/ Fórumok /

Ki kicsoda a Makettinfo-n?

Mivel sokan olvassák a honlapot és még többen írnak is,talán röviden be is mutatkozhatnánk egymásnak,kik vagyunk és mivel is foglalkozunk?
A topikhoz csak bejelentkezett felhasználók tudnak hozzászólni. Kérem, jelentkezzen be itt!
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28.
Tamas008 246517 2005. december 14. 13:48
Válasz erre
:D
Azt láttuk hogy alig volt köztetek valami, ruha se nagyon :D
Bombraider 246516 2005. december 14. 13:47
Válasz erre
:)
Nemtudom mitől lett ilyen a kép,nem volt semmi köztünk és aki fényképezett között. De ez a kép így oké:)
Blackbird 246515 2005. december 14. 13:38
Válasz erre
Ezt mármás is megjegyezte:) Egyébként csak a két közgyűrű, és a napellenző miatt tűnik nagynak, és ritkán használom így, makrózáshoz inkább a nagylátószögűt teszem fel, de az nem mutat olyan jól.
RaPe 246514 2005. december 14. 13:28
Válasz erre
Blackbird, hogy neked mekkora! :D
Mekett 246513 2005. december 14. 13:11
Válasz erre
Észrevételezném, hogy Bomb és barátnője jól kivehetően vitrinüveg mögött van, ebből fakadólag valószínűbb, hogy csak madam Tusso (vagy hogy írják) viaszmúzeumában készült a kép, mint hétköznapi körülmények között :)
Bombraider 246512 2005. december 14. 12:34
Válasz erre
Havercsaj...:)
Tamas008 246511 2005. december 14. 12:26
Válasz erre
Bomb ezt én is kérdezem ki az a hölgyemény a balodon? :D
lucky 246510 2005. december 14. 12:15
Válasz erre
Bomb!
Ki az ott intim közelségben?Ha nem vagyok vindisgrétz?
Bombraider 246509 2005. december 14. 11:16
Válasz erre
szilveszter 178_2.jpg méret: 273.9 KB
Hát akkor én is rakok fel képet...:)
Blackbird 246508 2005. december 14. 11:10
Válasz erre
P1150385.JPG méret: 186.7 KB
Azon kedves hölgyversenyzők kedvéért,akik még nem ismernek, elhelyezek itt egy fotót magamról. Figyelem, a kép erősen korhatáros, 18 éven felüliek csak nagykorú felügyelete nékül tekinthetik meg!
RaPe 246507 2005. december 14. 10:29
Válasz erre
Ezaz, csak így tovább! Lassan épp kérni akartam a fotókat, de látom magatoktól felrakjátok ide, ami még egyszerűbb (nekem) :)
Lacus 246506 2005. december 14. 09:13
Válasz erre
Telek1.jpg méret: 174.1 KB
Foto0393.jpg méret: 59.3 KB
...látom új fertőzés indult útjára ebben a topicban, és ezt helyeslem, így csatlakozom hozzá :-)
Kalóz 246505 2005. december 13. 21:49
Válasz erre
Én BP, de harminc éve Szabolcs-Szatmár!
tray 246504 2005. december 13. 21:27
Válasz erre
Szevasz Tamas008!

