/ Fórumok /

Kompresszor

amp;nbsp
A topikhoz csak bejelentkezett felhasználók tudnak hozzászólni. Kérem, jelentkezzen be itt!
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28., 29., 30., 31., 32., 33., 34., 35., 36., 37., 38., 39., 40.,
41., 42., 43., 44., 45., 46., 47., 48., 49., 50., 51., 52., 53., 54., 55., 56., 57., 58., 59., 60.,
61., 62., 63., 64., 65., 66., 67., 68., 69., 70., 71., 72., 73., 74., 75.
Aradebil 666002 2019. november 29. 17:53
Válasz erre
Az ali tele van ilyenekkel, amit videókat láttam pl. fodrászok és testfestők használják, jópofa :D
pmheros 665990 2019. november 29. 07:20
Válasz erre
Mivel most először láttam ilyet, gondolom hátha más is így lesz ezzel.

spraygunner.com/cordless-airbrush-kit-with-made-in-japan-airbrush/
barkmann82 665970 2019. november 28. 15:07
Válasz erre
Megírom a tapasztalataimat a SzerszámX-es kompresszorról, ígérem. :)
Aradebil 665947 2019. november 28. 10:11
Válasz erre
majd ír meg a tapasztalataidat kérlek a SzerszámX-szel és a kompresszorral kapcsolatban is :)
barkmann82 665938 2019. november 28. 00:44
Válasz erre
Kedves bercsi, köszönöm a tippet!
Első kompresszornak a legolcsóbbat választottam, ha tetszeni fog a makettezés a következő kompresszor mindenképp egy márkás lesz és nézni fogom a hirdetős/aukciós oldalakat is, köszi a tanácsod!
bercsi 665928 2019. november 27. 21:19
Válasz erre
Legközelebb nézz szét jófogáson is, ki lehet fogni valóban csendes és jó minőségű márkás kompresszorokat is.
Én egy Hansa Aeropro HTC25a-t vettem idestova 5 éve, a bolti ár harmadáért.
Itt egy példa:
www.jofogas.hu/budapest/Csendes_professzionalis_airbrush_kompresszor__air_brush_compressor__98165039.htm
barkmann82 665914 2019. november 27. 18:37
Válasz erre
Kedves Aradebil és 4WD!
Köszönöm a válaszokat!
Megrendeltem a SzerszámX-től a Haina HM6335 nevű csodát. :)
Olajmentes, két dugattyús, 12 literes tartállyal, 23.865 Ft szállítással.
Ígérem beszámolok a tapasztalatokról.
Még egyszer köszönöm a segítségeteket!
4WD 665908 2019. november 27. 17:27
Válasz erre
Nézegettem a SzerszámX oldalát, és van egy másik ígéretes jószág is.
Egy kétdugattyús, olajmentes kompresszor, 12 literes tartállyal. 22 ezerért.
Aki többet, nagyobb felületeket, hosszabb ideig fúj, annak talán jobb alternatíva lehet. Habár kicsivel nagyobb és nehezebb, de hasonlóképpen csendes.

Nekem is egy hasonló van, de csak 8 literes tartállyal. Hosszabb használat esetén sem melegszik túl. Egyszerre 2 retuspisztolyt is elbír. Az autó kereket is szoktam róla fújni, simán bírja. Kényelmesen befér az íróasztal alá, a súlya sem vészes: kb.8 kg.
4WD 665905 2019. november 27. 17:07
Válasz erre
Haliho!

Azért tisztázd le pl. a SzerszáX-nél, hogy annyi-e az annyi?
Túl olcsónak hangzik, lehet csak beetetés. Jártam már úgy, hogy kiderült a nagyon olcsó kompresszorról, hogy az egy régi ár, most már nem is annyi +ÁFA.
Személyes átvétel, kipróbálás nem lehetséges, és csak jó drága postával vagy futárral küldik ki.
Úgyhogy maradtam a kicsivel drágább, de korrektebb eladónál.

