/ Fórumok /

Fotók

Fórum minden fényképgyűjtőnek...:)
A topikhoz csak bejelentkezett felhasználók tudnak hozzászólni. Kérem, jelentkezzen be itt!
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21.
Gabi 191649 2005. április 9. 12:40
Válasz erre
Szia Bomb!
Tartály célra szerintem tökéletesen megfelel kisebb méretű lejárt porral oltó, vagy bármilyen tűzoltó készülék. Ezen csak a kiürítését kell megoldani, meg a kitakarítást, és viszonylag könnyű csatlakoztatni is.
Gabi
Bombraider 191648 2005. április 9. 10:58
Válasz erre
Balu!
Nincs véletlenül MSN-ed? Mert akkor lenne pár kérdésem:)
Ha nincs akkor majd leírom mail-ben.

üdv:bomb
  191647 2005. április 9. 10:01
Válasz erre
Szia Bomb!

Szerintem nagyobb kiegyenlítő tartály kéne és akkor egyenletesebb lenne a nyomás, egyébként nekem is egy ilyen hőtőkompresszorból átalakított cuccom van és nagyon jól működik. A tartálya olyan 5-7 literes lehet.

Balu
Mekett 191646 2005. április 9. 08:18
Válasz erre
András!

Gyönyörű az a Messzer! Gratula!
Bombraider 191645 2005. április 9. 07:44
Válasz erre
Szia Balu!
Hát nekem most van egy hűtőkompresszorból átalakított, csak az a baj, hogy nem ad egyenletes nyomást...:( Szóval figyelni kell, mikor mennyire adod a levegőt...Valami ötlete nincs valakinek ezt hogy lehetne orvasolni, azon kívül, hogy vegyek egy másik kompresszort? A kompresszor után van egy tartály( Revell levegőpalackja) és egy nyomásszabályzó.

üdv:bomb
  191644 2005. április 8. 23:22
Válasz erre
Szia Bomb!

Régen én is azt hittem hogy nem fogom kihasználni a kompresszort de ma már azt is azzal fújom amit kézzel is simán lefesthetnék...:)

Balu
András 191643 2005. április 8. 18:43
Válasz erre
Archy!
Én a Modell és Makett 95/4-es számából lestem el a módszert.
Egy sima papírlapból vágok egy darabot, és egy teljesen elhegyesedő kúpot tekerek belőle úgy, hogy a vastag vége rámenjen a pisztoly elejére. A kúp első felét meg levágom, hogy akkora lyuk legyen rajta, amekkora szórásképet szeretnék.
Nehéz vele festeni mert gyakran kell cserélni a segédeszközt, de megéri.
A messzert egy 0.35-ös triplex-el fújtam le, de van még egy 0.2-es airbrushom is.
András
Archy 191642 2005. április 8. 17:22
Válasz erre
Szai H. András!
Hogy van ez a papírkúp? nem teljesen értem. És milyen pisztollyal dolgozol? Nagyon szép lett a Messer! Gratula!
Áron
H. András 191641 2005. április 8. 16:38
Válasz erre
Szia Chris!
Nekem se menne kézzel az ilyen átszóródás :-)
A kis foltok úgy készültek, hogy egy papírkúpot tettem a pisztolyra.
Elég macerás vele dolgozni, de csak így lehet igazán kicsi foltokat
fújni a pisztolyommal.
A szárnyon papírlapos maszkolást használtam, a törzsön meg blue tac-et.

András
Bombraider 191640 2005. április 8. 15:43
Válasz erre
Szia Chris!
Ez az "anyag" mennyire terjeszthető? Még nem írtam meg senkinek, csak megkérdeztem:)
Most néztem végig a videókat, nagyon dúrvák...Főleg amikor kikapcsolnak minden kapcsolót, és mutatják ahogy leáll a rotor...Volt benne egy-két szomorú rész. De nagyon tetszett egytől-egyig!
Mégegyszer köszi!

üdv:Máté
Sgt. Chris 191639 2005. április 8. 15:17
Válasz erre
Na ezek azok a szóródások, amiket én kézzel sohasem tudok megcsinálni, ha belegebedek, akkor sem! Nekem nagyon tetszik! Ilyenkor fáj a szivem kompresszor után, de nem használnám ki, tudom... (de azért mégis :-) )

Bomb!

