/ Fórumok /

Boltok

Makett- és modellb<ok kis hazánkban, és a nagyvilágban
A topikhoz csak bejelentkezett felhasználók tudnak hozzászólni. Kérem, jelentkezzen be itt!
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28., 29., 30., 31., 32., 33., 34., 35., 36., 37., 38., 39., 40.,
41., 42., 43., 44., 45., 46., 47., 48., 49., 50., 51., 52., 53., 54., 55., 56., 57., 58., 59., 60.,
61., 62., 63., 64., 65., 66.
palko07 564038 2014. július 23. 23:23
Válasz erre
Szia.
Székesfehérváron a belvárosba a fő utcán a plazatol kb 5 percre van egy játékbolt ott árulnak maketteket is.
Szepi 564013 2014. július 23. 17:52
Válasz erre
Üdv.
Veszprémben vagy Székesfehérváron, esetleg a Balaton környékén tudtok valahol makettboltot?
Zoli
TAMÁS78 564007 2014. július 23. 14:51
Válasz erre
Szia! Nézz be a Brüsszeli körút 17-be! Annak idején, amikor ott laktam, jó kis makettüzlet volt, tudtommal azóta is az.
terorpista 564006 2014. július 23. 14:46
Válasz erre
Sziasztok, augusztusban megyek családdal Szegedre. Valaki tud valami jó boltot a közelben? Esetleg a határon túl valami olcsó boltot? (Hallottam ismerőstől arrafelé olcsóbbak a makettek.)
Laac 563617 2014. július 16. 17:58
Válasz erre
Amióta elrontottam nem is tudok aludni rendesen, de ez van.
juge75 563612 2014. július 16. 15:32
Válasz erre
Szia, a Yom Kippur War helyesen leírva, két p-vel. Nehogy rád szálljanak! :-D
szesz 563611 2014. július 16. 15:18
Válasz erre
Sziasztok!

Sopronban lesz dolgom a köv. két napban, gondoltam shoppingolok. Tudtok mondani boltot vagy boltokat?

Üdv,
Sz.
TMS 562893 2014. július 5. 10:43
Válasz erre
Szia!
Csak egy kis pontosítás. Az általad is mellékelt képen látható festék valóban Mig Jimenez festék, ezek az akril festékek és weathering termékek AMMO of Mig Jimenez néven futnak. Az AK-Interactive termékekhez nem köthető többé Mig Jimenez neve és innovatív tevékenysége.
Üdv:
Robi
Gabusch 562748 2014. július 2. 18:26
Válasz erre
Én Vallejot tudok beszerezni a Wargammers offline boltból, ha arra járok. Mondhatom, eddig a legjobb. Már miután kiismertem kissé. :) Eddig Humbrol és Model Masters enamel, Gunze, Tamiya akril volt (utóbbiak csak fújáshoz), de ez akár pisztollyal, akár ecsettel baromi jól használható. Mondjuk előbbi esetben odafigyelést igényel, mert el tudja kissé tömni a "fegyvert".
Laac 562743 2014. július 2. 17:43
Válasz erre
A_MIG_7113
A_MIG_7113

