/ Fórumok / Versenyek, rendezvények /

HungaroCon

Minden évben rendezek néhány Science-fiction találkozót, ezek közül az egyik a HungaroCon. Idén szeretnék bővíteni a találkozó programját ezért felkértek, hogy szervezzek egy Scifi makettezős részt. Ehhez helységet és asztalokat bocsáltanak a rendelkezésünkre, én meg segítséget kérnék azoktól akiknek az ilyen rendezvény szervezésben nagyobb tapasztalata van:) tovább válallkozó szellemű makettezőket keresünk, akik hajlandóak kiállítani/versenyeztetni munkáikat, esetleg előadást/látvány makettezést tartanának!
Mindenki észrevételét, 5letét, segítségét szívesen várom!
Üdv:
Macal
A topikhoz csak bejelentkezett felhasználók tudnak hozzászólni. Kérem, jelentkezzen be itt!
Macal 498961 2009. július 12. 14:50
Válasz erre
Mástnem majd a földön kerülgetjük őket :)
Macal 498959 2009. július 12. 11:40
Válasz erre
Biztos meg lehet oldani :)
zsury 498958 2009. július 11. 21:47
Válasz erre
Szia Macal! Eddig öt makett... elfér? :DDD
Macal 498955 2009. június 30. 20:51
Válasz erre
Figy, most elég sok a dolgom, de asztal szerintem lesz, meg lehetőség is, de ezt inkább velük kéne megbeszélned. Én pl tavaly szervezős voltam így nem kellett fizetnem.
kocka 498954 2009. június 30. 14:28
Válasz erre
Macal!

Te akkor mész?
Én erősen fontolgatom, hogy barátnőmmel lemegyünk, írtam is az illetékesnek ez ügyben.
Mondtam, hogy én vinnék stb... aztán visszaírt, hogy lesz vitrin meg mi egymás.
Te viszel valamit? Illetve még annyit, hogy kell-e ottan látvány makettezni+ ha mi viszünk meg kiállítunk stb... kell-e fizetni belépőt? Vagyis neked kellett-e tavaly?
Üdv: Kocek
Macal 498951 2009. június 25. 21:25
Válasz erre
ÜDv Urak!

Idén is megrendezésre kerül a rendezvény, úgyhogy kéretik minnél több scifis arcot magunkkal rángatni és lejönni egy nagyon tuti hétvégére:)
Infó:

HUNGAROCON 2009.
XXIX. Országos sci-fi találkozó programja

Rendező: Avana – Magyar Tudományos Fantasztikus Művészetért Országos Egyesület
Jelentkezési cím: 3100 Salgótarján, Fáy A. krt. 86.
Társrendező: József Attila Művelődési és Konferencia Központ,
Szállás: Lorántffy Zsuzsanna kollégium, Salgótarján Kissomlyó út 4.

Helyszín: JAMKK – Salgótarján, Fő tér 5.
Jelentkezési cím: AVANA Egyesület 3100. Salgótarján, Fáy A. krt. 86.
Telefon: 06/32/317-496; vagy a 06/20/974-17-81

Időpont: 2009. július 24-26.

Július 24. Időtartam: 14h–24h

Párhuzamos program: Literátor műhely (12 h-tól JAMKK, 17 h-tól a kollégium)
Megnyitó – A képregény-kiállítás és az Ufómagazin képzőművészeti pályázat
Vásárhelyi Lajos: 3D-s térhatású vetítés. (Szegényember hologramja)
Zalatnai Zámor: Egy szupernóva élete: Alfred Bester élete és munkássága
SZÍRIUSZ Egyesület: László Endre: Szíriusz kapitány
Csupor Béla: Hogyan készítsünk sci-fi honlapot?
vacsora tábortűz mellett

Július 25. Időtartam: 10h–18h

Párhuzamos programok:

Literátor műhely
M.A.G.U.S. Szerepjáték verseny és
Vampire Kártyajáték verseny
A Runa táborosok bemutatkozása
Warhammer bemutató játék és verseny
Makett kiállítás; vetélkedés a közönségdíjért

Időtartam: 10h–23h

Mórocz Tibor: Álomvilág - Dreamworlds, a Tuan kiadó új scifi - fantasy elemű világa
Pete László: Utópia
Dr. S. Sárdi Margit: Elza pilóta, avagy hogyan bánik egy szerző a hőseivel
Karcolat Irodalmi és Művészeti Tehetségkutató Egyesület bemutatkozása
Lőrinczy Judit: Negyvenhárom másodperc (5 perces színmű)
Szabó Sándor és írótársai: "Ómagyarország - regényírás, világépítés és az internet nyújtotta lehetőségek. Egy félresikerült blogkísérlet nyomában..."
Díjátadások:

