/ Fórumok / Makettversenyek, rendezvények /

Versenyek

Makettversenyekkel kapcsolatos információk, tudnivalók, észrevételek.
A topikhoz csak bejelentkezett felhasználók tudnak hozzászólni. Kérem, jelentkezzen be itt!
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28., 29., 30., 31., 32., 33., 34., 35., 36., 37., 38., 39., 40.,
41., 42., 43., 44., 45., 46., 47., 48., 49., 50., 51., 52., 53., 54., 55., 56., 57., 58., 59., 60.,
61., 62., 63., 64., 65., 66., 67., 68., 69., 70., 71., 72., 73., 74., 75., 76., 77., 78., 79.
Elektrolakatos 8908 2007. április 16. 22:50
Válasz erre
mosonx_03.790x527.jpg méret: 123.1 KB
Ez nagyon ott van! :D:D
Bundesign 8906 2007. április 16. 22:47
Válasz erre
KossuthLajos 8905 2007. április 16. 22:47
Válasz erre
Nincs mit Angel, neked bármit, tudod.
Brúnó 8904 2007. április 16. 22:41
Válasz erre
Sziasztok!
Szeretnék pár szót írni a zsűrizésről, konkrétan 945 problémájáról.
Sok versenyen résztvettem már, úgy indulóként, mint látogatóként. Ezidáig semmit nem tudtam a zsűri működéséről, de most a Móvári verseny előtt felkértek, hogy legyek tagja a kamionos zsűrinek. Nagy megtiszteltetés ez számomra, amit el is fogadtam.
És itt jön a lényeges rész: 945 a kamionos kategóriában inditotta két munkáját is. Mivel barátok vagyunk már azelőtt tudtam, hogy mivel fog indulni Móváron, mielőtt még megkaptam volna a felkérést a zsűrizésre. Elérkezett a nagy a nap, láttam is mindkét makettjét az asztalon. Megtörtént az előválogatás (amint azt notarius és Miggyuri is írta), amibe belekerült az Ő egyik munkája is. Megtörtént a kiválasztott makettek pontozása, ezzel részemről be is fejeződőtt a munkám. Később 945 kérdezte tőlem, hogy hány pontot kaptak a makettjei, de én nem tudtam neki mit mondani, mert egész egyszerűen ELFELEJTETTEM lepontozni. Nagyon bánt a dolog, mert tudom, hogy sokat dolgozott vele. Nem egyszer hívott fel, hogy tanácsot kérjen tőlem, kikérje a véleményem, és én még csak le sem pontozom. Teljesen jogos a panasza. Nagyon szégyellem magam a dolog miatt, és ezúton is szeretnék bocsánatot kérni tőle. Ez mégegyszer nem fog előfordulni, mert úgy döntöttem, hogy maradok az asztal versenyzői, látogatói oldalán.
Tury "Brúnó" Pál
Panther 8901 2007. április 16. 22:19
Válasz erre
www.rlm.at/start.htm

Móvárról képek!
945 8900 2007. április 16. 22:19
Válasz erre
Szia Miggyuri!
Biztossan tudom,hogy elfelejtettek.Úgy indultam neki,hogy nem érek el helyezést,jó lett volna,ha rávilágítanak a hibákra,min tudnék javítani,mire figyeljek.Majd legközelebb.
Semmi harag,sértődötség nincs a lelkemben,inkább elkeseredettség.Sok segítséget kapok mindenkitől szóban és itt az infon,köszönöm.
Nagyon jól éreztük magunkat párommal,jövőre biztos elmegyünk.
945
exec 8899 2007. április 16. 21:53
Válasz erre
DSCF0106.jpg méret: 96 KB
+1 kép...
m113 8898 2007. április 16. 21:53
Válasz erre
András! Móvári fiúk, lányok!

