/ Fórumok /

Szimulátorok

Hogyan"szerezzün" olcsón prgramokat?
A topikhoz csak bejelentkezett felhasználók tudnak hozzászólni. Kérem, jelentkezzen be itt!
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28., 29., 30., 31., 32., 33., 34., 35., 36., 37., 38.
MrChef 125400 2006. március 1. 13:17
Válasz erre
Nekem force feedback-es Saitek-em van. 4 gomb a joy-on, plusz tolóerő szabályzó. Ennél több talán nem is kell, a hűtőállítást, trim-eket meg ilyen izéket bőven lehet billentyűzetről is állítani...
MediaMarkt-ban láttam most 38 ezerért egy nagyon brutális Saitek joystick-készletet. Analóg és digitális, LCD-kijelzős, millió gombbal...ez azért már túlzás.
Farkaskoma 125399 2006. március 1. 11:10
Válasz erre
Stefan!

Pedált külön a CH products gyártwww.chproducts.com és kb 32-36 e huf neten megrendelve. Vannak jobb pedálok is ennél, ha érdekel belikelem de azok olyan 80-100 e huf körül indulnak. javaslom saját barkács alkalmazását. Egy joy-t venni olcsóbbat, ha lehet 3 tengelyest többnem kell.és azt átalakítani (1 tengely maga a rudder, a másikkettő a két főfutó féke, ahogyan az a gyakorlatban is van. kis fúrással, faragással elég jó eredményt lehet elérni. hasznos tippek, megoldások a dologhoz: www.flightsim.com oldal alján main menü, majd ott a how to... menüpont...

Az autós pedálokkal az a baj, hogy nem igazán jól pozicionáltak, és nem ellentétesen mozognak a pedálok. ha viszont ezt korrigálod, akkor majdnem ugyan ott vagy, mintha magad kreáltál volna egyet...
Stefan 125398 2006. március 1. 11:01
Válasz erre
Nem tudjátok, hogy lehet e valahol külön csak pedált kapni?
Mindenhol csak kormánnyal együtt adják, és én nem autókázni akarok, hanem repkedni. Egyelőre úgy néz ki, hogy az a megoldás, ha veszek valami olcsó kormányt (természetesen pedállal :-) )és abból átalakítom magamnak a game-port -ra.
Farkaskoma 125397 2006. március 1. 11:01
Válasz erre
Ja a dolgok empirikus tapasztalaton alapulnak!

Nekem volt genius, de kinyírtam 2 hónap alatt, aztán cyborgom, de azt aladtam, és vettem egy x45-öt. Az x45-öt kb másfél évig használtam, aztán vettem egy x52-t most azt nyüvöm két éve, de most potit kell majd cserélni a rudderban, mert kezd haldoklani. Az x52 nagy előnye a konkurensekkel szemben hogy az x, és y tengely un HAL effect sensorral követi le a kar állását. ez egy mágneses térerőn alapoló szenzor, aminek nincsennek surlódó, kopó alkatrészei. Az ipari mágnesek elvileg 5-8 évig megőrzik a precizitásukat, utánna kell csak újrakalibrálni őket.

Most az x52 lecserélésén gondolkozom, de mivel nem nyerte el tökéletesen tetszésemet a felsőbb kategória (ch products) (realflight), így most saját vezérlő fejlesztésébe kezdtem. Az eddigi tapasztalataim alaqpján láttam neki a dolgoknak.

És itt még a makttezéshez is kapcsolódik a dolog, ugyanis több design is készül. Az egyik projekt egy mig-29, vagy su-27 vezőrlinek lemásolása, és adaptálása, a másik változat pedig ( propos gépekhez elsősorban) valszeg Bf-110 koppincs lesz, igazi retro kinézettel, minnél több fémmel. Az elektronika mind két esetben ugyan az, csak a csomagolás más.
Farkaskoma 125396 2006. március 1. 10:49
Válasz erre
Sky!

Haq joy akkor saitek cyborg 3d, vagy valamelyik cyborg változat, de mindenképpen drótos változat.

Nem vagy elég gazdag, hogy olcsó dolgokat vegyél.