Ufómagazin pályázata
Képregény rajzolók pályázata
„Preyer Hugo emlékére” novellaíró pályázat
Zsoldos Péter-díj

Vacsora a díjazottak tiszteletére

Július 26. Időtartam 10h–15h

Vélemények cseréje egy újsághír nyomán: „Helló Sci-fi írók! Hol marad a jövő, amit ígértetek?”
Vendégeink: László Zoltán és Bán János a 2008. évi Zsoldos Péter-díj győztesei
és a 2009. évi győztesek.
FÓRUM a 2009. évi Zsoldos Péter -díjra nevezett művekről,
valamint a „Preyer Hugo emlékére” novellapályázatra beérkezett művekről.
Beszélgetés a zsűri tagjaival, az írókkal és az olvasókkal.

A programváltoztatás jogát fenntartjuk!

RÉSZVÉTELI ÁRAK:

Literátorműhely:
4000 Ft/3 nap
1500 Ft/1 nap

Szerep és kártyajátékra a Tuan Kiadónál kell jelentkezni!

Főprogram:

Július 24. Péntek:
Belépő, napijegy: 1500 Ft.
Vacsora: 700 Ft. (tábortűz a kollégium kertjében)
Szállás: 2200 Ft. (kollégium, 4 ágyas szobák)

Július 25. Szombat:

Belépő, napijegy: 2200 Ft.
Vacsora: 1700 Ft. (La Fiesta étterem)
Szállás: 2200 Ft. (kollégium, 4 ágyas szobák)

Július 26. Vasárnap:
Belépő, napijegy: 1500 Ft.

KEDVEZMÉNYEK

A háromnapos belépő csak: 4800 Ft

Házasoknak egy nap ingyen: 7300 Ft
Avana tagoknak 20% kedvezmény.

Egy előadásra a belépő ára: 700 Ft

A 07.15-ig jelentkezőknek 10 % kedvezmény jár!
A kedvezmények nem vonhatók össze.

Aki az utolsó pillanatban döntene úgy, hogy velünk tölti ezt a hétvégét, annak sem kell otthon maradnia, mert a helyszínen is elfogadjuk a jelentkezést.
A jelentkezést küldd az alábbi címre: bodi.ildiko@chello.hu vagy: Bódi Ildikó 3100. Salgótarján, Fáy András krt. 86.
Részvételi szándékod telefonon is jelezheted: 06/20/974-17-81; 06/32/317-496
Salieri 498950 2008. július 27. 19:32
Válasz erre
Macal!
Szerintem meg mond meg az újságosnak,hogy adja oda mer benne vagy:D
gyurmakoma 498949 2008. július 27. 18:29
Válasz erre
macal
másold ki a képet és nyomtasd ki,kereteztesd be
Macal 498948 2008. július 27. 18:28
Válasz erre
Elektrolakatos 498947 2008. július 27. 18:27
Válasz erre
Gyurma!

ha tied az újság akkor vigyázz rá mert nagy érték..Macal éppen most próbál valahonnan felhajtani egy példányt! :D
gyurmakoma 498946 2008. július 27. 18:24
Válasz erre
macal a blikkben
macal a blikkben

itt a teljes cikk is hozzá.
gratula
Macal 498945 2008. július 27. 18:22
Válasz erre
Szija Gabi!

Nagyon szeretnék a rendezők, ha rendszeres lenne, és mivel elég sok kategória van már a rendezvényen a novellaíró pályázattól kezdve a képregény versenyen keresztűl a festőpályázatig, az a terv hogy a makettes részét is ilyen komolyabbra turbózzuk fel:) Én jövőre biztos ott leszek:)
Elektrolakatos 498944 2008. július 27. 18:19
Válasz erre
A cikkben í kép címe: Zsigrai Zoltán (23) űrhajó makettje a Csillagok háborújából ismerős
A cikkben í kép c...

itt a cikkhez tartozó kép is!
Gabi 498943 2008. július 27. 18:15
Válasz erre
Szia Macal!

Gratulálok a részvételhez, és hogy sikerült a makettezést népszerűsítenetek. A képek alapján jó buli volt, remélem sok hasonló lesz még.

