/ Fórumok / Makettversenyek, rendezvények /

Wolfpack makettkiállítás - Zalaegerszeg

A zalaegerszegi Wolfpack makettklub kiállítása és versenye.
A topikhoz csak bejelentkezett felhasználók tudnak hozzászólni. Kérem, jelentkezzen be itt!
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13.
G-cart 539274 2013. augusztus 8. 20:32
Válasz erre
Sziasztok!
Az előnevezés jelenlegi állása:
K 01 - I. világháborús járművek 1 1%
K 02 - II. világháború nyugati front szövetséges harcjárművek 0 0%
G 01 - Gyerek - Repülő (összevont) 4 3%
G 02 - Gyerek - Harcjármű (összevont) 3 3%
G 03 - Gyerek - Egyéb 4 3%
S 01 - Ifjúsági - Repülő 3 3%
S 02 - Ifjúsági - Harcjármű 5 4%
S 03 - Ifjúsági - Egyéb 7 6%
T 01 - Repülő összevont - kezdő, tanuló 1 1%
T 02 - Harcjármű összevont - kezdő, tanuló 9 8%
F 01 - Repülőgép 1/72 és kisebb összevont - propeller 3 3%
F 02 - Repülőgép 1/72 és kisebb összevont - jet 1 1%
F 03 - Repülőgép 1/48 és nagyobb - propeller 9 8%
F 04 - Repülőgép 1/48 és nagyobb - jet 2 2%
F 05 - Helikopterek összevont méretarány (kivéve 1/144) 1 1%
F 06 - Repülőgép-Helikopter 1/144 1 1%
F 07 - Harcjármű 1/72 és kisebb 4 3%
F 08 - Harcjármű 1/48-1/35 és nagyobb - lánctalpas/fél-lánctalpas 6 5%
F 09 - Harcjármű 1/48-1/35 és nagyobb - gumikerekes 3 3%
F 10 - Dioráma - Repülő 2 2%
F 11 - Dioráma - Harcjármű 2 2%
F 12 - Hajó / tengeralattjáró 4 3%
F 13 - Figura / Figura dioráma - összevont 8 7%
F 14 - Autó - Motor 6 5%
F 15 - Kamion 3 3%
F 16 - Sci/fi - Fantasy 14 12%
X 01 - Papír makett + Minden más 0 0%
X 02 - Ecsettel festett - összevont 7 6%
T 03 - Egyéb összevont - kezdő, tanuló 2 2%

Üdv:G'
McFrost 536242 2013. június 23. 18:52
Válasz erre
G-cart 536215 2013. június 23. 12:14
Válasz erre
Mit ért egy madár a farkasokhoz, medvékhez...
Ha a készítője azt mondja, hogy ez egy farkas, akkor farkas. És különben is farkas. Erről nem nyitok vitát.
Sasvarju 536197 2013. június 23. 08:31
Válasz erre
G-cart 536112 2013. június 21. 22:32
Válasz erre
TRACKER
TRACKER

Sziasztok!
Tibai István fantasztikus felajánlása érkezett meg a mai nap. Az egyedi gyártású, "TRACKER" stílusú, farkas fejjel díszített kést valamely kiemelkedő páncélos makett, vagy dioráma készítője kapja.

Üdv:G'
G-cart 535713 2013. június 15. 13:11
Válasz erre
Egy első hely rendel...Mindegy, hogy melyik kategóriában? ;-)
Pilatus 535689 2013. június 15. 05:41
Válasz erre
Géza ! Egy aranyat légy szíves tegyél félre ! :-D
G-cart 535681 2013. június 14. 21:25
Válasz erre
trophys_WP2013
trophys_WP2013

Ja a kép...:-)
G-cart 535680 2013. június 14. 21:24
Válasz erre
Sziasztok!
2013-as díjaink megérkeztek.
Üdv:G'
G-cart 535271 2013. június 7. 22:15
Válasz erre
Sziasztok!

Előző jelentkezésünk óta újabb cég jelentkezett a börzére.
A Replica csapata is tiszteletét teszi nálunk.

Az előnevezésekből is jött egy nagyobb adag, bízunk benne, hogy hamarosan ömlenek az újabb és újabb makettek.
users.atw.hu/wolfpack/nevezes.htm

Szokásunkhoz híven hamarosan közzétesszük az idei díjak fotóit. Ígérem, most is különlegességeket lehet majd zsákmányolni. Már csak ezért is érdemes lesz nevezni.

