/ Fórumok /

Rc makettek

Ez a fórum a távirányítós maketteknek a othont.

A topikhoz csak bejelentkezett felhasználók tudnak hozzászólni. Kérem, jelentkezzen be itt!
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.
1., 2., 3., 4., 5.
kovács_bt 509146 2009. december 10. 12:35
Válasz erre
A kész remekmű elmebetegség? NEM!
Ez profizmus! azért a semmiből egy kiváló másolatot készíteni nem semmi
www.youtube.com/watch
Stefan 509145 2009. december 10. 09:05
Válasz erre
Az elmebetegek köztünk élnek: www.youtube.com/watch
Kranko1 509144 2009. december 7. 12:18
Válasz erre
Hello!

Valaki tudna dobni 1-2 képet egy Nikko Citroen Xsara távirányítós autóról? Lényegében az irányító részről kellene.

Előre is köszönöm!

Üdv, KRanko!
Sanjurjo 509142 2009. november 20. 14:44
Válasz erre
MOTOR 2
MOTOR 2
MOTOR OLDALRÓL
MOTOR OLDALRÓL
OLDALRÓL
OLDALRÓL
SZEMBŐL 2
SZEMBŐL 2
SZERVOK
SZERVOK
TÁVÍRÁNYITÓ 5
TÁVÍRÁNYITÓ 5

Sziasztok!

Egy kedves ismerősöm szeretné eladni, ezt a távirányítású Rc repülőgépet. Tudom, hoy mi inkább makettesek vagyok, és a mozdulatlan repülőket szeretjük, de gondoltam, hátha kedvet kap valaki hozzá.

Adatai:

Típus: Solo Star

Méretek: fesztáv 160 cm

hossz 133 cm

Távirányító: JR R 700
4 csatornás 72 Mhz

Motor: HDS 40

Tartozékok: akkupack, és töltő

indító akku, és töltő

Tartalék légcsavar

0 üzemórája van, még nem repült, csak a működőképességét ellenőrizték.

Mivel én a RC modellekhez nem értek, csak közvetítek kérlek itt érdeklődjetek:

06 30 996 78 03, vagy wassel.a@upcmail.hu

Írányár: 65 000 forint, de ebből lehet alkudni
merciboy 509141 2009. október 12. 09:04
Válasz erre
DSC00110
DSC00110
DSC00111
DSC00111
DSC00112
DSC00112

sziasztok
van egy eladó p-51d mustangom
4kbcm robbanómotor,beépitett tank,beszervózva,adóaksi bennevan,fesztáv:1,20,hossz:1m
csakbenzin kell bele,meg egy vevő,
ára=35000ft
ha valakit érdekel az adatlapomon az elérhetőségem
üdv
Mty0018 509139 2009. szeptember 6. 20:31
Válasz erre
cpt-Peter 509138 2009. szeptember 6. 16:53
Válasz erre
SDC10538
SDC10538

Sziasztok!
1.5 éve foglalkozom a modellezés RC ágával csak saját készítésű gépekkel repülök! Itt van 1-2 gép fotója remélem szépek .
pulcsi 509137 2009. augusztus 29. 15:30
Válasz erre
Sziasztok!
Barátom eladná 2005-ös ferrariját egyben 240000ft-ért.Amit az ujságosnál lehetett venni.Pompor László 06305164991
Pulcsi
Engemet megkért hirdessem az autot.
Ronin 509136 2009. augusztus 17. 18:20
Válasz erre
Dragstar 009
Dragstar 009
Dragstar 002
Dragstar 002
Dragstar 004
Dragstar 004
Dragstar 006
Dragstar 006
Dragstar 005
Dragstar 005
Dragstar 008
Dragstar 008

Idei gyér modelltermésemnek végre egy példánya kezd alakot ölteni. Az utolsó símítások már kissé rohammunkában készülnek, mivel 19.-én be kéne mutatkoznia a szokásos körmendi vizikarneválon. A képek kicsit még csalókák, a nagy farhullámok ellenére még nem hozza a formája által igért sebességet.
Üdv:Ronin
tibi 509135 2009. augusztus 13. 15:34
Válasz erre
Tóbias 509134 2009. augusztus 7. 12:02
Válasz erre
Ez nagyon állat.
Bár nem vagyok nagy repülő kedvelő inkább autókban utazom,de ez tetszik.
Lompi 509133 2009. augusztus 3. 09:07
Válasz erre
SR 71 Blackbird. Nem semmi!

