/ Fórumok /

Retusbaj

Ha retusod beszáradt, vagy éppen segíteni akarsz azokon, akik ilyen problémával élnek, akkor írd meg a fórumra.
A topikhoz csak bejelentkezett felhasználók tudnak hozzászólni. Kérem, jelentkezzen be itt!
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28., 29., 30., 31., 32., 33., 34., 35., 36., 37., 38., 39., 40.,
41., 42., 43., 44., 45., 46., 47., 48., 49., 50., 51., 52., 53., 54., 55., 56., 57., 58., 59., 60.,
61., 62., 63., 64., 65., 66., 67., 68., 69., 70., 71., 72., 73., 74., 75., 76., 77., 78., 79., 80.,
81., 82., 83., 84., 85., 86., 87., 88., 89., 90., 91., 92., 93., 94., 95., 96., 97., 98., 99.
Johnie 717613 2023. december 30. 00:52
Válasz erre
Igen, a túl híg festéket mikor tiszta a tűhegy szétfújja, a sűrűbb meg gyorsan rászárad a tűhegyre. (idővel a túlhígitott is)
Sajnos ez ilyen pepecs meló, tiszta heggyel keveset fújni, sűrűn törölni, tisztítani. És nagyon jól beállított festékhígítás kell hozzá, nagyon figyelni kell a távolságra, két kézzel fogni a pisztolyt a pontosabb vonalvezetésért... Majdnem olyan mint az autóvezetés: kis gáz, kuplung tövig, 1-es, majd lassan fel a kuplung, közben finoman gáz ahogy fog az autó, közben figyelni kell a környezetet, a többi autó haladását, a tükröket és így tovább.
Rengeteg dologra kell figyelni egyszerre egy időben itt is. Az egyik leghálátlanabb dolog az előárnyékolás vagy kukacminta jó felfújása. És idegörlő is.
Johnie 717612 2023. december 30. 00:38
Válasz erre
Még valami:
és Muzzy
"Másik festékkel, másik higitással is így csinál?" hsz-e sem butaság.

Nálam ugyanez a jelenség sűrűbben előfordul ha Tamiya X, XF vagy MrHobby H festéket használok.
Jobb eredményt érek el a MrColor C festékével
,agyonhígyítva, retardert használva.
Zoli 717611 2023. december 30. 00:32
Válasz erre
Igazából nem néztem meg, de nem is zárom ki. A kérdés már csak az, hogy javulás után miért nem tudok újra apró foltot, kukacot fújni? Legóvatosabban használva minimál nyomáson is csak pacákat fújok...
Ja és köszi mindkettőtöknek a segítséget!
z
Zoli 717610 2023. december 30. 00:27
Válasz erre
Ebben nem hiszek, mert gyakori eset, szinte mindig, ha kis nyomással fújok. De persze lehet valami kosz is, de akkor nem szokott megjavulni, alapos tisztítás után.
z
Johnie 717609 2023. december 30. 00:16
Válasz erre
A tű kint, szabadon levő hegyére nem szárad rá a festék kis gübics formájában?
Vedd le a tűvédőt, úgy használd és látni fogod a tűhegyet. Ha van tűhatárolód beállítva az jó. Amikor látod, hogy gyengült a szóráskép, hígítós ecsettel, fülpiszkálóval letörlöd a száradt gübicset.
Muzzy 717608 2023. december 30. 00:16
Válasz erre
Tudom, hogy alap, de lehet, hogy valami kis kosz (szemmel nem biztos, hogy látszik) maradt a rendszerben.
Másik festékkel, másik higitással is így csinál?
borisz 717606 2023. december 30. 00:11
Válasz erre
Néha én is járok így, de nem mindig. Szóval most ez engem is érdekel!
Zoli 717605 2023. december 30. 00:05
Válasz erre
Sziasztok,

