/ Fórumok / Versenyek, rendezvények /

Workshop 2010 - Keszthely

Idén ősszel egy újfajta rendezvény rázza fel a honi makettező világot. Magyarország legelismertebb makettezői, két napon át fognak látványmakettezni. Eddig egyedülálló módon sajátíthatja el mindenki a legújabb fogásokat. Minden mozdulatot figyelemmel kísérhettek a nagyméretű kivetítőn, akár egyszerre 170-en is. Az előadások folyamatosan váltják majd egymást. Aki éppen az adott témakörre nem kíváncsi, válogathat a megannyi fakultatív program közül.

Azért hoztuk létre a topikot, hogy ha bárkinek bármi kérdése van, itt szivesen válaszolunk rá.
A topikhoz csak bejelentkezett felhasználók tudnak hozzászólni. Kérem, jelentkezzen be itt!
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.
1., 2., 3., 4., 5.
G-cart 437551 2006. október 17. 19:21
Válasz erre
Archy! A fényképeimet már felraktam a Wolfpack honlapjára:
farkasfalka.uw.hu
Onnan le tudod tölteni őket!
Üdv: G'
Archy 437545 2006. október 17. 13:21
Válasz erre
Kedves mindenki, srácok!
Őszintén megmondom, hogy az utolsó egy hétben már bizony televolt az a bizonyos az egésszel, de ez a két nap, főleg a vacsi :-), meg ez az oldalnyi üzenet minden fáradtságot, és bosszúságot felejtet. Nagyon örülök, hogy jól éreztétek magatokat! Le a kalappal a szervező gárda előtt, úgy érzem mindenki kitett magáért. Büszke vagyok rá, hogy ebben a csapatban dolgozhattam.
Bolyain remélem találkozunk!
Üdv: Archy

UI.: Kérlek titeket, hogy aki teheti a képeit (vagy egy kis válogatást belőle) jutassa el hozzánk. Részleteket megbeszéljük e-mailben, a workshop2006@freemail.hu továbbra is él!
Sz.Szabi 437543 2006. október 17. 01:26
Válasz erre
Kedves Batya és Archy!

Az előttem szólók már mindent elmondtak, így igazából, ha kicsit késve is, mivel tegnap nálunk nem ment az Info, "csak" gratulálni tudok! A résztvevők egy olyan újszerű és úttörő kezdeményezésen vehettek részt, ami igazolta létjogosultságát és folytatásért kiált!

Külön köszönet, hogy May Karcsi és Kovács Imi barátom is lehetőséget kapott az előadók nívós csapatában!

Sajnos csak vasárnap lehettem ott és sok elintézni valóm volt a Bolyaival kapcsolatban is, de azért sok kedves barátommal és ismerőssel válthattam szót, amire a versenyek forgatagában soha nem jut elég idő. Úgy gondolom, hogy a találkozás és az ilyen módon történő eszmecsere is közelebb hozza egymáshoz a makettezőket, legyenek azok hazánk fiai, vagy határainkon túlról érkezők.

Ez FELBECSÜLHETETLEN érték.

Hálás köszönetem Batyának, a kiállításunkra felajánlott maketteiért!

Üdv.: Sz. Szabolcs, Bolyai M.K.

Ui.: Találkozzunk a BOLYAI-n!
Csillagvadász 437542 2006. október 16. 22:47
Válasz erre
Üdv Urak!
Én is szeretném hozzátenni magam köszönő szavait az előttem felsorakoztatott méltató mondatokhoz! Mindegyikkel maradéktalanul egyetértek! Fantasztikus hétvége volt, köszi fiúk!
(Hát nem a makettezés a legjobb hobby!?;))
Üdv:CSV
Szaka 437538 2006. október 16. 21:38
Válasz erre
Én is szeretnék gratulálni a rendezvényhez, nagyon jó volt. Hatalmas lendületet adott a további makettezéshez. Bizom benne, hogy jövőre is találkozunk.

Szaka
IRon 437537 2006. október 16. 20:35
Válasz erre
Kedves Batya, szervezők és előadók!

