/ Fórumok /

Forma-1

Forma-1 es autók,pályautók,versenyautók épitése
A topikhoz csak bejelentkezett felhasználók tudnak hozzászólni. Kérem, jelentkezzen be itt!
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28., 29., 30., 31., 32., 33., 34., 35., 36., 37., 38., 39., 40.,
41., 42., 43., 44., 45., 46., 47., 48., 49., 50., 51., 52., 53., 54., 55., 56., 57., 58., 59., 60.,
61., 62., 63., 64., 65., 66., 67., 68., 69., 70., 71., 72., 73., 74., 75., 76., 77., 78., 79., 80.,
81., 82., 83., 84., 85., 86., 87., 88., 89., 90., 91., 92., 93., 94., 95., 96., 97., 98., 99., 100.,
101., 102., 103., 104., 105., 106., 107., 108., 109., 110., 111., 112., 113., 114., 115., 116., 117., 118., 119., 120.,
121., 122., 123., 124., 125., 126., 127., 128., 129., 130., 131., 132., 133., 134., 135., 136., 137., 138., 139., 140.,
141., 142., 143., 144., 145., 146., 147., 148., 149., 150., 151., 152., 153., 154., 155., 156., 157., 158., 159., 160.,
161., 162., 163., 164., 165., 166., 167., 168., 169., 170., 171., 172., 173., 174., 175., 176., 177., 178., 179., 180.,
181., 182., 183., 184., 185., 186., 187., 188., 189., 190., 191., 192., 193., 194., 195., 196., 197., 198., 199., 200.,
201., 202., 203., 204., 205., 206., 207., 208., 209., 210., 211., 212., 213., 214., 215., 216., 217., 218., 219., 220.,
221., 222., 223., 224., 225.
jos 487640 2008. november 3. 16:19
Válasz erre
El Periódico de Catalunya: "A siker és a kudarc között néhány másodperc a különbség."
Kferro 487639 2008. november 3. 15:13
Válasz erre
Berger nyilatkozta úgy két hete, hogy szerinte be kellene tiltani a telemtriát.
NGPETI 487638 2008. november 3. 14:52
Válasz erre
szerintem be lehetne vezetni valami "butítást" az autókban és kevesebb lehetőséget adni a "matematikusoknak" a boxban,akkor talán újra versenyzés lenne...
LEGYENEK "BUTA" AUTÓK! :o)
(egy tank benzin,egy szett gumi,kézi váltó,telemetria megszüntetése,stb.)

márkakupákban és más,közel azonos autók versenyein sokkal nagyobb küzdelmek vannak,mert muszáj menni!
itt sokszor ráérnek várni egy jó "ötletre" a boxkiállásig és még előzni sem kell a pályán...
ezért sem szeretik azokat,akik nem így versenyeznek
NGPETI 487637 2008. november 3. 14:43
Válasz erre
"Fos az egész évek óta, már kifejtettem.
MotoGP, Nascar, túraautó vb ezerszer izgalmasabb."

pedig ott is úgy mennek,mint Hamilton... :o)

a pályán dől el minden (nem a boxtaktikával),agresszíven versenyeznek,közbeszólhat a "szerencse" is,vannak "nagy arcok",mégsem utálkozik senki!

az F1-ben az a "baj",hogy fanatikus rajongók vannak (persze mindkét oldalon),így kevesen értékelik objektíven a futamokat és a versenyzőket...