Olyan gondom van, hogy kis nyomásnál egy idő után eltömődik a dűzni és nem jön festék, pedig az nagyon híg. Aztán fokozatosan, majd egyre gyorsabban hátra húzom ravaszt, növelem a nyomást és akkor se. Tudom, béna vagyok, de miért nem jön semmi, ha híg a festék?
Egy kisméretű 72-es gép egyik szárnyfelének egyik oldalát tudom csak előárnyékolni, aztán nem jön több festék. Max nyomáson fújkálva egy idő után szép lassan elkezd jönni valami, aztán megindul, de a híg festék miatt csak nagyobb pacákat fújok a minimálisra visszavett nyomással is, az elsőre fújt apró foltok és kukacok utána már lehetetlennek tűnnek. Infinity pisztoly, kb egyszer használt 0,2-es tű és dűzni, nagyjából újak, de a régivel is folyton így jártam...
A segítséget előre is köszönöm!
z
halaci 715718 2023. november 18. 08:43
Válasz erre
Az Evolution-ből is jön a felújított 2024 jelzésű változat. (Nem is tudtam, hogy a H&S már 100 éves.) Ez a bemutató alapján nem tartalmaz olyan látványos műszaki változásokat, mint az Ultra, de persze nem is teljesen kezdőknek szánják, akiknek sorvezető kell. (Most már csak az kellene, hogy a "régi" sorozatot jóárasítva kiszórják...) Az új ultrát egyébként azóta láttam már 100 euró alatt is hirdetni kinti portálon.

www.youtube.com/watch
halaci 714160 2023. október 4. 20:03
Válasz erre
a H&S oldalán már megjelent az ár: 117 Euro. (Hivatalosan Ultra 2024 lett a neve) Az már az Evolution - Evolution Silverline eddigi árszintje. Most vagy azokat is elkezdik feljebb árazni, vagy egy kezdőknek szánt pisztollyal házon belül csinálnak konkurenciát az eddig eggyel feljebb pozicionált Evolutionnak. Persze az is lehet, hogy az Evolutiont kivezetik, és megtartják belépőnek a régi Ultrát.
halaci 714007 2023. október 1. 23:09
Válasz erre
Biztosan új kódszáma lesz az eltérő alkatrészeknek, ráadásul közülük jó pár első pillantásra is jól megkülönböztethető a régitől. Nekem is nagyon tetszettek a "lúzer funkciók", főleg úgy, hogy a tűhatárolásnál meghagyták pluszban a teljesen free lehetőséget is annak, aki nem kér mankót.
Block50 714005 2023. október 1. 22:50
Válasz erre
Ez teljesen uj stukker lett, a hozzam hasonlo balfekeknek nagyon hasznos funkciok lennenek.
Ugyanakkor nehezen hiszem hogy az ara ne valtozna.
Nekem az alkatreszellatas kerdeses. Valami teljesen uj megnevezes kellene hogy ne keveredjenek a regi es uj alkatresz megnevezesei.
Johnie 714004 2023. október 1. 22:47
Válasz erre
halaci 714003 2023. október 1. 22:29
Válasz erre
Egyáltalán nem "baj" - a H&S átdolgozta az Ultra pisztolyt. Láthatóan a kezdők tapasztalatlanságához igyekeztek igazítani és (vessenek a mókusok elé) nekem tetszenek a megoldások. Remélem nem lesz drágább tőlük.
www.youtube.com/watch
farkasadam 713975 2023. október 1. 15:12
Válasz erre
Sziasztok!
Köszönöm a segítő szándékú hozzászólásokat és javaslatokat. A DM-es kis kefét jó ideje használom már mindkét stukker esetében. A tisztításhoz nemrég vettem Mr. Hobby Tool Cleaner-t, büdös de mindent is levisz. Kiáztattam és kisikáltam a dűznit, továbbá nagyon finom polírpapíron igazítottam egy kicsit a tűn, mivel szerintem a kúpos részbe belerágódott a dűzni és egy egész rövid részen hengeres lett az a kúp. Azóta megfelelően működik egy rövid próbafújás alapján.
A H&S-t nem váltotta ki, csak szerettem volna egy alapozáshoz, nagyobb egyszínű felületek fújásához alkalmasabb pisztolyt, így lett a Procon Boy. Mindentől függetlenül valahonnan alkatrész utánpótlásról is gondoskodnom kell, mert egyrészt nem egy precíziós köszörülés, amit a tű végén elkövettem, másrészt ha egyszer megcsócsálta, megteszi még máskor is (szerintem). A pisztollyal való munka során igyekeztem eddig is figyelni arra, hogy a tű ki-beszerelés során semmiképpen ne erőltessem bele a dűznibe...
Köszi még egyszer.
Propellerfanatic 713958 2023. október 1. 09:44
Válasz erre
Szia!
Szerintem is valami kosz van valahol benne, vagy egyedi alkatrész probléma lehet. A Mr, és Hobby color festékeken kívül más festékeknél én is tapasztaltam eltömődést, főleg, ha hosszabb ideig festek. Sőt szerintem vannak festékek, amikkel nem lehet normálisan festeni.
Nekem egy másik típus van, de szerintem a Mr Hobby pisztolyok nagyon jók, tudtommal Iwata szintűek. Például ez volt az első pisztolyom, aminek a tűje valóban központosított, és hátrahúzáskor nem simul be a düzni fala mellé, hanem tökéletesen középen marad.
Még az Infinitynél is besimult a tű hátrahúzáskor a düzni fala mellé. A kicsomagoláskor egy forgácsdarab esett ki a pisztoly tartályából, a tű meg enyhén narancsbőrös volt.
Szóval egyedi alkatrészprobléma is lehetséges elvileg.
A Spraygunner oldalon van Mr Hobby alkatrész (0,5-ös tű) 6450 forintért.
spraygunner.com/parts-for-airbrush/gsi-creos-mr-airbrush-parts/ps266-ps267/
halaci 713915 2023. szeptember 29. 17:36
Válasz erre
A MiG (ha a cseppentős festékeiről van szó) akkor vízbázisú, a Mr. Color meg észteres. Lehet, hogy egymás utáni használatnál valami vékony trutyi lerakódott, ahogy a két higító nem szerette egymást. Ha a HS-ben nem használtál mást, vagy alaposan megtisztítva raktad el, akkor azért jöhetett ki belőle gond nélkül a problémás(nak tűnő) keverék.
Mindenképpen egy alapos dűznitisztítást javasolnék elsőre. DM-ben, Rossmannban kapható ún. interdental kefe, amivel a fogak réseit lehet pucolni. A 0-s változat drótja 0,4mm, vagyis nem tágítja ki a dűznit. Bemártanám a kefét denszeszbe vagy Emese körömlakk lemosóba, az mindent kitakarít. Először egy picit hagynám állni a dűzniben, aztán óvatosan megforgatnám benne párszor. Így nem kell az egész dűznit az erős oldószerbe rakni, ami ártana a kicsi gumitömítésnek.
Bandika 713914 2023. szeptember 29. 17:28
Válasz erre
Ahogy nézem a tű Angliából rendelős téma. 27% ÁFA és valamennyi vámkezelés.