www.fark.com/cgi/vidplayer.pl

Lompi
Peti78 509132 2009. július 28. 23:10
Válasz erre
Sziasztok!
Eladnám az AMG Mercedes DTM 2008 1,2,3,4,5 részét(lehetőleg egyben). Mind eredeti, bontatlan csomagolásban.
kiss.peter@citromail.hu
Skyline 509131 2009. július 28. 20:02
Válasz erre
Szia. Meg van még a mercédes dtm 1-2 része? Ha igen nekem szükségem lenne rá.
Legenda 509130 2009. július 25. 11:48
Válasz erre
Hali! Működik csak rossz a link. www.amg-mercedes.atw.hu/news.php
igy már jó
Stefan 509129 2009. július 21. 10:53
Válasz erre
gnctiger 509128 2009. július 19. 21:39
Válasz erre
Szervusz LEgeanda. Jahh meg minden érintett.

A honlap még vagy már nem müködik.

Amúgy van ide vágo téma: :D AMG Mercedes DTM-hez
rcauto.hu/forum_posts.asp :) 8. oldalát ERŐSENajánlom figyelmetekbe. Onnan is "vilagjaro" Commentjét.
rcauto.hu/defaultf.asp
Legenda 509127 2009. július 16. 16:22
Válasz erre
Sziasztok! Mindenkit szeretettel várok a honlapomra amit kimondottan az AMG-Mercedesnek készítettünk.

amg-mercedes.atw.hu
Ronin 509126 2009. július 10. 19:28
Válasz erre
Ha belegondolok hogy othon a padláson több 10méter ilyen pályaelemem van...:)
Bár annakidején egy NFS stílusú terepasztalban gondolkodtam.
Stefan 509125 2009. július 10. 15:33
Válasz erre
Rally slotcar "élő" dioráma: auto.indavideo.hu/video/World_Rally_Slot_2008
Stefan 509124 2009. július 6. 10:41
Válasz erre
Dehogynem élethű a VW mozgása. A Hörbi pont így csinálta a filmben ;) :D
Rizmajer_Jozsef 509123 2009. július 4. 18:03
Válasz erre
MrChef!
Helló!
Csak, hogy ne mindenki bután haljon meg:
A terepasztalon íves vágánymezők vannak! Akinek kicsi a helye ne járasson Intercityt.
A digidekóder beszerelésével a sebesség, a gyorsulás, a fékút precízen és élethűre állítható!
Egy darab ára 3000Ft!
A tiszta jármű megjegyzésednél van egy kis igazad, de láttad már a svájci vasutat? A modellvasút kicsit idealisztikus, abba meg belefér a tisztaság, vagy jól ápoltság.
Szia Rizmajer József.
voga 509122 2009. július 4. 11:02
Válasz erre
Helló Fórum!

Kérdésem annyyi lenne: jelent meg könyv az RC modellezésről?
Autók, hajók, tankok-elektromos és robbanómotoros, kezdőknek.
Semmit nem találtam eddig, de biztos jelent meg magyarul valami.

Köszönöm
MrChef 509121 2009. július 2. 12:30
Válasz erre
Helló,
nekem nem a modellautók technikai megvalósításával, vagy a korlátaikkal van bajom, hanem azzal, hogy pl. ennek a kis VW-nak sem élethű a mozgása az eredetivel összemérve. A modellvasút mozgása sem tetszik pont amiatt, hogy hirtelen elindul, hirtelen megáll, 150-nel veszi be a kanyart a terepasztalon (más kérdés, hogy a normális és élvezhető modellvasutazáshoz olajbárónak kell lenni); arról már nem is beszélve, hogy minden jármű makulátlanul tiszta - mindegy, ezt csak a harcjárműves makettező énem mondatja velem:-). Az RC tankokban legalább olyan áttételek vannak, amelyek nem engedik gyorsan futkározni a tankot; az végképp illúzióromboló lenne.
Üdv,
Tamás
gnctiger 509120 2009. július 2. 11:36
Válasz erre
Szép napot mindenkinek.

Kaptam válaszlevelet. AMG Mercedes DTM 2008 kiadójától.
Azt gondolom semmi magyarázatott nem kell hozzá fűznöm.

