/ Fórumok / Klubok, szakkörök, egyesületek /

Bajai Makettezők Egyesülete

Az újraalakult bajai klub...
A topikhoz csak bejelentkezett felhasználók tudnak hozzászólni. Kérem, jelentkezzen be itt!
  Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13.
weismüller 474953 2010. július 23. 09:57
Válasz erre
IMGP7181
IMGP7181
IMGP7183
IMGP7183
IMGP7184
IMGP7184
IMGP7185
IMGP7185
IMGP7186
IMGP7186
IMGP7193
IMGP7193
IMGP7196
IMGP7196
IMGP7214
IMGP7214
IMGP7215
IMGP7215
IMGP7230
IMGP7230
IMGP7231
IMGP7231
IMGP7232
IMGP7232
IMGP7233
IMGP7233

Kedves klubtársak!

Néhány kép az idei kiállításról, a teljesség igénye nélkül!

Üdvözlettel: Misi
weismüller 474952 2010. július 23. 09:31
Válasz erre
Üdvözlet Berci Bácsi!

Őszintén szólva még pihenem a fáradalmakat, így ezért maradhatott el a híradás!
A tavalyihoz képest mindenképpen elégedettek vagyunk, de van hova fejlődni ennek a dolognak. Érdekesek voltak a roncskutatással kapcsolatos előadások, és nem nagyszámú, de minőségi kiállítási anyag is összejött makettekből.

A hangulat is jó volt, és nagyrészt pozitív visszajelzéseket kaptunk mindenkitől.
Képeket fogok feltenni majd, hogy vizuálisan is táttassam az eseményt.

Remélem jövőre már személyesen is köszönthetjük újra Baján, Berci bácsi!

Üdvözlettel: Misi
Bebá 474951 2010. július 22. 19:22
Válasz erre
Helló Misi!

Annak ellenére,hogy semmi tudósítás remélem egy komoly kis rendezvény volt hétvégén?
weismüller 474950 2010. június 30. 15:16
Válasz erre
plakatfekvojpg
plakatfekvojpg

Sziasztok!

Itt van a július 17-18-án megrendezendő kiállításunk plakátja!

Várunk szeretettel mindenkit!

Üdvözlettel: Kleisz Mihály, Bajai Makettezők Egyesülete
Galll 474949 2010. május 12. 21:35
Válasz erre
próba
cimber 474948 2010. április 28. 20:01
Válasz erre
Köszönöm, azt hittem még működik a bolt!

Üdv.
zépisti 474947 2010. április 28. 10:42
Válasz erre
Kiállítás 2010

Puma makettklub kiállítása 2010
Kiállítás 2010

Kedves makettező Barátaink!

Az idén is megrendezésre kerül a kecskeméti Puma Makettklub kiállítása melyre mindenkit szeretettel várunk!

Üdvözlettel:

Zöldág"Zépisti" István

Puma Makettklub Kecskemét
weismüller 474946 2010. április 26. 16:44
Válasz erre
Üdvözletem kedves Cimber és Szkendi!

Elnézéseteket kérem hogy csak most reagálok, de mostanában nem néztem ezt a fórumot, mert a tagokkal e-mailben érintkezek.

Cimber, az Atibo modellbolt bezárt, de a neten az áruházuk működik, ott elvileg meg tudod rendelni ha még aktuális a dolog.
Braun Gábornak hívják a srácot aki áruért meg, őt kérdezd nyugodtan ez ügyben.

www.atibomodell.hu/index.php
Szkendi, mellékelek egy linket, lehet hogy ismered őket ez egy figurákat forgalmazó cég. Vagy a wargammers marad.
Ide is írhattok ezt olvasom minden nap: bajai.makettklub@gmail.com

www.makettfigura.hu/
www.wargammers.hu/

Üdvözlettel: Kleisz Mihály elnök, Bajai Makettezők Egyesülete
cimber 474945 2010. március 12. 10:57
Válasz erre
Üdv Urak!

Érdeklődnék, hogy Baján hol találok olyan makettboltot, ahol be tudnék szerezni szórópisztolyt? (Chromax, Fengda, Alder árkategória.)
Szkendi 474944 2010. március 6. 19:07
Válasz erre
Sziasztok,abban szeretnék segítséget kérni hogy amerikai polgárháborús 1/32(54mm)méretű figurákat Magyarországon vagy külföldön hol lehetne beszerezni postai szállítással?
Smoke 474943 2010. március 2. 15:48
Válasz erre
Sziasztok!
Találtam még a polcon egy Eduard M4A3 (105mm) Profipack 1/72es Shermant illetve két 35ös gyanta figurát. árban megegyezünk!
Akinek kell írjon mailben, vagy hívjon a 30/ 270 570 2 -n!

