/ Fórumok /

Makettinfo

Innen értesülhetsz a lap frissítéseiről, itt jelezheted, ha hibát észleltél valahol
a fórum működésében, vagy az oldalak megjelenésében.
A topikhoz csak bejelentkezett felhasználók tudnak hozzászólni. Kérem, jelentkezzen be itt!
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28., 29., 30., 31., 32., 33., 34., 35., 36., 37., 38., 39., 40.,
41., 42., 43., 44., 45., 46., 47., 48., 49., 50., 51., 52., 53., 54., 55., 56., 57., 58., 59., 60.,
61., 62., 63., 64., 65., 66., 67., 68., 69., 70., 71., 72., 73., 74., 75., 76., 77., 78., 79., 80.,
81., 82., 83., 84., 85., 86., 87., 88., 89., 90., 91., 92., 93., 94., 95., 96., 97., 98., 99., 100.,
101., 102., 103., 104., 105., 106., 107., 108., 109., 110., 111., 112., 113., 114., 115., 116., 117., 118., 119., 120.,
121., 122., 123., 124., 125., 126., 127., 128., 129., 130., 131., 132., 133., 134., 135., 136., 137., 138., 139., 140.,
141., 142., 143., 144., 145., 146., 147., 148., 149., 150., 151., 152., 153., 154., 155., 156., 157., 158., 159., 160.,
161., 162., 163., 164., 165., 166., 167., 168., 169., 170., 171.
radir 612800 2016. augusztus 4. 14:29
Válasz erre
Sziasztok!

Megkérném a tisztelt szerkesztőséget, hogy a 612759-tegnapi hirdetésem törölje a cserebere rovatból mert kb. az első órába elkelt az összes könyv.
Keri 612791 2016. augusztus 4. 09:07
Válasz erre
Szia!

Mekett nem ad ki hozzáférést.Mert nem akarja/nem érdekli/fogalmam sincs miért.Sok-sok éve próbálunk változtatni a hozzáállásán. Agitáljátok őt,hátha megváltozik a helyzet.
A cikekknél sosem tudhatod,kinek mi a fontos.Lásd Gyurma esetét.
Ha sokakat zavar,hogy most kijön majd' minden bentmaradt cikk,akkor leállítom a folyamatot,semmi gond. Viszont akkor azt kérem,hogy írjatok cikkeket.Akár dobozbontás,akár építés,akár múzeumbejárás.Mindegy,csak írjatok!Sok fotóval,szöveggel,legyen informatív! Rengeteg az elkezdett,de be nem fejezett cikk.
Aktiválok örömmel,de akkor legyen mit,tegyetek érte! Én is most csomagolom ki az egyik makettet,hogy legyen róla fotó,írom hozzá a szöveget.

Keri
zsocate 612789 2016. augusztus 4. 08:46
Válasz erre
Szia Keri!

A dolog úgy indult, hogy arra gondoltunk, meggyorsíthatja a cikkek megjelenését, ha segítséget adunk a cikkek átnézéséhez. Ebből az lett, hogy minden cikk aktiválva lesz függetlenül attól, hogy van érdemi információtartalma vagy nincs. Pont abban szerettünk volna segíteni, hogy minél több legyen az "érdemi" besorolású.

üdv:
zsolt
Keri 612787 2016. augusztus 4. 08:26
Válasz erre
Szia!
Leírtam pár hsz-szel előbb,hogy ez most egy rendhagyó helyzet. Pár napig kijön ömlesztve a sok bentmaradt cikk.Ennyit kellene megértened. Igen,sok olyan van,ami csak fotó.De leírtam,egyszeri kisöprés.Ennyit kellene megértened.Ha szeretnéd,hogy több olyan cikk legyen,ami informatív,sok képpel,szöveggel kisérd,akkor ne csak várd,hanem tegyél is érte valamit. Ez is csak jó tanács,kritika a te hozzászólásaidra. De mindenkinek szól,aki szeretne több,jobb cikket.Tegyetek is érte! A legnagyobb örömmel aktiválom őket.
Keri
warbirds 612785 2016. augusztus 4. 08:19
Válasz erre
pmheros!