Immár hetedik alkalommal volt szerencsém egy egész hétvégét eltölteni Nálatok! Egy szóval nem lehet megköszönni azt az élménymennyiséget, amit idén is kaptam ezen a hétvégén Tőletek, a résztvevőktől, ismerősöktől, ismeretlenektől, magátol a várostól, a több ezer elégedetten sétáló, mosolygó nézelődő látványától, a hétvégére világvárosi tömeggel büszkélkedő Mosonmagyaróvártól! Jövőre, ha igénylitek kis csapatunk többet is vállalna a rendezés körüli teendőkből. (Még akár a foci kárára is!) Tudomásul kell venni, hogy egy ekkora rendezvény már nem tud "működni" apróbb hibák nélkül. De hiszem, hogy ezek viszik előbbre minden évben a rendezvény szekerét, hiszen minden évben valami plusszt, valami többletet tudtok hozzáadni az egészhez! Ehhez kívánok Nektek tiszta szívből sok sok erőt és kitartást! És remélem, hogy még sok sok éven át az év várva-várt rendezvénye lesz a Tietek az egész európai makettező társadalom számára!

üdvözlettel: Varga "m113" Gábor és az Almádi Csapat.
salou 8897 2007. április 16. 21:31
Válasz erre
Kedves ANDRÁS, kedves mindenki!
Móvári elsőbálozóként én is szeretnék köszönetet mondani ezért a nagyszerű hétvégéért!!
Feleségemmel nagyon jól éreztük magunkat, és alaposan el is fáradtunk.
Mondandódban van néhány érdekes dolog, többek között az ún, "sértett hiúság"!
Higgyétek el, hogy ilyenkor nem a szigorú értelemben vett versenyzés a lényeg!
Nevezzük inkább ezt az egészet egy nagy találkozónak. Itt mindenki győztes! Én például nem is akartam nevezni csak kiállítani, de többek unszolására megtettem. A legszebb dolog nekem hogy ennyi csodálatos munkát láthattam. Nekem mindenki munkája egyformán tetszik. Az hogy nyertem is már csak hab a tortán.
Az eredményhirdetés vége felé mentem le összepakolni, /egyébként már csak az én cuccaim maradtak az asztalon/ amikor a nejem szólt hogy ugyan már fáradjak vissza átvenni az EU kategória kupát. Először azt hittem viccel.
És ami a lényeg a végén, amikor elbucsúztunk Andrástól én bizony néhány könnycseppet véltem felfedezni a szemében! Vagy tévedek?
exec 8895 2007. április 16. 21:14
Válasz erre
Ja, és szeretnék köszönetet mondani Borka Gyurinak végtelen türelméért mind vasárnap reggel, mind délután... :)
exec 8894 2007. április 16. 21:11
Válasz erre
dij_kioszto003.jpg méret: 91.2 KB
dij_kioszto011.jpg méret: 97.9 KB
dij_kioszto016.jpg méret: 95.9 KB
dij_kioszto019.jpg méret: 155.7 KB
dij_kioszto004.jpg méret: 207.2 KB
dij_kioszto164.jpg méret: 119 KB
dij_kioszto189.jpg méret: 122.9 KB
dij_kioszto005.jpg méret: 106.7 KB
Sziasztok!

A komoly után most pár kép a felhőtlenebb oldalról!
Miggyuri 8893 2007. április 16. 21:08
Válasz erre
945!
Én is zsűriztem. Igaz, a gyermek ill. az ifjúsági kategóriák egy részét, ahol más a pontozás módja. Ettől függetlenül, az elő-válogatás ott is megvan. Pedig arányaiban kisebb az egy kategóriában indított makettek száma. Így csak azt tudom mondani, ami itt van. Szal három fős csoport zsűriz. Konszenzussal döntenek. Ha kell vitáznak. Ugyanígy döntik/jük el, hogy melyik kerüljön a második körbe. Ahol durva hiba vagy hiányosság, esetleg alapvető tévedés van, az nem kerül be. Ha bekerül a második körbe, az sem szentírás, hogy helyzett lesz. Ha hat helyezész adhat ki a csapat, akkor ebben 8-10 makett fér el. Ezeket aztán alaposabban körbeszimatolja a zsűri. Itt a problémák nem keletkeznek, hanem esetleg napvilágra kerülnek. :) Hosszas mérlegelés után születnek a döntések. Így történik.
Miggyuri
Sz.Szabi 8892 2007. április 16. 20:57
Válasz erre
Sziasztok!

Először is csak annyit üzenünk a mosonmagyaróvári csapatnak, kogy RESPECT! Így, végig nagy betűvel, ami úgy gondolom, mindent kifejez...