Látogassátok rendszeresen a rendezvény honlapját, és persze készülődjetek a versenyre!
Örömteli makettezést és kellemes nyarat kívánunk!
Üdv:G'
G-cart 531354 2013. április 15. 22:19
Válasz erre
Friss hír:

2 új kategóriát írtunk ki!
A legfeljebb 2 év makettező gyakorlattal rendelkező felnőttek nevezhetnek a T01 Repülő összevont és T02 Harcjármű összevont kategóriákba is.
A két "Tanuló" kategóriával szeretnénk elérni, hogy a tapasztaltabb (nem feltétlenül Mester) makettezők mellett kis eséllyel induló újoncok munkáit külön tudja elbírálni a zsűri, így lehetőséget biztosítsunk nekik is a pozitív visszajelzésre és a sikerélményre.

Üdv: G'
G-cart 530501 2013. április 6. 21:41
Válasz erre
WP2013_PLAKAT_PB

Ez lenne a plakát.
WP2013_PLAKAT_PB

Sziasztok!
A WP2013 plakátja.
Üdv:G'
G-cart 529942 2013. március 30. 22:41
Válasz erre
Kedves Makettező Barátunk!

Az Apáczai Csere János Városi Művelődési Központ és az annak makettező klubja szeretettel meghív 2013. augusztus 17-18-án Zalaegerszegre a WOLFPACK 2013 nemzetközi makett versenyre és kiállításra.

A kiállított makettek mellett további érdekes látnivalók, bemutatók és börzések várják a látogatókat. Az idei évben a vasútmodellek is nagy szerepet kapnak.
Ha nem szeretnél a versenyen indulni, de szívesen bemutatnád munkáidat, annak sincs akadálya – helyet biztosítunk makettjeidnek.

A rendezvény honlapján minden fontos információ elérhető, így a folyamatosan bővülő börzések felsorolása, a programok, valamint a korábbi rendezvények fotó archívuma is.
Elérhetőségünk: wolfpack.atw.hu E-mail: wolfpack.zeg@gmail.com

Várjuk a börzések jelentkezését is.

FONTOS! Előnevezés: users.atw.hu/wolfpack/nevezes.htm
Kérjük minél többen éljetek a lehetőséggel!

2013-as kategóriáink:
Kiemelt kategória:
K01 - I. világháborús járművek
K02 - II. világháború nyugati hadszíntér szövetséges harcjárművei

Gyerek kategória (0-12 éves korig)
G01 - Repülő
G02 - Harcjármű
G03 - Egyéb

Serdülő - Ifjúsági összevont kategóriák (13-18 éves korig)
S01 - Repülő
S02 - Harcjármű
S03 - Egyéb

Felnőtt kategóriák (19-111 éves korig)
F01 - Repülőgép 1/72 és kisebb összevont - propeller
F02 - Repülőgép 1/72 és kisebb összevont - jet
F03 - Repülőgép 1/48 és nagyobb összevont - propeller
F04 - Repülőgép 1/48 és nagyobb összevont - jet
F05 - Helikopter összevont méretarány - kivéve 1/144
F06 - Repülőgép - Helikopter 1/144

F07 - Harcjármű 1/48 - 1/72 és kisebb összevont
F08 - Harcjármű 1/35 és nagyobb - lánctalpas/fél-lánctalpas
F09 - Harcjármű 1/35 és nagyobb gumikerekes

F10 - Dioráma - repülő
F11 - Dioráma - harcjármű

F12 - Hajó - tengeralattjáró
F13 - Figura / Figura dioráma összevont
F14 - Autó - Motor
F15 - Kamion
F16 - Sci-Fi/Fantasy

Korcsoporttól független kategóriák
X01 - Papír makett + Minden más
X02 - Ecsettel festett - összevont

A belépés és a makett versenyen való részvétel INGYENES!

Helyszín:
Zalaegerszeg, Apáczai Csere János Városi Művelődési Központ
Apáczai tér 5.

A rendezvény látogatható:
aug. 17. szombat 9:00-18:00
aug. 18. vasárnap 9:00-14:30

Találkozzunk, várunk!