Üdv
Szabi
weismüller 474942 2009. december 8. 20:37
Válasz erre
Sziasztok!

Sajnos úgy néz ki hogy szombaton nem tudok lemenni a klubba, mert egyéb elfoglaltságom lesz.

Ettől függetlenül arra kérném a kulcsosokat hogy aki tud menni, az írjon legyen szíves egy kör e-mailt. Előre is köszönet!

Megbeszéltük azt is, hogy december 27-én délután tartanánk egy kis karácsonyi bulit a klubban, kizárólag a makettezők és roncskutató barátaink részvételével.
Ez vasárnapra esik, gondolkodjatok el rajta, remélem minél többen el tudtok jönni. Főzünk virslit, makettezünk ilyesmi...és itthon lesznek külföldre szakadt klubtagjaink is.

Egyenlőre ennyi, ha van még valami akkor a héten írok még!

Üdvözlettel: Misi
bee-kay 474941 2009. november 20. 21:51
Válasz erre
Sziasztok!

Erdeklodnek, hogy az IMEX Model Company Inc. termekeit ismeri-e valaki.
Ha igen, nehany hasznos infot vele kapcsolatban ha magosztanatok, az jo lenne. Konkretan a muanyag hajo kitjei erdekelnek.

Koszi.
Udv: Karesz
weismüller 474940 2009. november 17. 21:26
Válasz erre
Szia Karcsi!

Képeket teszek fel nemsokára ide, annyit viszont leírhatok hogy jól sikerült az esemény, ha nem is volt annyi látogatónk mint nyáron.
Jó időnk volt, tudtak a modellezők az Ifjúsági Ház mögött bemutatót tartani, bent pedig a stati8kus kiállítás volt.
Te is és a Balu is hiányoztok a csapatból, remélem karácsonykor összejön a közös találkozás.
Ja, amit meg Galambos Gábor roncskutató barátunk főzött estére az megint tutin sikerült!

Képek jönnek!

Üdv.: Misi
bee-kay 474939 2009. november 16. 23:37
Válasz erre
Sziasztok!

Egy rovid beszamolot meg nehany kepet el tudnek viselni a hetvegi programrol. :)
Koszi!

Udv: Karcsi
weismüller 474938 2009. november 10. 20:43
Válasz erre
Sziasztok!

Egy-két dolog a hétvégével kapcsolatban:

Péntek délután 17:00 órától lent vagyok a klubban, aki maketteket hoz a másnapi kiállításra az ott tudja hagyni.
Másnap reggel 7:00 órára megyek le, természetesen ekkor is lehet hozni a cuccokat, mert ekkor rendezzük be a kiállítást.

Szeretném ha minél többen hoznátok kész maketteket, hogy legyen mit kiállítanunk.

Jönnek a modellezők is, valamint a Roncskutató barátaink is kiállítanak egy-két eredeti repülőgép alkatrészt relikviát, amiket ők találtak meg.
A kiállítás hivatalosan 9:00-17:00 óráig lesz nyitva, ismét lesz klub-asztal ahová ki lehet majd ülni makettezni...
Kb. este 18:00 órára főzünk vacsorát, amit közösen fogyasztunk el, majd a Roncskutató barátaink szeretnének bemutatkozni az egyesület tagjainak.

Ezek után pedig közös erővel elbontjuk a kiállítást, rendezzük a terepet (nem kézigránáttal, és napalmmal:-) )
A szombat reggeli pakoláshoz szeretnék majd segítséget kérni, aki tud jönni reggel, azt köszönettel fogadom.

Akinek esetleg anyuka feleség vagy nagymama ráér sütni némi sütikét, rágcsálni valót, ezt köszönettel fogadjuk mindenkitől!
Közös üdítő, illetve ásványvíz lesz a klubban. Alkoholneműről pedig mindenki saját maga gondoskodjék, természetesen mértékkel.

Remélem ismét egy emlékezetes napot tudunk majd együtt eltölteni!

