| <<< Vissza | Tovább >>> |
| 1., | 2., | 3., | 4., | 5., | 6., | 7., | 8., | 9., | 10., | 11., | 12., | 13., | 14., | 15., | 16., | 17., | 18., | 19., | 20., |
| 1., | 2., | 3., | 4., | 5., | 6., | 7., | 8., | 9., | 10., | 11., | 12., | 13., | 14., | 15., | 16., | 17., | 18., | 19., | 20., |
| 21., | 22., | 23., | 24., | 25., | 26., | 27., | 28., | 29., | 30., | 31., | 32., | 33., | 34., | 35., | 36., | 37., | 38., | 39., | 40., |
| 41., | 42., | 43., | 44., | 45., | 46., | 47., | 48., | 49., | 50., | 51., | 52., | 53., | 54., | 55., | 56., | 57., | 58., | 59., | 60., |
| 61., | 62., | 63., | 64., | 65., | 66., | 67., | 68., | 69., | 70., | 71., | 72., | 73., | 74., | 75., | 76., | 77., | 78., | 79., | 80., |
| 81., | 82., | 83., | 84., | 85., | 86., | 87., | 88., | 89., | 90., | 91., | 92., | 93., | 94., | 95., | 96., | 97., | 98., | 99., | 100., |
| 101., | 102., | 103., | 104., | 105., | 106., | 107., | 108., | 109., | 110., | 111., | 112., | 113., | 114., | 115., | 116., | 117., | 118., | 119., | 120., |
| 121., | 122., | 123., | 124., | 125., | 126., | 127., | 128., | 129., | 130., | 131., | 132., | 133., | 134., | 135., | 136., | 137., | 138., | 139., | 140., |
| 141., | 142., | 143., | 144., | 145., | 146., | 147., | 148., | 149., | 150., | 151., | 152., | 153., | 154., | 155., | 156., | 157. |
| Csodabogár | Adatlap | 185504 | 2007. február 23. 10:35 | ![]() | |
| páncélos | Adatlap | 185503 | 2007. február 23. 08:52 | ![]() | |
|
CsTom! Tehetnél fel pár képet!!! Gondolj arra, hogy díszszemlés makett, akkor érthető a csillogás... | |||||
| Miggyuri | Adatlap | 185502 | 2007. február 23. 05:50 | ![]() | |
|
CsTom! Dehogy is! Esik az eső, minen vitesen csillog! :) Miggyuri | |||||
| CsTom | Adatlap | 185501 | 2007. február 22. 19:19 | ![]() | |
|
Gyuro! A részleteket nem nézem, mert vannak itt hozzáértôbbek, de elsô makettnek nagyon szép! Ha Én lefotóznám a legelsôt - egy Italeri T-72, sírva borulna mindenki a székrôl! Láttatok már szovjet tankot fényes lakkal? Noo.. az enyémi ilyen:):) Még a figurát is fényes lakkal kentem..:):) Csillog-villog. Üdv. CsTom | |||||
| Gyuro | Adatlap | 185500 | 2007. február 22. 17:10 | ![]() | |
|
ja ja még jo ,mert az ablakokkal elég sok bajom volt. | |||||
| Miggyuri | Adatlap | 185499 | 2007. február 22. 16:41 | ![]() | |
|
Gyuro! Azon nem lesz visszapillantó. Sőt az ablakokkal sem kell sokat vesződnöd! Miggyuri | |||||
| Gyuro | Adatlap | 185498 | 2007. február 22. 16:24 | ![]() | |
|
Szia Páncélos! Kösszi az észrevétéleket. Most kezdek ráébredni milyen részletes is lehet ez a makettezés dolog, nekem eszembe nem jutott volna ez a visszapillanto dolog. Azt hiszem mégegyszer mérlegelem az elképzaléseimet a következő makettem építési tervéről,ami egy T80UD. | |||||
| páncélos | Adatlap | 185497 | 2007. február 22. 09:44 | ![]() | |
|
Gyuro! Nekem tetszik a munkád. Ha ez tényleg az első, akkor meg pláne. A rendszámtáblát azért hiányolom, meg a jobb oldali tükröt jobban be kellene hajtani, mert így a gkv nem lát hátra. De az a lényeg, hogy te legyél elégedett a saját munkáddal, mert akkor igazán jó. Rejtő István | |||||