Ha meg minden igaz, és korrekt az üzlet, jótállással és garanciával, akkor meg egy percet sem szabad gondolkozni rajta!
Aradebil 665903 2019. november 27. 16:38
Válasz erre
Az első 4 termék az ugyanaz , 99% hogy ugyanott is gyártva (ennek ellentmondó információt nem találsz a neten/itt a fórumban). A felárért amit fizetsz érte (már a SzerszámX-nél is) extra szolgáltatásokat kapsz, úgy mint garancia és szerviz, nagyjából ezt tükrözik is az árak, minél drágább, ~ annál megbízhatóbb a hely (maga a kompresszor nem). Pap Laciról lehet olvasgatni itt az anekdotákat, nekem alapvetően az jött le, hogy ha elromlik a kompresszorod nála elég jó eséllyel fogsz kapni segítséget/pótalkatrészt. SzerszámX már gázosabbnak tűnik, de 50%-kal olcsóbb is.
Chromax/Fengda/Fineart stb. szerintem már az a mértékű túlárazás, amit max. egy kiépített szervízhálózat indokolna, ilyenről viszont nem tudok.
barkmann82 665902 2019. november 27. 16:19
Válasz erre
Sziasztok,
hosszú évek szemlélődése után én is belevágok a makettezésbe. :)
1:72 wargame harcjárművekkel és figurákkal kezdenék, később jöhetnek a nagyobb méretarányok, esetleg autók, repülőgépek.
Szeretnék vásárolni kompresszort, ha lehet tartályosat, lehetőség szerint csendest, ebben kérem a segítségetek. Végigolvastam a fórumot, az utóbbi időben nagyjából ezekről a kompresszorokról volt szó:
- SzerszámX: ~22e Ft (Rotake RT-086 AirBrush kompresszor tartályos)
- Pap László: ~33e Ft (Mini Airbrush kompresszor 3 literes tartállyal)
- Kék Kobra: ~38e Ft (Chromax "SATURNUS")
- Pap László: ~41e Ft (Airbrush teljes értékű olajmentes kompresszor 3,5 literes tartállyal, két hengerrel)
Esetleg van más típus, forgalmazó, ami szóba jöhet?
Nagyon mellényúlok, ha az ára miatt a legolcsóbbat választom?

Előre is köszönöm a segítséget, üdv:
Barkmann
Aradebil 665557 2019. november 18. 16:36
Válasz erre
Ha és amennyiben van nekik, erre vonatkozott az eredeti kérdésem :)
bsuli76 665554 2019. november 18. 15:38
Válasz erre
Látod, már meg is győzted magad!
Irány a SzerszámX!
Aradebil 665550 2019. november 18. 14:21
Válasz erre
Kék Kobra viszont már az a kategória aminek az áráért pontosan ugyanazt (n90% hogy ugyanott gyártva) háromszor (!) megveszem az Aliról. A szerszámX felára még elviselhető egy minimális ügyfélszolgálatért és gariért cserébe.
bsuli76 665547 2019. november 18. 13:45
Válasz erre
Nem ismerem a SzerszámX-et, de ha felhívod őket, biztos elmondják majd a garanciális feltételeket.

Nekem gyanús, hogy a világ összes gyagyi/félgagyi márkáját árulják.
Ha már az olcsó kínai mellett teszed le a voksod, akkor legalább válassz egy olyan forgalmazót, akinél csak egy-két kompresszor márka van. Pl. Kék kobra. Náluk van alkatrész is meg szerviz is.

Arra készülj fel, hogy ha a kompresszorod nem az általad elvárt teljesítményt hozza, akkor nem feltétlenül rossz, vagyis a szerviz könnyen elhajthat.
Aradebil 665088 2019. november 8. 20:48
Válasz erre
SzerszámX-nél számíthat az ember garanciára? Elég csábító most 30%-kal olcsóbban megvenni ugyanazt amit árulnak EU raktárról (0 reális gari), főleg ha kiderül hogy a SzerszámX ugyanugy nem fog legarizni semmit se ha beüt a gebasz
pwss 663875 2019. október 2. 20:25
Válasz erre
Az Iwata-nak a Sparmax gyártja az airbrush kompikat, kinaiak ezeket másolják.
A Chromax, Adler fantázia nevek nem gyártók.
A tényleges gyártók neve elégé idegenül cseng az európai fülnek, ezért az importőrök aggatnak rájuk 'márkaneveket'. Teljesség igénye nélkül pl:
Ningbo Bida Machiner
Wenzhou HanFong Machinery
Ningbo Haosheng Pneumatic Machinery

A gyártók között van komoly pneumatikai cég és sufni üzem is.
Pl egy igazi gyár:
http://www.cnbida.com/
f2d 663853 2019. október 2. 16:22
Válasz erre
Chromax amolyan gagyi etalon, javarészt Iwata kópia, csak a jó minősége és alacsony ára miatt annyira elterjedt, hogy a nevenincs-gyártók már az egyszerűség kedvéért ezt másolják.
pmheros 663851 2019. október 2. 15:09
Válasz erre
Amiket eddig én láttam, azok ugyanazok. Persze idővel van rajtuk változtatás. Nekem most egy TC 20T kompresszorom van. A vicc az egészben, hogy a dobozon lévő kép nem egyezik teljesen azzal a kialakítással, amit végül kivettem a dobozból.