Nagyon jól éreztük magunkat ezen a jól megszervezett szinvonalas és baráti hangulatú rendezvényen!
Gratulálunk a szervezőknek, köszönjük hogy egy ilyen nívos rendezvénnyel ajándékoztak meg bennünket!
Köszönjük az előadóknak, hogy tudásukat megosztva szinvonalas előadásokkal szórakoztattak és tanítottak minket!

Nagyon jó volt továbbá, hogy végre mindenkinek aki ott volt, volt ideje másokkal beszélgetni. Én is új emberekkel ismerkedtem meg, és régi barátaimmal is jókat tudtam beszélgetni!

Remélem jövöre is létrejön ez a remek rendezvény!
Mégegyszer köszönjük és gratulálunk!

üdvözlettel:
Vrbovszki Áron
és a szegediek
Elektrolakatos 437536 2006. október 16. 16:54
Válasz erre
Batya!

Ez csak természetes!

Elektro

boltolunk? :P:P:P:P
Akos 437535 2006. október 16. 15:48
Válasz erre
Highlander!
Nem lett rögzítve, a kivetítő a kameráról kapta a képet.
Batya 437534 2006. október 16. 15:39
Válasz erre
Húú de jó képek Elektro és Krisztián !!

Remélem Bólyaira hoztok 1 CD-n kiírva 1 tiszteletpéldányt nekem!!

Üdv
Batya
Highlander 437533 2006. október 16. 15:36
Válasz erre
Sziasztok!
Elnézegetve a képeket és elolvasgvasgatva az írásokat, átkozottul sajnálom, hogy nem mehettem el. Sajnos messze lakom Hévíztől, plussz a mocskos anyagiak... De a lényeg, hogy jól sikerült! Láttam pár fotón, hogy kamerával rögzítik a bemutatókat, kérdésem az lenne, hogy a felvételek magáncélra készültek-e, vagy itt a makettinfo-n elérhetők lesznek-e?
Highlander
MrChef 437532 2006. október 16. 14:59
Válasz erre
Elektrolakatos 437531 2006. október 16. 12:47
Válasz erre
Paksihapsi80 437530 2006. október 16. 10:49
Válasz erre
Sziasztok!
Köszi mindent! Jól éreztem magam és nem utolsó sorban rengeteg ötletet kaptam!
Corpuschristi 437529 2006. október 16. 09:39
Válasz erre
Na, gondoltam én is rakok fel egy-két képet. Csak úgy az íze kedvéért.
ati27 437528 2006. október 16. 09:34
Válasz erre
Nagyon jó volt! Csak egy problémám volt:) Én szombaton voltam és ha jól emlékszem 8 előadás volt. Abból 5-öt végigültem. Persze mindegyik nagyon jó volt, csak így egy kicsit fárasztó. :) Nehéz volt választani mit hagyjak ki!:) A börze sirály volt! Hosszú-hosszú évek után sikerült szereznem egy 1/72 mig25-öt! Meg a valejjósoknál hagytam ott egy kis lóvét, mivel asszonynak meg kellett venni a figurázáshoz a "starter" packot festékből!:)
E.Andras 437526 2006. október 16. 08:42
Válasz erre
Sziasztok !

Huh ez bizony jól esett. Minden fantasztikusan összejött HÉVÍZen. Igazi makettező seregszemle volt. Az előadások mindegyikéből rengeteget lehetett tanulni. (Egész éjszaka maketteztem).

Igazi családi esemény volt nálunk, mindenki megtalálta a magának való programot. Fürdés, séta, gasztronómia, előadások, régi barátok mind, mind nagy élmény adott.

Jó volt a látni és hallani azokat, akik megosztották tudásukat, tapasztalatukat velünk.

Gratulálok a szervezőknek és az előadóknak. Attilának, Áronnak és a Csapat Többi Tagjának köszönet.

Üdvözlettel: Egresi András
xcraft 437525 2006. október 15. 22:08
Válasz erre
Hello!
Nagyon jó volt a rendezvény, sokat tanulhattam, mindenképpen legyen Workshop 2007.
Jobb volt minden versenynél, kiállításnál, végre mód nyílt a kötetlen beszélgetésekre.
Eddíg sokak problémája volt, hogy nem talált módot a többiekkel való személyes kapcsolatfelvételre, ezen a rendezvényen ledőltek ezek a korlátok.
Köszi mindenkinek, rendezőknek, előadóknak, résztvevőknek.
X.
Batya 437523 2006. október 15. 21:02
Válasz erre
el?ad?k.jpg méret: 64.7 KB
Kedves Barátaim!