Bishop!
Nekem is készletem volt enamel festékből, amit vagy 20 éven keresztűl használtam. Elég jól kiismertem. Ami nem volt vele oké az a erősen egésszégre káros mivolta. Nem is makettezhettem csak a lakáson kívül az erkélyen az pedig eléggé behatárolta a festést. Csak, ha jnincs túl hideg, túl meleg nem fúj nagy szél eső stb. Ekkor vásároltam egy Alder pisztolyt, de mégse használtam egy darabig, amíg be nem szereztem hozzá az igéretesnek tűnő MIG jimenez festékeket. Most kezdem csak használgatni és megmondom őszintén az előbbiekben is leírtak alapján tartottam tőle, de a félelmem nem igazolódott be. Még nincs minden szín meg belőle (pl: fekete)így kénytelen vagyok azt is használni. A két festék fújása közt nem nagyon tapasztalok különbséget, nagyon szép felületet eredményez. A festékek közt nagyon sok szett van és olyanhoz is kapunk színeket mint például a YOM KIPUR WAR. A koszolás is jobb az akril felületen enamel átmosókkal a fölösleget egyszerűen visszamosom. Ez enamel festéknél nem volt így azt hiába mostam vissza az megfogta és besötétítette az alapfestéket is, Szóval én erre váltottam javaslom próbáljátok ki. Egyre szélesebb a paletta és kapható a tank model shop-ban és a megamakett webáruházban is. Ha nincs itthon senki a lakásban is fújhatok nem marad utána bűz.
Üdv
Bishop 562738 2014. július 2. 17:08
Válasz erre
warbirds 562737 2014. július 2. 16:30
Válasz erre
Bishop,
én már egy ideje ilyen akrilokat használok. Úgy tudom, hogy apcyrobi is ezekkel készíti a madarait. Érdemes kicsit visszapörgetned a "Mi készül éppen" topikban, amíg találsz tőle egy képet a készülő F-16-osáról. Azt hiszem meg fog győzni...:)
De azért kérdezd meg őt is, hogy pontosan mit használ ;)

Üdv,
warbirds
Bishop 562736 2014. július 2. 16:11
Válasz erre
Fújni próbáltad már? Ecsetes megoldáshoz a Deka márkát már próbáltam (konkrétan matt fehéret figurához) a kreatív-hobby boltból beszerezve, de gépre azért még nem kenném, amíg nincs több tapasztalatom róla.
palko07 562735 2014. július 2. 15:59
Válasz erre
Szia.
Javaslom köztes megoldásnak a pentart akrilfestékeit.
Egy próbát megér.
Én is ezt próbálom most a makettekhez,mert ahogy írtad is az enamelt már nem gyártják.
Üdv.
Bishop 562734 2014. július 2. 15:34
Válasz erre
Sziasztok!

Egyetértek Laac hozzászólásával. Nosztalgiával gondolok vissza arra az időkre, amikor nem csak boltokból volt több, hanem a választékból is. Csupán a festékeknél maradva, régen nagyobb volt a választék egy bolton belül is (Humbrol, Testor-ModelMaster, Revell, Tamiya). Manapság külön beszerzőkörutat kell szerveznem, hogy egy adott gyártó festékéből a hiányzót beszerezzem. Persze ha van elég pénzed, akkor "spájzolhatsz", de szerintem kevesen mondhatják el magukról, hogy a 400-700 forintos festékekből komplett készletük van otthon. Mire Humbrol enamelből sikerült egy minimális készletet összeállítani, addigra felreppent a hír-pletyka, hogy az enamelek gyártását beszüntetik az EU-ban környezetvédelmi okok miatt. Nem kicsit morogtam, de biztos ami biztos alapon elkezdtem akrilokra vadászni. A revell és a humbrol akriljait próbáltam, de nekem nem jött be (lehet, hogy csak nekem nincs még elég tapasztalatom vele), a Mr.Hobby és a Tamiya már sokkal jobban tetszett,de ezeknél meg az a para, hogy a távolkeletről hogy jön az ellátás...