Szekér Géza (G'cart)
Apáczai Csere János Városi Művelődési Központ
Wolfpack Makett Klub
ENDY 509655 2012. augusztus 30. 16:31
Válasz erre
Király lett a videó! :)
Géza le a kalappal!
Gratula!

Üdv: Endy
G-cart 509654 2012. augusztus 29. 22:05
Válasz erre
Sziasztok!
Egy kis Youtube videó, így élvezhetőbb a fényképek áttekintése:-)
www.youtube.com/watch
Üdv:G\'
G-cart 509653 2012. augusztus 26. 19:26
Válasz erre
Sziasztok!

Elkészült a fényképes eredménylista és egy újabb fotóalbum. Ebben Kamovos kolléga fényképeiből is beválogattam.
wolfpack.atw.hu

Jó nézelődést!
Üdv: G\'
G-cart 509652 2012. augusztus 24. 06:14
Válasz erre
Micsoda szemed van, ezt kerestem! Na akkor ma este meglesz a fényképes lista is.
Kösz: G\'
Tibcsi 509651 2012. augusztus 24. 05:42
Válasz erre
Géza,

Ha Szalai Ákos a serdülő (S01) kategóriában indult, akkor Kamovos kolléga itt feltöltött képei között megtalálod az ő MiG-21MF-jét, a 100_5454 számú képen.

Tibcsi
Kamovos 509650 2012. augusztus 23. 17:20
Válasz erre
Szia G-cart!

Az általam feltöltött képek, szabad prédák mindenki számára! :D

Hasznosítsátok egészséggel. :)

Üdv: kamovos
Ákos 509649 2012. augusztus 23. 11:21
Válasz erre
Köszönjük Géza a gyors eredménylistát!

Szerintem a második levél is, ahogy az első is, egy dolgot érdemel: egy DEL gomb, mert csak azt a közismert mondást bizonyítják, hogy \"nagy az isten állatkertje és alacsony a kerítés\".

Felraktam a Facebookra is a képriportom, rengeteg pozitív visszajelzést kaptam külföldről, ottani makettezőktől, versenyszervezőktől, még Franciaországból és Spanyolországból is. Lényegében mindegyikük a nevezett munkák magas színvonalát méltatta.
szapi 509648 2012. augusztus 22. 22:09
Válasz erre
Hali!

Nekem is az első alkalom, hogy eljutottam Zalaegerszegre.
Az odaút kicsit kalandosra sikeredett, de ez csakis az én hibám. Persze okolhatnám a szervezőket. :-))
Igaz csak igen rövid ideig tudtam ott lenni, de ez idő alatt is nagyon sok kellemes élménnyel gazdagodtam.
Gratulálok a szervezőknek, színvonalas versenyt hoztatok össze.
Köszönet Szamurájnak aki évek óta unszolt, hogy elmenjek.
Igaza volt. Megérte a 10 órás vonatozást.
Külön köszönet a \"kisérőimnek\" akik elkalauzoltak a pályaudvarra.

G-kart!

Az irigyekkel ne foglalkozz!
Mindig voltak, mindig lesznek.
Azt nézd akiknek tetszett és örömet szerzett a nálatok eltöltött idő.

Remélem jövőre hosszabb időre tudok menni.

Jövőre Veletek ugyanott!
Lénárd 509647 2012. augusztus 22. 21:20
Válasz erre
Szeretnék gratulálni a verseny nyerteseinek. A klubnak pedig hogy ilyen jó kis rendezvényt hoztak össze, nem kis munkával.
Amit drága levelezőnk nem tud értékelni. Szerintem rendezzen egyszemélyes versenyt magának. A véleményem inkább megtartom magamnak, mert kitiltanának a fórumról. Ennél többet nem is érdemes vele foglalkozni.
Az idei verseny tényleg túltett az átlagoson. 102 versenyző és 268 makett. Ez szép mennyiség. Volt választék makettből a sok börzésnek hála. A gulyás pedig nagyon finomra sikeredett. Remélem jövőre is tudok menni.
G-cart 509646 2012. augusztus 22. 20:27
Válasz erre
Sziastok!
Két nyertesünk után nyomozok: Roháy Dávid és Szalai Ákos. Mindketten ifjúsági kategóriában indultak és nem vették át vasárnap a díjaikat. Valaki ismeri őket?

Keresek továbbá Szalai Ákos MiG-21MF-jéről fényképet.
Szegedi Feri Ju-87D-jéről találtam fotót, Kamovos anyagából szeretném lenyúlni,ha hozzájárul.

