/ Fórumok / Makettversenyek, rendezvények /

Versenyek

Makettversenyekkel kapcsolatos információk, tudnivalók, észrevételek.
A topikhoz csak bejelentkezett felhasználók tudnak hozzászólni. Kérem, jelentkezzen be itt!
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28., 29., 30., 31., 32., 33., 34., 35., 36., 37., 38., 39., 40.,
41., 42., 43., 44., 45., 46., 47., 48., 49., 50., 51., 52., 53., 54., 55., 56., 57., 58., 59., 60.,
61., 62., 63., 64., 65., 66., 67., 68., 69., 70., 71., 72., 73., 74., 75., 76., 77., 78., 79.
Ákos 9414 2007. október 21. 11:17
Válasz erre
Az előző hozzászólást is Gabi hozzászólására írtam
Az elején, az 1:72-es tankok eredményhirdetésénél Stephan Los Kondensator munkáját hirdették ki először, viszont láttam az eredményt a hirdetőtáblán, ott első lett. Itt kérdeztem körbe, hogy tud-e valaki magyarul is...
Ákos 9413 2007. október 21. 11:08
Válasz erre
Viszont fordított sorrendben hívták ki az embereket, először az első, utána a második és végül a harmadik. Mellettem állt egy magyarul is beszélő, ő mondta...
Én is kaptam a kamionhoz Revelles szóróanyagot, de a második helyhez és a harmdik helyhez is...
Keri 9412 2007. október 21. 11:07
Válasz erre
Tiattok!
Jó volt a nyitrai verseny,a papírmakettek tényleg nagyon népszerűek ott!Volt köztük néhány tényleg nagyon pofás darab.
A börze nagyobb volt,mint Érseken,és változatosabb is.A helyszín nagysága egyébként hasonlított a mi berényi versenyünkhöz.Sokszor annyian voltak a látogatók,hogy a makettekhez alig lehetet odaférni.Szóval népszerű kint a makettezés!
Atisnak üzenném,hogy a Teszkó zárva volt felújítás miatt,és az érsekiben sem tanáltunk olyan izét,ami kellett volna neki.
Ezzel a gólyaláb traktorral mi is találkoztunk majdnem Sturovo előtt.Csak azért nem mentünk át alatta,mert menet közben nem tudtuk levenni az antennát hátulról, így kénytelenek voltunk kikerülni.:-))
Gratulálok minden helyezettnek,köztük Kiss "nemjóatelexám" Gabicsabinak is!
Köszönjük a maketteket,amiket felajánlottatok a bécsi Messére,a kocsi kis híján megtelt a dobozokkal!:-)
Keri mokmokmok
Csabee 9411 2007. október 21. 09:15
Válasz erre
Bomb!

Annak az "izének" hidas traktor a neve és permetező szórókeretet tettek rá, magas növényállomány (pl. csemegekukorica) növényvédelménél használják.

Üdv.

Csabee
Gabi 9410 2007. október 21. 09:04
Válasz erre
Szia Ákos!
Szerintem első helyem lett, de szlovák nyelvtudás és oklevél hiányában csak két dologból következtetek. Ilyen sorrendben hívtak ki benünket, hogy Szabó Ákos, Marek Kassa, Kiss Csaba (így még sose kereszteltek el:DD), valamint azt a Revelles szóróanyagot csak az elsőknek adták, amit továbbadtam Bombnak.
Gabi
Ákos 9409 2007. október 20. 22:39
Válasz erre
Nyitra vár bejárat
Nyitra vár bejárat
Nyitra vár templom
Nyitra vár templom
Egy szép részlet
Egy szép részlet
Vár kút
Vár kút
Nyitra vár templom oldalról
Nyitra vár templom...
Érdekes fényjáték
Érdekes fényjáté...
Látkép a várból
Látkép a várból
Ilyen magas a várfal, ahol alacsony, ennél csak magasabb volt.
Ilyen magas a vá...
Látkép a várból 2
Látkép a várból...
Őrtorony
Őrtorony
Az alsó vár belsejének részlete
Az alsó vár belsej...

