| <<< Vissza | Tovább >>> |
| 1., | 2., | 3., | 4., | 5., | 6., | 7., | 8., | 9., | 10., | 11., | 12., | 13., | 14., | 15., | 16., | 17., | 18., | 19., | 20., |
| Ákos | Adatlap | 16450 | 2010. július 22. 09:49 | ![]() | |
| zvereb | Adatlap | 16449 | 2010. július 22. 09:11 | ![]() | |
|
Lehet csak nekem új, de elméletileg szeptemberben jön a bmp3 era a trumpitól: http://www.trumpeter-china.com/war513/products/en_message.asp?id=887 | |||||
| Icebreaker | Adatlap | 16448 | 2010. július 22. 08:17 | ![]() | |
|
Az ICM az OMEGA Ural 4320-asát gyártja... Erre írta Lucky kolléga a szerszám átvételeket.Ha minden igaz, DAC-ot a Balaton Modell gyárt 1/72-ben, Ural 375-öt meg az ICM. A BM-21 is OMEGA. A 4320-ast a Revell is kiadta saját égisze alatt, de az is az említett készlet. | |||||
| Lali | Adatlap | 16447 | 2010. július 22. 07:01 | ![]() | |
|
Uralt 4320-at 1:35-ben az ICM is gyárt. BM-21-es változatot is láttam már tőlük. Amiket én nagyon hiányolok teherautóból például a DAC, Kamaz, Ural 375. | |||||
| Freddy | Adatlap | 16446 | 2010. július 21. 22:18 | ![]() | |
|
ZiL-151 Zvezda | |||||
| Freddy | Adatlap | 16445 | 2010. július 21. 22:16 | ![]() | |
|
ZiL-157 Trumpeter | |||||
| joci232 | Adatlap | 16444 | 2010. július 21. 21:52 | ![]() | |
|
UAZ-ok 35-ben bilek és military wheels Gaz 66 35-ben Revell,Eastern express (egy szerszám) 72-ben balaton +vki más is | |||||
| lucky | Adatlap | 16443 | 2010. július 21. 21:18 | ![]() | |
|
Egyébként érdekes, h orosz teherautó maketteket nem igazán lehet látni... Krazból van Minimané 1:35-ben; 1/72-ben létezik(?) az E-klass Ural 35-ben az Omega és a szerszám átvételei; 1/72-ben az ICM Zil 131 csak 1/72-ben szintén az ICM UAZ-ok 35-ben szintén Minimann MAZ 537 Trumpi Slussz. | |||||
| Lali | Adatlap | 16442 | 2010. július 21. 20:18 | ![]() | |
|
És mi a helyzet a gulyás ágyúval, azt sem lehet még kapni? :) | |||||
| Grande | Adatlap | 16441 | 2010. július 21. 10:40 | ![]() | |
|
A D-20-as bejelentés lassan egy éves. A Trumpeter 2010-2011-es katalógusképein nem láttam. Persze ez nem jelenti, hogy nem jelenik meg egy-két éven belül :) www.track-link.net/forum/news_industry/17196 www.track-link.net/forum/news_industry/17197 | |||||
| joci232 | Adatlap | 16440 | 2010. július 20. 21:45 | ![]() | |
|
igen 1:35 be fogják | |||||
| Lali | Adatlap | 16439 | 2010. július 20. 21:42 | ![]() | |
|
Megnéztem ezt a PMMS oldalt, sehol nem találom ezt a hírt rajta. Meg még egy kérdés, 1:35-ben fogják kiadni ugye? | |||||
| Lali | Adatlap | 16438 | 2010. július 20. 20:59 | ![]() | |
|
Remek hír remélem még idén elkezdik a sorozat gyártást, az Ural teherautóm nagyon magányos nélküle... :) Thx az infót! | |||||
| joci232 | Adatlap | 16437 | 2010. július 20. 19:39 | ![]() | |
|
Hali még senki nem gyártott sajna... A trumpeter fogja kiadni remélhetőleg nemsokára... ugyanis már elég régen ígérik | |||||