Üdv
palko07 562733 2014. július 2. 14:47
Válasz erre
Sziasztok.
Megkezdtük áruházunkban a Balaton Modell termékeinek forgalmazását.
Üdv.:Pali
http://makettmania.com
Laac 562726 2014. július 2. 13:00
Válasz erre
Nyíljon bolt, ne nyíljon bolt. Miközben ezen megy a vita, közben nekem kifogyott a fekete festékem. N
Nos: A munkám miatt laktam az ország számos helyén kisebb nagyobb településeken (város). Egy közös volt bennük - makett bolt az mindenhol volt. Jelenleg Debrecenben lakom ahol mostanra nincs egy olyan bolt (és itt nem csak makettboltra gondolok) ahol gyorsan leszaladva vehetnék egy tubus akril festéket.
Na ez a dühítő.
Ha nem akarok több ezer forintért venni egyet,(rendelni) akkor mélyebbre kell a zsebbe nyúlni, mert a legjobban finanszírozott (posta szempontjából) helyről is minimum 6 rugóért kell rendelnem, hogy ingyenes legyen a szállítás.
Szóval itt is nyílhatna már egy üzlet!
Üdv
palko07 562722 2014. július 2. 11:59
Válasz erre
Ebben igazad van de ha jól tudom egy előre kalibrált havi forgalomra lehet szerződni velük.
Amennyiben nem éred el a szerződött mennyiséget a különbözeti díjakat neked kell megfizetni a havi záráskor.
Ez csak azoknak éri meg akiknek bejáratott vevőkör és forgalom van.
Mivel mi most indultunk még sejtésem sincs mekkora lesz a forgalmunk ha lesz egyáltalán.
Az első pár hónapban a kockázatelemző szerint épp hogy csak lesz nyereség mivel 12-24 hónap a felfutása az ilyen jellegű webáruházaknak.
Safranek 562711 2014. július 2. 07:37
Válasz erre
Esetleg Mo-on jelenlevő futárszolgálattal felvenni a kapcsolatot - természetesen itt tudni kellene, h havi szinten mennyi csomag lesz/lenne!
Pick-pack vagy Posta pont-os átvétel.
szerintem ez olcsóbb mint az 1000Ft+ kiadás.
palko07 562701 2014. július 1. 21:53
Válasz erre
Sajnos a Trumpetert még nem volt időm elérni.
Igyekszem mielőbb bővíteni a kínálatot.
De értsétek meg hogy mindenhez idő kell.
Minden változásról értesítek mindenkit.
Kövessetek minket a facebook-on is.
Üdv.:Pali
lacipapa 562699 2014. július 1. 21:07
Válasz erre
Szervusz!
Sok sikert Nektek és olcsó maketteket nekünk!
A Trumpeterrel nincs kapcsolat?Nekem tőlük kellene,vagy kettő makett,1:35-ös SA-2 kamion és SA-2 kilövő állványon.A Revel és Hellertől,régi tűzoltók,1:24-ben.
Még egyszer sok sikert.
Laci
Kojak75 562695 2014. július 1. 20:54
Válasz erre
Sok sikert kívánok én is.
Nagyon szimpatikus a hozzáállásod a dolgokhoz.
Betettem az oldalt a kedvencek közé.
Üdv kojak!
palko07 562684 2014. július 1. 18:53
Válasz erre
Köszönöm a felajánlást és ha valami nem megy nekünk akkor mindenképpen megkereslek.
Meg egyszer előre is köszönöm a felajánlást.
Üdv.:Pali
rrobbie 562682 2014. július 1. 18:38
Válasz erre
Már elnézést, de hogyan lehet a postánál olcsóbb árat ma Magyarországon kitalálni?
Ha saját maga - és természetesen a vevő - számára szeretne némi boztosítékot (és kártérítést sérülés/eltűnés/stb. esetén), hogy a küldemény valóban oda is ér a címzetthez, kénytelen a magasabb árú szolgáltatást választani...
P.B. 562679 2014. július 1. 18:14
Válasz erre
Na akkor, hogy ne tűnjek itt mint aki csak osztja az észt:
fordító vagyok, nyelvi gondokban tudok segíteni (német és angol).
Mivel tényleg tetszik amit próbálsz, kifejezetten baráti áron szívesen segítek. Ha érdekel, keress meg magánban, aztán meglátjuk, hogy tudok-e segíteni.

üdv.