A verseny nagysága kb. az érsekújvárival megegyező, viszont hatalmas volt a papírmakett felhozatal, egy 10 méteres asztalon csak papírmakettek voltak.
Eredmények:
Gabi: 3. hely
Batya: 1. hely és Eduard különdíj
Lajos kisfia, Martin különdíjat kapott
Szerény személyem: 1. hely, 2. hely, 3. hely és Eduard különdíj
Egyszer hallottam az eredményhirdetés alatt a Mosonmagyaróvár szót, de nem tudom, ki volt.

Sokat vesztett az, aki nem látogatott fel a nyitrai várba, kitűnő idő volt a fotózásra! Makett képeket holnap küldök Mekettnek és RaPe-nek!
M.Pisti 9408 2007. október 20. 21:50
Válasz erre
Aki tudja a Nyitrai csapat eredményeit az lenne olyan szíves leírni. Meg egy pár képet feldobni. Köszi!
Erno-945 9407 2007. október 20. 21:18
Válasz erre
Sziasztok!
Mindenkinek gratulálok a Nyitrai versenyen elért eredményéért!!!
945
Bombraider 9406 2007. október 20. 19:20
Válasz erre
Kép(6)

"Bomb ez nem neked való..." (képet Matty készítette)
Kép(6
DSC00161

Matyi még az űrhajóba se fért be...
DSC00161
DSC00162

Láttunk ilyen nagykerekű "izét" nem tudom mire való,de autóval a kerekek között a tengely alatt lazán el lehet suhanni:)
DSC00162
DSC00163

ugyan ez vol2
DSC00163
DSC00164

Martin szemüvege rajtam...Matyi meg még mindig nem tud okos fejet vágni:D
DSC00164

Sziasztok!
Hazaértem Nyitráról,többiek szerintem még úton vannak...
Jó verseny volt,köszönet a rendezőknek.
Gratula a helyezettekenek,külön Ákosnak akinek megint elhangzott jópárszor,ha jól tudom 3x, a neve:)
Fényképezőgép nem volt nálam,csak telefonos képeket csináltam...na de azt se a makettekről:)

üdv:bomb
Kalóz 9405 2007. október 20. 16:26
Válasz erre
Na, az nincs is olyan messze! Ha nem jön semmi közbe, akkor érdekelne a dolog. Később még jelentkezem.
gyurmakoma 9404 2007. október 20. 16:19
Válasz erre
Zoltan e-mail 11160 / 11165 ma 12:19
Válasz erre

Felkértek egy kiállítás és verseny szervezésére. Baktalórántháza Fenyves csárába ami dec 8.án lenne. egynapos nevezés érdeklődés nálam a 06703374875.Jelenkezztek!! Zoltán
Kalóz 9403 2007. október 20. 16:19
Válasz erre
Zoltan!
Hol lenne a helyszín? Merthogy Fenyves csárda van egy-kettő ebben az országban.
Üdv: Kalóz
Mekett 9402 2007. október 20. 14:32
Válasz erre
Igen, szerintem is írd be ide a részleteket, köszi.
Esetleg egy regisztráció és bemutatkozás az adatlapon is sokat segítene :)
Asheron 9401 2007. október 20. 13:34
Válasz erre
Minket is érdekel, egy picit bővebben ha közzé tennéd itt azt megköszönnénk!
Üdv M
Stefan 9400 2007. október 20. 12:35
Válasz erre
Azt lehet tudni, hogy helyileg hol van? Lenne e belépő és mennyiért? December 8-án hány órától tartanátok kb.? Tudom infó nálad, de szerintem úgy is érdekelne mindenkit :)
Zoltan 9399 2007. október 20. 12:24
Válasz erre
Sziasztok. megrendezésre kerül az első Fenyves Csárda Makett és dioráma verseny és kiállítás. Szeretném ha jelentkeznétek ,mert december 08 lenne. Infóért és jelentkezésért nálam a 06703374875 számon lehet édeklődni.!!! JELENKEZZETEK. Üdv : Zoltán
Asheron 9398 2007. október 20. 10:13
Válasz erre
Hi
Tudtok valamit a Stefániáról? Lesz nem lesz? Ha lesz mikor?
Polar 9396 2007. október 19. 13:01
Válasz erre
Péter!