Lehet elsőre jónak tűnik egy olcsó modell, de aztán majd jön a fogszívás, hogy jobb lett volna több gomb, meg gázkar, meg miegymás. a joyon legyen twist (oldalkormány) és legyen gázkarnak hely, és legyen rajta elég gomb (sosincs elég... :) ) A másik hogy a picit drágábbakban jobb potik vannak, ami rendszeres használat esetén lehet hogy bírja akár egy évig is és csak utánna veszti e a linearitását és kezd el össze vissza rángatni, meg nem kitérni bizonyos irányokba.

Ha komolyabban akarsz repülni, akkor megéri beinvásztálni egy saitek x52-be. lehet hogy drága, (28 e huf bruttó körül van, de most lejebb ment, lehet hogy csak 26) de a sok funkció, és a 3 plusz analóg tengely ( tudsz trimmelni, vagy rárakod a keverék állítást, vitorla állászög, meg flaps) meg a korlátlan programozhatóság nagyon nagy segítség. Természetesen ennek is megvannak a maga hibái, de ebben az árkategóriában nincsen jobb.

Force feed-est ne vegyél, az mind gagyi. Aki komolyabban repül, az mind kerüli... lehet nem véletlenül.
warbirds 125395 2006. március 1. 10:22
Válasz erre
warbirds 125394 2006. február 28. 22:16
Válasz erre
Nekem egy vezeték nélküli 3 tengelyes Saitek Cyborg Evo-m van és nagyonjóóó, meg vagyok elégedve. Ezelőtt egy Genius volt, de az gyorsan "kotyogós" lett. ÉS az új joy-om nem is volt drága. A Tesco-ban vettem uccsó darabként 2990 Ft-ért. Először én is hittlenkedtem..:DDD
Elektrolakatos 125393 2006. február 28. 21:40
Válasz erre
4.gif méret: 22.6 KB
Hát ez nem akar összejönni ezért inkább rövidre zárom !
(valaki legyen szíves az előzőeket kimoderálni, köszi )

Tehát RaPe erről beszéltem !


Microsoft SideWinder Force Feedback Wheel

Introduction

Microsoft's SideWinder line of controls has introduced some of the best game controllers ever. The SideWinder gamepad was (and still is) my favorite gamepad of all time. Last year, they released the Force Feedback Pro joystick, one of the best to date.

How does the SideWinder Force Feedback wheel continue in this tradition? Read on to find out.

Installation

Prior to the wheel's arrival I made the assumption that it would be USB. I was pretty surprised to find a standard gameport, because Microsoft has been one of the biggest promoters of USB. The installation was flawless.

First, plug the wheel into the port, then plug the AC adapter into the wall... then into the wheel, then plug the pedals into the wheel.

Next you need to mount the wheel. Luckily Microsoft included a clamp so you don't have to screw everything in place every single time you want to use the wheel. You can slide it in and out in a matter of seconds.

Finally, install the included controller software, reboot, and you're ready to go. No calibration is necessary.

Click to enlarge

Just to test out the wheel's capabilities, they've included a little demo which allows you to press the buttons and feel the forces. There's nothing like the feeling of kicking your own ass.

Features

This is how the wheel looks on paper:

The wheel

16-bit, 25 MHz Force Co-processor
Rubber grip

6 programmable on-top buttons

2 programmable shift/trigger keys
Digital optical encoding tracking system
Quiet air cooling
Force Feedback on/off switch
Durable casing
Mounting clamp
One year warranty
The pedals

Anti-slip
Supports analog
Fits up to size 13 foot

Included software bundle
Microsoft CART Precision Racing (full retail version)
Microsoft Monster Truck Madness 2 (full retail version)
Microsoft Game Controller Software 3.0

Elektrolakatos 125392 2006. február 28. 21:34
Válasz erre
Elektrolakatos 125391 2006. február 28. 21:31
Válasz erre
Ezt tudom ajánlani még az első gépéhez vettem Gerezitnek és nagyon bejött, akkoriban még Win 98-on ment nálunk az F1 2001 állat volt vele a játék de sajna az XP-re nem tudom használni a programot !
http://images.google.com/imgres
RaPe 125390 2006. február 28. 21:05
Válasz erre
Egy sima joy-on 2 tengely van (jobbra-balra és fel le), de egy 3 tengelyes joyban a karban is van egy tengely, így magát a markolatot is el lehet forgatni. Így a sima bal-jobb lehet a csűrő, a 3ik meg simán a függőleges vezérsik. De az okosok majd kijavítanak :D

Én egyébként Force feedback-es kormányt szeretnék majd :)
Skyline_SG 125389 2006. február 28. 20:42
Válasz erre
Tök laikus vagyok ezen a téren,mi az,hogy 3 tengelyes?:D
Zebi 125388 2006. február 28. 19:11
Válasz erre
Skyline_SG!