A cikket akkor is tudod szerkeszteni, ha publikus. Mentés után legalább rögtön megjelenik a változás élesben, nem kell várni az újra aktiválásra.

Üdv,
warbirds
sanyi 612784 2016. augusztus 4. 08:18
Válasz erre
Szia!
Mondom én, hogy vicc oldal lesz...
Jó tanácsra, kritikára válaszul, tükörbe nézés helyett támadás.
De oké, nem ígérem, hogy tegnapra, de lesz. csak előbb befejezzük a házat!
Itt van egy gyorsan, nem fog kilógni a sorból:
www.super-hobby.hu/products/item_name-114611.html
Az A-1 egy sikeres támadógép volt.
Mikor jelenik meg?
Üdv
Sanyi
Keri 612781 2016. augusztus 4. 08:01
Válasz erre
Szia!
Járj elő hasznos példával,írj cikkeket a munkáidról.
Keri
sanyi 612780 2016. augusztus 4. 00:19
Válasz erre
Elnézést kérek, úgy látom magas amit írtam. Nyúúúgodtan legyen teli szeméttel az oldal. Hasznos cikk. Vicc. Pár fotó, az is légifelvétel. Hát jó, akkor ez mind legyen hasznos cikk.
Mégis megpróbálom elmagyarázni, hátha így negyedik nekifutásra elkezded kapizsgálni. Nem a munkák minősége a bajom, mert nem mindenki huáncsávezgomez, aki olyat épít hogy a világ térdre esik előtte. Én sem vagyok az, nem is leszek sose. Nem a makett minősége a bajom. Viszont annyit nem ír oda: "az illesztések jók voltak, a festéshez Trinát lazúrt használtam." És az ilyen cikk hasznos... Vicc kategória. Csak épp vannak vicc oldalak, ez tudtommal nem az - bár elindult az úton.
Sherman 612779 2016. augusztus 4. 00:09
Válasz erre
Nem értem mit nem lehet érteni az előző 612502 hozzászólásodra kapott válaszon:
Keri 612506 hsz
"Igazatok van,de ez most egy rendhagyó helyzet.Minden cikk kimegy,ami egy kicsit is informatív.Akár csak pár képpel,szöveg nélkül.Ez ilyen egyszeri "padláskiseprés". Csak olyan marad bent,ami tényleg élvezhetetlen(1 db teljesen homályos kép pl)"

Attól, hogy újra és újra nyafogunk a minőség miatt, a helyzet nem változik.
Azt meg nem kéne elfelejteni, hogy a fórumtag adatlapján megjelennek a cikkei, így ha kíváncsi vagy a munkáira láthatod és felmérheted az adottságait.
Ha ránézek a te adatlapodra nem látom a munkáidat, és nemigen értem miért vársz el másoktól profizmust ha te magad nem mutatsz be semmit.
Kálmi 612777 2016. augusztus 3. 23:13
Válasz erre
Egyszer már részletesen bemutatkoztam, csak akkor is épp csináltad a feszkót és töröltek mindent. Amúgy én általában társasággal látogatom a makettes rendezvényeket, Te meg egyedül.. :) :)
Kamovos 612775 2016. augusztus 3. 21:57
Válasz erre
migi 612774 2016. augusztus 3. 21:45
Válasz erre
De ezek között több olyan van amit a legnagyobb jó indulattal lehet csak ciknek nevezni ,
sanyi 612773 2016. augusztus 3. 21:43
Válasz erre
Hát bocs, de Neked ezek cikkek? Mert ha igen, akkor elnézést kérek. Keress meg egy régit. Most nézz meg egy újat. Egy kiskegyedben, blikkben még oké, de ez egy MAKETTEZŐ oldal, ahova azért szerintem egy kicsit több kell, mint egy wikis mondat - vagy annyi sem - és három tökhomály fotó... A fészbúkon elmegy ez a stílus, de a honlap színvonalát lehúzza. Ha valaki most téved ide, ránéz ezekre a kreálmányokra és nem néz vissza többé.
Jelenjenek meg cikkek, de azok CIKKEK legyenek, nem pedig ilyen betű és kép halmok. Ha viszont csak ilyenek vannak, akkor azokkal nem kellene a tárhelyet fogyasztani.
A Most készültben látni sok csodás makettet, lehetne róluk cikket írni akár, nem kell a boltokat végigrabolni a tesztpéldányokért...
Zoli 612772 2016. augusztus 3. 21:36
Válasz erre
Szia,
Teljesen egyetértek, de nem én akartam megint előállni vele. Ennek így sok értelme nincs.
z
Sherman 612770 2016. augusztus 3. 21:04
Válasz erre
Hónapokon keresztül olvastam a hozzászólásokat, hogy jelenjenek meg a cikkek amiket beküldtek. Végre megoldódik a cikkek feltöltése.
Most azt olvasom, hogy ne jelenjenek meg a cikkek.
Ahogy egy régi viccben mondták:
Magyarországon nem azért nem lehet az utcán szexelni, mert megbotránkoztatná az embereket, hanem mert odagyűlne minden okostojás impotens és beleszólna, hogy ne így hanem úgy.
pmheros 612768 2016. augusztus 3. 20:34
Válasz erre
Üdv!