Igazad van, lehet hogy kissé szigorúan fogalmaztam. Nem azokkal van gondom, akik építő jelleggel kérnek kritikát, hanem azokkal, akik utólagosan próbálnak értetlenségüknek hangot adni, a zsűri döntéseit illetően. Véleményem szerint, aki komolyan okulni szeretne a kritikákból, az makettel a kezében, vagy legalábbis annak a közelében kéri ki a véleményeket, hogy az, aki értékeli, illetve tanácsot ad, ne az emlékei között kelljen hogy kutakodjon. Tisztában vagyok azzal, hogy a Bólyaisok könnyebb helyzetben vannak, mert minden kedden van klubtalálkozónk, ahol közösen kiértékelhetjük egymás munkásságát. De ez a lehetőség mások számára is nyitva áll. Szerintem az országban van több, hasonlóan működő klub. Hozzánk is bár ki bejöhet, és kérhet tanácsot.
Mégegyszer kiemelném, hogy a pontozólapok nyilvánosak voltak, sokan feljöttek, megnézték, elemezték az értékeléseket. Ha valaki ezen kívül kíváncsi a véleményekre, szerintem privátba intézze, és ne egy versenyt értékelő oldalon.

Somogyi Balázs
Bólyai Makett Klub
ego 9395 2007. október 19. 11:02
Válasz erre
Szia Péter !

Azt hiszem félreértettél! Én nem a pontozási rendszerükethasonlítottam
össze a milyenkel hanem a hozzáállásukat. Az pedig sajna magasabb szinten van.

üdv

Sz.I.
KormosP 9394 2007. október 19. 09:18
Válasz erre
Bolyaisok:
Lehet, hogy rosszul értelmeztem a sorokat, de szerintem most itt a fórumon az emberek nem fikázni akarták a zsűrit, meg széthúzni; egyszerűen csak az eredményekről és a pontozó lapokról érdeklődtek. Aki konkrét gépről érdeklődött (pl. MCS) az kultúráltan fogadta a zsűri megjegyzéseit.
Szerintem a cseheket nem jó példaként felhozni, elég csak ha megnézi valaki hogy is pontoznak egyáltalán és azt összeveti pl. az itthoni rendszerrel.

Szerintem a pontozólap igenis jó visszacsatolás lehet, ha az embernek "nincs más" segítsége. Jó, az internet korszakában nincs olyan hogy nincs segítség, de ha valaki azt látja a pontozó lapján, hogy nem jól tud ragasztani, vagy esetleg koszolni, akkor elgondolkodik, hogy erre a területre nagyobb figyelmet kell szentelni.

Respect és tisztelet, ( copyright: Propellerfanatic)

kp
szõke bertalan 9393 2007. október 18. 22:45
Válasz erre
Utolsó soraim az erősen csúsztatott hozzászóláshoz ami nem csak Neked
szól.Attól,hogy a pontozó lapokat áttanulmányozzátok sajnos nem lesz-
tek jobb makettezők.Nem ezen múlik.Azonban ha elbeszélgettek más épí-
tőkkel,hogy miért, mivel, hogyan stb.nos ebből már lehet profitálni.
Ez hobby a saját kedvtellésedre építel.Az idő is Nektek dolgozik mert
biztos vagyok,hogy egyre jobb munkák fognak kikerülni a kezetek alól.
Ezzel a zsűritémát befejezettnek tekintem.

További jó makettezést
Bercibá
ego 9392 2007. október 18. 22:40
Válasz erre
Istenem !