Köszönjük szépen, hogy megtiszteltetek bennünket a részvételetekkel!Februárban, amikor megálmodtam ezt a rendezvényt csak egy cél vezérelt hogy mindenki széles mosollyal távozzon a rendezvényről és minél több tudást tudjon kapni ezalatt a röpke két nap alatt remélhetőleg sikerült….
Most pedig megemlíteném azokat, akik nélkül nem jöhetett volna létre a rendezvény:
Törzsök Tündi, Rach Edina (Batyané), Dr. Pilissy Béla, Kovács Péter, Kovács Máté, Dr. Kovács Gellért, Kovács Domonkos, Kiss Ferenc, Horváth László, Léránt Róbert, Kocsis Péter, Cseri Szabolcs, Németh Tibor, Czafit József, Bíró Zoltán, és nem utolsó sorban Tábor Áron barátomnak, akinek nagyon sokat köszönhetek.

Baráti Üdvözlettel:
Baranyai Attila

u.i.: Kép: Az előadók akiknek a rendezvény sikere köszönhető !
(Hiányzik a képről Számvéber Norbert és Marosi Gergő.)
Brúnó 437521 2006. október 15. 20:27
Válasz erre
Sziasztok!
Workshop az én szemszögemből. Profi szervezés, színvonalas előadások, jó társaság. Elsőhőz képest tényleg csak apró fennakadások voltak, de ezek a következőn orvosolhatóak. Sok újat hallottam, és nagyon örülök, hogy az előadók önzetlenül megosztották velünk tudásukat.
Ezuton gratulálok a szervezőknek, és az előadóknak. Remek hétvége volt, nem unatkoztam.
Néhány képet azért teszek fel.

Brúnó
Gabi 437520 2006. október 15. 20:26
Válasz erre
Sziasztok!
Elsősorban és legfontosabb dologként nagy-nagy köszöet Batyának és archynak, no meg persze a többi segítőnek, aki ennek a rendezvénynek a lebonyolításában részt vett. Nagyon jó hangulatú és nagyon tanulságos volt mindannyiuk számára, szerintem egy mindenképpen követnivaló kezdeményezés. Szerintem tökéletes szervezés, sok-sok információ, és sok-sok új tapasztalat, módszer. Nagyon jól éreztem magam, amihez természetesen a társaság is nagyban hozzájárult.
Köszönet a megtiszteltetésért, hogy alkalmasnak találtatok arra, hogy előadást tartsak én is, és remélem sikerült valamit átadnom a fortélyokból.
Köszönöm mégegyszer a szervezőknek, remélem jövőre ismét találkozunk Hévízen!!!
Gabi
Varjúbácsi 437518 2006. október 15. 20:15
Válasz erre
Sziasztok!
Sajnálhatja aki nem tudott eljönni Hévízre, mert nekem is az a véleményem, hogy Móvár méltó párja ez a rendezvény. Fantasztikus ismeretmennyiség, és olyan előadók, akik a szűkreszabott 45 perc után még az előtérben órákig állták a kérdezők támadásait.Nagyon remélem, hogy ez a rendevény is olyan hosszú életű lesz mint Móvár.
Még egyszer köszönet a rendezőknek a Workshopért, a szállásért, a "Kocsi"-ért, a hangulatért.
Varjú bácsi
AdEe 437517 2006. október 15. 20:14
Válasz erre
Kössz mindent Batya meg mindenki! Nagggyon állat volt minden!! ;)
Grat a szervezéshez meg a munkákhoz! No meg a sikeres zsákmányállatokra a látogatók részirül :)
Fodi 437516 2006. október 15. 20:13
Válasz erre
e??meb?dott?g.JPG méret: 76.8 KB
ezilyeniz?ilyen.JPG méret: 60.8 KB
multivitamin.JPG méret: 57.7 KB
nocomment.JPG méret: 87.6 KB
Képek. Bomb, ne örülj, holnap felnyomom a többit is. :)))
Elektrolakatos 437515 2006. október 15. 20:07
Válasz erre
Egresi Andrisnak egy privát szolgáltai közlemény! (előre is bocs az OFF-ért)

Kipróbáltuk a cuccost, tökéletes és úgy dorombol mint egy kiscica.szinte semmi hangja nincs!

