabb, és tárgyilagosabb lennél, valamint az általad leírtakat akkor már pontosítanád, mert így megint csak úgy tünik, hogy a levegőbe beszélsz.
Az idézet újfent a hozzászólásodból:
mostanában egyre gyakrabban látni ilyen hirdetéseket
Tehát kérném azokat a hirdéteseket amelyek egyre gyakrabban így bennmaradnak, mert a véleményed szerint ez tendencia, és általánosítasz, nem egy konkrétra gondolsz. Ezért nem is a mostani konkrét hirdetést kérdeztem, mert azt természetesen tudom melyik. Mint jeleztem is törlésre kerül, ha valaki így teszi fel, de bocsánat, hogy nem tudjuk folyamatosan az oldalt nézni, és abban a pillanatban törölni, ha nem megfelelő. Továbbra is kérném, hogy add meg azoknak a hirdetéseknek a számát, amelyek fenn maradtak, és az általad leírt formátumban vannak. Ja, és nem álltam neki most végignézni és törölgetni, mert marhára nincs hozzá kedvem, elég azt naponta többször átnézni.
Köszönöm, hogy megtisztelsz azzal, hogy hetente hirdetek, de max fél évben egyszer teszek fel valamit, nem sűrűbben, abszolút nem vagyok érintett ilyen téren.
Kérném, hogy olvasd el mégegyszer amit előzöleg leírtam, mert több részén is átsiklottál, vagy nem megfelelően értelmezted.

Gabi
migi 589924 2015. augusztus 3. 22:57
Válasz erre
Max , épp ma adtam el egy közel két éve hétről hétre fel tett matricámat , ma találkozott a kinálat és a kereslet , vagyis érdemes volt kivárni vele ,
Max85 589923 2015. augusztus 3. 22:49
Válasz erre
Gabi a több felhasználó (szerinted a többség) aki szerint itt minden rendben van, az TE, Migi, Talbi, és még kb. két ember volt, ha jól emlékszem. Azt hiszem rajtad kívül ez a néhány ember az, aki itt hétről-hétre feladja ugyanazokat a hirdetéseket. Nyilván szerintük rendben van minden, nem kell változtatni, mert akkor ugye nem adhatják fel hétről-hétre ugyanazt.

De talán ez nem egy hatszemélyes fórum, nem? És ha nem az, akkor a 4790 ember közül talán másnak is számít a véleménye, nem? A többiek véleményét hol látod a témáról? Ezért gondoltam, hogy valahogy talán őket is meg kellene interjúholni, ha már ez az oldal a makettezőkért van, hátha mégis érdemes lenne változtatni valamin...

És a másik kérdésedre: nyilván mivel törölted az utolsó hozzászólásokat, így már nem tudom megmondani, hogy mi volt az adott hirdetés száma, de szerintem nagyon jól tudod, hogy melyikről beszélek, mivel te törölted. Az anyahajó makettes hirdetés volt az. Miért kell akkor megkérdezni, hogy melyik volt az? Vagy ez itt úgy működik, hogy nagyon el sem kell olvasni, hanem ha valami nem tetszik, akkor kapásból törlöm azt, meg még még másik 5-öt is a környéken? Én csak akkor nem emlékeznék rá, ha így használnám az admin jogomat.
Gabi 589922 2015. augusztus 3. 22:36
Válasz erre
Szia!

A múltkor nem reagáltam a többiek megtették, úgy gondoltam, hogy megértetted a dolgokat, mert én is azt írtam volna le.
Senki nem mondta, hogy minden rendben van, hanem azt írtuk, hogy nem lesz változás, mert a többségnek a visszajelzések szerint ez a jó. Te ezek szerint a kisebbséghez tartozol, vagy elfogadod ilyennek, vagy nem, akkor legfeljebb nem látogatod többet az oldalt, köszönjük az eddigi részvételedet.

Ami viszont szerintem nem korrekt, és mostanában egyre gyakrabban látni ilyen hirdetéseket (a hordozó esetében is pl. itt alább): leírja, hogy elcseréli vagy eladja az adott makettot/kiegészítőt és ír egy elérhetőséget. Ilyenkor árat nem kellene odaírni, hogy mennyi az ára eladás esetén? Vagy ez burkolt felhívás licitre? Ez nem ütközik itt véletlen az egyik szabályba?