Még meg ne jelent cikkemet szerkeszteném.
A Publikus sor jelölő négyzetébe tett pipát nem tudom kivenni, az opció nem aktív.
Kérem a publikus beállítást visszavonni.

Köszönöm!
sanyi 612766 2016. augusztus 3. 20:13
Válasz erre
Sziasztok!
Szerintem inkább hagyjátok a "cikkek" megjelenését... Google és wiki is van ilyen hasznos... Pár zacskón keresztül 56km-ről fotózott keret, wikis szöveg... Ne húzzátok le az oldal színvonalát.
A 612502-ben megírtam a véleményem és továbbra is tartom hozzá magam, hogy nem nézek le senkit, nagyra becsülöm és köszönöm a munkátokat, mert van egy ilyen oldal, de ha valaki most lép ide először és meglát egy "cikket", akkor inkább választ valami agyrohasztó hobbit...
Kálmi 612732 2016. augusztus 2. 20:13
Válasz erre
Nem hirdetsz semmit.
Rajtad kívül mást nemigen zavar.
Nem unod még?
TAMÁS78 612729 2016. augusztus 2. 20:06
Válasz erre
Irigylem Gabi idegrendszerét, feltéve, hogy most nem harapta ketté a monitort. :)
Kamovos 612726 2016. augusztus 2. 20:00
Válasz erre
Szia Gabi!

Cserebere topikban, litánia elhagyása helyett a kép aláírásban történő informálási kényszer még mindig nem aktuális? :)

Üdv: kamovos
Gabi 612690 2016. augusztus 1. 20:57
Válasz erre
Colossum 612688 2016. augusztus 1. 20:32
Válasz erre
Szia! Elfogadom az érvelésed és az igazságodat is, de
1. Azért írtam az adásvételbe, hogy lássa az is, akinek szól.
2. Off- ba tettem, tehát akit nem érdekel, az nem nézi. Reméltem, hogy ő igen.
3. Másoknál is kiveri a biztosítékot az, ha idiótának nézik, csak most éppen én voltam a leggyorsabb.
4. Talán ráébreszti azokat, akik látták, hogy Ők ne kövessék el ugyanezt a hibát, mert nem vagyunk idióták.
5. Talán akikre ugyanúgy áll a felvetés, de most éppen nem lettek megszólítva, magukra ismertek, és felveszik az inget. Vagy nem.
6. pmheros megoldása valóban tökéletes, magam is így szoktam eljárni, de ma valahogy rossz napom volt.
7. Megígérem, hogy nem forszírozom a témát tovább és ezek után is a korrekt emberektől vásárolok. :-)
Gabi 612687 2016. augusztus 1. 19:34
Válasz erre
Szia!