Szerintem mindenképp olyan joy-t vegyél, ami 3 tengelyes.
Nekem most egy vezetéknélküli van, de többet nem vennék csak drótosat,
mert ha nem nyúlok hozzá egy darabig, bontja a kapcsolatot a géppel, és eltart pár másodpercig míg újra megtalálják egymást.
Skyline_SG 125387 2006. február 28. 17:15
Válasz erre
Aki Joystikkal játszik,annak milyen Joya' van?
Nem akarok drágát venni,de nem is akarok gagyit!
Én ezt néztem ki 3500,-ért
www.saitekusa.com/usa/prod/st50.htm
Néztem még ezt is,ez 6000,-
www.saitekusa.com/usa/prod/st290.htm

Meg ezt,ez 10.000,ill. 14.000
www.saitekusa.com/usa/prod/cyborg_evo.htm
Illetve még ezt is 7800,-ért
www.logitech.com/index.cfm/products/details/HU/HU,CRID=2221,CONTENTID=6953

Szerintetek? Vagy aki tud mást ajánlani,az is jó,vagy akinek van valamelykkel tapasztalata,azt is meghallgatom!:))
Farkaskoma 125386 2006. február 28. 11:20
Válasz erre
Szia!

Trükkös is meg nem is!

A dog szerverek között van magyar is néha, de a legtöbb dog szerver külföldi.

Álltalában a századok úgy repülnek, hogy valaki hosztol, és aki repülni akar az becsatlakazoik. A Coop miss-ek mindegyike hostal megy, és nem szerveren, ott ugyanis nincsen refly. Ha ott lelőnek, akkor annak a küldetésnek annyi. Ilyen hostolással mennek az online Warok-is, ahol van egy küldetésgenerátor, amibe a repülések után mindenki feltölti a log file-t, meg a statját (vagy a századból valaki mindekiét) és ez alapján változtatja a generátor a térképet, a frontot, az erőforrásokat. És amikor reppeni akar a brigád, akkor megadja melyik szektort akarja támadni, milyen géppel az elérhetőek közzül. Ekkor a generátor létrehoz egy mission file-t, melyet e-mailben megkap a host. ezt repülik aztán le a lobbyn, oly módon hogy üzennek az ellen pilótáinak, hogy joinoljanak ők is host-hoz. Csak ai-k ellen nem lehet repülni, ideális az, ha ugyan annyi human van mind két olodalon.

A Dog szervereken is van ehgyfajta ninamikus jellege a dolgoknak, az olyan szervereken, ahol nem csak az ész nélküli fordulózás a cél. Hogy melyik a jó szerver azt abból könnyű megállapítani, hogy milyenek a beállítások. A minimum követelmény egy jó szerverrel kapcsolatosan, hogy a legroszabb esetben is csak a külső nézet, illetve a speedbar lehet bekapcsolva, minden más valósághűn. online war esetében a speedbar engedélyezett egyedül, semmi más. Néhány dinamikus dog szerveren pedig a teljesen valóságos beállítások futnak. Javaslom mindenkinek, hogy úgy repüljön au il-2 vel, hogy csak speedbart kapcsol. ez csak annyiban segít, hogy könyebb leolvasni a müszereket. a sebességet úgy is érzi az ember egy időután, a magasságmérőt, meg az irányt némelyik gépen viszont kifejezetten macderás néha leolvasni, pláne ha harcol, és közben a társad az kérdezgeti, hogy hol a francba vagy.

