/ Fórumok /

Makettek rendelése

Sokan prób<ak már rendelni Interneten maketteket, szerszámokat, s valószínűleg mindenki találkozott már azzal a problémával, hogy egyedül nem mindig éri meg rendelni az amúgy kedvező árak ellenére sem.
A topikhoz csak bejelentkezett felhasználók tudnak hozzászólni. Kérem, jelentkezzen be itt!
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28., 29., 30., 31., 32., 33., 34., 35., 36., 37., 38., 39., 40.,
41., 42., 43., 44., 45., 46., 47., 48., 49., 50., 51., 52., 53., 54., 55., 56., 57., 58., 59., 60.,
61., 62., 63., 64., 65., 66., 67., 68., 69., 70., 71., 72., 73., 74., 75., 76., 77., 78., 79., 80.,
81., 82., 83., 84., 85., 86., 87., 88., 89., 90., 91., 92., 93., 94., 95., 96., 97., 98., 99., 100.,
101., 102., 103., 104., 105., 106., 107., 108., 109., 110., 111., 112., 113., 114., 115., 116., 117., 118., 119., 120.,
121., 122., 123., 124., 125., 126., 127., 128., 129., 130., 131., 132., 133., 134., 135., 136., 137., 138., 139., 140.,
141., 142., 143., 144., 145., 146., 147., 148., 149., 150., 151., 152.
migfun 700581 2022. szeptember 22. 09:47
Válasz erre
A különleges katonai művelet kezdete óta nem rendeltem onnan, előtte korrektek voltak.
kls 700575 2022. szeptember 21. 21:34
Válasz erre
Tisztelt kollégák!
A modelsua.com oldalról van valakinek tapasztalata? Lehet tőlük rendelni?
Előre is köszönöm a válaszokat!
Üdv.
KarBal 700538 2022. szeptember 20. 13:47
Válasz erre
Sziasztok!

Az őszi rendeléshullám ismét nagy sikerrel zajlott, pár nap múlva ki is osztom a rendelt cuccokat.

Karácsony előtt tervezek még egy rendelést a Super Hobby oldalról. Aki szeretné magát, vagy valakit meglepni onnan valamivel, szóljon december 10-12-ig! :) Érdemes mihamarabb szólni, mert a foglalózás után az ár felfelé már nem mozdulhat.
KarBal 699865 2022. szeptember 1. 14:41
Válasz erre
Sziasztok!

Közeleg a szept. 20-i Super Hobby rendelés. Aki még szeretne rendelni valamit, az szóljon mihamarabb! :)
halaci 699528 2022. augusztus 24. 10:13
Válasz erre
A Gecko cuccait forgalmazza valaki itthon? Nem úgy, hogy véletlenül egy-egy készlet ott maradt raktáron (ilyet két helyen is találtam), hanem választékban. Az elmúlt évben megjelent pár érdekes darabjuk, de sehol nem kaphatók.
(Ha egy mód van rá, akkor igyekszem nem külföldről rendelni, kinti webshopot ne ajánljatok, azokat ismerem.)
sanyi 697878 2022. június 20. 07:12
Válasz erre
Sziasztok!
Nem tudja valaki, hogy a Begemot cuccait honnan lehetne beszerezni? A lengyel boltokat már néztem, de ott csak pár régi maradék van - az új Mi-24P készletük mozgatta meg mocskos fantáziámat 72-ben.
Előre is köszi!
Üdv
Sanyi
KarBal 697823 2022. június 18. 21:05
Válasz erre
Sziasztok!

Az előző rendelésnél is nagyobb sikernek és érdeklődésnek köszönhetően tervezem és szervezem az új rendelést a Super Hobby oldalról: szeptember 20 körül jön majd a csomag. Már most majdnem összejött annyi, hogy megint ingyen postával jöjjön. Átvenni a XI. ker. központi részein lehet elsősorban, de postázom, foxpostozom is, ha kell.

Fontos, hogy bár az árfolyam és az infláció miatt most sok minden drága, de az oldal úgy működik, hogy foglalózás esetén az árak felfelé már nem mehetnek, de lefelé igen, ha a megvételkor olcsóbb, mint a foglalózás idején.