PB
palko07 562677 2014. július 1. 17:39
Válasz erre
Ezzel kapcsolatban csak annyit hogy a Tamia nagyker szerződést csak egy bizonyos vásárlási összeghatár felett hajlandó kötni.
Ezt kaptuk hivatalosan tőlük levélben.
Nekem meg még nem állnak rendelkezésre az anyagi feltételek amiket küldtek.
Egyéni vásárlóként most is tudok tőlük vásárolni de akkor szinte 0-ra jönnék ki.
Remélem azért sikerül megütnöm a mércéjüket.
Sok céggel egyeztetek de lassan megy mert én jómagam nem beszélek nyelveket és egy rokon segít a kapcsolatok kiépítésében.
Ez még nehezebbé teszi a dolgot mert igazodnom kell másokhoz.
P.B. 562675 2014. július 1. 17:23
Válasz erre
Szia Pali,

elnézést azért, hogy az előbb le"Zoli"ztalak, kollegám bejött az irodába, és az ő nevét írtam le valamiért. Sorry.
Egyébként tetszik az a hozzáállásod, hogy lassan de folyamatosan fejlődni akarsz.
A bátorságod is díjazandó, mint mondtam, én kb. 2-3 éve sokáig gondolkodtam rajta, és nem mertem belevágni. Az is biztos, hogy már eddig rengeteg munkátok van benne.
Ha egyébként lehet ötletajánlatokat adni: Nem tudom mások hogy vannak ezzel, de ha sikerülne Tamiya maketteket tűrhető áron adnod, azzal szerintem Magyarországon egyedülálló lennél (én itt most nagyjából csak repülők terén tudok nyilatkozni).

Szóval mindenképpen: Sok sikert!

üdv.

PB
palko07 562671 2014. július 1. 16:34
Válasz erre
Mint írtam most indultunk a választék és a kínálat is folyamatosan bővülni fog.
Folynak az egyeztetések a gyártókkal is már akit el tudtam érni.
A semmiből hoztuk össze a párommal ezt a webáruházat és nagyon nehéz volt az indulás.
Nekem nincsenek millióim készletezni mert ha volnának akkor sokkal egyszerűbb és jobb lett volna az indulás és szolidabbak az árak.
Sajnos nekünk ez nem adatott meg.
Tudom hogy bármely kereskedelmi létformának minimum 12-24 hónap a felfutása és akkor sem lesz egy aranybánya.
Szeretném a makettezőket kiszolgálni és egy normális havi bevételre szert tenni.
Mi nem tudunk a nagyokkal versenyezni de remélem lesz olyan ember aki tőlünk vásárol majd.
Egyébként senkit nem kötelezünk vásárlásra.
Aki megtisztel minket bizalmával azt maximálisan ki fogjuk szolgálni mivel a lehető legjobb vevőelégedettségre törekszünk mint mindenki más.
Szóval nekünk sokkal nagyobb a felfutási időnk mint akiknek jóval nagyobb tőkével indult az effajta kereskedés és tudom hogy nehéz de ez van.
Safranek 562670 2014. július 1. 16:09
Válasz erre
Figyelmesen elolvastátok amit írt?
Most indult, nyilván nem lesz 100%-os a feltöltöttség.
Végig néztem, találtam olcsóbbat mint máshol.
Ami "zavar" és ez az összes hazai boltnál igaz, az a szállítási költség.
Nekem vidékről "nem éri meg több, mint 1000 ft-os díj.
Ha erre tudsz kitalálni olcsóbb ajánlatot, biztos a versenytársak elé kerülsz.
Minden esetre sok sikert kivánok az üzlethez.
P.B. 562669 2014. július 1. 15:41
Válasz erre
Szia Zoli,

