/ Fórumok / Versenyek, rendezvények /

Mosonmagyaróvári makettkiállítás

fényképek óvárról
A topikhoz csak bejelentkezett felhasználók tudnak hozzászólni. Kérem, jelentkezzen be itt!
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28., 29., 30., 31., 32., 33., 34., 35., 36., 37., 38., 39., 40.
börni75 199393 2012. április 15. 19:32
Válasz erre
Gratulálok a kiállított makettek készítőinek ,de legfőképpen a szervezőknek, akik megszervezték, és lebonyolították ezt a hatalmas rendezvényt! Nagyon jól éreztük magunkat, jó volt találkozni az innen megismert emberekkel, és látni a munkájukat élőben. Jövőre ugyanitt!
Üdv!
Miggyuri 199392 2012. április 15. 19:18
Válasz erre
Gratu a móvári kiállítás szervezőinek és lebonyolítóinak!
Jó volt két év kihagyás után újra "móvárolni"!
gabes 199391 2012. április 15. 16:44
Válasz erre
Sziasztok!

Nagy köszönet a szervezőknek a fantasztikus kiállításért!
Nagyon jól éreztük magunkat, a börze is jó volt! Kis üröm az örömben, hogy az északi szomszédaink szabad rablást rendeztek makett ügyileg de azért sok tisztességes kereskedő is jelen volt, így tudtam jó üzleteket kötni!
Nemsokára tolom a képeket én is és lehet, hogy lesz majd egy pps fájl is zenével, stb!
Indy, Battka, Cs.Béla, Zoli (Z63), Kormos Peti, Horváth Péter jó volt újra találkozni veletek, köszönök mindent! :)))

Gábor
juge75 199390 2012. április 15. 14:57
Válasz erre
Kép 071
Kép 071
Kép 072
Kép 072
Kép 073
Kép 073
Kép 074
Kép 074
Kép 075
Kép 075
Kép 076
Kép 076
Kép 077
Kép 077
Kép 079
Kép 079
Kép 080
Kép 080
Kép 081
Kép 081
Kép 078
Kép 078
Kép 084
Kép 084
Kép 085
Kép 085
Kép 086
Kép 086
Kép 087
Kép 087
Kép 088
Kép 088
Kép 089
Kép 089
Kép 092
Kép 092
Kép 090
Kép 090
Kép 091
Kép 091

Nagyon jól éreztem magam! Nagyszerű volt a kínálat az árusok és a kiállítók részéről is. Juhász Gábor H.A.D.
Anders 199389 2012. április 15. 11:40
Válasz erre
Gratulálok nagyon jól sikerült a rendezvény! Remekül éreztem magam. Most voltam kint először, de nem utoljára! Nem bántam meg hogy ezt a rendezvényt választottam a motorkiállítás helyett! :) 
HUJBI 199388 2012. április 15. 11:30
Válasz erre
gratulálok a rendezvényhez, nagyon jól éreztem magam. a felhozatal is igen színvonalas volt.
Otto 199387 2012. április 15. 11:19
Válasz erre
107
107
139
139
140
140
143
143
148
148
156
156
195
195
166
166

Köszönet mindenkinek aki a verseny létrehozásában részt vett. Idén is nagyszerűen éreztem magam.
üdv: Ottó
Fodi 199386 2012. április 15. 10:49
Válasz erre
Lassan megjelennek az elso hiradasok is:
www.kisalfold.hu/mosonmagyarovari_hirek/a_keresztes_lovagoktol_a_mobil_planetariumig_-_fotok_video/2274488/

Kar, hogy iden ki kellett hagynom, jo lett volna ott lenni. :S
glitter 199385 2012. április 15. 08:51
Válasz erre
Nagyon jól éreztem magam, először voltam, de biztos, hogy nem utoljára, nagyon nagy gratula a szervezőknek!
Anders 199384 2012. április 13. 20:41
Válasz erre
Köszi! 
Már nagyon várom!:) Reméljük az idő is jó lesz! :) További szép estét! 
lucky 199383 2012. április 13. 20:38
Válasz erre
Szia!
Minden versenyen meg lehet tekinteni a versenymunkákat..
Itt több van, nagyobb a börze, és nagyobb a nép...
Anders 199382 2012. április 13. 20:32
Válasz erre
Szia! 