www.knshobby.com/products/mrhobby-aa-ps290-5
tyimosenko 713912 2023. szeptember 29. 16:16
Válasz erre
Szia,
Kicsit furcsa, a duznit ennyira eldugito kosz mar rendszerint lathato is szerintem a duzni testben.
Egyebkent ennyire jo a Procon Boy pisztoly, hogy teljesen kiszoritotta az Infinittyet?
Bandika 713909 2023. szeptember 29. 15:05
Válasz erre
Szia!

A kopott tűnél inkább az van, hogy minden billentyű állásnál jön a festék, csepeg. Ha nincs festék, akkor az dugulás a rendszerben.
A dűznit én jól kiáztatnám izopropil alkoholban. Kis dróttal óvatosan belepiszkálnék, mert lehet, hogy jönnek le a belső faláról a festék darabok.
farkasadam 713908 2023. szeptember 29. 14:34
Válasz erre
Sziasztok!

A következő problémával fordulok hozzátok: adott egy Mr. Hobby Procon Boy PS-266 pisztoly 0.5mm-es dűznivel. Egészen a közelmúltig nagy megelégedéssel használtam - jellemzően Mig és Mr. Color festékeket fújok - de nemrég azt tapasztaltam, hogy főleg a Mig festék használata során a pisztoly egyszerűen nem hajlandó normálisan kifújni a festéket. A tű végét a dűzni felől kívülről letakarítottam, a sokadik b@zdmeg után pisztoly szét-takarít-összerak, hátha szmötyi került bele, valamint a festéket is higítottam, a levegőnyomást is felcsavartam, de 2.5, majdnem 3 bar esetén is kínlódik. A festékre gyanakodtam, ezért legutóbb előbányásztam a H&S Infinity pisztolyt, és a Mr. Hobby pisztolyban lévő, adott higítású festéket egy az egyben áttöltöttem bele, és csodák csodájára 0.4-es dűznivel 2 bar nyomáson gondolkodás és probléma nélkül megfújtam vele, amit szerettem volna. A Mr. Hobby stukkert szétszedve arra lettem még figyelmes, hogy a tűnek a dűzni felőli hegyénél van egy elég hangsúlyos "váll", magyarán a tű biztos, hogy meg van valamelyest kopva, a dűznin nem látszik ilyen hangsúlyos eltérés, de bármi lehetséges. A kérdésem az, hogy tapasztaltatok-e már hasonlót mondjuk ezzel a típussal, illetve hogy honnan tudok bele való vagy csereszabatos tűt és dűznit szerezni, első körben idehaza.
Segítségeteket előre is köszönöm!
Ádám
zoli1989 711178 2023. július 8. 14:04
Válasz erre
27788_13344__vyr_80FENGDA-BD-128-airbrush-pisztoly---0-35-mm
27788_13344__vyr_80F...
AB-105
AB-105

Sziasztok!