én továbbra sem vagyok Massa vagy Hamilton rajongó (sőt,semilyen),így máig nem értem,miért utálnak valakit,aki jól versenyzik...

annak idején "lenyelték" az emberek (és a versenyzők is),hogy MS vagy AS ügyes (ráadásul "nagyarc" és megközelíthetetlen is),most pedig az a baj,hogy "más" színe van egy versenyzőnek,vagy az,hogy fiatal és bátran megy és versenyzik?

azt pedig Te is jól tudod,hogyha "igazi" büntetést kap annak idején a McLaren "lopás" miatt,akkor idén már nincs F1!,és egyedül a Ferrari körözgetett volna a pályákon,ellenfél nélkül (illetve saját ellenfeleként...)...
ez pénzről szól (sajnos),de ezt írtad Te is
rrobbie 487636 2008. november 3. 13:50
Válasz erre
és szerintem nem szerelő volt aki kiesett, de nem biztos
f2d 487635 2008. november 3. 13:35
Válasz erre
Ezek már olyan futurisztikus történetek, de semmi nem elképzelhetetlen.:-)
Kferro 487634 2008. november 3. 13:28
Válasz erre
Most azon gondolkodom, hogy vajon Dávid Sándor most mit szól Hamilton győzelméhez. Állandóan azt hangsúlyozta, hogy ez az angol srác nem lehet világbajnok, hiszen tavaly is valaki a boxban megnyomott egy gombot, s ezért lassult le. Ami szerintem baromság, de elméletileg ő jobban ért az F1-hez, mint én...
f2d 487633 2008. november 3. 13:24
Válasz erre
Jó kis sztori.:-)
(A Ferrarinál is valakinek ki kellene esni a tizedikről, és Kimi újra bajnok lehetne.)
Marci 487632 2008. november 3. 13:03
Válasz erre
Mindig a Ferrárinak szurkoltam.Amióta nincs Sumi, Kimit favorizáltam de nem találtam eléggé tökösnek. Hami azért lett szimpi mert a fél mezőny őt utálta tavaly a saját csapattársával együtt.Ő a legfiatalabb versenyző aki világbajnok lett és Alonozóval is versenyeznie kellett tavaly nem csak a Ferrárival.Sokan azt írják nem érdemelte meg.Szerintem 7 pontal ő vezetett és nem massa az utolsó futam előtt.Vettelnek kellene a Ferráriba ülnie akkor lesz jó ismét a csapat. A lopásról meg annyit, hogy Kiminek már mercédeszes idelyében világbajnoknak kellett volna lennie, csak folyton megállt a motorja zsinórban. A Magyar nagydíjon meg a vezető motorszerelője csak úgy kiesett a 10-ik emeletről a szállodában.Többet nem romlott el a motor de addigra Alonzó elhúzott. Állítolag lefizette Briattore a szerelőt.Itt nagy pénzek forognak és minden csapat kihasznál minden kiskaput gondolkodás nélkül.
Kferro 487631 2008. november 3. 12:42
Válasz erre
Sly160!

Egyébként mindenki a maga malmára hajtja a vizet. Aki Ferraris aszerint Massa érdemelte volna meg, aki McLarenes az pedig most örül!
Ezekszerint én valami kuriózum vagyok. :) Mert én a Ferrarinak szurkoltam, s Hamiltonnak. :)
Kferro 487630 2008. november 3. 12:39
Válasz erre
rrobie!
Még csak a hsz-emre reagálva írt hsz-edet olvastam, de azt kell mondanom: Egyetértünk.
Valóban nagy Hamilton arca, s épp ezért én sem csípem igazán. Alonsot az idén kissé tényleg másként ítélem meg, véleményem szerint jót tett neki a tavalyi év, pontosabban annak hatása. HAmiltonnak tényleg kellene valami kiábrándító élmény, ami ráébresztené, rákényszerítené, hogy szerényebb, s ezáltal szerethetőbb legyen.
A véleménykülönbség abban van kettőnk között, hogy szerintem Hamilton megérdemelten nyert.
Igazából mindkettő, és egyik sem érdemelte volna meg a címet. Mindketten nagyon jól vezettek az idén, de elég sokat is hibáztak. Elég csak Felipe sepangi, és Hamilton kanadai fiaskójára gondolni. Ugyanakkor ez tény, hogy a VB címekhez sokszor nagy adag szerencse is kell.
rrobbie 487628 2008. november 3. 12:24
Válasz erre
oké! hozom a kesztyűm! :D
tessék reagálni Pacerre is másik topikban! ;)
Zoli 487626 2008. november 3. 12:22
Válasz erre
Hát persze... Na majd nálatok személyesen megbeszéljük!
z
Elektrolakatos 487625 2008. november 3. 12:18
Válasz erre
Zoli!