Örülök, hogy odaért, használd egészséggel, remélem találsz rajt érdekességet, vagy eddig nem látott dolgot.
H. András 191638 2005. április 8. 15:10
Válasz erre
bf109g10_01.jpg méret: 84.4 KB
bf109g10_02.jpg méret: 52.7 KB
bf109g10_03.jpg méret: 49.6 KB
bf109g10_04.jpg méret: 41.7 KB
Sziasztok!

1/72-es Revell 109G-10
Bombraider 191637 2005. április 8. 14:47
Válasz erre
Sgt. Chris!
Megjöttek a cd-k, épségben! Nagyon köszönöm szépen!
Éppen folyamatban van a nézegetése:)

üdv:bomb
Bombraider 191636 2005. április 6. 21:14
Válasz erre
Köszi a CD-ket nagyon várom:)

A Mustang fülkéje Eduard rézzel lett csinálva(a műszerfal):)

A Flanker simán rotringal van csinálva, ha valami nem úgy sikerül akkor simán le lehet radírozni róla. Egyszer próbáld ki, szerintem nagyon jó, és egyszerű. És elronthatatlan! Mert ha nem jó,akkor leradírozod és kész.

A Mustang pilóta fülkéjén látszik, hogy azt átkentem grafittal. Reszeltem egy kis szénceruzát, és egy rossz 2es ecsettel átkentem vele annyiszor, ameddig úgy nem éreztem, hogy jó. Ennél a sötétzöldnél beöregítette és így tök jó lett:)

üdv:bomb
Sgt. Chris 191635 2005. április 6. 21:10
Válasz erre
Kb. 10 éve próbálkozok, több kevesebb sikerrel. Az elején a mennyiség, ma már a minőség a szempont. Így általában évi max. 1-2 makett készül, persze ezt befolyásolja a másik hobbim, a szám.techn. is mostanában azzal küzdök inkább. (Rep. szimulátorok forever!!!)
De most megint belelkesedtem, amióta elkészült a Ferdinand rohamlövegem, azért vadászom a figurákra is, szeretnék egy tényleg szép diorámát összehozni.
Amúgy nincs nagy kollekcióm, de mint gondolom mindenki, arra büszke vagyok nagyon!
És a hozzászólásoddal semmi bajom, hisz épp emiatt írtam ide, hogy mindenki elmondja a véleményét.
Sgt. Chris 191634 2005. április 6. 20:59
Válasz erre
Ja igen, ma már feladtam a CD-ket, úgyhogy remélem már úton (és jó kezekben van).

A Mustang fülke istencsászár! Dobozból építed vagy feljavító készlet is besegít? Nagyon szuperek a műszerek, meg az oldalpanelek is. A Szu27-en a panelvonalak befuttatása is tetszik. Ezt a befuttatásos technikát párszor próbáltam de amilyen béna vagyok, minden fekete lett, csak a panelvonal, nem... (se temperával, se tussal, se normál festékkel nem megy, még higítva sem)

Én a koszolást szénceruzával szoktam elkészíteni, kicsit reszelek belőle és ezt a port száraz vagy picit megnedvesített fültisztító pálcikával (attól függően, hogy mennyire szeretnék "kormozni") szoktam felvinni a felületre több rétegben.
Bombraider 191633 2005. április 6. 20:56
Válasz erre
Sgt. Chris!
Így már más,remélem nem okoztam sok kellemetlenséget:) Így teljesen élethű! Tényleg hány éve űzöd az ipart? Mert ahogy nézem, nem most kezdhetted...

üdv:bomb
Sgt. Chris 191632 2005. április 6. 20:50
Válasz erre
SZU22M31.jpg méret: 72.3 KB
SZU22M32.jpg méret: 52.7 KB
SZU22M33.jpg méret: 129.3 KB
Na csak nem hagyott békén, bescanneltem a képeket a Szuhoj-ról. Ez volt a minta, ez alapján festettem.
Bombraider 191631 2005. április 6. 20:47
Válasz erre
Chris&Mekett!
Akkor a Stukáért bocsi, ezekszerint rosszul tudtam...De most már kioktattatok(jó értelemben!):)

A 29es kiömlőnyílását, úgy láttam, az első képen, hogy nincs kifestve, ezért írtam. De ha kivan csak én nem látom, akkor bocsi. Azt a matt feketét úgy értettem, hogy kormozd be, ne kend át csak feketével:) Várom a Su-22 képet, ha az alapján festetted akkor azt a megjegyzést vedd semmisnek! Sajnos sokszor van olyan, hogy félreértés van, mert másnak gondolom mint ami(ezt jól leírtam:D).

