/ Fórumok /

Repülőnapok

Minden ami repülőnap... :D
A topikhoz csak bejelentkezett felhasználók tudnak hozzászólni. Kérem, jelentkezzen be itt!
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28., 29., 30., 31., 32., 33., 34., 35., 36., 37., 38., 39., 40.,
41., 42., 43., 44., 45., 46., 47., 48., 49., 50., 51., 52., 53., 54., 55., 56., 57., 58., 59., 60.,
61., 62., 63., 64., 65., 66., 67., 68.
Smoke 260264 2007. augusztus 2. 20:13
Válasz erre
köszi! és elnézést h nem néztem szét rendesen!!
gluer 260263 2007. augusztus 2. 19:50
Válasz erre
vityazi 260262 2007. augusztus 2. 19:39
Válasz erre
Robidoki!
Volt idén Szentkirályon repülőnap Szentkirályszabadjára gondolsz valszeg). Ezek szerint nem voltál...
vityazi 260261 2007. augusztus 2. 19:38
Válasz erre
Cébés ez nem kívánságműsor. Nem a szervezők döntik el mi repül és mi nem. Hidd el mindeki boldogabb lenne ha szu-k és phantomok is repülnének, de ezek SEHOL nem repülnek hazájukon kívül. Esély sem volt rá, hogy repüljenek. Szu-22 még a lengyeleknél sem fog Radomban repülni, csak a nyitóképben. Phantomot sem látsz repülni sem SIAD-on, sem máshol. A szlovákoktól nem kellene elájulnod mert már másodszor törölték a repülőnapjukat.
warbirds 260260 2007. augusztus 2. 19:20
Válasz erre
Tudod Cébés azt kell mondjam, hogy egyetértek veled. Immárom X-edszer próbálkoznak egy eleve hülyeséggel (F1 autó vs. vadászrepülőgép), amit nem lehet normlisan megcsinálni. Két éve is a végére már mindenki elindult a kijárat felé, amikor ezek még mindig szerencsétlenkedtek, hogy nagyjából összehangolják a két járművet... Nem tudom, hogy miért erőltetik ennyire a szervezők ezt a dolgot, amikor szerintem már a laikus közönség is unja...:S Szerintem kössük el a Szuhojt...:))) Üdv! warbirds
Smoke 260259 2007. augusztus 2. 19:08
Válasz erre
Sziasztok!
Lehet tudni valamit a repnap műsorárol?
Köszi előre is!
Szabolcs
Cébés 260258 2007. augusztus 2. 18:28
Válasz erre
Az a baj hogy ez a műsor már megint ugyanarról fog szólni mint két éve.Palik és Bochkor. Semmi bajom velük de ez nem egy show műsor,hanem repnap.Bár a felhozatalt nézve inkább kiállítás mint repnap.Látható lesz a levegőben:F-16,MIG-29,Alba,Gruppen,Hornet.+ a kötelékek.Az összes érdekes típus földön marad (kivéve Hornet) Kíváncsi lennék hányan szavaznának a Szuhoj-ra,MIG-re,Corsair-re,Phantom-ra.Vajon ezeket látná szivesebben a nagyközönség a levegőben,vagy egy F-16-ost vagy Gruppent.Szerintem a közönség repülőgépekre kíváncsi,és nem arra ahogy két majom sztárolja magát.Azt sajnálom hogy már nincsen SIAD.Tanulhatnánk tőlük.

Cébés
Robidoki 260257 2007. augusztus 2. 15:14
Válasz erre
Nem akarok pánikot kelteni,de inkább tartani kellene egy Szentkiraly-i repnapot!!!

Sok-sok 24-essel!!!
Rumcájsz 260256 2007. augusztus 2. 14:43
Válasz erre
Cébés 260255 2007. augusztus 2. 12:14
Válasz erre
gluer 260254 2007. augusztus 2. 11:29
Válasz erre
az utolsó hírek szerint a nagy csemege a MiG-29OVT repülése lesz
Miggyuri 260253 2007. augusztus 2. 10:27
Válasz erre
Az árához képest eléggé gyengüs a program.
Miggyuri
exec 260252 2007. augusztus 2. 10:06
Válasz erre
Mekett 260250 2007. augusztus 2. 09:49
Válasz erre
Cébés 260249 2007. augusztus 2. 06:09
Válasz erre
Mint azt sejteni lehetett nem fog repülni Kecskeméten,se MIG-21,se SZU-22,se Tornado,se Phantom,se A-7 Corsair,se Harrier...

