/ Fórumok /

Forma-1

Forma-1 es autók,pályautók,versenyautók épitése
A topikhoz csak bejelentkezett felhasználók tudnak hozzászólni. Kérem, jelentkezzen be itt!
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28., 29., 30., 31., 32., 33., 34., 35., 36., 37., 38., 39., 40.,
41., 42., 43., 44., 45., 46., 47., 48., 49., 50., 51., 52., 53., 54., 55., 56., 57., 58., 59., 60.,
61., 62., 63., 64., 65., 66., 67., 68., 69., 70., 71., 72., 73., 74., 75., 76., 77., 78., 79., 80.,
81., 82., 83., 84., 85., 86., 87., 88., 89., 90., 91., 92., 93., 94., 95., 96., 97., 98., 99., 100.,
101., 102., 103., 104., 105., 106., 107., 108., 109., 110., 111., 112., 113., 114., 115., 116., 117., 118., 119., 120.,
121., 122., 123., 124., 125., 126., 127., 128., 129., 130., 131., 132., 133., 134., 135., 136., 137., 138., 139., 140.,
141., 142., 143., 144., 145., 146., 147., 148., 149., 150., 151., 152., 153., 154., 155., 156., 157., 158., 159., 160.,
161., 162., 163., 164., 165., 166., 167., 168., 169., 170., 171., 172., 173., 174., 175., 176., 177., 178., 179., 180.,
181., 182., 183., 184., 185., 186., 187., 188., 189., 190., 191., 192., 193., 194., 195., 196., 197., 198., 199., 200.,
201., 202., 203., 204., 205., 206., 207., 208., 209., 210., 211., 212., 213., 214., 215., 216., 217., 218., 219., 220.,
221., 222., 223., 224., 225.
rrobbie 486979 2008. szeptember 8. 20:20
Válasz erre
Oh, majdnem az ezüst színű Ferrari győzött... ;)
Pénzről szól az egész! Tavaly a McLarent el kellett volna tiltani mondjuk egy olyan jó 3 évre (vagy inkább 5). Hogy legyen idejük felvenni a fonalat autótervezéssel kapcsolatban, ne lopkodjanak össze-vissza mindent...
De a FIA "elengedte" őket, mert ha komolyabb eltiltást kapott volna a McLaren, akkor oda a "cirkusz varázsa". A pénz nem jön(ne) és a kutyát sem érdekelte volna ez az egész felhajtás...
mszl 486978 2008. szeptember 8. 20:11
Válasz erre
Sziasztok!

Nézzen mindenki inkább nascar-t, ott egy kicsi lökdösődés, lökök innen onnan rajtad, nem engedlek el összeakadunk... mind megengedett, miért kell ezt büntetni?
Mind a ketten ott vannak döntse el mindkettő magában, hogy belemegy-e a játékba, ha nem akkor engedjem el és kész. Ha meglöktem és nem úgy sült elt, hanem fordítva hogy mégis ő jutott előrébb hát ÍJB! Nem nagyon vagyok F1 hívő, a kis Hami ígyis unszimpi, de nem büntettem volna meg-> ez verseny, játék van akinek összjött van akinek nem. Soha nem bírtam amikor a F1 ben utólag büntettek, zártak ki valakit, a bírák döntsék el abban a pillanatban. A fociban is jól nézne ki ha 1 óra múlva visszahínák a csapatokat pár 11-es re mert valaki látott valamit a felvételeken.
A bírákkal van a legtöbb baj és a fő gazdával a számomra.
De a mostani tuti izgalmas verseny volt az elsőtől az utolsó pozicíóig harc folyt.
Nem csak 5-6 autót kellett a kamerának mutatnia.

Eddig az USA nascar szériákat figyelgettem amihez hozzájutottam, a hétvégén szereztem meg egy Canada-i szériás futamot, hát az nem semmi az F1 bírái már az első 10 kör után kizárnának mindenkit!

Úgyhogy HAJRÁ NASCAR!

