/ Fórumok / OFF-topikok /

Fijugg! Ide! Itt nem OFF a Rejtő-féle Fülig Jimmy-nyelv!!

Az könnyed évődés, klsszikus műveltség /Rejtő, Hofi stb.../gyűjőhelye vagy éppen heje(?)
A topikhoz csak bejelentkezett felhasználók tudnak hozzászólni. Kérem, jelentkezzen be itt!
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.
1., 2., 3.
Kalóz 358880 2006. február 23. 21:18
Válasz erre
m113!
Sándor, József, Benedek ... Hol lesz akkor hó?
(Ennyire azért bízhatnál bennünk).
m113 358879 2006. február 23. 21:12
Válasz erre
Fijjug!

Esztet csakazér irom, mer remélem, hoty a Magó Karcsi is olvassa! Szerin tetek? a Szolnoki versenyen fog esni a hó? Asztat Ő tuggya hoty mér kérdezem!
m113 358878 2006. január 29. 18:14
Válasz erre
Natyon jó!
Bombraider 358877 2006. január 29. 18:04
Válasz erre
Nem vagy normális:D Már amikor a verseny képek között megláttam ezt,már akkor sajnáltam szegény Zolit:)
Mekett 358876 2006. január 29. 16:14
Válasz erre
holakancso.jpg méret: 120.1 KB
Sziasztok!

Véletlenül ráakadtam erre a képre a régi dolgaim között, gondoltam UP-olom egy kicsit :)

Aki nem tudná, mit ábrázol a kép: Zoli a fejéhez kap, mert amíg Csubakkát utánozta, valaki megfújta a félkész kancsóját.
(A kancsót azóta is nagy erőkkel keressük.)
m113 358875 2006. január 24. 20:32
Válasz erre
Te grétamű vész!

Te aki vaty ety szommorú naty alak! Majt leszel te fokatlan ha majd eccer talál kozol? a labdával ami ety kerek tártyat képez bőrből kifolyólag az arcoddal foci! közben. Mer könnyü? úty a másikat hoty ity mek úty asztán majd meklátod! Mer esz íty van! És az a Vatász neveszetü etyén aki asztalos is nem vettem a szár nyaim alá mer mék nem fotyott annyit? a súlyából. Csak hoty tudd.

Ki.
KossuthLajos 358874 2006. január 23. 19:01
Válasz erre
ide figyejjél te, aki vatyitten egy 112ésfél. a fővadászó +kért rája, hoty teletyél itten 1 fogatlan provokátor vaty fogadatlan prókátor?
m113 358873 2006. január 23. 15:00
Válasz erre
Kedves? Kossuth úr?

Neked mindég bele köll köt nöd a Vadászóba? Hát ő asztal os! ő meg csinákolja, te meg gréta koptató vaty te mek mekveszed aszt a vitrint amipe a makettot tartod. Esz mér baj. Azasztalos ütyes te mek mekveszed mer nem vaty asz! Viszont a Vadász soha? nem nyert asztfalt rajz fersenyt veled szembe!Hát esz van!

Én szótam!
m113 358872 2006. január 15. 11:53
Válasz erre
Hát csak mongyad de annak a híd ontúlinak aki inkog nitóban Kossuth is montam hoty mintety hoty milyent hosz mek mennyit? csak sok letyen mek finom. Mer van asz a demizson nevű ami ety naty edényt képez és én aszt a fajtát szeretem ami abban! van!
És már nem sok ára Mos on Magyar, amit már natyon várok töpp okból kifojólag amit most nem rész letezek?

Tisz telettel neduddki!
flashpoint 358871 2006. január 13. 18:56
Válasz erre
jolvann tsak aszért mondom hoty ne letyen iten fél-re érés asz aposom b orra vékett.
majt mosoj ovára is viszek ojantt.

fals boeing
m113 358870 2006. január 13. 16:03
Válasz erre
Te Fess Bond aki nem ety titok ütynök!

Te csak ne türel metlenkeggyé itten mer montam hoty föl leszel hívva hát asz úty is van? Szerdán metyek előtte majt jól! föl leszel hívva!

Hát tuggyad ki!
flashpoint 358869 2006. január 13. 10:12
Válasz erre
gedves emszászvallahánnyy!

