/ Fórumok /

Álom-makett és "rémálom"-makett

A kategóriájában kimagaslóan jónak számító,vagy hihetetlen silány minőségű makettekről lehetne pár szóban írni...
Persze ez teljesen szubjektív lesz,de talán segítség lehet"tévelyg" makettező társainknak,akik talán pont a leírt típuson gondolkodnak,hogy megvegyék vagy sem...
A topikhoz csak bejelentkezett felhasználók tudnak hozzászólni. Kérem, jelentkezzen be itt!
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9.
Takker83 281485 2011. március 15. 23:37
Válasz erre
Kedves Makettezők!

Már jó ideje dédelgetett álmom, hogy beszerezzek egy F-16i Soufa makettet 1:48-as méretarányban. Két (viszonylag drága) készlettel szemezgetek: az első a Kitech a második pedig egy Hasegawa készlet.
Szerintetek melyikből lehet inkább Álom-makett :)))?  

Üdv Takker 
Pele bácsi 281484 2011. február 23. 00:48
Válasz erre
Nagyszerű, akkor már csak vadásznom kellene belőle egyet:D Remélem a Szolnoki vagy a Mosonmagyaróvári makettkiállításon lesz belőle legalább egy szerény személyemnek:)
Köszönöm!
Takker83 281483 2011. február 22. 21:27
Válasz erre
Szép készlet! Igen tetszik :) Kedvet kaptam hozzá!
Rákutatok hátha beszerezhető valahol :)))
Tibcsi 281482 2011. február 22. 20:04
Válasz erre
Igen, erre gondolok. Egyet megépítettem, azon kevés makettek egyike, amelyik nem igényli a feljavítókat. :)

Ha jól emlékszem, valahová rá van írva, hogy "Made in USA", meg talán az is, hogy "Revell-Monogram". Ha jól rémlik, vagy az egyik vezérsík aljára, vagy valamelyik törzsfél belsejébe.
Kferro 281481 2011. február 22. 19:51
Válasz erre
Erre gondolsz?

model-making.eu/revell-4550-f-15-e-strike-eagle-p-1-142536.html

Nem is tudtam, hogy ez Monogram. Azt hittem,ez egy új szerszámos makett volt, mikor megjelent. Itt lapul a szekrény mélyén egy példány belőle, majd ha lesz elég bátorságom (nehogy elrontsam) nekilátok. :)
Tibcsi 281480 2011. február 22. 16:32
Válasz erre
Ha már F-15E 48-ban, akkor Revell. Ami valójában Monogram. Na, az álomszép. :)
Takker83 281479 2011. február 22. 16:16
Válasz erre
Szia Pele bácsi ez a készlet gyakorlatilag nem más mint a jó öreg Academy F-15D majd később E és most pedig K változatként újjászületett madárkája, ja és az I változata lemaradt. A fegyverzetben és a matricákban különböznek egymástól a többi rész egyforma. 
Szerintem az egyik legjobban sikerült F-15-s makett a piacon, kész öröm építeni. Igazán impozáns, sorjáktól mentes készlet. Nekem egy F-15E felfegyverzett változata lakozik a vitrinemben. Ő a zászlóshajóm :)
Szerintem jó készlet én csak dicsérni tudom, ár-érték arány szempontjából is megfelelő.
Üdv Takker 
grabmaster 281478 2011. február 22. 15:08
Válasz erre
Szia!

Személyes tapasztalatom nincs, de az alábbi dobozbontás alapján nem rossz.
www.ipmsusa2.org/reviews2/aircraft/kits/academy_48_f15k/academy_48_f15k.htm
Üdv,
Gábor
Pele bácsi 281477 2011. február 22. 14:53
Válasz erre
Üdv Urak!

Érdeklődni szeretnék az Academy 1:48-as F-15K Slam Eagle-jének minőségéről. Ha bárkinek bármi tapasztalata vagy észrevétele van a kittel kapcsolatban kérem ne tartsa magában!
Tervezem a madárka beszerzését ezért is szeretnék először "felkészülni" belőle:)

Segítségeteket előre is köszönöm!

Üdv:
Pele bácsi
Ronin 281476 2010. december 14. 00:21
Válasz erre
Szia Tibcsi!

Sajna tényleg a matrica a készlet egyetlen értéke, ezért köszi a felajánlást, de a minta annyira megtetszett, hogy szeretném felhasználni, talán egy Academy-n. A maradékot meg én is valamelyik rokongyerkőcnek ajándékozom.