"Kedves Neuwirth Gábor!

Köszönjük észrevételét. A levelében leírt aggodalmait megértjük, s ezekkel kapcsolatban a következőket szeretnénk elmondani Önnek:
- A lapkiadó (Media Service Zawada) 1998 óta folyamatosan működik Magyarországon, eddig egyetlen kiadványát sem szüntette meg befejeződése előtt. Több mint húsz kiadványt forgalmaz most is, amelyek között nemcsak modellező kiadványok találhatóak. Az AMG Mercedes C-osztály DTM 2008 sorozata sokak érdeklődésétét felkeltette, a lapnak több ezer előfizetője van már most is, így idő előtti megszűnésétől indokolatlan tartania.
- Ami a Vörös Báró c. kiadványt illeti: bár a lap előfizetéseit nem mi kezeljük, azt tudjuk, hogy a kiadvány jelenleg is kapható, folyamatosan, az eredeti tervek szerint jelenik meg, az ezzel ellentétes fórumbejegyzések valamilyen félreértésből fakadhatnak. Ha bármilyen konkrét kérdése van arról a kiadványról, kérjük, keresse ügyfélszolgálatát a 06 1-453-5364.. telefonszámon.

- Az AMG Mercedes C-osztály DTM 2008 sorozat előfizetőinek a első, ötödik és huszadik csomagokban küldjük ki előfizetői ajándékaikat. Mivel a csomagolást emberek végzik, olykor előfordulhat, hogy valaki tévedésből nem kap ajándékot - de ha ezt jelzi ügyfélszolgálatunkon, a következő küldeményben pótoljuk azt. (Más a helyzet, ha valaki megszakította, majd újraindította
Előfizetését: ilyenkor újra indul a csomagok számozása, azaz később jut el az előfizető a 20. csomagig.)

- Ha előfizetett, és küldeményét Önön kívül álló okok miatt nem kapta meg, csak jeleznie kell számunkra a hiányt, és a küldeményt újra kiküldjük. A rendszer az előfizetőkbe vetett bizalmon épül, azaz ilyenkor az újraküldés automatikus. (Legfeljebb azt vizsgáljuk, hogy a meg nem kapott csomag nem érkezett-e vissza hozzánk valamilyen okból - ezt is csak azért, hogy az ismételt kiküldés során címzési pontatlanság, stb. ne nehezítse a kézbesítést. Az előfizetéskor azonban javasolni szoktuk, hogy a küldemény érkezéséről tájékoztassa postását és beszélje meg vele, hogy a nagyméretű, olykor dobozba csomagolt kiadványokat miként kézbesítse Önnek.)

Reméljük, válaszaink segítettek dilemmái feloldásában. Bármilyen további kérdéssel forduljon továbbra is bizalommal ügyfélszolgálatunkhoz a mercedes@suvet.hu email címen vagy 06 1 688 14 89 telefonszámon.

Üdvözlettel:
AMG Mercedes C-osztály DTM 2008
Ügyfélszolgálat
"


Csak ennyit akartam Veletek megosztani.

Tisztelettel: gnctiger
gnctiger 509119 2009. június 28. 19:08
Válasz erre
Nem irja ki
gnctiger 509118 2009. június 28. 19:08
Válasz erre
Javitás

www.kyosho.de/
gnctiger 509117 2009. június 28. 18:51
Válasz erre
Megjött a válasz a levelemre. :D Végre

"A modellautót a gyártó (Kyosho) honlapján található és megvásárolható alkatrészek segítségével tudja majd tuningolni.
A gyártó honlapja: www.kyosho.de/
Modelljének karbantartásához, tuningolásához és versenyeztetéséhez szükséges konkrét segítséget az egyes lapszámok Az RC világa című rovatában talál.
A sorozat lezárását követően még körülbelül három hónapig lesz lehetséges rendelni a megfelelő alkatrészeket tartalmazó lapszámokból. A rendelés lehetőségeiről kiadványsorozatunk utolsó lapszámaiban tudunk majd részletes tájékoztatást adni.
Bármilyen további kérdéssel forduljon bizalommal ügyfélszolgálatunkhoz a mercedes@suvet.hu email címen vagy 06 1 688 14 89 telefonszámon.

