/ Fórumok / Versenyek, rendezvények /

Ötletek az első netközi modellversennyel kapcsolatban

Úgy döntöttünk hogy rendezni kéne egy internetes modellversenyt, az alap irányelvek már megvannak most már csak az építő, értelemes, és a realitás talaján mozgó ötletek kellenek. Ebben kérjük a segítségeteket...
A topikhoz csak bejelentkezett felhasználók tudnak hozzászólni. Kérem, jelentkezzen be itt!
  Tovább >>>
1.,2.
1., 2.
ged 246352 2008. október 2. 23:08
Válasz erre
hát hülyeség ellen nincsen gyógyszer...
MattHeafy 246351 2008. október 2. 18:23
Válasz erre
Köszönjük!
Ismét egy értelmes és igazán témába vágó hsz. Tőled...:)
Mty 246350 2008. október 2. 18:09
Válasz erre
Élvégere én vagyok mátyás
Jég törő mátyás
imi 246349 2005. április 14. 14:01
Válasz erre
Kapitány.
járnék szívesen csak nekem is vizsgaidőszak következik (érettségi vizsga).
És ahhoz tudjak későbbieben rendszeresen járni ahhoz bizony most ell ritkábban kevesebbet itt lennem hogy sikerüljön a felvételi mert ha augusztusra is ell észülnöm akkor az nagy gáz lesz.
Akkor móváron beszéljete jó sokat erről és majd utána írjatok fejleményt véleményt kész tervet. Sajna a fenti oo miatt sem új versenyzőt nem tudok kiállítani a versenyre és hát időm sincs lemenni (pedig higgyétek el szívesen mennék) de majd jővőre:-(
sziasztok sok sikert móváron és érezzétek jól magatokat(mert ugye az a fontos nem a plecsni -az csak egy "kacat" amivel hencegni lehet a nőnek.:-)
Kapitany 246348 2005. április 13. 16:06
Válasz erre
ja és imi igazán járhatnál csevegőre :)
Kapitany 246347 2005. április 13. 16:04
Válasz erre
Szerintem ezt az egész versenyt frankón név nélkül kellene!
Mert ha makettinfósok is neveznének, és a zsűriből is lenne, annak lenne egy kisebb sansza.
Meg még.
Szép dolgok ezek a kategória beli besorolás, de NE feledjük az ifjúságot!
Ott nem kellenek semmi nagyobb dolgok, anem ott is külön mondjuk 2 kat-ban meghirdetni! Semmi extra nem kell. De azért mégis külön kéne szedni 14 és 18 évesek munkáit, mert azért az egy kicsit gázosabb, ha ( Főleg ) felnőttekkel kell vívni! Ezt most az ifjúság védelmében mondom, mert tudom hogy nem egyedül vagyok: pl.: még: Bombréjder, Pancsi, Galll usw. ... Itt elég 3 kategóória. Nem kell szétszedni annyi fele.
Ezenkívül... Meghirdetni különböző külföldi olddalakon, ímélt küldeni nekik, vgy simán fórumon.
Én szívesen segítek a németeken, mert az az én nyelvem. Ezenkívül, ha van oyan barátotok, akik tudnak nyelveket, nem angol meg német, az is segíthetne ( persze ezek már a nemzetköziekre vonakozik)
Jó ötletnek tartom ezenkívül azt is hogy a képek illyetve eredményk megjelenjen (sajnos) egyetlen modellújságunkban, vagy legaláb valamiféle beszámoló a versenyeknél. Külön hírerés, hírdetés nem kell, mert az drága.
Kb.: ennyi
Kapitany
Mekett 246346 2005. április 13. 07:23
Válasz erre
Az a helyzet, hogy most jön a ZH-időszak, ezért kicsit el leszek havazva, és szerintem RaPe is (de nem akarok a nevében hülyeséget mondani).