Üdv:Ronin
túrósbatyu 281475 2010. december 10. 09:05
Válasz erre
Sziasztok, ha már itt egyszer szóba került a Me-262...
Egy elkeseredett délutánomon betértem az egyik Újpesti boltba úgy 4 éve és megpillantottam a sarokban árválkodó szuper akciós Airfix Me-262-est. A géphez mellékeltek 4 festéket és ragasztót. Most fogtam neki, háát. Best of 1960-70, ami még nem is lenne baj, szeretem a régi készleteket, de ez egy igazi "kihívás", ehhez képest a volt cucialiasta makettek sokkal jobbak voltak! Kívülről olyan mint egy himlőhelyes sündisznó, véletlenszerű beszívódásokkal és elszórt ragyákkal, kb 1mm-re kiálló szegecsekkel. Pilótafülke: nincs, jelzésértékű hajtóműgondolák és futóművek,a kerekek szörnyűek, fútóaknák: hát olyan nincs, belátni a gépbe mindenhonnan. Pozitívumok: jól illeszkedenek a törzsfelek, és talán a mellékelt festékek. U.i.: Ha belepusztulok is, akkor is megcsinálom legalább elfogadható szintűre!
üdv Gábor
Tibcsi 281474 2010. december 10. 06:26
Válasz erre
Ronin,

Ez a maket nekem kb. 1987-ben megvolt. Úgy hozták csehből, örültem neki, mint a majom a farkának. Egészen addig, amíg ki nem nyitottam a dobozt... végül odaadtam az akkor 5 éves fiamnak, ő ragasztotta össze gyakorlásképpen.

Ha gondolod, szívesen átveszem tőled, kizárólag a matrica miatt. :)

Tibcsi
Ronin 281473 2010. december 9. 21:22
Válasz erre
Igazad van Freddy. Kerestem is, de épp erről még nem találtam. Aztán lehet hogy csak én voltam ügyetlen.
Ráadásul már évek óta vártam, hogy a lentebb említett B-Mustang után kiadnak egy szép D-t is. Raktam már össze Tamiyát, Italerit, Airfixet, Academyt, természetesen az első a legszebb, de utánna a Revellé jött, és szerintem ez a legjobb ár-érték arányú. Ismétlem a B-nél. Kár hogy a buboréktetőssel ezt művelték.
Üdv: Ronin
Freddy 281472 2010. december 9. 15:15
Válasz erre
Fel kell menni az internetre, és el kell olvasni a dobozbontásokat. 2010 végén nehogy már ez gondot okozzon:)
sanyi 281471 2010. december 9. 14:58
Válasz erre
A dajcsok a létező legundorítóbb banda az ilyen zsákbamacska miatt. Az a legjobb amikor egy kezdő kezébe kerül egy ilyen készlet. Remélem mihamarabb éhenhal náluk az a személy aki felelős az ilyen hullámvölgyek miatt! Ennek a régiség témának esetleg úgy lenne értelme hogy adják egy dobozban az új készlettel, de én akkor sem vágnék bele és nem jelentetném meg, mert bukta lehet belőle. Inkább adnának épkézláb MiG-23-ast, Szu-22-est, MiG-17-est, Tu-134-est...
Ronin 281470 2010. december 8. 22:20
Válasz erre
Sziasztok!

Revell 1:72 P-51D Mustang 04148-as katalógusszámmal . A doboz egy időgép. Mire kinyitottam, a 60-as években találtam magam. De tényleg retró modell kategória. A korábbi, gyönyörű B-Mustangjukhoz képest, azért ezt nem vártam volna.
Ronin
mrbaracus 281469 2010. július 16. 19:36
Válasz erre
Sziasztok!

Azt hiszem az Airfix 1-72-es Defiant készlete is indulhat a rémálom kategóriában..
Ennek ellenpéldája lehet a Hasegawa 1-72-es Brewster Buffalo készlete.

mrbaracus
Tyimosenko 281468 2010. július 16. 19:08
Válasz erre
Jo ez a topic! :)

