/ Fórumok /

Retusbaj

Ha retusod beszáradt, vagy éppen segíteni akarsz azokon, akik ilyen problémával élnek, akkor írd meg a fórumra.
A topikhoz csak bejelentkezett felhasználók tudnak hozzászólni. Kérem, jelentkezzen be itt!
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28., 29., 30., 31., 32., 33., 34., 35., 36., 37., 38., 39., 40.,
41., 42., 43., 44., 45., 46., 47., 48., 49., 50., 51., 52., 53., 54., 55., 56., 57., 58., 59., 60.,
61., 62., 63., 64., 65., 66., 67., 68., 69., 70., 71., 72., 73., 74., 75., 76., 77., 78., 79., 80.,
81., 82., 83., 84., 85., 86., 87., 88., 89., 90., 91., 92., 93., 94., 95., 96., 97., 98., 99.
zkalos 168985 2010. július 13. 22:13
Válasz erre
Kösz Mortyi !

Nemrég vettem kéz alól egy Harder&Steenbeck Evolution - duo-t, és tényleg király.
Nem azért kérdeztem, mert megvenném, csak mert kíváncsi voltam, és tudom, hogy nemrég vetted ezt a stukkert.
Mortyi 168983 2010. július 13. 21:21
Válasz erre
zkalos!

Akkor a kérdésedre ide válaszolva, a pisztollyal semmi gond nincs de tényleg!
Talán egy kicsit "fejnehéz" de lehet csak nekem. Egyszerű oka van annak hogy el akarom adni kinéztem egy másikat :)
Igaz nem Iwata, de közben vettem egy másik stukkert is ( Rich AB 200 ) és volt még egy Rich RB 03-as pisztolyom ezek mellé szeretnék egy Harder Steenbeck Evolution - Silverline Solo-t kb. ennyi, kell a lóvé az újra :) tudod keresgél az ember.
Amúgy a pisztoly kiváló minőségű igazi mestermű, aki már fogott ilyet az tudja miről beszélek. Kézbe véve egy kínai stukkerral érezhető csak igazán a különbség!
Bár ezt már sokszor megvitattuk a jó szerszám magában édes kevés, a kézben van a lényeg és igen én is láttam már gyönyörű munkákat olcsóbb kategóriás pisztolyokkal is :)
Szerintem az általam kínált pisztoly egy kiváló darab lehet egyszerűen én most mást szeretnék, nekem már volt egy másik Iwata pisztolyom is azt is eladtam ( pont itt egy kollégának remélem azóta is szuperál neki )
Jól jár aki megveszi és áldoz rá ennyit, itt nincs rizikó posta is kevesebb vám sincs stb.
Az ára mértékkel alku képes és ha valaki személyesen át tudja venni az nállam ki is próbálhatja előtte :)

Üdv Mortyi
gaborka 168981 2010. június 28. 20:48
Válasz erre
Egy kis olaj a márkás pisztoly-gagyi pisztoly hitvita tüzére:
http://www.killinjoke.com/review-ab130a.php
... szerintem korrekt.
c[ ]
cimber 168980 2010. június 6. 21:15
Válasz erre
Szia!

Semmi gond, én sem vagyok airbrush-os! :-)
Csak azért kérdeztem, mert ha jól összejön akkor a nekem is sikeredik a 1.5-2mm a 320-assal.

Üdv.
Sihu 168979 2010. június 6. 20:21
Válasz erre
Szia Cimber!

Nano: Az airbrush-osok (van egy ismerősöm...) hívják így az "aprólékos" munkát, pici pöttyök, vékony vonalak stb. (Ld. még kukacminta 1:72-ben). Lehet, hogy OFF volt a kifejezés, akkor bocsánat. :-)
gaborka 168978 2010. június 5. 17:29
Válasz erre
Na ilyen stílusú megnyilvánulásokra lenne minél több szükség.

c[ ]
cimber 168977 2010. június 4. 18:44
Válasz erre
Szia Sihu!