Maradjunk abban, hogy Móváron megbeszéljük a részleteket, de ha jobban meggondoljuk, már most is elkezdhetitek feltenni a képeiteket, mondjuk ebbe a fórumba. Legfeljebb később más formát kap a dolog.
imi 246345 2005. április 12. 21:31
Válasz erre
Sziasztok!
Örömmel látom hogy ismét friss dátumok vannak a hozzászólások mellett.:-)
Úgy látom hogy akkor télleg csa az maradt hogy mekettet és rapet kell ostorozni. A hozzászóláso ötletek jók főleg a lépcsőzetes bevezetés terve.
A lenyúlás télleg idegesítő lenne. Kiégni meg nem fogjuk hagyni!!!
Na szóval akkor hajrá-hajrá!
kocka 246344 2005. április 11. 19:58
Válasz erre
egyetértek
Kapitany 246343 2005. április 11. 17:01
Válasz erre
Még a végén egyesek lenyúlják ;)

Szerintem először az a próba izé makettinfón, majd Magyarországon, amelynek nyereménye pár apróság szösszenet, szerintem annyira benne vagytok a tervezésbe (főleg Imi, hogy kár lenni kiégetni :)) Szóval annyi még, hogy e-mailben lehetne értesítést küldeni azoknak a makettezőknek, akiknek tudjuk pl indítani egy új fiókot, ahol nyilván lehetne tartan a makettezőket. Összegyűjteni a fórumokról. A zsűri kérdéséről annyit, hogy szerintem válogatni lehetne a tapasztaltabb versenyzők között, persze semmi saját kategória :D
De ha belevágug a lecsóba, akkor már a magyarországi szintű verenyt nyáron rendezni lehetne. Csak szponzorokat kéne szerezni.
És azoknak egy kis embléma, vagy mittomén.
Minden verenyző, aki ét el helyezést kaphatna egy kitűzőt is, mert ha rászánom magam megcsináltatni, és persze maradna pénzem is móvári verseny után én szívesen hiteleznék nektek addig, amíg mindenki meg nem veszi, szerintem előre lehetne rendelni :P mindegy messze van az még :D
Na kb ennyi
Kaptiany
Ui: a fórum persze át lesz olvasva, csak nem volt időm a suliban.
kocka 246342 2005. április 11. 15:00
Válasz erre
Üd mindenki.
Főleg imi,mert az olvasottakból az jött le hogy te vagy a főfejes.
Az a nagyhelyzet, hogy soha nem láttam még ezt a "szobát" (pedig párszor végiogmentem a forumom)
szóval ha lehet akkor én is szólnék.
Átolvastam egykétszer és baromira tetszik. Nagyon jó ötletnek tartom a felbontást(40-es az előzmény).
Szerintem se kell annyira reklámozni. Mondjuk egypár makettes oldalra felrakni hogy ezt meg ezt tervezitek,jelentkezni megadott időpontig(vagy esetleg egy próbafelmérést csinálni)és megnézni mekkora rá az érdeklődés.
Meg ha komolyan gondoljátok szerintem mostmár érdemes lenne ilyen próbaszerű izét csinálni és megnézni hogy tényleg vannak-e jelentkezők. Mert ezek alapján mondjuk van egy 7 ember aki nevezne is, DE HOL VANNAK a többiek? Érted mire akarok kijukadni.
Mert az ok hogy akik ide irogatnak azok benne vannak, de ki tudja hogy van is rá érdeklődő,versenyző.
Ami meg a díjakat illeti szerintem is jó ötlet egy e-mailes oklevél+ ide is felbiggyeszteni mondjuk az oklevelet, vagy csak annyit hogy Gratulálunk ennek meg ennek.
na hát több nem jut eszembe majd legközelebb
imi 246341 2005. április 11. 14:06
Válasz erre
Hát ez az! Elvileg már megvan a szabálykönyv (lejjebb) vagy 3 változat/példány.
csak a webszerkesztés támogató szerzés hirdetés van hátra.
Mondjuk lehetne egy próba futamot szervezni csa makettinfósok között, csak ilyen felvetés is van lejjebb egy pár...következmény meg semmi. Sztem ha unatkozol vagy érdekel olvasd azért végig.
Reméljük lesz belőle valami
Reklámra is van 5letem meg szponzor sem biztos hogy kellene. mert ugye szponzor ahhoz kell hogy mondjuk a nyertest kitegye a iraatába vagy a nyertesne valami is apróság.
de hát ha nemzetközi lesz és nicaraguai nyer akkor az ő makettjét nehéz lesz a deáon a sasban kiállítani:-)
ezért sztem egy ízlésesen megtervezett oklevél (emailben küldve) és egy másik kis írás itt a maettinfón. Ha ezt lendít a dolgon akor szívesen vállalom hogy megcsinálom az olevelet ti meg mondjátok hogy jó e vagy nem. vagy az oldalon megjelenő is szösszeszenet fogalmaznám meg(ezek persze a szervezés könnyebb és élvezetesebb oldalai de hát webszerkeszteni nem tudok fontos emberekkel meg beszéljen a meett vagy rape mert az ő nevök többet nyom mint az enyém)
na ez a szólásom is hosszú lett de hát ez a téma félig meddig az én "gyermeem":-) így röviden nehéz..
Kapitany 246340 2005. április 11. 09:10
Válasz erre
Jó ötlet, lesz belőle valami? :D
Mert nagyon tetszik, megismerkedhetnénk akár a külföldi makettezők képeivel, sok féle kategóriában. a Forumot nem olvastam végig, de a zsűrizést hogyan oldanűtok meg? Segítségemre persze szűmíthattok, ha lssz belőle valami, reméljük igen :D
imi 246339 2004. október 21. 21:04
Válasz erre
Igen NGPETI valami van a filyukkal
DE KI TUDJA HOGY MI?!
NGPETI 246338 2004. október 21. 13:50
Válasz erre
Sziasztok!
Szia Imi!