Köszönöm szépen a segítségedet! :) Még egy kérdésem lenne, a versenyre nevezett maketteket is meglehet majd tekinteni? Még nem jártam itt az óvári versenyen, de már izgatottan várom! :)
zkalos 199381 2012. április 13. 20:16
Válasz erre
Sziasztok!

Tudnátok felvilágosítást adni, hogy hol lehet vagy érdemes parkolni a verseny környékén ?
pecso 199380 2012. április 13. 16:54
Válasz erre
Sziasztok!
Lehet hogy már egy kicsit későn szólok...
Holnapra viszek egy csomó maradék matricát. Meg lesznek közöttük szinte teljes illetve teljes ívek is.
Hátha valakinek kell valami, vagy talál közötte olyat ami éppen hiányzik neki.
Potom áron fogom adni! Meg fogunk egyezni!
Várok mindenkit az emeleti kisteremben.
Keressétek a Szigetközi Makettbarátok Körét!
A hétvégére mindenkinek jó szórakozást!
Gábor
gaborka 199379 2012. április 13. 11:45
Válasz erre
Thaiföld azért már tényleg atom!

c[ ]
Chrysstie 199378 2012. április 13. 08:55
Válasz erre
Szia Anders!

A megtekintés díjtalan!
A Helyszínről, megközelítésről itt találsz pontos infot:

www.mosonshow.hu/hu/megkozelites_hu.html

Üdv: Chrysstie :)
notarius 199377 2012. április 13. 07:43
Válasz erre
Eléggé szignifikáns, hol van komoly makettező hagyomány. ;)
Más részről meg elgondolkodtató, hogy miért ilyen kevés a magyar nevezők száma.
Elektrolakatos 199376 2012. április 13. 01:39
Válasz erre
Moson2012előzárás
Moson2012előzárás

Lazuljunk gyerekek lazuljunk!

Inkább nézzétek a statisztikát!

Annak ellenére, hogy nemrég lettem kész az előnevezett lapok elkészítésével, megköszönöm mindenkinek aki az online neveztést használta!

Találkozunk óváron

Üdv:Elektro
Anders 199374 2012. április 12. 21:51
Válasz erre
Sziasztok! 

Szeretnék érdeklődni hogy a hétvégi Mosonmagyaróvári makettverseny megtekintése díjtalan? Illetve pontosan hol is lesz a kiállítás? 
Előre is köszönöm a segítséget! 
gaborka 199373 2012. április 12. 21:41
Válasz erre
Kedves Balázs!

A tavalyi versenyen az MME tagjai egy büdös szó nélkül végigálltak egy délelőttöt a makettkiállításon, holott óránkénti váltást és ebédet ígértek nekik. Ehelyett kapták utólag - és mindenki más aki részt vett az őrzésben - egy rágalomhadjáratot, arról hogy "valakik, akik" az asztalokat őrizték, "állítólag" "azzal dicsekedtek, hogy" milyen jól sikerült becsapniuk valamelyik börzést (tszl. visszanézni a tavalyi vitát erről). Ezt szerettem volna tisztázni, hogy a saját tagjaink becsületét megvédjem de sikerült jó magyar szokás szerint elkenni a témát és így mindenkin rajta maradt a rágalom.

Ezek után ne várjátok el tőlünk, akik hajnali fél négykor indulunk Miskolcról tizenvalahányan hogy csipásan odaérjünk valamikor kezdésre, még testületileg vigyázzba is vágjuk magunkat egy interneten közzétett személytelen, arctalan "felkérésre", úgy, hogy - tapasztalati alapon - nem várhatunk a projekttől semmi jót. Kérni nem így kell, előre elítélni en bloc egy ország makettező társadalmát és fenyegetőzni meg hmmm... illetlenség.

Üdvözlettel:

Báthori Gábor
MME elnök
Polar 199372 2012. április 12. 20:56
Válasz erre
Figyelem!

A Panoráma hotelben felszabadult egy kétágyas szoba. Péntek és szombat éjszaka.

Ha valakit érdekel, kérem keressen a +36/30/3506809 telefonszámon.

Üdv.
Balázs
Elektrolakatos 199370 2012. április 12. 17:40
Válasz erre
Figyelem!

Sajnálatos módon, 14-ére felszabadult egy kétágyas szoba a Hotel Minervában.