Az eddigiekhez hozzászólva:

- visszaadás rendszere: Szolnokon és a Bolyain, illetve részben a Stefánián a helyi adottságok miatt, miszerint a kiállítóhelyiségnek csak egy bejárata van, két fő a zsilipes módszerrel tökéletesen működteti tudja a "check pointot", 10-15 fő pedig az ellenőrzött visszaadást. Csakhogy nálunk (bocsánat, talán mondhatom így, mivel mindegyikben benne vagyok valamelyest...) kicsit (kicsit sokkal) kevesebb munka van. Úgy gondolom, hogy az a tény, hogy lassan két éve nem történt lopás, nem azt jelenti hogy nem is lesz többet - ha nem leszünk éberek! Tőlem/tőlünk "vittek el" makettet, higgyétek el, nem kellemes érzés...
Móváron is meg lehet oldani a dolgot, de ez csak összefogással működik, ahogy Gabi is említette! Ja, és bizonyos lemondásokkal is jár - kevesebb idő a börzére, a szórakozásra, stb. Mindenki döntse el, hogy mennyit kapott és mennyit adott Móvártól/nak...

Kedves András!

Határozottabbnak kell lenned! Személy szerint Te és a csapat jónéhány tagja - Taki, Áron, Balogh Jani, Bordács Tomi, akiket közelebbről ismerek - annyit tettetek már a MAGYAR MAKETTEZÉSÉRT, hogy ez a legkevesebb, amit kérhettek! Ebben az évben sokkal kevesebbet adtunk bele mi is a rendezvénybe, ami abból is fakad, hogy én sem voltam eléggé határozott a srácokkal... DE: nem kell egyedül megszakadni, főleg a móváriaknak nem, az utóbbi időben sok új "egyenruhás alakulat" tűnt fel a kék/sárga/fehér pólósok mellett. Nem elismerő, néha ajnározó szavakra van szükség, hanem agilis, megbízható és szavatartó segítőkre, akiknek nem esik le a gyűrű az ujjukról, ha akár kuli munkát is kell végezni! Ezeket pedig - ki, mikor, mit, meddig - keményen rögzíteni kell egy kis papírlapon. Aki pedig nem tartja azt, amit ígért, a saját, neki felróható hibájából, annak legközelebb diplomatikusan, úri ember módjára ezt a tudtára lehet és kell adni. Van egy-két ötletem...

Úgy gondolom, hogy MÓVÁR KÖZÖS ÜGY, mert az elhangzottak szerint mindenki azt szeretné, hogy az ami a hétvégén történt, az jövőre is olyan kerek legyen, meg azután, meg azután...

Sajnos nem vagyunk elegen ahhoz, hogy téglajeggyel, meg miegymással felhúzzuk az oly régóta ígért sportcsarnokot! De a sok nézelődőt, börzézőt, szájtátót figyelve meg sokan ahhoz, hogy az őrzést, visszaadást, pakolást váltásokkal, felajánlásokkal egyenlő arányban tudjuk megoldani! Félre értés ne essék, nem kell mindenkinek őrt állnia, meg OSB lapokat cipelni, de vagyunk egy páran, akik a klub/kiállítás/verseny-szervezéssel többet vállalunk a többiek szórakozásáért...

Ne mindig ugyanazokat az arcokat lássuk viszont a kis "RENDEZŐ/KÖZREMŰKÖDŐ" feliratú táblákkal a pólójukon!

Van egy évünk a dologra!

Akinek nem inge, az ne vegye magára!

Kedves András!

Más idejével, erejével nem szabad gazdálkodni, de megtisztelnél, ha csatlakozhatnék a NAGY CSAPAT-hoz! Lehet utánozni!

Baráti üdvözlettel:

Sziráki Szabolcs
klubvezető
Bolyai Makett Klub
lucky 8891 2007. április 16. 20:56
Válasz erre
Mint első Móváros, de egy kicsit gyakorlatias ember,beleszólnék a rámpás témába:
Ideiglenes, de stabil rámpa, szóba jöhetne-e? Csak addig míg a pénzhiány elhárul...
Olyan valamire gondolok ami a lépcsőkön fekszik fel, pl fapalló v fémlemez.
A bejárat környékét sajna nem néztem meg rendesen, de ez szerintem érthető az esetembem...
945 8890 2007. április 16. 20:38
Válasz erre
Kedves notarius!
Ezzel most már tisztában vagyok,az elő-válogatáson átment,ezek után keletkezett a probléma.
945
Atis 8889 2007. április 16. 20:31
Válasz erre
Sziasztok