Sajnos mostanában nem ír ide senki... :o(
A kezdeti lelkesedéssel mi lesz?
NGPETI 246337 2004. szeptember 16. 12:57
Válasz erre
Sziasztok!
Szia Imi!

Na mi van srácok?
Nagy a csönd!
Remélem nem fulladt ez a jó kezdeményezés teljes érdektelenségbe?!?
imi 246336 2004. augusztus 11. 20:35
Válasz erre
Na örülök hogy fellendült a forum megint!!!
Maga a verseny már összeállt csak a reklámot kell megszervezni és rapeéknek megcsinálni a progi részét a zsűrizés már eléggé le van rágva ez egy olyan verseny lesz (kellene lennie) ahol az összkép a lényeg az hogy melyik TETSZIK a legjobban.
Na de nem ismétlem az előttem szólókat várni kell néha néha sürgetni a népet aztán beindul a szerkezet!!!
Na sziasztok
Gsolo 246335 2004. augusztus 11. 12:04
Válasz erre
Ahoi.

Ok értem. Nem tom mekkora munkával jár az ilyesmi. Találjátok ki úgy, hogy időhiány miatt ne maradjon félbe az egész. Az senkinek sem lenne jó. Ha tudok én is szivesen segítek.

Az erő legyen veletek!
exec 246334 2004. augusztus 11. 11:04
Válasz erre
Hi

Gsolo!

Szerinted maguktól röppennek fel a képek a honlapra? A fejléc magától készül el? A Szavazógép is? Hát ezt kell havonta akkor frissíteni.

Üdv.
exec
Gsolo 246333 2004. augusztus 11. 10:31
Válasz erre
Hi!

Ok, egyszerűsítsünk. Én sem pénzdíjjazásra gondoltam. :) Az oklevél jó ötlet. A szakértői zsűri sem fontos. Ne legyen feljavított kategória. Viszont a havi rotációt csak egyszer kell kitalálni, ezért jó. Nem értem mit kell azon szerkezteni.
pl:
Január: Autók
Február: Repülőgépek (polgári)
Március: Repülőgépek (katonai)
Április: Harcjárművek
Május: Motorok
Június: Helikopterek (polgári)
Július: Helikopterek (katonai)
Augusztus: Vizijárművek (ezeket is fel lehet osztani valami módon)
Szeptember: Vizijárművek (csak én nem értek hozzá :) )
Október: Sci-fi, űrjármű
November: Dioráma
December: Figurák
Ha október elején kiírják a jövő évi versenyt, mindenkinek van ideje készülni a saját fordulójára, vagy több fordulóra. A kérdés csak az, hogy hány jelentkező lesz, egyes kategóriákban, előfordulhat, hogy nem sok. Össze is lehet vonni egyes kategóriákat. Egy átgondoltabb havi elosztás is segíthet, a fenti csak példa. Ha kihagytam valamilyen kategóriát, bocs.

exec 246332 2004. augusztus 11. 09:56
Válasz erre
Hi!

Gsolo! Olvass vissza légyszi! Ami eldőlt eddig: Nem lesz díazás. Csórók vagyunk, a honlap üzemeltetőinek is csak a kedve és verítéke van benne, pénzt erre szánni nem tudunk és nem is akarunk. A díj az oklevél lesz. Akinek ez nem tetszik ne nevezzen.
Én a szakértői díjat is feleslegesnek tartom. Minek? Ki a szakértő? Nem akarom kritázálni a mostani versenyek zsűrijeit, de sokszor nem értettem már egyet velük.

