/ Fórumok /

Makettinfo

Innen értesülhetsz a lap frissítéseiről, itt jelezheted, ha hibát észleltél valahol
a fórum működésében, vagy az oldalak megjelenésében.
A topikhoz csak bejelentkezett felhasználók tudnak hozzászólni. Kérem, jelentkezzen be itt!
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28., 29., 30., 31., 32., 33., 34., 35., 36., 37., 38., 39., 40.,
41., 42., 43., 44., 45., 46., 47., 48., 49., 50., 51., 52., 53., 54., 55., 56., 57., 58., 59., 60.,
61., 62., 63., 64., 65., 66., 67., 68., 69., 70., 71., 72., 73., 74., 75., 76., 77., 78., 79., 80.,
81., 82., 83., 84., 85., 86., 87., 88., 89., 90., 91., 92., 93., 94., 95., 96., 97., 98., 99., 100.,
101., 102., 103., 104., 105., 106., 107., 108., 109., 110., 111., 112., 113., 114., 115., 116., 117., 118., 119., 120.,
121., 122., 123., 124., 125., 126., 127., 128., 129., 130., 131., 132., 133., 134., 135., 136., 137., 138., 139., 140.,
141., 142., 143., 144., 145., 146., 147., 148., 149., 150., 151., 152., 153., 154., 155., 156., 157., 158., 159., 160.,
161., 162., 163., 164., 165., 166., 167., 168., 169., 170.
Kalóz 5592 2011. november 2. 13:02
Válasz erre
Szia, Lajos Barátom!
Sajnos, amit leírtál, abban valami huba lehet, legalábbis a bal egérgomb használatával,mert hogy az nálam nem működik, csak a jobb egérgomb használatával. Azt hiszem az adatmódosításra továbbra is a legjobb a moderátorok segítségét kérni.
Üdvözlettel:
Kalóz
Kamovos 5591 2011. november 2. 12:43
Válasz erre
Szia lacipapa!

Hát én sem vagyok rendszergazda, de azért kicsit tudok bánni a géppel.
Viszont ma nekem sem megy semmi.
Szerintem várjál még elmúlik ez a rontás a honlapról és utána próbáljad.
Következő sorrendben tudod a bővítést végre hajtani.

1, Regisztráció, belépés. klikk bal egér gombbal.

Itt beírod a felhasználói nevet.
Ügyeljél arra, hogy kis betűvel, vagy nagybetűvel regisztráltál.
Annak megfelelően írjad be a felhasználói nevet.
Ezután írjad be a jelszavad.

2, Majd, klikk bal egér gombbal a belépés feliratra.

Ekkor átvált baloldalon a menüsor és alulról másodikként megjelenik a "Személyes adatok"

3, Klikk a bal egér gombbal Személyes adatokra.

Ekkor jelenik meg a "Regisztrációs adatlap - személyes adatok megadása" menü.
Itt elvégezheted a szükséges változtatásokat.
A változtatások befejezése után, menjél le a lap aljára.

4, Klikk a bal egér gombbal "Adatok mentése" gombra.

Ekkor megtörténik az adatok mentés.
A honlaphoz történő visszalépéshez használd az adatok mentése melletti "Vissza" gombot.

Hát ennél részletesebben én képtelen vagyok le írni.
REmélem azért érthető amit írtam.
Ha, valami segítség kellene még, akkor kérdezzél.

Üdv: kamovos
lacipapa 5590 2011. november 2. 12:07
Válasz erre
Üdvözöllek Benneteket!
Nálam is rendetlenkedik a honlap,én is azt hittem,hogy nálam a baj.
Szerettem volna kiegészíteni én is az Adatlapom,de a rendszer,valamiért nem engedte.Persze én nem nagyon értek a szám.géphez,és én bénáztam el.Hogy lehetne a
bővítést megcsinálni?
Köszi,Laci
Kamovos 5589 2011. november 2. 11:57
Válasz erre
Kamovos adatlap
Kamovos adatlap

Szia unicellular

Elnézéts kérek, hogy nem látod!
Én láttam ma!
De már megint lem látom! :(

Nem müködik a honlap rendesen lasú lefagy nem enged beavatkozni sehol!
Tapasztalataim alapján ezt szerver karbantartáskor csinálják.
Minden esetre, csatoltam egy képet, hogy ne hid azt, hogy én csak linkelek neke.