Il-2 scanery: ha job lenne a táj modelje, lagzana mint az állat. nem bírja a jelenlegi gépek többsége a nagyfelbontású tájat, illetve domborzatot. Nem hiszem hogy sok ember rendelkezik legalább 3Ghz procikkal, illetve 100Ehuf értéket képviselő vidókártyával, 2gb rammal. mert egy igazán jó felbontású táj felett 6-8 gép harca esetén ez lenne a min. config. majd 3-4 év mulva gondolom, amikor rendelkezésre áll mindenki számára a szükséges technika, akkor belőheted az apáttság kertjébe a rózsák közzé azt a p-38-ast, mint ahogyan ha akarsz átrepülhetsz majd a szabadság híd alatt is miközben a sarkadban lohol egy p-47-es... de ez egy picit odébb van. Valószínűleg a fizikai chipek megjelenése a piacion fogja megoldani a problémát.
warbirds 125385 2006. február 28. 09:07
Válasz erre
Inkább maradok a jó kis hancúroknál. :)) Bár lassan többet leszek földön, mint a levegőben, mióta meggyüttek az amik...:D
Fodi 125384 2006. február 28. 09:04
Válasz erre
A scenryt nem fogják módosítani, az összes térkép hibás és elnagyolt. Nem a térkép kidolgozásán volt a hangsúly, amikor készítették a játékot. Úgyis a többi gépre figyelsz, akkor meg tök mindegy, hogy mennyire pontos alattad a domborzat. :)
HA valósághű domborzatot szeretnél, akkor FS2004 + Magyar scenery... :)
warbirds 125383 2006. február 28. 08:48
Válasz erre
Igen, a tájat kicsit még lehetne alakítani... De te ráérsz nézelődni??? Tegnap 3 P-38-as loholt a sarkamban, ketté is lőtték a drága kis Messzeremet...:((
Fodi 125382 2006. február 27. 21:54
Válasz erre
Hú bazz, nem is néztem, hogy kijött a 4.03 és 4.04 patch6addon. Überkirályak lettek. :)
Skyline_SG 125381 2006. február 27. 21:39
Válasz erre
Érdekes,hogy a játékban Tihany egy tök sík terüelt,ahová lelehetne szállni!:
Picit illúzió romboló,legalábbis nálam! Néha eszembe jut az az ötlet,hogy a hivatalos fórumon indítani egy topikot,ahol megkérném Oleget,hogy egy patchban javítsák ki,mert nem igazán hiteles!
Lehet más nincs ezen a véleményen,de ez az egy dolog nekem nem tetszik túlzottan!
www.sg.hu/forumkepek/2006_02/312_tihany.jpg
MrChef 125380 2006. február 27. 19:50
Válasz erre
De, abban voltak! Rosszul emlékeztem: Discovery-n ment, nem a Spektrumon.
Skyline_SG 125379 2006. február 27. 17:12
Válasz erre
Nem abban a műsorban volt a Bf-109,meg a Spitfire,meg egyéb más gépek? Már nem emlékszem,de én is láttam hasonlót!:)
Skyline_SG 125378 2006. február 27. 17:10
Válasz erre
Én csak annyit akarok kérdezni ezzel kapcs.,hogy vannak magyar szerverek?
Eddig csak kóstolgattam a multit 1x-2x,de amíg nincsen Joystickom addig nem nagyon akarok multizni! Most végignéztem a lobby szervereket,de nem találtam,vagy csak trükkösen van elnevezve!
Farkaskoma 125377 2006. február 27. 16:12
Válasz erre
Sziasztok!

Minden Il-2-vel repülő, vagy repülni kívánó megtisztelő figyelmébe:

Van az alap Il-2, ez már kifutott, nem kompatibilis a többi változattal!

Ez után jött, az Il-2 FB, ami tulajdonképpen il-2 2.0 egy teljesen új rész, felújított engine, jobb rafika stb. Ez az alapprogram erre jön rá a többi rész.

Ez után jött ki az Ace ex. pack. rengeteg új dologgal, tehát ez is kell, de ez nem önálló program, hanem csak kiegészítés (ezzel lesz 3.x a verzió száma az il-2 nek)

ha ezek fent bannak, akkor az időrendileg követkekező a Pacific F.-volt. Ezt két féle képpen lehet telepíteni. Vagy mint küldetés lemezt, ekkor mint kiegészítő települ fel az eddigiekre, vagy lehet standalonbe, mint önálló játékot.

Figyelem! a stand alone változat nem tartalmaz semmit a normál il-2 moduljaiból! Önálló játékként telepítve nem kompatibilis semmi mással! Online játékra nem használja szinte senki, illetve elenyésző számú emer.