Üdvözlettel:
AMG Mercedes C-osztály DTM 2008
Ügyfélszolgálat"

Jahh a végére még 1 "jó" hír: Vörös Báró előfizetői megkapták a cuccot. Be tudták fejezni az építést .

Amúgy meg Mogyoród, Hungaroring. Vagy kosárlabda pálya.
Mint már említettem, biciklit sem úgy veszek, hogy nem értek hozzá. Felnőttek vagyunk. Eltudjuk dönteni mit, akarunk. Összetörni, vagy alkalmazni későbbiek során is. Amennyiben nincs időnk akkor polcon, vitrinben, tárolhatjuk. :D

Eladásról meg annyit, hogy ilyet nem adok el. Mivel úgymond „limitált” széria.
Ha meg mégis eladjuk, azt azért nem árt tudni: Valamit a boltban megveszek és kiviszem az utcára. Majd visszaviszem 1 lépés után Bontatlanul akkor is már csak a felét ér.
Így gondolkodjunk majd a későbbiekben.

Ha lesznek új infók, akkor még közlöm.

Sok szerencsét az AMG Mercedes C osztály DTM 2008 összerakásához. Nem utolsó sorban meg türelmet. (1.5 év mire összerakjuk)

Tisztelettel: gnctiger
Kockabob 509116 2009. június 28. 14:24
Válasz erre
Sziasztok
Elég rég jártam erre és most olvastam végig, hogy mi volt az eddigi a téma. Nekem annyi az egészről a véleményem hogy ez is egy ügyes lehúzás és nem venném meg, mert tutti hogy nem fogják befejezni és ez is a többi ilyen típusú újság sorsára fog jutni (F1, Vörös báró, Marvel Heroes...).. Inkább félre raknám a pénzt, gyűjtenék (húsvét, szülinap, karácsony, stb.) és vennék egy jó állapotú használtat. Először azon gyakorolnék, mi előtt egy ilyen drága autóba befektetnék. Mert mi van akkor, ha menet közben kiderül, hogy nincs hozzá érzéked, nincs rá időd, nincs a környéken megfelelő pálya, alkatrész stb., és ha valami miatt el akarnád adni, hatalmasat lehet bukni rajta. Persze mindez akkor, ha valami csoda folytán meg jelene mind az összes szám. Apropó pálya, ezeket a DTM es pálya autókat kis túlzással, szinte csak billiárd asztal minőségű pályán lehet rendesen használni, sajnos ebből nálunk elég kevés van.
Üdv:
András
gnctiger 509115 2009. június 26. 09:38
Válasz erre
Tisztelt Fodi.

Vörös Báró... nagyon kevés rémlik... Nem annyira emlékszem már rá. Főleg nem a "paraméterekre". Úgy viszont tényleg drága, hogy nincs benne a motor, meg a távvezérlő egység. 200e Ft fölött lévő modellt nem biztos, hogy úgy kellene alkalmazni repülésre:
1. hogy gyermekemnek adom
2. nem értek hozzá.

Amennyiben a gyerekemnek lesz, akkor nem veszem meg a motort. - motorkerékpárt sem úgy adok, hogy nem tud kerékpározni - Bár ez már a szülői felelősség körébe tartozik. Amiből valljuk be kevés van Magyar földön.
Az autó szerencsére kijön előfizetve 192e Ft-ból, úgyhogy van benne motor és távvezérlő egység. Valami hasonlót nézek akkor: 170e Ft + akkumulátorok. Ilyen kategóriában meg már nem számit az a "csekély 30e Ft" Részletre veszek valamit, akkor úgyis fizetek valamennyi kamatot. Amúgy meg, ha magamnak nézek valami hasonlót akkora a motor 116e Ft, s nem GXR-28, s nem 4.6ccm. Lásd lejjebb.

Viszont szerencsére van POZITIV példa is. - nem szűnt meg, nem bukott be - The Dog sorozat www.thedog-sorozat.huill. Az emberi test titkai című sorozat.

Ösztönzés… hobby… szépen hangzik. Sajna azt kell mondanom a mai gyerekek többsége az Interneten lóg, s nincs türelme. Akinek van az meg nem ilyennel foglalkozik:
1. mert a szülő nem engedheti meg magának
2. vagy bedől a kiadó
3. mert éppen mást csinál
4. az nem gyerek, hanem az én korosztályom vagy idősebb.