Szóval, akit érdekel, írjon: nomennescio82 K U K A C gmail P O N T com
zsocate 697467 2022. június 7. 21:20
Válasz erre
Sziasztok!

Holnap estig még várom azok jelentkezését, akik az Italeritől rendelnének (zsocate kukkacc freemail ponty hu).

üdv:
Zsolt
zsocate 697351 2022. június 3. 10:38
Válasz erre
Sziasztok!

Van lehetőségem az Italeritől 15% kedvezménnyel rendelni. A kedvezmény nem vonatkozik az elmúlt fél évben kiadott és az amúgy is akciós árú makettekre. Aki szeretne csatlakozni, kérem keressen az adatlapomon lévő e-mail címen június 07. kedd délig.

www.italeri.com

Köszi és üdv:
Zsolt
KarBal 697305 2022. június 1. 08:43
Válasz erre
Ha minden jól megy, akkor június 10-én adom le a SuperHobby-s rendelést. Sajnos az árfolyamok elszállása miatt most különösen drága lett, de hátha láttok még valamit, amit csak onnan lehet rendelni. Remélem, hogy eljutok a PSMK-ra is és ott oda tudom adni a rendelt dolgokat.

nomennescio82 K U K A C gmail P O N T com

(Aki korábban jelezte már, hogy rendelne valamit, annak lefoglaltam a cuccokat még a régi, jó ár mellett, szóval őket az áremelkedés nem érintette.)
Altengernagy 696942 2022. május 17. 20:34
Válasz erre
Igen, az eBay-t ajanlom, lentebb van par jo tanacs a rendelessel es a vamkezelessel kapcsolatban.

Erdemes odafigyelni az esetlege kamu (kinai?) eladokra (keves ertelheto eladasa volt)

Pl, arul valamelyik egy nagyon ritka keszletet, amire evek ota vadaszol es iszonyat draga, de ez a fazon normal aron hirdeti. Megveszed, varsz sokaig - esetleg meg irja is hogy varj tovabb - majd megunod es visszakered a penzt, ha tudod. Valojaban arra jatszanak, hogy felad valamit - ezert van kovetesi szama - de nem az van benne. Ha nem figyelsz a hataridore, akkor mar nem kapod vissza a penzed.

En 4db RS P-38G-t vettem egy ilyentol 100EUR-ert, persze gyanus is volt honnan van neki ilyen. Hat nem volt, a "csomagban" 1 db bizsu gyuru volt, kb ket palcas a cellovoldeben. A Paypal szerencsere visszaadta a penzem.
Zsóti 696941 2022. május 17. 20:22
Válasz erre
Szia,

Nekem a Willys és a Kübelwagen is Ebay-ről van, Kínából.

Üdv
Zsolti
csacsa 696931 2022. május 17. 17:35
Válasz erre
Sziasztok!

Csak szeretném kérdezni, hogy honnan szoktatok rendelni S-Model készleteket?

Üdv
Zsóti 696907 2022. május 16. 21:02
Válasz erre
A lánctalp jogos, nem is gondoltam bele. Esetleg valami aftermarket, 3D nyomtatott lánctalp megoldás, amivel ki lehet váltani. Ha létezik hozzá.
truth 696890 2022. május 16. 11:06
Válasz erre
Néztem róla fotókat. Alapból dobni szoktam azokat a maketteket ahol a futómü egybe van öntve, itt a görgök gyárilag egyben vannak a lánctalppal. Ezeket mindig erös fenntartásokkal kezelem (már a részletességet tekintve). Megnézem még egyszer, de nehezen tudom elképzelni hogy bevállaljam.
Zsóti 696822 2022. május 14. 13:06
Válasz erre
Truth,
Megnézted alaposan az S Model készletet?
Én a Willys Jeep-et építettem meg tőlük, az a legrészletesebb a piacon. A Kübelwagen szintén remekül néz ki tőlük, építeni még nem kezdtem el, de várom már, hogy oda jussak.
Egy bajom volt a Jeep-pel, a műanyag marha puha, óvatosan kell vele nagyon dolgozni.
truth 696811 2022. május 14. 08:33
Válasz erre
Igen, ilyen árban volt az ebay.com-on is postaköltséggel. Lehet még egyszer körülnézek itt a városban ha semmi, akkor kénytelen leszek aranyáron megvenni. Esetleg írok az Italerinek, bár az kvázi reménytelen. Köszönöm mindenkinek még egyszer!
KarBal 696796 2022. május 13. 20:35
Válasz erre
Találtam neked egy Italeri készletet Franciaországból, de ez annyiba kerül, hogy akkor már vehetnéd inkább a drága gyantát is.