Ajánlanám minden méltatlankodónak, hogy egyszer látogasson el csehországba akár kicsi
akár nagy versenyre. Akkor meg tudná nézni milyen az amikor az emberek örülnek a másik
sikerének és nem a sárdobálás, a méltatlankodás, a fi..zás az elsödleges ! Talán el kellene fogadni, hogy a zsüri a zsüri és a döntésének mindenki aláveti magát abban a pillanatban mikor benevezett a versenyre. Persze ez csak a privát véleményem, de mit is várhat az ember hiszen magyrországon vagyunk, miért pont a makettezök között lenne egyetértés, béke, barátság stb.

Szele István
Bólyai Makett Klub
Csónakos 9391 2007. október 18. 22:06
Válasz erre
Véletlenül sem akartam senkit megbántani sem kérdőre vonni. Ez egy hobby, egyszerűen csak kíváncsi vagyok. Berci bá nem magára gondoltam a zsűriből én a papíros " Balázssal"( elfelejtettem a vezeték nevét) beszéltem,a feleségem beszélt önnel.
Elnézést kérek ha az előző hozzászólásom félre érthető volt.
szõke bertalan 9390 2007. október 18. 21:45
Válasz erre
Helló Imi!

E-mailban szerettem volna Veled értekezni,hogy pontosítsd amit leirtál.
Nem emlékszem,hogy papír makettekről beszélgettem volna Veled.Én nem
pontoztam papírmakettet,így nem lehettem egy a háromból.

Üdv.
Bercibá
Polar 9389 2007. október 18. 21:36
Válasz erre
Tisztelt Mindenki!

Kissé kezd zavarni, hogy a versenyeket követően mindenki nagyon okos, sértődött, és kritikus tud lenni. Úgy gondolom, ha valaki elindul egy versenyen, az a minimum, hogy tájékozódik arról, milyen szabályok vannak érvényben. A Bólyai versenyt megelőzően az interneten, a klub oldalán (www.bolyaimk.hu) nyilvánosságra lett hozva a verseny szabályzata. Aki esetleg nem rendelkezik internetes hozzáféréssel, az a helyszínen kiragasztott (több helyre is ki lett ragasztva) versenyszabályatból tájékozódhatott. Itt sok minden más mellett az is kiderült, hogy a zsűri mely kategóriákban pontoz, mikor von össze kategoriákat, és a kategórián belül mely maketteket pontoz. Az eredmények az elért pontszámokkal vasárnap reggel 9 órától ki voltak függesztve, azt bárki megnézhette. Sokan éltek azon jogukkal, hogy érdeklődjenek affelől, miért így alakultak az eredmények. Volt(ak) olyanok is, akik a repülős eredményeket vitatták. Megkeresték a zsűri elnökét, Magó Károlyt, és vitatták a pontozásokat. Károly felajánlotta, hogy válasszanak ki egy makettet (ez az eredményt vitatók saját mekettje lett), és pontozzák le Ők. Meglepő módon az urak a saját mekettjüket fél pontal a zsűri pontszámai alá értékelték!!! Becsületükre váljék, hogy ezután elnézést kértek, és tudomásul vették az eredményt. Nagyra becsülöm Őket, mert vélt, vagy valós indokuknak ott, a helyszínen hangot adtak. Ezen kívül nem egy olyan makettező volt, aki rajtam keresztül érdeklődött a mekettje zsűrizése iránt. Mindenki beszélhetett a zsűri legalább egy tagjával, akik tudomásom szerint tájékoztattak, jó értelemben felhívták a figyelmet a kisebb-nagyobb hibákra, és tanácsokat is adtak.
A kiírás szerin a pontozólapok másolatát térítés ellenében (önköltségi áron, papír, nyomtatótinta) bárki megkaphatta.

Ezek tükrében nem értem a hozzászólásokat. Ne csak így, arctalanul és személytelenül legyenek a tisztelt Urak és Hölgyek nagyhangúak. Ott, és akkor, személyesen, amikor szembe kell nézni az esetleges bírálókkal és bírálatokkal, miért nincs ekkora hangjuk?
Könnyű utólag kritizálni az eredményeket. Könnyű ilyenkor bátornak lenni. Aki most kiváncsi, az vasárnap miért nem volt az?