Ha esetleg valakinek vannak nascar felvételei, akkor szivesen venném, ha megosztaná velem, mert nem mindent tudok letölteni beszerezni. Cserébe ajánlhatom az IMAX Nascar 3D-t

Üdv minden F1 rajongónak!
Buch 486977 2008. szeptember 8. 19:46
Válasz erre
Üdv minden rajongónak!
Valamit nem feledjetek azért el. Azok a bírák tudták, hogy ez a döntés kisebb botrányt okoz majd. Válalták, mert szerintük szabályt sértet valaki. A másik dolog,hogy így a közvélemény napokig,hetekig erről fog beszélni és nem holnap után már más a"téma". Tehát a médiának és a nézőnek van adva egy nagyobb "gumicsont" amin rágodhat a végső döntés meghozataláig. Harmadszor, a kormány mögött ülve egy versenyző sohasem a szabálykönyvet forgatja, hanem a lehetőséget figyeli és amikor elérkezik megragadja azt, ha engedi a szabály, ha nem. Majd ezután már ha kiszállt a gépből mindeki úgy nyilatkozik, ahogy éppen a számára,a saját szemszőgéből a lehető legkedvezőbb. Ők versenyzők, mi nézők vagyunk. Győzzön a jobbik. Hát nem ez a lényeg! Ja és lehet különböző teoriákat felállítani, de a falak mögé mi földi halandók sohasem fogunk belátni, mert ez marha nagy ÜZLET!
andorka 486976 2008. szeptember 8. 19:45
Válasz erre
Ezért tartják egyre többen úgy, hogy FIA= Ferrari Influenced Association. Talán kicsit pofátlanul, de semmiképp sem jogtalanul.
NGPETI 486975 2008. szeptember 8. 17:49
Válasz erre
és még valami...

Nagy arcok,vagy magabiztos versenyzők!

Mindenki "magabiztos",amikor nyilatkozik... :o)
Hogy is nézne ki,ha azt mondaná pl. XY: én nem is akarok első lenni,különben sem jó az autóm,és a pályát sem szeretem,a gumiválasztás is rosszul sikerült és az időjárás sem kedvez...ráadásul mások is körözgetnek körülöttem...

Vicces,nem? :o)
NGPETI 486974 2008. szeptember 8. 17:45
Válasz erre
Sziasztok!

Belga Nagydíj
Az egészben az nem tetszik,hogy egy "szép fehér asztal" mellett döntik majd el az "okosok" a VB végeredményét azzal,hogy nem egységesek a büntetések... :o(

A nevek nem lényegesek,hogy ki-kit kedvel,vagy nem!
Én személy szerint egyik versenyző pártján sem állok,csak a szituáció bosszant!

Szerintem a lényeg az,hogy valaki valakit megelőzött egy "kanyarátvágás" miatt,aztán visszaengedte,és ezután újra megelőzte,"kissé" megalázóan...
(erre mondhatjuk,hogy jó helyzet felismerő képessége van!)

...de az előzményekről senki sem beszélt.
Sok hátrányt dolgozott le a hátsó versenyző és utolért valakit,megelőzte.
Az ominózus eset előtti féktávon "csúnyán" elment a hátsó autó a későbbi "károsult" mellett,a kanyarban viszont nem kapott helyet ahhoz,hogy elférjen az úton! Talán nem ezért vágta át a kanyar ívét!
Aztán vissza is engedte maga elé,mert tudta,hogy ez így nem lenne jó!

Tegyük azt is hozzá,hogy mielőtt "szabálytalanul szélárnyékból" előzött a hátsó autó,azelőtt még az elöl lévő kétszer átment előtte,keresztezve a hátsó autó útján (akkor már nincs szélárnyék!)...

Gyorsabban kapcsolt a "bűnös",aztán a "károsult" teljesen szétesett fejben és talán hibázott is.

Aztán a futam után asztal mellett eldöntik,hogy adjunk 25 mp büntit,az már elég ahhoz,hogy a "kedvenc" csapatunk lehessen világbajnok... :o( Miért pont 25 mp?
Miért is nem kapott X ezer pénzbüntetést? Mert azzal még jócskán vezetné a VB-t...