Üdv: kamovos
No persze, ha egyáltalán elmegy a kép! :(
kamovos 5588 2011. november 2. 11:16
Válasz erre
Szia Elektrolakatos Barátom!

Sajnos a honlap problémás üzemelése miatt azt hittem, hogy féreg került a gépemre.
Ezért tegnap ujat telepítettem.
(Amúgy most is rosszalkodik a honlap, nagyon nehéz belépni, lassan működik)
Azóta nem léptembe csak az előbb.
Lehet, hogy ezért nem látták az adataimat?
Hogyan lehet a nagy "K" kicsire cserélnem?

Üdv: kamovos
RBK-ra jösz?
Gabi 5587 2011. november 2. 10:42
Válasz erre
Szia!

Ne haragudj, de Janival értek egyet ebben a témában. Mivel ez egy közösségi oldal, ahová a közös hobbi miatt járunk alapvetően, ez a kapcsolódási pont, számomra természetes lenne, hogy ismerjük egymás nevét, legyen magunkról fénykép, hogy egy-egy rendezvényen felismerjük azt is akit eddig még nem ismertünk, és legyen személyes kontaktus is. Az, hogy címnek a várost adod meg maximum, még elfogadható, de hogy valaki ne vállalja fel a nevét, az szerintem nem, nálam az a felelősség nem vállalásával egyenlő, ami sajnos elég jellemző ma. Nem személyeskedésből írtam Neked, mert látom, hogy Te se vállalod a neved, csak mint tényt. Már leírtam, hogy számora az ilyen emberek hozzászólásai, véleményei sokkal súlytalanabbak, mint azoké, akik azt fel is vállalják, de ez csak az én nézőpontom.
Persze, lehet kamu névvel, címmel regisztrálni, mint azt teszik is páran, de akkor miért várják el ezek az illetők, hogy ugyanaz az elbíráslás alá essenek, mint akik ezt normális, alapvető cselekménynek gondolják, és felvállalják magukat, véleményüket.
Már azt is leírtuk, többször, hogy a rendszer érzékeny a kis és nagybetűkre, ki hogyan regisztrált be, ezért elég egy melléütés, és nem látszik ki a felhasználó valójában. Biztos van ilyen a regisztrált felhasználók között többeknél is, mint Janinál, természetesen ez nem rájuk vonatkozik.
Továbbra is egyetértek mindekivel abban, hogy a kötelező regisztráció a legfontosabb, és alapvető dolog lenne, azzal ki lehetne szűrni azt a minimális százalékot jelentő nem idevaló felhasználót, akik a problémák jelentős részét okozzák.

Gabi
Elektrolakatos 5586 2011. november 2. 10:07
Válasz erre
Hali!

Ne csodálkozz az adatlapján, majd ha a Szenilis Vénember rájön, hogy eredetileg nagy "K"-val regisztrált, akkor elérhetőek lesznek az adatai! :D

Elektro
unicellular 5585 2011. november 2. 09:58
Válasz erre
reg
reg

Szia!
Ne haragudj, de miért tenné bárki közszemlére a nevét, címét, telefonszámát(!), hacsak nem kötelező (mint pl. egy webshop-ban, ahol a számlázás miatt fontos - ez érthető)? Senkinek semmi köze a személyes adataimhoz. Pont erre való a "nick". A regisztrációhoz esetleg fontosak ezek az adatok, de onnantól?
Mellesleg vess egy pillantást a becsatolt képre... :)
kamovos 5584 2011. november 2. 08:48
Válasz erre
Szia manta!

