/ Fórumok / Versenyek, rendezvények /

Ákos Racing - Jászberény

Helló!

A Veszprémben nagy hagyományokkal rendelkező (volt már kettő, ezért harmadik) Ákos Racinget szeretnénk országos szintre emelni. A szabályok nagyon egyszerűek. Olyan makettel lehet nevezni, amit a mai naptól(2008.04.13 a Jászberényi versenyig készít el valaki. Csak megkezdetlen makett lehet. Bármikor be lehet szállni. Akár egy héttel Berény előtt is, csak akkor egy hete van az illetőnek befejeznie a makettet. :) Bármilyen makett lehet. Kicsi, nagy, repülő, autó, csörömp, figura, papír, gyanta, réz. Mindegy.
Csak ez alatt a bő egy hónap alatt készüljön el. Csalni lehet, de csak magadat vered át. :)
Jászberényben külön kategória lesz kiírva számukra.
Aki részt szeretne venni benne, az kérem itt jelezze.

Annak aki nem tudná: Azért Ákos Részing, mert van egy Szabó Ákos nevezetű hírhedten gyorskezű makettező. :) Az ő tiszteletére rendeztük meg az első ilyen versenyünket.
A topikhoz csak bejelentkezett felhasználók tudnak hozzászólni. Kérem, jelentkezzen be itt!
<<< Vissza  
1.,2.
1., 2.
Bendegúz 498970 2008. május 9. 00:39
Válasz erre
minigun oldal

a minigun injekciós tűkből és némi PzIV. futógörgőkből készült
minigun oldal
minigun szembe
minigun szembe
szárazpróba1
szárazpróba1
szárazpróba2
szárazpróba2
szárazpróba3
szárazpróba3
torony
torony
torony2
torony2
torony3
torony3
festés előtt1
festés előtt1
festés előtt2
festés előtt2
festés előtt3
festés előtt3

Nos úgy néz ki kész lesz a gép, ma este nagyjából összeállt, már csak néhény simítás(heggesztés) és jöhet a festés, meg egy kis talaj, aztán kész is van
Samee 498969 2008. május 8. 20:55
Válasz erre
Sziasztok.

Betyárként számomra kötelező a részvétel. :):
Egy zsákmányolt Mustangot csinálok; képek hamarosan.
Talán sikerül befejezni is.

Üdv:
Samee
Bendegúz 498968 2008. május 7. 21:40
Válasz erre
Sziasztok
hosszú hónapok "étvágytalansága" után ismét ihletet kaptam és bele is vágtam egy 1:72-es scifi shermannbe. nagyon remélem hogy sikerül addigra befejeznem, szóval én is jelentkeznék
papgyuri 498967 2008. május 6. 23:24
Válasz erre
Sziasztok!
Háát azt hiszem belevágok... Stug IV Early 1/35, Italeri, dobozból, esetleg egy kis saját tuning. Kezdési idő: 2008.05.05. Remélem kész leszek a versenyre, képek hamarosan.
Üdvözlettel:
papgyuri
apcyrobi 498966 2008. április 29. 11:09
Válasz erre
Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni egy Revell 1/72-es Messerrel. Április 17-én kezdtem, kicsit szétfűrészelem, képek hamarosan!

Üdv.: Apcyrobi
RaPe 498965 2008. április 26. 12:56
Válasz erre
Apróbb alkatrészek
Apróbb alkatrészek
Apróbb alkatrészek 2
Apróbb alkatrészek...
Bal törzsfél
Bal törzsfél
Bal törzsfél 2
Bal törzsfél 2
Jobb törzsfél
Jobb törzsfél
Jobb törzsfél 2
Jobb törzsfél 2
Dobozfedél
Dobozfedél

Sziasztok!

Solo ugyan már tudja, de én a Móváron vásárolt eduard Bristol F2B-vel szeretnék indulni doboz kategóriában, (natúr doboz, NEM profipack). Az egyetlen kiegészítő amit felhasználok, az az eduard övmaratása. Jelenleg a törzsfelek összeillesztése előtt állok.
hofi 498964 2008. április 14. 20:04
Válasz erre
Nos, a makett készen kb. 2x4 cm lesz, ennek ellenére...

Tehát:

Kuznyecov NKL-26 aeroszán, Extratech gyanta+réz makett, 1:72.

Ma kezdem.
Solo 498963 2008. április 14. 14:50
Válasz erre
Megadhatod , de lehet meglepetés is. :)
Ha valami komoly makettet építesz akkor nagyobb a dicsőség ha kész lesz ilyen rövid idő alatt.
Felrakhatsz pár építés közbeni képet is. Csak rajtad áll.
hofi 498962 2008. április 14. 13:13
Válasz erre
Nosza, próbáljuk meg!

Meg kell adni a makett nevét/típusát stb. is?
<<< Vissza  
1.,2.
1., 2.