Milyen következtetést lehet ebből a büntetésből majd később levonni?
Kicsit sarkítva: Mindenki büntethető,aki szélárnyékból előz egy féktávon!
Szomorú... :o(

A "döntőbírók" egyszer-egyszer megnézhetnének például egy MOTOGP futamot,vagy mondjuk valami Túraautó versenyt,esetleg Rallycrosst! Ott láthatnának igazán érdekes dolgokat... :o)

Sajnálom,hogy idén sem a pályán dől el az év vége...
Schumi7vb 486973 2008. szeptember 8. 16:16
Válasz erre
én mennék,csak az a baj,hogy aznap lesz a gimis osztálytalálkozónk is...
jabel 486972 2008. szeptember 8. 15:47
Válasz erre
hungaroring.24hseries.com/default.asp

persze nálunk kiharcolták h csak 12 órás legyen, de csak a paddockba kell fizetni. Sztem nem lesz rossz buli.
GUGEE 486971 2008. szeptember 8. 14:39
Válasz erre
Srácok!Hami nagyon okosan adta vissza a pozicioját.El kellett volna engednie Kimi szarvát de ezt egy pillanatig nem tette meg.
Gondoljatok az előző szitukra.Mindig látványosan engedték vissza maguk elé a kocsikat!
Hami végig szélárnyékban maradt,ez volt az az elöny amit nem tehetett volna meg.És pont!
G
jos 486970 2008. szeptember 8. 14:31
Válasz erre
A BARMOK...

A versenybíróság úgy vélte, hogy Lewis Hamilton két szabályt is megszegett.

FIA Formula-1-es versenyszabályzat 30.3 (a) cikkely

"Az edzés és a verseny alatt csak a pályát használhatják a pilóták, és magatartásukkal kötelesek betartani a Nemzetközi Sportszabályzatban foglaltakat."

Nemzetközi Sportszabályzat - Függelék L, 4. fejezet, 2 (g) cikkely

"A verseny alatt kizárólag a pályát használhatják a versenyzők."