Ha bárkinek kérdése van valamivel kapcsolatban, írjatok vagy hívjatok!

Üdvözlettel: Misi
weismüller 474937 2009. november 5. 20:38
Válasz erre
Plakátterv-November 14.-A4
Plakátterv-November...

Sziasztok!

Szombaton 16:00 órától lent vagyok a klubban, és remélem hogy minél többen le tudtok jönni mert meg kell beszélnünk a részleteket.
A kulccsal rendelkezők közül aki esetleg előbb le tud menni az légyszíves írja meg ezt kör e-mailban.

Mellékelem még a tagdíj tartozások listáját is:

Boros Gábor: 1000 HUF
Galambos Gergő: 1500 HUF
Ilkity Zalán: 1000 HUF
Lándori Csaba: 3000 HUF
Pados Ferenc: 500 HUF

Kérlek benneteket hogy hozzátok légyszíves az elmaradásokat!

Üdvözlettel: Misi
weismüller 474936 2009. november 2. 19:24
Válasz erre
Sziasztok!

Szombaton 16:00 órától lent vagyok a klubban, szeretném ha mindenki le tudna jönni, mert meg kell beszélnünk a 14-i szombatot.

Előre láthatólag 14-én reggel 9:00 órától délután 17:00 óráig tart nyitva a kiállítás.

A nyári rendezvényünkhöz hasonlóan a nagyterembe rendezkedünk be az asztalokkal. Csinálnánk újra klub asztalt is, ki lehet majd ülni makettezni, bemutatózni.
Valószínű megint reggel tudjuk majd berendezni a helyszínt, ezért a kiállítandó maketteket vagy már péntek este, vagy szombat reggel hozzátok le a klubba.
Estére ismét főzünk valami finomat, azt még nem döntöttük el hogy mit. Erről később még írok, illetve küldöm a plakát tervét is ami a héten el fog készülni.

Szeretnék kérni mindenkit arra, hogy a 14-re tegye magát szabaddá, hogy ismét együtt legyen a társaság és egy jó hangulatú napot tölthessünk együtt.

Bárkinek bármivel kapcsolatban kérdése van, írjon vagy hívjon!

Üdv.: Misi
weismüller 474935 2009. november 2. 19:09
Válasz erre
Szia Karlos511!

Még nem tudom megmondani, alakul a dolog. Ha igen, akkor ide mindenképp megírom.

Üdv.: Kleisz Mihály elnök, Bajai Makettezők Egyesülete.
Balaxka 474934 2009. november 1. 20:05
Válasz erre
Kedves makettező társak, egyesületek, klubok!

Kampits Balázs vagyok a Kőszegi Makett Klub Egyesület vezetője!
Szeretettel meghívunk minden makettező társat a 2009. november 14-15 én megrendezésre kerülő makettversenyünkre.
Bővebb info: www.koszegimakett.extra.hu

Kampits Balázs
karlos511 474933 2009. október 30. 09:35
Válasz erre
Sziasztok!

Valaki nem megy közületek a novemberi találkozóra Veszprémbe?

üdv.: karlos511
weismüller 474932 2009. október 4. 14:16
Válasz erre
Sziasztok!

Holnap este (hétfő) 18:45-től lent vagyok a klubban, aki ráér az tud jönni makettezni, beszélgetni.
A kulcsosok közül aki esetleg előbb le tud menni, az légyszíves írjon egy kör e-mailt. Köszi!
Mellékelem még a tagdíj lista állását. Légyszíves hozzátok, mert be kell fizetnem a bérleti díjakat!

Balázs Máté: szeptember: 500 HUF
Boros Gábor: augusztus-szeptember: 1000 HUF
Fehér Ádám: szeptember: 500 HUF
Fekete László: augusztus-szeptember: 1000 HUF
Horváth László: szeptember: 500 HUF
Ilkity Zalán: augusztus-szeptember: 500 HUF
Lándori Csaba: április-május-június-július-augusztus-szeptember: 3000 HUF
Nagy Éva: július-augusztus-szeptember: 1500 HUF
Pados Ferenc: augusztus-szeptember: 1000 HUF
Huszti Róbert: augusztus-szeptember: 1000 HUF

Üdvözlettel: Misi
kiki 474931 2009. szeptember 4. 20:20
Válasz erre
Én le tudok menni fél négyre holnap.
Kristóf
weismüller 474930 2009. augusztus 2. 17:23
Válasz erre
Sziasztok!