Örömömre szolgálna, ha ezt az energiát a mekettek elkészítésére fordítanák a hozzászólók, talán jobb eredményeket is elérhetnének...

Somogyi Balázs
Bólyai Makett Klubb
Csónakos 9388 2007. október 18. 20:49
Válasz erre
Hi
Felcsigáztatok. Én a Bólyai után ezerrel kerestem aki a papírban zsűrizettBebá segített! A 3-ból egy valakit találtam aki nem éppen azt mondta ami az eredmény lett. nagyon kíváncsi lennék mi volt a hiba a hajómon, merthogy ez volt az első papírcsónakom.Most szeretnék egy másikat elkezdeni de mire is figyeljek oda? Én láttam a pontózólapokat de No Comment!
Üdv Imi
Némo 9387 2007. október 18. 19:00
Válasz erre
A bolyain hallotam fél füllel hogy lesz,de az időpont még nem biztos.Szerintem valószinű hogy december elseje és harmincegyedike között!:D
Amon 9386 2007. október 18. 18:11
Válasz erre
Sziasztok!

Stefánia lesz idén és ha igen mikor?
Macal 9385 2007. október 18. 16:34
Válasz erre
Balu 9384 2007. október 18. 16:08
Válasz erre
Ha estleg erre jár aki a 7TP -met pontozta, már ha le lett pontozva egyáltalán engem is érdekelne hogy milyen hibáim voltak.
Előre is köszi!

Balu
KormosP 9383 2007. október 18. 15:33
Válasz erre
MCS: Az izolátor a huzalantennán lévő kerámiaszigetelést jelenti, általában fehér színű a német gépeken.

Macal: Sci-fit ha jól emlkékszek Hooligán és Varjú bácsi zsűrizte még valakivel.

kp
Macal 9382 2007. október 18. 14:35
Válasz erre
No akkor én is keresném aki a scifit zsűrizte:D:D:D Kiváncsi vagyok mit mond az általam megálmodott járműre:D
mcs 9381 2007. október 18. 14:12
Válasz erre
Köszönöm Timur!

Mi az izolátor?
Ha Gödöllőn lesz kiállítás, ott biztosan folytatjuk, ha eljössz.
üdv
Timur 9380 2007. október 18. 13:43
Válasz erre
Szia mcs!

Először le kell, hogy szögezzük: a maketted feljavított/bontott kategóriában indult. Ez azért fontos, mert doboz kategóriában, ha a makett festési rajzán pontatlanság van (s persze a festési rajzot mellékeli a makettező) akkor azt a zsűri elfogadja. Fejavított/ bontott kategóriában azonban nem elég a feljavítókat beépíteni, hanem ellenőrizni kell a hitelességet is.

A makett és a festés/matricázás nehézségi foka közepes.
A G-10-en rossz színek vannak (82 használata), téves az egység azonosítása. A festés kivitelezésénél a foltozás megjelenítése nem megfelelő. A makett túl fényes (s ez különösen zavaró akkor, ha fényes pl. a kipufogó kormozódása is.)
A legszembetűnöbb hiba, hogy a futómű csálé, rosszul van beállítva, ezért a gép szárnya lóg.
A futóaknában a bőr borítás megjelenítése elnagyolt.
A fegyverek rosszul vannak beállítva.
A kabinhoz felhasznált feljavító G-6-hoz való, nem G-10-hez. (Ez azonnal látszik: a jobb padlón a dobozok nem 45°-os szögben állnak, hanem párhuzamosan az üléssel; Revi 12 van a gépben,nem Revi 16, stb.)
Az antikolás nem megfelelő (pl. fényes fémkopások nem nyíló részeken, vagy pl. a csűrő szélén -ami vászonborítású volt.)
Az antennaszál vastag, az izolátorok nem megfelelőek.
A matricázás kivitelezése nem hibátlan, (különösen a felső szárnykereszteknél szembetűnő).
Ha jól emlékszem a lámpákkal is volt kisebb gond (de ebben fejből most nem vagyok teljesen biztos.)

