/ Fórumok / Klubok, szakkörök, egyesületek /

Repülés Baráti Köre - Budapest

Az első magyar kiállítások szervezője, a nagy múltú szakkör minden hónap első szombatján tartja összejöveteleit.
Nem csak repülősöknek!
A topikhoz csak bejelentkezett felhasználók tudnak hozzászólni. Kérem, jelentkezzen be itt!
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7.
Sherman 674058 2020. június 21. 23:46
Válasz erre
Én csak délre értem oda, akkor már kevesen voltak.
cenci 674017 2020. június 20. 17:40
Válasz erre
Utólag sajnálom hogy nem mentem el. Igazából féltem a rossz időtől és nem igazán tudtam elképzelni hogy milyen helységben tudják ezt a börzét megtartani ahol elfér több ember is. Amúgy sokan voltak ?
Sherman 674010 2020. június 20. 16:02
Válasz erre
A belépőjegyek 20%-al olcsóbbak voltak csak 1680.forint volt. Nagyon jól éreztem magam, jó volt végre a régi ismerősökkel találkozni.
cenci 673986 2020. június 19. 21:21
Válasz erre
Köszönöm szépen a segítséget .Sajnálom hogy csak teljes belépővel (2100Ft)lehet bemenni a börzére mert engem most csak az érdekelt volna ,de ha kiállító vagyok és regisztrálok előtte akkor már vihetek magammal egy főt és akkor így ingyenes mind két főre .
MoMi 673984 2020. június 19. 21:06
Válasz erre
Kedves Péter!

Erről a honlapról tájékozódtam én is!
aeropark.hu/i-repulos-aeroborze-06-20/

momi
cenci 673983 2020. június 19. 20:52
Válasz erre
Kedves Mihály ! Érdeklődnék hogy az Aeroparkban pontosan melyik épületben lesz megtartva a börze ?
Köszi!
Péter
MoMi 673823 2020. június 16. 10:33
Válasz erre
I. Repülős Aerobörze (06.20.)

Repülős relikviákról, régi képeslapokról, kincset érő alkatrészekről, ritka könyvekről és modellekről szól ez a nap az Aeroparkban.

Repülős relikviákat cserélnél, vagy keresel? Modell- és makettrajongó vagy? Kisebb-nagyobb alkatrészeken adnál túl, vagy ilyenekre vadászol? Légitársasági ereklyék érdekelnek? Repülős ruhadaraboknak vagy kiegészítőknek keresel új gazdát? Vagy egyszerűen bemutatnád repülős gyűjteményedet? Találkozzatok az Aeroparkban június 20-án, az I. AeroBörzén 9:00 és 15:00 óra között!
cenci 673667 2020. június 8. 21:13
Válasz erre
Sziasztok ! Sajnos most júniusban is elmaradt a klub összejövetelünk ,ezért úgy gondoltam hogy hiánypotlásként a márciusi klub napot és annak előadását megnézhetitek a youtube-on a most elkészült videómban . Jó szórakozást hozzá !
www.youtube.com/watch
Nyugger 672958 2020. május 21. 17:48
Válasz erre
Sziasztok!
A járványügyi korlátozások miatt a június 6-ra tervezett RBK összejövetel elmarad.
Vigyázzatok magatokra.
MoMi 671716 2020. április 20. 17:14
Válasz erre
Kedves Tagok!

Elindítottuk honlapunkat, amely fokozatosan kerül feltöltésre az általatok adott anyagok alapján.
www.repulesbaratikore.hu/
Várunk fényképeket, történeteket, személyes bemutatkozásokat, várjuk az előadók jelentkezését is, valamint várjuk a makettező tagságunk fényképeit munkáikról. max 4-5 fotó/makett erejéig.

A napi híreket facebook oldalunkon tudjátok figyelemmel kísérni.

www.facebook.com/search/top/

Kérem Vadász István kérését megszívelni és a már feltöltött 10 tag mellé kérném a többi klub tag is tegye fel bemutatkozását. Gondolom, most van rá egy kis idő mindenkinek.
RBK honlap szerkesztői akiknek e-mailezni lehet: Zámbori Péter és Horváth Balázs.

