/ Fórumok / Versenyek, rendezvények /

Bolyai makettverseny

Az ország egyik legrangosabb és legnagyobb hagyománnyal bíró makettversenye Budapesten.
A topikhoz csak bejelentkezett felhasználók tudnak hozzászólni. Kérem, jelentkezzen be itt!
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21., 22., 23., 24.
Polar 511734 2008. december 10. 22:03
Válasz erre
Kedves László!

Engedd meg, hogy gratuláljak az eredményedhez!

Az oklevél és az érem a klubbunkban van, a Hungária krt.-on. Keddenként 16-21 óra között átvehető, vagy ha írsz egy elérhetőséget, vagy egy helyet, ahol odadhatjuk, megoldjuk.

Üdv.
Polar
Rohi 511733 2008. december 10. 21:47
Válasz erre
Szia Balázs!
Örömmel értesültem az eredményekről. Sajnos nem tudtam ott lenni az eredményhirdetésen. Mi a teendőm, FR7-ben aranyérmes lett a munkám.
Segítenél,hogy kit keressek?
Előre is köszönöm!
Üdv.:Rohács László
KeyPi 511732 2008. december 10. 21:28
Válasz erre
KeyPi 511731 2008. december 10. 21:25
Válasz erre
Szia Zoli!
Új fontkészletet találtál? :))
Üdv. KeyPi
Mekett 511730 2008. december 10. 20:12
Válasz erre
Sziasztok!

A Versenyek rovatba felkerültek Lukács Tamás képei és - Somogyi Balázsnak köszönhetően - az eredmények.

Üdv
Mekett
lucky 511729 2008. december 10. 19:11
Válasz erre
Püsilaci 511728 2008. december 10. 18:21
Válasz erre
Nagyon jók a képek, most megaztán még jobban sajnálom, hogy nem tudtam elmenni!
lucky 511727 2008. december 10. 17:58
Válasz erre
kep.tar.hu/llucky/50617393
Az én képeim itt vannak a versenyről.
tankos_srac 511726 2008. december 10. 12:56
Válasz erre
Nyugodtan le lehet tölteni, nyilvános! Sajnos az egyébként jó minőségű képeimet eléggé lebutította a galéria készítő program, még most ismerkedek vele...
bbloodhund 511725 2008. december 9. 20:08
Válasz erre
Jó képek!
bbloodhund 511724 2008. december 9. 19:58
Válasz erre
ok, mostmár nekem is mükszik. nem akarta valamiért megnyitni a másik gép...
ChevyG 511723 2008. december 9. 19:41
Válasz erre
Batya 511722 2008. december 9. 19:34
Válasz erre
Sziasztok!

Gratulálok a Bólyai Csapatnak !
Színvonalas jó rendezvény volt.

Jövőre ugyanitt!

Hickory:
Péter Árpi barátom tette oda ez az ö saját ajándéka volt Mikulásra:)!

Üdv
Batya
Snowman 511721 2008. december 9. 18:40
Válasz erre
Szia!
Nagyon jók a képek!Hibátlanul müködik(le is töltöttem párat,ha nem haragszol...)
Hickory 511720 2008. december 9. 18:16
Válasz erre
Nekem is jó.
De arra még mindig nem jöttem rá,hogy a szaloncukrot az ISU-122-őm kitől kapta...
Vagy járt a T-55 periszkóp mellé?:D
Nowotny 511719 2008. december 9. 18:13
Válasz erre
Nekem müxik rendesen minden,jók a képek.
sziklakks 511718 2008. december 9. 18:11
Válasz erre
Nekem műkszik.Köszi...bár a polgári járművel elég mostohán bánt a kolléga.
Az enyémek azért ott feszítenek büszkén az első sorban.:D
bbloodhund 511717 2008. december 9. 17:49
Válasz erre
tankos_srac 511716 2008. december 9. 17:27
Válasz erre
A versenyről készült fotóimat feltettem ide:
users.atw.hu/tankossrac/refernces/bolyai2008/myalbum.html
Tessék bátran megtekinteni. Vasárnap délelőtti képek, úgyhogy minden kiállított mű szerepel rajta (remélhetőleg).
Balaxka 511715 2008. december 9. 14:36
Válasz erre
ChevyG!