Igaz, hogy többször leírtuk már, hogy mindenki annyiért adja a portékáját amennyiért akarja, ebben nincs megkötés, de azért mindig van aki időről időre előhozakodik vele. Szeretném, ha nem kellene erre visszatérni, mert nem fog változni, ha el akarja adni, majd enged az árból, vagy a nyakán marad. Amennyiben valakinek nincs annyi sütnivalója, hogy megnézze azt a kb 5-6 magyar webshopot, ahol megfelelőek az árak, és ahhoz viszonyítson, az az ő dolga, baja, annyit fizet az adott makettért, amennyi neki jól esik.
Engem az legalább annyira zavar, hogy tudtad, hogy a beírásodnak semmi keresnivalója nincs a Cserebere topikban, de csak beírtad oda. Ez mennyivel korrektebb?
pmheros leírta a tökéletes megoldást, úgy kell eljárni, és pont.
Kérném, hogy zárjuk már le ezt az ár témát, és ne hozza fel valaki két havonta, felnőtt emberek vagyunk, eldönti mindenki magában, hogy megveszi annyiért vagy nem.
Köszönöm!

Gabi
pmheros 612671 2016. augusztus 1. 16:50
Válasz erre
Egy darabig nekem is zavarta a szememet, hogy egyesek sokszor bolti ár felett árulják dolgaikat.
Mostanra azonban megszoktam ugyanazon hirdetéseket változatlan összetételben olvasgatni, és rutinosan ugrom át az adott névhez tartozó hirdetéseket. :)