www.ebay.fr/itm/224717037367
truth 696793 2022. május 13. 19:11
Válasz erre
Ettől féltem hogy nincs más... Az S-Model kizárt, azért írtam hogy ilyen quickbuildes cuccot inkább ne. Az Italerire fáj a fogam, nagyon. Az ESCIről már fantizálni sem merek.
Zoli 696773 2022. május 13. 00:44
Válasz erre
Becsúszhat tévedés, mindenki hibázik, én is szoktam, de nem mindegy a reagálás és a kommunikáció.
Az Airfix forgalmazójánál pl előfordult, hogy egy másik makett útmutatója miatt adtak még egyet ingyen a hiba miatt, ami ugye eleve a gyártó tévedése volt, és nem csak elnézést kértek.
z
Zoli 696771 2022. május 13. 00:37
Válasz erre
Ez így rendben lenne, ha ők tájékoztatnának előre. De kérdésre se reagáltak...
z
borisz 696768 2022. május 12. 21:40
Válasz erre
Ilyen tapasztalatom nekem is van a Replicával.
Vagy háromszor legalább volt már, hogy szó nélkül lehúztak valamit a rendelésemből, vagy törölték az egészet, szintén szó nélkül.
Kb. egy éve meg egy igazi szappanoperába keveredtem bele webes rendeléssel, mert ugye van ez a bolondériájuk, hogy a boltban lévő termékek drágábbak, és a rendelést csak postázzák... Szóval a tragikomédia oka ez esetben talán a boltmotor volt, rendelés lezárása közben valami folyton összeakadt, és megállt egy-egy ponton a folyamat.
Itt is jött a nehézkes kapcsolattartás, mert az első néhány nekifutásnál egy idő után szó nélkül törölték a rendelést. Aztán valamikor sikerült velük beszélni, és akkor jöttek a különböző kombinációk próbálgatása, hogy hogyan fog a folyamat végre végigfutni. Másik átvételi pontot, másik fizetési módot választani, stb. Nem akarok hülyeséget mondani, hat nekifutás biztos, hogy kellett hozzá, hogy végre fel lehessen adni a szomszéd kerületbe.

Mondjuk van mással is ilyen tapasztalatom, hogy rendelsz valamit, adnál pénzt, de semmi.
KarBal 696763 2022. május 12. 19:44
Válasz erre
Én is többször rendeltem már a Replicától és ezt a tulajdonképpen rajtuk kívül álló problémát leszámítva nem volt semmi baj. Sőt! Volt, hogy két pakkot rendeltem két egymáshoz közeli akciós időszakban. Mikor észrevettem, hogy mindkettőbe beletettem egy terméket, felhívtam őket és készségesen azonnal törölték az egyiket a rendelésből. Ráadásul előre fizettem érte, amit azonnal vissza is térítettek.
Csaszi 696762 2022. május 12. 19:44
Válasz erre
Nem makett, matrica, F-DCAL nevű francia társulattól..
2021.November 9-én fizettem ki, azóta 6-8 e-mailt küldtem.Semmi válasz.
3 hete jött egy e-mail egy bizonyos Philippe írt nekem, hogy elnézést, ez szégyen, és a többi.. és jajjaj, hányta a hamut magára.Kárpótlásul választhatok egy akármilyen matricát tőlük.
Visszaírtam, hogy mit akarok, meg köszi, azóta kb. azt érzem hogy elindult a második fél év :D
Azért biztonság kedvéért a héten megint megkérdeztem, mi van a rendelésemmel.
Csodák csodája jött válasz, hogy 48 órán belül postázza.
Hát kíváncsian várom... :D
Bandika 696754 2022. május 12. 18:10
Válasz erre
Szia,

Replicától rendeltem már többször, eddig nem volt velük bajom, a boltosok is tök normálisak voltak élőben, viszont más webshopnál már találkoztam az általad leírt problémával. Igazából annyi történik, hogy a "készleten" lévő cucc valójában nincs készleten. Valahol hiba csúszik a nyilvántartásba. Vagy a boltban, vagy a nagykernél, vagy a webshop felületen (sokszor ez egy 3. cég, lásd pl. unas).