Airbrush elérhetőség:
e-mail: airbrush.goods@yahoo.com
tel.: +36-70-517-2111
iwiw: airbrush goods

Üdv.:Bali
Hunyo 511714 2008. december 9. 14:13
Válasz erre
Sziasztok!

Mi is szeretnénk gratulálni nektek. Nem volt könnyű dolgotok, de ezt már sokan kifejtették, így nem mennénk bele. A zsúfit leszámítva, nekünk semmi bajunk nem volt, -igaz mi szombaton "randalíroztunk"- hangulatos kiállításon vehettünk részt.

Minden jót kívánunk nektek!

Üdvözlettel:

Gacza Krisztina(Chrysstie) és Hunyadi "HUNYO" István
(PUMA Kecskeméti Makettklub)
ChevyG 511713 2008. december 9. 11:22
Válasz erre
Sziasztok!

Az AirBrush goods elérhetőségére lennék kíváncsi, főleg telefon kellene.
Előre is köszönöm!

üdv!
halaci 511712 2008. december 8. 12:27
Válasz erre
Gratulálni szeretnék a szervezőknek és megköszönni a fáradozásukat, hogy ebben a "kilakoltatott" helyzetben is összehoztak egy ilyen versenyt. A zsúfoltság valóban nagy volt, de gondolom a tanulságokat (vagyis a korábbi két verseny összeolvadásából következő nagyobb érdeklődést) mindenki levonta és biztos vagyok benne, hogy a szervezők szándékán és igyekezetén nem fog múlni, hogy jövőre nagyobb hely legyen (legfeljebb a lehetőségeken... :-(). Jó volt személyesen is megismerni olyanokat, akikhez eddig csak egy nick kapcsolódott.
Don 511711 2008. december 8. 12:24
Válasz erre
Sziasztok!

Én is vasárnap délelőtt voltam, és olyan 10:30-ig nyugodtan lehetett nézelődni, nem volt tömeg. Kéynelmesen tudtam fotózni, meg pislogni. :) A börzén is lehetett vásárolni, szinte mindent meg tudtam venni amit akartam, meg még mást is amit nem is akartam, de ez ilyen, szóval szívesen megyek jövőre is :)

A szervezés meg nagy dolgo volt,lévén, hogy nem egy két napos rendezvényről beszélünk, hanem egy egész hetes projektről! Azért ez sem elhanygolandó!

Don
Ronin27 511710 2008. december 8. 10:42
Válasz erre
Üdvözlet!

Segítséget kérnék, a börzén nagyszámú gyanta (figura, fejek..stb.) másolatot áruló Úriember e-mail elérhetőségére volna szükségem. Gratula a rendezvényért mindenkinek,aki résztvett benne.

Segítséget köszönöm

Ronin
tankos_srac 511709 2008. december 8. 10:32
Válasz erre
Ezúton is köszönetemet és tiszteletemet szertném kifejezni a rendezőknek, nehéz körülmények között - puszta lelkesedésből és gonodolom báármiféle ellenszolgáltatás nélkül - elég jó kis rendezvényt hoztak össze! Pár megjegyzés pontokban:
1. szerintem mindig is nagy volt a zsúfoltság a Stefin, tavaly sajna nem voltam, de azelőtt két évben igen és úgy emlékszem elég sokan voltak. Bátran próbálkozzatok nagyobb területet szerezni, mert ki lesz töltve, úgy börzével, mind makettel!
2. A Makreg-es előregisztráció szerintem nagyban segítene a kiállítandó makettek előzetes becslésében. Némi nevezési íj kedvezménnyel ösztönözhetőek is lennének a népek, hogy használják (vagy az interneten nevezők közt makettet sorsoltok ki, stb.).
3. A bejáratot a ruhatár mellett kellene megnyitni, többen használnák + törvényszerűen végig kellett bumlizni vattakabátban hátizsákkal, fényképezőtáskával a kiállításon/börzén, hogy eljuss a ruhatárba.
4. A makettek kiadásánál hőbörögtek! Szerinem igazán pörgősen ment (pedig egy elég hosszú sor végére álltam be), némely embernek semmi sem tetszik...
5. Most lehet, hogy magammal szúrok ki, de elárulom a titkot. Vasárnap délelőtt kell szétnézni. Vki írta, hogy állványról fényképezett, láttam is őt, bántam is, hogy én nem vittem, mert simán elfértünk volna. A börze ugyanúgy nyitva volt, csak hozzá lehetett férni mindenhez, és szerintem még kapni is lehetett mindent. Az már a szombat délelőtti nevezésnél látszott, hogy nem érdemes a közelharcot erőltetni. :-D