Köszi még egyszer!

Elektro/Gerezit
G-cart 437514 2006. október 15. 20:00
Válasz erre
Sziasztok! Én is köszönöm a szervezőknek és én Archy-t emelném ki, mert fogalmazzunk úgy, Ő volt a szürke (?) eminenciás.
Gratula, örülök, hogy elsőre egy ekkora volumenű rendezvényt sikerült tető alá hozni.
Üdv: G'
MattHeafy 437512 2006. október 15. 19:45
Válasz erre
Robi, csak közlöm, h ugrott a benzin pénz, háááh:D
Solo 437511 2006. október 15. 19:42
Válasz erre
IMG_9337.JPG méret: 273.8 KB
Ez a szép kompozíció lemaradt :))
kovacsp 437510 2006. október 15. 19:29
Válasz erre
Hello mindenki !
Elöször is szeretném megköszönni mindenkinek,aki időt és pénztárcát nem kimélve elátogatott Hévízre. A sok köszönetet olvasva szinte meghatodtam. Bizom benne, hogy sok mindenki fogja tudni majd hasznositani az itt szerzett tapasztalatokat.

Batyának pedig köszönöm a lehetőséget, hogy segíthettem ezen szinvolnalas esemény levezénylésében.

Üdv : Peti (operatőr)
Solo 437509 2006. október 15. 19:15
Válasz erre
Gyakorlatilag ?kos.JPG méret: 213 KB
Gyakorlatilag ?kos 2.JPG méret: 131.7 KB
Mir?l besz?l ez.JPG méret: 204.7 KB
Mikor esz?nk.JPG méret: 270.9 KB
Mozi.JPG méret: 206 KB
Sz?pek a fogaim.JPG méret: 274.5 KB
Ez az okos arcom.JPG méret: 177.2 KB
Laza vagyok.JPG méret: 265.3 KB
Lesifot?sok.JPG méret: 242.8 KB
V?gj egy buta arcot.JPG méret: 225.5 KB
Egy?nk.JPG méret: 283 KB
Csatlakoznék az előttem szólókhoz. Szuper volt.
Hooligan 437508 2006. október 15. 18:59
Válasz erre
Csopiszombat.JPG méret: 114.3 KB
DangerousElektro.JPG méret: 63.1 KB
kajap?nteken.JPG méret: 88.1 KB
KormosPeti.JPG méret: 113.7 KB
Kov?csOliv?r.JPG méret: 115.9 KB
?d?n b?csi.JPG méret: 116 KB
Sz?mv?berNorbert.JPG méret: 116.5 KB
Pár kéép!
ChevyG 437506 2006. október 15. 18:52
Válasz erre
Most érkeztünk haza Galll-al! Nagyon jól éreztük magunkat! Gratula minden Szervezőnek, és Résztvevőnek!!!
Mekett 437504 2006. október 15. 18:50
Válasz erre
Gratulálok Batyának, és köszönöm, hogy megszervezte ezt a hétvégét, hogy vendégül látta a MOK különítményét!

Krisztiánhoz hasonlóan én is azt tudom mondani, hogy csak Móvárhoz tudom hasonlítani, olyan jól éreztem magam. Bár kevés előadást láttam és hallottam, de egy percre sem volt megállás, mindig valamit nézni kellett, mindig előkerült egy kedves régi vagy új ismerős.
Már az odaút is meglepetésekkel teli volt, de a visszaút is tartoagtott izgalmakat.
A szállásról meg csak annyit: Hooligan nem horkolt :)

A szombat esti vacsora is remek volt, a makettezők sikeresen bekerítették a gyanútlan civileket. Apropó, valaki majd nézze meg a Kocsi-t, mert Brúnó valószínűleg még mindig várja a potyogós palacsintáját :D

Mégegyszer köszönjük, hévizi srácok!