| juge75 | Adatlap | 16436 | 2010. július 20. 19:37 | ![]() | |
|
Trumpeter-nél már kész a mesterdarab, várj türelemmel. | |||||
| Lali | Adatlap | 16435 | 2010. július 20. 19:32 | ![]() | |
|
Sziasztok! Valaki esetleg jobban informált mint én, nem gyártott még egyik makett cég sem D-20-as orosz tarackot? | |||||
| páncélos | Adatlap | 16434 | 2010. július 20. 08:25 | ![]() | |
|
Látom humorodnál vagy, én is szeretlek... | |||||
| antarktika | Adatlap | 16433 | 2010. július 20. 08:15 | ![]() | |
|
Annak ajánlod, akinek akarod. | |||||
| páncélos | Adatlap | 16432 | 2010. július 20. 07:26 | ![]() | |
|
Romeo! Az oldalt köszönöm. (Ezt az oldalt ajánlom: ANTARKTIKÁNAK!) A kérdéseidet megválaszoltad, magadnak. | |||||
| romeo | Adatlap | 16431 | 2010. július 19. 22:19 | ![]() | |
|
Üdv Páncélos! Ez azt jelenti, hogy a FUEGO feliratú BMP a tatai HK zászlóaljhoz volt beosztva? Ki használhatta, talán a ZTÖF? Üdv! | |||||
| romeo | Adatlap | 16430 | 2010. július 19. 19:20 | ![]() | |
| Miggyuri | Adatlap | 16429 | 2010. július 19. 18:46 | ![]() | |
|
Csak a köppeny szó miatt. :) | |||||
| sulyid | Adatlap | 16428 | 2010. július 19. 15:45 | ![]() | |
|
Miért kérded?Amúgy Szolnok. | |||||
| Miggyuri | Adatlap | 16427 | 2010. július 19. 15:00 | ![]() | |
| Freddy | Adatlap | 16426 | 2010. július 19. 11:48 | ![]() | |
|
Gondolom mert fáznak:) | |||||
| sulyid | Adatlap | 16425 | 2010. július 19. 11:02 | ![]() | |
|
Kösz.Na még 1 kérdés: Az orosz gyalogosok azok miért használnak köppenyt? | |||||
| ambasa | Adatlap | 16424 | 2010. július 19. 10:59 | ![]() | |
| sulyid | Adatlap | 16423 | 2010. július 19. 10:39 | ![]() | |
|
Nem tudtok egy olyan oldalt ahol fel vannak sorolva az orosz hk. ászok? | |||||
| páncélos | Adatlap | 16422 | 2010. július 19. 07:31 | ![]() | |
|
Romeo! Így van (csak múlt időben). Ráadásul hk-s BMP. Mellékelhetnéd az oldalt is. | |||||
| romeo | Adatlap | 16421 | 2010. július 18. 23:04 | ![]() | |
| lajosmolnar | Adatlap | 16420 | 2010. július 18. 14:47 | ![]() | |
| gaunt | Adatlap | 16418 | 2010. július 17. 11:20 | ![]() | |
| Jimbow | Adatlap | 16415 | 2010. július 16. 22:39 | ![]() | |
| torpokoska | Adatlap | 16413 | 2010. július 16. 13:59 | ![]() | |
| notarius | Adatlap | 16412 | 2010. július 14. 19:17 | ![]() | |
|
Végre egy precíz alak. | |||||
| Grande | Adatlap | 16411 | 2010. július 14. 17:37 | ![]() | |
|
Olli Hölsö - Missing Lynx Finnish 122PSH74 (2S1 Gvozdika) WIP Part I A SKIF készlete elég szépen felturbózva. Gyönyörű lesz. www.network54.com/Forum/110741/message/1278944492/Finnish+122PSH74+(2S1+Gvozdika)+WIP+Part+I | |||||
| sulyid | Adatlap | 16410 | 2010. július 13. 19:39 | ![]() | |
|
Ezt a választ is köszönöm:) | |||||
| ambasa | Adatlap | 16409 | 2010. július 13. 19:00 | ![]() | |
| sulyid | Adatlap | 16408 | 2010. július 13. 18:13 | ![]() | |
|
Az oroszok milyen harckocsizó egyenruhákat és felszereléseket használtak a 2.vh-alatt illetve az előtt? | |||||