Gabi
Elektrolakatos 498942 2008. július 27. 18:12
Válasz erre
Mivel jelzést kaptam, hogy regisztrálatlanul nem olvasható így ide másolom a blikkről a cikket!



Tessék a Csillagok háborúja kicsiben

SALGÓTARJÁN – Sci-fi-őrület Sajgótarjánban! A tudományos-fantasztikus világ megszállottjai adnak egymásnak randevút a nógrádi megyeszékhelyen, ahol a 28. Hungaroton országos sci-fitalálkozót rendezik. – Ilyen űrhajómakettje senkinek sincs a világon – büszkélkedett Zsigrai Zoltán (23), aki gyerekkora óta alakítgatja a képen is látható „csillagháborús” makettjét. A találkozó hangulatát alaposan felturbózta a Holdat is megjárt amerikai űrhajós Edgar Mitchell napokban tett kijelentése, miszerint idegen lények már felvették a kapcsolatot a Földdel. A Blikk tavasszal autóbalesetben elhunyt munkatársának, Trethon Juditnak édesanyja veszi át azt az életműdíjat, amelyet az európai sci-fi-találkozón ítéltek oda a scifi-szakértőnek.

K. I.

Macal 498941 2008. július 27. 17:58
Válasz erre
Plakátok a városban
Plakátok a vá...
újságkivágás a koleszban...

ahol megszálltunk éjszakánként
újságkivágás a...
Macal a helyszínen

heroikus póz nevű skill gyakorlása közben...:D
Macal a helyszínen
a reklámunk:)

amit vendéglátóink bocsáltottak rendelkezésünkre
a reklámunk
A standunk:)
A standunk
Vitrin1

Kaptunk vitrint is:)...
Vitrin1
Vitrin2

amit jól be is rendeztünk:)
Vitrin2
és még asztalt is kaptunk külön
és még asztalt is...
berendezés...
berendezés
előadás 1.

Macal akcióban:)(Y)
előadás 1
Előadás 2.

és választoltam sok felmerülő kérdésre
Előadás 2
innen jöttem:)

és ide látogassanak nyugodtan, ha felkeltettem érdeklődésüket:)
innen jöttem
vacsi:)

(részlet):D
vacsi
Társaság..

Részlet:) Volt amikor 30-35en (ha nem többen) csevegtek a tűz közvetlen közelében vagy környékén!
Társaság
Macal kaja:p

Jól bekajáltam párszor:)
Macal kaja:p
aztán megvakartam az agyam:D
aztán megvakartam...
nyársalás:):P
nyársalás:):P
Másnap a Birodalom ellenőrzött minket

Aztán mikor rendben talált mindent visszatért a csillagrombolójára:) Érdekesség, hogy a fickó hangja is olyan rádiós volt mint a filmekben:) Nagyon hangulatos jelmez:) Amúgy az első nap Klingon lányok oszották a szórólapokat, sajnos őket nem tudtam lefényképezni, nem volt nálam a gép:S
Másnap a Birodalom...
látványmakett 1.

Látványmakettezés címén egy Retro-Scifi makettet kezdtem el csinálni, eddig jutottam vele. Egy fiktív múlt témájú makett lesz, "mi lett volna ha a németek pár évvel tovább húzzák a háborút" nagyjából 1947-48 környékére datálódott fiktív páncélvadásszal/rohamlöveggel...
látványmakett 1
látványmakett 2.

És drága szerelmem (Veronika) is haladt szépen a Me-262 esével, amit a rendezvényen kezdett el építeni. Külön érdekesség, hogy úgy döntött egy amerika zsákmány gépet épít belőle, amerikai jelzésekkel:)
látványmakett 2
Díjátadók 1.
Díjátadók 1
Díjátadó 2.

A rendező Úriember kezei alatt a beérkezett novellapályázatok:)
Díjátadó 2
Díjátadó 3.

Regényekről a zsűri...
Díjátadó 3
Díszvacsora

A rendezvény hagyományai szerinti utolsó este díszvacsorája, ahol a tombolasorsolás is volt. Természetesen utánna a koleszben ment a tábortűz és a buli:)
Díszvacsora
kilátás az étteremből
kilátás az é...
Vendégkönyv...

...melybe a Vendéglátóink kérésére bejegyzést ejtettünk:)
Vendégkönyv

Szevasztok Hölgyek és Urak!