Előtte valami Alder tartályos kompim volt, ugyanezzel a tartállyal, nyomásszabályzóval, és szinte mindennével. Annak a hangja ugyan halkabb volt mint a mostani, viszont magasabb frekvenciás, az jobban zavart. Az annyiban különbözött, ahogy emlékszem, hogy máshogy volt lehozva a tartályra a cső.

Egyik havernak volt Chromax -a, próbaképp használtam is, szinte csavarra megegyezett a mostani újabb kompresszorommal. Persze lehet, hogy csak én láttam rosszul. A Chromax -ot én nem tartom "nagy" márkának. Szerintem nem a Chromax -ot másolja a többi kínai gyártó, hanem a Chromax is csak egy a sok kínai termék közül.
Aradebil 663836 2019. október 2. 12:03
Válasz erre
tehat ugyanaz a Chromax, mint a szerszamx-es 5 fele neven futo kompresszor?(strauss,rotake, hainan stb.), vagy csak koppintasa?
pmheros 663808 2019. október 2. 00:22
Válasz erre
komp
komp

A szerszamx.hu/rt-086-airbursh-kompresszor-1644 oldalon pedig ennek a kínai kompresszornak az egyik klónja tartályos változatban is csak 21.900Ft.
Aradebil 663807 2019. október 1. 23:12
Válasz erre
ha szépen mosolyogtok a replicában, akkor a heti Chromax akciót használhatjátok kompresszorra is, 25 körül el lehetett volna hozni az AS-18-2-t.
Aradebil 663590 2019. szeptember 24. 22:08
Válasz erre
szia, nem láttam, e-mailen küld el a részleteket. Egyáltalán nem értek hozzá, teljesen amatőr vagyok, ugyhogy a külön nyomásszabályzo beszerzésére és beszerelésére nem hiszem hogy alkalmas vagyok, a páralecsapó az még oké olyannal már dolgoztam :D
laja 663583 2019. szeptember 24. 18:36
Válasz erre
Írtam már neked hogy egy tízesért adok neked egy rendes kompresszort, de csak kompresszort nyomás szabályzó és vízleválasztó nélkül. Amit később esetleg bővíthetsz is. Nem láttad azt a hozzászólásomat vagy nem érdekel a dolog?
Aradebil 663580 2019. szeptember 24. 17:46
Válasz erre
Aradebil 663101 2019. szeptember 10. 12:22
Válasz erre
Yarboly és egyéb 10 ezer forint alatti "játék" kompresszoroknak lehet létjogosultságuk? Alapszínek/lakkok felfújásához, lakásba (kicsi, halk). Tudom, nem lehet pontosan beállítani a nyomást, nincsen tartálya stb. Youtubeon egész pozitív reviewek vannak róla.
ae01.alicdn.com/kf/HTB1a2GsX2fsK1RjSszbq6AqBXXae/Dual-Action-Mini-Airbrush-Air-Brush-Gun-With-Compressor-for-Cake-Decoration-Nails-Art-Modeller-Tattoo.jpg
bsuli76 663092 2019. szeptember 10. 10:01
Válasz erre
Nekem is van egy AS-186-om, az is köpte a vizet, pár a pisztoly elé szerelt kis páracsapda ezen jelentősen segített, viszont kényelmetlen volt vele használni a pisztolyt.

A Sparmax kompresszorom viszont egyáltalán nem köpdös, és az AS-186 rugalmatlan műanyagtömlőjével szemben ehhez egy háromméteres, nagyon flexibilis textilbevonatú (?) tömlőt kaptam, ami egyáltalán nem köp vizet.