Mit értesz "nano" munkák alatt?
Sihu 168975 2010. június 4. 15:52
Válasz erre
Egy gondolat az olcsó pisztoly-drágább pisztoly "hitvitához": :)

Idáig egy Alder AD340-essel "nyomtam". (A Pap Laci-féle) Az együttműködésünk problémamentes volt, azzal a megjegyzéssel, hogy úgymond vigyáztam rá, tehát minden fújás után szétszedve takarítottam, utána szétszedve hagytam amíg ki nem száradt, a tűt felpolíroztam, a dűznit nem szakítottam bele stb. A levegő indító billentyű tömítése igényelt időnként kis olajzást, amikor megtapadt az odakerült festéktől-hígítótól, ill. egyszer cseréltem dűznitömítést. Felületet szépen lehetett vele fújni, kisebb ("nano") munkákra nem, vagy csak korlátozottan volt alkalmas, persze ez betudható az én korlátaimnak.
Most pár hete egy Evo Silverline 2in1 tulajdonosa vagyok. Még igazán "komolyat" nem fújtam vele, csak próbálgatom, szokom. A vékony vonalak, pöttyök, koszolás, árnyékolás természetesen ezzel jobban megy. (Legalábbis nekem könnyebben...) A takarítása jóval egyszerűbb, rövidebb ideig tart. Az egész pisztoly kialakítása, alkatrészei finomabbak, gonodsabban megmunkáltak, mint a másiké, de ezzel nem árultam el titkot. Amiért írom ezt a pár sort az az, hogy azt gondolom, hogy egy jól beállított, gondosan karbantartott "olcsóbb" pisztollyal is lehet szép munkákat produkálni! Mindenki tudja, hogy melyik a jobb, de nem mindenki fér hozzá feltétlen a "profi" cuccokhoz, mint ahogy lentebb írták is többen. De ez nem baj! Nem küzdősport ez, ha valakinek tetszik a saját munkája, akkor a célt már elérte. Aztán, ha egyszer majd telik a drágábbra, akkor megveszi, vagy nem veszi, de amíg nem TUDJA megvenni, addig sem kell, hogy elmenjen a kedve a hobbijától azért, mert több helyen azt olvassa, hogy csak olyan csőből lehet lőni, amin japán, vagy német gyártónak a neve van.
Hangsúlyozom, ez csak a magánvéleményem, csak azért iktattam ide, mert mostantól abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy van (ill. ne legyek nagyképű, majd lesz) összehasonlítási alapom...
Amon 168973 2010. június 3. 20:03
Válasz erre
Persze. Ez is festék mint a többi. És még egyszerübb is takkerálni mint a kenájokat tapasztalat! Mivel minden tömítése teflon stb...
mortyi 168972 2010. június 3. 19:56
Válasz erre
Amon!

Beleraktad az infinytibe?
Na meggyőztél ezután nem fogok "félni" tőle!
Köszi!

Mortyi
Amon 168971 2010. június 3. 19:37
Válasz erre
Helló!

Én az infinytimmel simán fújtam 0,4düzni tűvel a 1200surfacert és utána gond nélkül ki tudtam takarítani. Nem értem miért kell óckodni tőle nem csinál vele semmit. Saját higítóját kell hazsnálni és kész.
mortyi 168970 2010. június 3. 18:31
Válasz erre
gaborka!

Igazad lehet, nem értek hozzá bár szerintem azért nem biztos hogy olyan gyorsan tönkremenne de közben nézelődtem a neten és tényleg itthon is lehet elég jó áron kapni
íme egy ekszer-ora.vatera.hu/ekszer_kellek/tisztitoszer/ultrahangos_tisztito_0_6l_ekszert_szemuveget_orat_171083935.html
igaz ennek is műanyag a belseje de szerintem ha beleteszem egy tálkába és úgy rakom bele úgy is működik :)
gaborka 168969 2010. június 3. 17:26
Válasz erre
Ezek nagyon kis gagyi tisztítók, ami elvben nem rossz csak hamar tönkremegy, ilyet egyébként nálunk is lehet tizenegynéhányezerért kapni, de főleg pisztolytisztításra nem a legalkalmasabb. Olyat kell keresni, ami teljesen fém (-> oldószerálló!), zárt az alja (nem kosaras mint a fritőz és nem peregnek ki az alkatrészek) és minél nagyobb a frekvenciája. Fűtés meg fertőtlenítő funkció nem kell bele. Ilyet egyébként Magyarországon is gyártanak, a legkisebbek kb. 80.000-nél kezdődnek.

c[ ]
mortyi 168968 2010. június 3. 16:45
Válasz erre
sztriki!

