| <<< Vissza | Tovább >>> |
| 1., | 2., | 3., | 4., | 5., | 6., | 7., | 8., | 9., | 10., | 11., | 12., | 13., | 14., | 15., | 16., | 17., | 18., | 19., | 20., |
| 1., | 2., | 3., | 4., | 5., | 6., | 7., | 8., | 9., | 10., | 11., | 12., | 13., | 14., | 15., | 16., | 17., | 18., | 19., | 20., |
| 21., | 22., | 23., | 24., | 25., | 26., | 27., | 28., | 29., | 30., | 31., | 32., | 33., | 34., | 35., | 36., | 37., | 38., | 39., | 40., |
| 41., | 42., | 43., | 44., | 45., | 46., | 47., | 48., | 49., | 50., | 51., | 52., | 53., | 54., | 55., | 56., | 57., | 58., | 59., | 60., |
| 61., | 62., | 63., | 64., | 65., | 66., | 67., | 68., | 69., | 70., | 71., | 72., | 73., | 74., | 75., | 76., | 77., | 78., | 79., | 80., |
| 81., | 82., | 83., | 84., | 85., | 86., | 87., | 88., | 89., | 90., | 91., | 92., | 93., | 94., | 95., | 96., | 97., | 98., | 99., | 100., |
| 101., | 102., | 103., | 104., | 105., | 106., | 107., | 108., | 109., | 110., | 111., | 112., | 113., | 114., | 115., | 116., | 117., | 118., | 119., | 120., |
| 121., | 122., | 123., | 124., | 125., | 126., | 127., | 128., | 129., | 130., | 131., | 132., | 133., | 134., | 135., | 136., | 137., | 138., | 139., | 140., |
| 141., | 142., | 143., | 144., | 145., | 146., | 147., | 148., | 149., | 150., | 151., | 152., | 153., | 154., | 155., | 156., | 157. |
| Miggyuri | Adatlap | 183155 | 2006. június 3. 12:27 | ![]() | |
|
érdekeees? Itt? Az elmúlt 500 éveben nem ért rá itt senki unatkozni :))) Gyengébb idegzetű népek már nem volnának. Előzmény: (183154) antarktika 2006. június 3. 09:32 | |||||
| antarktika | Adatlap | 183154 | 2006. június 3. 09:32 | ![]() | |
|
Végre valami érdekes történik ebben az országban! | |||||
| Hamburger | Adatlap | 183153 | 2006. június 2. 02:57 | ![]() | |
|
Sziasztok páncélos őrültek! Egy kis programajánlat: Minden érdeklődőt szeretettel várunk: 2006. június 24. A MH.25.Klapka György Könnyű Lövészdandár nyílt napja 08.50-ig Vendégek fogadása 09.00 Rendezvény megnyitása 09.05 A Katasztrófavédelem bemutatója 09.05 Gyakorlás az „Élő hadtörténelem”: HM HIM Hagyományőrzők II. Világháborús bemutatójára 09.50 Komárom-Esztergom Megyei Rendőr Főkapitányság beavatkozó alegységének hatásbemutatója 10.25 Katonai Ellenőrző Áteresztő Pont telepítése, működtetése - közelharc bemutató 12.00 A „Szent László Menet” résztvevőinek sorakozója, eredményhirdetés, a Magyar Honvédség Szárazföldi Parancsnokság parancsnoka által alapított Szent László Vándorkupa, valamint emléklapok átadása 12.30 „Élő hadtörténelem 1”: HM HIM Hagyományőrzők II. Világháborús bemutatója 13.00 LI-2 és PO-2 repülőgépek légi bemutatója 13.30 „Élő hadtörténelem 2”: MH HIM Hagyományőrzőinek 1956-os bemutatója 14.00 Az MH 25. Klapka György Könnyű Lövészdandár 1. Könnyű Lövészzászlóaljának harcászati bemutatója 14.30 HM HIM páncélos dinamikus bemutatója 15.00 „Harckocsi keringő”: Az MH 11. Hunyadi Mátyás Harckocsizászlóalj harcászati bemutatója 15.30 Rendezvény zárása, Parancsnok invitálása a ”13. Víz-Zene-Virág Fesztivál” rendezvényeire