Üdv
Mekett
Hooligan 437502 2006. október 15. 18:41
Válasz erre
Üdv.:Bala
Hooligan 437501 2006. október 15. 18:40
Válasz erre
Hali!

Nekem ez a kis kiruccanás egy igazi élmény volt! Rég volt olyan, hogy egy percig sem unatkozom, vagy szédelgek céltalanul. Ha véletlenül pont nem foglakoztam semmivel, akkor egyszerűen csak odamentem valakihez és nem egyszer egy órát is elbeszélgettem vele, ami egy versenyen azért nem olyan könyű. A szállás még sosem volt ilyen jó!!! Nem fáztam, meg tudtam fürödni, és még trubadúrláda is vót! Talán egy szaunát és egy pár csajszit szervezhetett volna Batya, de mivel első alkalom, elnézem... : )

Az előadásokat kissé rövidnek, viszont annál tartalmasabbnak és minőségibbnek tartottam, külön kiemelve Számvéber Norbert előadását, amiben egy egész évnyi anyagot kaptam 50 perc alatt! A Kocsi Csárda eszmélettlen jó volt, bár a szakács tudhatta volna hogy nem szeretem a mazsolát, de ezt is elnézem. Az Erdélyi fatálasba majdnem szétpukkadtam... Wolf-nál, Tóth Zolinál és a Valejo-soknál otthagytam egy huszast legalább!

Minden öszegezve:
Iszonyat rendezvényt rendezett a kedves rendezőség, és nagyon sajnálom, hogy sokan nem tudtak lejönni! Jövőre ugyanitt!

THX:Batya, Archy és stb...
Corpuschristi 437499 2006. október 15. 18:00
Válasz erre
Sziasztok

Iszonyatosan el vagyok fáradva. Nagyon jó volt az egész. Nekem egy Móvári verseny élményével ért fel. Nagyon ki tett magáért a hévizi csapat, minden elismerésem az övék. Az előadók is nagyon jók voltak, sok érdekes dolgot tudtam meg, amit a jövőben majd hasznosítani fogok. Remélem, jövőre is lesz rá lehetőségem, hogy lemenyek.

Hajrááá Hévizi fiúk!!!
boriszjelszint 437498 2006. október 15. 17:55
Válasz erre
ki is tehette volna föl ezt a képet, ha nem Elektro papa:):)

de sajnálom, hogy nem voltam ott(meg azt, hogy ezt csak én sajnálom...)
Vadász 437497 2006. október 15. 17:51
Válasz erre
Gratulálok a szervezőknek!!!

Már régen nagy szükség lett volna egy ilyen rendezvényre, és most látszik igazán, hogy mit veszthetünk, ha folytatás nélkül marad.
Az előadásokat végighalgatva nagyon sokat tanultam ismét.

A szállás szuper, a kaja kitünő, a program zökkenőmentesek.
Jövőre ismét megyek.

Vadász
Bombraider 437496 2006. október 15. 17:43
Válasz erre
Sziasztok!
Nemrég értem haza,kis füredi havercsaj látogatást útba ejtve.
Nagyon jó volt a rendezvény,nagyon tetszett,rengeteget lehetett tanulni!
Remélem jövőre ismét ugyannemtudomhol és mikor,de remélem lesz!
Börze is nagyon jó volt!

üdv:bomb
Elektrolakatos 437495 2006. október 15. 17:39
Válasz erre
Ez vajon mi....jpg méret: 90.4 KB
Sziasztok Tagság!

Elöször is gratulálok a rendezvény szervezőinek a lebonyolításhoz. Ha nem is ment minden zökkenőmentesen az elején, ezek igazán apró nüanszok voltak csak és egy ilyen programnál szerintem így elsőre nyigodtan belefér a technika ördöge! :D:D:D

Csak így tovább és remélem jövőre ismét ugyanott találkozunk!

Képek a jövő héten lesznek, addig is egy találós kérdés!