Köszönettel:

Momi
Nyugger 671711 2020. április 20. 15:36
Válasz erre
Sziasztok!
A COVID-19 járvány miatt a május 2-ra tervezett RBK összejövetel elmarad.
Vigyázzatok magatokra.
Vadász 670398 2020. március 22. 08:34
Válasz erre
Nos, uraim!

Ha már így alakul a helyzet, remélem, hogy minden klubtag. Illetve olyan egyén, aki rendszeresen jár az RBK rendezvényeire (ergo tagnak tekinthető) bokros teendői mellett szakít egy kis időt és szépen feltesz egy kis bemutatkozást az RBK honlapjára, esetleg válogat a képei között, előkapar egy-két visszaemlékezést, készít néhány fotót a makettjeiről, stb.

Tekintsétek ezt kihelyezett klubnapnak.
Sherman 670285 2020. március 17. 20:59
Válasz erre
Köszönjük a tájékoztatást. :-(
Nyugger 670283 2020. március 17. 19:40
Válasz erre
A járványügyi veszélyhelyzet miatt, mindannyiunk egészségének védelme érdekében, a 40/2020 számú kormányrendelettel, valamint a Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Önkormányzata és a Budapest Főváros Önkormányzata által meghozott intézkedésekkel összhangban 2020. március 16-tól a TEMI Fővárosi Művelődési Háza határozatlan ideig ZÁRVA TART
Az április 4-i RBK teljesen egyértelműen elmarad, és valószínűleg csoda kell ahhoz, hogy a május 2-it meg lehessen tartani. Reménykedünk, hogy a június 6-i rendezvényt már nem érintik az ügyek, viszont a kimaradó április/május miatt az RBK nem tart nyári szünetet egyeztetve a Művelődési Ház vezetőségével.
Vigyázzatok magatokra, és kérünk mindenkit, hogy csak a hírt terjessze...
Nyugger 669721 2020. március 4. 09:18
Válasz erre
A Repülés Baráti Körének (RBK) 2020 március 7-i klubnapján 14:00-tól Hérincs István tart előadást, melynek témája: haditechnikai parkok és kiállítások Magyarországon 1963-1990 között.

Szeretettel várunk minden érdeklődőt!

TEMI Fővárosi Művelődési Háza
1119 Budapest, Fehérvári út 47.
MoMi 669492 2020. február 27. 13:01
Válasz erre
A következő RBK klubnap:

2020. március 07. (szombat) 12:00-15:00

-repülési szakirodalom és emléktárgyak adásvétele
-makettbörze
-kötetlen beszélgetés a klubtagokkal

Részvételi díj egy alkalomra: 600 Ft/fő

Helyszín:

TEMI Fővárosi Művelődési Háza
1119 Budapest, Fehérvári út 47.


Honlap:
www.repulesbaratikore.hu
Nyugger 668524 2020. január 29. 11:19
Válasz erre
A Repülés Baráti Körének (RBK) február 1-i klubnapján 14:00-tól Zsille Péter tart előadást, melynek témája: 100 éve alakult meg az első magyar légiforgalmi társaság,
a MAEFORT.

Szeretettel várunk minden érdeklődőt!

TEMI Fővárosi Művelődési Háza
1119 Budapest, Fehérvári út 47.
MoMi 666847 2019. december 17. 22:12
Válasz erre
A következő RBK klubnap:

2020. január 04. (szombat) 12:00-15:00

-repülési szakirodalom és emléktárgyak adásvétele
-makettbörze
-kötetlen beszélgetés a klubtagokkal

Részvételi díj egy alkalomra: 600 Ft/fő

Helyszín:

TEMI Fővárosi Művelődési Háza
1119 Budapest, Fehérvári út 47.