A rendezvény Tata város északi szélén található szomódi gyakorlótéren, az úgynevezett „helipad” körzetében kerül megrendezésre. A helyszín megközelíthető személygépkocsival Tata centrum irányából a 1.sz. (E5) főúton Komárom felé haladva a vasúti felüljáró után Szomód felé (kitáblázva!), jobbra fordulva, vagy Komárom felől Tata felé haladva még a város határát jelentő vasúti felüljáró előtt balra fordulva. A vasútállomásról gyalog a vasúti gyalogos felüljárón (északnak) áthaladva fordulva a vasúti sínekkel előbb párhuzamosan haladva (Tavasz utca), majd a Szomódi utat elérve, jobbra fordulva azon lehet elindulni, ahol ca. 20 perc alatt lehet kiérni a gyakorlótérre. A vasútállomáshoz helyi járatú buszok is közlekednek a centrumban található buszállomásról, de a Tata és Komárom között közlekedő távolsági buszok vasúti felüljáró város felöli lábánál található megállóitól is könnyen kijuthat a látogató akár gyalog is a helyszínre. A buszállomásról a Szomód – Dunaszentmiklós felé közlekedő távolsági buszokat a tatai Günntner Hűtőgépgyárig is igénybe lehet venni, ahonnan gyalog 10 perc alatt megközelíthető a helyszín. A rendezvény idején a megközelítés lehetőségei egyértelműen ki lesznek táblázva. Hamburger | |||||
| zsury | Adatlap | 183152 | 2006. május 30. 15:38 | ![]() | |
|
Köszönöm Archy, tanultam az esetből, és mégegyszer elnézést kérek mindenkitől, akinek kárt, vagy bosszúságot okoztam! | |||||
| Agent | Adatlap | 183151 | 2006. május 30. 11:52 | ![]() | |
|
Tisztelt Uraim! A Zsury által emlegetett, '68-as témájú játékfilm címe: Melodráma Üdv: Agent | |||||
| Archy | Adatlap | 183150 | 2006. május 30. 11:11 | ![]() | |
|
zsury! az ilyent legközelebb magánban tudd le, és akkor nem lesz gond. Mert ha jól értem Matyit, nem az a gáz, hogy scannelted a pm-t és elküldted a kellégának, hanem hogy ide kikerült, ergo mindenki szabadon töltögethet egy olyan grafikát, ami jogdíjas. E-mail címe meg úgyis itt van mindenkinek (akinek meg nem, az magára vessen) Áron | |||||
| zsury | Adatlap | 183149 | 2006. május 29. 19:40 | ![]() | |
|
Elnézésedet kérem, nem volt vele semmi hátsó szándékom. Üdv, Zsury. | |||||
| PanczelMatyas | Adatlap | 183148 | 2006. május 29. 17:44 | ![]() | |
|
Szia Gery! Melyik típusú 72-est szeretnéd megfesteni; mikor használták és hol? Ha ezeket megírod, tudod mondani meközelítő színeket. Ja és Kedves Zsury! Köszönöm, hogy a Pro Modell-ből scanneled a munkámat(!), ami baj ugyan, ám a bosszantóbb az, hogy ezzel félrevezeted a kérdezőt. Az 55-ös és a 72-es jelzések bizony komoly eltéréseket is mutathatnak! Éljenek a TANKOK! Matyi. | |||||
| Gery | Adatlap | 183147 | 2006. május 29. 16:08 | ![]() | |
| cstomm | Adatlap | 183146 | 2006. május 29. 12:13 | ![]() | |
|
Gery! Mikor Én szolgáltam, a zászlóaljon belül jó pár zöld árnyalat megfordult. Nem nagy eltérések, de azért látható. Ráadásul a nagyfelújításról visszatért 72-esek (akkoriban) világosabb árnyalatot kaptak. Képeim vannak, de csak jövô héten tudok felrakni, ha érdekel. Üdv. CsTom | |||||