Esetleg valakinek van felesleges 0.5-ös vagy 0.8-as düznijű, tökéletes állapotú kétfunkciós festékszórója ?
Olyasmi AB-105 vagy BD-128 érdekel ami a képeken is látható.
email: cszoli89@freemail.hu
Muzzy 708685 2023. május 1. 19:59
Válasz erre
Első lépésben szedd szét a festékszórót és alaposan tisztítsd ki!
A levegőszelepnél is!
A másik a festék higítása, bár ha mindíg egyformán higítod, akkor ez nem lehet gond.
Ha csak egy festéknél csinálja, akkor lehet, hogy a festék nincs rendesen felkeverve/vagy már nagyon szemcsés. Ekkor érdemes átszűrni egy régi harisnyán.
dcsabesz 708684 2023. május 1. 19:42
Válasz erre
Sziasztok,

van egy Triplex pisztolyom és fújásnál szakaszosan üzemel, ami azt jelenti, hogy megszünik, majd megindul a festék, mintha köpködne. Ez pisztoly probléma vagy valami más lehet a gond?

Köszönöm a segítséget.
Propellerfanatic 704558 2023. január 28. 13:05
Válasz erre
creos fújás
creos fújás
creos tisztítás
creos tisztítás
creos
creos

Sziasztok.
Egy érdekes dolgot szeretnék megosztani veletek.
Az "igásló" szórópisztolyomban tönkrement a düzni, és mivel nem kaptam hozzá másikat, akartam venni egy új pisztolyt. Keresgélésem során többször szembe jött velem különféle gyártók egyfunkciós pisztolya. Először nem vettem figyelembe, de ahogy egyre több videót néztem róluk, végül megtetszett. Végül egy ilyet választottam.
Mr Hobby (Creos) gyártmánya, a száma PS-268. Első ránézésre kicsit vicces kialakítása van, de csak addig amíg az ember kézbe nem veszi, és fújni nem kezd vele.
Tapasztalatok:
Viszonylag nehéz. Én pont szeretem, ha van súlya, mert jól lehet fogni, kontrollálni a használatát. Nagyon precíz szerkezet. Made in Japan. Nagyon egyszerű szerkezet. Kicsit másképpen kell használni, mint a kétfunkciós pisztolyt, kis gyakorlással pillanatok alatt meg lehet szokni. A képeken látható, hogy fújtam vele néhány pöttyöt, karikát, akármit. Nagyon könnyű használni. Nem köpköd. Én egy régi Tamiya festékkel próbáltam ki, de ismétlem, nem köpköd a fújás kezdetekor. Amikor beállítjuk a tűvel a sávszélességet, és elkezdünk vele fújni, olyan, mintha egy tűhatárolóval ellátott kétfunkciós pisztollyal dolgoznánk. A tisztítása nagyon egyszerű. Mivel a festéktartályt közvetlenül a testnél le lehet tekerni, a düznit el lehet érni összepödört papírcsíkkal, ki sem kell venni a helyéről. Látható mennyire szedtem szét a tisztításhoz.
Hát, ennyi. A másik pisztolyom H&S stukker, azt nem übereli, de a kínai másolatoknál biztosan jobb opció, ha valakit érdekel.
Üdv
Bandika 703782 2023. január 2. 18:36
Válasz erre
Igen, azt akartam írni! Bocs, csak első munkanap, még fel kell pörögni.
Block50 703776 2023. január 2. 13:52
Válasz erre
Bandika 703764 2023. január 2. 09:27
Válasz erre
Csavaros dűznis kínai, ez még az álmoskönyv szerint sem jelent semmi jót!