Nem is értetemm hoty mért nem hiftáll fel mék engemedd, ahotyan pedig megígérted.
Hol ot én azt hictem hoty fogol és nem dördéntt megX;#?

Hát csag hifjáll mert még aszt fokom hini hoty egy országoss szomoru llo vagy te e magadd.

maradok giválló 10teletel

frress fles bondt (nem gívánt dörllenddő)
m113 358868 2006. január 12. 19:14
Válasz erre
Ketves Kossuth!

esz volt ety ikaszán szép? hozzá szóllása a dolgokhoz! Ity kell esztet csinálni! De nem natyon akarom dícsérni? mer asz fel tünő lesz a töppieknek és mék mekharagusznak hoty én itten jót mondok útyhoty le a málnaszőrrel és majt kimetyek érted? a vas útállomásra ami ety naty épületet képez Mos Onmagyar Óváron és oda hoszhatod a port mer én mek majd kocsival el viszem és jól mekisszuk gártyázás mek focizás mek minden közben. Utyhoty mostmán akkor a rend ellést is le?adom hoty mijen bort hozzál asz teljesen mintety csak jó sok legyen! Mer a baráccsák asz utye baráccsák!

fölülírott m113.
KossuthLajos 358867 2006. január 12. 19:03
Válasz erre
ketves fijjug, ketves nép!
összegyűtünk itten, mint kólában a buborék. géphüttő 'má roskatozika sokjó bor tól. de eztet titeket bizton nem érde kel. hotyha még is, akkor cóljatok, és (életem a népé) visz ek, és isszuk aztat. a gréta felhőn át 'má látom az eljövendőket. cép.
tudd ki
m113 358866 2006. január 12. 18:08
Válasz erre
Te aki vaty itten az a Russel nevezetű etyén!

Látom mán hoty csak tereád számit hatok? mer az a másik két etyén nem vesz részt a társ algásban itten miköztünk! A körül rajzolgató nak megin bisztos grétás a keze mer az annyit? dolgodzik hoty 6 napot nincs ott hon. Havonta.De nem paj mer utyis mektuddja a zigasságot majt! Azzal a Vadász szal mek majt holnap utyis találkozunk? a makette lős klubban! Mek nekem mék aszt a Fress Pont nevezetű etyént is felkel? hivnom borból ki folyólag!

Úthyoty nem irogatok többet? útyis tuggyátok ki!
Russell 358865 2006. január 11. 09:18
Válasz erre
Kedvess Fijjugg! Kedves M! Aki még szám olni is tucc!

Ó Várot szőlőlével vaty maláta szőrrel koccintung! Vaty és előte Colnokon. Is. Mer a baráccsák asz baráccsák! Meg A Gorda urr izs meg a Vad Ászó urr is edze Magát, mer sokat kell majd futni. Is. Mek Kólt lönni! Mek számolni, hoty hány kóllal kell 1 gyel töppet rukni hoty tovább. Jussunk, utye???

Iszom látásigg,
aki szintén Varka, mer én!

Nedudd
m113 358864 2006. január 10. 18:56
Válasz erre
Te? aki itten vatyol a zinkognitóban levő Russel?

Hát teneked! mindég csak a piján járaz eszed. Neféjj maj jól mekkapod Ó Váron ottan utyis? focizunk. Osztán az a Vadászó úr mek a Kossuth úr? ha nem adnak neked inni akorr majd tuggyad kihez? köll menni, énhozzám mer nekem majt lesz jó féle Balatoni vörös, ami nem ety veszélyes bozorgány, hanem 1 inni való ami szőlő böl van. Mer utye a barácssák asz barácssák!

Asztat hoty tuddki a szintén Varga!
Russell 358863 2006. január 10. 09:27
Válasz erre
Gedvess Kos Út ur!

K. Ivánok Neket szintúty sokat a minten. ből. a rászel.
Colnokon meg rája! Iszunk. úty hoty a Vadász ur borábol vaty másbol is.