Jelentem sikeresen és egyben hazaérkeztünk a HungaroCon 2008 rendezvényről! A lent töltött 3 éjszaka és nap igencsak nagy élmény volt! Számos program, előadás, filmvetítés közül azt se tudtuk mikor melyikre menjünk! A rendezvényen több kiadó, antikvárium és üzlet vett részt, jómagunk is bevásároltunk könyvekből, ugyanakkor nyertünk is egyet a tombolán:) Sajnos a makettezős részt csak mi képviseltük, többen jelezték hogy egyéb elfoglaltságaik miatt nem tudtak jönni, pedig a szervezők hajlanak a felé, hogy a minden évben megrendezendő eseménysorozaton egy nagy makettes találkozó is rendszeres legyen.
Mindenesetre az előadásom türelmesen és kíváncsian végigülték, sőt, többen utánna személyesen is érdeklődtek! Sikerült felkeltenem az érdeklődés sokaknál, 10 évestől 70ig jöttek és csak lestek:) Többen jelezték, hogy regisztrálnak itt az oldalon, ugyanakkor megkaptam a következő felkérést egy előadásra itt pesten, és külön örömömre szolgál, hogy az új ismeretségeken túl lehetőséget kaptunk, hogy egy klub részesei legyünk, és klubhelységben folytathatjuk makettező tevékenységünket:) Reméljük összejön és tudunk majd élni az új lehetőséggel, és klubhelységben egy újabb makettklubbal tudjuk gyarapítani a makettezők körét, mely pótolja az erzsébeten jobblétre szenderült előzö klubbot!
A díjátadókon azontúl, hogy több Zsoldos Péter díjjal kitüntett író is megjelent, nagyon jó volt a hangulat, dedikálásra is lehetőség nyílt, valamint Lőrinc L. László is tiszteletét tette. A rendezvény írói részének volumenére jellemző, hogy novella és regény kategóriában több mint 2000oldanyi írás érkezett közel 40 pályázótól, ugyanakkor a képregényrajzoló pályázatra is 22en küldtek be pályázatokat, többen 2nél is többet! Ezek is mind ki voltak állítva üveglapok mögött.
A szervezők azt szeretnék, hogy a makettező rész is egy ilyen méretű eseménnyé nője ki magát, úgyhogy scifi kedvelő barátaim: Szedjük össze magunkat, és azontúl hogy egy frappáns évenkénti kiállítást szervezhetünk lehetőségünk adódott, hogy megszervezzük az ország első kimondottan scifi témájű makettversenyét is!
Most hirtelen ennyi, a saját oldalamra majd felteszek egy nagyon részletes élménybeszámolót az eseményről, de most egyenlőre pihenek egy kicsit, ugyanis éjszakánként hajnali 2-5ig tartott a dínom-dánom:D
ÜDv:
Macal
ági 498940 2008. július 27. 17:27
Válasz erre
Bocsi a figyelmetlenségért, de azért köszi!
Elektrolakatos 498939 2008. július 27. 16:16
Válasz erre
Nos eme kérdéseddel kissé elkéstél...lásd 12-es hszt ebben a topikban!
ági 498938 2008. július 27. 15:06
Válasz erre
Szeretnék többet megtudni mikor és hol lesz ez HungaroCon, kik vehetnek részt...
Elektrolakatos 498937 2008. július 26. 14:10
Válasz erre
Elektrolakatos 498936 2008. július 25. 19:30
Válasz erre
Macal 498935 2008. július 11. 10:36
Válasz erre
Scifi Kedvelő Uraságok!

Aki szeretné kiállítatni valamely makettjét a Hungaroconon, az kérem keressen meg a mailemen (macal(at)freemail.hu) hogy megbeszéljük a részleteket! Ha valaki jönne is, akkor az is ezen a címen keressen meg. Ha szeretnétek versenyt is, akkor 800 a nevezés és szintén ide írj a makett adataival!
Üdv:
Macal
Macal 498934 2008. május 23. 08:28
Válasz erre
Szevasztok!

Újabb, ámbátor fontos információk!:):

Szállás: Lorántffy Zsuzsanna kollégiumban. Lehetőség van a szállás udvarrészén nyárs/kertisütögetésre!:)
Ár: 1800 Ft/éjszaka/fő. A szállás megrendelése ügyében írj Nekem! (macal@freemail.hu)
A szobák 4 ágyasak, de megoldható, hogy ha valaki egyedül, vagy a párjával kettesben akar lenni. Akkor úgy kérem a szobákat és csak annyi ágyat húznak.

Nevezés: Jelenlegi állás szerint 800 pénz lesz, de amennyiben napi jegyet vagy többnaposat veszel, akkor ingyenes.
Étkezés egyénileg, kilátásban közös tűzes banzáj!

