/ Fórumok / Makettversenyek, rendezvények /

Makettinfo Kupa - Jászberény

Makettinfo Kupa - Jászberény
A topikhoz csak bejelentkezett felhasználók tudnak hozzászólni. Kérem, jelentkezzen be itt!
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28.
Fodi 436582 2007. május 28. 03:22
Válasz erre
Peking

Apjó  kici múteum, szokszok ocó repülővel. :)
Peking

Irigyellek benneteket, a képek alapján nagyon jó hangulatú volt a verseny és az esti szabadprogram. Őszintén remélem, hogy a legközelebbi versenyre végre haza tudok menni, azt hiszem mindenkinek lesz miről mesélnie.
Üdv:
Fodi

Ui.: Mindenkit utálok. Amíg ti kamiont húztatok én inkább elmentem újra MiG-9-est nézni. :)))
Balu 436581 2007. május 28. 00:18
Válasz erre
Üdv MOK!!

Én is egyetértek, hogy nagyon jó kis versenyt hoztatok össze! Gratula!
Csak 1-2 kritika hogy jövőre még jobb legyen:

Szerintem jó ötlet, hogy nem teszitek ki előre, hogy melyik munka milyen díjat kapott, így nagyobb az izgalom az eredményhirdetésig de így viszont nem ártana az eredményhirdetéskor a versenyző neve mellett a munka nevét is megemlíteni, hogy akit érdekel azért tudja hogy ki mivel nyert vagy éppen nem nyert... :)
Valamint jo lenne ha az oklevelekre is rákerülne azt hogy melyik makettért kaptuk...

Amugy tényleg minden nagyon jó volt! Várom, hogy jövőre is megrendezzétek!!!

Üdv: Balu
gyurmakoma 436580 2007. május 27. 23:42
Válasz erre
Üdv!
Magam,Byzsuka és a Pelikán makettklub nevében megköszönnném mindenkinek
ezt a versenyt.
Jó volt a szervezés és az egész lebonyolitása,szinvonalas verseny volt.
Köszönjük.
945 436579 2007. május 27. 23:23
Válasz erre
Sziasztok!
Mindenkinek köszönök mindent!
Türelem,megértés,segítség,X-files...
945 (a nagy fehér)
Bebá 436577 2007. május 27. 22:59
Válasz erre
Szia Keri!
Ha a Móvári rendezvény után tetted volna fel ezt a felhívást,
igen-igen boldog lettem volna.
Jóéjt
Bercibá
Atlasz 436574 2007. május 27. 22:23
Válasz erre
Sziasztok!
Most kerültem csak géphez, de szerencsésen hazaértünk.
Köszönöm a rendezőknek a verseny nagyszerű lebonyolítását, remélem jövőre megint lesz makettinfó kupa.A börzén megint jó sokat költöttem.
Üdv:
Atlasz
lucky 436573 2007. május 27. 21:52
Válasz erre
Gabi! ( meg akit érdekel még)!
További képek itt:
kep.tar.hu/llucky/50482031
Keri 436572 2007. május 27. 21:50
Válasz erre
Urak!
Aki ottfelejtett a nevezési asztal mellett matricakészletet,az írjon ,kérem,e-mailt,mert kénytelen voltam elrakni,hogy ne maradjon ott.
A tulajdonos leellenőrzése után elpostázom azt jogos felhasználójának!
Köszönöm!

Keri
MrChef 436571 2007. május 27. 21:12
Válasz erre
Sziasztok!

Először is köszönet Gabinak és a jászberényieknek a gondos, lelkiismeretes szervezésért, hogy kurv@yo 3 napot tölthettünk el közösen!:-)
Meg aztán Elektrolakatos bácsinak, akinek főzőtudománya nélkül éhenhaltunk volna, így viszont baromi finom babgulyást ehettünk.
Csak szaporítanám a szót, a lényeget alább leírták már. Még annyit tennék hozzá, hogy dekoltázsokból és mindenféle "alkatrészből" ezúttal sem volt hiány, magyarul tuti volt a felhozatal!:-))

Tenksz még1szer mindent!