Hamilton felett a Szabálykönyv 16.3 (a) cikkelye alapján ítélkeztek, amely áthajtásos büntetést ír elő hasonló esetekre. Mivel a futamot már leintették, 25 másodperces büntetést kapott. Ezzel a harmadik helyre csúszott vissza.
Sly160 486969 2008. szeptember 8. 11:26
Válasz erre
Én sem vagyok pártatlan, mert szintén a McLarennek drukkolok. Lehet hogy Hami nagyarc, de tett is le valamit idén az asztalra, ahogy Massa is. De Kimi? Biztos gyors, ha nem kell küzdenie. Ő sosem fog futamot nyerni a mezőny végéről mint Schumi, vagy Hakki.
A szabálykönyvet én sem ismerem, de állítólag annyit miondanak hogy pozíciot nem szerezhet. A pozíciót pedig visszadta. Azt szerintem nem tartalmazza hogy mennyi előnyt kell adnia.
És a lényeg, a McLaren nyilatkozata:
"Megnéztük az adatainkat, és azokat az FIA versenybíráinak rendelkezésére is bocsátottuk. Az adat megmutatta, hogy amikor elvette a lábát a gázpedálról, Lewis 6 kilométer per óra sebességgel volt lassabb, mint Kimi, amikor áthaladtak a célvonalon"- idézte a McLaren munkatársát az autosport.com.
Petter 486968 2008. szeptember 8. 11:18
Válasz erre
Elfogultség ide, elfogultság oda, az a baj, hogy ez már rég nem a versenyzésről szól. Ki-kit szeret, persze hogy annak szurkol. Nem akarok senkit megsérteni, én spec sosem áltam le 1 ember mellett. A Ferrarit szeretem, de pl. sumit sosem, de le a kalappal a tehetsége előtt. Mindenkiről lehetne rosszat mondani, Hami is, tipikus bunkó feka stílusban indította az első évét, meg még sorolhatnám, ennek tükrében, a versenybíróság meg szerintem igen is lehet elfogult. Ők letörhetik bárkinek a szarvát, és itt nem feltétlenül a pályán történtek miatt. Az csak egy jó ürügy.
De nem is szaporítom, nem akarok háborút.
matton 486967 2008. szeptember 8. 08:23
Válasz erre
Ha nem gáz én is elmondom a véleményem srácok. Világ életemben Ferarri drukker voltam de soha sem voltam elfogult.Most sokakban az érzelmek dulnak de nem hiszem,hogy a versenybíróság részrehajló lenne. Egyszerűen nem tehetik meg! Emlékezzetek Sennának is volt szabálytalan esete amikor szinte a pontjait is törölték(nem emlékszem mi lett a döntés utána kellene néznem) sőt Schumacher is járt így 97-ben. Kimi igenis tud küzdeni a végsőkig PL 2005-Nürburgring! Massa esetében nem ő hanem a csapat hibázott hiszen ők engedik ki a versenyzőt a boxból.Haminél se egyértelmű számomra a szándékosság hiszen ilyen körülmények között ilyen sebességnél és ilyen kritikus pontnál szerintem lehetetlen előre egy szituációt megtervezni így és ennek ellenére igenis visszaengedte maga elé Kimit tehát a szabályoknak eleget tett. De sajnos egyikünk sem lát bele a szabálykönyvekbe csak felületesen ismerjük.
Viszont azt semmiesetre sem fogadom el,hogy részrehajlóak lennének a Ferrarival szemben. Egyszerűen nem tehetik, ráadásul semmi érdekük nem fűződik hozzá.
Sztanyi 486966 2008. szeptember 8. 01:01
Válasz erre
Én nem vagyok pártatlan,mert Mclaren drukker vagyok!De ez akkor is gusztustalan volt!
Azon sírnak,hogy unalmas a F1,mert nem lehet előzni,csak a boxban!Erre Hami megpróbálja és megbüntetik!Ha ez fordítva lett volna,kiváncsi vagyok Kimi mit kapott volna!
Haminek ez már a 3. büntetése az idén,ha még így is világbajnok lesz,akkor azt nagyon meg fogja érdemelni!
Massa meg megúszta a Valencia incidest pénzbüntetéssel!
Az igaszságos FIA-nak köszönhetően!
Bízom benne,hogy Monzában vissza fog tudni vágni a Ferrarinak!
Nekem mindegy,hogy ki vezeti a Mclarent!Nem istenítem Hamit,én Senna és Hakkinen óta nem tudok pilótáért rajongani.De ez a Massa minden csak nem egy Alonso,Sumi,Hakkinen,Senna,Prost kaliber és kész!Az ővé a legjobb autó és néha esik kell vele,néha simán nyer,néha meg neki adják a győzelmet.Amúgy Kiminek sem mondta senki,hogy engedje el a Hamit és törje össze az autóját 2körrel a vége előtt!Egyszerűen Kimi a leggyorsabb jelenleg,de harcolni nem tud és nem igazán akar.Hamiben van tűz és tudna változtatni a F1-en,de nem hagyják!Megszeretni nem fogom én sem.
Remélem nem fogja feladni ennyi kudarc után,ami éri őt ebben az évben...és küzdeni fog!
Még egy gondolat!
Ha Haminek nem lennénk ilyen ügyei,akkor már az évad vége előtt bajnok lehetne,de ezt sokan nem néznék jó szemmel.Egyben reménykedhet,ha kihúzza Brazilíáig és ott megveri a Massát!Nem könnyű,de ha hagyják neki,ő megcsinálhatja!