| zsury | Adatlap | 183145 | 2006. május 29. 10:58 | ![]() | |
|
Festési utasitást nem találtam, de talán a jelzések használhatóak. | |||||
| Gery | Adatlap | 183144 | 2006. május 29. 10:17 | ![]() | |
|
Sziasztok!! Tudnátok segíteni abban,hogy milyen szinek kellenek egy magyar t-72-eshez? Előre is köszi! Gery | |||||
| Miggyuri | Adatlap | 183143 | 2006. május 28. 05:58 | ![]() | |
|
Urak! Ki tudja a Zsury által említett film címét? Nekem nem ugrik be. Miggyuri | |||||
| zsury | Adatlap | 183142 | 2006. május 27. 19:42 | ![]() | |
|
Nincs mit! Készült a 80-as években egy magyar filmszatira, a Csehszlovákiai bevonulással kezdődik, a bevezető képsorokban asszem látható egy pár honvédségi jármü. A két főszereplő nyugatra akar szökni egy szlovákiai magyar lánnyal, de lebuknak.Évek mulva kiszabadul az egyikük, az ő kalandjait meséli el a film. A film cimét nem tudom, de talán ezek alapján valaki be tudja azonositani. Üdv, Zsury. | |||||
| Miggyuri | Adatlap | 183141 | 2006. május 27. 18:58 | ![]() | |
| zsury | Adatlap | 183140 | 2006. május 27. 16:41 | ![]() | |
|
Az egyik rokonomnak volt "szerencséje" a '68-as csehszlovákiai honvéd túrához, az ő elmondása szerint voltak magyar PSZH-k, szép számmal. | |||||
| balaton | Adatlap | 183139 | 2006. május 26. 16:58 | ![]() | |
|
Pilotka! Mail ment. Várom a cuccot :) Pénzt küldöm hétfőn a számládra. Üdv. KG | |||||
| pilotka | Adatlap | 183138 | 2006. május 25. 22:16 | ![]() | |
|
Hali Balaton! Adj emilben postacímet, 1650+500= 2150 | |||||
| Miggyuri | Adatlap | 183137 | 2006. május 25. 17:25 | ![]() | |
|
Urak! Voltak-e 1968-ban Csehszlovákiában, magyar PSZH-k D 944-ek? Miggyuri | |||||
| balaton | Adatlap | 183136 | 2006. május 25. 16:47 | ![]() | |
|
Pilotka! Nekem is küldj légyszíves a T-72-ből. De ugye, nem az öntőkeretfotók kerülnek ennyibe? :))) | |||||
| König | Adatlap | 183135 | 2006. május 24. 19:44 | ![]() | |
|
Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy a valóságban mi a különbség a Pz. I és a korai Pz.II lánctalpa között? Pz I http://www.friulmodel.hu/file/ATL-20.gif Korai PzII http://www.friulmodel.hu/file/ATL-30.gif Van a szemek között különbség, vagy lényegében ugyanaz a két lánctalp? Üdv: König | |||||
| Miggyuri | Adatlap | 183134 | 2006. május 24. 16:36 | ![]() | |
|
Pilotka jóvoltából megkptam a Revell T-72-t.Szép dolog lehet belőle! Miggyuri | |||||
| Csoder | Adatlap | 183133 | 2006. május 24. 12:56 | ![]() | |
|
"Kingtiger Heavy Tank 1942-1945" Osprey military, New Vanguard 01 Azt hiszem a betah-on fent is van. Üdv.: Csoder | |||||
| Bendeguz | Adatlap | 183132 | 2006. május 23. 22:45 | ![]() | |
|
Ok köszike, így már mindjárt tudom hogy hol kell keresni...szóval jó volna ha valami pontos címet is tudnál adni, mert ez így eléggé tág fogalom. Köszike, Bendegúz | |||||
| Csoder | Adatlap | 183131 | 2006. május 23. 19:48 | ![]() | |
|
Egy Pz.kpwf. VI Tiger típusismertetőből lett kiscreenshotolva. | |||||
| Archy | Adatlap | 183130 | 2006. május 23. 19:13 | ![]() | |