Nyírtassi vagyok :)
(de már egy ideje BP)
lucky 246503 2005. december 13. 20:30
Válasz erre
P1010705k.jpg méret: 58.7 KB
Ha már képeket raktok fel akkor én is!
Tamas008 246502 2005. december 13. 20:17
Válasz erre
Tam?s 1.JPG méret: 43.9 KB
Sziasztok
Most fedeztem fel ezt a topicot és nem láttam sehol se a nevem:D
Szeretnék én is bemutatkozni igaz kicsit megkésve de itt vagyok. Csizmadia Tamás a becsületes nevem amit nem sokan tudnak mert eddig nem írtam le szinte sehova :D
Kisvárdáról egy szabolcsi kisvárosból jöttem Budapestre főiskolára tanulni és itt ragadt rám a makettezés.Nem rég kezdtem és nemvagyok túzottan járatos a magam 20 életévével ebben a szakmában. :D
Érdeklődési köröm a polgári jármüvel ott is inkább az európai kamionok de érdekelnek a motorok is és személyautok is. Nagyvonalakban ennyit tudtam összehozdani magamról.
945 246501 2005. december 13. 20:17
Válasz erre
Sziasztok!1975-ben születtem,Csiszér Ernő név áll a keresztlevelemen.Autók,repülők,harcjárművek után egy alkotói válságon mentem keresztül,mely másfél évig tartott.2004 nyarán vettem egy FH-16-os volvot.Azóta nincs megállás.Első makettjeimet Csehszlovákiából kaptam,6-8 éves lehettem(temperával festegettem őket,lepergett 1 nap múlva).Lenyűgöznek a teherautók,főleg az európaiak.Van egy kombi 940-es volvom,amit a gyár 945 tipusként azonosít.Ezért,945
Kalóz 246500 2005. december 13. 20:14
Válasz erre
És mért takartad el a Mitchellt???
pilotka 246499 2005. december 13. 19:49
Válasz erre
?n ?s mitchell_.jpg méret: 264.9 KB
bbb
pilotka 246498 2005. december 13. 19:47
Válasz erre
ááá
pilotka 246497 2005. december 13. 19:44
Válasz erre
na!
pilotka 246496 2005. december 13. 19:43
Válasz erre
én a nyáron: csak azért, hogy rámismerjetek!
iljusin 246495 2005. december 13. 19:28
Válasz erre
Nos, én (is) a rendszerváltás kölke vagyok, egy hideg, havas, februári délelőttön láttam meg az ózonlyukat a zirci kórház ablakán keresztül, szal, egy rendes bakonyi (betyár?!) vagyok. A technika mindig is érdekelt, szüleim mesélték, hogy már fél éves koromban igencsak érdekeltek a buszok, no meg a repülők...
'95-ben sajnos elköltöztünk a Bakonyból, pedig igazán oda voltam érte...Kellett hozzá jó 3 év, amíg fel tudtam dolgozni. A Bakonyban kezdtem el a túrázást is, ami szintén a kedvenc elfoglaltságaim közé tartozik. Jelenleg Alsóörsön, egy kis Veszprémmegyei 2000egynehány lakosú faluban élek, ahol a családom él, már évszázadok óta. A makettekkel körülbelül az ezredfordló tájékán találkoztam először, de a második világháborús harcesemények már nagjából 10éve élenken foglalkoztatnak. 2002 volt az a szerencsés év, február 16, amikor végignézhettem egy 1945.március.23-án az alsóörsi nádasba zuhant Il-2es csatarepülő maradványainak feltárását, és ekkora elhatároztam, hogy nekem ezzel kell foglalkoznom, azóta tart ez a szerelem, azaz lassan 4 éve. Nos, monom, az igazság az, hogy a makettezni a világháború hatására kezdtem el, megjegyeztem a gépek paramétereit, nagyon megtetszett egyes gépeknek a formája, hát miért ne építhetném meg?! És elkezdem ezt is...Mostanság igencsak vonzanak a harcjárművek is, különösen az a csodálatos Ural 4320as szovjet csodamasina. Nos, egy számomra igen tragikus magánéleti hatás után (nem kell halálesetre gondolni, barátnővel kapcsolatos) elkezdtem építeni egy Fokker D. VII.-est, 1:24es méretarányban, polisztirolból, szal, a modellezés is csalogat.(A Fokker előzménye egy 1:26os Gaz-AA teherautó volt...) 9.es korom óta tervezem, hogy megépítem a híres Balaton Volán Rt. tulajdonában levő FIZ-299es rendszámú csodálatos Ikarus-260as buszt, mely nekem, és persze sok más diáktársamnak is mindennapi nosztalgiázást nyújt, mivel ez transzportol el miket egészen a füredi p.u. ig. Ebből mindenki (aki ismerős Füreden) kitalálhatja, hogy a Lóczy Lajos Gimnáziumban tengetem diáknapjaimat. Említettem, hogy nagyon komálom a természetet, és a túrákat is, egy éve kezdtem el a teljesítménytúrázást, és ez a tél különösen átkos nekem, mert 3 túrából mind a 3 túrán tökig érő sár volt, na nem baj, bírni kell a strapát...Édes öcsibogyó, azt mondom, hogy ezeknél a dolgoknál, amiket csinálok, keresve se találhattam volna jobbat, pedig, -hülyén hangzik- de mindet valamilyen szinten csak poénból kezdtem el.Momentán hadtörténész szeretnék lenni, és remélem, hogy az is leszek, ez minden álmom. Ennyi.
---Fine---
Hooligan 246494 2005. december 9. 21:10
Válasz erre
Hát aszem nekem is illene már itten bemutatkozódni!