Sértődés?Ugyan már!Annak itt helye nincs!

Valójában általánosságban próbáltam szólni mindenkihez.

;)

ELektro
rrobbie 487624 2008. november 3. 12:17
Válasz erre
jogosan! :D
Zoli 487623 2008. november 3. 12:15
Válasz erre
Az első probléma a lopással van, tudtommal kapták, és nem lopták. Nyilván belenéztek, de ki nem tette volna. Egyik évről a másikra megtáltosodni pedig nem olyan szokatlan. A Ferkának is volt egy szar éve nemrég, aztán a következőben meg az élen voltak. A Renault év elején sehol nem volt, most pedig kb a harmadik csapat, a Toro Rosso detto. Amúgy pedig mindegyik lop, kémkedik, lehallgatózik, csak az nem tetszett, ahogy ezt intézték. És előtte meg azóta is ahogy a Ferrari veri a nyálát...
z
Zoli 487622 2008. november 3. 12:05
Válasz erre
Elektro!
Az általad leírt fórumokat nem látogatom, így nem is tudom milyenek. De szerintem az, hogy leírjuk a véleményünket, vitázunk, még nem probléma. Nem estünk egymásnak, nem anyáztunk, kultúrált formában szabad véleményt nyilvánítottunk.
Én is kb 85 óta nézem a futamokat, attól kezdve Senna rajongó vagyok. És minden tiszteletem a tiéd, hogy Te azóta is Ferrari szurkoló vagy, nyilván nem tetszettek az általam leírtak, ezért is reagáltál így. De azért, mert utálom a Ferrarit, nincs Veletek semmi bajom. Robival is jóban vagyok, mégis teljesen ellentétes F1 terén az álláspontunk. És ez nem baj szerintem. De ha megbántottalak, elnézésed kérem!
Az eredményességgel nem értek egyet, nekem számít a "mi lett volna, ha" is. Raikönnen pl. kétszer is világbajnok lehetett volna, ha egyszer kevesebbszer rohad le alatta a kocsi. Az a kettő nem sumakkeren múlt. Én ezekre is emlékezni akarok, nem csak a statisztikára.
Egyébként pedig örülök az eredménynek, és nem az ellenféllel akartam foglalkozni, de muszáj volt egy kicsit.
z
mcs 487621 2008. november 3. 11:58
Válasz erre
Sziasztok,

Én is végigolvastam a hozzászólásokat, és két dolog van ami szerintem fontos:
Mind két versenyző jó, és a többiek is nagyon jók..
Mindketten megcsinálták amit kellett, és ahogy "Elektro" mondata:" ő volt a LEGEREDMÉNYESEBB!"

Gratula Hamilton-nak, hajrá többiek!