Nekem tetszett!

Gratulálok!

tankos_srac
Miggyuri 511708 2008. december 8. 07:01
Válasz erre
Szia Polar!
Minden tiszteletem és köszönetem a Bolyai Klubé, amely ebben a kényszerhelyzetben (lebontott korábbi bázis) is felvállata és elvégezte a rendezés. lebonyolítás nagy munkáját. Ez vitán felül áll. Gondolom, mindazok, akik - velem együtt - véleményt fogalmaztak meg, azt semmiképpen sem a bántás vagy a piszkálódás szándékával tették. A magam részéről örülök, hogy a Bolyai immár fizikai pusztulása után is fennmaradt a kiállítás és verseny. Ez pedi csk a ti érdemetek. Ha segíteni tudunk vmiben, szóljatok!
Miggyuri
Kalóz 511707 2008. december 8. 06:56
Válasz erre
kedves Polár és a többi rendezők!
Bár az utóbbi években mindig ott voltam a Stefin, sajnos idén ez különböző okok miatt nem sikerült. A rendezéssel kapcsolatos gonjaitokat - mint kiállítást és versenyt rendezők - mélységesen átérezzük, tudjuk, mivel jár az ilyesmi. Még normális körülmények között is, hát még a Ti jelenlegi helyzetetekben. Átolvasva az itt (és más fórumokon) megjelent hozzászólásokat és átnézve a feltett képeket, csak gratulálni tudunk ahhoz, amit a hétvégén összehoztatok. Fanyalgók, elégedetlenek mindig vannak/voltak/lesznek (bár nem tudom, minek mennek, ha nem érzik magukat jól), de ezzel nem szabad törődni, mert csak gyengíti az energiákat.
Mégegyszer gartulálunk a rendezvényhez:
A Borsodi Makettezők Baráti Egyesülete (és jómagam) nevében:
Kurusa Sándor BMBKE elnökségi tag - alias Kalóz
ChevyG 511706 2008. december 8. 06:52
Válasz erre
mombasa 511705 2008. december 7. 23:58
Válasz erre
Chevy!

AIR-FORCE

06 20 9139811
06 46 342847
airforce.airbrush@gmail.com
3530 Miskolc,Tulipán u 11
ChevyG 511704 2008. december 7. 23:30
Válasz erre
Sziasztok!

Szükségem lenne az elérhetőségére annak az úrnak, aki kompresszorokat, airbrushokat, stb. árult a rendezvényen.

ggbraun@gmail.com

Előre is köszönöm!

Gábor
Blackarmy 511703 2008. december 7. 22:17
Válasz erre
Gratulálok a rendezőknek és egyben a magam és barátaim nevében köszönetet is mondok a rendezvényért. Nincs kiállítás hiba nélkül, azon is csak mosolyogtam, hogy egy szlovák, vagy cseh úr elvitte az aranyérmemet a saját munkámért :-D (a szervezők készséggel pótolták). Példás a klubtagok aktivitása, nehéz ma már ilyen csapatot összekovácsolni. Én úgy láttam minden klubtag leste hol kell figyelni és mit kell csinálni. Ritkán láthatunk ilyen olajozott működést.
Oroszlánszag és hőség volt, szédültem mint börzéző-kiállító :-D, de épp ez volt a pikantériája.
Ja és Bill Gates-et le kell lőni!
Jimbobá 511702 2008. december 7. 22:16
Válasz erre
"hogy a korábbi években sajnos loptak el ilyenkor maketteket"
Na ez azért durva, hová jutottunk.
Polar 511701 2008. december 7. 22:07
Válasz erre
Szia!