Ez csak a véleményem,de felbosszantott!Hogy olyan nyeri a versenyt,aki semmit nem tett érte és előle nem technikai próbléma miatt estek ki az ellenfelei!Konkrétan sansza nem volt,hogy küzdhessen Kimivel és Hamivel!
G-funk 486965 2008. szeptember 7. 23:40
Válasz erre
Béna az egész F1. Nézzetek inkább Moto GP-t :)
Amúgy én sokmindenkinek szurkolok kisebb csapatokból, de sem massát sem hamit nem szeretem. Massa szerintem egyértelműen nem érdmel meg egy vb címet, hami meg egy beképzelt majom, annak ellenére hogy biztosan nagyon tehetséges. Szerintem kimi sem érdemel meg mégegy vb-t. Szerinem még életében nem előzött meg verenyhelyzetben valakit. szerinem idén nem kellene vb címet adni :)
GUGEE 486964 2008. szeptember 7. 22:20
Válasz erre
Most olvasom,hogy nincsen még vége!
A Mcmerci fellebbezett!
G
GUGEE 486963 2008. szeptember 7. 22:17
Válasz erre
Ha megnézitek a videot,látni fogjátok,hogy milyen rafkós volt Hami!
Maga elé engedte Kimit ,de ugy ,hogy szélárnyékból egyböl ki tudott bújni a belső ivre.A ferrarinál is azt nehezményezték,hogy egy látszat elengedés volt csak!
Szerintem jogos a büntetés.Hami most túl agressziv volt!
Fű alatt jegyzem meg,nekem tetszett a dolog!
G
kbx 486962 2008. szeptember 7. 22:12
Válasz erre
Szintén mindenben egyet értek!
Hamiltonnak egyszer talán vissza kéne néznie miket nyilatkozik... Aztán lehet hogy pár év múlva felnő, mint ahogy Schumi is megérett:)
jos 486961 2008. szeptember 7. 22:02
Válasz erre
ilyen nagy egyetértést is régen láttam
mindenki a "bírót" utálja...
pedig még videója is van he-he-he
JazzZ 486960 2008. szeptember 7. 21:54
Válasz erre
Amit Te itt leírsz, azt Gulyás István 5 futammal ezelőtt megírta, kár ezen vitázni. A Ferrarinak szurkolók hátradőlhetnek, Massa lesz a világbajnok! Gabi igazad van, sokkal jobban megérdemelné, mint "Hami", ellenben az utolsó futamon "jogtalanul" fogja körbevinni a brazil zászlót Senna-módra, és "jogtalanul" fognak könnyes szemmel zokogni, hogy végre valaki Ayrton óta Brazíliából.. Mert a két versenyző között akkora a különbség, mint Puskás és Torghelle között (elnézést a rajongóktól)Massa "szakmailag" csak egy Barrichello-utód marad mindig is. Egy hátvéd, egy segítő..Félreértés ne essék, ez nem az én véleményem! Nagyon jó éve van a srácnak, a sok pole önmagáért beszél!
A szabálykönyvben az áll, hogy ha valaki pozíció előnyre tesz szert a pályaelhagyással, a büntést úgy kerülheti el, ha visszadja a pozíciót! Arról szó sincs (nem is lehet!) , hogy a visszaadás mértéke "mekkora" legyen. Ennél az esetnél ráadásul a pályaelhagyás egymás melletti szituációban történt, idő előnye Heminek nem származott! A pozíciót meg visszadta.. A versenybíróság óriási öngólt lőtt, maradva a focinál "a bíró nem volt következetes".
Hemit spec én rühellem, Kiminek "járt" volna ez a győzelem! Érdekes futomok jönnek, sikerült talán még több nézőt a tv-elé, lelátóra ültetni. Ha eddig ez esetleg gond lett volna.
Ja, és hajrá Vettel!:))
Aces 486959 2008. szeptember 7. 21:47
Válasz erre
De még öt futam van:D
Amúgy jogos mert a ha Kimi nem mutat valamit Monzában akkor neki elúszott a bajnokság és onnantól én is azt mondom hogy támogassa. Mert inkább Massa nyerjen mint Hamilton.
Schumi7vb 486958 2008. szeptember 7. 21:41
Válasz erre
Massának 4 futammal a vége elött már támogatnia kellett Rejkót,most is ennek kellene jönnie,de persze fordítva.
Aces 486957 2008. szeptember 7. 21:34
Válasz erre
Én is egyetértek a büntetésekkel kapcsolatban.
Nem tudom mit gondoltok de én úgy vettem észre hogy Kimi nem az eső miatt hanem defekt miatt csúszott ki. Ezt abból gondolom hogy mikor már állt az autója a bal hátsó kerék defektes volt pedig a hátulja nem is ért a falhoz.
Azzal viszont nem értek egyet hogy Kiminek támogatnia kéne Massát szerintem ez még korai. GO KIMI!
Schumi7vb 486956 2008. szeptember 7. 20:47
Válasz erre
Gabi 486955 2008. szeptember 7. 19:56
Válasz erre
Szia Raybirg 89!
Senki nem haragszik a véleményedért, csak legközelebb próbáld meg egy kicsit kultúráltad formában megtenni, káromkodás nélkül.
A dolgot érzelmi alapon közelíted meg, úgy pedig nem lehet reális képet alkotni. Szerintem nem sok ember ismeri betéve a forma-1 szabálykönyvét, ezért nem árt bármilyen véálemény nyilvánítás előtt tájékozódni.
Az egyértelmű, hogy az előző versenyen a Ferrari csapat hibázott, nem Massa, ezért nem őt büntették, most pedig Hamilton hagyta el a pályát, tehát ő hibázott. Azon lehet vitatkozni, hogy mit jelent a visszaengedés, ez a bírák dolga, de valószínűleg a szabálykönyv szerint nem történt meg.
A Ferrari-segítésről pedig csak annyit, hogy tavaly egy szót se szólhatott volna a Mclaren, ha eltiltják a tavalyi és idei évtől a kémbotrány miatt, ezzel szemben Hamilton az utolsó versenyig harcban volt az egyéni címért.
Saját véleményem szerint Massa sokkal jobban megérdemelné a VB címet, mint Hamilton, akit elismerem, hogy nagyon nagy tehetség, és veleszületett érzéke van az autóhoz, de emberileg egy nulla.
Gabi
Raybrig_89 486954 2008. szeptember 7. 19:43
Válasz erre
Ugyan ahogy elnézem itt jellemzően Raikonnen/Ferrari uralom van,de azért leírom a véleményemet,talán nem haragszotok meg érte:)