kérlek ne vedd sértésnek amit írok, hanem inkább joindulatú kritikának. Én is megnéztem a honlapotokat, elősre az tűnt fel, hogy tényleg szűkös a választék és magasabbak az árak.
Nyilván tudjuk, hogy a Kék Kobra a hivatalos forgalmazó, de az az állításod, hogy ő nagykeráron adja a honlapján, az egy kicsit sántit. A honalapon és boltban látható árak a kiskereskedelmi árak, a nagykereskedelmiek enek kb. a 60-65 % körül lehetnek (legalábbis amikor én évekkel ezelőtt láttam egy ilyen listát). Az hogy neki nincs más költsége, mint a nagyker, az sem stimmel, mert fenntart egy honlapot, egy boltot csomó alkalmazottal, még ha a helyiséget raktárként is használja egyben. Szóval ilyen téren nagyjából ugyanazokat kell teljesítenie, mint neked a webshopodban (plusz egy két olyan előírásnak is meg kell felelnie, aminek neked nem, mert puszta webárauháznál vannak könnyítések a szabályozásban). Nyilván neki nagy előny, hogy nagy a mennyiség. Továbbá előnye, hogy akkor is nyer, ha te adsz el az adott márkából valamit. Ez a verseny persze hogy nem fair a kicsikkel szemben, de akkor is verseny, ahol az fog tudni eladni valamit, aki többet/jobbat ad ugyananniért, vagy ugyanazt kevesebbért. A Kék Kobra a vevő felé ugyanolyan webshop, mint te, csak olcsóbb. Mivel nem a körúton nyitottál boltot, még az indokod sincs meg a felárra, hogy azonnal vihető és közel van, vagy hogy nincs postaköltség. Ne érts félre, megértem hogy a te szempontodból ennyiért éri meg eladni, de a vevő szempontjából ennyiért nem éri meg megvenni.
Azt sem tudom, hogy mik a jövőbeli terveid a választék terén, de amit a forgalamzott márkák között láttam, az nagyjából a Kék Kobra és a Szikla Főnix kínálata, ami szintén semmi különleges a piacon. Itt nekik nyilván ár- és imseretségbeli előnyük is van. Ha lenne valami extrább cuccod (modelshop.hu pl. csomó mintent árul, amit más nem, tény hogy van egy nem rövid szállítási idejük), az más lenne, azzal tudnál vonzani embereket, és lehet megvennék mellé a Kék Kobrában is kapható cuccokat kicsit drágábban is tőled, hogy kelljen két helyről rendelni, két helyre postaköltséget fizetni.
Mint fent is már írtam, ne érts félre, abszolúte jó indulatból és azért írom ezeket, mert anno mi jártunk ebben a cipőben. Mi anno, amikor feleségem elment szülni, megszünt a két kereset nálunk, és az asszony webkereskedelemre adta fejét, komolyan elgondolkodtunk, hogy kereskedjünk-e makettekkel, ha már valamelyest ismerem a dolgot. Sok megfontolás után nem mertünk belevágni, nem láttam azt, hol lehetnék jobb, mint a mi jelenleg már van (végül babaruha lett, az még valamelyest pörgött, de ott is eléggé el kellett találni az izlést meg az árat/időpontot). Aki meg már van, annak lépéselőnye van, amit be kell hozni valahogy, ha érvényesülni akarsz.
Szóval tényleg, ne fikázásnak vedd, hanem építő célzatú kritikának. Remélem, hogy sikerül a próbálkozásod.

üdv.