Én hagynám a teljes kínai vonalat, inkább egy h&s grafo. Vagy gyűjteni még hozzá és egy evolution.
Némo 703758 2023. január 1. 21:45
Válasz erre
Szia!
Jobban jársz egy BD-130K szettel, de legjobban a FE-183K szettel járnál jól (önbeállós dűzni), ebben az ár kategóriában. Használhatóak,de sokat nem kell tőlük várni hosszútávon. Egy kategóriával feljebb : aircobra vagy H&S silverline solo.
Hadúr67 703752 2023. január 1. 21:07
Válasz erre
Hobbytársak!
Véleményezést,tapasztalatokat kérnék
BD 207K szórópisztolyról. Mennyire megbízható, "jó", milyen a szórásképe stb. Valószínűleg jó árban kinéz egy ilyen,de nem ismerem,,valamirevaló tesztet,értékelést nem igazán találtam róla. Előre is köszönöm a válaszokat.BUÉK!
Hadúr67 Attila
BenceH 703456 2022. december 22. 00:13
Válasz erre
Bandika 703438 2022. december 21. 18:32
Válasz erre
Nekem úgy tűnik csak a dűzniben van különbség. Az egyikhez 0,25 & 0,2 a másikhoz 0,2 & 0,3 jár.
Mindkét pisztoly ugyan az a gyenge minőségű iwata másolat.
BenceH 703431 2022. december 21. 16:45
Válasz erre
Megtudná valaki mondani, hogy mi a különbség a FENGDA FE-180K és a BD-180K pisztoly között? Kinézetre, paraméterekre tök egyformák.
sajti 702562 2022. november 24. 21:17
Válasz erre
Köszönöm Szabi77, írtam is nekik...
Laci
Szabi77 702561 2022. november 24. 19:53
Válasz erre
sajti!
www.streetkolor.hu/AirBrush-pisztolyok-c1_1_2.htm
Itt kèrdezd meg szerintem,tartanak iwatákat,meg a klónjaikat is,biztos adnak választ a kèrdèsedre.
Szabi77
sajti 702549 2022. november 24. 12:12
Válasz erre
Sziasztok!

Kérdésem lenne, hogy az Iwata NEO pisztolyhoz melyik dűzni ( 0.35) jó méretben a gyárin kívül? Évek óta nem használom, mert van másik, de jól működött, jó lenne kicsit rehabilitálnom.
Köszi!

Laci
Propellerfanatic 702061 2022. november 9. 19:43
Válasz erre
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy használ-e valaki Badger típusú pisztolyt?
Mik a tapasztalatai, esetleg összehasonlította már valaki például a H&S valamely termékével?
köszi
Gabusch 701941 2022. november 6. 16:30
Válasz erre
Szia András!

Kérdés, hogy amennyiben lelevelezed velük a dolgot, mit lépnek. Elvileg, ha küldesz a PP-os e-mailjére pénzt, azt nem dobhatja vissza, mert bármi lehet, mondjuk egy régi tartozás, ajándék, ilyesmi is. Csak így meg kell kerülni a webshopot.
Varjúbácsi 701935 2022. november 6. 12:11
Válasz erre
Szia Gabi!
A banki átutalást alapból visszadobta, amikor pedig Paypallal akartam fizetni, ott a hitelesítés után jött az üzenet, hogy nem szállít a bolt Magyarországra, ezért a tranzakciót felfüggeszti. :-(
Gabusch 701911 2022. november 5. 17:50
Válasz erre
Szia András!

Szerintem valami baj lehet az MPL-lel, mert ugye a németek a DHL-t használják, azt meg a Posta hozza ki.

Vettem valamit a thomann.de-ről (hangszert árul, nem makettet), ők küldték is. A tracking mutatja, hogy a cucc a kézbesítőnél, várom, mint a Messiást, nem jön. Este ott a szöveg, hogy a kézbesítést nem tudták keresztülvinni, mert a cím/a címen valaki nem volt található. Másnap jön egy szakadt furgon, kiszáll belőle egy fazon és a kezembe nyomja a cuccot, mondván, hogy ma reggel kapta, egyébként is külsős, megbízással, fogalma sincs, mi történt az előző napon.
Ha ez nem egyedi (és attól tartok, nem az), valahol érthető, hogy egyre kevésbé hajlandóak bármit is küldeni. Most az árról már ne is beszéljünk! :(