Honlap:
www.repulesbaratikore.hu

Áldott Karácsonyt és makettekben gazdag Boldog Új Évet mindenkinek.
Nyugger 666202 2019. december 4. 10:14
Válasz erre
A Repülés Baráti Körének december 7-i klubnapján 14:00-tól Mészáros János tart előadást, melynek témája a chilei Nemzeti Repülési Múzeum.
Szeretettel várunk minden érdeklődőt!

TEMI Fővárosi Művelődési Háza
1119 Budapest, Fehérvári út 47.
MoMi 665100 2019. november 9. 10:24
Válasz erre
A következő RBK klubnap:

2019. december 7. (szombat) 12:00-15:00


-repülési szakirodalom és emléktárgyak adásvétele
-makettbörze
-kötetlen beszélgetés a klubtagokkal

Részvételi díj egy alkalomra: 600 Ft/fő

Helyszín:

TEMI Fővárosi Művelődési Háza
1119 Budapest, Fehérvári út 47.


Honlap:
www.repulesbaratikore.hu
Nyugger 664752 2019. október 29. 18:46
Válasz erre
A Repülés Baráti Körének november 2-i klubnapján 14:00-tól Dr. Varga Ferenc nyugállományú repülő ezredes tart előadást, melynek témája: Harcászati repülők éves kiképzési tervezése a NATO-csatlakozás előtt. Szeretettel várunk minden érdeklődőt!

TEMI Fővárosi Művelődési Háza
1119 Budapest, Fehérvári út 47.
Horvath_Balazs 663813 2019. október 2. 07:59
Válasz erre
A következő RBK klubnap:
2019. október 5. (szombat) 12:00-15:00


-repülési szakirodalom és emléktárgyak adásvétele
-makettbörze
-kötetlen beszélgetés a klubtagokkal

Részvételi díj egy alkalomra: 600 Ft/fő

Helyszín:

TEMI Fővárosi Művelődési Háza
1119 Budapest, Fehérvári út 47.

Honlap:
www.repulesbaratikore.hu
MoMi 662801 2019. szeptember 2. 19:27
Válasz erre
A következő RBK klubnap:
2019. szeptember 7. (szombat) 12:00-15:00

-repülési szakirodalom és emléktárgyak adásvétele
-makettbörze
-kötetlen beszélgetés a klubtagokkal

Részvételi díj egy alkalomra: 600 Ft/fő

Helyszín:

TEMI Fővárosi Művelődési Háza
1119 Budapest, Fehérvári út 47.
Rumcájsz_52 662782 2019. szeptember 2. 09:35
Válasz erre
Vége a nyárnak és a vakációnak, szombaton találkozunk a klubban!

www.repulesbaratikore.hu/klubnapok/
Nyugger 659877 2019. május 27. 17:16
Válasz erre
RBK klubnapján (június 1.)14 órától a következő előadás lesz:
Roncskutatás módszertana és magyar roncskutatások külföldön.
Előadó Magó Károly kutató.

Minden érdeklődőt várunk!
Rumcájsz_52 659869 2019. május 27. 13:50
Válasz erre
RBK-klubtalálkozó június 1.-én (szombat) 12.00-15.00
www.repulesbaratikore.hu
MoMi 658146 2019. április 12. 19:18
Válasz erre
RBK Klubnap 2019. május 4. (szombat) 12:00-15:00
-repülési szakirodalom és emléktárgyak adásvétele
-makettbörze
-kötetlen beszélgetés a klubtagokkal
-További információk hamarosan!

Részvételi díj egy alkalomra: 600 Ft/fő

Éves tagsági jegy 2019-re: 4.000 Ft/fő

Helyszín:

TEMI Fővárosi Művelődési Háza
1119 Budapest, Fehérvári út 47.