Tudom, de mivel van egy pár cuccom Amerikából hál istennek van itthon egy v. két darab ;)
sztriki 168967 2010. június 3. 16:36
Válasz erre
számolj hozzá egy hálózati trafót is! bár az nem egy túl nagy összeg.
mortyi 168966 2010. június 3. 16:25
Válasz erre
Ultrasonic Cleaner
Ultrasonic Cleaner

Sziasztok!

Én is azért írtam a 0,5-ös düznit mert azért a szemcsemérete biztasson nagyobb mint a festéknek, ill. azért a stukkeremet nem szívesen fogom be ilyenre ( főleg az újat )
A nagyobb mennyiségű levegő szerintem pedig adja magát ahogy írtad, nekem egy csavarás a regulátoron és már jön is a tartályból a levegő amilyen nyomáson akarom :)
Azért ilyenkor is jobb a tartályos kompi nem csak áramszünetkor :)
Mondjuk ilyenkor elgondolkodom hogy melyik a jobb egy kombinált stukker több düznivel
vagy több külön stukker?
Azért szerintem egy EVO 2 in 1 0,4-ba sem szívesen tennék surfacer-t v. legföljebb vennék egy ultrahangos tisztítót azzal biztos szépen ki lehet takarítani azt is :)
Tényleg esetleg valaki rendelkezik ilyen eszközzel tapasztalat igaz ez is egy nagyobb beruházás de talán megtérül az ára hosszútávon én gondolkodom a beszerzésén
az ebay-en már 60 dollárért is van.
sztriki 168965 2010. június 3. 16:04
Válasz erre
"Énszerintem a Surfacer 1000-t és 1200-t minden további nélkül kijön egy 0,3-as dűznin."

így van, én az 1000est észterhígítóval simán ki tudom fújni a 0,3as dűznivel, kábé 2 bar kell hozzá.
gaborka 168964 2010. június 3. 15:41
Válasz erre
Gunze Mr Surfacer 500, Mr Color Thinnerrel. Ha lenne 1200-am jó lenne, de sajnos nincs. Nekem "szar, gagyi" BD-130-am van, avval fújtam (persze ha ebbe is 5-6000 lenne egy új fúvóka kétszer is meggondolnám).

A 0,5-ös fúvóka pont erre van kitalálva, az Alder is de pl. az Airforce-os BD-182 és BD-184 is, csak itt azt kell figyelembe venni, hogy a 0,5-ös dűznihez annyival több levegő is kell ám! (A 0,5-ös fúvóka keresztmetszete több mint kétszer akkora mint a 0,3-é, így értelemszerűen adott idő alatt több levegő is megy át rajta...).

Énszerintem a Surfacer 1000-t és 1200-t minden további nélkül kijön egy 0,3-as dűznin.

c[ ]
mortyi 168963 2010. június 3. 15:12
Válasz erre
gaborka!

Következő a kérdésem, milyen surfacer-t fújtál ill. mivel hígítottad gondolom saját hígítójával? Én is fújtam már surfacer-t Gunze - Mr. Surfacer 1200-at az a legfinomabb kell venni! Sokáig ennek a flakis változatát használtam de a tégelyes azért sokkal gazdaságosabb.Ezzel lehet hígítani Mr. Color leveling Thinner. Azért egy 0.5-ös önbeállós dűznivel szerelt Iwata HP-CS-ből v. a Papp Laci féle új Alder AD370 (ahoz is van 0.5-ös düzni) gyönyörűen fújható gondolom és azokat még takarítani is könnyebb :)
gaborka 168962 2010. június 3. 13:52
Válasz erre
Hátha valakit érdekel, tegnap Surfacer 500-ast fújtam 0,3-as fúvókával, kb. 50%-ban kell hígítani és aránylag nagy nyomással (kb. 2 bar) fújni, remekül kijön, csak hamar beleköt a pisztolyba. Tehát, ha nem is rendszeresen, lehetséges a Surfacer 500-at is fújni.

c[ ]
mortyi 168961 2010. június 3. 08:40
Válasz erre
Sziasztok!