Heller 1:72-es Mig-23 (S/MS/MF fene tudja mi akar lenni). A legszegyenletesebb produktuma a nyugateuropai makettgyartasnak, amivel talalkoztam. Kiveve a matricat.
kinggi 281467 2010. július 16. 11:45
Válasz erre
Tibcsi 281466 2010. július 16. 11:31
Válasz erre
sipiricsi87 281465 2010. július 16. 10:59
Válasz erre
Egy igazi Rémálom makett:
A Heller cég 1/170 méretarányú (nem is tudtam, hogy van ilyen) Noratlas típusú, francia gyártmányú teherszállító repülőt formáló makettje.
Pozitívuma, hogy... őööö... az nincs. XD
Negatívumai, a sorja tenger, a panelezés hiánya. Ugyan van rajta szegecselésnek szánt pontok halmaza, de ha a kb. 0,3 mm-es "szegecsek" után számolunk akkor a maketten megjelenített szegecsek mérete a valóságban több mint 5 cm. Belső tér nuku, pedig a pilóta fülke plexije igen nagy. Futó és hajtó mű egy rossz vicc. Illeszkedés, mint a Hellereknél. Feljavítási potenciál = 0. Építési útmutató, kb., mint egy lapra szerelt bútornak. Matricák: a nagyméretű felségjelzések és két felírat kivételévé használhatatlanok.

Én ajándékba kaptam, és a max. amit kihoztam belőle, egy nem túl színvonalas "rozsdásodó, kiszuperált roncs"

Csak az aszkézisre vágyó mazochista makettezőknek ajánlom... Xd
Elnar 281464 2010. június 16. 23:40
Válasz erre
Na kontra után egy pro.

1:72 Revell Me 262 A-1a/U3 /Kit No: 04146/

A legelső meglepetés, hogy bár ez egy felderítő verzió, az orrban fegyver helyett kamerákkal, mégis megépíthető a dobozból a fegyveres A-1 is. A műszerfal dombornyomott, a fotók pontos mása. A panelezés és a szegecselés negatív, hajszálvékony, kellően mély és éles. Az alsósárnyas elrendezés miatt az alsó szárnyfelet egyben adják. Miután összeillesztettem szárazpróbánál a két törzsfelet, bepattintottam ezt a darabot, és ott maradt ragasztás nélkül is. A futószárak illesztéseinél nem lehet eltéveszteni a szöget sem oldalról sem szemből. Fotókkal hasonlítva alig van eltérés a futóaknák belsejénél is. Két géphez vannak jelzések, az utolsó stencilig, pengeéles, olvasható nyomással/

Negatívum:
Beszívódások a hajtóművek felfüggesztésénél /könnyen javíthatók/
Még csak jelzése sincs a kameráknak, pedig a kb 4×5 mm-es nyílásokon már eléggé belátni /mert az üvegük természetesen átlátszó/

Összegzés:
Kevés munkával igazi ékszer építhető belőle, akár harci-, akár hörcsög-jellegű fotós verzió.

//Nálam félkész, mivel rájöttem, hogy ez a típus csak pisztollyal festhető az meg nincs. Az egyetem miatt ey ideig nem is lesz//
Gabusch 281463 2010. június 16. 20:39
Válasz erre
Nem tudom megkeresni az 1989-es katalógusomat, de szerintem benne van. Tehát egy minimum húsz éves makettről van szó.

Van a pincében egy negyvenéves talán Mi-8, azt sem igazán lehetne a mai makettekhez hasonlítani, semmilyen szempontból.
Elnar 281462 2010. június 16. 20:29
Válasz erre
KubelwagenBMW

Így nézett ki a doboz
KubelwagenBMW
hsg31112

Maximum ezt lehetett volna kihozni belőle
hsg31112

Ami kimaradt: volt hozzá egy Kübelwagen is, hasonló "minőségben". Azt már el sem kezdtem.
Beazonosítva: mégsem kis széria, Hasegawa volt...
Elnar 281461 2010. június 16. 20:09
Válasz erre
Rémálom a Dózsa utcában