Nem nagy rakétatudomány a kompresszor, de a 30 ezres kínai AS-186 és a 80 ezres taiwani Sparmax között hatalmas minőségbeli ugrás van.
pwss 663060 2019. szeptember 9. 09:21
Válasz erre
Igen, ua kinai kompik.
Patyolat tiszta papírra fújva (festék nélkül), mi jelenség? Menjen a kompi pár percig, hogy forró legyen a bordázott hengerfej, akkor a kondenzvíz is több lesz. Mi marad a papíron, miután elpárolgott a víz?
Igen a festéshez ajánlott a pisztoly elé is tenni egy kondenzvizek leválasztót. A kondenzvíz akkor csapódik ki mikor visszahűl a levegő.
latyaa 663046 2019. szeptember 8. 17:32
Válasz erre
Sziasztok!
Papp Laci fele kompresszorom van, de szerintem ez egy sima strauss mini kompi, nincs tartályom.

Azt vettem észre hogy vizet kever a pisztoly a festékhez. Vizet lehet találni a kompi pára kicsapóján, de nem vészes, de természetesen ki engedem, de pluszba használok a pisztoly csatlakozásánál is ilyen pára kicsapót, de azt veszem észre hogy vizes a festék, vagy nem jól kevertem fel.
A festet felületen nem tapad meg a festék hanem olyan mint amikor zsíros a felület, és a festés így lepereg vagy mi... De a felület tuti biztos hogy tiszta.
Ezért gondolom azt hogy valahogy viz jut a pisztolyba amikor ugye fújnám.
Volt már valakinek ilyen? Köszönöm a segítséget
Gabusch 657795 2019. április 4. 10:38
Válasz erre
Foghoz tényleg az, alternatív felhasználását majd megkísérlem egyszer. :)
truth 657778 2019. április 4. 07:13
Válasz erre
Fura, de éppen ugyanilyan keféket kaptam egy kollégámtól hogy próbáljam ki mert fogtisztításra szuper. Annyira megtetszettek, hogy elraktam a makettes dobozomba azzal a céllal hogy "majd jó lesz valamire". Abban gondolkodom én is hogy pisztoly tisztításra használnám de a megvalósításig még nem jutottam el :)
Gabusch 657774 2019. április 3. 22:10
Válasz erre
Éppen a múltkor láttam a fészbúkon egy dumát, hogy a makettek építése és gyűjtése két külön hobby. Nomost én az utóbbi időben sajnos erősen az utóbbiba csúsztam be, így valószínűsítem, hogy a Straus kínai vacak ki fog tartani egy darabig, pláne, hogy nagyobb felületekhez van egy Tamiya Sprayworkom az ordító kompresszorával és egy vadonatúj pisztollyal, mert az megadta magát 1991 óta. Szigszalaggal összefogva még használható amúgy, csak az kissé snassz. :) Viszont pl. új festéket megpróbálni kiszedni belőle változatos vegyszerekkel tökéletes lehet úgy is.

Egyébként - bár nem kompresszor, így kicsit off - ilyesmit próbált már valaki tisztításhoz? Nekem van a fogamhoz auchanos (1900 Ft a 40 darab, persze, hogy nem 450, de szerintem még úgy is rentábilis a többihez képest). Puha szilikon az egész drót nélkül és szerintem a tüskéi közül jobban ki lehet mosni a festéket, mint a pipaszurkálóból, avagy a "drótos, nagyon szőrös" fogköztisztítóból. De még nem próbáltam, viszont éppen cserés lesz a napokban amit a fogamhoz használok, majd megtámadom Ebelinnel, meg egyéb cuccokkal, szétkapja-e. Más baja nem igazán lehet, plusz mivel puha, a dűznit sem karistolja fel.

www.ebay.com/itm/40Pcs-Soft-Dental-Oral-Floss-Clean-Brushes-Between-Interdental-Teeth-Care-Tool/272910190261
pwss 657765 2019. április 3. 20:00
Válasz erre
Félreértések elkerülése végett a jófogás link, csak példa, nem ajánlott vétel. Használt kompresszor vásároláshoz szüksége némi hozzáértés.
pwss 657764 2019. április 3. 19:50
Válasz erre
sparmax-ac100
sparmax-ac100

Nekem régóta van egy Sparmax ac-100, amit egy műkörmöstől vettem kvázi újonnan 20 ért. Mivel van tartályos is, csak ritkán használom, de alap feladatokhoz tökéletesen használható. Természetesen 2-2,5 Bar-on nem tud alapozót, vagy lakkot fújni.
Érdemes még nézegetni a jófogás-t, vettem onna már jó áron Sil-Air kompresszort. Mint pl ez
www.jofogas.hu/pest/Sil_Air_airbrush_kompresszor_90276509.htm

