/ Fórumok /

Makettverseny az interneten!

Kicsit kinőttük a Mi készül éppen topikot, szenteljünk egy külön helyet az eszmecserének.
A topikhoz csak bejelentkezett felhasználók tudnak hozzászólni. Kérem, jelentkezzen be itt!
<<< Vissza  
1.,2.,3.,4.
1., 2., 3., 4.
Atlasz 474178 2007. augusztus 15. 13:19
Válasz erre
Szerintem is úgy lenne jó hogy megszavazunk egy tipust,
és mindenki olyan készletből épít ahogy akarja.
Üdv.
Atlasz
Marci 474177 2007. augusztus 15. 12:52
Válasz erre
Nem kell kihagyni kategóriát. Meg kell hirdetni a többit is ha vannak érdeklődők. Aztá majd eldöntik , hogy milyen tipust akarnak csinálni.

Marci
Solo 474176 2007. augusztus 15. 12:33
Válasz erre
Helló!

Szerintem is megérett már az idő egy ilyen versenyre. RaPe mester alkotta makreg és Mekett mester alkotta fórum segítségével pedig technikailag is kivitelezhető.
Azt kivédeni, hogy valaki más munkájával vagy egy régebbi makettjével induljon ugyanolyan lehetetlen, mint egy élőszereplős versenyen. Marad a bizalom.

A Batya féle egy gyártó egy tipus verseny is jó, de az nekem nagyon csörömpös. :)
Mi lenne ha a többi kategóriát se hagynánk ki?
Stefan 474175 2007. augusztus 15. 12:25
Válasz erre
Hát igen, ez az egyik dolog például... a másik a Photoshop.
kamovos 474174 2007. augusztus 15. 12:19
Válasz erre
Sajnos + esett már a világ történelemben, hogy valaki más építette, és festette a makettett mint aki nevezte!

Üdv: kamovos
Marci 474173 2007. augusztus 15. 11:48
Válasz erre
nem hiszem, hogy valaki más makettjével ékeskedne. Ha meg igen lelke rajta.

Marci
Marci 474172 2007. augusztus 15. 11:46
Válasz erre
Támogatom. Az én elképzelésem a következő lenne. Szavazás útján kiválasztunk egy tipust. A versenyzők választhatják meg a márkát és a kiegészítőket. Így nyomon lehetne követni a kitek közötti eltéréseket, ami már egy különlegesség lenne, melyik márkánál mik az előnyök ,buktatók.. Szerintem nagyon érdekes lenne. A végeredmény a fontos. Lehet , hogy egy italeri kitből (dobozból)többet hozna ki valaki mint egy másik versenyző full dragonból, kiegészítőkkel. Talán az is kiderülne, hogy nem minden a pénztárca, a makettezés türelem és kreativitás. Megállapodnánk abban is, hogy milyen készültségi fokokon publikálnánk a képeket. A Batyáék egy tipus egy márka mellett vannak.

Marci
Sonka_papa 474171 2007. augusztus 15. 11:38
Válasz erre
Erre a manipulálásnak talán az lehetne a megoldása, ha mondjuk ráfestjük egy oylan részére amkettnek a nevünket, ahol később nem fog látszani vagy esetleg úgy lefényképezni, hogy makettező fogja a makettet :)
Szóljatok, ha nagy hülyeséget írok :D
Stefan 474170 2007. augusztus 15. 10:15
Válasz erre
Hát igen...
Az ötlet nekem is nagyon tetszik. Szerintem sokkal többen is indulnának, hiszen sok embernek a távolság a gond, nem beszélve a makett sérülésmentes szállításáról.
Igaz volt már róla szó, de szerintem a legnagyobb gyengesége egy ilyen versenynek a manipulálási lehetőség. Persze ezt is meg lehet oldani azért, mert ezek a dolgok felmerültek a Szűcs László -féle verseny kapcsán is.
imi 474169 2007. augusztus 15. 09:42
Válasz erre
bezony bezony Mekett :-)
majd most talán be is indul:-)
hajrá hajrá
Mekett 474168 2007. augusztus 14. 23:38
Válasz erre
Sziasztok!

Az új topikot maximálisan támogatom, de azért érdemes megnézni a régit is, ami a témában született:
makettinfo.hu/forum/forszoveg.php

Üdv
Mekett
<<< Vissza  
1.,2.,3.,4.
1., 2., 3., 4.