Holnap délután 17:00 órától a Nagy Évi lent lesz a klubban, aki ráér az tud menni makettezni, beszélgetni.
Én később, 18:45 fele érek le.
Mivel az Ifjúsági Ház augusztus folyamán zárva tart, ezért csak hátulról lehet bemenni a klub felől, valamint az átjáró üvegajtó is zárva van.

Mellékelek egy word doksit egy eladó cuccról.

Üdvözlettel: Misi
weismüller 474929 2009. július 26. 17:51
Válasz erre
Sziasztok!

Holnap este 18:00 órától lent vagyok a klubban, aki ráér az le tud jönni makettezni beszélgetni.
Aki esetleg előbb le tud menni, az írjon légyszíves egy kör e-mailt!

Köszi és üdv.: Misi
Mateapot 474928 2009. július 7. 11:21
Válasz erre
Sziasztok emberek!

Nagyon jó volt a szombati buli, tök jól megszerveztétek!

Maximális riszpekt :)

Csáóó
weismüller 474927 2009. július 5. 19:35
Válasz erre
Sziasztok!

Holnap 18:00 órától a Braun Gábor lesz lent a klubban, aki ráér le tud menni makettezni beszélgetni, maradékot inni-enni.

Még egyszer köszönöm mindenkinek aki hétvégén ott volt, részt vett, segített a klub-hétvége lebonyolításában. Remélem jól éreztétek magatokat!

Üdv. mindenkinek: Misi
weismüller 474926 2009. június 28. 18:52
Válasz erre
Sziasztok!

A jövő héten a következő időpontokban leszek lent a klubban:

Holnap azaz hétfőn: 18:00 órától
Csütörtökön: 18:00 órától
Pénteken: 18:00 órától

- holnap este aki ráér az jöhet makettezni, beszélgetni
- csütörtökön azokat mindenképp várom, akik megígérték hogy jönnek segíteni takarítani, de természetesen mindenkit várunk
- pénteken úgyszintén jöhet mindenki, mivel már hozzák le a klubba a kiállítandó modelleket, maketteket valamint meg tudjuk beszélni a hétvége programját

Ha bárkinek kérdése van bármivel kapcsolatosan, akkor hívjatok vagy írjatok!

Üdvözlettel: Misi
weismüller 474925 2009. június 25. 16:04
Válasz erre
Sziasztok!

Mellékelve megküldöm a jövő hétvégi programunk plakátját!
benne volt a héten a Petőfi népében (azt hiszem hétfői szám) és fent vagyunk Baja város honlapján is.

Most szombaton 14:30-tól 16:30-ig lent vagyok a klubban.

Szeretném ha mindenki lejönne aki itthon van, mert meg kell beszélnünk a részleteket. Lehetőleg pontosan gyertek mert, később Nekem is el kell mennem.

Ami biztos: - jövő hét csütörtökön én este 18:00 órától lent vagyok a klubban takarítani, pakolni, rendet rakni
- szeretném a segítségeteket kérni ebben, mert eléggé nagy a kupi lent
- akinek van lent munkája, asztala, cucca azokat is várom, mert nem szeretnék össze-vissza pakolászni

- szeretnélek benneteket kérni - mivel csinálunk egy mini-makettkiállítást is - hogy hozzatok kész maketteket, régebbi munkákat, hogy be tudjuk őket mutatni

- a bemutató és a kiállítás a nagyközönség számára szombaton délelőtt 10:00-től este 18:00 óráig lesz megtekinthető, vasárnap délelőtt 10:00-től délután 15:00 óráig
- szeretném ha lennének olyan emberek - magamon kívül - akik lent tudnak lenni viszonylag folyamatosan hogy figyeljünk a makettekre, illetve az érdeklődőket kalauzoljuk
( a váltásokat majd megbeszéljük szombaton)

- szombaton 18:00 óra után már csak klubtagok és modellezők lesznek a házban. Terveink szerint főzünk egy bogrács babgulyást, és ezt közösen elfogyasztjuk mindenki legnagyobb megelégedésére

- a 24 órás makettezéssel kapcsolatban annyit, hogy - mivel van saját kulcsunk - egész éjszaka bent lehetünk a házban, és dolgozhatunk másnap délutánig
- aki úgy érzi hogy nem fogja bírni az hozzon magával hálózsákot, meleg ruhát, és a nagyteremben, leterített plédeken lehet aludni majd

- tervezünk filmvetítést, napközben valószínűleg az Éghódítók című dok. megy majd, ami a repülés történetével foglalkozik, 18:00 után meg meglátjuk, ötleteket ezzel kapcsolatban várok...