Pár napon belül olvashatóak lesznek a fórumokon, és a honlapunkon is.

Üdv
Polar 511700 2008. december 7. 22:05
Válasz erre
Sziasztok Mindenkinek!

Végigolvasva az eddigi hozzászólásokat, egyszerrre próbálok mindenkinek válaszolni, kezdve az elején.
A Stefánia Palota termei jelen napon, 2009 szeptemberéig le vannak foglalva rendezvények miatt. Jól írtam, 2009 szeptember.
Itt a korábbi években Ödön barátunk rendezvénye volt ebben az időben, amiből az utolsó hármat mi vittük. Kettőt úgy, hogy Ő is ott lehetett, egyet pedig úgy, hogy korházban volt, műtét után. A tavalyi sajnos már csak az emlékkiállítás volt.
Az idei rendezvénynek az időpontját csak azért tudtuk tavaly decemberben! lefoglalni, mert már hagyomány volt, hogy ekkor van. A hely is adott volt, ennyit tudtak részünkre biztosítani.
Valóban, az idén lebontották a volt főhadiszállásunkat. A költözésről csak annyit, hogy egy hónapig költöztünk. A kezelésünkben lévő gyüjteményt egy öt tonnás teherautóval, és több fordulónyi furgon fuvarral tudtuk elszállítani, és jelenleg négy helyen tároljuk, ebből három raktár.
Korábban azt hittük, hogy a Bólyais rendezvény látogatottsága a telephelylátogatás, és a veterán járművek miatt olyan magas. Volt olyan év, hogy a hétvégi rendezvényt egy pénteki nyílt nappal együtt 4500 fő látogatta meg, regisztráltan. A Stefin mindig az volt a gond, hogy alig tudtuk makettel, és börzéssel megtölteni. Azt álmodni sem mertük, hogy ennyien eljönnek az idei rendezvényre. Múlt hét végén már láttuk, hogy a helyszínt alulméreteztük, egy héten keresztül próbáltuk a falakat tólni kifelé, hogy nagyobb terünk legyen, de a fene tudja miért, nem sikerült. Többször is kaptunk ígéretet, hogy itt, vagy ott még kapunk helyet, de ez sem sikerült.
Oly annyira, hogy a börze nagytermében pénteken volt még egy cégnek az év végi vacsorája, ami hajnali kettőig tartott. Reggel hatra mentünk szombaton, hogy berenrdezzük a börze helyszínét, mire nyitunk. Ekkor derült ki, hogy még az igényelt, és beígért asztalok mennyiségével is gond lesz, mert nem volt annyi szabadon, mint ígérték. Gondolom ez megmegyarázza, miért nem tudtuk a börzét és a kiállítást felcserélni.
A ruhatár használata kötelező volt, és díjtalan. Sajnos a fiúk egy idő után feladták, mert magasról sz@rt bele sok embr, és még hőbörögtek is. Az ajtónál ülő nénikére meg nem volt pénze az intézménynek, a mi rokonaink közül meg senki nem vállalta.:-)
Sajnos az is igaz, hogy sokszor nem a helyükön voltak, akiknek kelett, de ezért még szombaton mindenki megkapta a letolást. Hozzátéve, hogy úgy volt mindenkinek kijelölve a dolga, megírva a beosztása, hogy legyen egy-két lukas órája mással is foglalkozni.
A biztonsági őr nem a mi alkalmazottunk. Ő úgy cselekszik, ahogy elvárják tőle, gondolom, vagy esetleg még azon felül is. Úgy szólt az egyezség, hogy a Zichy utcai bejáratot is használhatjuk, ennek ellenér minket sem akartak beengedni, pedig a kulcsokat csak ott lehet felvenni, és a rendezvény helyszínér bejutni. Nem mentsége az őrnek, de hozzám szombaton odajött, elnézést kért (bár ezt nem tőlem kelett volna, hanem attól akinek a lelkébe gyalogolt) és elmondta, hogy azért küldött le mindenkit a tetőteraszról, mert rossz állapotú a korlát, ha nekidőlnek kiszakadhat, és a riasztó is be van azon a részen kapcsolva, ami a rendőrségen riaszt. Ezután kötéllel lezártuk azt a területet, mert erről nekünk sem volt előtte tudomásunk.