Cébés
lucky 260248 2007. július 27. 09:01
Válasz erre
Én is tegnap olvastam egy bulvárnak nevezett magazinban.Ott Szolnok szerepelt.
SHBalage 260247 2007. július 27. 06:51
Válasz erre
Kicsit off. A spanyoloktól kapunk egy fantomot. Nem mondták hova kerül. Gondolom szolnokra. Ha már mindenki hallott róla és csak nekem új akkor bocsi.
warbirds 260245 2007. július 26. 18:47
Válasz erre
Na miért jó, ha az ember reptér mellett lakik? Na miért? Mert néha láthat a háza felett vonalban elhaladni 2 UH-60-ast és 2 UH-1-est (?)...:))) Mini repnap Rákoskert felett...:)) warbirds
Cébés 260244 2007. július 25. 18:35
Válasz erre
Én sem iszom!

De a tüske az fog fogyni,azt hiszem :)

Hétfő?
Robidoki 260243 2007. július 25. 18:00
Válasz erre
Cébés!

Eljössz az egyik gyakorlásra,én beviszlek,megnézheted ami egyébként is repülne,mutatok neked MI-1-est,JAK-11-est.Aztán kimegyünk a PILÓTÁBA és leitatsz.

De nem iszom!

Tehát marad a barátkozás!
Cébés 260242 2007. július 25. 16:28
Válasz erre
Sajnos két évvel ezelőtt is nagyszerű programmal kecsegtettek,egész az utolsó pillanatig azt mondták hogy levegőben lesz a MIG-21,SZU-22,F-4 Phantom,Tornado stb.Ehhez képest egy kezemen meg tudtam számolni a szólóbemutatót tartó típusokat.
Remélem idén jobb lesz...

Cébés
Concorde 260241 2007. július 24. 19:16
Válasz erre
Sziasztok!
Különlegességek hosszú sorával várják a szervezők a Nemzetközi Repülőnap és Haditechnikai Bemutató látogatóit 2007. augusztus 11. és 12. között. Az idei lesz a legnagyobb az eddigi rendezvények sorában, huszonhárom nemzet repülőgépei tartanak bemutatót. A rendezvény egyik érdekessége, hogy hat repülőkötelék repülésében is gyönyörködhetnek az érdeklődők- közölte Pető István dandártábornok kedden a kecskeméti légibázison tartott sajtótájékoztatóján.
Ezt írja a Jetfly.
Cébés 260240 2007. július 24. 18:54
Válasz erre
Most már csak az a kérdés hogy a megmaradt típusokból mennyit láthatunk majd az égen hasítani.Szu-22,MIG-21,Tornado,F-4 Phantom tuti hogy a földön marad. :((

Cébés
vityazi 260237 2007. július 24. 12:04
Válasz erre
Frecce nem ér rá, otthon lesz bemutatójuk, azért nem jönnek.
A svédek köteléke külföldön enm repül bemutatót 2007-ben anyagi okok miatt.
A ruszkiknál aug.12 légierő napja, így a két kötelék kilőve.
vityazi 260236 2007. július 24. 11:57
Válasz erre
Ennyit lehetett elhozni, ez van. Így hogy mi sem nagyon járunk el sehova még ez is meglepő, hogy ennyien eljönnek. Azért sztem az AWACS is érdekes lesz, amit itt még nem említettetek.
lucky 260235 2007. július 24. 11:27
Válasz erre
Én az Sk60-as köteléket fájlalom. Régi kedvencem a tipus...
mcs 260234 2007. július 24. 10:37
Válasz erre
Amit kecsmeténen tudod beváltani a belépő megvásárlásakor, ami pont egy 1000-sel drágább ;) ? érdekes nem? - ha jól olvastam a kisbetűs részt...
Üdv
GKnight 260233 2007. július 24. 09:38
Válasz erre
Sziasztok!