PB
Laac 562655 2014. július 1. 09:59
Válasz erre
Szia!
Mi csak örülünk, hogy bővül a vásárlói paletta. A vevő pedig majd eldönti honnan vásárol.
Sajna a makettezőnek sem jut sok a makettezésre ezért egy kicsit "sajna" függ az ártól hol vásárol.
Épp tegnap néztem a boltokban halomra hever a promodell, mi a "kevesek" pedig már rég azt lesnénk mikor lenne új.
Sajna ez van.
Sok sikert a boltodhoz!
Üdv
palko07 562654 2014. július 1. 09:05
Válasz erre
Én értem amit mondasz de te most a kék kobra hivatalos weboldalával jössz de nekik a nagyker áraik melett nincs semmi költségük mer a nagykerből árulnak a neten.
Menj be egy mezei boltba és most nem a nagyokra gondolok mer nekik több milliós árukészletük van én meg csak szeretnék megélni nem pedig nyerészkedni.
Ha a költségeket levonom szinte semmi hasznom nem marad.
Hála a magyar kereskedelmi szabályoknak.
Üdv.:Pali
zsocate 562650 2014. július 1. 08:15
Válasz erre
Megnéztem én is ezt a weboldalt. Elég feltűnő, hogy más webshopokhoz képest jóval drágábban méred ugyanazt a portékát. Egy kezdőknek szánt makettnél, ami alapból olcsó, elég nagy a drágulás, pl. egy teljesen átlagos Revell 1/72-es Fokker DR.1-nél:
1.690.-:www.jatekmakettcentrum.hu/aruhaz.makett.reszletes.4116_R!Revell-Fokker-DR-1-4116.html 2.490.-:makettmania.com/hu/90-revell-fokker-dr-i-triplanehome/

Nyilván ne hasonlítsuk össze a hivatalos forgalmazó áraival, de a közel 50%-os árkülönbség nem feltétlenül vonzó a vevőnek. Manapság már sokan keresnek az internetes árakat összehasonlító weboldalak segítségével, nekik biztosan nem ez lesz a legkedvezőbb ajánlat.

Ettől függetlenül remélem, hogy sikeres lesz a boltod.
palko07 562640 2014. június 30. 21:24
Válasz erre
Köszönöm mindenkinek aki meglátogat minket.
piratvitorla 562633 2014. június 30. 20:14
Válasz erre
Szia!
Érdekesnek tűnik. Sok sikert hozzá!
palko07 562606 2014. június 30. 14:18
Válasz erre
Sziasztok.
A mai nappal elindítottuk webáruházunkat a makettmania.com-ot.
Az oldal folyamatosan fejlődik,bővül.
Szeretettel látunk mindenkit.
Gyertek látogassátok,vásároljatok és érezzétek jól magatokat.

Üdvözlettel.:Pali
http://makettmania.com
bercsi 562603 2014. június 30. 13:31
Válasz erre
Sziasztok!

Van arról infótok, hogy itthon hol-mennyiért-mikortól lehet kapni az új Revell 1/32-es Spit MkII-t?
vrauko 562377 2014. június 26. 10:03
Válasz erre
https://www.google.hu/search?q=sklep+moelarski+krak%C3%B3w&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:hu:official&client=firefox-a&channel=np&source=hp&gfe_rd=cr&ei=RNOrU5P5HqTc8geRzoDoAQ#channel=np&q=sklep+modelarski+krak%C3%B3w&rls=org.mozilla:hu:official&safe=active

Aztat írjad a gugliba be, hogy sklep modelarski kraków, és remélhetőleg a fenti eredmény jelenik meg, ott böngészgethetsz. Van egy kiváló bolt a fő tér közvetlen közeljében is, a fő térnek az éjszaknyugoti oldalából-sarkából (ha jól tájékozódom) felfele induló utczán elindulsz, jobb kéz felől egy belső udvarba vezető durchfartban van (a címet nem t'om, de könnyű megtalálni). Mikor legutóbb arra jártam, a repülő múzeum pénztáránál levő ajándékbolt is szolgált szerény választékkal. Menj el a kosciuszko moundhoz is, ott makett nincs, de nagyon érdekes hely. És a kilátás...
nemakárki 562347 2014. június 25. 16:40
Válasz erre
Sziasztok!

A közeljövőben Krakkóba kirándulunk egyet a feleségemmel. Tud valaki esetleg boltot
a városban?

Előre is köszönöm a segítséget.