Tomi
Elektrolakatos 436570 2007. május 27. 21:08
Válasz erre
tn_A helyszín!
tn_A helyszín
tn_Sajnos nem nyert!
tn_Sajnos nem nyert
tn_Gyakoroljuk csak ,hogy kell az elnökséget megfúrni ....
tn_Gyakoroljuk csak...
tn_Máténak Barkas szelep!
tn_Máténak Barkas...
tn_Pedig milyen szép jövőt jósolt nekem a zongoratanárnőm....
tn_Pedig milyen szé...
tn_NO COMMENT!!!!
tn_NO COMMENT
tn_Figyelem...indulunk!
tn_Figyelem......
tn_NO COMMENT!!!!
tn_NO COMMENT
tn_Ééééééééééés...ismét a börzekirály!!
tn_...
tn_Sci-fi-ben indítható lenne!
tn_Sci-fi-ben indí...
tn_Na elég lesz ennyi gáz...
tn_Na elég lesz...
tn_Ekkora volt a hamburger!
tn_Ekkora volt a...
tn_Ekkora volt a hamburger!
tn_Ekkora volt a...
tn_Hóóóóóóóóóóóóóóó....úgyis sikerül rászúrni..
tn_H...
tn_Hopp egy viszér....szúrjuk csak ki...
tn_Hopp egy viszér...
tn_Vacsi...
tn_Vacsi
tn_Süti!!!!
tn_Süti
tn_Aúúúúú...fárasztó volt az este!
tn_Aúúúúú...fá...
tn_Kutyaharapást szőrivel!
tn_Kutyaharapást sz...
tn_Húúúúúúúúúúúúúú...kicsit erős ez a kaja!!!
tn_H...
tn_Mmindenki eszik és még mindig van!
tn_Mmindenki eszik...
tn_Még süti!!!!!!!!!!!!
tn_Még süti...
tn_Akkor is elhúzzuk!
tn_Akkor is elhú...
tn_Keri követ!
tn_Keri követ
tn_Elfáradt!
tn_Elfáradt

Na mivel elöttem már mindenki leírta a lényeget így néhány képpel próbálom visszaadni amit nem lehet, a hétvége hangulatát!

Egyben köszönöm a megtisztelő bizalmat melyet nem tudom mivel érdemeltem ki de remélem nem okozok csalódást!
Keri 436569 2007. május 27. 20:56
Válasz erre
Sziasztok,Mok-testvérek!
Ejj,nem is tudom,hol kezdjem.:-)Nagyszerű rendezvény volt az első MOK-kupa,azt kell mondanom.Nagyon jó érzés volt,hogy összefog a kékpólós brigád,és segít a verseny,a programok minél jobb,gördülékenyebb bonyolításában!Itt szeretném külön megköszönni a hatalmas segítséget,amit a székesfehérvári Alba Regia Makettklub és a veszprémi Bakony Makettklub tagjai részéről tapasztaltunk!Ezer hála nektek,fiúk!
Azt kell mondjam,Gabi elsőrendűen megszervezte a dolgot,minden anyag,makett,oklevél stb a helyén volt,nekünk tényleg már csak a késszel kellett dolgoznunk.
Köszönet a sok kiállított makettért is,nagyon jó volt látni ilyen sok szép munkát0 együtt.Szombaton délelőtt 11 környékén még kicsit féltem,hogy nem fogják kitölteni a helyet a nevezett makettek,délután viszont már azon kellett filózni,hova rakjunk pótasztalt,annyi lett!:-)
Nagy köszönet Egresi Andrásnak a zsűrizés lebonyolításáért,és még egyszer mindenkinek nagy-nagy köszönet,aki jelenlétével emelte a rendezvény színvonalát!:-)
Előre a 2.MOK kupára,hejj!!