Neduddki!
Mer a másik, aki Varga a rászel, aki nem a m113 aki szintén Varga, de asz asz etyik.
Meg jol is foc iszik. Csak asza Piszok, aki nem asz Alfréd, hanem a kapuvéd, a másik, aki a Vad ász úr aki nem jöt, mer zsüri. Zett. És a borából sem iszot tam, meg a söréből sem. Skandallum!
m113 358862 2006. január 10. 07:53
Válasz erre
Finu-né!

Te aki itten vaty ety vesz élyes nőszemély? Hát csak tessék olvasni asztat a Rejtőt!
esz letyen? a leg natyopp büntetés asz éle tedbe!

Tudodki!
Finu-né 358861 2006. január 9. 19:52
Válasz erre
Ehh, elvétettem, szórok hamut fejemre s büntiből 1 hét szobafogság Rejtő könyvekkel. Rosszul jártam?:)
KossuthLajos 358860 2006. január 7. 15:44
Válasz erre
Igen 10telt m112 és fél!
eztet natyon jól es ett.
tudd ki: a Kossuth Lajos
m113 358859 2006. január 7. 14:04
Válasz erre
Ketves Kossuth!

Te aki itten vaty inkogni tóban ami nem ety ruhadarab. Hanem vaty te való jában ety Attila nevezetű etyén és az ilyennek ma van a neve naptya. Úthyoty tégedet! meg mindenféle Attila nevű etyént itten a jó isten él tesse sokáig? És majt a tósztot mekisszuk rája Szolnokon vaty Óváron!

Asztat neduddki!
KossuthLajos 358858 2006. január 7. 11:19
Válasz erre
"Az asztalnál négy nem zet képviselteti magát. Egy angol őrvezető, egy amerikai gyalogos, egy francia géppuskás és egy orosz hússaláta." Bocs! "belépés díjtalan, kilépés bizonytalan".

Ketves fijjúg. BUJJÉK!!
Tudd ki: szépreményű Bendegúz
Finu-né 358857 2006. január 6. 21:02
Válasz erre
Csatlakosznék az ivósz szekcióhosz. Mert Piááál a föööld, piááál amindeeen. Csak az ürge nem isziiik, ooo, azt meg kiöntiiik, mer tolyan ürge nem is keeel ki nem isziiik. :)
m113 358856 2006. január 6. 20:31
Válasz erre
Hátakkor tessék! végigolvasni esztet és nagyot net ni hoty itten mindenfélék vannak!

Don fölürirott 10telettel!
Finu-né 358855 2006. január 6. 20:01
Válasz erre
Ez teccik, bár még nem olvatam végig:)

Neduddki:)

Az asztalnál kilenc nemzet ül...és egy orosz hússaláta:)))
m113 358854 2006. január 5. 18:22
Válasz erre
Ketves Fijjug + a Korda!

Hát hoty vatytok? így asz új éfben BUJÉK minden kinek! Különösen asz a Fress Pont aki föl lesz híva borügyilek a jövő héten! Mer aszt tuttyatok, hoty a muttkor mekittuk a Vadászúr nak a borát ami ety finöm nedüt képez! És én minden kinek! kínánok jót ebbe az évbeis! Maradok 10 telettel:

Az "m113" aki Varga!
flashpoint 358853 2005. december 23. 19:51
Válasz erre
Fijjugg!

A zisten álgya a polisztr pilotsz polit poliszter olt, meg tiktekt? is áldjon meg x?#
épícsetek sok maket a zünepi szünetbe. és pihenyetek boltok újj év et nechtek!?
januárba talákoszunk aszt án iszunk sereket porokat is

.
meg minden.

a fülik zultánokk nevében:

a fles pont. hogy dugyátog ki...
m113 358852 2005. december 23. 15:41
Válasz erre
Ketves Fijjug!

Az Almádi Pirát ami van ety makettelős klub ma este tartya éva dzáró össze gyövetelét 6 óra kor a Pannóniában. mindegyki gyöjjön aki tud. A kávéház is üszemel a zuri közönség táncol. Asztat monták a fijug hoty után a bedobunk 3 söröt, meg néty ablakot, de asztat én nem szeretem mer asz csinál naty csörömp ölést? Mek én utyis inkább a Vadász Ó urnak a borgyát iszom? asz nem tárgyalhat vitaképzést nálam. Most már fiksz! A hidontúli mek csak igya a sok málnaszőrt, pedik ha erről álmodok akkor fel keltenek, mer nyögök hozzá! Utyhoty ezzel bezárom soromat, amelyet alulírtam kiválojan!