Sajnos nem én találtam ki elsőként egy új honlap létrehozását.
Én csak felelevenítettem, mint esetleges megoldást.
Természetesen, én nem csak a klubtagokra értettem, egy esetleges új honlap látogatását.
Mindenkire, aki hajlandó beregisztrálni és vállalni önmagát.
Én úgy gondolom, hogy a makettezők, nem maffiózók baráti társasága, ahol csak fedőneveken szabad szólítani egymást.
Számomra minimális elvárás, hogy lássam magam előtt a képét annak akivel kapcsolatot felveszem!
Az én adatlapomon szinte minden adatom fent van, ami nincs azt nem is lehet hol megadni.
Egy regisztrálásnál a legminimálisabb adatok a név, szül év, lakcím, e-mailcím, telefonszám egy fénykép.
Mindenképpen szükségesnek látnám egy rövid bemutatkozást is amely tartalmazná a makettezéssel és egyéb hobbikkal kapcsolatos adatokat, illetve ki mit szeretne megosztani önmagáról velünk.
Természetesen ezt még lehet bővíteni saját honlap címmel és egyéb adatokkal.
Nem tudom, hogy akik közénk járnak, a fentieket miért nem hajlandók megérteni, miért nem hajlandók tisztességes regisztrálásra.
Úgy gondolom nekem kivan töltve tisztességesen az adatlapom.
És most azoknak írom akik nem regisztráltak tisztességesen!

Nyugodtan regisztráljatok be!

NEM JÁR FIZIKAI FÁJDALOMMAL!

Nem feltétlen szükséges új honlap, ha ezt sikerülne végre életképessé tenni.
Az új honlap csak a végső megoldások egyike lehetne.
Amennyiben Mekett nem hajlandó a honlap tisztességes rendbetételére, üzemeltetésére.
Én Nem haragszom Mekett-re, csak nem értem miért hagyja az eddigi munkáját veszni hagyni, és miért tartja fent ezt a lehetetlen állapotot évek óta!

Üdv: kamovos
kamovos 5583 2011. november 2. 08:16
Válasz erre
Szia Solo!

Köszönöm a felajánlást!
De Te is tudod, hogy csak, odajutni nem elég. :)
Az ott lét is anyagi vonzatokkal jár.

Üdv: kamovos
manta 5582 2011. november 1. 22:36
Válasz erre
Tiszteletem Mindenkinek!
Én támogatnám Kamovos ötletét, az új oldallal kapcsolatban, talán csak annyi kérdésem lenne, hogy miért csak klubbtagoknak? Én sajnos nem vagyok a Makettinfo Online Klub tagja, de ez volt az első makettezéssel foglalatoskodó oldal, amit megismertem és megszerettem! Lehet, hogy most félreértettem valamit ezzel kapcsolatban, ezért ne haragudjatok! :$ Talán a legjobb egy makett.org, vagy például a hcmodelling.com-ra hasonlító rendszer lenne. :) Makettinfo 2.0, régi tartalom új köntösben, természetesen a kötelező regisztrációval kiegészítve (meg még milliónyi újítással)! A weblapszerkesztéshez sajna nem konyítok, de bármi másban szívesen segítenék, hogy javuljon a helyzet!
Elnézést, ha kicsit zavarosra sikeredett az irkafirkám! (:
Nagy Zoltán (manta)
Solo 5581 2011. november 1. 20:48
Válasz erre
Odafelé elviszlek szívesen, a visszautat kell csak kitalálnod ha nem alszol ott. :)
kamovos 5580 2011. november 1. 20:25
Válasz erre
Szia Gabi!

Szívesen mennék!
Jó lenne találkozni veletek.
De sajnos nem telikrá. :(
RBK-ra még feltudok jutni, mert 90%-ossal nem drága, de tovább nem megy.
Talán jövőre telik kiállítások látogatására is.

Üdv: kamovos
Gabi 5579 2011. november 1. 20:20
Válasz erre
Szia Jani!

Vanak dolgok amiket itt nem lehet megvitatni, nem alkalmas rá a fórum. Ha jössz Gödöllőre ott majd beszélünk, de sok mindenben jól látod a dolgokat.

Gabi
Solo 5578 2011. november 1. 20:04
Válasz erre
Szerintem nem csak nálunk vannak kukacbombázók, éppen ezért egy topicot szerintem is megérdemelne. :)
Neo954 5577 2011. november 1. 19:58
Válasz erre
Én pl indíttattam egy Mg. repülőkkel kapcsolatos topic-ot sehíre sehamva se e-mail se semmi.