Mindezek ellenére igyekeztünk a legjobb tudásunk szerint helytállni, valljuk be, nem minden téren sikerült.

A zsűrizés idelyére sajnos a zsűri munkája miatt le kellett zárni a kiállítást. Mivel nem volt más kiegészítő program, sajnos maradt az amúgy is zsúfolt börze. Ennek ellenére úgy gondolom, gyorsan végzett a zsűri.

Tovább rontotta a helyzetünket, hogy reggel az eredmények kifüggesztésénél kiderült, hogy a makregből az adatok átemelése során sok minden összekeveredett. Ekkor mindent újra át kellett nézni, a hibákat ki kelett javítani, az okleveleket újranyomtatni, viaszpecséttel ellátni. Ez a mostani formátumban oklevelenként 4-5 percet vett igénybe. És ennek ellenére is maradtak hibák, amik csak az eredményhirdetésnél derültek ki. Akiknél emiatt gond, probléma volt, azoktól ez úton is elnézést kérek.

Morgás volt a makettek visszaadása miatt is. Itt hívnám fel mindenki figyelmét, hogy a kiírás szerint a rendezvény bontása 15.00. A makettek visszaadását 15.01-kor megkezdtük. A módszer, és az időponthoz ragaszkodás oka, hogy a korábbi években sajnos loptak el ilyenkor maketteket. Ezen a rendszeren ez után sem fogunk változtatni!

Mindezek ellenére szerintem jól sikerült rendezvény volt, rengeteg díjazott makettel. A nevezett makettek egyharmada díjat kapott, és ehhez jöttek a felajánlott és a különdíjak.

Aki úgy gondolja, hogy ezt jobban is lehetett volna szervezni, szerintem rendezzen egy hasonló rendezvényt, jobban, színvonalasabban. Csak közölném, hogy a helyszínt ingyen kaptuk, az insalláció nagyrésze a klubb saját tulajdona, és ennek ellenére is 5-600 ezer forintos költségvetést igényelt. Rajta, hajrá!

Mindazoktól, akik eljöttek a rendezvényre, versenyeztek, kiállítottak, börzén árultak, meglátogatták a kiállítást, vagy bármi formában támogattak minket, köszönöm a klubb nevében.

Jövőre is szeretnénk rendezvényt szervezni, nagyobb helyen, jobb időpontban. A tárgyalásokat már a jövő héten megkezdjük, remélem eredményesek leszünk.