Hát soványodik a program valóban, de miután már majd fél éve lefoglaltam a szállásom, én biztosan megyek. Lesz azért ott egy-két vas amit semmi pénzért nem hagynék ki. Corsair II, Ch-47, Mig 21 (Lancer), Szu-22, no és persze az F-18.
Sok olyan gépet kivettek a listából amikért nagyon tudtam volna lelkesedni, a legfájóbbak az orosz nagyvasak. Érdekes módon az Olaszok már elejétől fogva hiányoztak a programból, pedig a Frecce eddig minden repnapunkra eljött, nem tudom mi lehet az oka. Az Amerikaiak pedig... tojnak a fejünkre, ahogy mindig is. Még nem emésztették meg hogy Gripeneket vettünk, és nem tőlük vásároltunk. Azért élek a gyanúperrel, hogy a Thunderbirds európai turnéjába befértünk volna, ha nem olyan időpontot választunk ami ütközik az otthoni Niagara-vízesés feletti bemutatójukkal, azt persze hogy nem mondják le a kedvünkért. Én a magam részéről kezdek belenyugodni, hogy ha a "keleti" technikát akarom látni akkor egy MAKS-ra, ha pedig a nyugatit, akkor egy angliai repülőnapra kell elmennem. Csak hát az anyagiak... :(
Addig is marad ez a Magyar repülőnap, ami kicsi is, savanyú is, de a miénk! :)

Üdv!
GKnight
Archy 260232 2007. július 23. 22:01
Válasz erre
Szerintem kb ennyire veszik komolyan Magyarországot. Ukránok majd talán akkor jönnek, ha tóljuk őket Brüsszelnél, bár ehez még nekik is tenni kell, sajnos nagyon sokat. Én az amcsikra vagyok mérges. F-16? Ugyanmár. Olaszok is átdughatnák a képüket a Typhoonnal.
Nembaj, Hornet lesz, innentől nekem megéri :D
Áron
diegabor 260231 2007. július 23. 19:40
Válasz erre
ha 10 E Ft felett vásárol valaki a tecsóban, kap egy 1.000,- Ft-os belépőjegykedvezményt a repülőnapokra

Üdv
diegabor
f2d 260230 2007. július 23. 18:45
Válasz erre
Robidoki 260229 2007. július 23. 18:34
Válasz erre
Szerintem van repnap külhonban is,tőlünk északra!Lényegesen magasabb színvonalon,és még homokot sem eszek.
Irány észak!
f2d 260228 2007. július 23. 18:28
Válasz erre
Hát azt hiszem, hogy nálam is idén fog megszakadni egy hosszú hagyomány.
Az Oroszokról annyit, hogy eddig az első kecskeméti repülőnapot leszámítva soha nemjöttek el, és biztos vagyok benne, hogy most sem fognak.
Robidoki 260227 2007. július 23. 18:21
Válasz erre
Tehát idén sem kell menni!!?

Alig van hazai gép,és még a nagyvasak sem jönnek!
Lehet hogy olnap csinálok egy magán-repülőnapot!

cirokseprőkkel!
GKnight 260226 2007. július 23. 15:17
Válasz erre
Szia!

Igen van változás :S
Szépen csendben törölték Kínát a programból, ahogy az Ukránokat is. Oroszország még bent maradt, de van egy tippem hogy ők sem jönnek. Kínát még esetleg megértem ha akarom, messze vannak, de az Ukránok, Oroszok miért nem? Ennyire rosszul áll a diplomácia kapcsolat irányukba?

Üdv!
Gábor
zsury 260218 2007. július 3. 13:31
Válasz erre
Sziasztok! Mit tudtok róla, jönnek a kinaiak Kecskemétre?
A program ismertetőben hónapok óta az van, hogy visszaigazolt, de nem megerősített résztvevő. Van azóta változás, vagy csak reménykedhetünk?

Üdv: zsury
Momi 260215 2007. június 20. 08:46
Válasz erre
Kecskeméti repülőnap!

Kérek mindenkit olvassa el figyelmesen,mert ez már egy kicsit másfajta repnap lesz mint az előző éviek!