Szeret árulni, ne vegyük el az örömét! :)
Colossum 612668 2016. augusztus 1. 16:26
Válasz erre
Mivel az adásvételből - jó eséllyel - törölve lesz a hozzászólásom, ide is beírok, mert nem bírom magamban tartani:
"Szemmel látható, hogy valaki erősen túltolta az akciós, megamakettes beszerzéseket. Csaxólok, hogy még mindig azok. Ott.
Én - ha el akarok valamit adni - először megnézem, mennyiért lehet a legolcsóbban megvenni egy magyar webboltban a cuccost, és az alá lövöm be az árat, mert azt gondolom, hogy aki ezt az oldalt ismeri, az a legolcsóbb webboltokat, meg a google keresőt is. Én így tisztelem meg a potenciális vevőimet és ezt várom el a potenciális eladóktól - mármint azoktól, akiktől vásárolni akarok. Mondjuk az is igaz, hogy nem vagyunk egyformák. :-)"
Már sokszor előkerült ez a téma, de én, mint hajdani pedagógus, bízom abban, hogy az emberek képesek megváltozni, ha elég időt és türelmet szánnak rájuk. Szóval annak dacára, hogy mindenki annyiért árul dolgokat (nem feltétlenül elad!) amennyiért akar, azért ez a mai "megamakettes csomag" erősen túllő a határon. Szerintem. Nem vitaindítónak szántam ezt, csak ki akartam adni magamból.
p-51 612619 2016. július 31. 19:54
Válasz erre
Sziasztok!
Megvalósulás miatt kérném a 612614 sz. hirdetésem törlését a csere-beréből.
Köszönöm!
p-51
gyurmakoma 612608 2016. július 31. 17:08
Válasz erre
Keri,köszi.
Ezek régi cuccok voltak,többsége nem az enyém,csak bontásra fotóztuk őket.
Sokunknak ez is segítség volt...
Keri 612592 2016. július 31. 09:48
Válasz erre
Szia gyurma!
Igazándiból eddig azért nem voltak aktiválva(sok másik dobozbontásos cikkel együtt),mert csak képek voltak,szöveg nélkül. Hiányzott mellé az információ.Benyomás,minőség,eredetiről pár sor,stb.
De,ahogy lentebb írtuk,most kijön minden cikk,ami bármilyen használható információt tartalmaz.Ezért lettek most aktiválva.
Keri
migi 612588 2016. július 31. 09:23
Válasz erre
Jó reggelt
Kérném a tegnapi 612552 számú hirdetésem törlését .
üdv: migi
gyurmakoma 612585 2016. július 31. 09:06
Válasz erre
Hali.
Tegnap kaptam pár értesítést hogy aktiváltátok a cikkeimet :)
Bár van ami 2008-as :) Ezek eddig függőben voltak vagy csak valami hiba csúszott a gépezetbe?
Nem mintha gond lenne,csak meglepett..
Keri 612506 2016. július 29. 13:05
Válasz erre
Igazatok van,de ez most egy rendhagyó helyzet.Minden cikk kimegy,ami egy kicsit is informatív.Akár csak pár képpel,szöveg nélkül.Ez ilyen egyszeri "padláskiseprés". Csak olyan marad bent,ami tényleg élvezhetetlen(1 db teljesen homályos kép pl)
Miggyuri 612503 2016. július 29. 11:38
Válasz erre
Egyetértek. Valójában az "ugye,milyen ügyes vagyok" szint. Semmi infó, ami miatt nem a saját polcomon állókat kéne nézegetnem. Amennyiben lehet -bár tudom, sok a munka -minőség szempontjából szűrni ezeket a munkákat is.
sanyi 612502 2016. július 29. 11:23
Válasz erre
Sziasztok!
Mindenek előtt nagyon nagyra becsülöm a munkátokat! Nem lehet egyszerű a mai világban még egy ilyen hobbi oldal fenntartásába is energiát és pénzt ölni.
Örömmel láttam az új cikkeket. Azonban amikor megnyitottam őket... Ne haragudjatok, de többekkel is beszéltem már ez ügyben, pár cikk csak a tárhelyet eszi. Egy sor és kész, vagy annyi sem. Én szeretem olvasni, hogy milyen buktatói, veszélyei voltak/vannak/lesznek egy építésnek, de néhánynál semmi. Nem a makettek minősége a baj, mert távol áll tőlem, hogy bárkit is bántsak látatlanban, sőt, csak biztatni szoktam mindenkit, aki kezdő pedig főleg - bármiben - hogy csakis előre, tilos megtorpanni!
Azonban pl. a T-34 "cikk" kb. kiskegyed, vagy bors szint. Kedves Dávid, tetszik a műved, remélem örömödet lelted az építésben, de úgy gondolom hogy egy ilyen oldalra egy wikipédiás mondat kevés.
A Golden Hind is elég "szűkszavú" lett.
Nem bántás, sőt, csak ha valaki ismeretlenként erre az oldalra vetődik és meglátja a pár utolsó írást, akkor nem biztos visszanéz. Ha pedig nem néz vissza, akkor egy esetleges kezdő tűnik el a ködben és veszti el az érdeklődését.
Tudom, hogy elég kukacoskodó vagyok, de tényleg, egy MAKETTEZŐ oldalra két-három wikis mondatnál többet illik egy cikkbe rakni - mivel festette, illesztés, stb.
Ismétlem, nem bántani akarok senkit, nem a makettek minősége a bajom, hanem a "tálalás".
Munkátokhoz további sikereket és erőt kívánok.
Üdv
Sanyi
Keri 612492 2016. július 29. 08:56
Válasz erre
Szia!
Ha van másik elérhetőséged,írd meg,átállítjuk az adatlapodon.
Keri
radir 612485 2016. július 29. 07:01
Válasz erre
Sziasztok!
A tegnap cserebere topic-ban 612469 számú hirdetésem légyszíves töröljétek mert a freemail használhatatlansága miatt senkivel nem tudok kapcsolatba lépni!
Köszönöm!
pmheros 612455 2016. július 28. 09:29
Válasz erre
Jó, hogy belelátást engedtek az oldal működése, így a háttér ismeretében sokkalta könnyebb lett nekünk is megélni a várakozást.

Köszönjük, az eddigi munkát, és az elkövetkezőt is. Kívánok hozzá sok erőt, és egészséget!

Üdv.: pmheros
p-51 612451 2016. július 28. 08:25
Válasz erre
Sziasztok!
Szintén kívülállóként, mint Tamás, és szintén köszönettel a működtetők és adminok felé, megjegyezném, hogy egy ilyen szomorú és döbbenetes esemény után azok az emberek (a honlap látogatói és használói), akik egyébként műanyag darabkákkal képesek hónapokon keresztül foglalkozni, mielőtt egész maketté áll össze az alkatrészhalom, talán tudjanak kissé több türelemmel lenni mondjuk cikkfeltöltés, aktiválás, vagy honlapműködés, -működtetés kapcsán is. A gyász sajnos nem egy nap, és egy ember eltávozása után nem egy nap alatt áll helyre dolgok.
Üdvözlet és minden jót a csapatnak!
p-51
Keri 612448 2016. július 27. 21:29
Válasz erre
Sziasztok!