Én csak gratulálni szeretnék mindenkinek, külön köszönet Andrásnak a rendezésben és a szállással kapcsolatos segítségért. Ismét szinvonalas rendezvényt láthattunk, a pár negatívum ellenére jól éreztük magunkat, Remélem a szállásal mindenki megelégedett, jővőre ha én veszem megint a kezeim közé, máshogy lesz. A börze számomra kis csalódással végződött, nem kaptam azt mit szerettem volna, és én is hiányoltam a tombolát.

De összeségében remekül éreztük magunkat, Jövőre ugyaniott ugyanekkor ismét.

üdv.
Kumancs 8888 2007. április 16. 20:13
Válasz erre
Üdv.
íez már a negyedik Mosonom volt és az egyetlen kíálitás amire biztosan minden évben kötelezően el is megyek. Az elöttem leirtakkal általában egyetértek. Nekem a hely szükössége ami zavar. Hála istenek egyre több és több a makett és szerintem már tavaly is kicsi volt a hely mindenki a másikat lökdösi és néha a makettek is egymás hegyén hátán. Szerintem kinöte magát a rendezvény a helyét. Tudom biztos nem egyszerü a dolgotok. Köszönettel tartozok a munkátokért. Kumancs
notarius 8887 2007. április 16. 20:03
Válasz erre
Ez azért van így, mert a zsüri nem az összes makettet pontozza, hanem csak azokat, amelyeket esélyesnek lát valamely helyezésre. Egyfajta elő-válogatás történik, és azokat, amelyeken jelentős építési vagy festési hiba van eleve ki kell ejteni egy ilyen létszámú mezőnyben. A kiválasztottak kerülnek alapos kivesézésre és lepontozásra. Sajnos később ezek között is akad olyan, amiről kiderül, hogy csak első blikkre volt érdemes kiemelni. Egy makett lepontozása kb. 15-20 perc minimum. Ehhez viszonyítva gondolhatod, hogy meddig tartana lepontozni az összeset.
945 8886 2007. április 16. 19:54
Válasz erre
Sziasztok!
Sokat gondolkodtam,leírjam ezt a pár sort vagy sem.
Először jártam úgy versenyen,hogy regisztráltattam makettet.Elfelejtették pontozni.Vasárnap óta ezen rágódom,gondoltam,hogy nem díjjaznak,de ez egy picit most sok.Nagyon rossz szájízzel halgattam az eredményhirdetést (ez alatt többet izzadtam mint Dominik Hasek hatvan perc tiszta játékidő után).
Pénteken érkeztünk,a város és környéke csodálatos.Az emberek rendkívül segítőkészek,nagyon jól éreztem magam.
Mindenkinek köszönöm.
945
Finu 8885 2007. április 16. 19:45
Válasz erre
Hello!

Bocsi, hogy belevaú a dologba, de az elöbb pakolunk és utána eredményt hirdetünk nembiztos, hogy a legjobb ötlet. Én speciel vonattal jöttem-mentem. Ha elpakolok nemtudom eltenni a makettemet, max. kézben tartogatni és izgulhatok, hogy ne jöjjön véletlenül nekem senki. A hátizsákomat meg a börzézet cuccaimat, szerencsére sikerült a szálláson hagynom (tavaly nem volt ilyen szerencsém, de a hostes lányok segítettek:) ). Ha nem sikerül, akkor halál lenne egy ilyen díjkiosztó és akárhanyadik lennék vagy nem, biztos nem maradnék ott. A visszaadási rendszer a Stefin volt a legjobb, szerintem azt a vonalat kellene eröltetni.
A rendezés tudom, hogy nem egyszerű feladat és minden tiszteletem azé, aki mégis magára vállalja ezt a feladatot!
EgresiAndras 8884 2007. április 16. 18:50
Válasz erre
Szia Gabi !!

Bizony megint Te segítettél a legtöbbet, az előző megjegyzéseddel !!!

Üdv.: E. András
EgresiAndras 8883 2007. április 16. 18:45
Válasz erre
Sziasztok !