Légy szíves adj meg konkrét hirdetést ez ügyben, mert addig nem tudom elfogadni amit leírsz. Amint valaki ár nélkül tesz fel hirdetést, akkor az törlésre kerül. Persze lehet, hogy fenn van 1-2 óráig, vagy fél napig, csak hát nekem is dolgoznom kell, és van amikor fél napig sem tudok munka közben az oldalra nézni. Elnézést, ha ezért fenn marad a hirdetés addig, és csak este tudom törölni. Ha valaki csak cserélni akar, akkor nem kell ár, azt írja oda mire akar cserélni, de ha már azt írja, hogy eladó vagy cserélhető, akkor kell ár. Kérném akkor a konkrét példát.
Gondolom végeztél valamiféle felmérést, kutatást, statisztikát az oldal felhasználói között, amely alapján megállapítottad újfent, hogy nem megfelelő a Cserebere topik szabályzata, újra kellene fogalmazni. Mivel az oldalon jelenleg 4790 élő regisztrációval lévő tag van, és ha azt is modnom, hogy max a fele aktív, akkor is elég szép számot kellene felmutatni. Amennyiben nem, akkor megint csak a saját véleményedet írtad le, de akkor ne hivatkozz arra, hogy többen változást akarnak, meg hasonlóak.
Tiszteletben tartom a véleményed, de jó lenne, ha Te is tiszteletben tartanád másokét, és nem jönnél elő ugyanazzal, amikor nem is tőlünk, hanem a többi felhasználótól elég egyértelmű válaszokat kaptál.

Gabi
talbi 589921 2015. augusztus 3. 22:31
Válasz erre
Gondoljatok már bele, ha nem az adott dobozról készül a kép. Aztán a postás hoz egy agyonnyomott kopott valamit, kinek fogtok reklamálni? No az FB csoportomban pont ezért szőröm ki az ilyesmit. Itt ha lehet hát lehet. Én megtisztelem a vásárlókat azzal, hogy veszem a fáradságot és az eladó tárgyról teszek fel tisztességes képeket, de ez mindenki magányügye (itt)
migi 589920 2015. augusztus 3. 22:27
Válasz erre
A dobozfedelet nem szoktuk fotózni ha fent van a neten akkor simán letöltöm ,de aki akarja tegye meg nyugodtan , én pl csak a képeket nézem ,legtöbször a szövegeset el se olvasom , ha megtetszik a kép alapján valami akkor rákattintok , szerintem nem kéne Mekettet piszkálni olyasmivel ami őt nem érdekli , mert egyszer megunja azt bezárja a tárhelyet .
Max85 589919 2015. augusztus 3. 22:15
Válasz erre
Sziasztok!

Bemásolom ide is, mert a csereberéből minden törlésre került. (talán onnan jogosan, mert nem oda tartozik, bár hiszem azt, ha egy kicsit magunkba nézünk, akkor belátjuk, hogy nem ez a megoldás a problémára...)

Már bocs, hogy megint előjövök vele, de...

Úgy látom, hogy megint felmerült a hétről-hétre ugyanazt hirdetés, és a magas árak problémája. Tudom az ár magánügy, ezt kitárgyaltuk már egy másik topikban.
De mivel mindig előjön a téma, azért csak nincs valami rendben, és talán érdemes lenne valamit változtatni...

És szerintem, ha valami jó áron van fenn (ilyenkor nagy valószínűséggel nem jelenik meg ugyanaz a 20-x db termék hétről-hétre akár egy évig folyamatosan, mert nagyobb valószínűséggel veszi meg valaki), fel van tüntetve a termék gyártója, a méretarány, egy katalógusszám is, akkor tök felesleges a dobozfedelet lefényképezni. És akármilyen képet kérsz, akkor is előfordulhat, hogy nem abban az állapotban jön. Ha valaki csalni akar, akkor úgyis fog, bármit kérsz, hogy fényképezzen. Nekem idáig jó tapasztalataim voltak, soha nem vertek át x kép nélkül sem.

Ami viszont szerintem nem korrekt, és mostanában egyre gyakrabban látni ilyen hirdetéseket (a hordozó esetében is pl. itt alább): leírja, hogy elcseréli vagy eladja az adott makettot/kiegészítőt és ír egy elérhetőséget. Ilyenkor árat nem kellene odaírni, hogy mennyi az ára eladás esetén? Vagy ez burkolt felhívás licitre? Ez nem ütközik itt véletlen az egyik szabályba?

De persze ezek a folyton felmerülő dolgok ellenére itt minden rendben, nem terveznek változtatást, minden jó...