Keri
Miggyuri 436568 2007. május 27. 20:51
Válasz erre
Gabi és a berényi csapat!! Gratu mindenkinek!
Miggyuri
Bendeguz 436567 2007. május 27. 20:32
Válasz erre
Gabi!
most beszéltem az iletővel, megadtam neki a mailkodat, keresni fog
Bombraider 436566 2007. május 27. 20:31
Válasz erre
Szia!
Bolyaiba kellene eljuttatni,ha a Bolyai Balázsról van szó:)
Ha kell akkor elküldöm a telszámát.

üdv:bomb
Gabi 436565 2007. május 27. 20:19
Válasz erre
Szolgálati Közleméy!!!

Budai Balázs Budapestről nem vette át a díját, ha ismeri valaki, vagy ő olvassa az infot, akkor kérem keressen mélben!

Gabi
Brúnó 436564 2007. május 27. 20:15
Válasz erre
Berény 010

jöhetsz még, gyere-gyere, ez az még gyere...
Berény 010
Berény 011

vazzeg mondtam, hogy elég! most szállj ki, és nézd meg mit csináltál.
Berény 011
Berény 121

lóg a nyelvem a sok melótól. csak tudnám Gabi melyik kocsmában piál már megint?!
Berény 121
Berény 124

valaki meg tudná mondani mi az, hogy 9, 8, 7, 6,...?
Berény 124

Sziasztok!

945 és én már pénteken dél körül ott voltunk. Kipakultunk, tettünk-vettünk, miegymás. Már alig vártuk az esti grillezést SzaTiéknál (köszönet érte), és Bendéhez hasonlóan sikerült elkeveredni az odavezető úton. Szombat reggel Keri asztalhuzogatós-tévézős-vasalózásával egybekötött hangoskodására ébredtünk, aminek a csúcspontja a bökdöséssel fűszerezett, Brúnó jössz Teszkóba? kérdés volt. Aznap rengeteg látogató nézte meg a kiállítást. Délután focival egybekötött bográcsolás volt. Régen mozogtam és röhögtem már ennyit mint ott, a kajáért pedig köszönet Elektronak, és mindenkinek aki részt vett az elkészítésében. A vasárnap már csendesebben telt el, gyorsan csináltam is pár képet.
Összeségében én nagyon jól éreztem magam, kellemesen elfáradtam ez alatt az idő alatt. Asszem ma este nem kell megnéznem a mesét, rögtön el fogok aludni.
Gratulálok a szervezéshez, és köszönöm mindenkinek ezt a hosszú hétvégét.

Brúnó
Gabi 436563 2007. május 27. 20:11
Válasz erre
Sziasztok!

Először is szeretném megköszönni mindenkinek, aki itt volt, segített a rendezvény lebonyolításában. Külön köszönet Egresi Andrásnak aki nagyban segített nekünk a zsűri eligazításában, és az eredmények ellenőrzésében. Nagy öröm volt számomra, hogy ilyen jó kis versenyt sikerült összehozni a segítségetekkel. Sajnos nem voltam elég optimista, és az asztalok száma majdnem kevés lett, de sikerült megoldani a helyzetet. 289 nevezés, ebben is volt már kiállított makett, és megitélesem szerint még legalább 300 kiállított. A két nap folyamán sok látogató volt, folyamatosan jöttek az emberek, még pakoláskor is. Sikeresnek itálem a makettezést a gyerekeknek, jövőre ezt a részt még jobban megpróbálom kiemelni. Megitélésem szerint jó ötlet volt a fiatal korosztályt ennyire megbontani, mert talán egy picit még jobban tudtuk növelni a makettezők számát. A szombat este is jól sikerült, azt még most sem értem, hogy volt energiánk focizni is. Az Ikarus szombati jelenléte szerintem sokat lendített a dolgon, annál mindig volt látogató. Sajnos a délelőtti kamionhúzásról az eredmények egyeztetése miatt lemaradtam, majd kérnék róla képeket. Szerintem a rendezvénnyel bebizonyítottuk, hogy életképes a klub, és nem csak földrajzi hely kérdése egy ilyen rendezvény lebonyolítása. Biztos tudnék még egy csomó mindenről írni, de hullafáradt vagyok, és nincs rá energiám. Mégegyszer köszönöm mindenkinek a segítséget, és készüljünk a II. Makettinfo Kupára.
Gabi
MattHeafy 436562 2007. május 27. 19:59
Válasz erre
a fehér tűzoltó bosszúja
a fehér tűzoltó...
Tanits mester(de ki kicsoda)
Tanits mester(de ki...
Igazi szereleeeem
Igazi szereleeeem
háháááá, most lefényképezem a retikülöm
háháááá, most...
életvidám közúti akadály
életvidám közúti...
a fehér tűzoltó sofőr
a fehér tűzoltó...
Zsibbad a szááááááááááááám
Zsibbad a sz...
félreérthető
félreérthet
Atis az erőcsávó
Atis az erőcsáv