Információk, tudnivalók a repülőnappal kapcsolatban

A rendezvény:

– neve: Nemzetközi Repülőnap és Haditechnikai Bemutató
– ideje: 2007. augusztus 11–12.
– helye: MH 59. Szentgyörgyi Dezső Repülőbázis (Kecskemét, Katonai Repülőtér)
Kapunyitás: 7.30-tól
Kapuzárás: 18.00-kor
A program mindkét napon azonos!

Jegyek:

A 2007. évi Nemzetközi Repülőnap és Haditechnikai Bemutatóra a jegyek 2007. június 4. óta elővételben megvásárolhatóak a lottózókban, a postákon, illetve minden olyan helyen, ahol lottó kapható.

Az árak nem emelkedtek a két évvel ezelőtti repülőnaphoz képest, ennek megfelelően elővételben, augusztus 10-én 24.00 óráig, felnőtteknek 3500,- Ft-ba, gyerekeknek (14 éves korig) pedig 1500,- Ft-ba kerülnek a jegyek.

Az elővételben árusított jegy formája és anyaga – hasonlóan a 2005. évi megoldáshoz – megegyezik a gépi lottószelvény hőpapíros formulájával, ugyanis a jegyet a lottószelvényt előállító terminál nyomtatja ki, azt az eladó egy jegytartó tasakba helyezve, egy tájékoztatást tartalmazó szórólappal együtt adja át a vásárlónak.

Azoknak, akik nem tudták elővételben megvásárolni a belépőket, a rendezvény két napján, a helyszínen felállított jegyértékesítő helyeken és a két napon, az ország különböző pontjain nyitva tartó lottóárusító terminálokon lehetőségük lesz jegyet váltani, ekkor azonban már 4000,- Ft-ot, illetve 2000,- Ft-ot kell értük fizetni.

A rendezvény két napján a kapuknál és a lottót árusító helyeken is megvásárolható jegy formája megegyezik az elővételivel, tartalma attól csak a rajta feltüntetett árban tér el, és ugyancsak a jegytartó tasakban, az információs szórólappal együtt lesz átadva a vásárlónak.

A jegy ára a parkolási díjat, a parkolókból autóbusszal a helyszínre és a helyszínről a parkolókba visszaszállítás költségét, valamint a biztosítási díjat is tartalmazza.

FONTOS INFORMÁCIÓ A JEGY TARTALMÁVAL ÖSSZEFÜGGÉSBEN:

Az előző repülőnap jegyvásárlási időszakának leggyakoribb kérdése volt a jegyen lévő dátum és a jegy kommunikációban meghirdetett érvényessége közötti ellentmondás, azaz a vásárláskor nem derült ki egyértelműen, hogy mikorra érvényes a jegy. Tekintettel arra, hogy az idén is ugyanarról a jegy-előállítási megoldásról van szó, minden kedves jegyvásárló figyelmébe ajánljuk az alábbiakat.

A kinyomtatandó jegy szövegtartalma az egy napra érvényes lottószelvény készítéséhez fejlesztett szoftver képességeihez igazodik, így a jegy dátumsora nem képes kifejezni, hogy a rendezvény kétnapos, továbbá azt sem, hogy a jegy egy napra (vagy szombatra, vagy vasárnapra) szól, és a dátumsorban lévő időponttól függetlenül teljesen mindegy, hogy azt a tulajdonosa melyik napon akarja igénybe venni.
A Szervezők a jegyvásárlás zökkenőmentessége érdekében megerősítik, hogy:

1) függetlenül a jegyen lévő dátumsor tartalmától, a repülőnapi jegy egy napra (vagy szombatra, vagy vasárnapra) érvényes, és azt a tulajdonosa dönti el, hogy a jegyét melyik napon akarja felhasználni, erről a jegyvásárlás folyamatában az értékesítő helyek is és a szervezők is folyamatosan tájékoztatnak,

2) a jegy vásárlásakor senkit se befolyásoljon az esetlegesen kevésbé felkészített eladó által feleslegesen feltett kérdés, hogy melyik napra kéri a vásárló a jegyet, hanem váltsa meg a jegyét, és azt a fentiek figyelembevételével, a belátása szerinti napon vegye igénybe.