Üdv: Elektro
MattHeafy 437494 2006. október 15. 17:30
Válasz erre
HPIM0060.JPG méret: 108.1 KB
HPIM0063.JPG méret: 124.5 KB
HPIM0122.JPG méret: 125.2 KB
HPIM0119.JPG méret: 145.9 KB
HPIM0164.JPG méret: 148.2 KB
HPIM0158.JPG méret: 62.3 KB
Pár kép a hétvégéről, akit érdekel több az szóljon, van még!
(az utolsó kép igen erősen 18as karikás:D)
Fodi 437492 2006. október 15. 17:03
Válasz erre
Vörksop 2006 Fídbekk:
Nagyon jó volt. :) Érdekesek voltak az előadások, sok elképesztő dolgot láthattunk. A börze is tetszett, kis mérete ellenére tisztességes összeget hagytam ott.
Szállás OK, Kocsi Csárda elmegy (kaja nagyon jó volt, de ilyen rossz bort ilyen drágán életemben nem ittam...:) )
Remélem jövőre a Workshop 2-n találkozunk! :)
Podva 437491 2006. október 15. 16:39
Válasz erre
Nagyon jó és tanulságos rendezvény volt bízom benne, hogy jövőre lesz folytatása.
Köszönök mindent a rendezőknek, és előadóknak
Üdv Podva
MattHeafy 437490 2006. október 15. 14:41
Válasz erre
Nagyon jó volt a hétvége, minden tisztelet a szervezőknek és a fellépőknek, csúcs volt;)
MrChef 437489 2006. október 15. 10:52
Válasz erre
Sajnos még itthon csücsülök, mert ma két halaszthatatlan programom is van.
Nem tudok elmenni Hévízre. :-(

Persze esetleg néha Budapesten is lehetne egy-két makettverseny...

(a Bolyai oké)
Archy 437488 2006. október 14. 23:43
Válasz erre
IMG_0137.JPG méret: 211.7 KB
IMG_0154.JPG méret: 205.2 KB
IMG_0163.JPG méret: 154.5 KB
IMG_0166.JPG méret: 184.8 KB
IMG_0241.JPG méret: 183.5 KB
IMG_0243.JPG méret: 177.9 KB
Nos urak, pár kép. Aki tud jöjjön holnap is, legalább annyira jó lesz, mint ma volt :-) Válogatás később váható!
Tibcsi 437487 2006. október 14. 19:50
Válasz erre
Nakérem... hazaértem sikeresen. :-))

Nagyon jó volt a szervezés (köszönet Batyának!), végre megismerkedtem több Makettinfós kollégával is és (mint a nap fénypontja) megvan a kék pólóm! :-)))

Negatívum, hogy a börzén rengeteget költöttem... ;-)))
Pozitívum, hogy találkoztam régen látott elmetársaimmal. :-)

Ha lesz jövőre is, akkor rám számíthattok.

Üdv: Tibcsi

PS: A kapuban a lányok nagyon csinosak voltak! ;-))
MrChef 437486 2006. október 14. 19:34
Válasz erre
Ma sajnos nem tudtam menni, de holnap talán oda tudok nézni. Hány óráig tartanak a programok? Mikor adják vissza a maketteket? (még azelőtt szeretnék fotózni)
G-cart 437485 2006. október 14. 16:39
Válasz erre
heviz01.jpg méret: 110.8 KB
heviz02.jpg méret: 104.6 KB
heviz03.jpg méret: 141.3 KB
heviz04.jpg méret: 116.1 KB
heviz05.jpg méret: 123 KB
heviz06.jpg méret: 111.6 KB
heviz07.jpg méret: 123.9 KB
heviz08.jpg méret: 149.7 KB
heviz09.jpg méret: 82.5 KB
heviz10.jpg méret: 79.3 KB
heviz11.jpg méret: 106.8 KB
heviz12.jpg méret: 118.1 KB
Sziasztok!
Képek Hévízről!
Elektrolakatos 437484 2006. október 13. 14:03
Válasz erre
Na akkor tisztelt Tagság!

Mi a gyerekkel most indulunk Tapolcára, holnap sokakkal találkozunk Hévízen!

Viszlát addig is !

Sziasztok!

Üdv: ELektro/Gerezit
Batya 437483 2006. október 12. 19:18
Válasz erre
Üdv Urak!

Aki Pénteken jön már az kérem hívjon fel telefonon a pontos szálláscím miatt!!!

Üdv
Batya
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.
1., 2., 3., 4., 5.