Akit esetleg érdekel, engem keressen telefonon.

témobil 961-5758

Üdv:Elektro
Polar 199368 2012. április 12. 16:17
Válasz erre
Tisztelt Makettezők!

A mosonmagyaróvári versennyel kapcsolatosan, az őrzésben kért közreműködési segítséget mindazoknak köszönöm, akik jelentkeztek. Itt kérek elnézést a MOK-tól és a Pelikán klubb tagjaitól, számomra egyértelmű volt, hogy nem őket szólítom meg, mert a korábbi években is más téren segítettek.

A kialakult vitával, és esetlegesen sértőnek tűnő levelemmel kapcsolatosan meg csak annyit, hogy szerintem elég egyértelmű voltam, "A makettek átvételekor, szombaton délelőtt 8 és 13 óra között szükség lenne segítőkre, akik koordinálják a makettek elhelyezését, és ezzel párhuzamosan az őrzést is végzik", "A délelőtti őrzést részben spórolási szándékkal nem egyetemistákkal oldjuk meg, részben pedig praktikus okokból. A makettezők nagyobb biztonsággal nyúlnak a makettekhez, jobban tudnak segíteni a lerakásban, esetleg a rossz helyre nevezett munkák áthelyezésében." tehát nem anyagi gondok vezéreltek minket elsősorba. Ha az előző években szóbakerült a móvári verseny, akkor mindenkinek rengeteg ötlete volt, megszámlálhatatlan segítségnyújtási ajánlat volt. Sajnos, mire eljött a tettek ideje, a korábbi ötletek és felajánlások eltűntek. Idén is ez a helyzet. És mivel a tisztelt makettezők a rendezvények után minden számukra kifogásolható dolognak az interneten adnak hangot, csak szerettem volna felhívni a figyelmeüket, hogy az érdektelenség érdektelenséget szül. Ennek így sikerült hangot adnom...

Mivel a jelentkezők számával nem tudjuk megoldani az őrzést szombaton délelőtt, ezért arra a döntésre jutottam, hogy teljesen önkéntes alapokra helyezem. Aki úgy érzi, hogy segíteni akar és tud, az kér egy sárga mellényt, és beáll az asztalok közé, ha megunta, visszaadja a mellényt.

Akik e-mailben, sms-ben vagy telefonon megkerestek, azoknak köszönöm, és válaszolni fogok nekik.

Üdvözlettel:
Somogyi Balázs
Elektrolakatos 199364 2012. április 12. 13:26
Válasz erre
Halihó!

Mivel kissé hosszúra nyúlt az értekezés, ezért áthelyeztem a "Minden makettezőnek" topikba. A téma érdekelhet bárkit, ott elolvashatja.

Üdv:Elektro
Elektrolakatos 199356 2012. április 11. 14:51
Válasz erre
Örömmel várom az ötleteket!

Erre később rájöttem én is ! :-)
notarius 199355 2012. április 11. 14:32
Válasz erre
Nem kívánok vitatkozni, de lehetne változtatni itt-ott. Majd személyesen elmondom.

De pl. félre is értesz: az egy helyen papírozás és kiállítás nem azonos az egy munkaállomáson papírozással. :)
Elektrolakatos 199354 2012. április 11. 14:06
Válasz erre
Andris STOP! :-)

- egy helyen megy a papírozás a nevezéshez

Évek óta nem egy helyen történik a papírozás! Folyamatosan bővítjük a terminálok számát, az előző év tapasztalatai alapján. Idén ez 5 helyszíni és 2 előnevezett lehetősdég lesz. És van még tartalékunk (szerencsére)

- a nevezés helye nem egyezik a kiállítótérrel

Ezt sajnos a helyi adottságok miatt sem itt, sem pedig más versenyeken sem lehet megoldani.

- megoldható a még dobozolt makettek ideiglenes tárolása
- az előző nem úgy történik, hogy az ezer km-re parkoló autóba kell visszamenni értük


Évek óta, pontosabban mióta jelen vagyok a nevezést lebonyolító csapatban, küzdök azért, hogy a makettezők megtanulják végre:
-megérkezem, fogom a makettet és elhelyezem a kategóriájában
-beállok a sorba a nevezési lapokért
-a kapott papírokat elhelyezem a makett alá


De mindez csak elméleti, mivel az utolsó két pont a helyszín adottsága miatt nem megoldható.
Szóval az a szívás, hogy a dobozolt makettekkel kell a lépcsős emelvény környékén sorbanállva tobzódni.