Üdvözlettel:
Somogyi Balázs (Polar)
BMK
Rohi 511699 2008. december 7. 21:43
Válasz erre
Szia Balázs!
Érdeklődnék,hogy az eredményeket hol lehet megtekinteni?
Sajnos nem tudtam megvárni az eredményhirdetést
borisz 511698 2008. december 7. 20:23
Válasz erre
Én köszönöm, hogy összehozta a csapat ezt a hétvégét.(meg a díjakat:D)
Akárhogy is volt:
Jövőre.
Veletek.
Ugyanitt?
Simi 511697 2008. december 7. 19:59
Válasz erre
Én is nagyon köszönöm a BMK-nak a rendezvény lebonyolítását! Tényleg színvonalas volt a felhozatal. Valóban kevés volt egy kicsit a hely és nagy volt az érdeklődés, azaz sok volt a nép. Igaz, Mosonmagyaróváron jóval nagyobb a tér, mégse kisebb a népsűrűség. Csak a kisebb vidéki rendezvényeken szokott lenni kevesebb látogató. Ez azért mégse az a kategória. És én azt tapasztaltam, hogy a nehézségek ellenére is a bolyais fiuk nagyon észnél voltak és a rendet sikerült mindig fenntartani. Gratulálok nekik!
lucky 511696 2008. december 7. 19:48
Válasz erre
Köszönet a BMK-nak a rendezésért.
A tömeg nagy volt igaz, a felhozatal viszont jó. A börze szerintem jó volt, de én elfogult vkok mert végre sikerült beszerezni olyan dolgokat amiket már régóta keresek.
Még jó ,h nem terveztem költeni...
Fotózni vasárnap nyitástól kb 10 óráig nyugodtan lehetett állványról is.Ez szombaton viszont egyszerűen képtelenség volt.A jó ebben az, h sok érdeklődő van/volt.
Sajna a gépem aksija jelenleg töltés alatt,így momentán nem tudom a képeket áttölteni.
Szóval képek majd később.
Kumancs 511695 2008. december 7. 19:12
Válasz erre
Üdv. Jóhangulatu és igényes rendezvény volt.
Nagyon örültem hogy a hosszu szünet után és elött ami következik ismét volt egy Jó rendezvény. Szerintem semmi komoly gond nem volt a rendezéssel és a makettek elhelyezésével pedig párszor át kellet rendezniük.
Külön köszönöm a Klubtagjainak hogy a hét közepén is meg tudták oldani a makett átvétel és a nevezést.
A tömeg tényleg nagy volt és ennek szerintem örülni kell mert e szerint van igény és érdeklődés a hobink iránt.
(Remélem egyszer még talán egy BS arénát is meg tudunk tölteni indulókal és nézelődökel.)
denkmeyer 511693 2008. december 7. 18:58
Válasz erre
ja, bocs, ha tudtok vmit, ide írjatok:

denkmeyer@freemail.hu

köszi

denkmeyer
denkmeyer 511692 2008. december 7. 18:57
Válasz erre
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni: én ma, vasárnap voltam kint és a börzén egy fiatal lány (és talán egy fiú) árult kompresszorokat akcíóval. nem tudjátok véletlenül az elérhetőségüket?
köszi

denkmeyer
Gabi 511691 2008. december 7. 18:30
Válasz erre
Sziasztok!
Gratulálok a Bolyai Klubank, hogy sikerült összehozniuk a rendezvényt. Nem tisztem a rendezéssel kapcsolatos kérdésekre válaszolni, valószínűleg ezt Balázs megteszi, de szeretném őket megvédeni egy-két elhangzott dologgal kapcsolatosan. Az alapvető gondjuk már az volt, hogy idén elvették tőlük az állandó helyüket, és igen komoly teljesítmény volt az átköltözés is, mert sokan nem tudjátok, milyen nagy gyűjteménnyel rendelkeznek. A helyfoglalást már év elején le kellett adniuk, és ott korlátozott hely amiből gazdálkodhatnak, ezt sose lehet előre megbecsülni, mert nem tudja senki mennyi makett lesz ott. Ez nálunk is hasonló volt, szombaton fél tízkor azért ált égnek a hajam, mert üres az asztalok fele, délben pedig már azért, hogy hová pakoljuk azokat a maketteket, amiket még akkor is hoztak, mert teli voltak az asztalok. Szóval ezt a dolgot szinte lehetetlen felmérni, csak próbálkozunk. Természetesen mint minden rendezvénynek annak is voltak hibái, de ezeket ők is látják, és az adott körülményekhez képest biztosan javítják is jövőre. Örüljünk, hogy volt megint egy rendezvény, ahol láthattunk sok szép makettet, tudtunk találkozni és beszélni egymással, mert most Szolnokig hosszú szünet következik.
Gabi
Tibor 511685 2008. december 7. 17:44
Válasz erre
Háború
Hábor