A rendezvény Facebook-os eseménye:
www.facebook.com/events/2264184063836351/
Jó makettezést.
MoMi 657525 2019. március 28. 21:30
Válasz erre
RBK 2019. április 06. klubnap 12:00-15:00
•repülési szakirodalom és emléktárgyak adásvétele
•makettbörze
•kötetlen beszélgetés a klubtagokkal

Részvételi díj egy alkalomra: 600 Ft/fő
Éves tagsági jegy 2019-re: 4.000 Ft/fő
Helyszín:
TEMI Fővárosi Művelődési Háza
1119 Budapest, Fehérvári út 47.

www.repulesbaratikore.hu/

Jó makettezést mindenkinek!
Nyugger 656534 2019. március 1. 12:52
Válasz erre
RBK 2019. március 2. klubnap 12:00-15:00
•repülési szakirodalom és emléktárgyak adásvétele
•makettbörze
•kötetlen beszélgetés a klubtagokkal
14:00-tól Lányi Aladár előadása: “A drónok története, jelene és jövője”

Részvételi díj egy alkalomra: 600 Ft/fő
Éves tagsági jegy 2019-re: 4.000 Ft/fő
Helyszín:
TEMI Fővárosi Művelődési Háza
1119 Budapest, Fehérvári út 47.
Nyugger 655075 2019. január 30. 20:55
Válasz erre
RBK 2019.02.02-i összejövetelének programja:
14:00-tól Nagy András tart majd előadást a Mi-8-as helikoptertípus 50 éves magyarországi történetéről sok érdekes információval és fotóval.
Minden érdeklődőt szeretettel várunk.
MoMi 655004 2019. január 29. 20:23
Válasz erre
Sziasztok!

A következő RBK klubnap 2019.február 02. szombat 12:00-15:00-ig.
Budapest, Fehérvári út 47., FMH
Portán érdeklődni,hogy melyik teremben leszünk.
Belépődíjas a klubnap! Ára:600.-Ft
Kérésünkre ismét bevezetésre került az éves tagsági díj amelynek ára 4000 Ft/év.
Börze,beszélgetés,stb.
www.repulesbaratikore.hu/
Mindenkit várunk. Jó makettezést!

Momi
Vadász 653896 2019. január 9. 07:11
Válasz erre
Szombaton megtartottuk idei első klubnapunkat.
Némi változás is történt a művházzal történt megegyezések alapján.
Az egyszeri belépők ára 600 Ft/alkalomra változott. Kérésünkre ismét bevezetésre került az éves tagsági díj amelynek ára 4000 Ft/év.

Felelevenítettünk egy régi hagyományt, és szeretnénk minden hónapban egy-egy repülős témájú előadást tartani. Ebben a hónapban Hérincs István tartott előadást egy MiG-15-ös repülőgép történetéről

www.youtube.com/watch
Elindítottuk honlapunkat, amely fokozatosan kerül feltöltésre az általatok adott anyagok alapján.
www.repulesbaratikore.hu/

Várunk fényképeket, történeteket, személyes bemutatkozásokat, várjuk az előadók jelentkezését is, valamint várjuk a makettező tagságunk fényképeit munkáikról. max 4-5 fotó/makett erejéig.

A napi híreket facebook oldalunkon tudjátok figyelemmel kísérni.

www.facebook.com/search/top/
Sherman 653641 2019. január 4. 12:06
Válasz erre
Varjúbácsi 653631 2019. január 4. 08:13
Válasz erre
Sherman 653625 2019. január 3. 23:30
Válasz erre
Szeretnék érdeklődni, hogy lesz-e most Szombaton REBEKA?
MoMi 651453 2018. november 20. 19:49
Válasz erre
A következő klubnap 2018.december 01. szombat 12:00-15:00-ig.
Budapest, Fehérvári út 47., FMH
Portán érdeklődni,hogy melyik teremben leszünk. Figyelem, szombat munkanapmert dec 24.-t dolgozzuk le! Parkolódíj az utcán,stb.
Belépődíjas a klubnap! Ára a szokásos:400.-Ft
Börze,beszélgetés,stb.
Mindenkit várunk. Jó makettezést!