Figyi,meg ha már ennyit írtam a képeidről,akkor légyszi nézz rá az enyémeimre is:)
48as hozzászólás.

Majd légyszi dobj egy mail-t, ha feladtad a cd-ket.Köszi!

üdv:bomb
Mekett 191630 2005. április 6. 20:18
Válasz erre
A Stuka az magában a zuhanóbombázó (Sturzkampfflugzeug) kifejezés rövidítése, és mivel a németeknél akkoriban az volt az alapdoktrína, hogy minden bombázógépet alkalmassá kell tenni zuhanóbombázásra, (Do-217, He-177, Ju-88,...) az irodalmakban elvétve találkozni mindegyik kapcsán a stuka kifejezéssel.

De a 88-ast - lévén Junkers az is - valóban nevezték nagy stukának.
Sgt. Chris 191629 2005. április 6. 20:01
Válasz erre
Mig-291.jpg méret: 84.8 KB
mig-29..jpg méret: 74.9 KB
mig-29.1.jpg méret: 66.5 KB
Csak hogy egy picit vitatkozzam, a Ju88 kapcsán Tobak "Cica" Tibor: Pumák és Boszorkányok c. művében említette (ha jól emlékszem...), hogy a magyar pilóták "nagy stukának" hívták a Ju88-ast is, lévén, hogy szintén zuhanóbombázás volt az alapvető harceljárásuk, ezért a zuhanó-féklap a szárny alján. No innen az elnevezésem.
A MIG-29-ről teszek fel két képet, én ezek alapján dolgoztam, meg persze az emlékezet alapján hiszen ezt 2003-ban Kecskeméten fotóztam. A belseje nem teljesen matt fekete, inkább a GSF redőny hővédő lemezeinek színe már-már fehéres-sárgás-zöldes. (Plussz egyet a makettről szemből kívánságodnak megfelelően...)
A Szu-22 ről majd scannelek egy képet be valamikor, mert hidd el, ha azt meglátod, véleményed változni fog. Ja, amit te tettél fel, az már nagyjavítás utánni állapot nem??) (Meg átfedést ecsettel? Aha, jó vagyok, de nem annyira. :-))) Köszi a bizalmat! )
Bombraider 191628 2005. április 6. 19:01
Válasz erre
Köszi!
Folyamatosan végig olvasok minden topicot,de ez valahogy elkerülte a figyelmemet:( Hát tuti megyek:)

Ju-88!
Hát ami kiszúrta a szemem az az hogy a Ju-88 az nem Stuka(az a Ju-87):)) Ez csak mellékes:) A makett nagyon szép, és a körülötte lévő épületek/emberek/tornyok. Már kezdem érteni, hogy azok a kukacok miért ilyenek. Gondolom, hogy ha mésszel festették egy-két esős nap után elkezdett kopni, így nézve már élethű.

F-18!
Szép koszolás, mint az intrudernél. Mást nem tudok írni, mivel nem látok mást ami hibaként említhető:) Ami meg teszik, az az egész gép.

Mig-29!
A magyar gépek a szívem csücskei:)/ahhoz képest maketteim 60%-a amerika.../ A koszolás ezen olyan mintha megázott volna a gép és most száradna. A hajtómű kiömlőnyílása olyan furcsa...Mint ha csillogna is valami fém alatta, meg a koszolás olyan mintha grafittal csináltad volna, azonban az ilyen fajta kosz inkább matt színű szokott lenni. És legközelebb a hajtómű belsejét is pingáld ki matt feketére;)
Ha feltennél egy képet előről is többet látnék.

Szu-22!
A terepmintájában nem voltak ekkora átfedések, kicsit elésebben különültek el a színek(www.lindenhillimports.com/images/su22.jpg).