| SSgt_Chris | Adatlap | 185496 | 2007. február 21. 20:53 | ![]() | |
|
www.militarydiecast.com/viewmodel.php Valaki hallott a Minigrad cégről??? Egész pofás kis dolgokat gyárt így a képek után... Ez a műhely URAL legalábbis bejövős. Alapnak jó lehet... | |||||
| SSgt_Chris | Adatlap | 185495 | 2007. február 21. 14:52 | ![]() | |
|
Köszi Ákos! Asszem, akkor nem várok arra, hogy valamikor belefussak egy Revellbe, ha az Alanger is ugyanazt adja... :-) Talán ha lesz egy kevés időm, és csinálok egy walkaround-ot élőben a "technikáról". | |||||
| Gyuro | Adatlap | 185494 | 2007. február 21. 14:45 | ![]() | |
|
Szia! Kicsit részleteznéd, hogy a fülkén mit kellet volna változtatni az élethűbb megjelenés érdekében. A festés még tényleg nagyon gyenge(Kemény dió ecsettel) azért is lett ilyen poros mert a festés nem lett a legjobb. | |||||
| Gyuro | Adatlap | 185493 | 2007. február 21. 14:41 | ![]() | |
|
Ja és Köszönöm a véleményeket jól estek és egy kis önbizalmat adta | |||||
| Gyuro | Adatlap | 185492 | 2007. február 21. 14:36 | ![]() | |
|
Sziasztok!!! Bocsi ,de tegnap el kellet szaladnom és csak este értem haza,ezért csak ma válaszolok kérdéseitekre így ömlesztve: Tehát Szolnokra nem valószínű hogy le tudok menni. A makett Alanger márkájú és a minősége szerintem elég roszz, de hirtelen csak ilyen márkában találtam 1/35-ben uralt.Ezt is netről rendeltem Érdeklődési köröm: Orosz hadsereg járművei (teherautok, tankok, páncélozott jármúvek). | |||||
| Akos | Adatlap | 185491 | 2007. február 21. 14:06 | ![]() | |
|
Alanger, ICM, Revell, mind egykutya, ugyanaz a szerszám... | |||||
| SSgt_Chris | Adatlap | 185490 | 2007. február 21. 12:31 | ![]() | |
|
Gyuro! Én éppen most szemezek egy ilyen járgánnyal! Ez melyik cég gyártmánya? Gondolom 1/35-ös. Talán az Alanger? | |||||
| momi | Adatlap | 185489 | 2007. február 21. 12:24 | ![]() | |
|
Szia Gyuro! Szép munka egy kezdőtől. Csak így tovább. Építs minél többet. Szolnokra le tudsz jönni a versenyre? Momi | |||||
| Buch | Adatlap | 185488 | 2007. február 20. 20:51 | ![]() | |
|
Szia Gyuro! Csatlakozni tudok az előttem szólokhoz! Ha ez tényleg az első, akkor nagyon jó. Gondolom volt előtted egy jó pár fotó a vasról, és azt próbáltad követni. Én csak annyit mondok, hogy bátor választás volt ez a makett, mert szerintem rengeteg hibával rendelkezik a készlet. Ha élethű Ural makettet akarsz csinálni, akkor ezen rengeteg dolgot kell átalakítani ( plató, fülke, csörlő, stb.). A képeidet nézve te dobozból építettél.Így szerintem amit ki lehetett hozni belőle, azt te kihoztad. A festés és koszolás meg sok gyakorlatot és megfigyelést igényel, majd időről-időre javulsz. Én gratulálok neked. Buch | |||||
| Nowotny | Adatlap | 185487 | 2007. február 20. 18:32 | ![]() | |
|
Üdv Gyuro. Ha ez az első maketted akkor le a kalappal tök jó,miket fogsz építgetni,mik tetszenek? | |||||
| Miggyuri | Adatlap | 185486 | 2007. február 20. 17:55 | ![]() | |