Laci
Phoenix89 562346 2014. június 25. 16:32
Válasz erre
20140625_151402
20140625_151402
20140625_150743
20140625_150743
20140625_150951
20140625_150951
20140625_151014
20140625_151014
20140625_151318
20140625_151318
20140625_151341
20140625_151341
20140625_151415
20140625_151415
20140625_151446
20140625_151446
20140625_151457
20140625_151457

Üdvözlöm a kollégákat Meppenből, Németországból! Pár órája annak, hogy besétáltam egy ártatlannak tűnő játékboltba, és nagy meglepődést váltott ki belőlem, hogy bár kívülről csak egy aprócska üzletnek tűnik, legalább 20-25 méter mélyen be lehet sétálni, ez még nem minden, legbelül találtam egy eldugott kis lépcsőt, ami lefelé vezetett a föld alá, itt bizony pedig a makett részleget találtam, ahol bizony voltak készletek, amiket otthon nem találni. Készítettem is pár képet, az árak nem sokkal különböznek az otthoniaktól, viszont a Revell termékein kívül más nem igen találtam, pedig bíztam benne, hogy a németek nem csak a saját készleteiket árulják.
Fellelhető volt pl Tomczyk versenygépe is, ami ha jól tudom újdonság, ezért pár euróval drágább is volt társainál. Alapjában nem egy Replika, de több a semminél. Na de íme a képek:
alexkidd 561254 2014. június 4. 17:15
Válasz erre
Szia Bercsi!

Nálunk is elég sok dolog megtalálható.
A hét végén rendelünk újra, sajnos azonban eléggé kiürültek a kinti készletek, mivel a miniart gyártását egy ideje félbeszakították. Valamikor jövő hó közepe körül indítják újra a gyártást nyugat-Ukrajnában.

Üdvözlettel,
Alex,
www.makettshop.hu
tyimosenko 561237 2014. június 4. 12:08
Válasz erre
Szia,
A replikába elég jó belőle a felhozatal, bár biztos nem teljes paletta. Feltételezem, hogy rendelésre meghozzák.
bercsi 561236 2014. június 4. 12:00
Válasz erre
Sziasztok!

Tudnátok olyan magyarországi boltot mondani ahol a Miniart teljes palettája megtalálható?
cirmos 560923 2014. május 30. 19:02
Válasz erre
Szia Sanyi!
Megvannak, de saját webáruházat is működtetnek. Nem akarom reklámozni, a honlapjukról elérhető. A FB-on is megvannak, ott is írhatsz nekik, válaszolnak (nekem legalábbis hamar visszajelzett mindkettő).
pwss 560917 2014. május 30. 18:27
Válasz erre
Köszi
Oda nem jutottam el, de a vasutmodell-centrum-ban kaptam végül
sanyi 560901 2014. május 30. 13:33
Válasz erre
Köszi az infót, de utazzak 400km-t lehetre?:) Ezért írtam nekik, hogy nem látom, de mivel ők a forgalmazók, "illik" lennie. No és ezért nem értem, hogy más boltok tudnak és szoktak válaszolni, ők viszont nem.
ponty 560897 2014. május 30. 12:18
Válasz erre
Hát ott rézrudat nem lehet lehet kapni de a te kérdésedre válaszolva, igen megvan, és lehet ott lakkot venni, de ha épp nem tartanak abból amilyen kell, akkor már ott van mellette, a támaszpont, ott lehet, hogy van.
sanyi 560895 2014. május 30. 10:55
Válasz erre
Megvan még egyáltalán? Az elmúlt 1,5 hónapban három levelemre sem válaszoltak, lakkot vennék tőlük...
rod666 560891 2014. május 30. 09:24
Válasz erre
Szerintem a Szikla-Főnixben, 8. kerület, Auróra utca.
pwss 560889 2014. május 30. 09:19
Válasz erre
Sziasztok

Hol lehet BP-en Albion Alloy 0.5mm réz rudat kapni?

Köszi
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28., 29., 30., 31., 32., 33., 34., 35., 36., 37., 38., 39., 40.,
41., 42., 43., 44., 45., 46., 47., 48., 49., 50., 51., 52., 53., 54., 55., 56., 57., 58., 59., 60.,
61., 62., 63., 64., 65., 66.