Bocs az off-ért, tudom nem tartozik ide, egy másik topikban kellene ezt tárgyalni, de itt kezdődött, ide írtam. Bár nem hiszem, hogy ott több foganatja lenne a múltkori vitából kiindulva. Észérvek helyett ott annyiban maradt, hogy az oldal tulajdonosa és az adminok szerint ez így jól van, hiába egy közösségi oldal ez (makettezőké, mert szerintem hívhatjuk ezt egy közösségnek), a többség véleménye nem számít. Pedig azt gondolná az ember, hogy mivel ez egy közösségi oldal, a makettezőkért van, így számít a véleményük, és nem egy szűk kör hozza a döntéseket önkényesen, de ez nem így van...

Tudom, írtátok, hogy a tulajdonos nem jár már fel ide, mert elfoglalt, és abba is hagyta a makettezést, ha jól emlékszem múltkorról. Azonban erről az egy kérdéskörről nem lehetne megkérni, hogy foglaljon állást, és ossza meg velünk itt, vagy a makettinfó című topikban? Nem hiszem, hogy egy rövid vélemény felírása néhány percnél többet venne igénybe, ennyit érdemes lenne rászánnia szerintem, bármennyire is elfoglalt.
Gabi 589781 2015. július 31. 18:22
Válasz erre
Köszi, azt tényleg nem vettem észre, most töröltem.
vfrtom 589780 2015. július 31. 18:19
Válasz erre
(589684) Grifix tegnapelőtt 06:59
Gabi 589776 2015. július 31. 17:14
Válasz erre
Szia!
Melyikre gondolsz pontosan?
Gabi
vfrtom 589775 2015. július 31. 16:36
Válasz erre
Ismét másolat a csereberében.
Elektrolakatos 588747 2015. július 6. 08:13
Válasz erre
infocsb1
infocsb1

Urak!

Van itt bőven félreértelmezés amint látom.

Lényeg, az oldalt Mekett hozta létre még 2003-ban. Saját maga írta a komplett programot, fórummotort. Ezt fejlesztgette éveken keresztül Rapéval, míg elérte azt a szintet, amit ő megfelelőnek talált. Van az előző napi hozzászólók közt olyan, aki a kezdetektől itt van, ő/ők tudja/ják, hogy sokáig csak és kizárólag a két fejlesztő volt az admin. Később, mikor az a "klub" Egyesületté alakult, akkor kapta meg a vezetőség a hozzáférési jogot. Innen kezdve közösen lett tovább finomítva, hogy a napi működés megfelelő legyen. Ez a "közösen" vonatkozik az oldalt látogató makettezőkre is (ennek után olvashattok akár itt, akár más topikokban), aminek eredményét közöltük az oldal gazdájával és ennek megfelelően alakított még. Ez vonatkozik a "Cserebere" topik szabályzatára is, ami az eladók, vevők kívánságára lett ilyen, nem saját akaratból. Ennek is már több éve. Akkor már jelezve lett, hogy a továbbiakban sok változásra nem lehet számítani, ez az oldal ennyit tud, így fog üzemelni. Időközben mindkét fejlesztő lényegében kiszállt a makettező bizniszből, de Mekett továbbra is biztosítja a helyet, lehetőséget a működésre.

A "Cserebere" topik első bejegyzése kissé korábbról datálódik, ezt ti, egy sajnálatos moderációs baki miatt nem láthatjátok. Azért 12 év alatt csak sikerült valamit kialakítani, ha azóta is működik.