Remélem nem voltam túl hosszú(megint). Amiket leírtam, azok tanácsok, hogy min javíthatnál, azt meg nem írom le minden géphez, hogy tetszik és szép, mert ezt Te is látod.

üdv:bomb
Sgt. Chris 191627 2005. április 6. 18:24
Válasz erre
Bomb! Kérdésedre a választ megtalálod a MIG regiszter topicban, de idemásolom a kedvedért :-) !

"Megérdeklődtem az időpontota pápai nyíltnapról. Eszerint 2005.07.02.-án szombaton lesz. A program még alakul, valószínüleg mindaz lesz ami tavaly, és ha sikerül megszervezni, civil kisgépes légibemutató is lesz a statikus mellett. Hogy milyen típus(okk)al még nem ismert."
Üdv!
Sgt. Chris 191626 2005. április 6. 17:59
Válasz erre
Szu22M31.jpg méret: 79.1 KB
Mig-292.jpg méret: 68.7 KB
Ju-88A1.jpg méret: 104.1 KB
F-18C1.jpg méret: 80.3 KB
Köszi az eddigi hozzászólásokat. Amúgy abszolút hobbi szinten, csak a magam gyönyörűségére makettesgetek, mikor időm és pénztárcám engedi. :-(
Bomb!: az Intruderrel kapcsolatos mindkét megállapításod helyes... Kicsit tényleg csálé a kabin előtti rész (néha megremegett a kezem :-) ), és tényleg mattnak kellene lenni, hiszen éppen a nap visszatükröződését hivatott megelőzni.
A Fóka vonalai nem teljesen egységesek egy másik szögből pl. látszik, hogy hol erősebb, hol áttetszőbb. Temperával csináltam, kicsit vizezve, hiszen úgy gondoltam, hogy ezt a fronton mésszel csinálták igazából, és ezért lett ilyen.
A Phantom sárgája talán picit élénk lett az eredetihez képest elismerem, de üde szinfolt meg kell hagyni, s talán annyira nem gáz, elvan a vitrinben, még nem panaszkodott! :-)
Teszek fel még pár képet a többiről, ha nem bánjátok?!
Alte 191625 2005. április 5. 23:55
Válasz erre
Balu:
Igen mindent ecsettel es kezzel.(nem szoropisztollyal)
A juniorbol kategoriabol mar jocskan kinottem de nagyon szivesen lennek ujra az :o)
Azert nagyon koszonom a velemenyed.
Udv
Alte
Balu 191624 2005. április 5. 23:07
Válasz erre
Szia Sgt. Chris!

Én egyáltalán nem értek a repülőkhöz, de nekem nagyon tetszenek. Kézzel festett makettet ritkán látni ilyen szépet, különösen az FW és az A-6E1! Tovább sok sikert!

Balu
Bombraider 191623 2005. április 5. 20:52
Válasz erre
Sgt. Chris!
Írtam vissza mailt, és mégegyszer köszi a cd-ket! Azt elfelejtettem írni, hogy a pápai nyíltnapról tudsz valamit?

Képek:

Az intruder, nagyon dúrva, a koszolás, olyan mintha pisztollyal lenne. Annyi lenne amit még hozzáfűznék, hogy a kabin elötti fekete, én úgy tudom, hogy matt és nem fényes. Bár lehet, hogy csak a vakútól lett ilyen. Meg ha ilyet festesz használj maszkolószalagot, vagy valami hasonló anyagot, hogy egyenes legyen a széle(mintha nem lenne az,de már kezd romlani a szemem...).

Az Fw-190 tetszik, csak azokat a "kukacok" nem egyenletes fehérek(úgy tudom halványnak kell lennie). Még ilyen képről nem láttam közeli fotót,de úgy tudom,hogy nagyon halványak voltak rajta ezek a "kukacok". Sajna a motorjáról nincs közelebbi kép:(

Phantom, mit mondjak róla...Szép:) Ilyen festéssel még nem láttam,de nem vagyok F-4 guru...még:) A hajtóművet egy kicsit koszolhattad volna, feltéve ha ez nem egy gyárból kivontatott gép.

Remélem nem voltam túl hosszú!