Bizony, sajnos a a makettek visszaadása egy kicsit szervezetelen volt. A mieinken kívül volt néhány klub, akik fel voltak kérve, de Ők sem tudtak igazán mit tenni!
Mi a megoldás ???, várom az ötleteket, mit lehet tenni, 17 ország képviselőivel, akik közül sokan hozzá vannak szokva, ha nem látják kirakva a munkájuk mellett a kis jelet, vagy nincs kiírva a nevük a nyertesek listájára már pakolnak is sértett hiúsággal. Ez sajnos ezen a környéken így van.
ÖTLETEM: Jövőre az aulában lesz a verseny eredményhírdetése. 12-ig tart a kiállítás. 12 és 13 óra között mindenkinek el kell raknia a munkáját.13- és 14 óra között a TI segítségetekkel is ( várjuk az önkéntes cipekedőket ) berendezzük az aulát.
Majd 14.30-kor elkezdjük az eredmények kihirdetését.
A helyezett makettek mellé nem tesszük ki a kis kártyákat és az eredményeket sem függesztjük ki ! Így nem lesznek túl korán szomorkodóak, akik elindíthatják a lavinát.

A rámpa egy tényleg sarkalatos pont. Mint egyetemi dolgozó tudom,hogy kb. 5 pályázatot adtunk már, be mint kötelezően megvalósítandó átalakítás, de mindet elutasították pénzhiány miatt. Elfogadott terveink vannak, de pénz nincs. Nem sorolom az indokokat miért is lettünk elutasítva több alkalommal is.
Gondolom, aki látta hogy valakinek ilyen gondja van , segített Neki azt megoldani !

A figurákkal kapcsolatosan a fotózás az tényleg mindenhol egy szörnyűség,a kézi, "lógós" kamerákkal.

Baráti üdv.: E. András
Gabi 8882 2007. április 16. 18:31
Válasz erre
Sziasztok!

Egyszer már leírtam a rendezvénnyel kapcsolatos észrevételeimet, csak az azóta leírtakhoz szólnék hozzá, nameg ami közben bennem felvetődött.
Az egyik, a makettek elvitele. El kell hogy mondjam, sajnos (a közelmúlt eseményei miatt) szinte csak nálunk ilyen szigorú a makett visszaadási rendszer, nagyon sok küólföldi versenyen abszolut nem foglalkoznak vele, valószínűleg nincs rossz tapasztalat. És ezen fűzném tovább a mondandóm, ami megfogalmazódott bennem már tegnap is. Tudomásul kell venni, hogy a Móvári verseny rangjában, hírében, és miőségében már bizony az országot hírdető verseny, és közös felelőssége lenne az egész magyar makettező társadalomnak a szervezés, rendezés segítségében, lebonyolításában. Természetesen a fő érdem és a fő feladat továbbra is a Móvári Klubbé lenne élükön Andrással, de jobban be kell szállni szerintem a többi klubnak is segíteni, már ha csak a visszaadás rendszerét nézzük. Ki kell találni egy-egy témát, területet amit András átadna valamelyik klubnak, és azért az lenne a felelős, ő bonyolítaná. Gondolok itt arra, hogy pl a visszaadásnál a felső szinten, ahol a járművek, figurák voltak, ott jövőre a MOK tagok lennének, mi felügyelnénk ezt, de akár folyamatosan beosztva az állandó felügyeletet is. Ez természetesen csak egy alternatíva, de úgy érzem, hogy a verseny idején is tevékenyebben be kell szállnunk segíteni, mivel ez egy európai rendezvény, amin 10 év múlva is szeretnénk ott lenni, és nem azt látni, hogy a Móvári klub belefárad.
Részemről mégegyszer nagyon köszönök mindent, és gondolkozzatok rajta, milyen formában lehet konkrétan segíteni jövőre, nem csak elvi szinten.
Gabi
gyurmakoma 8881 2007. április 16. 18:04
Válasz erre
Hali!
Hozzászolnék én is pár szót,mint első óváros:
Az egész verseny őrült jó volt,maradandó élményt nyujtotz.
Egy apró dolog megrázott,de nagyon.
Utolsó nap,a verseny végén,amikor mentem volna az autóimé,hihetetlen dolgot tapasztaltam.A nagy teremben gyakorlatilag eredmény hirdetés előtt lerabolták az asztalokat,majd mindenki csomagolta a maketteket.Rendezőket meg nem láttam.Mondom ok.Van ez igy.
De amit felértem,ott szintén ezt tapasztaltam,hogy SENKI rendező nincs,mindenki viszi a cuccát,leteszi a kis papirkát és usgyi.
Próbáltam keresni valakit,de eltüntek sajnos.
Egyedül Bebá volt az autós asztalnál.Ő is csodálkozott.
Szóval ez nagyon negativ dolog volt szerintem,és remélem hogy senkinek nem tünt el semmilyen makettje.Én éreztem magam kellemetlenül,hogy csendesen nekem is be kell dobozolni,rendezők nélkül.REmélem ezt az apróságot majd orvosolják a köv. versenyre.
Mindenkinek köszönöm hogy résztvehettem rajta,és örülök hogy sok uj embert megismerhettem
RaPe 8880 2007. április 16. 17:56
Válasz erre
Andris!