Elég magyar jellegű szerintem. :)

Üdv.:Neo
Solo 5576 2011. november 1. 19:48
Válasz erre
Helló!

Magyar jellegű topic? :)
kamovos 5575 2011. november 1. 19:31
Válasz erre
Szia Gabi!

Azon nem gondolkodtatok, hogy cucoljunk innénd, ha Mekett nem hajlandó változtatni?
Végül is segítség lenne hozzá bőven!

Tudom nem a Ti szégyenetek, hanem Meketté, hogy a Magyar jellegű topikokat nem lehet létre hozni.
Pedig rajtam kívül mások is szerettek volna már létrehozni.

Itt most már radikális változtatásokra lenne szükség, amiben Mekett egyáltalán nem partner!
Úgy gondolom, hogy akik ide járnak sokkal töbre érdemesebbek a jelenlegi állapotoknál.

Tudomásom szerint a klub, és a honlap két különböző történet.
Szerintem a klubnak érdemes lenne, egy önálló, ettől független honlapot indítani.
Ha csak próba képen is, aztán az idő úgyis eldönti, hogy volt-e értelme.

Mekett nem hajlandó a változtatásokra, akkor nem kell neki tovább könyörögni.
Nem reagál semmire, és itt sem nyilatkozni, miért nem változtat a problémákon, miért nem engedélyezi a magyar jellegű topikok megnyitását.

Üdv: kamovos
Gabi 5574 2011. november 1. 16:54
Válasz erre
Sziasztok!

Mindenkinek igaza van, és mi is pontosan látjuk ezeket a problémákat, de mint már többször leírtuk az oldal Mekett tulajdona, nem másé. Az oldal olyan szerveren fut, ahol egyéb dolgai is futnak, ezért nagyon meggondolja kinek adja ki a hozzáférést. Mivel magát az oldalt régen "rakta" össze, ezért bizonyos dolgai idejét múltak, ezt is tudjuk. Mi is folyamatosan mondjuk, hogy kell a kötelező regisztráció, láthátok mennyi sikerrel. Sajnos van egy pár ember, aki ebben éli ki magát, hogy vannak hibái az oldalnak, hogy szórakozik másokkal, sajnálom őket, ha ebben tudják örömüket lelni.
Igazatok van, hogy az lenne a minmum, hogy aki bármit hírdet az adatlapján a valóságnak megfelelő, minimális adatok legyenek, mert sokan még erre se képesek, de naponta berakni azt ami senki se kell, arra igen. Ez mondjuk bárkire igaz, mert aki a saját nevét, valóját nem meri felvállani, attól miért kellene elfogadni bármi véleményt, hozzászólást? Ez csak az én nézőpontom, mindenkinek a saját belátására bízom, hogy kezeli az ilyen illetőket.

Jimbow!
Ha rajtam múlna, én biztosan élnék az általad felajánlott segítséggel, de ehhez kevés vagyok, ez csak Meketten múlik.
Köszönöm azoknak akik normálisan, konstruktívan álltak és állnak a dologhoz, remélem egyszer eljön az az idő, amikor nem kell ilyen problémákkal foglalkoznunk.

Gabi
unicellular 5573 2011. november 1. 16:31
Válasz erre
Sziasztok!
Alapvetően nem értem, mi a probléma...
Adott egy fórum jellegű valami a maga 1000 éves motorjával, nem túl szép külalakjával, használhatatlan funkcióval (lsd. keresés) és ilyen-olyan tagokkal, vendégekkel. Bárki bármit írhat, bármilyen (akár már használatban levő) névvel. A topikok (jelesül a "cserebere") szabályait nem kell betartani, úgysem törlik a hozzászólást. Ott a rengeteg ár / elérhetőség nélküli hirdetés, meg a "küldj ajánlatot", stb... Szabadon mehet az anyázás is, mondjuk ezt időnként takarítják.
Ennek az oldalnak van egy fenntartója is (gondolom, van), akit a jelek szerint ez az egész hidegen hagy. Mivel az övé a cucc, azt (nem) csinál vele, amit akar. Lehetne jobb, szebb, használhatóbb, évek óta megy a könyörgés a kötelező reg. miatt... semmi sem történik. A fentiekből arra következtetek, hogy akkor ez így van rendjén, ilyennek lett megálmodva - ergo: nincs probléma :)
Elnézést, ha hosszúra nyúlt és bárkit is megsértettem volna - nem állt szándékomban.
Jimbow 5572 2011. november 1. 15:52
Válasz erre
Nem a hűségről van szó, szeretem az oldalt.