üdv:bomb
Sgt. Chris 191622 2005. április 5. 20:39
Válasz erre
F-4E1.jpg méret: 85.4 KB
FW190D2.jpg méret: 105.9 KB
A-6E1.jpg méret: 82 KB
Üdv Mindenkinek!
Megosztok pár képet veletek eddigi munkásságomból, szeretném, ha véleményeznétek őket.
Elöljáróban annyit, hogy mindegyik ecsettel festett, s nézzétek el a képek minőségét, akkor még örültem, hogy kölcsön tudtam kérni ilyet is. Ma már máshogy lenne, de ami késik...
No sziasztok!

Sgt.Chris
Balu 191621 2005. április 5. 09:55
Válasz erre
Szia Alte!

Versenyeztetni mindenképpen érdemes, mert jó érzés megmutatni másoknak a munkádat, sok értékes tapasztalattal lehetsz gazdagabb ami hozzájárul a fejlődésedhez. Személy szerint én is nagyon sokat tanultam a versenyeken az ott kapott kiritikákból. Az egy más kérdés, hogy érsz-e el vele helyezést. Véleményem szerint felnőtt kategóriában nem valószínő, ezzel semmi képpen sem akarlak megbántani, csak azért írom le mert te kérdezted. Ha Junior vagy akkor persze más a helyzet!
Egy kérdésem lenne, a makettet kézzel festetted?

Balu
Alte 191620 2005. április 4. 23:55
Válasz erre
Archy:
Koszi az epito jellegu kritikat.Pont ilyenre gondoltam amikor a velemenyeteket kertem.
Mint irtam meg nincs teljesen kesz.Amugy az egesz pancel test le van porozva csak meg nem fixaltam lakkal hogy ha esetleg valahol javitani kell akkor azt meg tudjam tenni.(tuggyatok vartam a jo tanacsokat amit meg is kaptam es koszonet erte ;o))
A figura az felejtos lesz egy masikat rakok bele.Amugy is ez vlot a tervem.
Az alca lombozat is mas lesz csak eddig nem igazan nott a kertben megfelelo noveny amit nemi attalakitassal hasznalni tudtam volna.
Igen sarazas akart lenni de valszeg megprobalok egy kis + fekete keverekkel egy vekony reteget meg feltenni ra.
Amugy ez a makett resze lesz egy nagyobb dioramanak amelyben szerepeltetni szeretnek egy Hanomga-got egy Marder III-ast egy M-18 Hellcat-et egy Shermant egy PAK 38-ast es figurakat is termeszetesen.
Meg egy kerdes:Szerintetek ha az ajanlott javitasokat eszkozlom erdemes versenyztetni?
Udv
Alte
Alte 191619 2005. április 4. 23:23
Válasz erre
Archy:
Koszi az epito jellegu kritikat.Pont ilyenre gondoltam amikor a velemenyeteket kertem.
Mint irtam meg nincs teljesen kesz.Amugy az egesz pancel test le van porozva csak meg nem fixaltam lakkal hogy ha esetleg valahol javitani kell akkor azt meg tudjam tenni.(tuggyatok vartam a jo tanacsokat amit meg is kaptam es koszonet erte ;o))
A figura az felejtos lesz egy masikat rakok bele.Amugy is ez vlot a tervem.
Az alca lombozat is mas lesz csak eddig nem igazan nott a kertben megfelelo noveny amit nemi attalakitassal hasznalni tudtam volna.
Igen sarazas akart lenni de valszeg megprobalok egy kis + fekete keverekkel egy vekony reteget meg feltenni ra.
Amugy ez a makett resze lesz egy nagyobb dioramanak amelyben szerepeltetni szeretnek egy Hanomga-got egy Marder III-ast egy M-18 Hellcat-et egy Shermant egy PAK 38-ast es figurakat is termeszetesen.
Meg egy kerdes:Szerintetek ha az ajanlott javitasokat eszkozlom erdemes versenyztetni?
Udv
Alte
Alte 191618 2005. április 4. 23:13
Válasz erre
imi:
koszi az ertekelet.
A szoknyalemez porozva van.
Afigura az cserelve lesz es meg nem volt lefujva lakkal.
Nem ertem amugy hogy milyen toresekrol es karokrol beszelsz?
A tankon ill. a figuran?
Udv
Alte
Balu 191617 2005. április 4. 19:50
Válasz erre
Szia Archy!