Egy fontos dolog!
Jövőre meg kéne próbálni elintézi egy rámpát a bejárathoz, hogy a tolószékesek is meg tudják tekinteni a versenyt! Mert aki nem érkezik két-három markos legénnyel, az sajnos csak a börzére juthat el!

A többiről sajnos nem tudok nyilatkozni, mivel tudjátok hogy nem értem rá szét nézni :)

RaPe
Keri 8879 2007. április 16. 16:12
Válasz erre
lett=lenne
Keri 8878 2007. április 16. 16:11
Válasz erre
András,Angel!
Egy fontos észrevétel:nem tudom máshol,másvalaki tapasztalta-e,de a figuráknál a fotózó emberkék némelyike elég elképesztő volt.Nagyon gyakran láttam,hogy a kamera szíjával lökdösi,súrolja az éppen fotózott figura előtti,melletti versenymunkát.Mikor az egyikük felvette az adott munkát és forgatva nézte az orra előtt,akkor már én is szóltam.Nem tudom,ez csak engem zavar-e,de igen jó lett,ha ilyenkor ott van egy móvári vigyázó,és rászól az illetőre.Esetleg pár "nenyújj,dontáccs" cetli az asztalra.
Nekem csak ennyi észrevételem lenne,bár az igazat megvallva,ezt kivédeni szinte nem is lehet.Köszönet a kitűnő rendezésért,jövőre is megyünk!!
Keri
exec 8875 2007. április 16. 15:24
Válasz erre
Szia Andris!

Engedd meg, hogy én is gratuláljak a versenyhez, ilyen méretben bizony már nem kis dolog a szervezés, le a kalappal! tetszett az ötlet, hogy a klubok a kis terembe kerültek, a polgári járművek pedig egy helyre, a nagyobbikba, ez jó ötlet lett, csakúgy mint a börze külön épületben (ez már tavaj is bevált). Egyetlen pici észrevételt engedj meg, valóban a díjkiosztóval kapcsolatban. Valahogy úgy kellene beállni, hogy azt, aki átveszi a díjat le lehessen fotózni, hiszen jelen rendszer mellett csak a háta látszódott a díjazottaknak. Ezzel együtt is csak gratulálni tudok!

Üdv.
Imre Géza
Fodi 8873 2007. április 16. 15:07
Válasz erre
A móvári szervezők újra hatalmasat alkottak! Sajnos idén elég távolról figyeltem az eseményeket, de jövőre újra ott leszek (remélem...)! Megnéztem a képeket, fantasztikus verseny volt!
Fodi
notarius 8871 2007. április 16. 15:06
Válasz erre
Tényleges hiányosság a díjkiosztón kívül talán csak egy van: az ismételt bontásos szabadrablás. Nem szerencsés megengedni, hogy valaki hamarább pakoljon, mert akkor már én is nekiállok. A távolság csak kifogás szerintem: ha megindul a felügyelet nélküli csomagolás, akkor mindenki félti a sajátját (ha nem is lopás, hanem inkább a sérülésveszély miatt). Szolnokon és a Bólyain már nagyon jól működik a visszaadás rendszere: ezt kéne erőltetni.
EgresiAndras 8864 2007. április 16. 14:32
Válasz erre
Sziasztok !

Köszönet Mindenkinek !!!, aki meglátogatta varsenyünket ! Jól esett találkozni a régi ismerősökkel, barátokkal. Sokat köszönhetünk Nektek.