Mást is akartam venni az EU-ból, marha nehéz volt találni egy olyan (végül német) céget, amelyik szállít ide. Ott meg a fizetéssel voltak problémák, sem a bankkártyámat, sem a PayPal-t nem volt hajlandó elfogadni. A végén nagy nehezen sikerült a némettel letárgyalni, hogy adja már meg a rohadt PP-emailjét és direktben kifizettem neki. Igaz, hogy ezalatt az idő alatt 5Ft-ot gyengült a forint, de még jól is jártam, mert nem 40-et, mint egy hónapra rá. :/
Varjúbácsi 701910 2022. november 5. 17:30
Válasz erre
Gabi!
Nem tudom mi történt a renoménkkal, de ha próbálok rendelni Lipcséből, ez jön fel a fizetéskor:
"Das ausgewählte Land ist nicht verfügbar für Lieferungen. Bitte wählen Sie eine abweichende Lieferadresse"
magyarul: A kiválasztott ország nem szállítható. Kérjük, válasszon másik szállítási címet
halaci 701891 2022. november 4. 19:48
Válasz erre
Az Ultra tűje és dűznije azonos az Evo és Infinity típusokba valóval, csak az aircap kiképzése más. Meg persze a festéktartály itt csak simán rádugós, nem csavaros, a pisztoly egyszerűbb, kevésbé tuningolható a drágább darabokhoz szánt dolgokkal.
Propellerfanatic 701889 2022. november 4. 19:29
Válasz erre
Sziasztok!
Van bárkinek tapasztalata a H&S Hansa, vagy Ultra szórópisztolyokkal?
Olyan szórópisztolyt keresek, aminek 0,2-nél nagyobb a düznije, 0,3, vagy 0,4, és nem menetes.
ufopete 698796 2022. július 30. 13:35
Válasz erre
Sziasztok,

Van egy Papp Laci-féle Adler 370-es pisztolyom, a hozzávaló kompresszorral, amit évente kb. kétszer veszek elő. Azt vettem észre, hogy finomabb munkákat nem tudok vele csinálni, mert hamar eldugul (függetlenül, hogy zománc- vagy akrilfestéket használok) és nagyobb nyomáson és nagyobb menyiségű festékkel működik csak megfelelően. Működés közben azt látom, hogy a festéktartályban habzik a festék, tehát olyan, mintha a levegő egy része nem a megfelelő irányba áramlana. VAn esetleg valami ötletetek, hogy mi lehet a probléma? Pisztolyt keveset használtam eddig, tű és dűzni ép, festés után mindig kitisztítom, a makettfestéket rendesen felhígítom. Az alap nyomás a komresszoron 1.8 bar. Köszönöm a tippeket.
ted978 695144 2022. március 27. 19:57
Válasz erre
Sziasztok!
Iwata Eclipse HP-CS pisztolyhoz lehet valahol kapni alkatrészt magyarországon?
Köszi a segítséget!
Üdv: Sanyi
Varjúbácsi 694764 2022. március 19. 10:04
Válasz erre
Ha kell segítség a rendeléshez, szólj.
Propellerfanatic 694761 2022. március 19. 07:36
Válasz erre
Gabusch 694755 2022. március 19. 00:02
Válasz erre
Szerintem olyan nincs. Mondjuk igaz, hogy nagyon régen vettem a sajátomat Óváron Gabbert úrtól, de azon kívül, hogy itt néha feltűnt eladó Triplex, soha semmit nem láttam itthon. Az utóbbi Óvári börzéken Gabbert urat sem.
Lipcséből vehetsz.

www.theis-airbrush.de/duesennadelnersatzt./triplex/
Propellerfanatic 694748 2022. március 18. 21:46
Válasz erre
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy ismer valaki olyan magyar boltot, lehetőleg webshopot, ahol lehet kapni a Gabbert féle Triplexhez düznit?
kallaipeti 692138 2022. január 18. 22:38
Válasz erre
Sziasztok!
Egy számomra teljesen érthetetlen problémával állok szemben:
Lakkok fújásánál vettem észre,hogy a friss felület hemzseg az apró buborékoktól,teljesen egyenetlen az egész.Két pisztolyom van és több féle lakk,ez a probléma úgyanúgy mindegyik esetén fennáll függetlenül a nyomástól,szóval gőzöm sincs mi lehet a gond.
Gyanakodtam a levegőre,van e benne szennyeződés vagy pára,de tiszta felületre csak levegőt fújva semmit sem veszek észre.
Van esetleg valakinek ötlete?
Üdv,Peti
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28., 29., 30., 31., 32., 33., 34., 35., 36., 37., 38., 39., 40.,
41., 42., 43., 44., 45., 46., 47., 48., 49., 50., 51., 52., 53., 54., 55., 56., 57., 58., 59., 60.,
61., 62., 63., 64., 65., 66., 67., 68., 69., 70., 71., 72., 73., 74., 75., 76., 77., 78., 79., 80.,
81., 82., 83., 84., 85., 86., 87., 88., 89., 90., 91., 92., 93., 94., 95., 96., 97., 98., 99.