De azt ne mondja senki, hogy három év alatt nem lehetett volna összehozni egy új oldalt.

Mindig az van, hogy forráskód így megy úgy, stb. Kell írni egy felhívást, annyi segítőkész webszerkesztőt találnának szerintem, hogy simán össze lehetne hozni egy szép és új oldalt. Mindenki jobban járna vele. Egy olyat ami méltó a hazai makettezőkhöz és nem a névtelen szájkaratésok alá adja a lovat.

Én személy szerint szívesen segítenék és a tárhely kifizetésébe is bele tudnék adni (ami nem sok éves szinten), és azzal szabadon lehetne garázdálkodni. Ezzel szerintem nem lennék egyedül.

Tudom hogy nem könnyű belevágni, de egyszer meg kell lépni.

Üdv,

Ádám
Neo954 5571 2011. november 1. 15:32
Válasz erre
Sziasztok!

Jimbow! Most nekem is lassú egy kicsit, de sebaj én hű maradok az oldalhoz bármi legyen is. :)

Visszatérve a regisztrációra, és a cserebere topicban lévő tereferére.
Egy külföldi oldalról való szabályzat szösszenet.:

1.

Hallo Neo954,
hier nochmal eine wichtige Ankündigung für euch alle bezüglich des Gebrauchtmarktes, da es ja anscheinend untergeganen ist und leider nicht jeder die Nutzungsbedingungen gelsen hat, bzw. sie nicht befolgt.

Bei Gebote dürfen nur User etwas anbieten, die mindestens 3 Monate angemeldet sind und mindestens 50 Beiträge geschrieben haben. Wenn ein User diese Anforderungen nicht erfüllt, werden die Beiträge von ihm in diesem Bereich sofort gelöscht. Beiträge im Forum von Usern die diese Anforderungen nicht erfüllen und die nur darauf abzielen schnell auf 50 Beiträge zu kommen werden kommentarlos gelöscht und im schlimmsten Fall mit Verwarnungen oder Sperren geahndet.

Gebote ohne Preis/VHB werden kommentarlos gelöscht!

Außerdem hier nochmal die Ankündigung das man im Marktplatz ausschließlich per PN auf Gebote, Suchanfragen und Tauschangebote antworten kann.

Im Marktplatz werden außerdem alle Beiträge die älter sind als 30 Tage der Übersicht halber automatisch gelöscht.

Érdemes lefordítani, és értelmezni.

Üdv.:Neo
Jimbow 5570 2011. november 1. 15:20
Válasz erre
Sziasztok!

Sajnos megint ugyan ott toporgunk, regisztráció kéne. Ez megy három éve.

Szerintem elég lelkes hozzáértő van, aki segítene összehozni egy új, működőképes oldalt, csak kérdeznetek kéne. Miért nem próbáljátok meg, szerintem jó ötlet lenne.

Előbb-utóbb mindenki a makett.org-on fog kikötni, mivel az működik és lényegre törő.

Amúgy csak nekem tűnik úgy, mintha napok óta csigalassú lenne a makettinfo?

Üdv,

Ádám
kamovos 5569 2011. november 1. 15:12
Válasz erre
Sziasztok!

Kedves barátaim!
Nagyon szükségeltetne a kötelező regisztráció bevezetése!

Ezen kívül!
A cserebere topik fejlécét is modernizálni kellene!
Talán egy ilyen jó is lenne!

A Cserebere topikban csak beregisztráltak hirdethetnek!
Kérünk minden eladót/vevőt/érdeklődőt, hogy minél több információt adjon meg az eladni/venni kívánt termékről.
Minden esetben meg kell adni elérhetőséget, e-mail cím vagy telefon szám, ha az adatlap nem tartalmazná.
Minden esetben meg kell adni, a méretarányt, eladási árat, postaköltség van, vagy nincs.
Ha képet tesz fel, akkor az adatokat a kép alá írásába írja a méretarányt, és az árat, ne külön szövegben.