A pénzautómatás kérésen jót derültem. Nyugodtan kérjetek információt a Recepciónál, nagyon csinos lányok segítettek volna Nektek.

A díjkiosztó bizony kemény volt, jövőre új verzióval érkezünk.

A programok szintén már réges-rég fent volt a honlapunkon , hét nyelven ki volt plakátolva, és ezt a gondot is orvosolták volna a recepciós lányok, ha valaki egy kicsit figyel.

Sajnos a hangosbemondón bemondott infókat a terem rossz akusztikája miatt én sem értettetem.

Várom a tényleges hiányosságokkal kapcsolatos észrevételeket, amihez kérem a megoldás lehetőségeit is.

Baráti üdvözlettel, köszönettel a Mosonmagyaróvári Makettező Klub nevében: Egresi András
Angel 8859 2007. április 16. 14:11
Válasz erre
Igen,igen ez a hivatalos verzió, köszi, h eszembe jutattatad:D
notarius 8856 2007. április 16. 14:01
Válasz erre
Engem a Nőstény otthon baltával a kezében várt. :)))
KossuthLajos 8855 2007. április 16. 13:54
Válasz erre
Eddig volt minden banknak autómatája az Egyetemen, csak Andrisék (többek között a családi béke megörzése miatt is) leszereltették. Úgy voltak vele, hogy míg az ember gyermeke elsétál a következőig, addig hátha mégegyszer átgondolja, hogy kell-e neki az a makett otthonra, a többi 500 mellé?
Stefan 8854 2007. április 16. 13:49
Válasz erre
Tényleg, az eredményeket hol lehet megtudni (Én csak szombaton voltam fél napot)?
KossuthLajos 8853 2007. április 16. 13:48
Válasz erre
Én is gratula mindenkinek. Nagyon jó volt, de nekem (zsűriztem is) esélyem nem volt arra, hogy a kiállítást végig nézzem.

Elektro!
Jók a képek. Köszi.
Angel 8850 2007. április 16. 12:46
Válasz erre
Sajnos tudok róla..páran a díjátadón voltunk, de mikor vége volt, megtudtam, h
a kb 20 emberünk lelépett, vagy kávézgatott, vagy kint volt; egy csomó azt se tudta h eredményhírdetés van/volt...
Ami engem leginkább bántott, h a végén el se mondhattuk a búcsúztató szövegünket, mert amikor apa vagy Áron elmondta, mindenki felállt, megfordult, és kiment köszönés nélkül a teremből! nagyon jól esett..
jövőre nem ott lesz az eredményhírdetés.
Angel 8849 2007. április 16. 12:42
Válasz erre
Szia!
Nem tudok róla, hogy lennének-e ott padok, amiket kirakhatunk. A Vártavat most "építik" át, lehet h padosítanak majd. Mindenhol van légkondi, de nem lehetett bekapcsolni, pl a börzén, mert állítólag mindent lefújt volna a levegő, meg a kapcsolónál votlak börzések ,akiket nem tudtunk máshova tenni.

barackdr!!
Néma gyereknek anyja sem érti a szavát!A hostess babák arra voltak, h ilyen esetekben megkérdezzétek őket. De Gabi megkérdezte tőlem, h merre található xy bank.LEGKÖZELEBB SZÓLJATOK HA KELL VALAMI
Finu 8847 2007. április 16. 12:34
Válasz erre
Hello!
Az egész nagyonjól sikerült, gratula hozzá! Az észrevételem annyi lenne, hogy az eredményhirdetés végén mentem fel csomagolni, de sehol nem volt egy szervező, aki megkérdezte volna, hogy jogosan viszem e el a maketteket.
Elektrolakatos 8846 2007. április 16. 12:31
Válasz erre
Doki ne értetlenkedj már!
Jövőre Angel megmutat neked mindent! ;):P
Elektrolakatos 8845 2007. április 16. 12:29
Válasz erre
Angel!

Hm...csak mint ötlet, egyáltalán nem negatívumként...jónéhányan délután lehevertünk dumcsizni a főbejárat elötti parkban a fűre (mivel odabent nem egyszerű klíma volt,de erről ti nem tehettek ;)), megoldható lenne-e az, hogy néhány padot kitelepíteni a fák alá ilyen esetre?