"Be is szerezték - a dobozát - , mert ami belül volt az egy másik terméke volt a Black Dognak."

Airfixnél is volt ilyen kb 2 évtizede: 1/72 repcsiknél megkavarodtak a dolgok: hurricane doboz, P-40 alkatrészek, Fulmar matrica :D
Nagyzo 696753 2022. május 12. 18:04
Válasz erre
A Replicával nem az a baj, hogy drágák, mindenki eldöntheti, hogy megéri-e nekik, és még csak nem is az, hogy sokszor téves a készlet (pedig vevőként elvárhatom a korrekt állapotot), hanem a hozzáállásuk. Addig nincs baj, míg flottul megy minden, csak ott borul a dolog, ha valami fennakadás van. Én egyik ügyes-bajos dolgomat sem tudtam úgy intézni, hogy ne rossz szájízzel gondoljak vissza rá, pedig nem vagyok kekec. Egyszer eltűnt menet közben egy rendelésem, én hívogattam a GLS-t saját pénzen, ott meg kiderítették, hogy csak a megbízó reklamálhat. Na, a megbízó flegma, beleszarok hangon volt hajlandó velem tárgyalni, írtak egy kissé erőtlen levelet a GLS-nek, de aztán semmi egyik részről sem, se egy bocsi, se egy újra feladjuk, semmi. Szerencsére utánvétes volt, de biztos vagyok benne, hha előre fizettem volna, akkor is ez van. Persze nem ez volt az egyetlen eset, és mindig ugyanazt a flegma, lekezelő kommunikációt folytatták. Azért nem értem ezt a mentalitást, mert belőlünk élnek, és manapság nem olyan nehéz a konkurenciához pártolni, mert van bőven. Olyan néha, mintha a vásárló csak valami akadály lenne, amit muszáj leküzdeni. A többi webshoppal érdekes módon soha nem történt ilyen, mindig készségesen segítettek.Nem tudom, hogy mikor érjük utol ebben is a nyugatot, vagy akár a szlovákokat, mert ott egy 2 napos késéssel feladott csomag miatt elnézést kértek, és egy, a rendelés értékével közel azonos érték ajándékot küldtek mindenféle csinnadratta nélkül. Nálunk meg a fészbúkon megköszönik a webshopnak a csomagot a makettes csoportokban, ami szép dolog, de ne érezze már úgy az ember, hogy ez valami szívesség.
kkk 696751 2022. május 12. 17:00
Válasz erre
Nekem már az se tetszett, hogy a boltban drágább, mint online, és ez az akciókra is vonatkozik, ezért nincs is már értelme beugrani oda spontán vásárlásra.
kkk 696750 2022. május 12. 16:55
Válasz erre
Én két éve jártam így. A megrendelt négy makettből csak három érkezett meg, de csak azokat kellett kifizetni. Felhívtam őket, és kiderült, hogy a negyediket még nem találták meg. Egy hét múlva meglett, és postaköltség nélkül elküldték. Így rendeződött a dolog.
warbirds 696744 2022. május 12. 14:19
Válasz erre
A legjobb az volt, amikor kitalálták, hogy a boltban történő átvétel is +200Ft-ba fáj. Mikor rákérdeztem a logikára, miszerint ha én áldozom az időmet és energiámat, hogy a fél városon átbaktatva átvegyem a rendelést, akkor az miért kerül még nekem plusz pénzbe is, nem nagyon reagáltak... Na kábé ott fejeztem be náluk a rendszeres nézelődést.
Zoli 696743 2022. május 12. 14:09
Válasz erre
Nem tudom, van-e köze a Széchenyi 2020-hoz ennek, de legalább ők tájékoztattak.