Én is írnék pár sort Géza után.
A cikkaktiválás az én reszortom volt,amit anno abbahagytam,mert kimentem külföldre dolgozni.Nem volt időm/kedvem/erőm foglalkozni ezzel tovább. De most Pisti halálával megváltozott a helyzet.Ő nagyon sok munkát fektetett az oldalba napi szinten,amit kívülről egyáltalán nem látni.De nem is kell,hiszen miért kellene a felhasználóknak ezzel foglalkoznia!
Csúnya szóval,ezt a "kieső" munkát nekünk most pótolnunk kell. Nem nyavalygás,csak tényként mondom.
A cikkaktiválást ezentúl ismét folytatom. Manuálisan elkezdtem átrágni magam a felhalmozott cikkeken.ABC-sorrendben haladok.Írjatok az e-mailcímemre vagy a cikkfeltöltés topikba,ha valakinek már régen megírt cikkje van,és még nem értem oda a listában.Aktiválom rögtön.

Keri
TAMÁS78 612447 2016. július 27. 21:02
Válasz erre
Szerintem többek nevében írhatom, hogy nagyra értékeljük a munkátokat.
exec 612446 2016. július 27. 20:57
Válasz erre
Sziasztok,

egészen pontosan Mekettnél vannak a jogok minden értelemben. Ő 4 embernek adott meghatalmazást, megboldogult Pistinek, Kerinek és Gabinak, míg nekem a backendhez is adott bizonyos jogokat.

Hogy mi van velünk? Nem tudok elfogadható magyarázatot adni. Talán maximum annyit, hogy nyalogatjuk a sebeinket, és még mi magunk se látjuk pontosan, hogyan tovább. Nem tudok mást jelenleg, mint türelmeteket kérni, remélem a nyári szabadságolások végével egyenesbe állunk.

A backend más tészta, eltűntek a szerveren a jogaim, a versenyek és boltok ezért nem frissülnek. Ezt jeleztem Zolinak, remélem előbb-utóbb lesz belőle valami...

Pisti halála egy barát, már-már családtag elvesztésén túl egyéb problémákat is okozott. A regisztrációkat pl ő kezelte, kapásból vágta, hogy egy új regisztráló volt-e már valaha regisztrálva, vane élő regisztrációja. Ez a tudás elveszett, ezt is fel kell szednünk.

A Makettinfo Online Klubbal kapcsolatban is rengeteg dolgot intézett, ezt is meg kellett Gabiéknak oldani, a könyveléstől a kötelezően előírt beszámolókig rengeteg dolgot. A kevés megmaradt szabadidőnkből pedig fordítunk természetesen a saját családunkra, magánügyünkre, illetve Pisti családjával is foglalkoztunk - foglalkozunk, ha más nem, egy látogatás, beszélgetés szintjén.

Látni kell, hogy a szerver Mekett tulajdona, ez neki egyéb megélhetését biztosító projekteket is kiszolgálnak, érthető, hogy csak olyat enged be, akit évek óta személyesen ismer.

Remélem könnyebb megérteni, mi zajlik nálunk, elfogadni pedig... rátok van bízva, bízom benne, hogy megbékéltek a helyzettel, és szebb a jövő.

Üdv.

exec
TAMÁS78 612442 2016. július 27. 20:16
Válasz erre
"A makettinfó csapata sajnos a felajánlást érdemi válasz nélkül hagyta"

Elnézést, hogy teljesen kívülállóként beleugatok, de én személy szerint egy csomószor olvastam, hogy csupán az oldal tulajdonosa tud ilyen szerkesztési munkákat végezni, és ha fejre áll mindenki, akkor sem ruházza át másra a jogot. Az adminisztrátorok ennél érdemibb választ nem tudnak adni, ezt pedig már jó párszor leírták.