Na tegnap sikerült egy kicsit fújkálnom, a stukkerral hát valami gyönyör ez a szerkezet. Volt már Iwata pisztolyom (eclips BCS) azt is nagyon szerettem de ez attól is sokkal jobb! Ami legjobban tetszik az a súly eloszlása nagyon jól ki van egyensúlyozva abszolút nem fej nehéz. A mostani stukkerem sem rossz egy Rich RB03-as de az ettől nehezebb. Mondjuk annak meg szimpatikusabb a kisebb és levehető tartálya :)Csak úgy egy papírlapon próbáltam ki egy kis gunze szürke festékkel az általam megszokott hígítással ( kb. ahogy sikerül nem igen szoktam méregetni egy kis retarder, egy kis hígító+ a festék) a nyomást sem állítgattam de gyönyörű milis csíkot fújtam vele elsőre!
A lényeg az éles próba még várat magára de szerintem szeretni fogom csak ajánlani tudom mindenkinek!
Hátha lesz még akció a HLJ.com-on, tessék figyelgetni és aki hall valami jó kis beszerzési forrást az jelezze a többieknek és írja meg a tapasztalatait:)
A pénzen meg hogy mi gagyi vagy nem gagyi ne vitázzunk többet, kár érte a lényeg hogy makettezünk :)

Mortyi
Amon 168958 2010. június 2. 21:53
Válasz erre
Helló nikeboy!

igazad van, de a függőség helyett inkább lehetőséget írtam volna a helyedbe. Mert ez így elég nyersen megfogalmazott volt.
nikeboy 168957 2010. június 2. 21:47
Válasz erre
nahát!mégiscsak van külömbsfg a kínai gagyi,és a nevesített termék közt!persze van aki nem vallja be!s persze tiszteletben tartva az anyagi függöséget!
boomsly 168956 2010. június 2. 21:23
Válasz erre
Én már használgatom HP-CP egy ideje.
Sajnos ez alatt kifogtam egy döglött humbrolt is, de ezt leszámítva kiváló fegyver egy makettezőnek!
Zongorázni lehet a kínai BD-m és az IWATA közti különbséget.

Én egy teljes napig csak nézegettem. :D
Freddy07 168955 2010. június 2. 18:51
Válasz erre
Üdv Timur!

EZer köszönet a linkért! Így már képekkel együtt világos a dolog.
nikeboy 168953 2010. június 2. 07:41
Válasz erre
Szia Mortyi!

megérkezett az új műszer?Nos remélem úgy is használod,ahogy elő van írva!
Amúgy mi ujság veled,?
mortyi 168952 2010. június 1. 23:25
Válasz erre
Jakesz!

Köszi, szépen remélem sok örömöm lesz benne majd igyekezni fogok,az előző Iwatám ( eclips Bcs ) is nagyon jó volt bízom benne ez is beváltja a hozzá fűzött reményeimet :) Mármint hogy most egy darabig rendben leszek pisztoly ügyileg.
Az ára sem titok ahogy boomsly is írta 23 ezer pár száz forintban megált a HLJ.com-ról 40% akció volt rá /sajnos már nincs, és a dollár ára is elég horribilis most /

Mortyi
Jakesz 168951 2010. június 1. 22:59
Válasz erre
mortyi!
Használd nagy sikerrel és egészséggel ezt a szépséget.Egész komoly kis pisztolyt szereztél be.Az árát megkérdezhetem?
mortyi 168950 2010. június 1. 22:37
Válasz erre
Iwata 006
Iwata 006
Iwata 008
Iwata 008
Iwata 009
Iwata 009
Iwata 011
Iwata 011

Sziasztok!