A Feljavított nem feljavított kategóriának sincs értelme. Fotó alapján nem igazán tudod megmondani, hogy hat kiló mügyanta lett e beépítve vagy csak két sztirol csík.

Havi rotációt is el lehet felejtni. Kinek van arra hobbiból ideje, hogy ezt megszerkessze? Mekettéknek tuti nincs. Fenéken is billenteném, ha a vizsgaidőszak alatt ezzel bíbelődne :)) .

A netes szavazásról annyit, meg lehet csinálni, hogy egy adott hostról csak egyszer lehessen szavazni. Ezzel nem fordulhatna elő, hogy valaki a saját cuccára ad 1000 szavazatot.

Üdv.
exec
Gsolo 246331 2004. augusztus 10. 22:38
Válasz erre
Hi.
Mi lenne ha pl január 1 től indulna a verseny első fordulója, és egy hónapig tartana. A képeket Dec 31-ig lehetne beküldeni. Egy hónapja lenne a szakértő zsűrinek + a közönségnek szavazni. Két díj lenne. A szakértői és a közönség díj. A lebontásról pedig annyit, hogy mi lenne ha minden hónapban más téma lenne. Pl: január: harcjármű(méretarányok szerint felosztott, dobozból, feljavított kategóriákban), február: harci repülő.... stb Így legalább 12 kategória, azon belül méretarány stb szerint mégtöbb. Éves rotációval. Mindenki tudná mikorra kellene elkészülnie a makettel amit be akar nevezni. A zsűrinek is egyszerűbb.
imi 246330 2004. augusztus 10. 19:12
Válasz erre
Hát semmi fejlemény eddig. De mekett azt mondta ő beszél emberekkel aztán meg meglátjuk.
Nicam 246329 2004. augusztus 10. 17:16
Válasz erre
Nagyon jó ötlet, bár a közönségszavazás szerintem nem kell. Maximum egy közönségdíj erejéig. És a Zsűri: nost a zsűri mindenképp viszonylag idegen, és jó makettező társaság legyen (pl tetszett a PM szerkesztőség tagjai) és egy számítástechnikus is az esetleges számítógépes képmanipulációk kiszűrésére. De egy jó Fotós se ártana.
Nicam (Pancsi)
NGPETI 246328 2004. augusztus 10. 06:54
Válasz erre
Szia Imi!

Vannak új fejlemények,ötletek???
NGPETI 246327 2004. július 14. 06:51
Válasz erre
Imi!

A makett újságos "felvetésen" RaPe mosolygott és felvilágosított,hogy a megjelenésével vannak gondok,így nem lehet biztosra venni a megfelelő hírverést...
imi 246326 2004. július 13. 10:50
Válasz erre
hali NGPETI
Ez igaz! ezt viszont csak mekett vagy rape csinálhatja mert hát ők az oldal tulajdonodai.
NGPETI 246325 2004. július 12. 18:32
Válasz erre
Szia imi!

Az ötlet jó,de kiegészíteném azzal,hogy itt kellene még "szólni" a készülő eseményről a makett boltosoknak és a makett újságnak.
Hátha...
imi 246324 2004. július 12. 10:44
Válasz erre
Na szerkesztő fiucskák! :-)
Majd ti tesztek róla hogy feláljon! :-)
Ott a fabulis, a netmakett, a makett.uw, pilotka oldala meg a külföldi oldalak fórumjai mindenhova kell írni egy terjedekmes beszólást amiben felhívjuk az emberek figyelmét. a makettinfon pedig kell egy olyat csinálni hogy leírunk mindent ami ezzel kapcsolatos(feltételek, szabályok, stb.) magyarul és angolul. a fórumokra pedig csak ennyit: "további részletek a makettinfo honlapján: www.maketinfo.hu "
Szerintem ez tökéletes lesz aki ennél jobbat tud az már csal:-)
mit szóltok?
szasztok
Mekett 246323 2004. július 12. 06:21
Válasz erre
Lehet ;-)
RaPe 246322 2004. július 12. 00:26
Válasz erre
és szted a renccer feláll 2 hét alatt? :DD
imi 246321 2004. július 11. 16:58
Válasz erre
Szia Ngpeti!
FANTASZTIKUS!
Minden zöld, minden tiszta, gyönyörű helyek-várak.
Maketteket londonban vettem a modellzone-ban.
Egy 48as Dornier Do-217 E-5 öst a revelltől egy 48as P-51D mustangot ezeket együtt kb 5000 ft-ért.
Londonban voltam még az Imperial War Museumban. Készült rengeteg kép majd megpróbálom mekettet megkérni hogy rakja fel őket.
A versennyel kapcsolatban tényleg nagy csend alakult ki.
Ezek szerint már mindenki egyet ért velünk. már csak egy megbeszélés kell vmint kb 2hét reklám aztán meg mehet a verseny.
szerinted is?
NGPETI 246320 2004. július 11. 16:30
Válasz erre
Szia imi!