Közlekedés:

Az előző évek tapasztalatai alapján kérjük a rendezvényre érkezőket, hogy lehetőség szerint a tömegközlekedési eszközöket részesítsék előnyben. Amennyiben autóval érkeznek, figyeljék a közlekedési információs táblákat, és – ha egy mód van rá – a várost elkerülő utakat vegyék igénybe.

A tervek szerint a Kunság Volán Autóbusz-közlekedési Zrt. ebben az időszakban a városból, illetve a MÁV- és a Volán-pályaudvarról érkezők részére, az alkalomra megállapított díjszabással, repülőnapi járatokat indít, és a repülőtér felé közlekedő menetrend szerinti járatokat meg fogja erősíteni.

A rendezvény miatt Kecskeméten és annak körzetében elterelések, útlezárások várhatóak. A reggeli óráktól folyamatosan (a földön és a levegőből egyaránt) figyelemmel követjük a forgalom alakulását, kérjük, hogy az aktuális közlekedési helyzet megismeréséhez hangoljanak a 96,5 MHz-re, ahol a Gong rádió folyamatosan friss közlekedési információkat fog közölni.

A rendezvényre az M5 jelű autópályán érkezők a 90-es kilométerszelvénynél lévő Kecskemét-Dél lehajtónál térjenek le az autópályáról, és a leágazás után, az 54-es főút mentén kijelölt parkolókban helyezzék el autóikat. A parkolókból a közönség beszállítása, a program végén visszaszállítása autóbuszokkal történik.

A 44. számú főútvonalon érkezők számára a repülőtértől nem nagy távolságra lesz berendezve a parkoló, ahonnan úgyszintén Volán-buszok szállítják a helyszínre és onnan vissza a nézőket.

Az autóbuszokat a forgalomirányítók – mindkét parkoló esetében – a két végpontról, a parkolóból és repülőtértől, telítődésüktől függően indítják. Az ebben a forgalomban részt vevő autóbuszok jól látható jelzésekkel lesznek megkülönböztetve, kérjük, hogy a gépkocsijaikhoz történő zökkenőmentes visszajutás érdekében ezeket a jelzéseket szíveskedjenek megjegyezni.

A Cegléd irányából – a 441-es jelzésű úton – érkezők részére a repülőtér északi oldalánál, a bázis kerítésének közelében lesznek kialakítva a parkolók, ezekből gyalogosan tudják megközelíteni a nézők a helyszínt.

A „régi” 5-ös számú, valamint az 52-es számú úton érkezők figyeljék a parkolási lehetőségekről tájékoztató táblákat, és lehetőség szerint a legközelebbi parkolóban tegyék le gépjárműveiket

Parkolás:

A repülőnap szervezői kiemelt jelentőséget tulajdonítanak rendezvényre gépjárművel érkezők parkolási feltételei biztosításának, ezért közel 60 hektárnyi mezőgazdasági művelésű területet bérelnek, és tesznek alkalmassá parkolásra, egyúttal biztosítva ezzel a város útjainak tehermentesítését is.

A két évvel ezelőtti gyakorlatnak megfelelően a jegyárak az idén is tartalmazzák a parkolás, illetve a távolabbi parkolókból a rendezvény kapujáig és a parkolóba történő visszaszállítás költségeit.

Két évvel ezelőtt többen panaszkodtak arra, hogy ahol leálltak, a parkolásért fizetniük kellett.

Ezúton hívjuk fel a rendezvényre látogatni kívánók figyelmét, hogy a megvásárolt belépőjegy csak a rendezők által jól felismerhető módon kijelölt és üzemeltetett parkolókban biztosítja a jeggyel rendelkezők részére meghirdetett parkolási jogosultságokat, az egyéb, a rendezőktől független, a belépőjeggyel rendelkezőket parkolási díjjal megkárosító parkoltatási kezdeményezésekért a repülőnap szervezői nem vállalnak felelősséget!

A parkolókban hagyott autókért, az autókban található értéktárgyakért az autó tulajdonosa a felelős, ezért kérünk mindenkit, értéktárgyait ne hagyja a gépjárműben!