Ezt ma hozta a postás, gondoltam megosztom veletek az örömömet :)
boomsly külön örülök, hogy segítettem a címmel és a lehetőséggel nekem ez már a második pisztolyom tőlük de iwatát szerintem csak náluk veszek majd!
Holnap első dolgom lesz fújni vele egy próbát.
Azért egy Evo Silverline-t majd még valahogy kispórolok egy 0.2-es dűznivel :)
nikeboy 168949 2010. június 1. 21:04
Válasz erre
úgy tudom az evo teflon tömítése ellenáll a vegyszereknek,mint amely a düznit övezi
vlevi 168948 2010. június 1. 19:13
Válasz erre
Szerintem ha a dűznit (csak a fémet) beáztatod körömlakklemosóba, pl. Caola típusú brutálagresszív fajtába, az kiold belőle mindent. De a tömítéseket vedd ki mindenhonnan.
Freddy07 168947 2010. június 1. 17:53
Válasz erre
Üdv Urak!

Nekem is egy EVO 2in1 van, és nagyon elégedett vagyok vele (végre). Viszont a minap kétségbe estem kissé. Történt ugyanis hogy vallejo model air matt lakkot fújtam vele, és szépen zseléssé vált és beleragadt a pisztolyba. Megszenvedtem vele mire kiszedtem. Ráadásul szine sincs hogy lássam hol maradt még egy kicsi.. :S Olvastam én is a Timur-féle EVO tisztitási tanácsokat. Nagyon hasznos cikk, de valahogy nem vágom vizuálisan a dűzni tisztitásának a módszerét.. :S Elképzelésem sincs mi az amit a 0.2 dűznin át lehetne gyömöszölni úgy hogy tisztítson is, meg ne is tegye tönkre a dűznit. Szóval Ti hogyan szoktátok kitisztítani, kiszedni a pisztolyból a vallejot?
doky3 168946 2010. június 1. 16:58
Válasz erre
Az a jobbik eset ha az ember ki tud próbálni különböző pisztolyokat (értsd ha nem megfelelő nem veszi meg), de én például MEGVETTEM őket, így aztán szó szerint kifizettem a tanulópénzt.
nikeboy 168945 2010. június 1. 16:54
Válasz erre
szép napot!
Nos én is az evonál kötöttem ki,s lám nem is vágyom másra!Jónéhányat pedi kiprobáltam már
boomsly 168944 2010. június 1. 15:12
Válasz erre
Elfogulatlan véleményt szerintem senkitől se kérjél.
Nem hiába vettük azt, amit.

Meg vannak az okai annak, hogy ki, mit és mennyiért vett és használ.
Ugyanezen a kálvárián vagyok túl, mint te. Én egy BD pittojt használtam elég sokáig.
Aztán egyszer csak elkezdtek előjönni a problémái. Itt is kértem segítséget és úgy nézett ki meg is oldódott egy kis szervizeléssel.
Aztán egyre több dolgot szerettem volna kipróbálni, tanulgatni. Gyorsan jött a felismerés, hogy ez a szerkezet 10e forintért bizony nem fogja teljesíteni.
Közben pedig minél többet olvastam és néztem videókat mindenfelé a neten egyre több tudást szedtem fel és elkezdtem végre szakszerűen vizslatni a BD-t.
Addig fel sem tűnt, hogy mennyire sorjás, hogy milyen nehéz tisztítani vagy hogy köpköd. Azt hittem minden pisztoly ilyen és kész. Bennem van a hiba.
Aztán mortyi ajánlotta a hlj.com-ot és az IWATA-át.
Szerencsém volt és akcióban rendeletem egy HP-CP-t, ami szállítással együtt került 23-ba.
Egy hét és már itt is volt. Nemes egyszerűséggel a fekete doboz tetejére arany betűkkel felírva a cég neve és a következők: "High Precision, High Detail Work".
A pisztolyt kipróbálva ez utóbbiak nem is hangzanak már nagyképűnek.
Ami viszont megdobogtatta a szívem, az az, hogy a dobozban külön kis zsebben van a referencia fújást igazoló papírlap.