mcs
rrobbie 487620 2008. november 3. 11:55
Válasz erre
A botrány annak köszönhető, hegy elloptak úgy 700 oldal titkos dokumentumot. Nem a Ferrari lopta el, hanem a McLaren! Na, most bizonyára nem kell elmagyaráznom, hogy két azonos dologgal foglalkozó cégre milyen hatással van, ha a konkurenciától szerez néhány bizalmas információt a fejlesztéseikkel kapcsolatban... Baromi érdekes módon az addig fasorban sem lévó meklárenek úgy megtáltosodtak egyik évről a másikra, hogy az csak na. Micsoda véletlen. Biztos nem tanulmányozták át át, amit szereztek. Persze. Én sem tettem volna... Dehogy! ÁÁÁ!
Namost ha kizárták volna a meklárent, Renault-ot, stb, ment volna a körbeperlés, vizsgálódás, stb. akkor most nem is lenne miről beszélnünk...
Forma-1 pedig kell, mert ekleszton bácsival meg a sok rajongóval mi lenne egyébként?
Fos az egész évek óta, már kifejtettem.
MotoGP, Nascar, túraautó vb ezerszer izgalmasabb. Minél több a pénz egy sportban, annál nagyobb a rákfene.
Zoli 487619 2008. november 3. 11:44
Válasz erre
Massa pechjeivel nem kéne foglalkozni, a többieknek is volt, Haminak is. Lehet, hogy voltak jó rajtjai, de attól még csak egy átlagos sofőr, tesztpilótának jobb lenne...
z
Zoli 487618 2008. november 3. 11:40
Válasz erre
Tudom, hogy nem fáj, csak leírtam, bár szerintem eddig is tudtad, hogy kinek szurkolok.
Az adatlopásos témakört direkt nem hoztam elő, mert attól, illetve a Ferkától pláne felfordul a gyomrom. Az egész botrány a Ferkának köszönhető, ha jól rémlik, semmit nem használt fel a McLaren az adatokból, vagy nem tudták rájuk bizonyítani. Stepney meg állítólag a kocsikat is megmérgezte Monacoban, inkább vele kellett volna foglalkozniuk. Amúgy meg érdekes módon a Renault nem kapott büntetést, pedig a számítógépeiken rajta voltak a McLaren tervei, a futóművet le is másolták stb...
Csak hát a Ferrari az Ferrari, a sumakker meg sumakker, mindenek felett...
Hamilton viselkedése szerintem egyáltalán nem olyan vészes. Van önbizalma, de az nem baj, ha hangoztatja, tegye, nekem még tetszik is, ha ezzel a többit idegesíti. És sumakker vagy Alonso sokkal rosszabb ilyen szempontból, őket érdekes módon nem utálják annyian. És Montoya is szimpatikus volt ezért, meg hogy nem tisztelte sumakkert se, ha kellett, kirakta a pályáról, pl épp Interlagosban. Én inkább a sunyi, alattomos sofőröket utálom, pl sumakker, Prost, de van egy ilyen érzésem Kubicaval kapcsolatban is, remélem tévedek.
Annak viszont örülök, hogy Massaról egyezik a véleményünk.
A tegnapi és mai véleményeket fejtsd ki lécci, csak sejtem, mire gondolsz, de inkább magyarázd meg, kösz!
z
Gubaa 487617 2008. november 3. 11:34
Válasz erre
Sziasztok

Elolvastam az eddigi hozzászólásokat, és hadd írjam le én is a véleményemet. A
rajt elött egyik versenyzőt sem tartottam olyannak, akik megérdemlik a világbajnokságot, pedig Kimi miatt most Ferraris vagyok.
Massa, ahogy valaki már leírta, egy iparos. Olyan mint anno Irvine v. Barrichello volt. De ők legalább szimpatikusak voltak, ránéztél és láttad rajta, hogy egy kedves szimpatikus ember. Massa az én szememben egy kis sunyi fickó, akinek idén baromi nagy mázlija volt, hogy az utolsó versenyig maradt esélye a vb címre. És erre azért volt esélye, mert Hamilton bénázott. Egyszerűen buta hibákatt csinált (pl. Kanada), ezt a futamot is eltaktikázta, nem mert kockáztatni a vb címért, és ezért sem érdemelte meg. Korábban amikor az utolsó versenyre maradt a döntés, mindig mert kockáztatni az éppen aktuális aspiráns.
A jövő nagy tehetségeire pedig még várni kell. Vettel, Glock nagyon jó lesz, talán Kubica is ráérez a dolgokra. Az apuci árnyékában a forma 1-be besomfordáló kisfiúkat pedig el kellene felejteni.
Nagyon remélem, hogy jövőre Alonso és Kimi fogja a fő attrakciót szolgáltatni, mind a ketten megérdemelnék. Alonso az év végére nagyon is szimpatikus lett, pedig eddig ki nem állhattam a lófejű spanyolt. :) Kimi pedig maga az isten. :))

üdv
G.
Elektrolakatos 487616 2008. november 3. 11:31
Válasz erre
Még valami!