Ha tankoknál mondjuk még én sem láttam de féllánctalpasoknál előfodult, hogy a futógörgőket és az első felnit is éllátták álcázó festéssel.

Balu
kocka 191616 2005. április 4. 19:13
Válasz erre
jaja nekem is tettszik
Bombraider 191615 2005. április 4. 17:50
Válasz erre
Jah és köszi:)
Bombraider 191614 2005. április 4. 17:50
Válasz erre
Hát igen:) De még elég sok munka lesz. A Flanker-nek meg a felső része 90%-os, az alját kell panelopzni, aztán kap egy lakkot utána meg jöhetnek a futóaknák ilyenek.
Mekett 191613 2005. április 4. 17:21
Válasz erre
Bombraider!

Nagyon klassz a Mustang! Alakul, ahogy látom :)
Archy 191612 2005. április 4. 15:31
Válasz erre
Alte!
Indulásnak jó. Azért arra máskor figyelj hogy mozgó alkatrészt (jelen esetben a kerekek) soha nem voltak terepfoltosak, sőtt, ma sem azok, mert az igen feltűnő lenne, ha a minta elkezdene forogni. És a németek általában a páncéltest futómű mögötti részét sem foltozták.
A porozás nem rosz, bár ahol a legjobban kéne - a kötényezés alján - pont ott nincs. Viszont a sarazás (he az akar lenni) olyan, mintha olvadt csokiba hajtott volna a szerencsétlen. A figurát szerintem hanyagold, vagy, ha megtartod, akkor kend le matt lakkal (Revell-t ajánlom, nem túlságosan higítva), mert eléggé csillog. Ez vonatkozik a jármű néhány részletére is. És az éleken imitálhatsz némi kopást. Nagyon élethű, ha feketével szárazecsetelsz (módjával!), vagy vékony ecsettel fested meg a lepattogot festék helyét, majd graficerozával összekened az ujjad, és szépen bedörszölöd a feketés éleket vele. Előtte azért gyakorold valami más tárgyon (Pl.: tejfötöspohár széle, régi makett, stb...)
Röviden ennyi. Ha túl szőrzsálhasogató voltam, elnézést. De szerintem, ha a leírtakat megcsinálod, és újra megnézed a Panzert, akkor Te is jobban érzed majd magad:)
Áron
UI: ha fotózol, támasztd (?) le a kezed, vagy használj álványt, lehetőleg sötét, vagy középsötét (Fekete póló, kék festett lemez - Tescoban kapható, nagyméretű kartonlap - ) hátteret használj! Ja és állítsd be automata focus-ra. Ha pedig mélységélességet is akarasz, akkor menj távolabb és zoommolj rá. Persze annyira, amennyira a géped engedi.
Bombraider 191611 2005. április 4. 15:29
Válasz erre
2.jpg méret: 227.6 KB
3.jpg méret: 269.4 KB
4.jpg méret: 238.6 KB
5.jpg méret: 208.8 KB
6.jpg méret: 203.4 KB
7.jpg méret: 244.4 KB
9.jpg méret: 195.9 KB
1.jpg méret: 156.8 KB
8.jpg méret: 245.7 KB
Nah sikerült átméretezni a képeimet:)
Itt van az 1/32 Mustang kabinjáról és motorjáról és 1/48 Su-27-ről. Véleményeket várom! A Mustang motorján az ezüst az csak próba volt,azt úgyis átfestem. A Flanker meg rotringal van panelozva/szegecselve, szerintem nagyon élethűen folyatja szét a lakk(még nincs lakkotózva).
imi 191610 2005. április 4. 12:42
Válasz erre
Alte
Maga a tank nagyon jó, tetszik a kipufogó dob rozsda színe, a lánctalp is szerintem királyul van megcsinálva. Az oldalkötényzet ha szándékosan van a lemezek közepe fakítva/porozva akor király vagy sztem jó lett,ha pedig a fényképeződ csinálja ezt a hatást akkor ki ne dobd nagyon élethű:-) Az egyetlen dolog ami szerintem negatívum az a figura. Ha magadnak "otthoni használatra" készült akkor nem gond de ha versenyeztetni aarod akkor sztem szedd le onnan a keletkezett töréseket károat pedig takard le az álcázással/kosszal.
további jó munkát
Tompici 191609 2005. április 3. 22:47
Válasz erre
Alte!