Reméljük a legjobbakat, hogy nem lehúzás lesz ez a modell.

Tisztelettel: gnctiger
gnctiger 509114 2009. június 25. 08:43
Válasz erre
Tiszteletem a forúmozoknak.

Vörös Báró, rémlik...
Az F1-es autóról sajna nem... belső égésű volt? vagy elektromos?
Én beneveztem rá. Nekem nagyon kell ilyen autó. - Az elektromos F1-et unom.
Sajnos nem tehetem meg, h egyben vegyek egy ilyet. :(
Fodi 509113 2009. június 25. 08:32
Válasz erre
Na igen, ez lehetne jo kezdemenyezes is, de rc modelezzo forumokon mar atbeszeltek rendesen pl a Voros Baro temat. Ott a tv reklam, megrendeled, tegyuk fel,hogy 80-90 lapszam utan elkeszul a gep. A kiadtotol"kedvezmenyes" aron megveheted a motort es a taviranyitot hozza, majd ott allsz egy kb 200000 forintba kerulo, belsoegesu motoros repulovel. Ha valaki minden gyakorlat nelkul nekiall reptetni, akkor kb 10 masodpercig fogja elvezni a 200e forintjat.
Az auto hasonlo, mindennel egyutt kb 200e forintra jon ki.

Jobb lenne, egyszerubb, konyebb, olcsobb gepeket, autokat adni hasonlo konstrukcioban. Elektromotoros Fokkert, kisebb meretaranyu, de meg belsoegesu motoros autot a toredekebol ki lehet hozni es az elmeny ugyanaz. Osztonozne a fiatalokat egy ertelmes hobbira, elfoglalnak magukat, sokaknak konyebb lenne megvasarolni.

Szomoru, hogy ez igy csak csak egy ujabb lehuzos trukk.
Tibcsi 509112 2009. június 25. 07:00
Válasz erre
Ezt a játékot már többször eljátszották. Nem csak a vörös báróval, de előtte volt egy F1 versenyautó is ugyanilyen "konstrukcióban".

Én ugyan megvettem az első VörösBárót, de csak a fiam unszolására. Meg az még nem is volt drága. Annyi hasznom lett belőle, hogy most van némi balzafám és egy 20 centis légcsavarom. :))
Gis80s 509111 2009. június 25. 06:51
Válasz erre
Teljesen jogos, nem is vitatja senki...de szerintem nem vagyok egyedül azzal a "problémával", hogy szeretnék egy ilyen modellt, viszont anyagilag eléggé fájna, ha megakarnám venni...darabokban meg azért csak könnyebben ki lehetne köhögni, még ha drágább is. A "kétszer meggondolom" rész nálam megvolt, nem vágtam bele. (belevágtam, de még az elején ki is szálltam inkább) :)
Fodi 509110 2009. június 24. 22:47
Válasz erre
Csak egy megjegyzés - nagyon drágán adják, ha kiszámoljátok, akkor 190000 forint körülre jön ki a modell ára. El van húzva 80 lapszámon keresztül. Egy ugyanilyen alapokra épített 1:8-as Kyosho autó 160e, 1:10-esek meg vannak 40-50e forintért is.
Én kétszer is meggondolnám, hogy belevágjak-e.
Miki 509109 2009. június 24. 21:53
Válasz erre
HAli.

Nézelődj szét ebay.de és pl az rcmart.com oldalakon. Ez utobbi hongkong-bol küldi a cuccokat, ha sürgős, akkor akár 3 nap alatt Mo-n lehet a cucc, ha nem, akkor 14 nap is lehet.

Viszont kicsit vitatkoznék veled azzal, hogy 100-nál is ugy kanyarodnak, mint 10-nél...nézz meg egy olyan modellt, amiben erősebb motor van, de alap futómű, és egy olyat, amiben a futómű komolyabb...

A másik, ez a fajta Bogár, 2wd-s, kicsitt kisebb és keskenyebb kerekei vannak, mint a "normáál" 1/10-es modellnek. Ezáltal közelebb van a földhöz, de azért nem javaslom, hogy pl egy ilyennel 100+nál kanyarodjon az ember...csúnyán törik a kasztni, meg sok más alkatrész.