Még egy érdekesség a mai napra. Ismét érkezett egy levél.Valószínűleg az előző levélíróval van kapcsolatban,mert teljesen hasonló a stílus és ugyanúgy \"klubtagozás\" megy ezerrel.
Úgy tűnik, hogy azt hiszi(k) hogy minden magyarországi klub,tulajdonképpen egy nagy klub alá tartozik. Jó is lenne egy IPMS...
Ha érdekel benneteket ezt is közzéteszem,mert hát a \"klubtagoknak\" is szól, nem csak a szervezőknek. :-)
Üdv: G\'
fodzsolt74 509645 2012. augusztus 22. 14:50
Válasz erre
Sziasztok!

Nekem első Zalaegerszegi verseny volt, nagyon tetszett a helyszin a szervezés és a vendéglátók kitettek magukért jövöre mindkét napra tervezzük a részvételt Gratula mindenkinek.
Tisztelettel:Fodróczi Zsolt
Miggyuri 509644 2012. augusztus 22. 06:48
Válasz erre
Nekem tetszett a verseny! Csak gratulálni tudok Gézáéknak!

Ami xxx-et és az ő véleményét illeti:
- a versenyek soha nem éremrendelés alapján működtek. Akkor nem kellene verseny, zsűri, meg az egész faxni. Kiírni a nevezési listát és mellé odaírni a nevező által megjelölt érmet, helyezést? Ennek nem nagyon volna értelme és az elnyert címnek sem súlya. A zsűri munkája adott esetekben többórás, megfeszített odafigyelést igénylő, felelősségteljes feladat. Nem tudom xxx próbálta-e már?
Egyébként három dolgot tehet:
1. Jobb maketteket nevez - és akkor több esélye van díjra, helyezésre. 2. Elfogadja a zsűri döntéseit. 3. Otthon marad.
G-cart 509643 2012. augusztus 21. 22:18
Válasz erre
Sziasztok!
Az eredménylista és fotó gyűjtemény már elérhető:
wolfpack.atw.hu

Üdv: G\'
Tivadar 509642 2012. augusztus 21. 16:35
Válasz erre
én nem vagyok klubtag sehol, és mégis több munkám ért el eredményt. (más nevező is van így..) 
Ákos 509641 2012. augusztus 21. 12:26
Válasz erre
Best of Airplanes
Best of Airplanes
Best of Show
Best of Show
Best of AFV
Best of AFV

A képeimből kiemelten ezt a három makettet szeretném megmutatni:
Best of Show (kiállítás legjobbja): Tetanus city sci-fi dioráma. Horvátországból érkezett. Egyedi téma, ötlet, saját építésben, gyönyörű kivitelezéssel, szóval ideális BoS makett.
Best of AFV (legjobb harcjármű): BM-21 roncs, Kovács Imre. Teljesen átépített, lepusztított makett, Imre utánozhatatlan rozsdafestésével
Best of Airplanes (legjobb repülő): Argentin C-47, Géczy Péter. Hatalmas makett (70 cm fesztáv) rengeteg munkával, átépítve, nehéz festéssel, (alu - fluoreszkáló piros)
Nagy örömömre szolgált, hogy a makettek színvonala évről évre nő, idén már minden kategóriában volt olyan munka, ami nemcsak a magyar, hanem a nemzetközi versenyeken is megállná a helyét.

A tegnapi levélhez még egy gondolat.
tripla x ezt írja:
\"Jártam már makettversenyen, ahol a klub tagok nem is nevezhettek!\"
Érdekes, több mint 15 éve járok versenyekre itthon és európában, ilyen versenyt még nem láttam. Viszont a fordítottjára (csak klubtagok nevezhetnek) van példa, pl a világ legnagyobb makettező eseménye, a Scale Modelworld, Angliában (itt csak IPMS tagok nevezhetnek). Biztos tripla x barátunk többet tud nálam.
Ákos 509639 2012. augusztus 20. 22:49
Válasz erre
Géza,
Sajnos ilyen emberek vannak, remélem nem veszi el a kedvedet a jövő évi verseny megrendezésétől.

Általában az ilyen ember olyan, hogy szemtől szembe egy értelmes mondatot sem tud kinyögni, csak a monitor előtt király. Nem érdemes foglalkozni vele, ilyen mentalitással sosem lesz belőle makettező.