Nem, nem elméleti, mivel az előbb említett módszernél nincs a dobozokkal tobzódás, valamint ebből adódóan nincs AKKORA tömeg!
Lentről ti azt látjátok belépéskor, hogy "úristenmármegintmennyienállnakazemelvényelőtt"...mi fentről meg ezt "már megint idejönnek a dobozzal, kinyitják egy ismerősnek, ő odahívja két másik ismerősét és itt nézelődnek mikor már rég egy másikkal foglalkozhatnánk, és csak nő mögöttük a tömeg!


Tudom ajánlani, hogy ha idén kész vagy az elhelyezéssel, gyere fel mellénk és figyelj.:-)
notarius 199352 2012. április 11. 13:47
Válasz erre
Az sem lenne annyira húzós, ha végre valahogy az megoldódna, hogy
- egy helyen megy a papírozás a nevezéshez
- a nevezés helye nem egyezik a kiállítótérrel
- megoldható a még dobozolt makettek ideiglenes tárolása
- az előző nem úgy történik, hogy az ezer km-re parkoló autóba kell visszamenni értük.

De mindez csak elméleti, mivel az utolsó két pont a helyszín adottsága miatt nem megoldható.
Szóval az a szívás, hogy a dobozolt makettekkel kell a lépcsős emelvény környékén sorbanállva tobzódni.
Keri 199351 2012. április 11. 13:39
Válasz erre
Szia Varjú bácsi!
Ööö,ezt nem értem ,miért írtad nekem.Mondtam,egyetértek a céllal,minél több embert bevonni!
Ugyanakkor:"Másik dolog a stílusod.Ezzel a beírással valószínüleg azt is elijesztetted,aki még akart volna jelentkezni a hétvégéig,tejesen mindegy,hogy ezt a magad vagy a szervezők nevében írtad." Ezt Polarnak írtam,de visszavonom,mert máris jelentkezett pár ember a kiinduló seggberúgás és a utána következő hozzászólások hatására.Úgy látszik,ez kell az embereknek!:-))
Szállító felvetésére annyit fűznék,hogy mint látható,itt inkább makettezős emberkék kellenek,akik segítenek elhelyezni az asztalokon a maketteket nevezéskor.Ezt szerintem nem tudod megoldani bérelt biztonságiakkal.Ahogy látom,a szombat délelőtt a húzós,mert magára az őrzésre(mikor már helyükre kerültek a nevezett,kiállított munkák) utána megvannak a diákok.Oder?
Keri
Neo954 199346 2012. április 11. 11:42
Válasz erre
Sziasztok!

Hát elszabadultak az indulatok rendesen.. :)

Polar! Reggeltől 2 fő tud menni segíteni, jómagam aki makettezik, és egy ismerősöm aki most ismerkedik a makettezéssel. Mindketten itt vagyunk Óváron a kollégiumban, szóval bármikor tudunk menni.
Ha kellünk ezen a számon elérsz bennünket: 30/ 517 26 05

Üdv.:Neo
Elektrolakatos 199342 2012. április 11. 11:19
Válasz erre
Andris!

SAJNOS, nagyon felülszámoltad a létszámot!

Elektro
Miggyuri 199341 2012. április 11. 11:13
Válasz erre
Ja, én is megyek, s, ha a szűrizéssel végeztem, szívesen beállok magam is.
Miggyuri 199340 2012. április 11. 11:12
Válasz erre
Polar!
A gersekaráti MINIMÁNIA Makettépítő Kör három főnyi- a feladatnak megfelelő komolysággal rendelkező - makettezőjét ajánlja fel az első napra. De. 11 után "bevethetők".
Hol, kinél jelentkezzenek?
Milyen váltásban teljesítenek szolgálatot?
Kell-e vmi különleges képzettség (kínai nyelvtudás, ezoterikus látásmód)vagy elég, ha "csak udvariasan rendet tartanak?" :)
Keress a klub e-mail címén: gekarma@vipmail.hu
Jó munkát!
Miggyuri
Varjúbácsi 199339 2012. április 11. 11:11
Válasz erre
Sziasztok Keri, Sherman!
Van Magyarországon 32 makettklub. Ez alsóhangon jelent kb. 500-600 makettezőt, legyünk pesszimisták, 50%-uk tud eljönni a rendezvényre, ez durván 250-300 ember. Ebből levonjuk a MOK és a Pelikán mondjuk 30 emberét,és a Bolyais 20 főt még mindig marad 200-230 ember. Ebből a létszámból 3 azaz HÁROM! makettező hajlandó valamit önkéntesen tenni a rendezvény sikeréért - azaz szombaton délelőtt 1 órára odaállni egy-egy asztal mellé, és felügyelni a makettek elhelyezését - egy olyan rendezvényen, ahol NINCS! belépődíj. Ha nem lesz segítség, egyetemistákat KELL megfizetni. Miből? Természetesen a NEVEZÉSI DÍJ befolyt összegéből, amit ezért meg KELL emelni! Melyik a jobb?
Keri 199337 2012. április 11. 09:59
Válasz erre
Szia Polar!