Amúgy érdemes a gyártónál reklamálni, ha már a bolt erre képtelen. Engem minden esetben kárpótoltak a cégek, gyakran két napon belül, mármint a külföldiek is. És a hiányzó, sérült stb elem gyakran egy másik teljes készletet kaptam.
z
KeyPi 696742 2022. május 12. 14:04
Válasz erre
Más Széchenyi 2020 projektel reklámozott webáruháznál is belefutottam hasonlóba. Ők ugyan jelezték, hogy ami készleten látszik, az nincs készleten, de be tudják szerezni néhány 7en belül. Be is szerezték - a dobozát - , mert ami belül volt az egy másik terméke volt a Black Dognak. Jeleztem mail-ben fényképekkel ilusztrálva, hogy ez talán nem az, és csináljunk valamit, azóta (2020) is válaszolnak. Előre fizettem, elengedtem.
Zoli 696740 2022. május 12. 13:44
Válasz erre
Én is így látom, nem is vettem át a pakkot. De ne nekem kelljen még utána járni, ha nem képesek tájékoztatni.
z
KeyPi 696739 2022. május 12. 13:42
Válasz erre
Sziasztok! A weblapon közreadott ÁSZF-jük elég nagyvonalú, bár a tájékoztatási kötelezettség szerint jelezniük kellett volna, ha valami nem oké, vagy belátható időn belül nem teljesíthető. (vis maior) Szvsz. 1 telefont vagy mail-t megérne tisztázni a helyzetet. Ha nem prepaid fizettél, és nem azt kaptad amit vártál, simán ne vedd át, ebből nem lehet harag. Üdv. keypi
Zoli 696738 2022. május 12. 13:27
Válasz erre
Ezt értem, de miért van akkor a honlapon a termékek mellett feltüntetve, hogy "készleten"? Illetve most már egyáltalán nincsenek ezek a honlapon. A készletük kb. 90% külső raktár, ami gondolom külföldi nagyker. Ha közben elfogynak, akkor ne igazolják vissza a rendelést, vagy jelezzék, hogy még sincsenek ezek.
z
KarBal 696737 2022. május 12. 13:20
Válasz erre
Nemrég hasonló cipőben jártam a Replicás rendelésemmel. Miniart készleteket rendeltem, amik végül lemaradtak a számláról. A pénzt visszautalták azonnal azzal együtt. Amikor felhívtam őket, kiderült, hogy a nagykerből is lehetetlen beszerezni őket, ezért kellett levenniük a számláról.
Valószínűleg ennyi történt nála is, nem másnak adták el. A számlában amúgy szerepelt nálam és biztos nálad is ott van, hogy ha a számla mínuszos értékű, úgy a megrendelt termék sztornózásra került. Ez esetben persze nem az egész számla mínuszos, mert mást is rendeltél mellette.
Zoli 696736 2022. május 12. 13:19
Válasz erre
A fő gondom, hogy semmi tájékoztatás, hogy még sincs készleten a makett. Mintha azokat nem is rendeltem volna meg. Mondjuk amiatt nem aggódok, hogy már nem lesznek ezek meg, mert drágábban kaphatók máshol, csak jobb lett volna olcsóbban.
Szóval érdekes üzleti magatartást folytatnak, nem is értem, mit erőlködnek még a makettekkel...
z
atika 696735 2022. május 12. 13:13
Válasz erre
Úgy már én is jártam velük, hogy a megrendelt készlet, bár raktáron volt a rendeléskor, mégsem (én) kaptam meg. Egy erősen limitált Eduard volt, azóta sincs meg, de már nem is kell, azért se. Ráadásul, az újrakiadásnál az Eduard is bénázott, ott is volt ügyintézésem emiatt a készlet miatt, így másodszor is lemaradtam róla.

De legalább tájékoztattak.