Milyen volt Írország?
Milyen makettekkel tértél haza? :o)

"Kicsit" csend van a makettversennyel kapcsolatban...
imi 246319 2004. június 24. 18:45
Válasz erre
NGPETI!
Fogalmam sincs de azt mondják hogy átkozott drága és inkább irodalmat meg szerszámot éri meg venni-úgyhogy inkább azok után nézek:-)
Sziasztok
NGPETI 246318 2004. június 24. 17:02
Válasz erre
Szia imi!

JÓ NYARALÁST!
Van makettbolt Írországban? ;o)
imi 246317 2004. június 24. 14:06
Válasz erre
Szia NGPETI!
Passz fogalmam sincs ahhoz még le kellene ülni mekettel és/vagy repével és személyesen is átbeszélni e júli 10 előtt biztos hogy nem.
szia
NGPETI 246316 2004. június 24. 07:01
Válasz erre
Sziasztok!

Talán egy alapos reklámozás után minden kategóriában lesz megfelelő számú nevező.Remélem! :o)


Szia imi!

Mikorra tervezitek az első versenyt?
imi 246315 2004. június 23. 20:08
Válasz erre
Sziasztok
az összevonhatatlanokat a az összevonhatatlanokkal lehetne összevonni:-)
plfigura az egyébbel.
De pl a kocsikat lehetne a levegőssvel.
Fodi 246314 2004. június 23. 16:29
Válasz erre
Hali!

Én arra gondoltam, hogy ha pl a különböző méretarányú repülőgépeknél kategóriánként nincs adott számú nevezés, akkor a méretarányokat össze lehetne vonni. Na persze nyitva marad a kérdés: mi lesz ha egy összvonhatatlan kategóriában lesznek kevesek. Bár én ezt valószínűtlennek tartom, mert elég egyszerű ide nevezni, csak fotót kell küldeni. Nem kell szabad hétvégét csinálni, utazni stb... Szerintem sok induló lesz.
NGPETI 246313 2004. június 23. 15:29
Válasz erre
Sziasztok!

Amennyiben mégsem lesz 10 nevező,akkor mi lesz a kategóriával?
Mondjuk az autókra,a figurákra és az egyébre gondolok,amiket nem lehet összevonni semmivel.
Bár remélem sokkal több nevező és makett érkezik már az első fordulóra is!
imi 246312 2004. június 23. 10:33
Válasz erre
Sziasztok!
Ezek szerint a 40. ben olvasható kat. bomtás a végleges annyival kiegészítve hogy akkor a figura csoport is létezik de ott minden méret együtt.
NGPETI most vettem csak észre:-( : az egyébnél a stb mindent jelent sajnos nem ismerem hogy mg mik vannak de például valaki csinál egy fsza romot vagy egy házat gipszből és lefesti és beküldi akkor az ide kerül.
Fodi: A minimum szavazó szám kapcsán tett javaslatöd szerintem egész jó. Ezennel kijelentem hogy a kategória megmaradásához minimum 10 induló makett kell.
Fodi 246311 2004. június 23. 08:51
Válasz erre
Hali!

Látom már kezd alakulni a dolog! :D Tetszik a szavazás + zsűri ötlete is. Én mindenképpen fogok nevezni. :) A 40. hozzászólásban láétható kategóriabontás a legjobb, de kevés induló esetében mindenképpen össze kellene vonni kategóriákat. Csak azt kellene eldönteni, hogy mennyi a "kevés induló". 10? Vagy több/kevesebb?

Fodi
NGPETI 246310 2004. június 22. 07:29
Válasz erre
Szia exec!

A nemzetközi részét későbbre hagynám,ha már itthon kialakult egy bevált rendszer.

"véletlenszerű szavazatok":úgy értettem,amiről imi is beszélt,hogy kategóriánként egy-két emberke szavazata kettőt érne,ezeket én "kisorsolnám",így nem lenne részrehajlás és nem a "valaki" ismerőse szavazata érne kettőt.
exec 246309 2004. június 22. 07:23
Válasz erre
Sziasztok!