Csak pár gondolatot írnék le:

A klubok ellen beszélni nem jó ötlet, hiszen nélkülük nem rendeznének versenyt, workshopokat, stb. Tehát aki a klubok ellen beszél,az a makettezők ellen beszél, így nem lesz népszerű...A klubtagok által készített jó makettek sem véletlenek, hiszen a klubtagok mindegyike más területen jó, és ezt a tudást megosztják egymással. Így rövid idő alatt nagy minőségi javulás érhető el. Ezt egy egyéni makettező sokkal hosszabb idő alatt tudja megszerezni (tapasztalat, én sem voltam klubtag közel 20 évig).

A versenyen induló az indulással elfogadja a verseny szabályait. De ami nincs leírva az az, hogy ha nem tetszik, nem kell nevezni. Ez van, a világ nem rózsaszín.

A zsűritagok a kinevezéssel elfogadják azt, hogy a lehető legjobb tudásuk szerint objektíven értékelnek. A nevezőnek viszont el kell fogadni azt, hogy ez nem másodpercre megy, így nem lehet mérni a döntést, de meg lehet magyarázni. Illetve azt is, hogy egy versenyen a zsűri olyan emberekből áll, akik többet tudnak nála.
Viszont ha az illető odajön a zsűrihez, ami előfordult szerencsére a hétvégén, sokszor, akkor el tud beszélgetni mondjuk velem, és közösen tudjuk elemezni a makettet, a hibáit, erényeit. Ez a követendő példa, hiszen ebből mindkét fél tanul.

Az sem titok, hogy néha ígéretekkel vagy fenyegetéssel próbálnak hatni a zsűrire és/vagy a szervezőkre, hogy ez meg az a makett legyen a díjazott, ez bármelyik versenyen előfordulhat. Ilyenkor a zsűri rögtön kizárja az adott makettet (és a készítőhöz tartozó összes többi makettet is) a zsűrizendők közül, legyen bármilyen színvonalú.

Egyébként bárki bármilyen kifogással él a zsűrizéssel, az eredményekkel kapcsolatban, jelentkezzen a mailcímemen (lwcolors kukac freemail pont hu). Mint zsűritag valószínűleg meg tudom válaszolni a kérdést.

Többet ez a levél nem ér meg, még talán ennyit sem.
Szabó Ákos
juge75 509638 2012. augusztus 20. 21:24
Válasz erre
Remélem, jövőre oda is eljuthatok (anyagilag sajnos nem állok jól), és én is fel ajánlhatok valamit a díjazottaknak! (Valami saját termékre gondolva)
juge75 509637 2012. augusztus 20. 21:21
Válasz erre
Gondolom, mellé kattintás lehetett. Elő fordul, emberek vagyunk.
Tévedni pedig (mint köztudott) emberi dolog.
juge75 509633 2012. augusztus 20. 20:59
Válasz erre
Utóbbi mondatodat nekem szántad? Remélem, nem.
G-cart 509631 2012. augusztus 20. 20:46
Válasz erre
Az ígért levél és válasz, mindenki épülésére!

>
> Mélyen Tisztelt Szervező csapat, Zsűritagok és természetesen Klub tagok!
> Mindkét nap jelen voltam az augusztus 18.- 19.-i versenyen és kiállításon.
> Mivel nagyon kíváncsi voltam, hogy kik lettek helyezettek ezért jelen voltam a díjkiosztón is.
> Azt kell , hogy mondjam gratulálok minden nyertesnek,mindenkinek aki a makettversenyen részt vetteknek, DE elsősorban a szervezőknek és a zsűritagoknak is.Gratulálok, hogy egy olyan versenyt, ahol a plakátok szerint nemzetközi makettverseny címen kiállítják a remekműveket és olyan emberkét állítanak be zsűritagnak, aki saját maga is benevezte a makettjeit, illetve klubtag, aki észre sem veszi az egyéni(nem klubtag) ember munkáit.
> Legközelebb nagyon szépen kérem Önöket szervezőket, hogy úgy hirdessék meg a versenyt, hogy nemzetközi makettverseny klub tagoknak.Egy emberkét sem láttam, aki egyéni nevező címén helyezést ért volna el. A zsűritagokat meg úgy válasszák meg, hogy kívülálló személyek legyenek, akik nem részrehajlóak. Pluszba még nyomtathattak volna egy emléklapot név szerint minden nevezőnek. Lehetősége sem volt az egyéni indulónak labdába rúgni a klubok ellen. Jártam már makettversenyen, ahol a klub tagok nem is nevezhettek!
> Ez csak egy pár észrevétel, remélem jövőre ez változik valamit.
> Üdvözlettel:xxx

