| <<< Vissza | Tovább >>> |
| 1., | 2., | 3., | 4., | 5., | 6., | 7., | 8., | 9., | 10., | 11., | 12., | 13., | 14., | 15., | 16., | 17., | 18., | 19., | 20., |
| romeo | Adatlap | 15861 | 2010. május 10. 08:58 | ![]() | |
| Jimbobá | Adatlap | 15860 | 2010. május 10. 08:48 | ![]() | |
|
Szia! Továbbítottam Ferinek, még ő a biznisszmen, de félek az oda-vissza postaköltség csak plusz teher a nem garantált eladás mellé. Ami persze nem rajtad múlik. Nagyon szépen köszönöm, már értesítettem is. Üdv, Ádám | |||||
| miniman | Adatlap | 15859 | 2010. május 10. 06:15 | ![]() | |
|
Ádám, Ha el tudnád érni HAD Ferinél hogy ma postázza nekem, pénteken vinném magammal a German Model Mastersre. Van asztalom...nem kérek részesedést...ezzel tudnék segíteni ha éltek vele. hívhatsz is: 30-289-0410 | |||||
| Sempi | Adatlap | 15858 | 2010. május 9. 19:25 | ![]() | |
|
Lehet, hogy most sem fogják... | |||||
| antarktika | Adatlap | 15857 | 2010. május 9. 17:22 | ![]() | |
|
Ha megkérhetlek rá. | |||||
| sulyid | Adatlap | 15856 | 2010. május 9. 17:20 | ![]() | |
|
1 kérdés: Az MN-ben használtak-e valamikor csőalatti gránátvetőt?Ha nem akkor miért nem? | |||||
| juge75 | Adatlap | 15855 | 2010. május 9. 16:52 | ![]() | |
|
De ha akarod, megérdeklődöm Orosz és Ukrán ismerőseimtől. | |||||
| juge75 | Adatlap | 15854 | 2010. május 9. 16:51 | ![]() | |
|
Feltűnt nekem is, hogy nem csak a szokásos tábori zöld alapon fehér díszítéssel ellátott járművek vonultak, hanem tarkára festettek is. | |||||
| juge75 | Adatlap | 15853 | 2010. május 9. 16:50 | ![]() | |
|
Én az Afganisztáni harcokból vissza érkező járműveken láttam 3 színű festést, dísz szemlén valamikor 1987-körül, TV-ben. Ezt a festést szerintem 1989-90-től használják, a hazánkból kivonuló csapatok között is hasonlóra mázolt járgányokat láttam. | |||||
| antarktika | Adatlap | 15852 | 2010. május 9. 16:09 | ![]() | |
|
Szerintem felezd el azt a 20 évet. Egyébként ez a festés a moszkvai parádékra jellemző, a szentpétervári és a kalinyingrádi parádékon más a kolor. Aztán a fegyelem sem a régi az orosz hadseregben a képek szerint. A TOS parancsnokát régebben pár hétig nem látta volna a családja, ha valami fejes észreveszi, hogy a győzelmi felvonulás kellős közepén jókedvűen fényképezget. | |||||
| sulyid | Adatlap | 15851 | 2010. május 9. 15:48 | ![]() | |
|
Szerintem kb 20 éve.Legalábbis az utóbbi időkben amikor csak ilyen felvonulásos képet látok mindig ez a festés van rajtul. | |||||
| Roadblock | Adatlap | 15850 | 2010. május 9. 15:25 | ![]() | |
|
2 vagy 3... Eskuvon voltam tegnap, na. :) A kerdes erdemileg maradt... Mikor lett a kepeken lathato, 3 szinu kamo rendszeresitve? | |||||
| sulyid | Adatlap | 15849 | 2010. május 9. 15:07 | ![]() | |
|
Milyen két szinű kamo?A képeken lévő járműveken három szinű van. | |||||
| Roadblock | Adatlap | 15848 | 2010. május 9. 14:58 | ![]() | |
|
jók a képek... Azert az erdekelne, hogy ez a 2 szinu kamo mikor lett rendszeresitve? | |||||
| romeo | Adatlap | 15847 | 2010. május 9. 14:50 | ![]() | |
| romeo | Adatlap | 15846 | 2010. május 9. 14:31 | ![]() | |
|
Moszkvai díszszemle. Hamarosan folytatás. | |||||
| romeo | Adatlap | 15845 | 2010. május 9. 11:06 | ![]() | |
|
Az felejthetetlen lenne... | |||||
| Jimbobá | Adatlap | 15844 | 2010. május 9. 10:49 | ![]() | |
|
Ha ezt élőben láthatnám egyszer... | |||||
| romeo | Adatlap | 15843 | 2010. május 9. 10:46 | ![]() | |