Ezzel szemben van 4wd-s, de az csak "normál" méretben, kardán vagy szijhajtással. Valósággal ellentétben, ezek a modellek jók a driftre.

2wd-s, az csak jégen alkalmas driftre. Poros, esős, nyálkás uton is lehet vele próbálkozni, de a nem-hajtott kerék igyis-ugyis letapad, és megpördül a kocsi.
Üdv: Miki
Gis80s 509108 2009. június 24. 12:53
Válasz erre
Én is belekezdtem, de egyre több helyről hallom ezt, hogy valószínű be fog bukni, mint ahogy korábban a Vörös Báró-s történet is. Kívánom mindenkinek, hogy ne így legyen!
Egyszer akkor is lesz egy ilyen autóm :)
Gis80s 509107 2009. június 24. 12:51
Válasz erre
Üdvözlöm!
Sajnos csak most volt időm idenézni, viszont közben már többen is jelentkeztek emailben és egy úriemberrel már megbeszéltem, hogy megveszi...úgyhogy tárgytalan lett időközben.
gnctiger 509106 2009. június 24. 08:52
Válasz erre
Jó napot.

Sajna megvan ez abuktató, h csődbe megy a lap. Bár sztem úgy lenne korrekt, hogy az előfizetőknek vállalnak "forgalmazási garanciát". Ez alatt azt értem, hogy amennyiben tönkre mennek; változatlan áron biztosítják a többi alkatrészt újsággal együtt.
Lehet, hogy megteszik. Nem tudom nem konzultáltam velük. Ami biztos: Ügyfélszolgálatos telefonszámukon csak egy gépies női hang van. Ami közli, hogy várjak
Bár írtam nekik egy e-mailt is arra nem válaszoltak MÉG kb1 hete küldtem el...
Ime a tartalma:
" Tisztelt Cím.

Érdeklődni szeretnék olyan ügyben, hogy kopó alkatrész -ek.
Konkrétan arra gondoltam, hogy az elhasználódott alkatrészek:
Abroncsok, CSAVAROK, légszűrőbetét, fogaskerekek, lengéscsillapítók, spirálrúgók, fékbetét, fékpofa, tömítések, karosszéria elemek…
Milyen módon biztosítanak TARTALÉK alkatrészeket, vagy javító készletett?
Mikortól és hol lehet őket beszerezni?
Milyen árban?
Modell versenyre – gyorsulás is - mennyire ajánlott vele elmenni?
Mind ezt azért kérdezem, mert ilyen autót nem a szekrényben szeretnék „pihentetni”.
Válaszukat előre is köszönöm, s várom a fent megadott címek valamelyikére.
Tisztelettel: Neuwirth Gábor
2009-06-16 Budapest
"

Erre még nem jött válasz

Az biztos, hogy a Németországi kiadás sokkal ész-szerübb.
www.amg-mercedes-racer2008.de/modell_modell.php
Ott van gyűjtő tok, DVD az összeszerelésről, Controler, flaska, óra...
Ha más nem aki nagyon fanatikus, - mint én - az beszerzi onnan.
Lásd a Brawn GP polomat.

Inkább maradok ennél a modelnél, mint a 2007 DTM-nél. Nem tetszik.
Amúgy maradok ennél a rizikosabb lehetőségnél, mert:
- bár dolgozom, kispénzű ember vagyok,
- havi szinten 10000Ft-ot még megengedhetek
- első IGAZI RC autóm lesz
- 4.6ccm, 2.5LE, 40000RPM
- GXR-28 motor

Bár versenyre nem mehet vele. Sajnos.

Ami meg hasonlo lenne, abból a motor ára: 116000Ft
www.modellfutar.hu/termekek/osmax28xz/525
Bár mondjuk magáért beszél...
De akkor is csak 3.5ccm. Igaz ezzel a henger-űrtartalommal lehet csak versenyezni...
Hirtelen csak ennyi juttot eszembe.

Tisztelettel: gnctiger
gnctiger 509105 2009. június 24. 08:12
Válasz erre
Jó napot. Tiszteletem.

Engem érdekel a(z) első kétszám. Mert Tartaléknak kell.
Viszont csak 10.-én fizetéskor tudok önnel találkozni, megvásárlás céljából.
Kérem írja meg mikor meg felelő önnek 10.-én. Budapesten belül a szállitást megtudom oldani. Válaszát előre is köszönöm.