Olyan is volt, hogy valamit kifelejtettek, de elküldték külön.
Furcsa.
Zoli 696734 2022. május 12. 12:54
Válasz erre
Nem fizettem előre, többek között a hasonló bonyodalmak elkerülése végett is inkább utánvéttel rendelek. Most jött a futár, a közel fele akkora összeg volt a dobozon, nem vettem át.
Az elérhetőségem megvan az adatbázisukban, nekik kellett volna keresni, vagy jelezni valamilyen formában, hogy a rendelt tételek majd fele hiányzik. Ha csak a korábbi levelekre vagy az enyémre válaszolnának, biztos megkapnám a levelet, de semmi, az enyémre se reagáltak.
Az előző problémás rendelésnél legalább jelezték, hogy még sincs raktáron a makett, de igényt tartok rá, beszerzik. Csak arra nem számítottam, hogy ez fél évet jelent náluk, illetve, hogy minden értesítés nélkül hozta a futár. Lehet, hogy most is így lett volna, ha csak egyet rendelek, vagy mind elfogyott volna.
Pár évtizede az ország talán legjobb boltja volt, gyakran megfordultam ott, az eladókkal is jó viszonyban voltunk, de ez a mostani állapot katasztrófa... Most is csak akkor rendelek tőlük, ha tényleg megéri az akciós ár, de ez elég ritka szokott lenni...
z
warbirds 696733 2022. május 12. 12:41
Válasz erre
Előre kifizetted a 3 makettet vagy most fizetnél a futárnál? Mert ha előre fizettél, akkor mindenképpen vedd át, amúgy csak bonyodalom lenne a pénz visszaszerzéséből.
Ha meg a futárnál fizetnél, akkor azt kell eldöntened, hogy mennyire van szükséged a meglévő 3 makettre.
Mindenesetre ez elég fura hozzáállás, hogy se szó, se beszéd csak úgy részlegesen teljesítik a rendelést... Én mindenképpen felhívnám őket, hogy "WTF!", mert az is lehet, hogy kerestek, csak az e-mail nem érkezett meg hozzád (jártam már hasonlóan elírt e-mail cím miatt...). Bár ha te is írtál nekik, arra azért válaszolhattak volna.

(Személy szerint én nem rajongom értük, elég érdekes üzletpolitikát folytatnak...)
Zoli 696730 2022. május 12. 10:49
Válasz erre
Sziasztok,

A legfrissebb rendelésemmel kapcsolatban szeretnék segítséget kérni, illetve véleményt. Egy hete rendeltem a Replica honlapjáról 5 makettet, csak akciós mivoltuk miatt, mert azokat tényleg megérte annyiért megvenni. Természetesen jött is azonnal a visszajelzés, három levél is (visszaigazolás, megkezdték a rendelés feldolgozását stb). Aztán kedden küldték a számlát, amiben már csak három makett volt, illetve annyival alacsonyabb ár. Semmi indoklás, mintha csak azokat rendeltem volna. A futárcég szintén az alacsonyabb árát tüntette fel az értesítőjében. A forgalmazónál válaszlevélben érdeklődtem a változásról, de semmi reakció azóta sem. Most pedig ismét írt a futárcég, hogy ma kiszállítják a rendelésemet, továbbra is az alacsonyabb árat feltüntetve. Mivel a Replica nem válaszol (nem fogom felhívni őket...), szerintetek átvegyem a csomagot, hátha majd egyszer küldik a hiányzó tételek is, vagy ne vegyem át?
A fő gondom az, hogy a két legértékesebb makett hiányzik a számláról, amiért az egész rendelést leadtam. Gondolom menet közben eladták másnak, és már a honlap kínálatában sem szerepel, még úgy se, hogy "külső raktáron elérhető", "előrendelés" stb... Korábban már volt hasonló tapasztalatom velük, bár akkor csak egy terméket rendeltem, ami szintén készleten volt, aztán később mégse... Rákérdeztek akkor, hogy fenntartom-e a rendelést, én természetesen igennel válaszoltam. Aztán nem lett belőle semmi, majd bő fél év múlva egyszer csak minden értesítés nélkül jött a futár...
Szóval szerintetek átvegyem a csomagot vagy ne?
z
Altengernagy 696728 2022. május 12. 10:09
Válasz erre
Altengernagy 696714 2022. május 11. 18:43
Válasz erre
truth 696712 2022. május 11. 16:16
Válasz erre
Sziasztok! égen-földön keresek egy Matilda MK I vagy MK II makettet 1:72-es méretarányban. Sajnos úgy tünik hogy a gagyi "quick build" és a mügyanta maketteken kívül sajnos nem nagyon elérhetö sehol. Ennek az Italeri cuccnak pl. nagyon örülnék:

www.scalemates.com/kits/italeri-7035-matilda-mkii--104261

Megnéztem ebayen is, ott egy-egy darab még van kb. 50-60 euróért de köszi, annyiért had ne már... Az Italeri már réges régen nem gyártja.

Örülnék ha valaki tudna segíteni akár egy ösrégi ESCI vagy a fentebb linkelt Italeri makett beszerzésében.
KarBal 696586 2022. május 7. 12:55
Válasz erre
Akarok rendelni a Hussar Productions-tól (hussarproductions.com/) és úgy tűnik, hogy van kontakt, aki hazahozza a cuccot Kanadából. Most öntik ki nekem gyantából, amit kértem, szóval, ha van, aki jövő hétig becsatlakozik, azzal el tudjuk osztani a Kanadán belüli postaköltséget is. Haza a rendelt dolog nyáron, vagy karácsonyra jönne, szóval olyat rendelj, ami ráér.

jelentkezni: nomennescio82 K U K A C gmail P O N T com
B.Gábor 696540 2022. május 6. 10:51
Válasz erre
Köszi szépen, azt hittem, ennek kipróbálásához regisztráció kell. 24 euró, az azért elég vaskos...
atika 696524 2022. május 5. 19:36
Válasz erre
..de azt is írja,hogy EU-n belül 150€ felett ingyen posta! :)
joshe 696522 2022. május 5. 18:32
Válasz erre
Azt írja beteszed a kosárba, beállítod az országot és automatikusan számolja.
Egy vmit betettem kosárba, próbából, FedEx - Europe: 24,00 EUR.
B.Gábor 696518 2022. május 5. 16:00
Válasz erre
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy meg tudná-e mondani valaki, hogy a blackdog-model.com/ oldalról mennyi szokott lenni a postaköltség?

Előre is köszönöm!

Üdv
Gábor
csacsa 696176 2022. április 24. 17:19
Válasz erre
Sziasztok!

Valaki szokott rendelni Hannants-től mostanában?
Ha igen, akkor Strelets, Hat figurákat szeretnék rendelni.

elérhetőségem:
csvi72@freemail.hu

Üdv
KarBal 696096 2022. április 21. 22:48
Válasz erre
Sziasztok!

A nagy érdeklődésre és sikerre való tekintettel előreláthatólag június közepén, vagy második felében megint rendelek a SuperHobby oldalról. Úgy tűnik, hogy már összejött annyi, hogy ne legyen postaköltség, szóval csak hajrá, lehet jelentkezni - nomennescio82 K U K A C gmail P O N T com.
Átvenni a XI. kerületben a Móricz Zsigmond körtéren, vagy a Bikás parknál lehet, megbeszélt időpontban. Postázni is tudom, ha kell.
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28., 29., 30., 31., 32., 33., 34., 35., 36., 37., 38., 39., 40.,
41., 42., 43., 44., 45., 46., 47., 48., 49., 50., 51., 52., 53., 54., 55., 56., 57., 58., 59., 60.,
61., 62., 63., 64., 65., 66., 67., 68., 69., 70., 71., 72., 73., 74., 75., 76., 77., 78., 79., 80.,
81., 82., 83., 84., 85., 86., 87., 88., 89., 90., 91., 92., 93., 94., 95., 96., 97., 98., 99., 100.,
101., 102., 103., 104., 105., 106., 107., 108., 109., 110., 111., 112., 113., 114., 115., 116., 117., 118., 119., 120.,
121., 122., 123., 124., 125., 126., 127., 128., 129., 130., 131., 132., 133., 134., 135., 136., 137., 138., 139., 140.,
141., 142., 143., 144., 145., 146., 147., 148., 149., 150., 151., 152.