Sziasztok!

Mi is hazaértünk Soloval.Egy szó mint száz, hihetetlen jól éreztem magam, jó volt látni belülről, hogy hogy zajlik egy verseny lebonyolitása, igaz néha kilátástalan volt a helyzet a makettek közt.(Ne nyúlj hozzááá!!!:))Gratulálok a helyezetteknek, én speciel a sörivó Mester kategóriában nyertem el az első helyet:)Külön köszönet Gabinak a rengeteg fáradozásért, nagyon ügyes volt, Máténak a sörért, a horkolásért, a "zsibbad a szááám"-ért, Robinak is a sörért és még sorolhatnám...:)Beszéljenek a képek:)

Matyi
Bendeguz 436561 2007. május 27. 19:34
Válasz erre
NNNA hazaértem én is...természetesen egy kis kerülővel, mer megin benéztem egy kanyartr :p
Urak!:
hát ez hatalmas élmény volt komolyan mondom, nekem felért egy hét szabival(annak ellenére, hogy össz-vissz kb 8 órát aludtam a 3 nap alatt). Képpek majd később, ha kipakoltam
Bombraider 436560 2007. május 27. 19:19
Válasz erre
Matyas_a_termeszet_lagy_olen
Matyas_a_termeszet_l...
Solo_sumakkert_jatszik
Solo_sumakkert_jatsz...
mert_mar_megint_csak_a_hulyeseg_megy
mert_mar_megint_csak...
Miggyuriek_a_faros_hatuljaban
Miggyuriek_a_faros_h...
mivanveleeed_ocsi
mivanveleeed_ocsi
enyeeem_a_busz
enyeeem_a_busz
Kerihonved_szolgalatra_jelentkezem
Kerihonved_szolgalat...
MOK_szorolap_a_kocsmában_is
MOK_szorolap_a_kocsm...
Angel_Solo_es_kedvesMatyas
Angel_Solo_es_kedves...
Kerem_ne_nyuljanak_a_makettekhez
Kerem_ne_nyuljanak_a...
aztaseggetneeeeeeeezd
aztaseggetneeeeeeeez...
2_félhüjjje
2_félhüjjje
kedvesMatyas_megfaradt
kedvesMatyas_megfara...
a_kulondíjas
a_kulondíjas

Sziasztok!
Én is hazaértem,egyben,soknaposan,hála Solonak és Nissannak:)
Csak annyit írnék a hétvége hangulatára h "szavakkal nem lehet elmondani".
Aki ott volt az úgyis tudja,aki nem az meg így járt:)