Sz@r, de ez van.
zsocate 612441 2016. július 27. 20:10
Válasz erre
Sziasztok!

Lehet, hogy vitaindító lesz, de szeretném megkérdezni: mikorra várható a következő cikk megjelenése?

Már 3 és fél hónapja csak az Elektro-féle borzasztó hírt lehet olvasni, az előtte publikált utolsó cikk pedig idestova 4,5 hónapos.
Itt, ebben a topikban is felmerült másfél hónappal ezelőtt, hogy lennének, akik besegítenének a cikkek "fogyasztható" állapotba hozásában. A makettinfó csapata sajnos a felajánlást érdemi válasz nélkül hagyta, pedig szerintem lenne rá jelentkező, hogy a cikkek kiadás előtti ellenőrzésébe besegítsen...

Az eddig cikket beküldők nevében is szeretném kérni, mondjátok meg mi akadálya van annak, hogy másnak is legyen lehetősége a cikkek felülvizsgálatára, aktiválására? Mi kell ahhoz, hogy a jelenlegi helyzet megváltozzon?

Köszi és üdv:
Zsolt
HegyiA 612415 2016. július 27. 15:05
Válasz erre
Kedves Adminok!

Kérném szépen a Cserebere topikban a 612413 számú hozzászólásom törlését.

Köszönettel:
HegyiA
p-51 611850 2016. július 15. 16:06
Válasz erre
Sziasztok!
Kérném szépen a cserebere topikban a 611800-as hirdetésem törlését! Köszönöm szépen!
p-51
Némo 611665 2016. július 10. 15:45
Válasz erre
Sziasztok!

Kérném a cserebere topikban a 611663-as hirdetést törlését, sajnos hiányos lett.

Köszönöm!

Némo
nezelod 611252 2016. július 1. 00:08
Válasz erre
Sziasztok !

Köszönjük a sok jókívánságot !
A makettezéshez mindenképp türelem kell, meg idő. Amit lehet, megteszek majd, hogy a Baba fejlődésén túl a másik két fiamat minél többször makettezésre csábítsam :)

Üdv. Józsi
Zoli 611145 2016. június 30. 09:44
Válasz erre
Szia,
Gratulálok én is, sok egészséget és boldogságot a családnak!
z
Miggyuri 611140 2016. június 30. 05:53
Válasz erre
Gratulálok! Sok erőt, türelmet és humorérzéket kívánok!
KeyPi 611134 2016. június 29. 22:33
Válasz erre
Minden jót Nektek, sok szerencsét!
TAMÁS78 611124 2016. június 29. 21:21
Válasz erre
Gratulálok! Mindig szerettem a Marci nevet.

Az enyém már elmúlt 5, úgyhogy nagy erőkkel visszatértem a makettezéshez. (Mondjuk, amikor pici volt, akkor is lehetett rá olykor egy kis időt szakítani.)
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28., 29., 30., 31., 32., 33., 34., 35., 36., 37., 38., 39., 40.,
41., 42., 43., 44., 45., 46., 47., 48., 49., 50., 51., 52., 53., 54., 55., 56., 57., 58., 59., 60.,
61., 62., 63., 64., 65., 66., 67., 68., 69., 70., 71., 72., 73., 74., 75., 76., 77., 78., 79., 80.,
81., 82., 83., 84., 85., 86., 87., 88., 89., 90., 91., 92., 93., 94., 95., 96., 97., 98., 99., 100.,
101., 102., 103., 104., 105., 106., 107., 108., 109., 110., 111., 112., 113., 114., 115., 116., 117., 118., 119., 120.,
121., 122., 123., 124., 125., 126., 127., 128., 129., 130., 131., 132., 133., 134., 135., 136., 137., 138., 139., 140.,
141., 142., 143., 144., 145., 146., 147., 148., 149., 150., 151., 152., 153., 154., 155., 156., 157., 158., 159., 160.,
161., 162., 163., 164., 165., 166., 167., 168., 169., 170., 171.