Üdv: Elektro
Gabusch 588745 2015. július 6. 00:38
Válasz erre
Figyelj ide, baromságokat én is ki tudok találni, pl. hogy mondjuk repülőket csak szerdán lehessen hirdetni és akkor én rá sem nézek, mert kevéssé nem érdekelnek. És ugye nem elég, hogy dacára tökéletes érdektelenségemnek még ismétlődnek is, de meg még van egyeseknek pofája vegyesen hirdetni harcjárművekkel és figurákkal, tehát még egyesével át is kell néznem a hirdetéseket. Skandallum! :)
Max85 588744 2015. július 5. 23:56
Válasz erre
Akkor van egy jobb ötletem: had lehessen miden nap 3x feltenni ugyanazt a hirdetést, úgy tuti nem sikkad el semmi, nem kell lapozgatni, mert igaz, hogy sokkal többször kerül fel ugyanaz, ha át is kerül a másik oldalra, akkor csak kb. 5 percet kell úgy is várni, mert mindjárt felkerül újra, tehát nem kell lapozni. Így még több tartalommal lesz feltöltve az oldal, mindenkinek kényelmes lesz, gazdaságosabb, akik meg unják, azok nem nézik az oldalt többet, és az ismétlős bácsik meg hirdetnek egymásnak. Végül is meglett a megoldás.
migi 588743 2015. július 5. 23:55
Válasz erre
Meglettem ujra szólitva igy reagálok , nem értem te milyen szavazásról beszélsz , itt semmilyen szavazás nem lessz és sose volt , javaslatokat tehetünk és azokat ha akarják figyelembe vehetik ,vagy törölhetik , mivel nincs szavazás igy ez a úriember szöveg nem nyerö, de mivel mint hirdető vagyok engem érint a téma igy akkor is irok ha evvel nem leszek gentlamen ,
Jani a sprolásról 2_3 hónapnál régebbi hirdetéseket nyugodtan ki lehetne törölni ez a rovat 90% lenne, több évi hely szabadulna fel , másik nézd meg a főoldalon lévő topikokat ,van egy csomo amit az idén meg senyitottak de jó pár van amit tavaly se , ezeket is ki lehetne törölni , rengeteg hely felszabadulna , ami a Mekettnek sporolás lenne .
Gabusch 588742 2015. július 5. 23:49
Válasz erre
TFH lesz szavazás, megvalósul az álmod, mert a többség úgy dönt. Aztán kiderül, hogy a gyakorlatban kudarc az egész, pl. mert a visszalapozgatósdi iszonyatosan macerás. Legyen újabb "vissza az egész" szavazás? Aztán, ha akkor az jön be, fél év múlva megint szavazunk, mert hátha újfent a többség a te elképzelésedet támogatná? Nonszensz, már ne is haragudj. Akkor is, ha szerinted ez ötvenes évek.
Gabusch 588741 2015. július 5. 23:43
Válasz erre
Gyanítom, azért nem programozzák át, mert baromi nagy munka lenne. Biztosan nem lehetetlen, de simán lehet benne sokszáz munkaóra.

Vélhetően a megoldás a motor lecserélése lenne egy sokkal korszerűbb, nagyobb tudású darabra, de akkor meg arról szólna a fáma, hogy egyfelől komoly meló lenne a portolás, ami ugye nem feltétlenül sikeres, másfelől meg minek kellett a megszokottat kivágni, amikor az új ezért, azért, amazért szokatlan, ergo meg kell tanulni, tehát végeredményben szar.
Max85 588740 2015. július 5. 23:42
Válasz erre
Ez az ami az előbb került kinyilatkoztatásra: talán soha nem tudjuk meg mit gondolnak, mivel nem lesz szavazás. :)

"Majd szólunk, ha változtatni szeretnénk, vagy szavaztatni, de újfent leírom, hogy nem tervezzük."

Tehát összefoglalva: ismétlés, "érvek", magánügy elv, mások untatása, érintettség, tartalommal való megtöltés, nem tervezünk szavazást, ötvenes évek :)
Gabusch 588739 2015. július 5. 23:38
Válasz erre
Max, hol van itt szavazás? Továbbá, amit akarsz, az kb. olyan, mintha választások előtt megtiltanád mondjuk a mindenkori regnáló pártoknak a kampányolást, azzal a felkiáltással, hogy őket az eddigi tevékenységük alapján kell megítélni. Gondolom, ha az életkorod a 9,5 évet meghaladja, sejted, hogy mi lenne ebből.

Ezért aztán különösen egy esetleges szavazás előtt megilletné az eladókat is a saját érveik kifejtésének lehetősége, hiszen az ő bőrükre megy a játék, nem a tiédre. És ettől kezdve meg is fordítható, hogy mivel neked ehhez nem fűződik érdeked, legfeljebb kényelmi szempontból, esetleg meg se szólalhass, mert így kívánja a fair play.
Kamovos 588738 2015. július 5. 23:36
Válasz erre
Természetesen a ma leírtak, és a szabályzat pontjainak figyelembevételével, annak betartásával fogok hirdetni.
A szerkesztés, törlés, lehetőségét én már javasoltam. :)
A motor nem ad rá lehetőséget, és nem is kívánnak ezen változtatni, mert így jó.
Max85 588736 2015. július 5. 23:31
Válasz erre
Csak még egy hozzászólást. Tamás és Migi: holnap a munkahelyeteken, vagy az ismerősi körötökben kérdezzetek meg értelmes, öregebb, bölcsebb embereket, vagy olvassatok utána a neten: miért nem illik érintettség esetén részt tenni valaminek a szavazásában? Mert magad mellett nem illik szavazni, viszont azt senki nem várhatja el, hogy magad ellen szavazz, ilyenkor mint írtam, tartózkodni: itt hallgatni illik. Ez minden fair play, tisztesség, úriemberség (bárhogy is nevezzük) egyik alapszabálya.
Gabusch 588735 2015. július 5. 23:29
Válasz erre
"Kis jó indulattal spórolhatnánk is neki."
A legtöbbet azzal lehetne spórolni, ha a motort valaki átprogramozná. Pl. törlés, szerkesztés lehetősége. Mindjárt nem lenne olyan, hogy "Az 1/1-es Tigris elkelt!", meg "Bocs, lemaradt a kép!", "Jaj, az elérhetőségem lemaradt: kis(kukac)peccs.hu", stb.