Az MS éra alatt mindenkinek az volt a lelki bánata, hogy unalmasak a versenyek, meg már az idény felénél eldől ki a bajnok!

Hát amit idén/tegnap láttunk, nekem az ami az igazi verseny!
Elektrolakatos 487615 2008. november 3. 11:29
Válasz erre
Gyerekek!

Mi ez itt? SG vagy netán Index?

Nem értem miért kell még ez a vita?

Idestova 22 éve figyelem az F1 eseményeit, kezdetektől megrögzött Ferkásként.
Bevallom, már tavaly sem szimpatizáltam Luizzal, de most gratulálok a győzelméhez.Idén mint a végén az eredmények is mutatták ő volt a LEGEREDMÉNYESEBB!
És ez az ami fontos!Ugyanis lehetnek mindenkinek rossz napjai,közbe szólhat a technika, ne adj isten a versenybíróság (joggal,jogtalanul)attól még ugyanolyan tehetség mint bármelyik aki felkerül az F1-be.Sajnos anno Sennát és MS-t is evvel járatták le sokak szemében, hogy még a csapból is az csöpögött, hogy Ő A LEGJOBB.Nem tudhatjuk bármelyikük vitte volna-e valamira, ha a kezdeteknél egy középmezőnynél rosszabb csapathoz kerül.Haminak is nagyon sokat számított, hogy a Mekibe ülhetett egyből és nem egy Forceba.Ott lehet, hogy sokan észre sem vennék, hogy létezik.
Száz szónak is egy a vége.
Nem kellene most már senkit szapulni,nem kellene felhánytorgatni az elmúlt történéseket, hanem a győztes szurkolóinak örülni kéne a sikernek, a vesztesnek pedig készülni a következő évadra, hogy szurkolásával buzdítsa sikerre kedvencét.

Hara Elektrolakatos István

U.i: nálam nem véletlen, éppen az előbb felsoroltak miatt, hogy nem egyes versenyzőnek szurkolok! FORZA FERRARI :D:D
rrobbie 487614 2008. november 3. 11:18
Válasz erre
Zoli!
Nekem nem fáj, hogy Kferro véleményével értesz egeyet! :)
Megint elő kell vennem azt a gondolatsort - amiben természetesen benne van a HA -, hogy HA a McLarent úgy büntették volna meg az adatlopásért, mint ahogy azt kellett volna, akkor tavaly és idén sem beszéltünk volna Hamiltonról. Sőt, azt se nagyon tudtuk volna, hogy ki ő! Pedig nagyon tehetséges versenyző, ezt ki kell hangsúlyoznom! De a viselkedéséért mélyen megvetem. Montoya kaliber! Tényleg, emlékszik még rá valaki? ;)

A Massával kapcsolatos vélemények nagy részét én is osztom. Én speciel nem is tartottam volna meg a csapatnál!