Nagyjából most ennyire emlékszem... Ha előttem lenne a makett, akkor szívesen elmondanám a többi hiányosságot is.

Üdv:
FS
FS
mcs 9379 2007. október 18. 13:15
Válasz erre
Timur!
Igen kíváncsi vagyok,.. hogy tanuljak...
Előre is köszi: mcs
Russell 9378 2007. október 18. 12:47
Válasz erre
Kedves Macal!

A gyakorlat az, hogy a zsűri NEM MINDEN MAKETTET PONTOZ LE. Gondolj csak bele, mekkora munka lenne ez! Az elsődleges kiemelés után csak az általuk pontozandó maketteket fogják számszerűen értékelni, és a kapott pontok átlaga alapján sorrendezni.

Ha pl. a Te makettedet nem pontozták, akkor a Kormos Peti által az előbbiekben javasolt eljárás szerint, kérlek keress meg egy szervezőt, hogy szeretnél a zsűri tagjaival beszélgetni!
A szervező keres Neked egy zsűritagot, aki elmondja majd Neked, hogy mikre figyelj oda.

Ha pontozták a makettedet, akkor meg azt fogja elmondani, hogy miért adtak annyi pontot, amennyit.

Összegezve: keress meg nyugodtan egy zsűritagot, hidd el, nem fog elhajtani, és kérdezd ki! Megdöbbentően sokat fogsz tanulni azalatt a pár perc, vagy negyed- (fél-) óra alatt!

Üdv:
Russell
Macal 9377 2007. október 18. 10:49
Válasz erre
Jó, most hogy már tudjuk élni fogunk vele:)
Elektrolakatos 9376 2007. október 18. 10:40
Válasz erre
Macal,Stefan!

Erre megvan a lehetőség minden versenyen a zsűrit megkérdezni az adott makettről.Viszont a tapasztalat az,hogy ezt szinte senki nem teszi meg!
Stefan 9375 2007. október 18. 10:26
Válasz erre
Igen, az mondjuk hasznos, ha a makettező tudja, hogy miben nem olyan jó, mert ebből tanul.
Macal 9374 2007. október 18. 10:26
Válasz erre
Szevasztok!

Amúgy minden rosszindulattól és kötekedéstől mentesen szólnék hozzá a témához. Én speciel azt is nyílvánossá tenném, hogy egy egy makett (függetlenűl attól, hogy nyert e, vagy elfelejtették megnézni) pontszámait feltenni, csakhogy látható legyen, hogy mire gyúrjon az alkotó...
Pl a festésen kéne csiszolni, az építésen, vagy akármin...
Személy szerint nem egyszer csak pislogtam mint hal a szatyorban az eredményeken és többen megdöbbentek már, hogy olyan makettek tűntek el versenyeken a sűlyesztőben melyeken számtalan ember ámult előtte...
Persze elismeren nagy munka, de ha már megvan a papír, a versenyeneken nyílvánossá lehetne tenni...
Ezzel mellesleg sok morgás elejét lehetne venni. Persze akkor meg lenne morgás azért hogy miért ennyit kapott a festésre, de hát valamit valamiért...:)
KormosP 9373 2007. október 18. 10:25
Válasz erre
Bocs, tavaly...
KormosP 9372 2007. október 18. 10:24
Válasz erre
Sziasztok!