Becsületes nevem Vida Balázs, 84-es születésű hülyegyerek vagyok aki most Ürömön pazarolja az életét Pöst várostól egy percre. Jelenlegi melóm bicós futár amit nyagyon bírok csak sajna semmi időm nincs a legjobb barátnőimre a maketteimre.
A makettekkel sac per kb 4 éves koromban találkoztam elöször egy 1144-es f-14-es képében. Onnantól kezdve minden évben egyszer karácsonykor anyámék kidobtak az ablakon egy pár ezer forintot makettes fejlődésem érdekében, teljesen feleslegesen.
A gimis évek alatt már nem is tudtam mi az a makett...

Pontosan két éve, volt szerencsém betévedni azóta már törzshejemmé vált makettboltba és elkölteni minden zsetonomat egy revell Luchs ra amit ösze sem raktam. De valami megtetszet és újra elkezdtem. Innentől csak a többieket tudom idézni.

Az én stílusom nagyon hamar kialakult. Egy figura két repölő és egy félkész hajó.
Makettezésem már az első hónapokban a szarból várat elven vagy a legózás nagyszerű elvén alapult, bár mostmár inkább a sajátkészítésű teljes feljavítás érdekel szigorúan a második vh-s német harcjármű minden méretarányában. A boltban általában a legszarabb makettet veszem mert azzal jobb dolgozni és több vele a munka. Sosem voltam sorozatgyártó szóval eddig 15 maketten vagyok túl de a tervek már egy lexikont is betöltenének.

Jelen pillanatban párhuzamosan építek egy 135-ös stug IV-est és egy 172-es tiger II-est teljes belső térrel. Versenyezni anyira nem szeretek de szívesen viszem a cuccokat, inkább a hangulázs miatt tévedek ki egy kettőre.

Örülnék neki ha meg tudnék ismerkedni azokkal az arcokkal akik anti P.E.-sek
és szeretnek saját tervezésű cuccot építeni!!!

Na ez vagyok én a Hooligan
feró 246493 2005. október 1. 12:44
Válasz erre
sziasztok!

nemrég találtam ezt az oldalt és nagyon megtetszett! el is kezdtem makettezni az első makettem egy nissan skyline GT-R 34(penzzoil nismo) festést még nem vállaltam be majd a következőn!:) magamról: egy 15 éves veszprémi srác vagyok, és mindig is szeretem az autókat... kb. 2 éve érdekel inkább a lada és kb. azóta keresek lada makettet amit itt + is találtam, remélem tudok is szerezni! van 1 honlapom ami ugyan ladás: zsigulifan.atw.hu de nemsokára meglesz a makettes is! jah és azt szeretném kérni, hogy ha van veszprémi makettes írjon 1 mail-t! köszi
warbirds 246492 2005. szeptember 26. 08:26
Válasz erre
Szervusztok!

Ha megengeditek...:) Születési okmányaim szerint Hinel Tamás névvel illettek szüleim, mikor 24 évvel ezelőtt megláttam a napvilágot. A makettezés iránt való hajlam 10-12 éves koromban kezdett el csírázni bennem egy Academy Sopwith Camel képében. Ezt pedig gyorsan követte a többi repülőmakett. Manapság is ezen a téren kalandozom, bár néha elgondolkodom egy Tigris megépítésén is. :) Fő irányvonal a légcsavaros II. vh-s repülőgépek, de mostanában rákaptam a Luftwaffe '46-os prototípusaira. Ha valakit érdekel, néhány makettemről van itt pár kép.dzsemboree.freeweb.hu/kepek/hasznos/makettek/index.html
Üdv! warbirds
Flashpoint 246491 2005. szeptember 26. 07:41
Válasz erre
Csocsi, akkor én is:

Tóth Béla a becsületes nevem, nick-nevemet az Operation Flashpoint játékból kölcsönöztem, mivel ez a game térített vissza a helyes útra (értsd: jó tíz évig szünetelt a makettezés nálam, aztán a játékból kezdtem el összerakni a jellemzően előforduló járműveket). Az első makettes korszakomban mindent összeraktam, amit csak meg tudtam vásárolni, mostanában a modern szovjet (orosz, ukrán) repülőgépek és harcjárművek felé tendálok. Egyébként mostanában költöztem Budapestről Pannonhalmára, és távlati tervem itt a hiánypótlás, azaz egy helyi makett-és esetleg modellépítő kör létrehozása.
Üdv mindenkinek és isten áldja a polisztirolt :)
migfun 246490 2005. szeptember 26. 06:57
Válasz erre
Sziasztok!
migfun néven szoktam előfordulni, főként a fabulis fórumban, a makettinfót inkább csak böngészem rendszeresen. szig. szerint Szabó Győzőnek hívnak, használni szoktam az ifj. előjelzőt is, de ez nem hivatalos, krisztusi korban vagyok, Nyékládházán lakom (a helikopteres képeket én követtem el!). Nálam a makettezés jó 10 éve kezdődött, mint mindenkinél egy KP 1/72 miggel, csak nálam megmaradt ez a betegség. Mindenem a Mig-21 (10 különböző változatban van meg), de minden elérhető miget begyűjtöttem - nagy vágyam az unicraft mig-8 utka, de nagyon drága...- legalább dobozban (60+ összerekatlan makett).Én is sokkal lassabban rakom össze, mint gyűjtöm, és néha kirándulok más csöves gépek felé is(saabok, stb.). Ecsettel festek, de ez is megfelel.Eredetileg töri szakon végeztem, de (sajnos) már kinőttem, és a királyi magyar televízió miskolci kirendeltségén dolgozom.
BÉPÉ 246489 2005. szeptember 13. 18:20
Válasz erre
Joseph Hellertől vett szófordulattal élve Budai Péter vagyok, bár ez nem jelent semmit és majdnem 58 éves (sajnos). Nyugdíjas létemre foglalkozhatnék ráérősen a makettezéssel, de - miután a nyugdíj mellett dolgozom, ráadásul egy kertes családi házban lakom - nyáron szinte egyáltalán nem jutok oda a saját "felségterületemnek" számító makettező sarkomhoz. A makettezést még a 60-as években kezdtem, amikor jószerivel csak utasszállító repülőgépeket lehetett kapni, és üzlet is csak egy volt egész Pesten ahol ilyesmit találni lehetett. Ez volt a legendás "Merklines" a Váci utcában. Azután hosszú szünet következett, mert megcsaládosodtam. Egyszercsak a 2000. év fordulóján kezembe akadt véletlenül a kézikönyv a makettezésről és mint a vadászkutya, amelyik megérzi a vad szagát és utánnaveti magát, én is belevetettem magam újra a makettezésbe, de most már harcjárművekkel foglalkozom, azon belül is elsősorban II. vh-s német cuccokkal. A családban mindenkinek tetszik amiket készítek, kivéve a feleségemet, mert miközben "játszom" (szerinte) nem nagyon tudok vele beszélgetni. Tanulság: semmi sem olyan egyszerű, mint amilyennek látszik. Üdv mindenkinek: BÉPÉ
LACUS 246488 2005. szeptember 13. 12:26
Válasz erre
Na,veszem a bátorságot és én is írok magamról hamár csatlakoztam a makettinfohoz.Adóba Lászlónak hívnak,az úr 1978. esztendejében láttam meg a kórházi neonfényeket Kőbányán a Bajcsiban.Itt is nőttem fel.A makettezés nevű fertőzést korán elhúnyt édesapámtól kaptam el.Persze mint a legtöbb kisgyerek az 1/72-es katonákkal csak játszottam.El voltam szigetelve,nem volt makettező ismerősöm így magamtól fejlődtem lassan ,de biztosan.Mikor kezdtem már komolyabban elmerülni ebben a világban,hirtelen 8éves szünet következett.Kaptam 1 pici garzont Kispesten és odaköltöztem az akkori barátnőmmel.A makettek feledésbe merültek...
...egészen a tavalyi évig,amikor is besokalltam és eladtam a kis lakást.Vettem 1 telket és vállalkozni kezdtem...amit elbuktam:-)Hely,pénz hiányában a makettezés "csak" a hungarocellekből készült alkotásokra korlátozódott,viszont -szó szerint-ez segített az elmúlt 1 évet túlélni!!!A telken,mikor kint kellett laknom,bizony ezzel foglakoztam éjjel nappal,és nagyon szeretem csinálni.Az lesz a korona az a alkotásaimon,mikor majd harckocsik és figurák is kerülhetnek rájuk!Most éppen készülök a pénzem visszaperelni, fogtechnikus iskolába készülődök,új barátnőm van.Szóval talán lassan helyreáll az életem...Az elmúlt 1 év három dologra megtanított:1.az életünk napok alatt romba dőlhet! 2.az ember erősebb,mint azt gondolná magáról! 3.az ALKOTÁS,a MŰVÉSZET(legyen bármilyen)kiváló terápia az ember lelkivilágának,ha az válságban van.Nos,ennyi dióhéjjban és remélem sok emberrel fogok megismerkedni,méghozzá versenyeken,mint résztvevő...:-)