|
Gratu! Szép munka!Egy hangyányi kosz elférne a kerékdobokon belül.Esetleg. De nem sok. Mivel a karosszéria is poros egyes helyeken. Egyébként gyönyörű! Miggyuri | |||||
| Zoli | Adatlap | 185485 | 2007. február 20. 17:50 | ![]() | |
|
Szia! Kezdetnek nagyon profi a cucc, elismerésem! A koszolás, koptatás itt-ott még lehetne jobb, de így is szép lett. z | |||||
| Gyuro | Adatlap | 185484 | 2007. február 20. 17:47 | ![]() | |
|
Hopsz kihagytam egy "ha "-t Tehát szeretném, ha elmondanátok a véleméneteket a makettről. | |||||
| Gyuro | Adatlap | 185483 | 2007. február 20. 17:45 | ![]() | |
|
Sziasztok!! Nemrég kezdtem el a makettezést és befejeztem első főművemet. Szeretném, elmondanátok a véleményeteket, ne kíméljetek jöhet +/- bátran. Tanulni szeretnék tőletek , mert nagyon tetszik a makettezés. Segítségeteket előre is köszönöm!!! | |||||
| Archy | Adatlap | 185482 | 2007. február 20. 15:05 | ![]() | |
|
Meglesz :-) Amint sikerül épkézláb fotókat csinálnom :-) | |||||
| notarius | Adatlap | 185481 | 2007. február 20. 12:26 | ![]() | |
|
A tamiya papírja nem autentikus forrás. Fotók, fotók, fotók. | |||||
| basio | Adatlap | 185480 | 2007. február 20. 12:10 | ![]() | |
|
Csak a tamiya papírja szerint volt ilyen festés. Én is inkább sima sárgában gondolkozom. Kicsit megkoptatva. egyébként köszi notarius! | |||||
| notarius | Adatlap | 185479 | 2007. február 20. 11:00 | ![]() | |
|
Szerintem nem. Szürke alapon sárga inkább, avagy a szürkéről visszakophatott a sárga fedőréteg. | |||||
| basio | Adatlap | 185478 | 2007. február 20. 10:58 | ![]() | |
|
Sziasztok ! Mi a véleményetek arról, hogy létezett-e Tunéziában az Sd.Kfz 222-esen sötét sárga alapon szürke álcázófestés? köszi basio | |||||
| tray | Adatlap | 185477 | 2007. február 19. 18:36 | ![]() | |
|
Archy! Szép, szép, gratulálunk! A többi fotót egy kis cikk mellett gondolom a makettinfón láthatjuk majd... Ne hagyd ki belőle, hogyan csináltad a beeresztést (mosást)! :D | |||||
| Csodabogár | Adatlap | 185476 | 2007. február 19. 16:51 | ![]() | |
|
Szia Mike! Noha Csodabogár fedőnevet látsz, most a "Matyi ír"! Sajnos, elfoglaltsága miatt (a szolgálat az szolgálat) a Matyi mostanában nem lesz Net-közelben. Az lenne a kérése, hogy írjál az e-mail címére (pzmatyi@freemail.hu) és amikor a legközelebb elolvassa, megbeszéltek egy találkozót a SAS-ban és a kért képeket egy CD formájában átadja. Ezúton kéri elnézésedet, amiért eddig nem küldte őket, de közbeszólt a meló. Ja, és azt üzeni TANKOK! Üdv. Cs | |||||
| Archy | Adatlap | 185475 | 2007. február 18. 23:46 | ![]() | |
| Batya | Adatlap | 185474 | 2007. február 18. 23:13 | ![]() | |
|
http://www.missing-lynx.com/gallery/small/pantherg72at_1.html | |||||
| MIKE | Adatlap | 185473 | 2007. február 18. 22:00 | ![]() | |
|
Help Mátyás!!Lesznek képek???Help:) | |||||
| tray | Adatlap | 185472 | 2007. február 18. 11:27 | ![]() | |
|
Ha valakit érdekel a könyv, és megnézte a honlapon lévő pdf-fájlt: sikerült kiderítenem, hogy a magyar karakterek csak a webre felkerült anyagban csesződtek el, a nyomtatásban nincsenek ilyen problémáik. | |||||