1:72 BMW R 75 - A gyártó nem volt feltüntetve

Régóta vadásztam 1:72-ben ezt a legendát, de sehol sem leltem rá. Így örültem hogy 1,5 ezerért, kis-szériásan is de megvan. Hát amit láttam az a kis szériáról való ismereteimen is túltett.
A "makett": konkrétan 6 darabban intézték el az egészet. 1: egybeöntött elsővilla+kerék+tank+váz+hátsókerék+ülések, 2,3: oldalkocsi két fele, 3: oldalkocsi kerék+sárvédő, 4: pótkerék, 5: géppuska, 6: figura. Pár szó a "minőségről": a kerekek tömörek, mintázat még csak véletlenül sincs rajtuk, minimális küllőimitáció, a sárvédők rájuk öntve. A "test" alakhelyesnek tűnt /méretileg nem tudom/, de kb csak a tank volt használható átalakítás nélkül. Az oldalkocsi jól illeszkedett, és kb alakilag is oké volt, gyakorlatilag a leghasználhatóbb rész. Az MG 32 kb 50mm-esnek felelt volna meg. A figurát le sem vágtam a keretről...
Az építés: Első dolgom volt vázat kreálni tömbökből. Ez 6 lyuk kifúrását jelentette amivel úgy az anyag negyedét távolítottam el, kialakítva a csővázat, alávésve a kerekeknél a sárvédőknek is, ahol csak lehet. Húzott szál, öntőkeret és ólomfólia által kialakítottam a motorblokkot, mert az úgy egy az egyben hiányzott. Fotók alapján elkészült minden apróság: rendszámtáblák, vezérlőkarok, fényszórók, oldalkocsi alváz, kipufogórendszer, tárolódobozok, géppuska, meg úgy minden, kábelezéssel együtt. Réz-, ólom-, műanyag lemezek, drót, húzott szál, öntőkeret felhasználással. 167 alkatrész... Minden pillanatragasztóval, mert a makett anyagát nem lehetett mással, egymáshoz sem; itt már félhettem volna. Ugyanis mindennemű festéket is ledobott magáról. Végül a hatodik festési kísérlet után megadta magát a villa, és sehogy nem lehetett visszatenni, így soha nem lett befejezve. /azért nem dobtam ki, roncsnak, vagy erős álcázásban még talán jó lehet/
Egy biztos: kis-szériásat ez után erős fenntartással veszek.
MDSca 281460 2010. február 22. 18:36
Válasz erre
Rééémálom!
Dragon 1/16 U.S. Navy Seal Vietnam War.
Megvettem ezt a készletet, hogy gyakoroljam a tiger stripe álcaminta festését, meg a vietnami háborús makettek amúgy is közel állnak a szívemhez.
Kibontás után nézegetem a tartalmat, öntőkereten minden szép és jó, adnak egy pici maratott lapot is a fegyverhez.
Elkezdem illesztgetni a darabokat, először a két lábat. Hmm itt valami nem oké. Nézem a dobozgrafikát, a festési útmutatót, pedig ez a két láb kell ide. Namost összeilleztés után potom 6 mm pukli van mindkét alkatrész belső felén, billeg az egész. Á sebaj, reszelőt elő, fél őra és 2 marék műanyagpor után sikerül leredukálni a hézagot 1 milire, ó ez jólesz, majd nyomunk bele tömítőt jól:) A zsebeket a gatyára külön mellékelték. Az egyik mindössze 5 milivel hosszabb mint a neki kialakított mélyedés. Húdejó, reszeljünk újra, az, hogy a szépen gravírozott varrást így lecsiszolom az mitszámít.. Ezek után már meg se lepett, hogy a fej illetve a fejkendő is teljesen béna, illeszkedésben egy 40 éves airfix is simán alázza. Itt tartok most, azt hiszem mára már elfelejtem ezt a készletet és mindenki másnak is ezt ajánlom aki esetleg a megvételén gondolkodna. Csak olyanoknak ajánlom, akik az új reszelőkészletet akarjál tesztelni. Arra nagyon megfelel.
Donor 281459 2007. december 25. 12:20
Válasz erre
Hehe...
Az egyik első makettünk volt a Camel, amit a fiúkkal összeépítettünk. Ennek pont egy éve. Semmi fölös energiapazarlás: ragasztás, matricázás, ennyi. Nem igazán foglalkoztunk holmi sorjákkal, meg résekkel (azt se tudtuk, mi az a tömítőpaszta...), festékünk, ecsetünk se volt. Azóta a kis repülő a konyhaszekrény dísze :)
Láss csodát: Tegnap hozott belőle még egyet a Jézuska. Biztos egész más szemmel fogunk nekiállni az építésnek, majd meglátjuk mi lesz belőle.
Boldog Karácsonyt mindenkinek
Donor
MDSca 281458 2007. december 25. 12:10
Válasz erre
Hmm... Talán a Replicában láttam.. Bár sanszos, hogy keverem valamivel. Volt 8-10 Rodenjük még Gotha is, amibe tuti beruházok.