Ha teljes telepítést csinál valaki, utánna ugye le kell szedni a patch-eket. Online repülés a legutolsó nélkül nem lehetséges. Off line ugye teljesen mindegy.

Ha online akar valaki játszani, akkor választhat az Ubi.com, illetve a Hyperlobbi nevezetű kliens között. Az ubi nem profi, inkább csak dogolásra ("légi közelharc") való.

Ha valaki profibb csapatban akar repülni akkor a lobbit válassza. És inkább ne egyedül, hanem inkább valamelyik század kötelékében. (ha netán lehet, akkor Magyar századéban)

Offline nem jönnek ki a játék szépségei, és igazi nagy gyengéi sem. Viszont fent a lobbin ne szegje senki kedvét, hogy pillanatok alatt lelövik. Sok gyakorlás itt is a varázsszó...

Egymás gépeinek lelövése: Érdekes amit mondasz Bendeguz, és nincsen igazad. Ha csak az Il-2-vel próbálsz meg egy kicsit repülni akkor belátod mennyire könnyű véteni. Egy fordulóharcban rárántasz valakire, és a palástórsó végén, ahol azt várod, hogy beússzon az ellen a célkeresztbe,és darabokra szaggasd, ott nincsen semmi. Aztán a látomező szélén, néhány fokkal arréb mint ahova vártad, meglátod egy gép sziluetjét, azon a repályaíven, amit te az ellennek számítottál, rákorrigálsz, de mivel arré van mint 250-300 méter, igy a felségjelzés nem igazán látszik, a festés nem azonosítható, mert mind két oldal zöld nyári kamóban játsza a halálkeringőt, nézed... szögletes a szárny vég, T alakot szimbolizál sziluett,.. akkor leborít.. csak ellen lehet... gondolod, csak ő volt itt rajtam kívül a folyó felett... elétartasz ráléped a gépet az ivre... picit belerántasz a magasságiba... halad ahogy a lválló áramlás rázza a gépet, számolsz... még egy picit... már nem látod az ellent mert az orr takarja, de tudod hogy ott van, még egy picit elé... meghúzod a ravaszt... a gép reszket a 20mm-es lökésétől... oldalkormány vissza, csűrőt átvágod, gyorsan átpördülsz, és fejjel lefele a hevedereken lógva nézed hogy egy gép lángolva füstölve dugózik az erdő felé... és ekkor tudatosul hogy hibáztál... majd megjelenik a felirat: Egy baráti repülőgép megsemmisítve. Pedig te tudtad hogy az az ellen, pedig te...

És ekkor beleordít valaki a Teamspeakbe: Melyik barom nem lát a szemétől??? Mi a ... lőttél le?

A Kiábrándító válasz: benéztem! DE Miért is? Azért mert te lent dogoltál egy géppel, megpróbált lerázni, és hogy tudd követni másra már nem figyeltél... köze a kötelék társad, aki éppen szabadon volt kiszúrta a forgolódást, és gondolta kihasználja sebesség, magasság előnyét, és rá ront minden rádiózás, figyelmeztetés nélkül a célodra. Megpróbálta elhappolni előled a győzelmet. aztán mivel gyorsabb volt mint te, és a holteredből érkezett, és nem szólt, a forduló végén ő volt ott, ahol az ellent sejtetted... de nem szólt... nem kérdezte hogy segítsen-e... és meg volt a baj...

És míg ezen meditálsz, rájössz, hogy valahol közel kell lennie egy ellenséges gépnek.. de nem találod. ha nem találod az egyet jelent: kényelmesen utazik a 6-odban, és arra vár hogy közelebb érjen... takarékoskodni akar a nagy kalesszel... te meg dühödten konstatálod hogy megint lelőttek, és minusz pontot csináltál...

Ez csak egy szitu, lehet felhőből kilépve benézni az ellent, bagy csak meglátod a sötét foltot a szemed sarkából rárántasz tüzelsz, és ilyenkor bezzeg egyböl lelövöd a haverodat, máskor meg soha nem talál... ilyen ez...

Aki on line reppenésre vágyik, az nyugottan nézzen be hozzánk:

www.102vo.hu
Bombraider 125376 2006. február 27. 14:42
Válasz erre
Szia!
Az nem a discoveryn volt?:)
Amúgy discoveryn most mennek olyan műsorok hogy a világ 10 legjobb autó/repülő/tank-jai.Nem rosszak.