| Freddy | Adatlap | 15842 | 2010. május 8. 22:35 | ![]() | |
|
Kőkemény csajozós verda:) A második kép meg nem a Corvin-közben van? A háttérben egy 120mm-es aknavető is figyel. | |||||
| romeo | Adatlap | 15841 | 2010. május 8. 19:39 | ![]() | |
| Maki | Adatlap | 15840 | 2010. május 8. 00:23 | ![]() | |
|
Szia Romeo! A cikk és parancs szerint Ezred igen. Gyakorlatilag Zászlóalj, várhatóan ősszel lesz átszerveződés. Persze azt sem árt figyelembe venni hogy a a parancsot a régi Honvédelmi miniszter írta alá. Simán közbe szólhat az új rendszer. | |||||
| juge75 | Adatlap | 15839 | 2010. május 7. 20:22 | ![]() | |
| sanyi | Adatlap | 15838 | 2010. május 7. 20:11 | ![]() | |
|
Ahogy illik, a használhatatlant választják a "pppecialisták" érvei miatt és anyagi okokból - értsd: csúszópénz. | |||||
| romeo | Adatlap | 15837 | 2010. május 7. 18:31 | ![]() | |
|
Üdv Maki! Szentes ismét ezred! Szentesen, a Damjanich laktanyában 17. alkalommal rendezték meg a Műszakiak Napját. A katonák az idén második alkalommal ünnepeltek együtt a rendőrökkel. Az ünnep hangulatát fokozta, hogy az MH 37. II. Rákóczi Ferenc Műszaki Zászlóaljat a miniszteri parancs szerint új kategóriába sorolták, ezred szervezetté „léptették elő”. www.honvedelem.hu/cikk/3/19802/muszaki-nap-szentes.html | |||||
| Maki | Adatlap | 15836 | 2010. május 7. 18:13 | ![]() | |
|
El tudnád küldeni a BAT-M üzemeltetési kézikönyvet? | |||||
| Maki | Adatlap | 15835 | 2010. május 7. 18:10 | ![]() | |
|
Szia! Szentes már csak Zászlóalj. Nem rendelkezik Bat-2-esel. Hódmezővásárhely rendelkezik ezekkel a technikákkal. | |||||
| gaunt | Adatlap | 15834 | 2010. május 7. 16:00 | ![]() | |
|
Pancir kéne ide, csak az a k*** NATO ne lenne... | |||||
| Jimbobá | Adatlap | 15833 | 2010. május 7. 14:09 | ![]() | |
|
Akkor ezt a sárga izét azért mutogatják annyira a repülőnapokon Kecskeméten. Valahol olvastam, hogy volt idő, amikor annyira ráizgultunk a Dingo-kra, hogy már az állománytáblákat is megcsinálták. Aztán lefújták. Üdv | |||||
| romeo | Adatlap | 15832 | 2010. május 7. 14:02 | ![]() | |
|
Üdv! Szeretnék említést tenni a KUB légvédelmi rakétakomplexum cseréjének lehetőségeiről. Jelenleg az SL-AMRAAM és az IRIS-T SL van fókuszban. Logisztikai előnyök: SL-AMRAAM: az AMRAAM a JAS-39 fegyverzete IRIS-T SL: szeretnék integrálni a JAS-39 fegyverzetébe Jelenleg a KUB-ok sorsa homályos - 2013-2016 közt kellene felváltani új típussal. | |||||
| Jimbobá | Adatlap | 15831 | 2010. május 7. 13:40 | ![]() | |
|
Sziasztok! Még mindig van pár walkaround maradék DVD kilencszázért :) Most burokba zárom magam, mert elég sűrű lesz a vizsgaidőszak, és aztán nyár elején valahogy lépek 2-ről 3-ra. Aki érdeklődik, érdeklődött az akciós lemez után, azoknak a neveit írom, és majd megkeresem, ha végeztem. Azért ha adódik pár újdonság, azt fel tudom dobni, de az eredeti 3800 képpel most nincs időm foglalkozni, meg ugye előbb vagy el kell adni a maradék lemezeket, vagy én vásárlom vissza a forgalmazótól, de ahhoz megint csak idő (értsd munka) kell. Szóval valahogy csak lesz egyszer. Szép hétvégét, Ádám Ui: persze van magyar borító is de annak túl nagy a mérete, nem megy föl ide. | |||||
| antarktika | Adatlap | 15827 | 2010. május 7. 06:57 | ![]() | |
|
A militaryphotos.net-en először azt hitték, hogy Leopárdot utánoznak, de ezzel a képpel cáfolták. | |||||
| Roadblock | Adatlap | 15826 | 2010. május 6. 15:39 | ![]() | |