"Ha lesz időm, hétfőtől péntekig, megmutatom mi az ami ellen én küzdök, de szerintetek úgy jó!"

Azért arra vigyázz, nehogy azok, akik nem olvassák jelen topicot, esetleg azt gondolják, hogy elmentek nálad otthonról. :)
Kamovos 588734 2015. július 5. 23:21
Válasz erre
Migi Barátom.

Mekett nem sokat jár fel ide.
De ő fizeti.
Nekünk ez nem kerül semmibe.
Ez viszont nem azt jelenti, hogy feleslegesen kivegyük zsebéből a pénzt.
Kis jó indulattal spórolhatnánk is neki.
Tehát lehet, hogy most még bírja finanszírozni, de ha feleslegesen terheljük a felületet, előbb utóbb elfogy, akkor ismét vásárolni kell.
Ettől kímélhetnénk meg, őt.
Egymást pedig a felesleges ismételgetésektől.
Tudom, hogy a kényelmesség, lustaság, megszokott dolog, tetszik is mindenkinek.
Mindaddig amíg nem neki kell miatta fizetni. :(
Mikor láttad utoljára az én hirdetéseimmel széttolva az oldalt?
Mikor láttad, hogy a feltöltött képekhez litániát írtam?
Ha lesz időm, hétfőtől péntekig, megmutatom mi az ami ellen én küzdök, de szerintetek úgy jó!
TAMÁS78 588733 2015. július 5. 23:19
Válasz erre
Tényleg, most komolyan, még mindig nem értettétek meg, hogy másnak a tulajdonáról nem szavazgatunk? Örülünk, hogy a rendelkezésünkre bocsátja, esetleg óvatosan javaslatot teszünk valamire, amit ha elutasít, akkor szépen beletörődünk. Ha annyira irritál, akkor meg nem látogatjuk.

Mifelénk ilyen az illem, és nem olyan, hogy általánosságban beszólogatunk vkinek, és ha reagál, akkor kioktatjuk, hogy neki "tartózkodnia kéne".
migi 588732 2015. július 5. 23:18
Válasz erre
Itt senkinek nincs szavazata , azért nem hirdetek mást mert jelenleg nincs mást amit el akarok adni vagy cserélni , de ez olyan mint a reklám ha nem hirdeted senki se fogja tudni hogy van ilyen terméked .szerintem az a többség aki hirdet , mert az oldal nekik van létre hozva , Ennyi , befejeztem , jó éjt mindenkinek . péntek reggel újra itt találkozunk ,
Üdv migi
Max85 588731 2015. július 5. 23:18
Válasz erre
Ja, ez kimaradt: :)
Max85 588730 2015. július 5. 23:17
Válasz erre
Akkor ennyit a demokráciáról, az ötvenes évekről, és a támogatókról Gabesz.
Gabi 588729 2015. július 5. 23:16
Válasz erre
Fiúk!

Pihenjetek már, igyatok meg egy sört, aztán feküdjetek le aludni, holnap dolgozni kell. A személyeskedést egymás között oldjátok meg, nem itt.
Majd szólunk, ha változtatni szeretnénk, vagy szavaztatni, de újfent leírom, hogy nem tervezzük.