üdv:bomb
MrChef 125375 2006. február 27. 13:19
Válasz erre
A Spektrumon volt nemrég egy dokumentumfilm a világ legjobb vadászgépeiről. Az 1. helyre a Mustang került, a repülőgépek csaknem minden paraméterét figyelembe véve.
Egyébként pl. a WWII Fighters szimulátorban is jól kijön a különbség a Me-109-es és a Mustang között...
Stefan 125374 2006. február 27. 12:46
Válasz erre
Én ezen nem csodálkozom, a Mustangosokkal is előfordult, hogy lőttek rájuk a sajátjaik, csak azért, mert úgy voltak vele, hogy ami szögletes szárnyú az csak ellenséges gép lehet.
Bendeguz 125373 2006. február 27. 12:44
Válasz erre
Az elit az tény és való, vitathatalna és megingathatatlan, de az hogy nem képesek felismerni a gépeken a felségjelzést...
Stefan 125372 2006. február 27. 12:38
Válasz erre
Az "elit vadászezred"-ről nem is tévedtek (ez az én véleményem és szubjektív).
Stefan 125371 2006. február 27. 12:38
Válasz erre
Azt hiszem már tiszta. Köszi a segítséget mindenkinek!
Bendeguz 125370 2006. február 27. 11:21
Válasz erre
Kössszí, na akkor má esek is neki a témának. Alig várom már hogy pumabőrbe lövöldözhessem le a lökött amikat, akik azt hitték, hogy a pumák hitler elit vadászezrede
Skyline_SG 125369 2006. február 27. 11:10
Válasz erre
Az alap IL-2n nem megy,mert nem tartalmazza nyugat magyarországot (Balaton és környéke)! Azt a Forgotten Battles tartalmazza,tehát kell az is! Abba már van Balaton és környéke,meg magyar hadjárat! Tehát,ha megvan a FB,akkor leszeded azt a modot,és belepakolod a cuccokat a helyükre,akkor tudsz repülni Pumákkal!:)
Bendeguz 125368 2006. február 27. 11:06
Válasz erre
Hali, most akkor sima il 2 ha megvan és leszedem ezt a modot, akkor repkedhetek a pumákkal?
warbirds 125367 2006. február 27. 11:00
Válasz erre
MrChef 125366 2006. február 27. 10:57
Válasz erre
Kobra1,

valamint Panzer Commander, ha jó, bár messze nem a mai kor grafikai követelményeit verdeső tankszimulátorra vágysz.

Macal,

alig várom, hogy végre kiadjanak egy normális, minden szempontból megfelelő TANKSZIMULÁTORT. Körökre osztott, felülnézetes, tankokat tologató játékból van dögivel, de szimulátort nem adtak ki a Panzer Commander óta. És annak már vagy 7 éve.
Ez bizony piaci rés:-)
Skyline_SG 125365 2006. február 27. 10:26
Válasz erre
Itt már mögöttük megyek!:)
Amúgy meg ezt a modot szedtem le,és abban vannak B-24esek:
www.airwarfare.com/Sims/FB/fb_campaigns_vpmedia.htm
Itt a legalsót a Royal Hungarian Air Force - Defending the Homeland-et
20 küldetést tartalmaz,új skineket,új menü zenét(magyar)
Skyline_SG 125364 2006. február 27. 10:21
Válasz erre
Az Ace Expansion Pack az a Forgotten Battles kiegészítője! A Pacific Fighters megy önmagában is,de ha megvan az AEP,akkor rálehet installálni a Forgotten Battles-re,így egy játék lesz az egészből! Érdemes beszerezni szerintem,mert elég sok jó dolgot takar,meg a patchokat is érdemes leszedni! Pl az egyik patch tartalma:
Flyable aircraft

* Do-335A-0
* Ju-88A4
* Tempest MK.V
* Mosquito FB.MK.VI*
* MC-200 III
* MC-202 III
* MC-202 VII
* MC-202 XII
* MC-205 I
* MC-205 III
* J2M3*
* Bf-109K4 C3
* Spitfire MK.IX 25lbs
* FW-190A5 1.65Ata

AI aircraft:

* J2M5*
* N1K2-Ja*
* Mosquito F.MK.IV*
* MC-200 I
* MC-200 VII
* MC-200 VIIFB
warbirds 125363 2006. február 27. 09:50
Válasz erre
Stefan!
Jól értelmezed. Felteszed az alapot és azután sorban az összes kiegészítőt. Tehát ha jól emlékszem a sorrendre, akkor Forgotten Battles-Ace Expansion Pack-Pacific Fighter. (A PF lehet, hogy megy magában is, de ebben nem vagyok biztos.)
Stefan 125362 2006. február 27. 09:44
Válasz erre
Sziasztok!
Ez az "Ace Expansion pack", jól sejtem, hogy csak kiegészítés, tehát fel kell tennem előbb a régit is? Ugyanez a kérdésem vonatkozna a "Pacific Fighters" -re is, megy magában is, vagy csak az IL-2 Sturmovik kiegészítői ezek?
Köszi és bocsi, ha körülményesen fogalmazok :-)
warbirds 125361 2006. február 27. 09:33
Válasz erre
Hali!
IL-2 Sturmovik minden körülmények között! :) Márha II. vh-s repfanatikus vagy...:) Amúgy ha modern repcsis és erőműved van, akkor meg Lock On.
Macal 125360 2006. február 27. 09:17
Válasz erre
Kobra1!

Ha élethű játékot szeretnél akkor Steel Beasts! Márha rajongsz a tank szimulátorokért...a gond csak az hogy tényleg szimulátor...nem él sokáig az ember benne:D:D:D
kobra1 125359 2006. február 27. 08:24
Válasz erre
SZiasztok!

most vettünk uj szgépet ,és ha tudnátok irni nekem egypár szép ,és élethű játéknevet, megpróbálnám azok alapján megszerezni!
köszi
warbirds 125358 2006. február 27. 08:02
Válasz erre
Hogyhogy neked gyünnek szembe B-24-esek?? :)) Én eddig egy fia nemsokkal se találkoztam...:(( Kezden unni az IL-eket...:DD
Amúgy gratula a leszállásokhoz, én is így szoktam! :))) Üdv! warbirds
MrChef 125357 2006. február 26. 15:55
Válasz erre
Mail ment!:-)
Skyline_SG 125356 2006. február 26. 15:44
Válasz erre
Nem vettem! Ebből következtetni lehet,hogy hogyan van meg!:D
különben elírtam nem Axe,hanem Ace:D
De ha van 200,-od akkor tudok egy oldalt ahonnan letudod szedni az Expansion Packot,a Pacific Fighterst,és még a Banzai nevű küldetés lemezt is a PF-hez!De nem akarok itt warezkodni,ezért ha érdekel akkor szívesen elküldöm mailban a linket!
MrChef 125355 2006. február 26. 15:14
Válasz erre
Hékás!:-) Az Axe és a Pacific fighters kiegészítők kaphatóak még??? Nekem csak az Il-2 és a Forgotten Battles van meg. Hol vetted?
Skyline_SG 125354 2006. február 26. 14:30
Válasz erre
119_lesz?ll?s.jpg méret: 145.2 KB
120_lesz?ll?s.jpg méret: 193.3 KB
121.jpg méret: 102.8 KB
122_vasszer.jpg méret: 155.8 KB
310_vasszer.jpg méret: 97.6 KB
311_bf-109_amortiz?lva.jpg méret: 186.3 KB
311_molyr?gta.jpg méret: 158.1 KB
Szevasztok!
Én az IL-2:FB+AEP+PF (azaz IL-2 Sturmovik: Forgotten Battles+Axe Expansion Pack+Pacific Fighters) egyvelegével játszom!
Pár kép:
Még annyit,hogy eredetileg nincs ilyen víz a játékban,mint a 122-es képen,trükközni kell egy kicsit!:)

Üdv,
Fodi 125353 2006. február 19. 10:44
Válasz erre
Mekett 125352 2006. február 19. 09:55
Válasz erre
Látod, ez a következménye, ha vki szimulátorokról kezd el beszélgetni a VITORLÁZÓREPÜLÉS topikban, mármint az hogy nem találja és rajtunk kezdi keresni...
Bombraider 125351 2006. február 19. 09:51
Válasz erre
Ezaz:) Már én is rég várok rá!
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28., 29., 30., 31., 32., 33., 34., 35., 36., 37., 38.