Raikkönen, Vettel, Kubica a legjobbak - szerintem.
Ja, és tegnap és ma is voltak olyan vélemények, hogy Raikkönen ott végez ahonnan rajtol, meg Massa is... És amúgy szoktatok Forma-1-es versenyeket nézni?
Tibcsi 487613 2008. november 3. 11:13
Válasz erre
Azért Massának voltak szép rajtjai, pl. a Hungaroringen. És ugyanott voltak nagy pechjei is. Nem mondanám idomított majomnak. :))
Zoli 487612 2008. november 3. 11:07
Válasz erre
Szia Robi!
Bocs, de én Kferro véleményével értek egyet. Egyedül Hamilton érdemelte meg a címet, illetve Kubica és Vettel is megérdemelte volna, ha év elejétől az élen tudtak volna küzdeni. A nagy nulla inkább Massa lehetne, aki csak az autónak és a sportbíróknak köszönhetően volt versenyben. Valahogy mindig úgy sikerült Hamit bűntetni, hogy azzal Massa nyert (nem feltétlen futamot). Egyedül a francia futamon volt jogos a büntetése. Nincs ha, de a többi büntetése nélkül az utolsó futamon el se kellett volna indulnia. Massa meg csak akkor tud vezetni, ha az élről indulhat, tényleg csak egy idomított majomhoz lehet hasonlítani. Nem azért ez a véleményem, mert utálom a Ferkát. Csak Raikönnen lóg ki tőlük, neki szurkolok is.
Amúgy nekem sem tetszett, hogy Hami ennyire óvatosan, biztosra ment, mert nála ebben sokkal nagyobb a kockázat, mint amikor le se veszi a lábát a gázpedálról. És a futam előtt, közben gondoltam is rá, ha így fog nyerni, még jobban fogják utálni, mert csak a mindent eldöntő futamról fognak majd beszélni, ahol csak bekocogott a célba.
De nem baj, kijárt neki, megérdemelte!
z
Sly160 487611 2008. november 3. 11:05
Válasz erre
Azt illik hozzátenni, hogy ha nincs az eső a végén akkor Kiminek még ki kellett volna jönni tankolni egyet(amit meg is tettek neki mikor esőgumiért ment ki). Azaz Hamilton akár harmadik is lehetett volna, vagy ha Vettel így is megelőzi akkor negyedik.
Egyébként mindenki a maga malmára hajtja a vizet. Aki Ferraris aszerint Massa érdemelte volna meg, aki McLarenes az pedig most örül!
rrobbie 487610 2008. november 3. 11:01
Válasz erre
Szívesen!
Nagyon tetszett tavaly év elején az a teljesítmény, amit Hamilton mutatott! Borzasztó jó versenyző (volt), nagyon ügyes, stb. Csak sajnos nála is bekövetkezett az, amitől pillanatok alatt meg tudok gyűlölni embereket pl. (bár itt a gyűlölet szó lehet, hogy túl erős, mert személyesen nem ismerem...). Mégpedig, hogy akkora sztár lett, hogy azt hitte/hiszi neki mindent lehet. (Alonso is ebben a furcsa kórban szenvedett, de úgy látszik a tavalyi események "kikezelték". Ő - az én szememben - idén lett nagy versenyző.) Szóval ez a hamiltoni győzelem akkora mák eredménye, hogy ilyen már nincs is! Pont ezért gondolom azt, hogy nem érdemli meg. Egy jó nagy fejmosás hiányzik neki, hogy "Öcsi! Vegyél már vissza az arcodból!" mert nem lesz olyan sisakkészítő cég, aki majd el tudná látni védőfelszereléssel... És megygőződéem, hogy a pályán néha mutatott ámokfutásait a bírók - más eszköz nem lévén rá - a bűntetésekkel próbálták kordában tartani.
A java pedig sajnos még csak most következik az arcoskodást illetően - szerintem.

Bár nem tagadom, hogy gyerekkorom óta Ferrari rajongó vagyok, de ki kell mondanom, hogy ezt a világbajnoki címet sajnos Massa sem érdemelte volna meg jobban... Idén a sok "rossz" közül kellett választani...

Én azért visszasírom a Schumaher-korszakot. Akkoriban lehetett tudni, hogy ki a király!
Kferro 487609 2008. november 3. 10:16
Válasz erre
Hamilton a szememben egy szép nagy 0 (nulla)!
Paci-pimpilit sem érdemel, nemhogy egy "világbajnoki" címet...

Ezt kifejtenéd bővebben?