A helyszínre belépés rendje:

A helyszínre 6 kapun és 4 jegyellenőrző, beléptető ponton lehet belépni.
A beléptető pontokon a jegyet lyukasztással érvénytelenítik, ezzel egyidejűleg a jegy tulajdonosa egy csuklópántot vesz át, melyet a rendezvényen tartózkodás ideje alatt viselni köteles, ezt a helyszínen a biztonságiak ellenőrzik.

A csuklópánt színmegkülönböztetéssel, csak egy napra érvényes, csakúgy, mint a jegy.
A látogatók ebben az évben először, a fokozott biztonsági követelmények érvényesítésének jegyében, további két ellenőrző ponttal is számolhatnak, ahol a csuklópántok meglétét, viselését fogják ellenőrizni.

Biztosítás:

A rendezvényre jegyet váltók, valamint a közreműködők, ellátók és VIP vendégek biztosítási védelemben részesülnek.

A biztosítási díj úgyszintén benne van a jegy árában. A biztosítás feltételeiről részletes felvilágosítást kaphatnak a biztosítótársaság ügyfélszolgálati sátrában, a helyszínen.
A belépőjegy egyben biztosítási kötvényként is funkcionál, ezért kérjük, hogy a jegyet őrizze meg, ugyanis a biztosítótársaság szolgáltatási kötelezettsége csak a rendezvény területén tartózkodó és érvényes belépőjeggyel rendelkező látogatók irányában áll fenn.

Biztonsági előírások:

A jegy tulajdonosa a belépőjegy megvásárlásával elfogadja a rendezvény biztonsági szabályait, és tudomásul veszi, hogy annak betartását a rendezők megkövetelhetik.

A belépőjegy és a csuklópánt együttes megléte igazolja a rendezvényen való jogszerű tartózkodást, ezeket a rendezők kérésére fel kell mutatni. A csuklópántot a rendezvény helyszínén való tartózkodás ideje alatt mindvégig viselni kell. A jegy, illetve a csuklópánt hiánya a rendezvényről való eltávolítást eredményezheti.

A belépőjegy és a csuklópánt másra át nem ruházható! Csak a kézen viselt (csuklóra rögzített) csuklópánt számít érvényesnek! A sérült, átragasztott, elvágott, a kézfejnél nagyobb átmérőre állított stb. csuklópánt érvénytelen! A megrongálódott, elveszett csuklópántok nem kerülnek pótlásra! Akinek nincs csuklópántja, annak el kell hagynia a helyszínt, amennyiben jegyet vesz, természetesen teljes jogú nézőként beléphet újra.

A jegyhamisítók és a hamisításban közreműködők ellen eljárást kezdeményeznek.

A rendezvény területére petárdát, rakétát, bármiféle pirotechnikai eszközt, szúró-, vágó- és ütőtárgyat (kést), fegyvert, lőszert, sugárzó- és robbanóanyagot, kábítószert vagy bármit, ami mások testi épségét és a repülés biztonságát veszélyezteti, szigorúan TILOS bevinni!
Botrányos magatartás, alkohol vagy kábítószer hatása alatti befolyásoltság a rendezvényről való eltávolítással járhat. Alkoholos vagy kábítószeres befolyásoltság alatt álló személy a rendezvényt még érvényes belépőjegy birtokában sem látogathatja.

A rendezvény helyszínén videomegfigyelő rendszer működik.

A rendezvényre élő állat, valamint alkohol nem vihető be, annak kiszerelésétől függetlenül. Üdítőital és ásványvíz bevitelére is csak bontatlan műanyag palackos változatban lesz lehetőség.

Kérjük, hogy a csomagját ne hagyja őrizetlenül, amennyiben gyanús, őrizetlen csomagot, a rendezvény biztonságát veszélyeztető körülményt észlel, értesítse a legközelebbi rendezőt, vagy hívja a (+36 80) 949-555-ös ZÖLD SZÁMOT!

Kísérje figyelemmel a hangosbemondó közléseit, tartsa be a rendezők utasításait!

A rendezvényen a látogatók csak a korláttal, szalagkorláttal kijelölt – a nagyközönség részére nyilvános – területen tartózkodhatnak!