A "mail ment, válaszoltam, megvan-e még, küldj listát"-típusú hozzászólásokat, és a nem regisztráltak hirdetéseit töröljük. Ha nem sikerült felvenni a kapcsolatot a hirdetővel, akkor azt természetesen itt is megtehetitek, de használni kell az OFF-gombot!

Üdv: kamovos
manta 5568 2011. november 1. 14:55
Válasz erre
Tiszteletem!
Achtung, achtung (ahogy az angol mondaná, már amelyik tud németül): moderátorok, kérjük fáradjanak a csere és bere topikjába! Köszönjük! :)
Nagy Zoltán (manta)
Gabi 5567 2011. október 25. 17:59
Válasz erre
Szia!

Biztos így van, én nem próbáltam, de már kicsit unalmas volt a sokadik ember beírását törölni, hogy nem jó az emailcímed, küldj listát, persze nem offba beírva.
Ezek szerint Te ügyesebb voltál a többieknél, és majd felteszi az illető helyesen újra, ha még maradt eladnivaló terméke.

Gabi
manta 5566 2011. október 25. 17:53
Válasz erre
Szia!
A minap beszéltem vele telefonon, ő azt mondta, hogy a felrakástól számított 2 órán belül kapott öt levelet. Nem is értette, miért lett levéve a hirdetés. Az adatlapján szereplő telefonszámon el lehet érni. Nekem személy szerint nem jelzett hibát az e-mailnél, de " hál'istennek " beugrottam a "riadóláncnak". Szerintem (jelzem SZERINTEM) nincs semmi probléma vele.
Üdv.: Nagy Zoltán (manta)
Gabi 5565 2011. október 25. 17:33
Válasz erre
Szia!

Többen is jelezték, hogy rossz email címet adott meg, nem elérhető, és nem is reagált ezekre a beírásokra semmit, ergó olyan, mintha nem adott volna meg elérhetőséget, tehát ezért került törlésre. Amennyiben újra felrakja megfelelő módon, akkor majd tudjátok keresni.

Gabi
Gordon 5564 2011. október 25. 17:16
Válasz erre
Sziasztok
Törölve lett egy hirdetés a csereberéből. Tegnap este 8 óra magasságában tette közzé az illető. Kérdésem, hogy tudni vélitek róla, hogy inkorrekt vagy valami egyéb gond volt a tartalommal? Azért kérdezem, mert vennék tőle makettet és nem szeretnék hoppon maradni.
Köszönöm!
donzsooo 5563 2011. október 25. 13:28
Válasz erre
Köszönöm Kalóz az ötletet!

Megtettem!
Kalóz 5562 2011. október 25. 13:20
Válasz erre
Kedves Joe!
Küldj az info kukac makettinfo pont hu címre mélt erről. Ők talán tudnak segíteni.
Üdv:Kalóz
exec 5561 2011. október 25. 11:56
Válasz erre
Kedves donzsooo

ezt jelenleg sajnos még mindig csak az oldal tulajdonosa tudja megcsinálni.

Üdv.
exec
donzsooo 5560 2011. október 25. 10:31
Válasz erre
Sziasztok moderátorok!

Szeretnélek megkérni benneteket, hogy aktívizáljátok már
az általam létrehozni kívánt topikot, melyet a "Versenyek, rendezvények"
fórumba szántam!

Topik: "MakettShow Tokaj"

1000 köszönet!
Mészáros Zsolt
T.Csaba 5559 2011. október 24. 18:17
Válasz erre
Elektrolakatos 5558 2011. október 24. 18:11
Válasz erre
Szia!

Küldj az info kukac makettinfo pont hu címre mélt erről.

Üdv:Elektro
T.Csaba 5557 2011. október 24. 17:58
Válasz erre
Sziasztok!