Szép munka, kellően részletes is. Az álcán picit változtatni kellene. Szerintem nem egészen illik a harckocsi színéhez.
A fotózásánál figyelhetnél a vaku használatára, mert becsillan a tárgyon és a háttéren iis.
Alte 191608 2005. április 3. 00:53
Válasz erre
SV402785.JPG méret: 478.7 KB
SV402790.JPG méret: 485.7 KB
SV402792.JPG méret: 487.5 KB
SV402795.JPG méret: 479.5 KB
SV402804.jpg méret: 447.2 KB
SV402812.jpg méret: 486.7 KB
SV402817.JPG méret: 479.5 KB
SV402821.JPG méret: 475 KB
SV402822.JPG méret: 492 KB
Uraim,
kerek velemenyt alkotni a kovetkezo makettrol.
Leszogeznem elore hogy ez az elso komolyab munkaval elkeszitett bar meg korant sem kesz makettem.
Teljes egeszeben dobozbol keszult es semmifele kiegeszitot nem hasznaltam.
Az alca lombozat is mas lesz.
Udv
Alte
  191607 2005. április 3. 00:41
Válasz erre
Zsukov:
Ja az en vagyok ;o)
De ott allok egy PZ 35-os elott is..;o)

Alte
  191606 2005. április 3. 00:39
Válasz erre
Mekett:
Solothurban.Svajc.
Bern kanton. ;o)
Eleg reszletes voltam? ;o)

Alte
zsukov 191605 2005. március 31. 21:42
Válasz erre
Alte és Nagykövet,meg akit érdekel!
Az SV402661.sz képen legjobb tudomásom szerint az alábbi fegyverek vannak,ha érdekel benneteket.
Bal felső és a vele szemben lévő fegyver 5,56mm Stgw 90 rövid és szabvány csővel.Alattuk,középen egy SIG 540-es alapmodell van.ezekből származik a fenti két karabély.Tovább középen a régi Stgw 57-es,7.62-es rohampuska van,fegyverlábbal és szuronnyal,ez volt a svájci alapmodell.Ezalatt van a Chilének gyártott,fatusás Stgw 57.A két álló fegyver a SIg 510-es modellek korai-jobb oldal-és kései-bal oldal-változatai.Alul balra egy M1889 vagy M1911 típusú Scmidt-Rubin ismétlő van.A jobb oldali meg egyértelmű.Az SV 402634-es képen középen az1942M 15cm(149,1mm)-es vontatott tarack van.Alul félig a képen egy Mod 46(10.5cm Hb 46) vontatott tarack van.Alte a402637-es képen a 15cm-es előtt áll,ha ő Alte.

Zsukov
nagykövet 191604 2005. március 31. 20:23
Válasz erre
Alte
Majd azonosítjuk. Az újabb képek is ott készültek, ahol a repcsi van a tetőn?
Nagykövet
Mekett 191603 2005. március 31. 20:13
Válasz erre
Hol lőtted ezeket a képeket?!?!?
Alte 191602 2005. március 31. 08:39
Válasz erre
SV402632.JPG méret: 481.2 KB
SV402633.JPG méret: 472.8 KB
SV402634.JPG méret: 476.4 KB
SV402637.JPG méret: 481.1 KB
SV402648.JPG méret: 480.3 KB
SV402660.JPG méret: 444.8 KB
SV402661.JPG méret: 486 KB
Hi,
van itt meg nehany erdekesseg.
Nezzetek hatha erdekel titeket.
Alte
Alte 191601 2005. március 31. 08:32
Válasz erre
Kaloz:
Ami kesik nem mulik ;o)
Majd ha legkozelebb arra jarok megint akkor megprobalok felmenni.
Proba cseresznye :o)
Alte
Alte 191600 2005. március 31. 08:24
Válasz erre
Kaloz:
Ami kesik nem mulik ;o)
Majd ha legkozelebb arra jarok megint akkor megprobalok felmenni.
Proba cseresznye :o)
Alte
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21.