A kínai vs márkás cucc dilemma már elég sokszor ki lett vesézve. Ha nincs pénzünk, lehet boldogulni a kínai cuccokkal is. De csodák nincsenek. A kínaiak ezeket pisztolyokat, kompresszorokat tényleg fillérekért árulják nagy tételben. Az már más kérdés, hogy lesz egy 3 USD-ba kerülő cuccból 10e forintos termék. Ezt érdemes észben tartani, mikor egy 'nagytudású' hasba akar minket beszélni, hogy még mindig csak 3 USD értékű anyag, technológia, élőmunka van ebben, függetlenül a magyar árcetlitől.
Gabusch 657714 2019. április 2. 17:18
Válasz erre
Ránéztem az Ebayen, többféle Sparmax van, mind elég drága. Egyet láttam éppen, ami a maga 34 eFt-os árával tényleg csak kicsit drágább, mint a kínaiak, de az szerintem műkörmözéshez való. Persze, attól még lehet jó makettezni is.
f2d 657711 2019. április 2. 15:23
Válasz erre
Sparmax-ot tudom én is ajánlani, elnyűhetetlen.
A nagyobb makett brandek is ezt a márkát címkézik át, pl a Revell.
A Papp László féle gagyi kínai cuccokkal nem egy ligába focizik, ennek ellenére az ára nem sokkal több.
Kferro 657708 2019. április 2. 14:22
Válasz erre
Papp Lászlóval nekem is volt ilyen negatív tapasztalatom. Volt egy ugyanolyan noname kínai kompresszorom, mint amit ő is árul, s egyszercsak elromlott. Írtam neki emailt, amiben megkérdeztem, hogy tudna e segíteni. Olyan alpári stílusban írt vissza, ami számomra meglepő és kellemetlen volt.

Mindegy, a javítás bevételétől elesett, én meg megjavítottam otthon a kompresszort.
truth 657707 2019. április 2. 12:45
Válasz erre
Helló!

Hogyne emlékeznék :) Most így hirtelen nem vennék vadi új kompresszort ha tényleg csak a tömítés vagy a nyomáskapcsoló a hiba (ehhez kéne egy guru aki ezt meg tudja fejteni, én mégha szétszedem is hiába nézegetném). Ha tényleg ilyen filléres dolgokról van szó akkor teszek vele egy próbát. Ha ez segít akkor megpróbálok azzal a tudattal élni hogy olyan amilyen.
bsuli76 657705 2019. április 2. 11:00
Válasz erre
Hello Truth!

Nem tudom emlékszel-e, de anno még nézted az én használt AS186-omat, még egy Oscar-gyanús videót is készítettem róla.
Az is ki-be kapcsolt meg szuszogott mint a veszedelem, de szerintem ott csak a teflontömítést kellett volna lecserélni.

Szerintem ne költs rá, mert sokkal jobb sosem lesz.

Vegyél egy Sparmax-ot (Taiwani márka, OEM csinál egy csomó makettgyártónak kompresszort), drágább, de csöndesen és hidegen jár megbízhatóan.
truth 657702 2019. április 2. 07:25
Válasz erre
Sziasztok!

Köszönöm a tippeket, végignézem a lehetöségeket és próbálok valami megoldást találni. A szétszereléstöl egyelöre óvakodnék, bár a videók alapján egyszerünek tünik, de inkább megnézném elöször élesben hogyan kapják szét mielött szétbarbárkodom a kompit :)
Propellerfanatic 657689 2019. április 1. 17:31
Válasz erre
Nemtom foglalkoznak-e még kompresszor építéssel, de meg lehet próbálni. Régebben sokan emlegették őket. Úgy tudom légkondi szerelők, és ha nincs munkájuk kompresszort is építenek.
www.makettinfo.hu/index.php
Gabusch 657684 2019. április 1. 16:15
Válasz erre
Ha minden kötél szakad, esetleg megnézheted magadnak is. Itt van két videó, a másodikban szerintem a dugattyúról leváló koszt mutatja benne. Meglehet, ez a baja a tiédnek is.

www.youtube.com/watch
www.youtube.com/watch
Bobafett 657683 2019. április 1. 15:50
Válasz erre
Szia!
Szerintem érdemes lenne felhívni olyan makett webshop-ot amelyik árul ilyen, vagy ehhez hasonló kompresszort. Mivel ők valamilyen garanciát vállalnak rá, gondolom van valami ötletük, hogy hol lehet javíttatni.
B terv, a neten találtam nem túl sok idő alatt olyan helyeket, ahol a barkácstól az ipari kompresszorig vagy kisgépekig vállalnak javítást. Ezek között is érdemes lehet nézelődni. Egész biztos, hogy lesz találat.
truth 657682 2019. április 1. 14:20
Válasz erre
Bocsánat az alpári stílusért, de nagyon kihozom a sodromból...
truth 657681 2019. április 1. 14:12
Válasz erre
Tényleg nem tudtok senkit Pesten vagy környékén aki meg tudna nézni esetleg javítani egy kompresszort?