Üdv:Elektro
barackdr 8844 2007. április 16. 12:29
Válasz erre
Angel!
Azt én is írtam, hogy nem is várom, hogy automatáról gondoskodjatok csak jó segítség lenne valami iránymutatás melyik banké merre van(és mint most kiderült nem csak nekem) :)

Stefan!
Mint írtam mi is találtunk. Az meg ok, hogy több is van, én is belebotlottam kb 3-4-be, de az egyik sem az én bankomé volt, máséból meg ugye nem szívesen vesz ki az ember, mert legombolnak érte többszáz forintot.

De ez legyen a legnagyobb gondunk minden Móvári versenyen, hogy nem találunk automatát, hogy elverjük az össze pénzünket a börzén :D

Üdv:
barackdr
Angel 8843 2007. április 16. 12:22
Válasz erre
értettem.legközelebb bárkinek szívesen megmutatom, hogy a bözre helyszínétől egy sarkonyira van a 1 automata, a Fő utcán 2, Magyar utcán 2, a Tescoban 1.Azért, hogy az egyetemen nincs automata, nem a rendezők a hibásak...
A programkiírásról annyit, (Mekettel már megbeszéltük, nem hibáztatok senkit se érte), hogy szerda tájékán elküldtem a programokat Rape-nak, magyar,lengyel, német, angol nyelven, de később megkaptuk az olaszt, franciát, csehet és a szlovákot is; a kinyomtatott verziók az információs pultra voltak kitéve, nem csak a táblára, én akinek tudtam kezébe nyomtam a lapokat.
9-dike óta fent volt a http://www.mmk-online.atw.hu/ -n.
egyéb?
barackdr 8841 2007. április 16. 12:13
Válasz erre
Angel!

A bankautomata hiánya nekem is gond volt. Persze tudom ez nem olyan probléma, amit ti meg tudnátok oldani, egyszerűen csak csodálkoztam, hogy nincs az egyetemen automata, mert nálunk 2 banké is van. Viszont az talán nem túl nagy munka, hogy térképen kirakjátok a börzén, hogy mely banknak hol van a közelben automatája, szerintem ez nagyon sokunknak segítene. Szerencsére azért így is találtunk bankot, de csak szerencse volt, hogy belebotlottunk a körséta alatt.
Üdv:
barackdr
Vadász 8839 2007. április 16. 12:02
Válasz erre
Angel!
A börze helyszinén nem volt bank automata, hitelfelvételi kirendeltség.

Vadász
Elektrolakatos 8837 2007. április 16. 11:58
Válasz erre
metro.JPG méret: 151.8 KB
Gyorsak a hírek! :)
Angel 8836 2007. április 16. 11:11
Válasz erre
Sziasztok!többen említettétek h voltak hibák, légyszi írjátok meg, mik voltak.
köszi előre és és örülünk, h jól éreztétek magatokat.
Lídia
Archy 8834 2007. április 16. 10:57
Válasz erre
Urak!
Gratu a rendezőknek, és a helyezetteknek! Fenomenális volt a hétvége! Hangulat szuper, felhozatal erős, volt néhány kisebb dolog, amire már nem volt energia, ember, de ez azt hiszem természetes egy ekkora rendezvénynél. Szal mégegyszer gratu!

Áron
UI.: Gondolom az eredményhirdetés a projektor miatt volt az ebédlőben, de szerintem érdemes lenne a helyért, és a friss levegőért a projektort beálldozni, és kivinni az eredményhirdetést az udvarra,a bejárat elé.
imi 8833 2007. április 16. 10:54
Válasz erre
Na a tv-s dolgokról lemaradtam sajna de majd a királyi egyesen;-) pénteken.
Stefan 8832 2007. április 16. 10:40
Válasz erre
Már belerakták a politikát mi? :)))
Egyébként a TV-ben is láttam tegnap.
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28., 29., 30., 31., 32., 33., 34., 35., 36., 37., 38., 39., 40.,
41., 42., 43., 44., 45., 46., 47., 48., 49., 50., 51., 52., 53., 54., 55., 56., 57., 58., 59., 60.,
61., 62., 63., 64., 65., 66., 67., 68., 69., 70., 71., 72., 73., 74., 75., 76., 77., 78., 79.