Az adatlapomon nem tudom megváltoztatni az email címem.A most fent lévő egy már megszűnt cím, és hiába írom be az újat,mentem-nem fogadja el és mintha mi sem történt volna vissza dobja a régit.
Előre is köszi a segítséget!
Üdv!
Tujmer Csaba
manta 5556 2011. október 24. 15:12
Válasz erre
Maximalice Tiszteletem!
Tessenek bekukkantani a csere-bere topikba, nehogy elfajuljanak a dolgok.
Üdv.: manta
Altengernagy 5555 2011. október 23. 22:32
Válasz erre
Nekem is ez volt, vagy háromszor regeltem én is mert nem értettem mi van.
Altengernagy 5554 2011. október 23. 22:31
Válasz erre
Szerintem ugyan az intézi aki a fórum topicokat, mert arra is fél éve várok :((
dudola124 5553 2011. október 23. 20:07
Válasz erre
Kedves adminisztrátorok,vagy aki a regisztrációt intézi jó lenne ha segítene a belépéssel kapcsolatosan,mert konkrét segítséget még nem kaptam senkitől.
Regisztráltam dudola124 néven,aktiváltam és nem birok belépni.Még egyszer megköszönném ha valaki segítene.Egyébként ez a második regisztrációm,mert az első se volt jó.
unicellular 5552 2011. október 23. 19:52
Válasz erre
Sziasztok!
Nem működik a "Keres" funkció.
dudola124 5551 2011. október 23. 19:26
Válasz erre
Hát ez marha jó,de még mindig nem értem,ha egyszer regisztráltam magam meg aktiváltam,akkor miért nem jó?
TAMAS78 5550 2011. október 23. 19:18
Válasz erre
Én több, mint másfél éve játszottam el ugyanezt kétszer egymás után, két ímélcímmel, a mai napig nem tudok belépni. Szóval, kitartás! :)
dudola124 5549 2011. október 23. 19:15
Válasz erre
És mitől lenen jó pár nap múlva? Már másodszor kell regisztrálnom mert elsőre se lett jó pár nap múlva se.Kösz
gabes 5548 2011. október 23. 19:10
Válasz erre
dudola124 5547 2011. október 23. 19:07
Válasz erre
Sziasztok.

Ma regisztráltam magam és egyben már aktiváltam is és ezt írja ki:A beírt felhasználónév vagy jelszó érvénytelen3.Pedig minden stimmel.Kérem segítségetek.
Előre is köszönöm.
dudola124 5546 2011. október 23. 19:06
Válasz erre
Sziasztok.

Ma regisztráltam magam és egyben már aktiváltam is és ezt írja ki:A beírt felhasználónév vagy jelszó érvénytelen3.Pedig minden stimmel.Kérem segítségetek.
Előre is köszönöm.
ponty 5545 2011. október 22. 21:20
Válasz erre
Köszönöm már működik.
Robi 5544 2011. október 22. 19:21
Válasz erre
Elnézést tisztelt adminok de szeretném bejelenteni, hogy én is hasonló problémával küzdök. A regisztrációm már régen megtörtént "ponty" néven, és szeretném megkérni önöket, hogy segítsenek nekem is. Előre is köszönöm.
knerakos 5543 2011. október 22. 19:00
Válasz erre
A probléma megoldódott !
Köszönöm!
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28., 29., 30., 31., 32., 33., 34., 35., 36., 37., 38., 39., 40.,
41., 42., 43., 44., 45., 46., 47., 48., 49., 50., 51., 52., 53., 54., 55., 56., 57., 58., 59., 60.,
61., 62., 63., 64., 65., 66., 67., 68., 69., 70., 71., 72., 73., 74., 75., 76., 77., 78., 79., 80.,
81., 82., 83., 84., 85., 86., 87., 88., 89., 90., 91., 92., 93., 94., 95., 96., 97., 98., 99., 100.,
101., 102., 103., 104., 105., 106., 107., 108., 109., 110., 111., 112., 113., 114., 115., 116., 117., 118., 119., 120.,
121., 122., 123., 124., 125., 126., 127., 128., 129., 130., 131., 132., 133., 134., 135., 136., 137., 138., 139., 140.,
141., 142., 143., 144., 145., 146., 147., 148., 149., 150., 151., 152., 153., 154., 155., 156., 157., 158., 159., 160.,
161., 162., 163., 164., 165., 166., 167., 168., 169., 170.