Pénteken pakolás gyorsan ment,főleg az asztalok leterítése,hála Brúnónak aki mesterien vágta az újjával a papírt:DD Az este szalonna sütögetés is nagyon jól sikertül köszi SzaTinak a helyért,Elektronak pedig,hogy előkészítette a nyársom:D
Szombati nap gyorsan elment,"RaPe,lehet már nevezni?",zsűrizés,ilyenek. Délután Batya tartott egy kis miniworksopppot,majd mentünk egy kört egy faros Ikarusszal. Furcsa volt észrevenni,hogy még a kocsmában is az I. MOK Kupa szórólapja díszeleg:) Este ismét gyóó volt,fociban Brúnyó párszor megmutatta,hogyan kell esni,Mekett pedig azt,hogy hogy kell érzéssel szétrúgnia a bokámat:) A vacsi Elektro főszakács készítette,azthiszem többet nem kell mondanom...
Vasárnap a keléssel problémák voltak,mert valaki nem akarta kikapcsolni este a tv-t:D Díjatadón nagyon jó volt látni a rengeteg kissrácot/kiscsajt akik mosolyogva viszik a kupákat/okleveleket/érmeket/ajándék maketteket,remélem sokaknál indult el ezzel a "mánia".

üdv:bomb

u.i.:Fehér tűzoltó márpedig nincs!:D Csak fifi,meg router esetleg X-akták 9évad felírat nélkül,bangladesi nyelven.
Atis 436559 2007. május 27. 18:59
Válasz erre
Szombati reggeli előkészület
Szombati reggeli el...
mindenki szorgoskodik
mindenki...
ugyis elkaplak vazze!
ugyis elkaplak vazze...
Igen.. megcsináltam!
Igen.. megcsináltam...
Szzóval az egész úgy kezdődött hogy leültem a gép elé csevegni...
Szzóval az egész...
minden rendbe van? nem felejtettünk el semmit?
minden rendbe van?...
namégegszer.. az megvan.. meg az is...
namégegszer.. az...
Hivatalos vendégek...
Hivatalos vendégek...
megéheztem..
megéheztem
ezt még legyűröm
ezt még legyűröm
na ez jólesett.
na ez jólesett

Sziasztok

Hát.. összefoglalva azt mondhatom: Nagyszerű! Ugygondolom ez a verseny messze túlszárnyalta az elvárásokat, mindenki jól érezte magát, remek programok voltak és nem tünt el egyetlen makett sem. Mindenki kimagasló munkát végzett, mindenki kitett magáért, és nemazé mert háziverseny volt, de ismét sok MOK-os nyert díjakat. Gratulálok minden díjazottnak, és szeretném megköszönni Mindenkinkek aki részt vett ebben hogy ez ilyen remekül sikeredjen. Külön köszönet Gabi-nak aki mindenzt megalkotta, és a semmiből emelte fel ezt a rendezvényt. 1 kép többet mond 1000 szónál, szóval nem akarok teleregényt írni, beszéljenek magukért a képek.

üdv.

többi képet majd holnap.
mszl 436558 2007. május 27. 18:55
Válasz erre
Munkáink1
Munkáink1
Munkáink2
Munkáink2
Wasa

Szucsimi kezemunkája
Wasa
U-boat

Ez is Szucsimi munkája
U-boat
Gyereknap

A Pókember aki sose alszik
Gyereknap

Egy kis ízelítő az újonnan alakult Pelikán Makett Klub tagjainak munkáiból:
A párhuzamosan futó Gyereknap is jó szórakozásnak bizonyult még találkozhattunk a pókemberrek is!!
Elektrolakatos 436557 2007. május 27. 18:49
Válasz erre
Na szerencsésen megérkeztünk!
Bővebbet kipakolás,sieta után!