Ha nevezni szeretnél kérlek szintén a címemre írjál, amennyibe kérdésed van szintén!

Üdv:
Macal
kocka 498933 2008. május 17. 13:58
Válasz erre
és arról lehet valamit tudni h mennyi lesz 3 napra a jegy?
Meg hogy milyen kategoriák meg h lesz ez az egész verseny? :D
kicsit sokat kérdezek:-)
Macal 498932 2008. május 17. 13:42
Válasz erre
Még várom a levelüket, azt írtam hogy kéne valami faházas megoldás, ahol mindenkit egyben lehetne tartani, amennyiben van ilyen, akkor így leszünk elszálásolva. A dolog legutolsó álláspontja szerint a nevezési díjat lefaragtuk, de még nem született megegyezés, azt biztos ha valaki megveszi a háromnapos beugrót nem kell fizetnie a nevezésért.
A díjazásról:
Az oklevél mellett tárgynyereményekben gondolkodunk, ám ez még nagyon képlékeny, amit szeretnénk mindenképpen tárgyi nyereménnyel jutalmazni, a gyermek kategória, a best of, és a közönség díj, amire a tárlat megnézése után a látogatók adhatják le voksukat, közönségszavazás lesz. Ez utóbbi biztos nem marad el.
Friss hírekkel azonnal szolgálok, amint megkapom a válaszleveleket!
Üdv:
Macal
kocka 498931 2008. május 17. 12:55
Válasz erre
Szállás és ilyen lesz? vagy mindenki magának intézi?
kocka 498930 2008. május 12. 18:56
Válasz erre
Nagyon szívesen:D Reméljük el is tudok menni,mert az idén akárhányszor betzerveztem valamelyik versenyt juszt se ugy jött össze:D
Macal 498929 2008. május 7. 19:17
Válasz erre
Igazából úgy néz ki én végig ott leszek, az első nap tartanom kell az előadást ugyebár, aztán három napig jobb dolgom nem lévén makettezek:) ha jössz te is kiűlhetsz, legalább lehet valakivel dumálni is:)
kocka 498928 2008. május 7. 16:33
Válasz erre
Akkor az első nap lesz a makettölés:D
Macal 498927 2008. május 3. 08:02
Válasz erre
HungaroCon 2008 - programterv

XXVIII. Országos sci-fi találkozó programterve

Helyszín: JAMKK – Salgótarján, Fő tér 5.
Időpont: 2008. július 25-27.
Rendező: Avana – Magyar Tudományos Fantasztikus Művészetért Országos Egyesület
Társrendező: József Attila Művelődési és Konferencia Központ

Július 25:

12.00 : A Literátorműhely-, a Makett kiállítás és verseny kezdete
14.00 : Megnyitó
14.30 : Megmagyarázhatatlan jelenségek Amerikában - Pusztay Sándor (Ufómagazin főszerkesztője)
15.30 : Hogyan készül…? - makettezők a makettről; helyszíni makettkészítés
16.00 : Athenaeum 2000 Kiadó Kft. bemutetkozása - Budapest
16.30 : Tuan Kiadó bemutatkozása - Budapest
17.00 : Atlantisz legendája - Fazekas Beáta (Kyra Potter)
20.00 : Vacsora tábortűz mellett

július 26:

10.00 : Vampire Kártyajáték verseny és a M.A.G.U.S. szerepjáték verseny kezdete
11.00 : Író-olvasó találkozó két Zsoldos Péter díjat nyert íróval - Kasztovszky Béla és Nemere István
13.00 : Nanotechnológia - Babcsán Norbert
15.00 : Társadalmi utópiák - Pete László
17.30 : Díjátadások - Képregény rajzolók pályázata - Preyer Hugo emlékére novellaíró pályázat - Zsoldos Péter díj
19.00 : Svédasztalos vacsora a díjazottak tiszteletére

július 27:

10.00-15.00: 10 ÉVES A ZSOLDOS PÉTER DÍJ.
Vendégek: az elmúlt 10 év Zsoldos Péter díjas írói.
FÓRUM – kerekasztal beszélgetés a 2008. évi Zsoldos Péter díjra nevezett művekről. Beszélgetés a zsűri tagjaival, az írókkal és az olvasókkal.
kocka 498926 2008. május 2. 18:24
Válasz erre
valami fejlemény?
kocka 498925 2008. április 8. 18:27
Válasz erre
Macal 498924 2008. április 8. 11:13
Válasz erre
kocka 498923 2008. április 8. 00:40
Válasz erre
HUNGAROCON 2008.