Momi
Horvath_Balazs 651421 2018. november 19. 21:26
Válasz erre
Kedves Klubtársak! Péterrel egyeztetve létrehoztam egy Facebook-os "eseményt" a decemberi összejövetelhez, ami 2018.12.01.-én 12:00-tól lesz.

www.facebook.com/events/315103792417679
MoMi 649928 2018. október 13. 22:06
Válasz erre
A következő klubnap 2018.november 03. szombat 12:00-15:00-ig.
Budapest, Fehérvári út 47., FMH
Portán érdeklődni,hogy melyik teremben leszünk.
Belépődíjas a klubnap! Ára a szokásos:400.-Ft
Börze,beszélgetés,stb.
Mindenkit várunk. Jó makettezést!

Momi
Safranek 648345 2018. augusztus 28. 18:08
Válasz erre
Sajnálom, h így döntöttél. Remélem nem távolodsz el, ettől a remek hobbitól. Sok sikert és jó egészséget kívánok.

S.
airchive 648308 2018. augusztus 27. 17:59
Válasz erre
KEDVES RBK TAGOK!

Engem nagyon meglepett és megdöbbentett Vadász Pista levele, ugyanakkor emberileg tökéletesen megértem. Biztosan nehéz lépés volt önmagában a döntés, és hogy így hozza nyilvánosságra.

Az RBK nagy szerencséje, hogy olyan ügyszerető, elkötelezett és kitartó tagjai vannak, mint Pista. A magam részéről évtizedek óta személyes szerencsémnek és megtiszteltetésemnek éreztem, hogy vele dolgozhattam. Most önző módon csak remélhetem, hogy a múlt idő nem helytálló és az együttműködésünk a jövőben is megmarad, legalább az RBK berkein belül. Pista lemondott az RBK vezetői tagságáról is, így az én tisztem, hogy itt és most mondjak köszönetet neki az eddigi munkájáért.

Ha túlnézünk az RBK határán és fellengzősen mondva a magyar makettező társadalmat vesszük szemügyre, nos, mindenkinek tudnia kell, hogy Pista támogatása, szakértelme és önzetlensége nélkül sok mai makettező klub, verseny, vagy kiállítás létre sem jött volna. Az ilyen átfogó tevékenység óhatatlanul is kitermeli a konfliktusokat, amelyek jó esetben öt mondattal elintézhetők és feloldhatók. Szerencsétlen esetben meg ott marad a rossz szájíz. Pista leveléből úgy érzékelem, hogy a tüske most benne maradt. És ez nagyon nem jó így!

Augusztus 24-e óta többen is nekem szegezték a kérdést, hogy miért nem foglalok állást a szeptember 1-vel kapcsolatos lövésváltások ügyében. Abban a témában, amit bizonyosan nem az RBK, de meggyőződésem szerint nem is Vadász István generált, bár önmarcangoló levele erre utal. Nem írogattam, és nem azért, mintha nem lett volna véleményem az egészről. Viszont tudtam, hogy 27-én Pistával közösen találkozunk az FMH igazgatójával, hogy megoldjuk a gondot, amit ismételten mondom, nem mi kreáltunk. Az FMH igazgatója, Szűcs Ferenc nagyon konstruktív megoldást javasolt, amit elfogadtunk. Ezzel a témát az RBK vezetése részéről le is zártuk. A lényeg, akár hivatalos közleménynek is tekinthetitek:

A Repülés Baráti Köre a megszokott időben, szeptember 1-én 12.00-15.00 óráig tartja klubnapját, ezúttal a 3. emeleti, ún. tükörteremben.

Köszönöm figyelmeteket, barátsággal üdvözöllek Titeket:

Zsille Péter
Repülés Baráti Köre
Vadász 648288 2018. augusztus 27. 14:06
Válasz erre
Kedves Barátaim (igen így nagybetűvel, hiába a többes szám, mert sokan vagytok.), kedves RBK tagok, kedves Péter!
Szeretnék bocsánatot kérni tőletek, hiszen egy patinás klub működését sodortam veszélybe.
Egy megkeresés folytán javasoltam, hogy ne zárkózzunk el a PSMK–val való együttműködés elől, sőt segítsük őket a FMH-val történő kapcsolat kialakításában. Igen, voltak ellenvélemények, amelyeket nem vettem elég komolyan, bízva az emberi tisztességben. Sajnos ez, mint kiderült, egy túlzottan romantikus elképzelés volt. Tudomásul kell vennem, hogy az a fajta tisztesség, amit a klub alapítói képviseltek és a mai napig képviselnek, ami hozzájárult felnőtté válásomhoz (hiszen csupán tizenhat éves voltam, amikor csatlakoztam ehhez a remek közösséghez), világnézetem kialakításához, bizony már a múlté. A haszonelvűség, az érvényesülés felülírja a békés egymásért élés elvét, a szokásjogot felváltja a jog és jogszolgáltatás. Ebben a közösségben azt tanultam, hogy a szokásjog a békés egymás mellett élés alapja, és a jogra, szerződésekre való hivatkozásokra csupán akkor van szükség, ha valaki nem tartja be a szokásjog elveit. Mi is a szokásjog? Számomra az az önként vállalt, emberi belsőből fakadó etikai, erkölcsi törvény, amely a társadalom legkisebb és legstabilabb egységében, a családban gyökeredzik, és annak életét vezérli. Eddig a makettező társadalmat ilyen családnak éreztem és tekintettem. Természetesen voltak olyanok, aki ezt nem így képzelték. Ezeket a „harcokat” megvívtuk, és ezek a „harcok” mindig, az eredménytől függetlenül gyengítettek minket, hiszen erőt, pénzt, és kapcsolatokat emésztettek fel. Cserébe voltak sikerek és élmények, közösségeket építő események.
Gondoljatok a Közlekedési Múzeum – RBK-FMH együttműködésében 13 éven keresztül folyó rendezvénysorozatra, amely megteremtette a magyarországi makettezők egymásra találási lehetőségét.
Gondoljatok a hidegháború éveire, amikor az RBK makett kiállításának megnyitóján egymás mellett állt Kína, az USA, a SZU, és a Románia légügyi attaséja, gondoljatok a Fabulis- RBK-FMH együttműködésében bonyolított rendezvényekre, amelyek tovább vitték a Közlekedési Múzeumi rendezvények szellemiségét, de már kiegészülve a többi makettező szakággal.
A Közlekedési Múzeummal közösen megrendezett Makettező Gálára, ahol az év legszebb makettjeit mutathattuk be. Igaz, ennek az együttműködésnek a megszűnéséről már én is csak az egyik hírportálról értesülhettem. Igen, ez már az új kultúra szele volt, amelybe nem fért bele az őszinteség.
Gondoljatok az olyan rendezvényekre, amelyeknek a lebonyolításában az RBK csupán segítő társként vett részt.
Gondoljatok a szolnoki rendezvényre, vagy akár a mosonmagyaróvári Moson Makett Show-ra, amely ma a világ nagy rendezvényi közé tartozik. Nem mi voltunk a rendezők, de ott voltunk és segítettünk, egy kicsit hozzátettünk.
Teljes mellszélességgel vallom azt, hogy az RBK nélkül ma nem tartana ott a magyar makettezés, a magyar makett gyártás, a történelmi kutatás, a hagyományok őrzése és ápolása, mint most.
Természetesen a klub is sokat változott az eltelt idő alatt. A hiányból bőség lett. Akár a makettek elérhetőségét, akár az információ bőséget, akár a felhalmozott tudást veszem alapul. Megszűntek az előadások, amelyeket tízen éves fejjel, tátva maradt szájjal figyeltem, hiszen szerepüket átvették az itthon is elérhető kiadványok, illetve az internet. A makett piaci hiányból bőség, sőt túl kínálat lett. Ami változatlan maradt, az az egymásra figyelés és a magyar repülés iránti odaadás.
Az RBK hagyományai és szellemisége folytán rajtam maradt, egy tisztség, egy papíron soha nem rögzített pozíció, vagy feladat, egy felelősségi kör, amelynek megpróbáltam eleget tenni, bár ezt soha senki sem kérte tőlem számon. Mindez idáig megpróbáltam ennek a bizalomnak megfelelni. A mai napon szembesültem vele, és fogtam fel végérvényesen, hogy eljárt felettem az idő. Sem a mai kor üzleti etikájának, sem erkölcsének nem tudok megfelelni, sőt be is vallom, hogy nem kívánok megfelelni.
Eljött az az idő, amikor át kell, adjam a helyem egy fiatalabb, erre a munkára alkalmasabb, ebben a világban jobban eligazodó személynek. Amennyiben folytatnám a saját elveim alapján (amelyből kilépnem saját magam szembeköpése és a közösség szellemiségének megtagadása lenne), semmi hasznára nem lennék sem az RBK-nak, sem a magyar makettező társadalomnak. Ezért kérem, fogadjátok el, hogy az előállt helyzet tisztázása után nem a magyar makettezőkért kívánok tevékenykedni, hanem a saját családom érdekeit, békéjét, és egészségemet helyezem előtérbe, mert a szervezet jelzett. Igen, elfáradtam, felőrlődtem, tehetségem, erőm, befolyásom eddig terjedt.
A PSMK viselkedésre reagálva elküldött levelemért teljes mértékben vállalom a felelősséget, az a személyes véleményemet tartalmazza, a személyes aláírásommal, és csak rám érvényes, de a véleményemen nem kívánok változtatni. Amennyiben így is elfogadtok, és megtűrtök magatok között, akkor a bizalmat köszönettel elfogadom, és alkalomadtán látogatnám a klub rendezvényeit. Természetesen a történet lezárásából nem kívánom kivonni magam.
Az általam kirobbantott vita, oly mélységekben fogja megosztani a magyar makettező társadalmat, amelynek felelősségét nem szándékozom cipelni. Ez a vita rombolni fogja a szolnoki rendezvényt, rombolni, sőt megsemmisíteni fogja a mosonmagyaróvári rendezvényt. Ezért ezektől a rendezvényektől azt kérem, hogy tartsák tiszteletben döntésemet. Nem kívánok okozója lenni egyik rendezvény hanyatlásának sem. Ezeknek a rendezvényeknek a jövője nem függhet egyetlen ember megosztó személyiségétől, elavult erkölcsi felfogásától.