|
Egyetértek bomb-bal. 72-ben is szép lenne egy ilyen szkreccs, hát még 144ben, de a kész cuccon tényleg semmit nem látni. Üdv: Áron | |||||
| Bombraider | Adatlap | 183129 | 2006. május 23. 16:46 | ![]() | |
|
Szia! Picit:) Mert az építés tényleg dúrva lett. De szerintem a festéssel elrontott mindent:( Bár lehet,hogy ezt csak én látom így:) üdv:bomb | |||||
| Kalóz | Adatlap | 183128 | 2006. május 23. 15:37 | ![]() | |
| pilotka | Adatlap | 183127 | 2006. május 23. 15:35 | ![]() | |
|
Skacok! T-72 Revell 1/72 öntőkeretfotói a "mi van a dobozban" topikban, és lehet rendelni belőle nálam, 1650,- huf + 500 .- száll.ktsg | |||||
| gerezit | Adatlap | 183126 | 2006. május 22. 18:48 | ![]() | |
|
készül a Sz85-öm | |||||
| Otto | Adatlap | 183125 | 2006. május 22. 18:24 | ![]() | |
|
basio! kösz! Üdv | |||||
| Bombraider | Adatlap | 183124 | 2006. május 22. 16:35 | ![]() | |
|
Szia! Egyik nap néztem...szerintem a legszőrnyűbb ebben az,hogy semmi sem látszik abból,hogy mi van kidolgozva. És egy jó példa arra,hogy egy iszonyat jó építést,hogy lehet elrontani egy rossz festéssel... üdv:bomb | |||||
| Kisrozi | Adatlap | 183123 | 2006. május 22. 16:33 | ![]() | |
|
Köszönöm a linket és a képet | |||||
| Lee | Adatlap | 183122 | 2006. május 22. 16:23 | ![]() | |
|
www.missing-lynx.com/gallery/small/tigeri144bg_1.html ez nem nagyon csörömpöl, de nem gyenge! | |||||
| basio | Adatlap | 183121 | 2006. május 22. 07:52 | ![]() | |
| basio | Adatlap | 183120 | 2006. május 22. 07:51 | ![]() | |
| pilotka | Adatlap | 183119 | 2006. május 22. 06:50 | ![]() | |
|
Skacok! Megérkezett Kis Hazánkba a T-72 Revell 1/72, tudtok nálam rendelni, 1650.-Ft +500 Ft szállítási költséggel. | |||||
| Bendeguz | Adatlap | 183118 | 2006. május 21. 22:22 | ![]() | |
|
és ezt amúgy hol találtad? | |||||
| Csoder | Adatlap | 183117 | 2006. május 21. 22:10 | ![]() | |
|
Kisrozi, most találtam, remélem hasznodra válik. Üdv.: Cs | |||||
| Kisrozi | Adatlap | 183116 | 2006. május 21. 18:07 | ![]() | |
|
Sziasztok most gyüjtögetek a netről az L70-es ről képeket.Összegyüjtöttem jó néhányat ha kell megosztom.Más kéremszépen ha van valakinek a Porsche tornyos Annelieséről képe tegy közzé vagy küldje el nekem. Az 503 -osoknál szolgált Magyarországon, állítolag a Squadron & Signals valamelyik füzetében előfordult, de nekem olyanom nincsen ,kérlek segítsetek | |||||
| Ottó | Adatlap | 183115 | 2006. május 21. 15:25 | ![]() | |
|
Sziasztok! Tatra 111-ről keresnék infot, képeket. A segitséget előre is köszönöm. Üdv | |||||
| Csoder | Adatlap | 183114 | 2006. május 19. 16:54 | ![]() | |
|
Batya, okés, várom türelmesen! Üdv.: Cs | |||||
| Batya | Adatlap | 183113 | 2006. május 19. 16:36 | ![]() | |
|
Szia ! Ha 1-2 hetet vársz fentlesz a Makettinfon a cikkem a A-0-as szériárol. Üdv Batya | |||||
| Emerick | Adatlap | 183112 | 2006. május 19. 13:37 | ![]() | |
|