Kedves xxx!
Köszönöm a levelet. Gyanítom, hogy valamilyen sértődés miatt (esetleg egy családtag nem volt a díjazottak közt?) született a felháborodott hangvételű szöveg, DE előre bocsájtom,hogy az alábbiakban nem magyarázkodok, csak leírom a tényeket.

- Zsűritagként saját klubtag, más klub tagja, illetve teljesen kívülálló személyek is dolgoztak. Zsűriként csak olyan személyt célszerű felkérni,aki ért az adott területhez, makettező előélete van és már felmutatott valamit makettezőként. Leveledből nem tűnt ki,hogy csak a zalaegerszegi klubbot ítélted el, vagy minden más makett klubbot, akik tagjai egyáltalán ott voltak és a tagjuk nyerni merészelt.
- A zsűritagok nem voltak kizárva a versenyből, DE SAJÁT MUNKÁIK KATEGÓRIÁJÁBAN NEM ÉRTÉKELTEK-NEM DOLGOZTAK.
- A zsűritagok nem a klub, vagy nem klub tagság alapján minősítettek, hanem az elkészített munka milyensége, jósága volt a meghatározó.
- Bőven voltak egyéni díjazott makettezők.
- Aki egy versenyen indul, elfogadja, hogy mindenki nem nyer, nem nyerhet.
- Nyilvánvalóan távoli a hasonlat, de megemlíteném az olimpiát. Egyrészt az ismert alapelveket (Idézet a Wikipédiáról):
\"
„Nem a győzelem, hanem a részvétel a fontos!”
„Gyorsabban, magasabbra, erősebben!”

Egyik idézet sem Coubertintől származik: az első nevezetes mondást Ethelbert Talbot, Közép-Pennsylvania episzkopiális (anglikán) érseke mondta el az 1908-as londoni olimpia előestéjén, a versenyzők számára rendezett misén a Szent Pál katedrálisban. A második idézet Didon domonkos pátertől, Coubertin barátjától származik.\"

A részvétel lehetősége a versenyen nem kizárólag a nyerési lehetőségnek szól. Megmutatom a munkámat, és igyekszem ellesni mások munkáiról azokat a dolgokat, amelyekkel fejleszthetem a tudásom, hogy szebb, pontosabb maketteket építsek a jövőben. Nem szokás kizárni az olimpiáról azokat sem, akik mondjuk előtte olimpiai bajnokok voltak. Fel kell fejlődni arra a szintre, hogy le lehessen taszítani a korábbi bajnokot. (ismét példa: lásd férfi vízilabdázóinkat)

- Legközelebb a verseny előtt keress meg és segíts a szervezésben.

Üdvözlettel: Szekér Géza
G-cart 509630 2012. augusztus 20. 20:12
Válasz erre
Sziasztok!
Aki előnevezett tudhatja, hogy egy listából lehetett kiválasztani a gyártót. A Revell és a Trumpeter elég közel volt egymáshoz, ezért bőven előfordulhatott egy mellékattintás. A szervezőknek sajnos (?)nincs arra idejük, energiájuk,hogy minden egyes nevezés valódiságát leellenőrizzék. Sőt továbbmegyek, volt egy reklamáló levél, hogy legalább az emléklap lehetne névre szóló. Volt benne más is, majd ha lenyugszok, név nélkül ismertetem a tartalmát.
Nem zárkózok el az építő jellegű kritikától, de a sz@rrágást megvetem. PONT.
G\' (Szekér Géza -porondmester és főbohóc)
Ákos 509623 2012. augusztus 20. 11:40
Válasz erre
Köszönjük a zalaegerszegi csapatnak a szervezést, a sok munkát, és hogy egy igazi makettező ünnepet, egy igazi őszi évadnyitót varázsoltak nekünk, makettezőknek!
A fotóim itt és az MMC Facebook oldalán is megtekinthetők:
s97.photobucket.com/albums/l230/lwcolors/Wolfpack%202012/
Cs.Béla 509622 2012. augusztus 20. 11:33
Válasz erre
A Mosonmagyaróvári Egyesület nevében gratulálok a verseny rendezőinek, nagyon kitettetek magatokért. Tökéletes volt a fogadtatás, a tapasztalatcsere az ismerősökkel, no meg a záró \"bogrács-parti\".
Üdv.Csitei Béla
Kamovos 509620 2012. augusztus 20. 10:23
Válasz erre
100_5516
100_5516