Ha csak a szintíszta tehetséget nézzük, jelenleg Hamilton a mezőny felett áll. Talán Kubica, s persze mindenekelőtt Vettel az, aki még idetartozik. Massa ügyes, de közel sem olyan tehetséges, mint azt a világbajnoki aspiráns mivolta elhitetné velünk. Inkább olyan "jó iparos", aki nem szégyell tanulni a jobbtól (Schumacher), s ezt nem is titkolja.
Én a magam részéről Kiminek szurkolok, s örülök Hamilton győzelmének. De amikor Massa áthaladt a vonalon, s pár másodpercig ő volt a Világbajnok, nem éreztem gyűlöletet, mint ahogy azt jópáran éreznek, ha nem a kedvencük nyer. MIért van ez? Miért kell ennyire köpködni a másikat? Benéztem ebbe a topikba, remélvén itt értelmes emberek vannak, s talán más a stílus, mint a többi F1-gyel foglalkozó topicban...
Aki meg Kimi rámenősségét vitatja: higgyétek el, hogy van még Kimiben tűz. Várjuk meg, hogy jövőre az év elejétől egy olyan autó kerül a feneke alá, ami jellemzősen alulkormányzott, hiszen Kiminek inkább az fekszik. Egyébként meg Massának sem volt sok test-test elleni küzdelme. Döntő hányadban úgy nyert, hogy a pole-ból indult. Illetve nézzük meg a japán esetet, amit nem túl szerencsésen oldott meg.
S bár, mint írtam, Hamiltonnak szurkoltam, roppant mód sajnáltam Massát a végén: pár pillanatig világbajnoknak érezhette magát, de rögtön utána jött hidegzuhany. A sírás, mint emberi reakció, természetes volt ebben a helyzetben, s valószínüleg ezzel jó pár újabb szurkolót szerzett magának. Például a feleségemet. :)

Egyébként meg örüljünk, hogy ennyire jó F1-es szezont láthattunk: izgalmas csatákkal, remek versenyekkel, érdekes büntetésekkel, s az utolsó másodpercekben eldőlő világbajnoki címmel. Valahogy nem sírom vissza a "Schumi érát". :)
G-funk 487607 2008. november 2. 21:55
Válasz erre
Én aki annyira nem szeretem az F1-et azért jobban örültem volna Massa győzelmének.
Mindkét oldalról lehet magyarázni hogy ki miért érdemelné meg. De szerintem Massa jobban megérdemelte volan ha a vezetői oldalról nézzük. Ő több pontot vesztett technikai és csapathibából, mint a Hamiltonra kirótt jogos vagy jogtalan büntetések.
Fura dolog hogy az a Ferrari lett a csapat bajnok aki elvette saját pilótájától a az egyéni címet.
rrobbie 487606 2008. november 2. 21:37
Válasz erre
A mai nap királya egyértelműen Vettel!
Hamilton a szememben egy szép nagy 0 (nulla)!
Paci-pimpilit sem érdemel, nemhogy egy "világbajnoki" címet...
matton 487605 2008. november 2. 20:56
Válasz erre
Én meg egy szerződést valamelyik élcsapathoz.
zsorzsy 487604 2008. november 2. 20:56
Válasz erre
Tibcsi 487603 2008. november 2. 20:55
Válasz erre
Én nem alázok senkit. Csak dühöngtem...
Marci 487602 2008. november 2. 20:53
Válasz erre
Kimi lehet hogy gyors de nincs benne semmi tűz. Ahol kezdi a futamot ott végzi.
bigboy 487601 2008. november 2. 20:50
Válasz erre
Vettelnek simán küldenék eggy Ferrárit a garázsába a mai teljesitménye után.bigboy
zsorzsy 487600 2008. november 2. 20:47
Válasz erre
KIMI megfontolt alattomos!
Mikor kell odateszi magát,amikor nincs értelme a csapatot nézi!
Minden tiszteletem az övé!
matton 487599 2008. november 2. 20:44
Válasz erre
Ha vettel a második kerékcsere előtt beéri Massát simán el lehetett volna engedni.
és ez a ferrari számára a lehető legjobb lett volna. Mert: Vettel akkora előnyre tehetett volna szert(esetleg),hogy a második kerékcseréje után is hamilton elé jöhetett volna vissza,de Massa pozícióját nem veszélyeztette volna akkor sem ha megelőzi.
zsorzsy 487598 2008. november 2. 20:44
Válasz erre
Tibcsi én HEmiltont alázom!