Tisztelettel: gnctiger
Gis80s 509104 2009. június 23. 16:06
Válasz erre
100_0932
100_0932
100_0933
100_0933
100_0934
100_0934

Hátha valakit érdekel...

AMG Mercedes 1+2 szám
Bontatlan, hiánytalan
1600,-
MrChef 509103 2009. június 17. 00:20
Válasz erre
hű, ez nem szép. és magam raknám össze, hamár...
mind1, csak egy kattanás volt részemről.
(az alapvetően nem tetszik az RC autómodellekben, hogy nem élethű a mozgásuk - hirtelen gyorsulnak fel, állnak meg, 100-zal is ugyanúgy kanyarodnak, mint 10 km/h-nál stb.) csak egy VW Bogár legalább stílusos és hétköznapi, nem úgy, mint vmi csúcsszuper matricás versenyautó.
Stefan 509102 2009. június 16. 16:40
Válasz erre
Amúgy meg USA-ban eleve drágábbak a Japán cuccok tudtommal. Valami Japán oldalról (ha még kapni) szerintem olcsóbb. De azért valószínűleg így is kell hozzá pénztárca.
Stefan 509101 2009. június 16. 16:39
Válasz erre
A vaterán pont most árul valaki (igaz összerakottan) egy ilyet 40 pénzért: http://www.vatera.hu/egyedien_festett_vw_bogar_rc_auto_akcio_148311090.html
MrChef 509100 2009. június 16. 16:23
Válasz erre
ja bocs, most látom csak, még mi kéne hozzá:
www.tamiyausa.com/product/item.php
akkor majd ha Rockefeller unokája leszek...:-P :-)
akkor tárgytalan.
MrChef 509099 2009. június 16. 16:20
Válasz erre
Helló, nekem ez tetszik már nagyon régóta:
i22.ebayimg.com/01/i/001/04/fb/fb10_1.JPG
lehet vhol kapni Magyarországon? (emberi áron)
hofy26 509098 2009. június 11. 13:17
Válasz erre
Bocsi, a második link:
plaza.unas.hu/plaza_artdet.php
hofy26 509097 2009. június 11. 13:15
Válasz erre
Sziasztok!
www.amg-mercedes-rc2008.hu/faq.php A pontos leírást árakról, autóról, üzemeltetésről itt megtudjátok, nagyon informatív oldal!
A távirányítót csak előfizetés esetén kapod meg, meg van még pár ilyen X számonként kapott "ajándék".
A végén már csak festéket, elemet a távba, meg üzemanyagot kell hozzá beszerezni.
Az autóra azt írják, hogy máshogy nem szerezhető be, csak hasonlót találtam:
http://plaza.unas.hu/plaza_artdet.php?art=3347,31373,KYOSHO_FW06_AMG_Mercedes_DTM_2007
Ebben GXR-15-ös motor van, az ezüstben GXR-28.
Az újságok árát összeadva kb 170.000 jön ki.
Üdv, remélem tudtam valamennyit segíteni!
Stefan 509096 2009. június 11. 10:59
Válasz erre
Nem tudom pontosan. Ennyire nem vagyok benne az RC-zésben. Egy ilyen boltot találtam: kyoshoworld.com/shop_artdet.php
Igaz ez 2007-es DTM, de gondolom a modell alján nem sokat változtattak.
Az ára meg így azért még mindíg kevesebb egy jó 100-assal. Az már más kérdés, hogy kell e még valamit venni hozzá, azt nem láttam, hogy írják.
Lalas 509095 2009. június 10. 19:50
Válasz erre
Igen az oldalt már néztem. Nem tudom te nézted-e de az össz. lapszám az 80. Az első lapszám 390Ft; a 2. az 1290Ft; a 3. az 2400Ft. De ezek az árak előfizetés estén vannak. Nem előfizetés esetén csak annyi változik, hogy a 3.-k számtól 2890Ft-t kell fizetni. Ez azért nagyban befolyásolja a vég összeget. Nagyából előfizetéssel közel 190e ha meg csak az újságosnál veszem meg mindet, akkor meg 230e körül van. Na most nem tudom h mennyibe kerül egy hasonló egy RC boltban.
De köszönöm a segítséget.

Üdv.: Lalas
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.
1., 2., 3., 4., 5.