Elektro,Gerezit
Tophatters 436556 2007. május 27. 18:13
Válasz erre
Én még szombaton voltam, és nekem is nagyon tetszett. Jó volt, remélem jövőre is lesz! Sajna makettet nem tudtam most hozni.
boriszjelszint 436555 2007. május 27. 18:06
Válasz erre
Én is csak csatlakozni tudok a többiekhez, szépen helytállt a csapat, rengeteg látnivaló volt, csak némelyiknek ott volt a pasija is :D :D
lucky 436554 2007. május 27. 17:59
Válasz erre
fehér létrás tűzoltóautó

Márpedig ilyen van! ( vagy nincs?)
fehér létrás tű...
kiállítási asztal

Még a Pelinkános csapat nélkül
kiállítási asztal
nagyvas
nagyvas
nagyvas2
nagyvas2
playmobil
playmobil

Na pár kép. Akkora volt a hajtás h csak a második nap elején tudtam fotózni.
Persze az Ikaruszról meg a létráskocsiról lemaradtam.:(
Viszont pár ifjoncot megfertőztem ( remélem).:))
Archy 436553 2007. május 26. 23:07
Válasz erre
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ahoz képest, hogy első rendezvény, szuper volt. Hangulat ötös :-)
Üdv: Áron
f2d 436552 2007. május 26. 21:44
Válasz erre
Sziasztok!

Nagyon jó hangulatú makett versenyre sikeredett az I. Makettinfo Kupa. Remélem lesz jövőre is, mert szívesen elmennék. (Nekem távolságba ez még pont belefér.)

xcraft!

Kösziszépen a Firestreak-eket. Már áznak a lefolyó tisztítóban.:-)
stug 436551 2007. május 26. 21:41
Válasz erre
Gratulálok a szervezőknek, színvonalas a kiállítás, külön érdem, hogy sikerült összeegyeztetni "civil" programokkal is ( gyereknap). mellesleg én is (be)vásároltam.
xcraft 436550 2007. május 26. 21:34
Válasz erre
Hello!
Szerintem is jó volt a hangulat, kár, hogy csak ma délelőtt tudtam ott tölteni egy rövid időt. Teljesen ki is fordultam magamból, vettem egy autómakettet. :))
Atesz 436549 2007. május 26. 21:30
Válasz erre
Sziasztok!

Kis kerülővel most értünk haza Berényből.

Nagy gratula a szervezőnek és minden tagtársank, nagyon hangulatosra sikerült, remélem lesz folytatása is!

Atesz
Kalóz 436548 2007. május 26. 20:53
Válasz erre
Sziasztok!
Sok élménnyel gazdagodva mi is hazaértünk Berényből. Gratula a szervezőknek, és a MOK egészének, jó kis találkozót sikerült összehoznotok! Jó volt találkozni a klubtársakkal, és más makettező társakkal akiket ismertem korábbról, ill. akikkel most találkoztunk először.
Kalóz
lucky 436547 2007. május 26. 20:35
Válasz erre
A hangulat az első napon remek volt, sok volt a makett.Látogató is volt rendesen.Na meg meleg...( sztem itt is volt 30 fok)
Szerintem pár kis kölyköt sikerült megfertőzni a foglalkoztatónál.
Archy 436546 2007. május 26. 07:25
Válasz erre
Csúszik a hazaút? Csak nem a dokkolóval van valami? Vagy potyognak a kerámiaszigetelések? :-D

Na, mi is elindulunk lassan, nagyon lassan... :-)
Üdv: Áron
Fodi 436545 2007. május 26. 05:12
Válasz erre
Mindenkit utálok, aki ott van. :))
Egyetek helyettem is (aki akar ihat is), nézzetek maketteket, öreg Ikaruszt meg csajokat. :)
Remélem a következő versenyre végre hazajutok, bár épp tegnap derült ki, hogy újabb pár héttel csúszik minden...

Bánatomban megyek is repülőmúzeumot nézni, 30 fok van és hét ágra süt a nap. Utána meg megyek, megnézem Annie olasz éttermét. :)
Mekett 436544 2007. május 25. 19:27
Válasz erre
Találkozunk ma este!
MOKMOKMOK!!!
Atis 436542 2007. május 24. 15:56
Válasz erre
:DDD

MOK hízópünkösd...