Nem tudom, hogy milyen pisztoly az amit te kinéztél, de azt tudom, hogy ha adnának hozzá még egy halom alkatrészt, akkor se cserélném el az IWATA-ra. Mert elhiszem róla, hogy nem kell hozzá semmi más, mint amit a gyárban már beleépítettek.
vlevi 168943 2010. június 1. 00:42
Válasz erre
Ez a legutóbb berakott pisztoly főleg a 0.5-s dűzni miatt érdekes számomra. Autómakettekhez, nagy felületekhez jónak tűnik a nagyobb dűzni. Csakhát, igen, én is ezen vacillálok jó ideje, hogy a Triplex mellé merjek-e egy kínait venni?
Mennyire tisztítható a pisztoly teste? Mert igaz, hogy levehető a tartály, de pl. a Triplexnél máshogy van ez megoldva, és ott egy fültisztítóval teljesen be tudok nyúlni a belsejébe, és tökéletesen tisztává tudom varázsolni. Itt vajon? És persze, igen az illesztés pontossága.
A másik a tűvédő. A Triplexen is levettem, mert nagy szórásképnél belelóg a festék útjába, nem jó.
doky3 168942 2010. május 31. 22:41
Válasz erre
Nem cserélném el másra.

Nem vagyok egy stukkervirtuóz, nem készült több száz makettem.DE! Én is sok mindent kipróbáltam már: orosz Aerograph, Modell Master műanyagtestű nemtommi, Ab 121?, 123?, Revell (Badger) Master Class (ez egyszer volt kipróbálva, aztán csak rakosgattam). Hosszas vajúdás után Triplex és az EVO közül az utóbbi mellett döntöttem nagyrészt Timúr minden részletre kiterjedő ismertetőjének köszönhetően. Ez 2 éve volt, és nem bántam meg.
Nem ítélem el azokat, akik nem akarnak többet kiadni, mint amit rászánnak, persze fontosabb dolgok is vannak, pláne ha mint lentebb is, családos az ember. Én is összerakosgattam a rávalót, és így sikerült megvenni. Akinek másmilyen van és megvan elégedve vele, tud szépen dolgozni azzal ami van, akkor nincs abban semmi kivetnivaló. Gond akkor van ha az adott szerkezettel dolgozva nem tudsz maradéktalanul a festésre figyelni, mert csak nyűglődsz vele, visszafúj, stb. Nekem a korábbiakkal lehet hogy csak nem volt szerencsém, de ráuntam majdnem az egész fújkálósdira, (töröt dűzni, MM-hez nem volt mésik fúvóka, AB-hez is csk nagy nehezen stb) ezért kerestem egy MAKETTEZÉSRE használható stukkert. Ráadásul a TIO EVO-ban 2db tű+2db dűzni (0,2+0,4) van, tulajdonképen 2 pisztoly van a dobozban.
Én Humbrolt, MM-t, Gunzét, Revellt, Tamiyát használok, egyikkel sincs baj, megfelelően hígítva mindegyiket kifújja!
Félreértés ne essék, nem vagyok önjelölt szakértő, mások még többet tudnak ezekről a szerkezetekről, csak azt írtam le ami velem már megtörtént.
zkalos 168941 2010. május 31. 22:15
Válasz erre
Az általam felrakott maketteket Kager 0.2 -vel fújtam szabadkézzel.

Egy PL féle 0.3 -as pisztollyal tudok ehhez hasonló átszóródást fújni majd szabad kézzel ?
Mi a tapasztalat a dűzni méretekkel ?
nikeboy 168940 2010. május 31. 21:57
Válasz erre
cimber!megértelek,s sokan vagyunk hozzád hasonló helyzetben!ezért segítjük egymást
zkalos 168939 2010. május 31. 21:56
Válasz erre
Korrekt és ésszerű okfejtés !
Mentes az érzelmektől pl.
nikeboy 168938 2010. május 31. 21:51
Válasz erre
doky!és hogy szuperál?
cimber 168937 2010. május 31. 21:51
Válasz erre
Nézd!

