/ Fórumok /

Japán teaház

Minden,ami a Felkelő Nap országának hadtörténetével,haditechnikájával és az ezekkel foglalkozó makettekkel kapcsolatos a középkori szamurájoktól a Zero-n keresztül egészen a Hyuga-ig,és azon is túl...
A topikhoz csak bejelentkezett felhasználók tudnak hozzászólni. Kérem, jelentkezzen be itt!
<<< Vissza  
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7.
Szamuráj 516338 2008. december 30. 06:23
Válasz erre
Klassz lett ez a Hanako nevű gésa. :)
Tetszik a ruhájának a festése és az alap szintúgy, csak azzal a gyönyörű, feliratos ládával, vagy mivel nem vagyok tisztában micsoda mellette.
Üdv:
Sz.
Toth_Gabor 516337 2008. december 30. 01:05
Válasz erre
Hali!

Én is örülök ennek a fórumnak. Én gyerekkorom óta érdeklődöm Japán iránt, akkor a Shogun-t olvastam el párszor :-)
Makettezésben ez megnyilvánul abban, hogy már 1-2 tucatnyi gépem van, de eredeti tervemet (minden japán típusból 1) nehéz lesz megvalósítani az 1 makett/8 év teljesítményemmel. Emiatt a hajókat el sem kezdtem eddig gyűjteni...
Az a baj, hogy semmire sem jut időm. Pedig a történelmen kívül a kultúrájuk nagyon érdekelne.
Gondolom van, aki tud itt japánul. Mint hobbi, ez szerintetek tanulható autodidakta módon?
Üdv,
Tóth Gábor
Macal 516336 2008. december 29. 19:34
Válasz erre
Akkor álljon itt egy figura, most fejezte be egy magyar srác, egy másik forumon találtam (www.inkvizitor.hu). Nekem tetszik:)

www.coolminiornot.com/208895
Ronin 516335 2008. december 29. 18:50
Válasz erre
Arigato Hickory San!

Én is üdvözlöm ennek az oldalnak a létrejöttét! Részemről a szamuráj figurák, és a történelmi Japán épületek révén érdekel a téma. Na és persze a csodálatos Katana!
Üdv: Ronin
Szamuráj 516334 2008. december 29. 18:29
Válasz erre
Japan
Japan

Konnichiwa!
Akkor bejelentkeztem, mint megrögzött történész és hibbant makettező. Rám számíthattok, legyen az töris téma, repülőgépek, tankok, hajók, építészet, gésák :P, animék, ninják, stb. Kezdetnek legyen itt egy térkép Japánról.
Szamuráj
Hickory 516333 2008. december 29. 17:45
Válasz erre
Mint a topic nyitója,ezennel elhatárolódom a témától XD
Ami engem a témában illet kizárólag a repülőgépek érdekelnek,van itthon egy Rufe,meg tervbe van véve a Ki-27 is,mert nekem tetszik.
Annó még fősulin írtam valami 60 oldalt a Meiji-korszak átalakulásáról a szamuráj-rétegre vetítve.Sajna nem digitális formában van meg:P

És mostantól Hikkori Havrigawa a nevem:DDD
Macal 516332 2008. december 29. 15:57
Válasz erre
Szevasztok!

Végzettségemet tekintve jómagam is japános volnék, történelmi-,vallási-, haditechnikai, valamint nyelvi szempontból mondhatni jobban otthon vagyok a témában az átlagnál:) Örülök, hogy nyílt egy ilyen topik, remélem az amúgy kuriózumnak tekinthető japán témájú maketteket is látni fogunk!
Üdvözlet mindenkinek, kit érdekel a téma:)
Macal
<<< Vissza  
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7.