Hang-, kép- és videofelvétel csak a rendezvényen kiállított, illetve bemutatott eszközökről, a nagyközönség számára nyitott területekről készíthető. A rendezvényről bárki készíthet hang-, kép- és videofelvételeket, de a film (videó, DVD) kiadásának és forgalmazásának jogát fenntartjuk!
A katonai létesítmény egyéb részeiről, technikai eszközeiről bárminemű felvétel készítése tilos! Az ilyen felvételeket a rendezők elkobozhatják.
Az előírásokat megszegőket a rendezők, illetve a rendőrség eltávolíthatja a helyszínről.

Az itt olvasható rendszabályokat a jegy mellé kapott szórólap, valamint a helyszínen, a belépéskor átvett tájékoztató anyagok is tartalmazzák.

Tanács a gyermekkel érkezők részére:

A rendezvényre gyermekekkel érkező szülők elérhetőségüket (mobiltelefonszámukat) írják fel a gyermek által viselt csuklópántra, esetleg egy cédulán helyezzék el ruhájának a zsebében. Így az esetlegesen „elveszett” gyerekek szüleit egyszerűbben tudják megtalálni a rendezők.

Természetesen az „elveszett” gyermekek részére a B szektorban külön hely lesz kijelölve, ahol a gyermekek a szülők megérkezéséig felügyelet alatt lesznek, foglalkoztatják őket, illetve a gyermek folyadékpótlása is megoldott lesz.

Szervezők.

Jó repülést és jó makettezést.

Momi
borisz 260211 2007. június 19. 22:31
Válasz erre
a csehek úgytűnik komolyan veszik, lehetne tőlük tanulni
Cébés 260210 2007. június 19. 22:01
Válasz erre
Stefan 260202 2007. június 19. 09:18
Válasz erre
Nem is tudtam, hogy Bessenyei átnyergelt motornélkülire...
"MI-2 és vitorlás Bessenyei Péter" ... Azért vannak még hibák :)))
Bombraider 260201 2007. június 19. 09:17
Válasz erre
Bazze most nézem,hogy 2005:)
Hát ez picit kapufa volt...:D
Kikapcsolom magam inkább:)

üdv:bomb
Tibcsi 260200 2007. június 19. 09:12
Válasz erre
Aug 6-7 az hétfő-kedd... én úgy tudom, aug. 11-12.-én lesz a banzáj A-7H Corsair-rel és egyéb nyalánkságokkal...
Tibcsi 260199 2007. június 19. 09:07
Válasz erre
Bombraider 260198 2007. június 19. 08:58
Válasz erre
Szia!
Szerintem ez csak ilyen előzetes lehet,mert van pár gép ami nincs benne.
Remélem nem csak azért,mert csak statikuson lehet majd látni őket:(
Meg azért összeszedettebb programot szoktak felrakni netre.

üdv:bomb
Zebi 260197 2007. június 19. 08:56
Válasz erre
Hát ez elég vérszegény. Idén el se megyek rá.
Bombraider 260196 2007. június 19. 08:35
Válasz erre
Sziasztok!
Itt van a repnap programja:
www.huaf.hu/modules.php

üdv:bomb
lucky 260195 2007. június 11. 20:30
Válasz erre
Kár, mert az SK60 nagyon teccik...:(
gluer 260194 2007. június 11. 16:31
Válasz erre
Szu-27, Szu-30 és J-10 szerepel a kínaiaknál, de csak sárgával jelölve, még nem visszaigazoltként
én max 5% esélyt adok rá, hogy végül tényleg jönnek
repulonap.hu/airshow/rovatok/hu/2007/participanthu_070125/
Daala 260193 2007. június 11. 16:17
Válasz erre
Kínaiak jönnek akkor?
Úgy hírlik Szu-27-est meg J-10-est hoznának...
gluer 260192 2007. június 11. 08:31
Válasz erre
sajnos a Team60 már kikerült a tervezett programból :((
a jelenlegi állás szerint egy Saab-340 jön Svédországból
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28., 29., 30., 31., 32., 33., 34., 35., 36., 37., 38., 39., 40.,
41., 42., 43., 44., 45., 46., 47., 48., 49., 50., 51., 52., 53., 54., 55., 56., 57., 58., 59., 60.,
61., 62., 63., 64., 65., 66., 67., 68.