Undorító ami mostmár a Forma-1-ben is megy,egyszerűen nevetséges és egyben felháborító! Az előző futamon a Ferrari incidensét érdekes módon nem siettette senki sem,hogy na vegyék már el Massa-tól az első helyet,neem szegény Massa olyan nehezen szerezte meg,nem vesszük el tőle! Csak valamikor később született meg az ítélet, a bizonyos 10.000€-s büntetésről,biztosan csőd közeli helyzetbe juttatta szegény Ferrarit,no comment...

Most pedig itt van a Hamilton/Mclaren eset.. Hamilton ahogyan az kell,mivel látta hogy szabálytalan dolgot követett el akarattal-akaratlanul is,visszaengedte Raikonnent az első helyre,aztán pedig (szemét módon?) visszaelőzte.. Raikonnen kiesett,Hamilton befutott,megtörtént a díjátadó ceremónia,lehet boldogan hazamenni.. Ééés mit ad isten, kb. 3 órával a futam vége után,máris meg tudták hozni az ítéletet,hogy neem..nem pénzbírságra büntetjük a Mclaren-t... hátrébb rakjuk 2 helyezéssel! Milyen érdekes a két dolog között felfedezhető külömbség.. Ha ferrari-ról van szó,akkor senkinek sem sürgős az ítélet meghozása,majd ha meghoztuk akkoris csak egy enyhébb büntetés,viszont ha mclaren-ről,akkor sürgős a dolog,csináljuk gyerekek,vegyük el azokat a fránya pontokat!