| gaunt | Adatlap | 16407 | 2010. július 12. 14:16 | ![]() | |
|
Juge75-nek és mindenkinek akit érdekel: www.fotovalkirumodelism.com/page.php | |||||
| muzzy | Adatlap | 16406 | 2010. július 12. 11:04 | ![]() | |
|
Szia! Nem tudom hogy honnan vetted, de szerintem kissé propaganda ízű. Anno ahadtörténeti délutánok keretén belül Számvéber Norbi tartott előadást a témáról, ott nem igazán ezek az infók jöttek át. (Pl. kérdés, hogy a 300 tamk mekkora szakaszon támadott?) Orosz honlapok szerint is sok kérdés merül fel Prohorovkával kapcsolatban, Muzzy | |||||
| mykman | Adatlap | 16405 | 2010. július 12. 11:01 | ![]() | |
|
Sziasztok ! Tud valaki segítei 2 kérdésben nekem ? Csobánkán nem lesz idén katonai bemutató ? És lenne még 1 kérdésem , ócsán megnyitott már a múzeum ? | |||||
| MAZHL2005 | Adatlap | 16404 | 2010. július 11. 18:50 | ![]() | |
| antarktika | Adatlap | 16403 | 2010. július 11. 10:07 | ![]() | |
| Ádám | Adatlap | 16402 | 2010. július 11. 09:51 | ![]() | |
|
Akkor helyel-közel össze lehet rakni... | |||||
| balaton | Adatlap | 16401 | 2010. július 11. 09:37 | ![]() | |
|
1/35-ben nincs nagy választék. A Revell és az Eastern E. ugyanaz. 1/72-ben valami ex-szovjet cég adta ki és a Balaton M. Ma hajnalban felkerültek a matricák, egy kis koszolás jön még és rakok be pár képet a kész makettről. Lesz még dobozos felépítménnyel is. Hó végén megyünk Kecelre és kíméletlenül lemérünk egy rakás járművet :D | |||||
| Ádám | Adatlap | 16400 | 2010. július 11. 09:10 | ![]() | |
|
Üdv ! Apropó, Eastern Express. Már jómagam is gondolkodtam egy Gaz-66 megépítésén, de nem tudom, hogy az EE milyen minőségben gyárt. Előre is köszönöm a választ ! | |||||
| joci232 | Adatlap | 16399 | 2010. július 10. 15:54 | ![]() | |
|
tudom:) azért köszi.. nagyobb kihívás ha magam készítem el:D | |||||
| balaton | Adatlap | 16398 | 2010. július 10. 15:48 | ![]() | |
|
1/35-ben gyártja az Eastern Express ezt a verziót is. | |||||
| joci232 | Adatlap | 16397 | 2010. július 10. 15:29 | ![]() | |
| <<< Vissza | Tovább >>> |
| 1., | 2., | 3., | 4., | 5., | 6., | 7., | 8., | 9., | 10., | 11., | 12., | 13., | 14., | 15., | 16., | 17., | 18., | 19., | 20., |
"UAZ-ok 35-ben bilek és military wheels"
Ezt a kettőt én kivenném a makett kategóriából és inkább a gyerekjáték (homokozólapát) kategóriába sorolnám... Úgy 200 db saját alkatrész (és a burkolólemezek felének) legyártása után lehet belőlük nagyjából jól kinéző makett (Military Wheels UAZ):
www.albatros.extra.hu/makettek/2009/p39/36.jpg www.albatros.extra.hu/makettek/2009/p39/21.jpg
www.albatros.extra.hu/makettek/2009/p39/21.jpg
Ural-375 átalakítót gyárt a cseh Real Model.
Viszont az Ural kerekei kiviteltől függően fél év alatt megeszik a felnit, így le kell önte(t)ni gyantából, vagy venni kell hozzá gyanta kereket.
Ezeken kívül van(volt) még az Eastern Express/Revell Gaz-66.