Gabi
Gabusch 588728 2015. július 5. 23:16
Válasz erre
Az isten áldjon meg, a Csereberében az utolsó/első hirdetés 2012. február 25. 18:24-re datálódik! Ha annyira problémás Mekettnek a hely, akkor talán érdemes lenne elgondolkozni, hogy a Cserebere maximális mérete mondjuk 25 oldal (2015. április 25. 19:46), az utolsó három hónap termése, ilyesmi. Azonnal meg lehetne spórolni több, mint három évnyi, nyilván már halál felesleges szöveget és képet. Csak, hogy én is előálljak valami építő javaslattal.
migi 588727 2015. július 5. 23:11
Válasz erre
Jani ha Mekettet ez zavarná már bezárta volna az egészet .
Max85 588726 2015. július 5. 23:11
Válasz erre
Tényleg jogod van hozzá a szabályok szerint. De mi értelme van: szeretsz untatni másokat? Mert én más értelmét nem látom, a cuccaid nagy része (lehet tévedek, de talán kivétel nélkül, így kapásból azt mondanám) hétről-hétre ugyanúgy jelenik meg.

És tényleg érintett vagy, így az illem szerint tartózkodnod kellene. De többségről beszéltek úgy is akik az ismétlések mellett állnak ki. Akkor az ő véleményük, védelmük nem elég a témában? Miért kell a ti szavazatotok is hozzá?
Kamovos 588725 2015. július 5. 23:09
Válasz erre
Ami neked falra hányt borsó az Mekettnek a pénzébe kerül!
Gabusch 588724 2015. július 5. 23:07
Válasz erre
"Én ilyenkor elgondolkoznék rajta a hirdető helyében, hogy van-e értelme ezeket a cuccokat hirdetni,"

Ezt hadd döntse el ő! Ha akar, gondolkozik az általad felvetetteken, ha nem akar, nem.
Gondolom, Te azért ágálsz a jelen felállás ellen, mert zavar. Na, most mi lenne, ha a egynémely hirdetőt meg a Te ötleteid tennék a sírba? Ki tenne igazságot?

" néha nekem is jön ihlet, hogy megépítsek valamit, amit annak idején még nem akartam, de akkor vissza tudnék lapozni, vagy fel tudnék dobni egy hirdetést, hogy keresem. "
Én nem (csak) ilyen ötletekről beszélek, hanem arról, hogy valamilyen kép kapcsán eszembe jut valamilyen dioráma, ajándék, stb. ötlet. De nem feltétlenül azonnal, mert rendszerint csak átfutom a hirdetéseket, hiszen nem akarok éppen venni semmit.

"Miért kell ebből főzni, miért ne lehetne változtatni rajta?"
Talán, mert a többségnek így is megfelel, illetve a moderátorok sem szeretnék, ha még több melójuk lenne. Akár csak napi pár perccel is. Neked is annyi lenne, hogy átgörgeted a nem kívánt hirdetéseket - hiszen azt is pontosan tudod, hogy "a hét ugyanazon napján, +-3 óra szórással" teszi fel őket egynémely kartárs - (ez pár másodperc), aztán mégis már reggel óta pörögsz ezen. De tőlük simán elvárnád azt a napi alig pár percet.

" Erre írjatok egy értelmes választ, érvet kérlek benneteket. "
Lásd fent. Aztán vagy elgondolkodsz rajta vagy nem, vagy elfogadod vagy nem. Uff, beszéltem. :)
Kamovos 588723 2015. július 5. 23:05
Válasz erre
Mekett, aki fizeti az úri mulatságot, ezzel kapcsolatban nem szólalt még meg.

Valóban előfordul, hogy a megtett javaslat le van söpörve.
Én vagyok az aki mindig figyelmeztetve van, hogy nem kell újítani semmiben.
Valóban többnyire azok ágálnak, akik miatt a javaslat tétel megtörténik.
A jobbító szándék káros, elítélendő, "Ej ráérünk arra még".
Csak zárójelben jegyezném meg ( minden leütött karakter és kép a Mekett zsebét terheli, de nekünk ingyen lehet költeni a pénzét. :( )
TAMÁS78 588722 2015. július 5. 23:04
Válasz erre
Teljesen reménytelen, falra hányt borsó...
migi 588720 2015. július 5. 23:03
Válasz erre
Már megbocsáss miért kellene nekem - nekünk halgatni ? Mert te mondod ? Én nem szégyellem nyugodtan ki irhatod hogy migi is hetente hirdet , JOGA van hozzá .
Kamovos 588719 2015. július 5. 22:53
Válasz erre
Tehát, Mekett szívvel lélekkel arra törekszik, hogy a szerver felületét ugyan azokkal a dolgokkal tömjék tele, napról napra, hétről-hétre? (Ezt nem igazán hiszem!)
Pusztán csak azért, hogy fogyjon a tárhely mennyisége?
Mi pedig, még csak véletlen se spóroljunk neki, hiszen ingyen tömhetjük neki tele!
Értem!
Hát akkor nincs más lehetőség, minél nagyobb méretű képekkel, sok felesleges dumákkal, napról-napra, hétről-hétre, meg kell tömni ugyan azzal a cserebere topikot.
Mert nekünk ingyérbe van ugye?
Észbontó felfogás!
Max85 588718 2015. július 5. 22:49
Válasz erre
Én nem vitatom sem a tulajdonos, sem az adminok érdemeit, sőt, inkább elismerem őket.