Üdv! Tudomásom szerint a 251-eseket '45 után használták a cseszlovákok és svájciak mint csapatszállítót; no meg az arab-izraeli háborúkban (mint Pz IV és Stug III). A franciáknak is volt néhány, de ugyanúgy csak a lőtéren voltak célpontok, a francia Pantherekkel és Tigerekkel együtt. De lehet, hogy ez sem teljesen igaz! Emerick | |||||
| Csoder | Adatlap | 183111 | 2006. május 19. 13:20 | ![]() | |
|
Hello, Jagdpanzer IV 0-szériáról tud valaki képet, vagy információt adni? Sajnos elég keveset találtam, szinte semmit. üdv.: Cs u.i.: Ha valakit érdekel itt van 3 "in progress" kép. users.atw.hu/csoder/jp/jp1.jpg users.atw.hu/csoder/jp/jp2.jpg users.atw.hu/csoder/jp/jp3.jpg | |||||
| basio | Adatlap | 183110 | 2006. május 19. 12:06 | ![]() | |
|
Köszi! nem is hallottam róla. Jó pap holtig tanul. :)) Üdv: basio | |||||
| wellesley | Adatlap | 183109 | 2006. május 19. 11:41 | ![]() | |
|
Sziasztok! Tudtommal a csehszlovák hadsereg használta a II. vh. után, de már OT-810-es típusjelzéssel. Hasonló 'licensz'-effektus mint a Me-109/Avia S-199 esetén. Üdv. Wellesley | |||||
| Zoli | Adatlap | 183108 | 2006. május 19. 11:24 | ![]() | |
|
Mostanában olvastam valahol, hogy elég sokáig használták, talán a 70-es évekig, de hogy csehek, lengyelek vagy egyéb nemzet, arra nem emlékszem. A bregyókra tippelek. z | |||||
| basio | Adatlap | 183107 | 2006. május 19. 11:03 | ![]() | |
|
Na még több kép. Sajnos nyelvi akadály miatt nem tudom mit írnak róla. Ezen a címen még több kép van. Remélem sikerül a linkelés. www.militaryvehicles.cz/index3.php | |||||
| basio | Adatlap | 183106 | 2006. május 19. 10:58 | ![]() | |
|
Sziasztok! Ezt az érdekes képet egy cseh oldalon találtam. Mi a véleményetek róla? Az ugye egy 251-es a képen? Tud róla valaki, hogy a csehszlovák hadsereg használt 251-est a háború után? üdv: basio | |||||
| <<< Vissza | Tovább >>> |
| 1., | 2., | 3., | 4., | 5., | 6., | 7., | 8., | 9., | 10., | 11., | 12., | 13., | 14., | 15., | 16., | 17., | 18., | 19., | 20., |
| 1., | 2., | 3., | 4., | 5., | 6., | 7., | 8., | 9., | 10., | 11., | 12., | 13., | 14., | 15., | 16., | 17., | 18., | 19., | 20., |
| 21., | 22., | 23., | 24., | 25., | 26., | 27., | 28., | 29., | 30., | 31., | 32., | 33., | 34., | 35., | 36., | 37., | 38., | 39., | 40., |
| 41., | 42., | 43., | 44., | 45., | 46., | 47., | 48., | 49., | 50., | 51., | 52., | 53., | 54., | 55., | 56., | 57., | 58., | 59., | 60., |
| 61., | 62., | 63., | 64., | 65., | 66., | 67., | 68., | 69., | 70., | 71., | 72., | 73., | 74., | 75., | 76., | 77., | 78., | 79., | 80., |
| 81., | 82., | 83., | 84., | 85., | 86., | 87., | 88., | 89., | 90., | 91., | 92., | 93., | 94., | 95., | 96., | 97., | 98., | 99., | 100., |
| 101., | 102., | 103., | 104., | 105., | 106., | 107., | 108., | 109., | 110., | 111., | 112., | 113., | 114., | 115., | 116., | 117., | 118., | 119., | 120., |
| 121., | 122., | 123., | 124., | 125., | 126., | 127., | 128., | 129., | 130., | 131., | 132., | 133., | 134., | 135., | 136., | 137., | 138., | 139., | 140., |
| 141., | 142., | 143., | 144., | 145., | 146., | 147., | 148., | 149., | 150., | 151., | 152., | 153., | 154., | 155., | 156., | 157. |