Kalóz: Nekem is a 04111 van meg, úgylátszik belenyúltam egy sorjás darabba.
RaPe 281457 2007. december 25. 12:04
Válasz erre
Sziasztok, Camelből csak Roden-t :) Hátránya hogy nem lehet kapni idehaza :(
Kalóz 281456 2007. december 25. 11:56
Válasz erre
Akkor valszeg piszok nagy peched volt!
Nekem is megvan, még nem kezdtem neki, de amennyire látom, mindössze a felső szárnyon van némi sorja. meg apilótán, de én az utóbbiakat nem szoktam felhasználni.
Hogy egyébként mennyire részletes és opontos a makett, azt még nem tudom, ránézésre hasonló minőség, mint az Aca-é, a szárnyfelüleztek kiképzése mindenesetre jobb, mint azé. A torzse viszont gyengébb. Valahol kell legyen egy Airfix is, de nem tom, hova tettem. Az valszeg gyengébb ezeknél.
A kabinbelső tényleg egy nulla, de az Acaé sem jobb, ott egy szűk mélyedés van kiképezve, és pilótát sem adnak,ami eltakarná a semmit.
Amúgy nekem a revell 04111 sz-ú kittje van meg.
Kalóz
hofi 281455 2007. december 25. 11:17
Válasz erre
No, akkor tedd mellé nyugodtan az Albatros D.III-asukat! "New"-nek hirdetik, az utasításon tényleg 2007-es a copyright, de a törzsben belül ott az eredeti 1981-es évszám, és olyan is; az egész egy förmedvény. A híresen precíz németeknek még nagyon sokat kell fejlődniük, míg utolérik az ukrán Roden újradobozolt Toko-kitjeit...
MDSca 281454 2007. december 25. 01:08
Válasz erre
Vettem egy rémálom makettet. Sopwith Camel 1/72 a Revell csodája. Apám esküszöm kölyökkorom KP makettjein nemvolt ennyi sorja, komolyan kijönne mégegy gép belőle. Kabinbelső az összvissz egy figurának tűnő műanyagdarab amire valami széket is ráöntöttek. Borzadályos komolyan. De tuti megépítem, megpróbálok kezdeni vele valamit.
Blasio 281453 2007. december 24. 15:19
Válasz erre
barnamedve!

Ajánlom figyelmedbe a "Tippek, trükkök" alatt Tóth Zoltán cikkét. "Szegecselés" a címe, ott mindent megtudhatsz.
barnamedve 281452 2007. december 24. 15:12
Válasz erre
Hello!!