Mégis mit kellett volna Hamiltonnak csinálnia? ne vágja le a kanyart,hanem akasszon be szépen Kiminek? Az jobb lett volna? Vagy miután levágta a kanyart nem csak Raikonnent kellett volna elengednie,hanem az egész mezőnyt? Nevetséges az egész... Ráadásul azután,hogy Kimi kiesett,azt is lehet látni,hogy ígyis-úgyis elé került volna Hamilton.. akkor meg ugye elég nehéz lenne azt mondani,hogy csakis a levágásnak köszönhetően került Massa elé!

Mindenesetre,ha a Mclaren ezen pontok hiánya miatt fog "lecsúszni" a VB címről,akkor a Ferrari kurvára kihúzhatja majd magát,hogy milyen szépen csinálták!
Schumi7vb 486953 2008. szeptember 7. 19:08
Válasz erre
Go Go Massa!
A végét jól elcseszte kimi,mostantól massát kell támogatnia!
GUGEE 486952 2008. szeptember 7. 18:41
Válasz erre
Csak kivárta a kis Massa!Egyébként nem ment rosszul!
Kimi elött meg le a kalappal,szeretem mikor lemegy elötte a redöny!
Én még nem írtam le!
Most ,hogy Alonso csak szenved a Renaultnál,már csak azért drukkolok,hogy az a nagyképű,beképzelt Hami ne nyerje meg a bajnokságot!
Hajrá FERRARI_hajrá KIMI!
G
GUGEE 486951 2008. szeptember 7. 18:36
Válasz erre
Igazad van!
Ahogy elnézem eléggé drága,ennyi pénzért már maratást kapsz.
HLJ.com ról rendelsz, minden egyes darab után ki kell fizetni a küldés költségeit!
Én a netröl szoktam képeket letölteni,s van egy korreai fickó(aszt hiszem az)annak a munkáit szoktam nézegetni.Nagyon sok jó ötletet ad,rugalmasan kezel mindent,nem fél szétvágni a siker reményében a kit-et!
http://www.cifesystem.com
G
Schumi7vb 486950 2008. szeptember 7. 18:32
Válasz erre
Massa nyert utólag,hamit 25 secre megbüntették.
KossuthLajos 486949 2008. szeptember 7. 14:48
Válasz erre
GUGEE 486948 2008. szeptember 7. 13:08
Válasz erre
Öszinte leszek!Nem is hallottam róla.De én nem vagyok szint szerintem,mert nem olvasok egyetlen újságot sem.
Próbáld meg máshol,nem hiszem ,hogy annnyi f1-es lenne benne!
G
KossuthLajos 486947 2008. szeptember 7. 12:00
Válasz erre
Akkor ismételten megkérdezném:

Ismeri valaki a Model Graphix nevű újságot? Érdemes megvenni? Mik vannak benne? Esetleg valakinek elektronikus formában?

Elektro!
Légyszí kímélj!
GUGEE 486946 2008. szeptember 7. 11:47
Válasz erre
932955
932955

És lássatok csodát!
Ényém lett a hőn áhított trófea:Schumi 2006-os Ferraria 1:24 Red Line!
A gépállat ami megfutotta azt a fantasztikus kvalifikációs kört Suzukában!
Nagy küzdelem volt,de a szarrágó ,beszari licitálókra mindig lehet számítani!
G
NGPETI 486945 2008. szeptember 4. 19:13
Válasz erre
KossuthLajos 486942 2008. szeptember 2. 21:57
Válasz erre
Ismeri valaki a Model Graphix nevű újságot? Érdemes megvenni? Mik vannak benne?
JazzZ 486941 2008. szeptember 2. 18:21
Válasz erre
GUGEE 486940 2008. szeptember 2. 18:15
Válasz erre
3216
3216
TomPrycePhotos 078
TomPrycePhotos 078
gp76tompryce
gp76tompryce
TomPrycePhotos 069
TomPrycePhotos 069
tpautographqs10
tpautographqs10
3209
3209
Pryce
Pryce
tprycesagp76nk5
tprycesagp76nk5