Don Varga az m113.
m113 358851 2005. december 23. 09:53
Válasz erre
Hát tikaztán sohasem? alusztok. fő leg a Kossuth meraz ety kártya mű vész. Mán most tudom hoty nemis rajszolni mety a rend őrségre hanem aludni? merez ijen minta bagoj napal! aludik éccaka meg nem hagyol minket alunni mint eccer Mos Onmagyar Óváron. Ottan asztán azösszes bor unkat elcsalta? kártyán. mer ugyeő ety vesz éjes alag!Aztat a Rasszel neve zetüt is baráccsákba veszem merő inkog nitóban van itten Rasszel. 1 éb ként őis Varga tehát! mán rossz emper nem lehet. Megasztán jólis? foci zik ő.

Nem irokatom ugyistudd ki.
lucky 358850 2005. december 23. 09:35
Válasz erre
Fi jjug!
Gelllemmmse üllepekez és buldog news yeart!
Russell 358849 2005. december 23. 08:41
Válasz erre
Máma még nem ittunk semmit!
Nem mehet ez így tovább!

én is, én is!
Szolnokon, M. Óváron, meg Almádiban, meg mindenhol, meg alko-hol, hol?, hol?

Mindegy kiknek boldog bulldog meg legyen szép - műgyan tás, sztirolozs, bádogos, asztalos (jujjj!!!) Karácsonya!!

Hö:
a Rásszell
Kossuth Lajos 358848 2005. december 23. 02:41
Válasz erre
a nyúltagyad hátsó részéből kapard má előrébb, hoty én, aki 1 kezdő vótam, úgy elvertelek benneteket, mint az a bizonyos ferde hajlamú a 21. újját!
Kossuth Lajos 358847 2005. december 23. 02:38
Válasz erre
Tuttam! Miránk má annyi mindent foktak. Géppisztolt, ágyut, hoty ez má meg se kotty. A Cunamit nem akarod ránk fogni?
m113 358846 2005. december 22. 23:31
Válasz erre
Akkor én most mekkeresem a gősszgazán biszkálót ami ety súlyos fémtárgy! és atyon? csapon asztat a két perna hajdert!Mert itten má úty látom nem számit a baráccsák!
Csak hoty duddki!
Mekett 358845 2005. december 22. 23:25
Válasz erre
Remélem, mindenki tudja, kik miatt nem ment az oldal délután!
m113 358844 2005. december 22. 23:24
Válasz erre
Asztat én tudom! dehát utye mireánk mán annyi mind ent foktak? hoty esz mek se kottyanik! és tanujjá mek kártyászni Móvá rig mer ottan mink majd 1 jót meg int zsugászunk! tokaji aszúba!
Kossuth Lajos 358843 2005. december 22. 23:13
Válasz erre
Napközben nem volt jó az oldal. ezt is ránk fogják fogni.
Kossuth Lajos 358842 2005. december 22. 23:12
Válasz erre
Szasztok fijug!
Mi szám űzüttek, akik itten összegyűtünk, mint kólában a buborék. Ha így haladunk, népszerűbbek leszüng mint a másik top ik. Előre az alko hol? izmus úttyán! A legközelebbi pohárnál találkozunk. Tuggyátok ho lakom? a züveghegyen is túl!
Tuggyátok ki: "... azt izente..."
m113 358841 2005. december 22. 23:11
Válasz erre
A zösszes Kordának aki van ety piszok fráter!

Hát ennyit? ér a baráccsák hoty mék csaknem is irol nekem! Hát akko én itten ki mondom mégha fáj! is: TE HIDONTÚLI! Ved tudom ásul! Hoty mostan itten cserbe lesző hatyva az zal a zasztalossal szembe aki ety talpig! uri ember és micsoda? bora van neki. Hát esz kell te neked!?