- mivel a legutóbbi közös rendezvényünk alkalmával igencsak fogyott a süti, ezért ha esetleg nagymama, anyuka ráér és van kedve akkor szívesen fogadjuk az ilyen jellegű adományokat...
(jómagam is viszek jóféle sütikét)

Kérek mindenkit, hogy jelezzen vissza vagy szombaton, vagy e-mailban vagy telefonon hogy a jövő hétvégén számíthatunk-e rá! A rendelendő élelmiszerek miatt is.

Én szeretném ha mindenki jönne, és egy kellemes hétvégét töltenénk együtt közösen!
Ha bárkinek kérdése van valamivel kapcsolatban, akkor hívjon, írjon!

Üdvözlettel: Misi
weismüller 474924 2009. június 14. 18:53
Válasz erre
Sziasztok!

Holnap este 18:45-tól lent vagyok a klubban, aki ráér az tud jönni makettezni meg beszélgetni.
Aki kulcsos, és esetleg előbb le tud menni, az legyen szíves írja meg kör e-mailben.

Üdvözlettel: Misi
weismüller 474923 2009. június 7. 21:03
Válasz erre
Sziasztok!

Holnap este 18:45 - től lent vagyok a klubban, aki ráér az le tud jönni.
Ha azok közül a tagok közül valaki akinek van kulcsa, és le tud esetleg menni előbb, az írja meg ezt kör e-mailben légyszíves.

Köszi és üdv.: Misi
weismüller 474922 2009. június 4. 21:26
Válasz erre
Sziasztok!

Kicsit rendhagyó módon szombaton délelőtt lesz klub. Délelőtt 10:00 órától kb. 13:00 óráig lent vagyok a klubban, aki ráér az tud jönni makettezni és beszélgetni.

Más. Június 1-étől új könyvelőnk van, Julika néni.

Más. Készen van a Július 4-5-ei rendezvényünk szórólapja, ezt legkésőbb hétfőig megkapja mindenki e-mailban. Szombaton viszek magammal egy mintát aki lejön megnézheti majd.

Üdv.: Misi
weismüller 474921 2009. május 31. 21:13
Válasz erre
Sziasztok!

Holnap délután 16:00 órától 17:45-ig lent vagyok a klubban, aki ráér az le tud jönni makettezni és beszélgetni.
Ezúton szeretnénk gratulálni Kristófnak, aki a jászberényi makettkiállításon és versenyen a saját kategóriájában II. helyezést ért le. Hurrá!
A klubos számítógépre feltette az általa készített fényképeket az eseményről.
Holnap én is leviszem a mosonmagyaróvári képeket, így meg tudja mindenki nézni őket.

A Braun Gábor jövő hétvégén megy Miskolcra a kiállításra, aki szeretne menni az jelezze vagy nekem vagy neki. Szállás van, mert beszéltünk a főszervezővel.
Az Útiköltséget pedig a Gábor tudja megmondani.

Üdvözlettel: Misi
weismüller 474920 2009. május 31. 21:12
Válasz erre
Sziasztok!

Holnap délután 16:00 órától 17:45-ig lent vagyok a klubban, aki ráér az le tud jönni makettezni és beszélgetni.
Ezúton szeretnénk gratulálni Kristófnak, aki a jászberényi makettkiállításon és versenyen a saját kategóriájában II. helyezést ért le. Hurrá!
A klubos számítógépre feltette az általa készített fényképeket az eseményről.
Holnap én is leviszem a mosonmagyaróvári képeket, így meg tudja mindenki nézni őket.

A Braun Gábor jövő hétvégén megy Miskolcra a kiállításra, aki szeretne menni az jelezze vagy nekem vagy neki. Szállás van, mert beszéltünk a főszervezővel.
Az Útiköltséget pedig a Gábor tudja megmondani.

Üdvözlettel: Misi
Bebá 474919 2009. május 27. 22:06
Válasz erre
Van szállás csak jelezzétek !
Bercibá
weismüller 474918 2009. május 27. 21:20
Válasz erre
Sziasztok!