| halaci | Adatlap | 185471 | 2007. február 18. 09:12 | ![]() | |
|
Az MMP Books kiadta a régóta ígért "Magyar Steel" kötetet. Nem tudom, hogy mennyi újdonság van benne az itthon már megjelent anyagokhoz képest (pl. ProModell különszám), de külföldön ritke a hazai dolgokkal foglalkozó szakirodalom. mmpbooks.biz/books/g4101/g4101.htm | |||||
| kalóz | Adatlap | 185470 | 2007. február 17. 18:08 | ![]() | |
|
De igen, az. Ott volt az első klubgyúlés, meg ott lesz a II. Tokaji makettező kiállítás is. Kalóz | |||||
| Solo | Adatlap | 185469 | 2007. február 17. 13:14 | ![]() | |
|
Erről van szó? Elküldtem mélben is nagyobb méretben. | |||||
| Hickory | Adatlap | 185468 | 2007. február 17. 12:41 | ![]() | |
|
Kalóz! a borsodimbk kezdőlapján a háttér nem véletlenül a Tokaji Ferenc Gimnázium aulájának egyik sziklakertje?:) | |||||
| kalóz | Adatlap | 185467 | 2007. február 17. 12:26 | ![]() | |
|
Közben megnéztem, under construction, s de a képeket itt is megnézheted: www.borsodimbk.extra.hu/ Kalóz | |||||
| kalóz | Adatlap | 185466 | 2007. február 17. 12:21 | ![]() | |
|
Nézz körül itt az oldalon a Stefiről készült fényképek között. Lehet, hogy találsz, bár nem biztos, én csak szombat délig voltam ott. | |||||
| Amon | Adatlap | 185465 | 2007. február 17. 11:45 | ![]() | |
|
Üdv mindenkinek! Itt az első Panther-em még italeri teljesen dobozból és ő lassan 9 éves. Itt még sokat nem tudtam a makettezésről. | |||||
| mszl | Adatlap | 185464 | 2007. február 15. 21:09 | ![]() | |
|
Sziasztok! Még mindig keresnék 6 tengelyes SSyms jelzésű vasúti pőre kocsit, amerre keresgéltem mindenhol kifogyott sajnos semerre sem találtam, ha valaki tuná merre lehet beszerezni 1/35 ben vagy esetleg 1/72 ben akkor írjon, de ha van valahol a tyúkok alatt egy makett elfekvőben akkor arra szivesen licitálnék! Keresek még leírásokat róla ha minden kötél szakad hátha sikerülne megépíteni. | |||||
| MIKE | Adatlap | 185463 | 2007. február 15. 20:40 | ![]() | |
|
Köszönöm az infót!!!:) Mindíg megtalálom magamnak a plusz melót!:) | |||||
| Krisz_baba | Adatlap | 185462 | 2007. február 15. 19:39 | ![]() | |
|
Sziasztok! 2006-os stefániapalotai versenyen második helyezetű kv-1 esről küldjetek nekem képet, légyszi! Elöre is köszike: Krisz | |||||
| KLZ | Adatlap | 185461 | 2007. február 14. 21:19 | ![]() | |
|
Szia! Ühüm. Az meglehet. :-)Lehetséges, hogy a ,,sarazást" elmulasztottam... Legközelebb... | |||||
| Gileg | Adatlap | 185460 | 2007. február 14. 18:00 | ![]() | |
|
Üdv!Hallottatok róla,hogy az Academy kiadja 1/72-ben a Dragon Wagont? Úgy tudom júliusban.A ground vehicle set 7. tagjaként. ALIG VÁROM!!! | |||||
| Atlasz | Adatlap | 185459 | 2007. február 14. 16:29 | ![]() | |
|
Szia ! Szerintem Stefan kolléga úgy értette, hogy télről lévén szó sárnak és sárnak kell lennie. Üdv: Atlasz | |||||
| KLZ | Adatlap | 185458 | 2007. február 14. 15:49 | ![]() | |
|