Solo!
Amikor még lőttek, mint az oroszok. A 101 Tüzér Dandár éleslövészete Várpalota gyakorló tereken. A fiam mint ütegparancsnok lövöldözött ott pár évvel ezelőtt.
Tibor
Tibor 511684 2008. december 7. 17:33
Válasz erre
Szia Solo!
Köszi a reagálást. Szent a béke.
Tudom, hogy végtelenül nehéz egy ilyen rendezvényt összehozni és nyilván a Stefániának egy bál sokkal nagyobb bevételt és hasznot hoz, mint egy makettező verseny és kiállítás. Szegény Bólyais srácok feje fölül meg lebontották a tetőt az Üllői úton (Sajnos szó szerint).
Szóval kellenek az ilyen makettező rendezvények, de kellenek a közösségeket összekovácsoló, együtt tartó bálok is. Csak nem egy helyen és nem egy napon, mert jön az erősebb kutya efektus.
Üdv.: Tibor
U.i.: Éljen a Légierő(lködés)
Solo 511683 2008. december 7. 17:16
Válasz erre
Nem szántam gunyorosnak. Amolyan jó magyar citromos (narancsos) vicc.
van pár tüzér ismerősöm, pontosan tudom, hogy nem ők tehetnek a jelenlegi helyzetről.
Ettől függetlenül nem volt nyerő a két rendezvényt összeszervezni. Ha tényleg csak ez volt az oka a zsúfoltságnak.
A magam részéről mindent meg fogok tenni, hogy segítsek a Bolyai klubnak, hogy jövőre jobb körülmények között rendezhessenek kiállítást. Az esélyem kb. nulla, de egy próbát megér. :)

Még egyszer bocs a tüzérektől ha rosszul esett volna nekik, de ha légierős bál lett volna arra is hasonlóképp reagáltam volna. :)
MattHeafy 511682 2008. december 7. 17:03
Válasz erre
A hangyaboly még hagyján, de mikor ebéd utáb visszamentem és nem tudtam a kabátomat letenni máshogy(mer ugye le kell tenni...), csak a börzén keresztül vberekedni magam az vicc volt.A zsürizés miatt az egész első termet lényegében lezártátok.Minek?

emm
Tibor 511681 2008. december 7. 16:56
Válasz erre
Fiúk!
Bár nem tudtam személyes gondjaim miatt elmenni a Stefániára, de a véleményeket olvasva felvetődik bennem (nem megbántva a szervezőket):
- a szervezők biztos, hogy jól mérték fel a verseny várható látogatottságát?
- biztos, hogy megfelelő volt a helyszín és az időpont megválasztása, egyeztetése a tiszti klub (nekem már csak az marad) vezetésével?

Apró megjegyzés: lehet, hogy tűzérség már csak nyomokban van, de tűzérek igen is vannak (a fiam is végzettségére nézve és a lelkében is az) (a védőszentjük Szent Borbála) és nagyon is összetartanak a hányattatásuk ellenére is!
Solo nem biztos, hogy gunyoros megjegyzést kell rájuk tenni.
Baaráti üdvözlettel: Tibor
Solo 511680 2008. december 7. 16:44
Válasz erre
Főleg, hogy olyan, mint tüzérség gyakorlatilag már nincs is nálunk.
Biztos hagyományőrzők voltak. :)
Hickory 511679 2008. december 7. 16:42
Válasz erre
Most értünk haza a zárásról.
Szombaton egy tűt nem lehetett leejteni sehol,hihetetlen tömeg volt mind a kiállításon,mind a börzén.Talán a hagyományos Bolyai kiesése miatt volt ekkora hangyaboly-érzés.A börzével nekem egyedül a zsúfoltság volt a gondom,amire szükségem volt, azt én megtaláltam,csak nehéz volt keresni néha.
A párommal és Szamurájjal mi jól éreztük magunkat,és köszönet a rendezésért a klubnak.
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21., 22., 23., 24.