A hétvégén szombaton olyan 17:00 óra körül tudok lemenni a klubba, aki ráér az tud jönni makettezni meg beszélgetni.

A jövő hétvégén - június 6-7 - lesz a miskolci makettverseny és kiállítás. A Braun Gábor tervezi hogy megy, de még két embert szívesen elvisz ott-alvással ha tudnak az illetők szállást szerezni.
Gondolkodjatok a dolgon, aki szeretne menni, az a Gáborral fel tudja venni a kapcsolatot, akár szombaton is.

Üdv.: Misi
weismüller 474917 2009. május 24. 20:23
Válasz erre
Sziasztok!

Holnap 18:45-től lent vagyok a klubban, aki ráér és van kedve az jöhet makettezni és beszélgetni.

Üdv.: Misi
weismüller 474916 2009. május 24. 16:33
Válasz erre
SAM-6 dobozborító
SAM-6 dobozborít

Na, itt a kép, a link nem sikerült de ha a kettővel alábbi címet bemásoljátok, akkor bedob a kért oldalra.

Üdv.: Misi
weismüller 474915 2009. május 24. 16:31
Válasz erre
weismüller 474914 2009. május 24. 16:30
Válasz erre
Szia Feri!

Mellékelek egy képet meg egy linket, erre kattintva meg tudod nézni a többi képet, azokat sajnos nem tudtam letölteni.

http://www.trumpeter-china.com/war513/products/en_message.asp?id=305

Üdv.: Misi
weismüller 474913 2009. május 21. 20:06
Válasz erre
Sziasztok!

Szombaton 14:30-tól lent vagyok a klubban, aki ráér és van kedve az le tujönni makettezni és beszélgetni.

Kb. 16:30-tól el kell mennem egy jó órára, de utána megyek vissza a klubba.

Aki jön le, és még nem fizetett tagdíjat az legyen szíves hozza magával ezt is.

Üdvözlettel: Misi
weismüller 474912 2009. május 18. 21:34
Válasz erre
Partraszállás 01.
Partraszállás 01
Partraszállás 02.
Partraszállás 02
Partraszállás 03.
Partraszállás 03
Kecel 01.
Kecel 01
Simson Enduro és Laci - A motor 20 éves
Simson Enduro és...

Sziasztok!

A hétvégén néhányan kint voltunk Bácsbokodon egy - a helyi iskola által rendezett - gyereknapi összejövetelen bemutató-makettezni. Összetalálkoztunk egy régi makettező ismerőssel, aki elvitt magához és megmutatta hogy min dolgozik éppen. Leesett az állunk, ugyanis amit láttunk - a mellékelt képek talán érzékeltetik - az több mint megdöbbentő volt. A fő dioráma a D-nap eseményeit mutatja be, a kisebbik pedig a keceli Pintér Művek területén található haditechnikai park egy részlete!
Kedves Lovászi Feri, gratulálunk nagyon tetszett amit láttunk nálad!
Reméljük a jövőben még lesz alkalmunk részletesebben is megörökíteni a munkáidat.

Egyébként mind a két dioráma még készülőfélben van!

Üdv.: Misi
weismüller 474911 2009. május 18. 20:44
Válasz erre
Sziasztok!

Megfogalmazódott bennünk egy ötlet, ezt szeretném megosztani Veletek!

Július 4-5-én, hétvégén tartanánk a klubban egy 24 órás makettező hétvégét. Az előzetes tervek szerint szombat délután 15:00 órától vasárnap délután 15:00 óráig tartana a rendezvény.
Ezt összekötnénk egy nyílt nappal is, amit városi szinten is meghirdetnénk, bárki lejöhetne körbenézni.
Lenne zene, lehetne főzni, és ami a lényeg hogy makettezünk együtt, sokan. Feltétel lenne még az is, hogy mindenki vagy egy új makett építését kezdje el, vagy egy olyat fejezzen be, ami nagyon közel áll a kész állapothoz.

Lehívnánk az egyik városi televíziót is, hogy tudósítson az eseményről (nem kell parázni, csak én fogok beszélni...hehehe)

A kérdés a következő: benne lennétek-e egy ilyen mókában - buliban, illetve hogy jó-e az időpont?

Azon a hétvégén elvileg semmilyen más rendezvény nem lesz az Ifjúsági Házban, így miénk a terep, valamint ez az időpont már le van foglalva pár hónapja.
Ezért jó lenne ha erre a hétvégére szabaddá tudnátok tenni magatokat.