| torpokoska | Adatlap | 15825 | 2010. május 6. 14:35 | ![]() | |
| juge75 | Adatlap | 15824 | 2010. május 6. 12:37 | ![]() | |
|
81% a hiány. | |||||
| juge75 | Adatlap | 15823 | 2010. május 6. 12:37 | ![]() | |
|
"Úszó harckocsiból a feltöltöttség 19%-os". A többi olvashatatlan. | |||||
| romeo | Adatlap | 15822 | 2010. május 6. 11:50 | ![]() | |
| Freddy | Adatlap | 15821 | 2010. május 6. 10:51 | ![]() | |
|
A feltöltöttség 19%-os, a hiány 89 vagy 85 darab. Vagy pont ezt nem tudod te se?:) | |||||
| romeo | Adatlap | 15820 | 2010. május 6. 09:02 | ![]() | |
|
Kár, hogy pont a PT-76-os adatot nem lehet elolvasni, valahogy mindig pechem van. | |||||
| romeo | Adatlap | 15819 | 2010. május 6. 08:58 | ![]() | |
|
Üdv PanczelMatyas és Páncélos! Itt van az anyag: kms2.isn.ethz.ch/serviceengine/Files/PHP/19972/ipublicationdocument_singledocument/7d00ec32-4cc7-44b3-8aff-9c20c8c31de7/hu/631227_Report_1.pdf | |||||
| PanczelMatyas | Adatlap | 15818 | 2010. május 5. 22:18 | ![]() | |
|
Szia Romeo! Köszi a figyelmességet :) Azt lehet tudni, hogy mi a dobozszáma az iratnak? TANKOK! matyi u.i.: egy apró dolog; nagyon örülök, hogy megosztottad velünk e forrást, ám arra figyelj a jövőben, hogy nehogy baj legyen az irat "közléséből", meglehet, erre külön engedély szükséges. | |||||
| páncélos | Adatlap | 15817 | 2010. május 5. 14:32 | ![]() | |
|
Romeo! A csemegét köszönöm. Jimbobá! Lesz, városligeti "erezd el a hajam". A Cougarért ne aggódj, majd 15-20 év múlva roncsként még fotózhatod. | |||||
| romeo | Adatlap | 15816 | 2010. május 5. 14:04 | ![]() | |
|
A Cougart csak mutogatták, hogy ilyenünk is van. A Cougar a Honvéd Tűzszerész és Hadihajós Zászlóaljhoz tartozik. | |||||
| Jimbobá | Adatlap | 15815 | 2010. május 5. 13:53 | ![]() | |
|
Basszus, ki volt állítva Szentesen a 3. Cougar! Mégis megérte volna azt a 3000 forintot... :( De mit keresett ott vajon? Vagy csak úgy odavitték mutogatni? Remélem, viszok máshová is majd. Apropó, nem tudja valaki, lesz-e idén (és ha igen, mikor) honvédelem napi rendezvény a Városligetben? Üdv, Ádám | |||||
| Jimbobá | Adatlap | 15814 | 2010. május 5. 12:50 | ![]() | |
|
Kár volt kihagyni, mennyi szép műszakis jármű. De hát drága a vonatjegy, meg ha jól emlékszem, a laktanya pont Csongrád és Szentes közt volt, szóval autóval praktikus odamenni. ÜDv | |||||
| romeo | Adatlap | 15813 | 2010. május 5. 11:23 | ![]() | |
| romeo | Adatlap | 15812 | 2010. május 4. 21:59 | ![]() | |
| Roadblock | Adatlap | 15811 | 2010. május 4. 20:57 | ![]() | |
|
Arra ertettem, hogy kozel hasonlo eredmennyel, hogy mind2 tipushoz nagy remenyeket fuztek, de sajnos nem valtottak be a hozzajuk fuzott remenyeket fokent a magas uzemeltetesi koltsegek miatt. A Concorde pedig leginkabb uri hobort volt, amig oda nem csapta magat Parizsban es le nem allitottak a teljes AF,BA flottat... | |||||
| simonkaroly9 | Adatlap | 15810 | 2010. május 4. 19:48 | ![]() | |
|
Helló! A Concorde azért 20 évig szállított utasokat naponta és "csak 1 esett le belőle. A TU-144 pár évig repült csak és abbol is a legtöbb posta járat volt. | |||||
| lucky | Adatlap | 15809 | 2010. május 4. 19:05 | ![]() | |
| <<< Vissza | Tovább >>> |
| 1., | 2., | 3., | 4., | 5., | 6., | 7., | 8., | 9., | 10., | 11., | 12., | 13., | 14., | 15., | 16., | 17., | 18., | 19., | 20., |
Az MN-ben nem használtak cső alatti gránátvetőt, hogy miért - mert ott volt az AMP-69, de ezt sem használták.