Egész jólesett ezt olvasni így délelőtt...
Egyetértek veled,nagyon nehéz összeszedni elég makettezőt a megfelelő feladatokra,megfelelő helyekre egy versenyen.Zsűrizés,őrzés,stb.Mert nem akar kötöttségeket azon a hétvégén,nincs pénze elmenni,bulizni szeretne,egyszerűen nincs hozzá kedve,miegymás.Ezen a versenyen nagyobb összefogás kellene,igen!
Két dologgal van bajom a hsz-edben.Egyik,hogy mit olvas ki ebből a mezei makettező?Senki nem segít nektek a móvári bonyolításban,egyedül vagytok,mint az ujjatok...Nem kell neked mondanom,hány éve segít a MOK,a Pelikán a nevezésnél,zsűrizésnél,kiértékelésnél.Hozzuk a saját gépünk,saját nyomtatónk,ott vagyunk már pénteken.Nem kevés pénz,idő,de nekünk tökéletesen elegendő,ha Andris azt mondja a végén:"Köszi szépen,gyerekek!" Kérlek,máskor pontosabban fogalmazz!
Másik dolog a stílusod.Ezzel a beírással valószínüleg azt is elijesztetted,aki még akart volna jelentkezni a hétvégéig,tejesen mindegy,hogy ezt a magad vagy a szervezők nevében írtad.

Keri
Makettinfo Online Klub
Sherman 199336 2012. április 11. 01:09
Válasz erre
Tisztelt Polar!
Minden tiszteletem a szervezőké és semmiképen sem szeretnék kritizálni. De úgy gondolom az ilyen mondatokkal nem igen lehet önkénteseket szerezni. Sőt inkább a résztvevőket lehet elriasztani. Aki fizet nevezési díjat és elviszi a művét, biztos nem szeretné ha a holdig rúgnák. Az hogy az RC Tank Fórum már nem vesz részt ezen az eseményen szaporítván a látványóságokat, csakis a hiányos szervezésnek köszönhető. Ha makett versenyre jelentkezők is elmaradnak mert nem megoldott az őrzés, azt nemigen lehet hiányzó önkéntesekre fogni. Persze talán csak az én véleményem szerint.

Üdv.Sherman
Polar 199335 2012. április 10. 23:48
Válasz erre
Üdvözletem a Tisztelt Magyar Makettező Társadalomnak!

Ez úton is szeretném megköszönni annak a 3 főnek (+Bolyaisok) akik jelentkeztek, hogy segítenének az őrzésben.
Nem hiszem el, hogy nincs olyan klubb ma magyarországon, ahonnan az egyik legnagyobb, nemzetközileg is elismert versenyen lebonyolításában segítséget tudnának nyújtani. Elhiszem, hogy válság, meg miazmás, de gondolom abbol lenne a legnagyobb felháborodás, hogyha ilyen okokra hivatkozással esetleg jövőre nem lenne verseny.

De sebaj, nem lesz őrzés délelőtt, vagy majd egyetemi halgatókkal megoldjuk. DE AKI EGY SZÓT IS SZÓL, HOGY ELTŰNT, VAGY MEGSÉRÜLT A MAKETTJE, AZT SZEMÉLYESEN FOGOM FELRÚGNI A HOLDIG!