Valahol találtam és megosztom veletek!
Mind Tom Pryce járgánya volt!
G
Bebá 486939 2008. szeptember 2. 15:39
Válasz erre
Csak és kizárólag a Tamiya Compound Fine és Finish-t használom,de kitartóan.
Schumi7vb 486938 2008. szeptember 2. 13:36
Válasz erre
Köszi,csak fehér-sárga van,a fekete az matrica.Te mivel szoktad polirozni?
Bebá 486937 2008. szeptember 1. 23:08
Válasz erre
Schumi!
Miután nincs ilyen kocsim, csak ismerve a színeket először fehér, kitakarás, majd a sárga.Nyílván ezután a fekete,ha van ez a szín a kasznin.A sárga-fehér szín talál-
kozásánál a "szint külömbség" tökéletes szintbehozása csiszolással,majd polírozás.
Schumi7vb 486936 2008. szeptember 1. 21:39
Válasz erre
Bebá!

A Renault Re30b kaszniját te hogyan fújnád le?
Schumi7vb 486935 2008. szeptember 1. 21:34
Válasz erre
pincurit drágán adod az autókat...
Schumi7vb 486934 2008. szeptember 1. 21:31
Válasz erre
schumi10
schumi10

ezt akarom megcsinálni,pár dologtól eltekintve ugyan az mint amit braziliában használtak
merciboy 486933 2008. szeptember 1. 21:04
Válasz erre
az autók 10eft,emberkék 4eft.ha valaki be tudja ezeket szerezni akkor sok sikert.a ferkát azthiszem be lehet még.nekem is sokba vannak.
GUGEE 486932 2008. szeptember 1. 20:52
Válasz erre
jos 486931 2008. szeptember 1. 20:51
Válasz erre
GUGEE 486930 2008. szeptember 1. 20:51
Válasz erre
Süsd meg!Azt nem írtad,hogy teszt autót akarsz!
G
merciboy 486929 2008. szeptember 1. 20:43
Válasz erre
DSC00033
DSC00033
DSC00034
DSC00034
DSC00035
DSC00035
DSC00036
DSC00036
DSC00037
DSC00037
DSC00038
DSC00038
DSC00031
DSC00031
DSC00032
DSC00032

eladó f1 ritkaságok!bontatlanok, matricályuk hibátlan.20/5150067
JazzZ 486928 2008. szeptember 1. 20:04
Válasz erre
én innen! ez se rossz, csak nincs annyi letöltés..
www.gphungary.hu/
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28., 29., 30., 31., 32., 33., 34., 35., 36., 37., 38., 39., 40.,
41., 42., 43., 44., 45., 46., 47., 48., 49., 50., 51., 52., 53., 54., 55., 56., 57., 58., 59., 60.,
61., 62., 63., 64., 65., 66., 67., 68., 69., 70., 71., 72., 73., 74., 75., 76., 77., 78., 79., 80.,
81., 82., 83., 84., 85., 86., 87., 88., 89., 90., 91., 92., 93., 94., 95., 96., 97., 98., 99., 100.,
101., 102., 103., 104., 105., 106., 107., 108., 109., 110., 111., 112., 113., 114., 115., 116., 117., 118., 119., 120.,
121., 122., 123., 124., 125., 126., 127., 128., 129., 130., 131., 132., 133., 134., 135., 136., 137., 138., 139., 140.,
141., 142., 143., 144., 145., 146., 147., 148., 149., 150., 151., 152., 153., 154., 155., 156., 157., 158., 159., 160.,
161., 162., 163., 164., 165., 166., 167., 168., 169., 170., 171., 172., 173., 174., 175., 176., 177., 178., 179., 180.,
181., 182., 183., 184., 185., 186., 187., 188., 189., 190., 191., 192., 193., 194., 195., 196., 197., 198., 199., 200.,
201., 202., 203., 204., 205., 206., 207., 208., 209., 210., 211., 212., 213., 214., 215., 216., 217., 218., 219., 220.,
221., 222., 223., 224., 225.