NGPETI, ezt a szavazatokat véletlenszeűen kellene kiválasztani dolgot nem értem.

A zsűrizéssel lehet, hogy igazad van, meg a PM megjelenéssel, de hova lett a dolog nemzetközi jellege?

A diorámákat, és a harckocsikat régen abbahagytam már, ott tuti nem lennék részrehajló, legfeljebb szubjektív... :)

üdv
exec
NGPETI 246308 2004. június 22. 07:20
Válasz erre
Sziasztok!

Amennyiben közülünk kerül ki a zsűri(nem a szavazásra gondolok),abban az esetben nehéz lesz nem nevezni a "saját" kategóriánkban,mivel ahhoz van közünk.
Ebben az esetben "külsős" emberkéket kellene a zsűri tagjai közé toborozni.Pl. a PM szerkesztőség tagjait...
A plusz szavazatokat pedig ténylegesen véletlenszerűen kellene kiválasztani a szavazók közül(persze név nélkül).
imi 246307 2004. június 21. 13:40
Válasz erre
Na mit szóltok?
imi 246306 2004. június 21. 13:39
Válasz erre
Szasztok fiuk!
Akkor a kialakulni lkezdő érdektelesség miatt fél pillanatig despota leszek:-(:
A a dioráma terén akkor egy olyat mondok hogy legyen 72 feletti és 72 alatti ra bontva kevés nevező esetén pedig összevonás.
Ezennel akkor minden területet lezárnék kivéve a zsűrizést azt még beszéljétek meg (én most 25én elmegyek írországba és csak 10én jövök haza) mikorra hazajövök szeretném ha lenne itt egy végleges döntés a zsűrizés kapcsán és akkor már a megyszervezésen lesz a hngsúly dew ezerrel.
Így aztán meketthez meg RaPehez is lenne egy dög kérésem : meg kéne akkorra környékezni a PMet hogy vállalja e a dolgot? A versennyel így jönne kapcsolatba(REKLÁM): "a verseny győztes makettjeninek képei a Promodell újság segítségével jutnak el az ország és a világ modellezőihez."
exec 246305 2004. június 21. 07:54
Válasz erre
Sziasztok!

Böngésztem a kategória megbontásoka,t ez már kezd jobban tetszeni. Látom elfogadtátok a dioráma egybe ötletemet. De ettől függetlenül az én oldalamat még a dioráma méretszerinti nem megbontása is fúrja. Az életkép így is lehet tökély, hiszen: bár az 1:35 egyes részletei jobban láthatóak, azonban 1:72-ben sokkal nagyobb jelenetek dolgozhatóak ki azaonos méreten. Nekem pl Móváron a képek alapján a hadihajó a kikötőben című dioráma volt az egyik legtetszetősebb.

A zsűrizést pedig lehetne így is, de akár még nagyobb körben. Annyi kéne csak, hogy zsűri tagok az általuk zsűrizett kategóriába ne induljanak. Ja, harckocsi és dioráma pontozást is vállalok, mert ezekhez még van szemem :) A levegő uraihoz viszont abszolút nem értek. így akár még nevezhetnék is a Jármű kategóriában :)

Sziasztok

exec
NGPETI 246304 2004. június 21. 07:23
Válasz erre
Szia imi!

Valahogy kezdem úgy érezni én is,hogy kicsit érdektelenségbe kezd fulladni ez a kezdeményezés...Kár lenne érte!
Remélem nem így van!
Pedig az elején MINDENKI aktívan szólt hozzá...

Vagy mindenki egyet ért az elméleteinkkel,vagy annyira ellenzik,hogy már nem szólnak hozzá???
imi 246303 2004. június 20. 18:55
Válasz erre
Szia NGPETI!
Úgy látszik mi viseljük a szívünkön a legjobban a témát, mivel a többiek egy kicsit PASSZÍVAK!!!!!!!!!!!
A figurákkal igazad van legyen egy kategória nekik is de a méreteket itt is vonjuk össze.
A zsűrinél pedig az 5 kiválasztott nem véletlen szerű lesz hanem mondjuk Mekett RaPe valamint a különböző területekről 1-1 ember pl: repülő: miggyuri pilotka föld: gall crazy ivan autó: exec vagy éppen te szóval vhogy így.
Akkor azt is eldöntörttük hogy föld civilnél nem loesz méretszerint is bontva.
GYerünk gyerünk fogy az idő emberek mozdulni''''''''0
  Tovább >>>
1.,2.
1., 2.