Köszi! A 2. és a 4. képen a ,,belsejét" azért nem festettem fehérre, mivel én arra gondoltam, h a festésnél a köténylemezek még a tankon voltak, így nem fértek hozzá ezen részekhez a katonák. Gondolom nem festették a tank alját sem, és a precizitás kedvéért a köténylemezeket sem vették le, hogy az az által takart részeket is bemázolják. Amúgy nem meszeltem a lánctalpat. Fém színnel szárazecseteltem, de lehet valóban tré lett az a része... | |||||
| Stefan | Adatlap | 185457 | 2007. február 14. 15:26 | ![]() | |
|
Az igaz. A második és a negyedik képen a belseje meg olyan első ránézésre, mintha nem lenne festve a makett, igaziból biztos nagyobb dzsuva és sötétség van ott, de nem vagyok tapasztalt csörömpös. Egyébként tetszik. Szerintem nagyon jó lett, pláne, hogy 1/72 -es -tudom milyen azt építeni. :) ,meghát KLZ írta is, hogy ő sem igazán tapasztalt e téren, szóval gratula hozzá, szerintem nagyon jó. A "fikázást" csak azért írtam az elejére, hogy legyen valami kritika-szerű is :))) ,egyébként én biztos nem tudnám ilyen jól megcsinálni. | |||||
| notarius | Adatlap | 185456 | 2007. február 14. 15:16 | ![]() | |
|
Oké, de ha menenk vele néhány száz métert, akkor az már nem meszes. | |||||
| Stefan | Adatlap | 185455 | 2007. február 14. 14:51 | ![]() | |
|
Szerintem úgy reálisabb, ha a lánc is meszes, mert egy meszelés kedvéért biztos nem szerelték le. Ha már ennyi gondot fordítottak volna rá, akkor nem meszelik, hanem szépen megcsinálják a téli kamuflázst. | |||||
| <<< Vissza | Tovább >>> |
| 1., | 2., | 3., | 4., | 5., | 6., | 7., | 8., | 9., | 10., | 11., | 12., | 13., | 14., | 15., | 16., | 17., | 18., | 19., | 20., |
| 1., | 2., | 3., | 4., | 5., | 6., | 7., | 8., | 9., | 10., | 11., | 12., | 13., | 14., | 15., | 16., | 17., | 18., | 19., | 20., |
| 21., | 22., | 23., | 24., | 25., | 26., | 27., | 28., | 29., | 30., | 31., | 32., | 33., | 34., | 35., | 36., | 37., | 38., | 39., | 40., |
| 41., | 42., | 43., | 44., | 45., | 46., | 47., | 48., | 49., | 50., | 51., | 52., | 53., | 54., | 55., | 56., | 57., | 58., | 59., | 60., |
| 61., | 62., | 63., | 64., | 65., | 66., | 67., | 68., | 69., | 70., | 71., | 72., | 73., | 74., | 75., | 76., | 77., | 78., | 79., | 80., |
| 81., | 82., | 83., | 84., | 85., | 86., | 87., | 88., | 89., | 90., | 91., | 92., | 93., | 94., | 95., | 96., | 97., | 98., | 99., | 100., |
| 101., | 102., | 103., | 104., | 105., | 106., | 107., | 108., | 109., | 110., | 111., | 112., | 113., | 114., | 115., | 116., | 117., | 118., | 119., | 120., |
| 121., | 122., | 123., | 124., | 125., | 126., | 127., | 128., | 129., | 130., | 131., | 132., | 133., | 134., | 135., | 136., | 137., | 138., | 139., | 140., |
| 141., | 142., | 143., | 144., | 145., | 146., | 147., | 148., | 149., | 150., | 151., | 152., | 153., | 154., | 155., | 156., | 157. |
Az első tizenakárhány makettmet le se' festettem!!! :-) Régi szép idők!
Emlékszem az első pingálásra: 1/72 Revell Fw190. Semmi alapszín, csak erepfestés, az is saját kreálmány... :-) Viszont nagyon élveztem!
:-)
Cs
Ma meg utálok építeni és mindent le akarok festeni...