Csakhogy ez azért nem érv, mert én nem látom a többséget, kikre gondolsz pontosan. Mert nekem úgy tűnik, hogy csak azok szólaltak fel itt az ismétlések jogossága mellett, akik pont azok, akik hetente feladják ezeket a hirdetéseket. Csak voltam annyira úriember, hogy nem neveztem meg őket.

Akik az ismétlések és a magas árak ellen szóltak fel, ők nem hirdetnek így folyamatosan hetente mint ők. És a sportszerűség jegyében akik érintettek (csak hogy követni lehessen: akik ismételgetnek), azoknak nem nagyon lenne illene "szavazni" a témában, inkább tartózkodniuk kellene: hallgatni.

Szóval ki a többség? Lehet, hogy érdemes lenne kutatni ezt a kérdést.
Nem is tudom, hogy ki írta az ötvenes évek módszereit a napokban (nem is számít), de ez tényleg olyan: nyitok egy topikot makettinfo címmel a fórumban, ahol ötleteket, észrevételeket lehet tenni, de végül is mindent lesöprök azzal, hogy én vagyok a tulaj, és az számít, úgy lesz minden, amit én akarok. Igaz, én nem éltem még akkor, de nekem ez nagyon ilyen módszernek tűnik.

És még egyszer: nem a tulaj és az adminok érdemeit vitatom, sőt... De szerintem az tény, hogy előbb-utóbb sokak megunják ezt, és egymásnak fogják hirdetni az említett ismétlős-hirdetős urak a makettjeiket, mert a többiek meg fogják unni, és nem fogják már böngészni az oldalt.

És akkor ugye már kevesebb értelme lesz fenntartani, és dolgozni az oldalon...
migi 588717 2015. július 5. 22:49
Válasz erre
Én mindig péntek reggel teszem fel a dolgaimat - szarjaimat , és ezentúl is akkor fogom , mert ha mi páran nem hirdetnénk itt szinte alig lenne hirdetés , miért ? mert a makettezőknek elege van az hogy értelmes emberek akarják megszabni nekik hogy mit is csináljanak, itt még 1-2 éve élet volt az oldalon ezt a adminoktól is meg lehet kérdezni A vissza ketesésről meg annyit hogy sokan még az aznapi hirdetéseket se nézik meg ,csak be irják hog mit keresnek , de ennyi . nincs értelme ezen veszekedni ,Tamással egyet értek .
üdv Bárdi László migi
TAMÁS78 588716 2015. július 5. 22:33
Válasz erre
Akkor én újra leírok neked egy kiváló érvet: az oldal tulajdonosa, aki saját zsebből, mások örömére fenntartja, és az adminisztrátorok, akik saját szabadidejükben, minden fizetség nélkül az egész hóbelevancot karbantartják és rendezik, az oldal látogatóinak többségével együtt így látják jónak, ahogy most van. Kész, passz.

Szóval javaslom egy saját fórum alapítását, az csakis olyan lesz, amilyet szeretnél.
Max85 588715 2015. július 5. 22:22
Válasz erre
Nem Norbikám, én nem azokról beszélek az ismétlés kapcsán, akiknek már elegük van, hogy néhány ember hétről-hétre felteszi a sz..jait (nem mindegyik cucc sz.r, nyilván túloztam picit) ha nem is feltétlen horror áron, de főleg azon, hanem azokról az emberekről, akik a hirdetéseket feladják rendszeresen a hét ugyanazon napján, +-3 óra szórással (és ilyen kb. a hirdetések harmada, ez szerintem sok embert el fog taszítani az oldalról), úgy, hogy az értelmesebb többségnek már a könyökén jönnek ki ezek a hirdetések. Én ilyenkor elgondolkoznék rajta a hirdető helyében, hogy van-e értelme ezeket a cuccokat hirdetni, ha már 2-3 hónapja a heti hirdetések ellenére nem adtam el őket. És ha nincs, akkor mi lehet ennek az oka: vagy mert a kutyát sem érdeklik, vagy azért nem érdeklik a kutyát sem, mert olyan áron vannak fenn. És bármelyik a válasz a kettő közül, akármelyikre jutnék, lehet nem tenném fel őket egy darabig ezután, és így talán nem jelennének meg hétről-hétre az említett tartalmas dolgok az oldalon.
Még annyit, hogy néha nekem is jön ihlet, hogy megépítsek valamit, amit annak idején még nem akartam, de akkor vissza tudnék lapozni, vagy fel tudnék dobni egy hirdetést, hogy keresem. Ekkor valószínűleg jelentkezne az illető aki annak idején hirdette, így ez is működne heti ismétlés nélkül.