Ez az egy meg kimaradt!
Bocsi!
Kamovos 509619 2012. augusztus 20. 10:13
Válasz erre
100_5380
100_5380
100_5381
100_5381
100_5382
100_5382
100_5383
100_5383
100_5384
100_5384
100_5388
100_5388
100_5389
100_5389
100_5390
100_5390
100_5391
100_5391
100_5392
100_5392
100_5394
100_5394
100_5395
100_5395
100_5396
100_5396
100_5397
100_5397
100_5398
100_5398
100_5399
100_5399
100_5400
100_5400
100_5401
100_5401
100_5402
100_5402
100_5403
100_5403
100_5394
100_5394
100_5405
100_5405
100_5406
100_5406
100_5407
100_5407
100_5408
100_5408
100_5409
100_5409
100_5410
100_5410
100_5411
100_5411
100_5412
100_5412
100_5413
100_5413
100_5414
100_5414
100_5415
100_5415
100_5416
100_5416
100_5417
100_5417
100_5418
100_5418
100_5419
100_5419
100_5420
100_5420
100_5421
100_5421
100_5422
100_5422
100_5423
100_5423
100_5424
100_5424
100_5425
100_5425
100_5426
100_5426
100_5427
100_5427
100_5428
100_5428
100_5429
100_5429
100_5430
100_5430
100_5431
100_5431
100_5432
100_5432
100_5433
100_5433
100_5434
100_5434
100_5435
100_5435
100_5436
100_5436
100_5437
100_5437
100_5438
100_5438
100_5439
100_5439
100_5440
100_5440
100_5441
100_5441
100_5442
100_5442
100_5443
100_5443
100_5444
100_5444
100_5445
100_5445
100_5446
100_5446
100_5447
100_5447
100_5448
100_5448
100_5449
100_5449
100_5450
100_5450
100_5451
100_5451
100_5452
100_5452
100_5453
100_5453
100_5454
100_5454
100_5455
100_5455
100_5456
100_5456
100_5457
100_5457
100_5458
100_5458
100_5459
100_5459
100_5460
100_5460
100_5461
100_5461
100_5462
100_5462
100_5463
100_5463
100_5464
100_5464
100_5465
100_5465
100_5466
100_5466
100_5467
100_5467
100_5468
100_5468
100_5469
100_5469
100_5470
100_5470
100_5471
100_5471
100_5472
100_5472
100_5473
100_5473
100_5474
100_5474
100_5475
100_5475
100_5476
100_5476
100_5477
100_5477
100_5478
100_5478
100_5479
100_5479
100_5480
100_5480
100_5481
100_5481
100_5482
100_5482
100_5483
100_5483
100_5484
100_5484
100_5485
100_5485
100_5486
100_5486
100_5487
100_5487
100_5488
100_5488
100_5489
100_5489
100_5491
100_5491
100_5492
100_5492
100_5493
100_5493
100_5494
100_5494
100_5495
100_5495
100_5496
100_5496
100_5497
100_5497
100_5498
100_5498
100_5499
100_5499
100_5500
100_5500
100_5501
100_5501
100_5502
100_5502
100_5503
100_5503
100_5504
100_5504
100_5505
100_5505
100_5506
100_5506
100_5507
100_5507
100_5508
100_5508
100_5509
100_5509
100_5510
100_5510
100_5511
100_5511
100_5512
100_5512
100_5513
100_5513
100_5514
100_5514
100_5515
100_5515
100_5515
100_5515
100_5517
100_5517
100_5519
100_5519
100_5520
100_5520
100_5521
100_5521
100_5522
100_5522

2012 Zalaegerszeg.
Kamovos 509617 2012. augusztus 20. 09:53
Válasz erre
Sziasztok.

Gratulálok mindenkinek, aki a kiállítás szervezésébe,n rendezésében részt vett, és még nagyon sok ilyen jó rendezvényt kívánok nektek.
A versenyzőknek külön gratulálok, a szép munkáikhoz, örülök, hogy láthattam őket.