A választék: Bográcsgulyás ala ErősPistás...
Tiramisi von Keri...
Máglyarakás kicsit Atis...
Szendvicsendosz Doktorandosz...
Bécsi szelet vendéglőszett...

Vegyen részt makettjével és evőeszközével a hónap legnagyobb zabálásán, helyek korlátozott számban vannak.:D
Bombraider 436541 2007. május 24. 15:56
Válasz erre
Nekem okés,üzemanyag lesz nálunk,hogy ne fáradjunk el...bár egy idő után elfogunk:D

üdv:bomb
Keri 436540 2007. május 24. 15:49
Válasz erre
Komolyan gondolkozom azon,hogy ott a szálláson kellene megcsinálni a tiramisut pénteken délután, este?Kb 1 óra munka.Hm,mit szóltok?
Atis 436536 2007. május 24. 14:16
Válasz erre
Nokérem...

...Akkor Samme szobáját SzaTival egyeztetett adatok alapján lefoglalom.

találkozunk nemtudommikor:D

üdv.
Samee 436529 2007. május 24. 13:23
Válasz erre
Hella Mindneki!

SzaTi, ahogy a Matty is írta a Garai Rebeka - Szemere Péter névre foglalt szállást a (makettinfó főhadiszálláson) szetném lemondani. Mail ment 2szer is.
Remélem még időben szólok, nem tudtam h nem jó a mailezésed.

Köszönettel: Samee
MattHeafy 436528 2007. május 24. 13:18
Válasz erre
Szati, Samee 2x is irt Neked mailt, csak akkor nem kaptad meg, szólok neki, megint, ténleg nem tud jönni!
SzaTi 436527 2007. május 24. 12:59
Válasz erre
Bomb!

Köszi, errölsem tudtam. Ezzel csak az a baj, hogy elveszi olyantól a helyet aki szívesen eljönne.

SzaTi.
Bombraider 436526 2007. május 24. 12:42
Válasz erre
Szia!
Még annyi,hogy szerintem Szász Róbert egyedül jön és nem +1 fővel:)
Dógozik,de majd szólok neki este,hogy nézzen be ide és nyilatkozzon.

üdv:bomb
SzaTi 436525 2007. május 24. 12:35
Válasz erre
Sziasztok!

Köszönöm a észrevételeket. Aki a Sárközi Vendégházban van elszállásolva nem okoz problémát ha pénteken érkezik, mert az egész levan foglalva a hétvégére.

Atis!

Hát ezaz, amiröl beszéltem minden hely foglalt. De, ha igaz a hír Szemere Péter helyére be fértek. Bár felém nem jelezte, hogy nem jönnek.

Bendi!

Sajna nemkaptam meg a leveled. Ha fontos ezen a számon el tudsz érni, 30/859-4637.

MattHeafy!

Elnézést, igazadvan csak figyelmetlen voltam és el írtam az időpontot.

SzaTi.
MattHeafy 436523 2007. május 24. 11:31
Válasz erre
Szia!

Én is ott leszek már pénteken, légyszíves írd be.
Köszi:Matyi
Atis 436522 2007. május 24. 11:00
Válasz erre
Fiúk..

továbbra is fentartom a jogot hogyha megüresedik egy ágyas szoba a MOk főhadiszállásán, akkor az érdekelne..

köszi.
Bombraider 436521 2007. május 24. 08:14
Válasz erre
Szia!
"Szemere Péter + 1Fő" nem jön! (remélem nem gond hogy szóltam,Samee:))
Szász Robinak meg Péntekre is kéne szállás gondolom,mert pénteken vele megyek le:D

üdv:bomb
Miggyuri 436519 2007. május 24. 04:19
Válasz erre
SzaTi!
Részünkről stimmel a lista.
Miggyuri
Bendeguz 436518 2007. május 23. 23:48
Válasz erre
SzaTi!
én még a mult héten küldtem egy mailt, hogy péntekre is kellene a szállás
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28.