Pap László hozzáállásán nem kicsit lepödtem meg. Az egy dolog hogy nem vállalja be a javítást merthogy nem nála vettem a készüléket az rendben van(egyébként egy az egyben ugyanazt a kínai kompresszort árulja ö is mint ami nekem van), hanem az a magas ló ahogy telefonon beszél, azt azért kikérem magamnak. Elöadja hogy ö, idézem "csukott szemmel, hátrafelé kezekkel is 5 perc alatt bármilyen kompresszort megjavít" aztán kiselöadást tart arról hogy kvázi mi a faszt képzelek én tudatlan paraszt hogy kérdezni merek töle, a nagy és jelenlegi monopol helyzetével igen csúnyán visszaélö szakembertöl. Kb. köpni-nyelni nem tudtam, nemhogy bármi tanácsot kapni. Jó hogy nem az anyámba küldött el.

Hozzáteszem, hogy amikor kompresszort kerestem full kezdöként kérdeztem is töle kétszer, hogy mit tudna ajánlani, akkor válaszra sem méltatott mert ugye a kicsire nem adunk, most meg azért hord le (szó szerint) mert volt pofám máshol vásárolni.

Részemröl ö soha többet a büdös életben. Hangsúlyozom hogy ez csak egy vélemény de azért feltételezem hogy nem kell mindig ugyanazt a kutyát simogatni...

Szóval fontos lenne találnom valakit aki ért a kompresszorokhoz és semmiképpen sem Pap Lászlónak hívják. Kell hogy legyen más is aki ilyesmivel foglalkozik.

Nagyon hálás lennék ha tudnátok valakit ajánlani, 2 hét múlva leszek Pesten pár napig és csak akkor vinném magammal a ketyerét ha valakivel le tudnám elöre beszélni a randit.
tyimosenko 657548 2019. március 29. 13:54
Válasz erre
Nyilván ha lenne egy kis műszaki affinitásom, légtechnikai szaktudásom, szerszámom, akkor nem írtam volna le az előző kommentet. :))
csabbee 657547 2019. március 29. 13:30
Válasz erre
Szerintem nem is fogsz találni.Ha van egy kis műszaki affinitásod neki álsz magad.Nekem is Airline kompim van,eddig három komolyabb hibája volt de sikerült házilag megjavítanom és hibátlanul működik ezidáig.
tyimosenko 657546 2019. március 29. 13:00
Válasz erre
Ez az infó nagyon jól jönne nekem is. Van két Airline-om is, amik hibásak, de jópár éve nem találok embert, aki megjavítaná őket...
truth 657542 2019. március 29. 11:28
Válasz erre
Sziasztok!

Visszatérnék a korábbi kérdésemhez kompresszor szerelö ügyben.

A problémám továbbra is fennáll, sajnos Pap László nem vállalja a javítást, mivel a készüléket nem nála vásároltam.

Tudtok esetleg valaki mást ajánlani lehetöleg Pesten vagy környékén aki szintén ott van kompresszor ügyben? Fontos lenne…
truth 655678 2019. február 11. 07:18
Válasz erre
Köszi, jó ötlet, már én is gondoltam hogy el kellene vinnem hozzá csak kíváncsi voltam hogy volt-e valakinek hasonló gondja. Valószínüleg ez az egyetlen módja hogy szakértö kezek nézzék át.

A gond az hogy nem leszek még Pest közelében egy darabig…
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28., 29., 30., 31., 32., 33., 34., 35., 36., 37., 38., 39., 40.,
41., 42., 43., 44., 45., 46., 47., 48., 49., 50., 51., 52., 53., 54., 55., 56., 57., 58., 59., 60.,
61., 62., 63., 64., 65., 66., 67., 68., 69., 70., 71., 72., 73., 74., 75.