XXVIII. Országos sci-fi találkozó programtervezete

Rendező: Avana Magyar Tudományos Fantasztikus Művészetért Országos Egyesület
Társrendezõ: József Attila Művelõdési és Konferencia Központ
Helyszín: JAMKK Salgótarján, Fõ tér 5.
Tervezett idõpont: 2008. július 25-27.

Július 25:
14 óra: Megnyitó A képregény- és Szügyi Gábor kiállításának megnyitója, az alkotók bemutatásával. Vendég: Athenaeum 2000 Kiadó Kft. - Budapest
15 óra: Nanotechnológia Babcsán Norbert
17 óra: Atlantisz legendája Fazekas Beáta (Kyra Potter)
20 óra: vacsora tábortűz mellett

Július 26:
10 óra: Fantasztikus képregények a Magyar Képregény Akadémia - Fritz Zoltán
11 óra: Író-olvasó találkozó két Zsoldos Péter díjat nyert íróval Kasztovszky Béla és Nemere István
12 ebéd
13 óra: Több generációs űrhajók Dr. Galántai Zoltán
15 óra: Társadalmi utópiák Rapolyi László
17, 30 ó: Díjátadások Képregény rajzolók pályázata Preyer Hugo emlékére novellaíró pályázat Zsoldos Péter díj
19 óra: svédasztalos vacsora a díjazottak tiszteletére

Július 27:
10-15 óra: 10 ÉVES A ZSOLDOS PÉTER DÍJ.
Vendégek: az elmúlt 10 év Zsoldos Péter díjas írói.
FÓRUM kerekasztal beszélgetés a 2008. évi Zsoldos Péter díjra nevezett művekrõl. Beszélgetés a zsűri tagjaival, az írókkal és az olvasókkal.
Solo 498922 2008. április 5. 17:57
Válasz erre
Salgótarján??
Na akkor már nem olyan biztos, hogy megyek.
Aszittem Pesten lesz valahol. :(
Macal 498921 2008. április 5. 16:07
Válasz erre
Srácok!

A makettek őrzését vegyesen fogjuk megoldani, páran a mokról, illetve a scifis kollegák segítenek ebben. A HungaroCon időpontja: július 25-27 között lesz.
Egyenlőre az Avana egyesület márciusi hírlevelében olvashattok a programokról, nemsoká jön a következő...
www.avana.hu/letoltesek/avanahirlevel_2008_03.pdf
Gabi 498920 2008. április 5. 14:42
Válasz erre
Szia Macal!
Csak egy olyan kérdésem lenne, hogy mikor lesz ez a rendezvény, mert ez számomra még nem derült ki. Van nekik hivatalos honlapjuk? Ha hétvégén van, és ráérek szívesen elmegyek, mert Salgótarján nincs messze, igaz a sci-fihez lövésem sincs.
Gabi
Macal 498919 2008. április 5. 14:23
Válasz erre
Srácok!

Aki jönne Salgótarjánba a HungaroCon rendezvényre, kérem jellezze, hogy kb mit hozna!
ERre azért van szükség, mert le kell majd adni a helyígényünket, ennek függvényében kapunk helységet/asztalt stbt...
Előre is köff...
Jelezni itt, vagy macal@freemail.hu (msn is)
Macal 498918 2008. április 2. 20:59
Válasz erre
Kocka!

Napközben mindig lesz ott valaki tőlünk amúgy is, de egyenlőre még nem jött meg a válasz a levelemre, ami ezzel a kérdéssel foglalkozik. Mivel azonban rajtunk kívűl mások is helyeznek el nagyobb értékeket, szerintem fix, hogy gondoskodik a szervezőgárda az őrzésükről.
Ahogy újabb információkhoz jutok, az első dolgom hogy felteszem ebbe a topikba!
Üdv:
Macal
kocka 498917 2008. április 2. 20:49
Válasz erre
nah közben meg akkor összeszámoltam neked ujra:-D
15 db Sw makett (ami reményeim szerint addig még bővül)
1 db Batmobile
8-9 Gyűrűk Ura dioráma
és végül 3-4 fantsay figura
Eddig ezekkel tudnék szolgálni.

Üdv: kocka
kocka 498916 2008. április 2. 20:46
Válasz erre
A makettek őrzését is akkor gondolom nekünk kell majd csinálni nem?