Köszönöm nektek ezt a negyvenegynéhány évet.

Vadász István
Vadász 648241 2018. augusztus 26. 14:30
Válasz erre
Misi!

Kérlek először tájékozódj a Péternél, ebben a hónapban ő határozza meg a következő klubnap időpontját.
MoMi 648240 2018. augusztus 26. 14:17
Válasz erre
Kedves Mindenki!

A RBK klubnapja szeptember 01. szombat 12:00-14:00-ig. Szokott helyen a Fehérvári Úti Műv. házban. Belépős rendezvény, eddig 400.-Ft volt,lehet hogy ősztől az FMKH emel díjat!
Portán érdeklődni,hogy hová raktak bennünket teremileg. A PSMK kupa miatt nem tudom,hogy melyik teremben leszünk.
Ha bármilyen változás lesz és engem értesítenek,akkor megírom.(30 év tagság után csak szólnak?)
Mindenkinek jó makettezést.

Momi
Sherman 646650 2018. július 5. 22:43
Válasz erre
Rumcájsz_52 646644 2018. július 5. 19:20
Válasz erre
Jól tudod, júl-aug. szünet, találkozunk szeptemberben.
Üdv R.
Sherman 646643 2018. július 5. 19:07
Válasz erre
Üdvözlet az illetékeseknek! Jól tudom, hogy nem lesz REBEKA a nyári szünet miatt?
Sherman 645237 2018. június 1. 22:32
Válasz erre
Vadász 645194 2018. június 1. 06:30
Válasz erre
Sherman 645192 2018. május 31. 23:43
Válasz erre
Szeretnék érdeklődni, hogy lesz-e most Szombaton REBEKA?
laceesan 640459 2018. február 22. 15:42
Válasz erre
Szia!

Már Budapesten élek, csak rég jártam erre, és még nem frissítettrm a profilom :D

Köszi a választ !
Laci
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7.