Szerintem ez ennek az oldalnak a színvonalából nagyon sokat levon...

Miért kell ebből főzni, miért ne lehetne változtatni rajta? Erre nem hangzott el itt még egyetlen értelmes indok sem... Mert az szerintem nem az, ha ezek nem jelennének meg hétről hétre, akkor alig lenne hirdetés az oldalon. Mert még egyszer leírom: ha egy hirdetést n-szer felraksz, akkor az úgy is csak egy hirdetés, max ismételve. Attól nem lesz több információ az oldalon. Erre írjatok egy értelmes választ, érvet kérlek benneteket. És ne a tartalommal töltést, meg a főzést.
bono 588714 2015. július 5. 21:57
Válasz erre
Üdv, Max85
Igen, egyesek folyamatosan ismételgetnek, hogy így nem jó úgy nem jó.
Nem értik, hogy ez van, ebből kell főzni.
Igen, beállhatsz azok sorába, akikről írtál, beszéltél. De akkor miről is van itt szó?
Nekem ennyi:)
Üdv, Norbi
Rumcájsz_52 588713 2015. július 5. 21:56
Válasz erre
Max 85
Kattints rá felül "Az összes hozzászólás mutatása" kijelzésre, akkor valószínűleg többet fogsz látni.
R.
Max85 588712 2015. július 5. 21:52
Válasz erre
Folyamatosan jelentek meg a táblázatban kinn nicknevek a témánál, de belépve nem látszott semmi...

De amúgy, ha ez a tartalommal való megtöltése az oldalnak, hogy folyamatosan ismétlünk, akkor mostantól ráérő időmben én is kezdem megtölteni az oldalt tartalommal az egy hetes- és az ár mindenkinek magánügye szabályok maximális figyelembevételével :) Van egy csomó makettem, amiket tuti nem építek meg, de szerintem azokon az árakon tuti nem is veszik meg őket, de aki meg szereti itt miden héten nézegetni őket, akkor rajtam ne múljon, de persze csak azért csinálom majd, hogy tartalommal legyen megtelve az oldal :), és hogy ne fanyalogjak.
migi 588711 2015. július 5. 21:47
Válasz erre
Én nyomonkövettem az oldalt , de délután nem volt commentálás .
bono 588710 2015. július 5. 21:41
Válasz erre
Szia!
Persze, hogy egy kis piszkálás! A boltokban az árak egyre jobban mennek felfelé, itt azért még mindig korrekt árakkal szoktam találkozni, bármennyire is hihetetlen. Sőt ritkaságok is felbukkannak.
Nem nagyon volt még olyan, hogy eladóval ne egyeztem volna meg, vevővel már inkább. De ez nem rólam szól!
Ameddig nem tudnak élni egyesek a Makettinfo adta lehetőséggel, addig mindig ez a vita fog menni!
Üdv, Norbi
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28., 29., 30., 31., 32., 33., 34., 35., 36., 37., 38., 39., 40.,
41., 42., 43., 44., 45., 46., 47., 48., 49., 50., 51., 52., 53., 54., 55., 56., 57., 58., 59., 60.,
61., 62., 63., 64., 65., 66., 67., 68., 69., 70., 71., 72., 73., 74., 75., 76., 77., 78., 79., 80.,
81., 82., 83., 84., 85., 86., 87., 88., 89., 90., 91., 92., 93., 94., 95., 96., 97., 98., 99., 100.,
101., 102., 103., 104., 105., 106., 107., 108., 109., 110., 111., 112., 113., 114., 115., 116., 117., 118., 119., 120.,
121., 122., 123., 124., 125., 126., 127., 128., 129., 130., 131., 132., 133., 134., 135., 136., 137., 138., 139., 140.,
141., 142., 143., 144., 145., 146., 147., 148., 149., 150., 151., 152., 153., 154., 155., 156., 157., 158., 159., 160.,
161., 162., 163., 164., 165., 166., 167., 168., 169., 170.