Utyis tudodki!
m113 358840 2005. december 22. 22:04
Válasz erre
Á men! Énmajd gyanuár elejgyén fog lak? híni táv beszél Ön! Asztán asztat a port mekisszuk! Mek majd Óv Áron is! Mek Szolnok on is!Itten meg mán elék jó a hang ulat!
Hát tuddki! a Varga.
flashpoint 358839 2005. december 22. 15:18
Válasz erre
hejes

1 lyo kiss balack port malyd fére teszek a 10-teletedre
ha penig nem hísz akorén mekiszom a port te meg ihatod a málnaszőrt mint a piszok alfréd.

maradok giválló 10 teletel
m113 358838 2005. december 22. 15:01
Válasz erre
Télleg!

Mostan czéges bulli van mineálunk, majdan gyanuár elején menek? hílak!

Tudod ki?
flashpoint 358837 2005. december 22. 14:46
Válasz erre
Télleg???

Most szereli az öreg a villanyunkat...

Csörögjé!

0630-6616107

dudomgi
m113 358836 2005. december 22. 14:41
Válasz erre
Flashpoint!

Minden héten kétszer járok Pannonhalmán (Stipsitsékhez viszek árut) úgyhogy ha jó borod van nem kell várni Móvárig!
Esz csak1 5let!
Tuddki!
flashpoint 358835 2005. december 22. 14:33
Válasz erre
miszter em ván ván free!

Én speciel örültem ennek a kis török szultánozásnak, akármit is mondjon a barakk orvos meg a többi savanyú szájú, akik barmoknak titulálták a kissé valóban elfajzott topikban hozzászóló szúnyog-és kullancsrisztó (off!) kollégákat. Részemről, csak annyira veszem komolyan a makettezést, amilyen komolyan veszem a saját szórakoztatásomat - tehát nagyon, de véresen nem szeretem. Ha ne adj' isten berúgok egy versenyen (mint tavaly Szolnokon), hát akkor sem esek kétségbe - másnap megpróbálom, hátha még jobban is megy. Nem nyerni járok a versenyekre, hanem szórakozni, társasági életet élni, és esetleg (mindenképp) vásárolni a börzén. Úgyhogy ha móváron lesz bor, akkor ne felejtsetek ki, de majd én is viszek valamit Pannonhalmáról, igen jók teremnek itt.

Javaslom egy ittas frakció létrehozását a makettinfón belül!
Óváron megtarthatjuk a zalakuló züllést is valamelyik ojjektumban, aztán együtt kivesszük a vízbű a zoxigént. (harmicezer - háromszázezer - vagy nem tudom)

Részemrű semmi többet nem tudok elmondani, úgyhogy Boldog Karácsonyt meg zújévet az összes kedves kollégának és kolleginának, ha vannak ilyenek...
m113 358834 2005. december 22. 14:02
Válasz erre
Korda!

hasza értél? Volt rajz olás?
Lacus 358833 2005. december 22. 13:12
Válasz erre
Sziassztogg!! Csakk anyit monda nnék, hoty aki neem olvassot kölyök korábban Rejtő könnyeket, azt nem tuttya, mitt hagy ott ki!!! :-))) Netuddki...
flashpoint 358832 2005. december 22. 12:16
Válasz erre
Ja...
A könyf folt asz igaszi, de én imátam a képre génnyeket is. A zunikumos kampánythosz onann nyúlták le a fikurákatt.
A bulytort meg lexíveseben szájba váknám a kőszgasszán biszgállóval, ami ety sujjos fém dártty, amiért illyen szart csináltt ety ilyen jó könyvből enyi béncért. A dizelmoszdony aszért sokk volt a végén...

És nem iss érdemm a nyavajgosokatt hoty mért kelll iten sirámolni a zoff miat mikor ety kis vidámsákk a gyócer minden balyra.
Asz a baj, hoty a mai csirkékk a pokemon nőlnek fell és nem dudjág hoty mi a zigazi hum orr csak a lyapán kacattokatt izsmerik és esz csak etyre roszapp lessz.

dudgi:

a flessh bont csökönyös alássan
Miggyuri 358831 2005. december 22. 07:52
Válasz erre
TermészetSN! Csak Tiszta Forrásból!
De ha azt nézem, hogy
1. a mai ifjakhoz közelebbi a képregény és hogy
2. Korcsmáros rajzai milyen zseniálisak, a könyv mellet az sem utolsó.
Dehát, az élet nem habostorta!
Miggyuri
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.
1., 2., 3.