Köszönettel a magam, és nem a szervezők nevében.
Luthor 199334 2012. április 10. 09:21
Válasz erre
Jajjmá... meddig tartott volna kitenni a versenyek menübe is! Najó, nem piszkállak, mert lehet megint Neked kell hazahozni amit szombaton leviszek...
Köszi, Elektro.
Elektrolakatos 199333 2012. április 9. 21:07
Válasz erre
Jajjmá...olyanok vagytok mint akik még sosem neveztek interneten!

www.modelregistration.tk/
Luthor 199332 2012. április 9. 18:29
Válasz erre
Akkor tedd ide a linket légyszi, mert én nem lelem...
Kusti 199331 2012. április 9. 15:42
Válasz erre
Megtaláltam... :)
Kusti 199330 2012. április 9. 15:38
Válasz erre
Valaki linkelje be legyen szíves az előnevezés oldalát.
Köszönöm!
Kusti
Papa74 199329 2012. április 8. 15:02
Válasz erre
Ez engem is érdekelne!
Remélem eljön!
Polar 199328 2012. április 8. 14:43
Válasz erre
Sziasztok!

A Mosonmagyaróvári szervezők nevében a korábbi évek gyakorlatainak megfelelően a makettek őrzésében szeretném a segítségeteket kérni. A makettek átvételekor, szombaton délelőtt 8 és 13 óra között szükség lenne segítőkre, akik koordinálják a makettek elhelyezését, és ezzel párhuzamosan az őrzést is végzik. A délelőtti őrzést részben spórolási szándékkal nem egyetemistákkal oldjuk meg, részben pedig praktikus okokból. A makettezők nagyobb biztonsággal nyúlnak a makettekhez, jobban tudnak segíteni a lerakásban, esetleg a rossz helyre nevezett munkák áthelyezésében. Hogy, miért nem korábban fordulok hozzátok a kéréssel? Mert korábban az volt a tapasztalatom, hogy egy héttel a verseny előtt alakul ki, kik is tudnak ténylegesen eljönni.

Tehát az lenne a kérésem, hogy a ki 8 és 13 óra között 1 órát rá tud áldozni a feladatra, az jelentkezzen nálam. Persze, aki több időt is bevállal, annak külön köszönöm. Az őrzés óránkénti váltásban történne. Lehetőleg nagyobb csoportok jelentkezzenek, mert így könnyebb a koordinálás. (Persze az egyéni jelentkezőket is szívesen veszük)

Válaszokat a polar.bmke@gmail.com e-mail címre kérek.Telefonos elérhetőségem +36/30/3506809 (de csak korlátozottan vagyok mostanában elérhető telefonon, az is 17 óra után).

A szervezők nevében is köszönettel:
Somogyi Balázs
Nowotny 199327 2012. április 8. 12:22
Válasz erre
2x átfutva a listát,jól látom h Gabbert úr nincs rajtamnem lesz ott? :S
Elektrolakatos 199326 2012. április 7. 17:22
Válasz erre
Figyelem!

A móvári verseny hétvégéjén szombat éjszakára (2012.04.14.) a MOK főhadiszállásán ( www.hotelminerva.hu), kétágyas szobában, kiadó egy ágy. Érdeklődni nálam lehet!

Üdv: Elektro
jocó 199325 2012. április 7. 14:35
Válasz erre
Sziaztok Csak ha valaki nem figyelné a "telekocsi"topic ot:)
Van 2 helyünk Debrecenből Móvárra.Szombati indulással Vasárnap érkezéssel,költségmegosztással.Esetlegesen Nyíregyházára el tudok érte menni.Valamint 1 főnek lenne még szálás is,kedvező áron.A részleteket magánban.
Akit érdekel 06209574044-es számon elérhet.Emailt nem ajánlom mert ritkán vagyok mostanában netközelben.
Üdv Jocó
Elektrolakatos 199324 2012. április 7. 13:49
Válasz erre
Hali!

Szombat 08:00-18:00
Vasárnap 08:00-14:00

szállás januártól már csak kihalásos alapon található
szibe 199323 2012. április 7. 12:29
Válasz erre
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy a kiállítást mettől meddig tart?(szombat 8?- 17? óráig vasárnap 8-14ig)
Ha nem érne végig rajta egy nap alatt az ember lehet szobát találni vagy már érdemes úgy készülni, hogy előre lefoglaljam?

Köszönöm a tájékoztatást!

üdv:szibe
kerge 199321 2012. április 6. 20:36
Válasz erre
Köszönöm Elekto 

jövök egy sörrel móváron :)
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28., 29., 30., 31., 32., 33., 34., 35., 36., 37., 38., 39., 40.