Én konkrétan a tavaji Szolnoki versenyen emlékszek, hogy az eredményhírdetés napján kint voltak az asztalon a pontozó lapok, és el lehetett vinni.
(Ott mondjuk volt egy olyan kellemetlen eset, hogy miután a havernak elkértem a pontozólapjait a szervezők visszakérték valami adminisztráció miatt, és végülis az ismerősömhöz nem jutott el a pontozólap)

Tökmindegy hogy ki van-e téve a pontozólap vagy el kell kérni (akár egy egyszeri megnézésre is) szerintem sokmindenkinek nem egyértelmű hogy egyáltalán a makettezők megnézhetik-e a pontozólapot.
Sajnos a gyakorlat azt mutatja - tisztelet a kívételnek! - , hogy a versenyzők nem olyan leleményesek, hogy maguktól érdeklődjenek a pontozólapok után vagy esetleg a zsűrit személyesen megkeressék egy-két kérdéssel a makettjükkel kapcsolatban.

Szerintem ezt a bizonytalanságot könnyen meg lehetne szüntetni, ha a szervezők a versenykiírásban leírnák, hogy a zsűrizés után a pontozólapok megtekinthetőek/elvihetőek és ez ügyben a kedves versenyzők keressék a szervezőket.
Alternatívaként a köszöntőben, programismertetéskor lehetne elmondani a hangosbeszélővel.

Üdv:

kp
Timur 9371 2007. október 18. 08:27
Válasz erre
mcs!

Volt szerencsém zsűrizni a G-10-et (ha jól emlékszem, akkor az volt a te géped.)
Ha kíváncsi vagy, szívesen leírom, mit találtunk még rajta azon kívül, amit egy másik topicban már említettem.

Üdv:
FS
RaPe 9370 2007. október 17. 23:53
Válasz erre
Még annyit, hogy 1 maketthez általában 3 pontozólap van (a 3 fős zsűrinek fejenként 1-1.). kb 25-30 kategóriánál , átlag 4-5 makett pontozva van minimum. alsó hangon is majdnem 300 lap.
RaPe 9369 2007. október 17. 23:47
Válasz erre
mcs!
Minden kötekedés nélkül, szerinted ki fogja felvinni neked a pontozólapokat pdf-be?
szõke bertalan 9368 2007. október 17. 22:29
Válasz erre
Helló mcs!

Melyik verseny után láttál pontozó lap közzétételt?
Ugye nem jellemző, a lehetőség megvolt.

Bercibá
mcs 9367 2007. október 17. 21:05
Válasz erre
Bercibá!

Az érdeklődésem azért ilyen aktív, mert én nem tudtam megnézni a pontozólapokat a versenyen. Lehet hogy én vagyok egyedül, aki nem látta, de ha már egyszer elkészült, és a Bólyai-s honlapon ott van az eredménylista, akkor nem nagy gond ha mellette lenne a pontózólap pl pdf-ben. (szerintem :) )
Köszönöm: mcs
bebá 9366 2007. október 17. 16:47
Válasz erre
Helló!

Balu és mcs:A pontozó lapokat mindenkinek alkalma volt a helyszínen
megtekinteni.Jóval az eredmény hírdetés elött kifüggesztésre került
az eredmény lista is az elért pontszámokkal.
A kiírásba pedig ismertették a mester és hobby kategóriák közti kü-
lönbséget.

Bercibá
prowler 9365 2007. október 17. 16:47
Válasz erre
Az eredménylista már fent van a Bolyia weblapján:
www.bolyaimk.hu/
Üdv Zs.
Balu 9364 2007. október 17. 15:36
Válasz erre
Szerintem általában a pontozást nem szokták felrakni csak a helyezéseket!

Amugy engem is érdekelne, ha esetleg elérhetők a pontozó lapok.
Meg az is hogy hány ponttól vannak a helyezések határai a mester és a hobby kategóriákban?

Üdv: Balu
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28., 29., 30., 31., 32., 33., 34., 35., 36., 37., 38., 39., 40.,
41., 42., 43., 44., 45., 46., 47., 48., 49., 50., 51., 52., 53., 54., 55., 56., 57., 58., 59., 60.,
61., 62., 63., 64., 65., 66., 67., 68., 69., 70., 71., 72., 73., 74., 75., 76., 77., 78., 79.