KIMI a király és ezt sokszor bizonnyította!
Marci 487597 2008. november 2. 20:44
Válasz erre
Csak úgy lehet világbajok valaki ha a legtöbb pontot szerezte. Kimi langyos Sumi még akkor is gyorsabb ha alvajár.Vettel az igazi utódja Suminak.Van benne tűz.
NGPETI 487596 2008. november 2. 20:43
Válasz erre
"mi lett volna ha kimi nem ilyen szar évet zár?"

és mi lett volna,ha...?

én is lehettem volna rally világbajnok,vagy akár gokart bajnok is,ha...
...de nem lettem...

pedig én is ügyes vagyok,ám :o)
f2d 487595 2008. november 2. 20:40
Válasz erre
Tibcsi 487594 2008. november 2. 20:39
Válasz erre
f2d 487593 2008. november 2. 20:39
Válasz erre
Szerintem is így van, csak az a baj, hogy a Ferrari-nál nem így gondolják.:-(((
zsorzsy 487592 2008. november 2. 20:39
Válasz erre
Bocsánat mert nem egyértelmü HEMILTORA gondolok
zsorzsy 487591 2008. november 2. 20:37
Válasz erre
Gyerekek miröl beszéltek !
Milyen sors ? Tavaly elbénázta,Az idén köze nem lett volna hozzá ! Tavalyse az idén se érdemelte meg! És mi lett volna ha kimi nem ilyen szar évet zár? MOST IS ŐT TARTOM schumi UTODJÁNAK!
NGPETI 487590 2008. november 2. 20:37
Válasz erre
Massa sem tudott (volna) mit kezdeni Vettellel,csak az eltérő taktikák (és persze a Ferrari motor miatt) nem érte utol... :o)
matton 487589 2008. november 2. 20:33
Válasz erre
Szerintem Vettel lehet az elkövetkező időszal bajnoka. Nagyon jó a srác. Massát sajnálom neki mindig is az örök másodhegedűs szerep jutott. Most lehetett volna világbajnok meg is tett érte mindent. Nem volt szerencséje,dehát ilyen az élet. Azon viszont döbbentem,hogy Hamilton nem tudott mit kezdeni Vettellel.
f2d 487588 2008. november 2. 20:27
Válasz erre
Az évközi vitatott büntetések miatt egy kicsit inkább Hamilton-nak drukkoltam, bár ebben az évben két olyan versenyző küzdött a világbajnoki címért akik egy kicsit sem szimpatikusak. Majd jövőre...

(Szerintem a sors igazságos volt és korrigálta a jogtalanul kirótt büntetéseket ezen a versenyen.)
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28., 29., 30., 31., 32., 33., 34., 35., 36., 37., 38., 39., 40.,
41., 42., 43., 44., 45., 46., 47., 48., 49., 50., 51., 52., 53., 54., 55., 56., 57., 58., 59., 60.,
61., 62., 63., 64., 65., 66., 67., 68., 69., 70., 71., 72., 73., 74., 75., 76., 77., 78., 79., 80.,
81., 82., 83., 84., 85., 86., 87., 88., 89., 90., 91., 92., 93., 94., 95., 96., 97., 98., 99., 100.,
101., 102., 103., 104., 105., 106., 107., 108., 109., 110., 111., 112., 113., 114., 115., 116., 117., 118., 119., 120.,
121., 122., 123., 124., 125., 126., 127., 128., 129., 130., 131., 132., 133., 134., 135., 136., 137., 138., 139., 140.,
141., 142., 143., 144., 145., 146., 147., 148., 149., 150., 151., 152., 153., 154., 155., 156., 157., 158., 159., 160.,
161., 162., 163., 164., 165., 166., 167., 168., 169., 170., 171., 172., 173., 174., 175., 176., 177., 178., 179., 180.,
181., 182., 183., 184., 185., 186., 187., 188., 189., 190., 191., 192., 193., 194., 195., 196., 197., 198., 199., 200.,
201., 202., 203., 204., 205., 206., 207., 208., 209., 210., 211., 212., 213., 214., 215., 216., 217., 218., 219., 220.,
221., 222., 223., 224., 225.