Itt alapvetően nem az a gond, hogy ki mit szeretne, hanem, hogy mi a keret.
Ha a keret 10-15ezer akkor azt ha megfeszülök sem tudom feljebb tornázni.

Vannak olyan dolgok egy családos embernél, amikor meg KELL húzni egy vonalat.Lehet, hogy 25-ből kijönne ez, vagy az, de egyszerűen NEM MEGY.

Szerintem mindenki EVO-val fújna ha lenne rá módja, de nincs...alkalmilag, vagy jelenleg, vagy tartósabban, de egy ideig nincs.

Rám nem erőltette, mert több helyről is kértem árajánlatot és postadíjjal, cakk-pakk ez volt a legjobb megoldás.
De, tudtam milyen ár/minőség kategóriába férek bele és azok közt ez volt a legjobb.
Láttam, hogy itt egyazon pisztolyok klónjairól van szó és emellett döntöttem.

Nem lennék őszinte ha nem mondanám el azt is, hogy sokat nyomott a latba, hogy nem nagyon tudok nagyobb távra kimozdulni.
Munkám van, gyerekeim vannak, egyéb...
Nekem nincs arra módom, hogy ilyen, vagy olyan börzén ezt, vagy azt beszerezzem, mert nem megy.
Ez is jó megoldásnak tűnt, pár nap alatt megjöttek a tartalékba vásárolni kívánt dolgok - sőt némi plusz is - meglehetősen jó árban.

A pisztoly jól működik, szépen fúj egyenlőre nincs gondom vele.

Persze jó lenne egy EVO...meg jó lenne több fizetés, meg jobb autó, meg több makett, meg minden gépbe gyanta meg maratás...stb.
...jó lenne...
zkalos 168936 2010. május 31. 21:49
Válasz erre
Urak !

Tudna valaki elfogulatlan véleményt mondani az általam kérdezett újfajta AD 370 pisztolyról ?
Minek a másolata lehet ?
doky3 168935 2010. május 31. 21:48
Válasz erre
Politikailag korrekten fogalmazva: nekem is itthon van egy az általad favorizált márkából. Írjam a soszámát?:)))
nikeboy 168934 2010. május 31. 21:46
Válasz erre
hja értem!ha aírbrush kell,érdeklődj
doky3 168933 2010. május 31. 21:41
Válasz erre
nikeboy 168932 2010. május 31. 21:38
Válasz erre
doky3!te is szegedi vagy?
doky3 168931 2010. május 31. 21:35
Válasz erre
Sajnos kísértetiesen hasonlóan jártam én is, évekkel ezelőtt Szegeden a Plazaban volt (van?)egy játékbolt ahol vettem egy AB mittudoménmit. Otthon szétszedéskor kézzel! tekerve bele is szakadt a dűzni. Visszavittem, és szó néklül kicserélték.
Off: aztán elcseréltem egy F-1-es makettre:))
Geri 168930 2010. május 31. 21:33
Válasz erre
Köszönöm a sok segítséget sikerült megcsinálni kivettem a düznitömítését és most tökéletesen működik :)

Üdv:Gery
nikeboy 168929 2010. május 31. 21:32
Válasz erre
az alkatrész ellátás meg egyszerűbb mint hinnétek!ha valaki igényt tart rá,állok elébe!
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28., 29., 30., 31., 32., 33., 34., 35., 36., 37., 38., 39., 40.,
41., 42., 43., 44., 45., 46., 47., 48., 49., 50., 51., 52., 53., 54., 55., 56., 57., 58., 59., 60.,
61., 62., 63., 64., 65., 66., 67., 68., 69., 70., 71., 72., 73., 74., 75., 76., 77., 78., 79., 80.,
81., 82., 83., 84., 85., 86., 87., 88., 89., 90., 91., 92., 93., 94., 95., 96., 97., 98., 99.