Gondolkodjatok a dolgon, aki tud biztosat, az írja meg vagy hívjon telefonon.

Üdvözlettel: Misi

(U.i.: az ötlet a Horváth "Tomcat" Lacitól származik)
weismüller 474910 2009. május 17. 20:10
Válasz erre
Sziasztok!

A jövő hét végén szombaton a Braun Gábor megy a jászberényi kiállításra és versenyre. 1 főt magával tud vinni - ha valaki szeretne menni - hajnalba megy, este jön. Az útiköltség 2500 HUF.
Akit érdekel a dolog vagy keressen engem vagy a Gábort.

Üdv.: Misi
weismüller 474909 2009. május 17. 20:00
Válasz erre
Sziasztok!

Holnap 18:45 - től lent vagyok a klubban, aki ráér az le tud jönni makettezni és beszélgetni.

Üdvözlettel: Misi
weismüller 474908 2009. május 14. 20:17
Válasz erre
Sziasztok!

A hétvége a következőképpen alakul: szombat délután néhányan kimegyünk a sükösdi iskolába, bemutatót tartani. Kb. 18:00 óráig leszünk kint, utána én lemegyek a klubba, akinek van kedve az le tud jönni makettezni.
Aki szeretne kijönni velünk, az holnap estig jelezze nekem e-mailben, vagy telefonon.

Üdvözlettel: Misi
weismüller 474907 2009. május 10. 19:39
Válasz erre
Sziasztok!

Először is elnézéseteket kérem amiért szombaton nem tudtam menni klubba, de elkapott valami gyomorrontás szerűség és rosszul voltam szombaton.
Holnap 18:00 órától a Horváth Laci lent lesz a klubban, így aki ráér az le tud menni dolgozni. Én is megyek, kb. olyan fél 8 körül érek le.

Üdvözlettel: Misi
weismüller 474906 2009. május 7. 20:50
Válasz erre
Sziasztok!

Szombat délután 15:00 órától lent vagyok a klubban, aki ráér az jöhet makettezni és beszélgetni.
Jó lenne ha minél többen jönnétek, mert meg kellene beszélnünk egy-két dolgot.

Ismét kaptunk egy felkérést bemutató makettezés tartására, jövő hét szombat délutánra (16-án), szeretném ha most szombatig mindenki gondolkodna rajta hogy tud-e jönni.
Légyszíves hozzátok a tagdíjakat, mert nem tudom befizetni az esedékes bérleti díjat.
Remélem minél többen jöttök, mert a múlt szombaton sajnos nem sokan voltunk...

Üdvözlettel: Misi
weismüller 474904 2009. május 1. 10:18
Válasz erre
Sziasztok!

Holnap 15:00 órától lent vagyok a klubban, aki ráér az jöhet makettezni és beszélgetni.
Remélem hogy minél többen el tudtok jönni, mert egy-két a klub működésével kapcsolatos dolgot meg kellene beszélnünk. Szeretném kérni azokat akik nem fizettek még áprilisi tagdíjat hogy legyenek szívesek hozni, mert jövő héten be kell fizetnem a bérleti díjat.

Üdvözlettel: Misi
weismüller 474903 2009. április 21. 22:13
Válasz erre
Sziasztok!

A hétvégén szerencsésen megjártuk Mosonmagyaróvárt! Tényleg igaz hogy egyszer tényleg érdemes lenne eljutni oda mindenkinek, mert egy hatalmas rendezvény a makettezők Mekkája!
Most ugyan díjat egyikünk sem nyert, de élménynek mindenképp szuper volt. Sok fényképet készítettünk, a klubos gépre majd felteszem őket hogy mindenki megnézhesse.

A szombattal kapcsolatosan pedig az a kérésem hozzátok, hogy csütörtök estig mindenki írja meg, hogy tud e menni már szombat délelőtt is a kiscsávolyi suliba.
Eddig Kristóf jelentkezett, de egyedül Ő sem megy szívesen. Én 12:00-ig dolgozom, és kb. 13:30 körül érek oda, a rendezvény zárásáig ott leszek.
Kérek mindenkit hogy e-mailben vagy telefonon de mindenképp jelezzen, mert továbbítanom kell a szervezők felé a létszámot.

Előre is köszönöm Nektek:
Üdv. Misi
  Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13.