itt is, meg a pro modellben is olvastam, egy csomó helyen, hogy a csiszolás/reszelés helyén pótólni kell a szegecseket: a kérdésem: ezt hogyan, és miovel lehet szépen kivitelezni?
f2d 281451 2007. október 25. 09:02
Válasz erre
salou 281450 2007. október 24. 22:06
Válasz erre
Ha minden igaz én tudok szolgálni egy kabinüveggel.
f2d 281449 2007. október 24. 21:27
Válasz erre
Említettem, hogy maga a makett nem rossz, nekem kimondottan tetszik a felülete, nagyon finom a szegecselése. Én a gyártás minőségét kifogásoltam némileg (azaz ilyen ßart még nem láttam). Az Airfix-et én is elővettem és nagyjából összepróbálgattam, hát azért az már sokkal jobb. A matricában is van külömbség a Heller-é meglehetősen puritán, csak a fő jelzések, és némi szervíz felírat, ellenben az Airfix-hez szép részleteset adnak.
Kalóz 281448 2007. október 24. 20:34
Válasz erre
f2d!
Kibontottam megnéztem. A két törzsfél viszonylg szépen illeszkedik, de!!! az orrész görbülete valamelyik félen csúnyán eldeformálódott (gondolom, túl hamar vették ki a formából), mert jó pár mm eltérés van emiatt hosszban (nem lesz könnyű összehozni :-( ). A szélvédő viszonylag jól illeszkedik a helyére (rések azért vannak, de minimális, a ragsztó el fogja tüntetni). Ja, meg a rengeteg szegecstől fogok még idegbajt kapni, főleg, hogy olyan helyeken is vannak, ahol tömíteni, csiszolni muszáj lesz.
Egyelőre ennyi, a többi majd az építésnél derül ki.
Kalóz
Zoli 281447 2007. október 23. 20:34
Válasz erre
Nekem csak USN kéne, de azért köszi szépen!
z
f2d 281446 2007. október 23. 20:33
Válasz erre
Amcsi az pont nincs, de Norvég és Belga akad.
Zoli 281445 2007. október 23. 20:29
Válasz erre
Srácok!
Nincs véletlen valamelyikőtöknek felesleges USN matricája Sea King-hez? Fontos lenne és vevő lennék rá, ha van.
z
f2d 281444 2007. október 23. 20:19
Válasz erre
Nekem is megvan az Airfix, az annyiban biztatóbb, hogy normális szürke műanyagból készűlt.
Kalóz 281443 2007. október 23. 20:14
Válasz erre
Nekem az Airfixé van meg, gondolom ugyanaz a szerszám :-( majd utána nézek.
Kalóz
f2d 281442 2007. október 23. 20:12
Válasz erre
Heller.
Úgylátszik, hohy a Heller makettek engem nem szeretnek. Egy ideje a szekrényben pihenget egy CL-415-ös, nem rég elővettem, hogy megvizsilassam. Mikor átnéztem, akkor láttam, hogy egy abalaka hiányzik, pedig az öntőkeretek rendesen levoltak fóliázva (már a gyárban elkallódott).
Kalóz 281441 2007. október 23. 20:05
Válasz erre
f2d 281440 2007. október 23. 19:51
Válasz erre
Most építgetek egy Sea King-et, de már majdnem feladtam. Ilyet még nem láttam. Minden alakatrésze rossz, vagy elvan vetemedve, vagy mérethibás (általában kisebb), deha nem alak vagy mérethibás, akkor van rajta egy nagy beszívódás. Hát ami azt illeti nem vagyok finnyás, ha az ár és minőség arányban van egymással, de ezen én is kiakadtam. Valószínű, hogy az alkalmazott alapanyag miatt ilyen a makett, fehér színű öntvény, és olyan puha mint a rágógumi, de néhol meg kemény, mindez egy alaktrészen belűl. Mindezeken túltettem magam, és kiformáltam valahogy a helikoptert. Itt jött a kabinüvegezése ami viszont nagyobb a kelleténél és a széleinél szépen kunkorodik kifelé, de a többi ablak viszont kisebb. Mindenesetre végig csinálom, de nem kerül a vitrinbe. Maga amakett kinézetre nem rossz, da a minősége nagyon rémálom-makett kategória.
Kalóz 281436 2007. október 19. 19:55
Válasz erre
Ja, mindenki a maga módján öli az idegeit és másokét:)
A matrica utángyártásán nem gondolkoztam, az az igazság, hogy elég rossz tapasztalataim vannak a "házi" gyártású matricákkal. A legfontosabb, hogy a hordozóanyaguk még az Acáénál is merevebb, ami itt nem éppen előny.
Ami a nyitott kabintetőt illeti, nem igazán szeretem, mert a kabinbelső porosodását nem lehet igazából eltávolítani egy idő után (meg nem is kell annyit pepecselni). És bár az aca kabintető valóban tűrhető minőségű, az ülés fejtámla és az a mögötti rész kivételével semmi nem látszik több az belsőből (az előbb néztem meg). Akkor meg minek?
Üdv: Kalóz
Zoli 281435 2007. október 19. 19:35
Válasz erre
Ahogy egyik kedves ismerősöm mondta: "Mindenkinek megvan a maga perverziója." Ha tényleg olyan szar a matrica, nem gondolkodtál az utángyár(ta)tásán? Lehet, hogy meg lehetett volna oldani, bár gondolom már mindegy.
A Banshee kabinját én pl nyitottan építeném meg, de hogy miből, az még kérdés... De azért nem tűnt olyan rossznak a kabintető, hogy ne lehetne látni alatta a tuningot. Na mindegy, én raknék bele mindent, ha lenne. Ha jól emlékszem, csak az Obscureco (remélem jól írom...) gyártott hozzá valami gagyigyantát, bár azért én se nagyon adnék ki pénzt.
z
Kalóz 281434 2007. október 19. 19:27
Válasz erre
Gyűjtöm a bemutató festésű gépeket, így került be ez is. A Banshee kabinüvegén keresztül nem sok látszana a maratásból, ha lehetne kapni hozzá. De még nem találkoztam vele, és egy olcsó géphez egy drága maratás túl nagy luxus lenne - sztem és nekem.
Kalóz
Zoli 281432 2007. október 19. 18:01
Válasz erre
A be- és kiömlőkről el is feledkeztem, bár nagyon nincs is miről beszélni. A zárt kabinnál talán elég lenne egy jobbfajta ülés, de szerintem legalább valami maratást megérdemelne.
Az A-37-nél épp ez a bemutatófestés nem tetszik, de ezt már írtam. Én inkább a sima SEA festésűt vettem meg, bár valószínű tökmindegy, úgyis más matrica lesz rajta. Sok sikert a pingáláshoz!
z
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9.