Készítettem pár képet én is amit szívesen megosztok veletek.
Sajnos nem vagyok profi fényképész, és a gépem is csak 2,5 Mp-s.
De talán nem lesz sok rossz közöttük.

Most hogy már kiderült, hogy én is ott voltam. :D

Üdv: kamovos
Z63 509613 2012. augusztus 20. 06:49
Válasz erre
Kedves Géza és a Wolfpack minden tagja!
Tisztelettel köszönjük a munkátokat és a remek fogadtatást ezen a kedves, családias hangulatú rendezvényen! Évről évre emelkedik a kiállított makettek színvonala, gördülékeny a szervezés a kemény háttérmunka révén!
Még egyszer, köszönet és nagy gratula!
Z63 és az SBS Model
Elektrolakatos 509612 2012. augusztus 19. 23:20
Válasz erre
Jani!
Igen...sajnos a bank nem engedte meg, hogy ott legyek valamelyik most hétvégi rendezvényen! :-(
Elektro
gyuri 509611 2012. augusztus 19. 21:31
Válasz erre
00000004
00000004
00000009
00000009
00000012
00000012
00000012
00000012
00000017
00000017
00000018
00000018
00000026
00000026
00000033
00000033
00000040
00000040
00000046
00000046
00000048
00000048

Sziasztok !
Néhány kép a teljesség igénye nélkül. Ott voltunk családostól Zalaegerszegen.
Most még csak nézőként figyeltem a dolgokat, de remélem egyszer eljutok valamelyik művemmel:) Egyébként az egész rendezvény fantasztikus volt!
üdv:gyuri
pecso 509610 2012. augusztus 19. 19:47
Válasz erre
Remek volt minden, mint eddig mindig!
Semmi ne vegye el a kedveteket a folytatástól!
Esetleg úgy két- három évente egy lány (vagy fiú) kérést be lehetne iktatni...
Gábor
HADvezér 509609 2012. augusztus 19. 10:22
Válasz erre
P1011344
P1011344
P1011335
P1011335
P1011336
P1011336
P1011337
P1011337
P1011334
P1011334
P1011340
P1011340

Sziasztok,

Nagyszerű kiállítás, kiváló szervezés és a jó baráti társaság, ami a szombati napot jellemezte. Köszönet érte!

Néhány kép és egy makett fotó, ami nekem a legjobban tetszett.

üdvözlettel: HADvezér
papgyuri 509608 2012. augusztus 18. 22:02
Válasz erre
Sziasztok!
Egy nagyon jó hangulatú, remek színvonalú makettekkel \"kitömött\" versenyen vehettünk részt Gézáék jóvoltából, köszönet érte!
Üdv,
papgyuri
Kamovos 509607 2012. augusztus 18. 20:21
Válasz erre
Elektrolakatos barátom!

Te igazoltan voltál távol a rendezvényről? :(

Üdv: kamovos
G-cart 509606 2012. augusztus 18. 19:25
Válasz erre
Sziasztok!
Túl vagyunk az első napon. Kicsit fárasztó, de ahogy látom a versenyzők, börzések, látogatók jókedvű beszélgetéseket tartanak. Egy kicsit megállnak ebben a rohanó világban, megtárgyalják a versenyt, egy egy makettet elbírálnak, elővezetik terveiket,hogy majd a következő versenyre mit készítenek. Azt hiszem szükség is van erre.
Holnapra várunk vissza mindenkit és aki még nem volt, még megteheti, hogy ellátogat hozzánk.
102 makettező 268 makettje volt látható a mai nap.
Üdv: G\'
Elektrolakatos 509605 2012. augusztus 17. 23:07
Válasz erre
Gézám, én kérek elnézést! :-(
G-cart 509604 2012. augusztus 17. 21:52
Válasz erre
Hát nem sikerült elintézni, hogy felkerüljünk ide a Versenyek rovatba, de azért eddig összejött 75 előnevező 198 makettje.
Holnap meg ami belefér :-)

Üdv: G\'
G-cart 509603 2012. augusztus 15. 12:08
Válasz erre
Sziasztok! A Kiskakasban hétvégére felszabadult egy 3 ágyas szoba.
Érd: 06-30 3 2 6 3 2 9 4
Üdv: G\'
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13.