Ádám 246487 2005. augusztus 30. 15:46
Válasz erre
Sziasztok!
Én is csatlakozom topic népes táborához.
Nos a becsületes nevem Baranovszky Ádám. Nemrég töltöttem be a 24. életévemet. A BME padjait koptatom és próbálom öregbíteni a magyar hídépítők hírnevét. Immár Budapesten lakom a menyasszonyommal, de előtte Győrben laktam. Az egyetem mellett dolgozom is, szerencsére a leendő szakmámban, hidak tervezésében veszek részt.
A makettépítéssel először nagyjából 5 éves koromban találkoztam, amikor Édesapámmal összeraktunk (bár ez 1 pöttyet túlzás, inkább Ő rakott össze) egy orosz jégtörő hajót, meg egy 1:72-es (talán) Spitfiret. Aztán következett 1 kis szünet, amit nagyjából legózással töltöttem ki, majd újra rátaláltam a makettezésre középiskola elején. Pár db 1:72-es szárazföldi jármű megépítése után rájötem, hogy a helikopterek állnak mégis a legközelebb hozzám. Eleinte ebből is 1/72-t építettem. Az utolsó műanyag makettem egy 1:48-as Apache volt, amit azóta sem fejeztem be teljesen, pedig már nem lenne vele nagyon sok munka. Ezt követően megint szünet következett a makettes pályafutásomban, mert elkezdődött az egyetem...
Körülbelül 1,5-2 éve találtam rá az interneten a papírmakettekre. Szerelem volt első látásra... Azóta ilyeneket építek. Eleinte F1-es autókat, majd polgári, leginkább építőiparhoz kapcsolódó járművek következtek, és vannak azóta is terítéken... Lehet, hogy szakmai ártalom?!
Versenyen még nem mérettem meg magam, de lassan talán eljön az ideje...
Hát azt hiszem, hogy röviden ennyi!
Üdvözlet:
Ádám
Shrek 246486 2005. augusztus 30. 00:31
Válasz erre
Nehogy pont én maradjak ki ebből! (Bár nem vagyok nagy szereplő)
Becsületes nevem Bóka Zoltán. Idén leszek 26 éves. Budapesten lakom. KB. 12 éve érdekel a makett (modell) építés. Még megboldogult (nevelő)apám fertőzött meg. Bár Ő inkább hajókat gyűjtött. Én elég vegyes izléssel bírok. De főleg M=1:72 modern amcsi repcsiket és helcsiket gyűjtök. Persze akad más is. Úgy vagyok vele, hogy ami ránézésre megtetszik, és elérhető árban van azt megveszem. Így van pár 1/48 helikopim. 1/35 M1,Leo2,Bradley, valami panzer.valamint sport kocsik és néhány hajó(ezeket, már mint a hajókat havertól kaptam olyan állapotban, amilyenben, és néha próbálok rajtuk szépíteni)Illetve Nagy StarWars rajongó vagyok, csak mire mertem volna ilyen modelleket venni, addigra Magyarországon (pontosabban Bp.-en) már nem nagyon lehetett kapni. De hála GSOLO-nak most már ezekből is akad egy néhány. Ami persze bővűlni fog. Pontosan még nem számoltam össze, de kb. 100-120 makettem van. Idő hiányában ebből (ezt megszámoltam) 40 még dobozban. 7 pedig megkezdett állapotban. Nagyából ennyi. JA! Szakmám szerint épületszobrász lennék, de most egy hypermarketben dolgozom, mint árufeltöltő. Szakmámban összesen 1hónapot nyomtam le. Amúgy szeretem a szakmám, de ...(ezt inkább hagggyyyuuukkk vagy ilyesmi)
DPInc 246485 2005. augusztus 29. 23:04
Válasz erre
na, akkor én is, ha már megláttam ezt a topicot.
Nevem Gulyás László (neten DeltaPower Inc.), lassan 22 éve koptatom a cipőtalpakat. Jelenleg informatika szakos fősulin tanulok.
Anno 5. osztályos kisiskolás koromban megláttam a kirakatban 1 Heller repcsit és rövid úton kikunyeráltam magamnak... azóta nincs megállás.
Fő profil modern nyugati gépek és II. vh-s vadászok 1:72-ben, általában megtetszik valamelyik gép és megépítem. (Magyar géphez még nem mertem hozzáfogni, az első Szu-22M-3 lesz, ha elég tehetséget érzek magamban). Nagy kedvencem az A-10, eddig 3 darab van belőle, jelenleg is azt építek pár hónapja. Sajna fősuli mellett nem nagyon tudok dolgozni rajta.
Versenyekre nem járok, ált. évente 1-2szer rendeznek nálunk nonprofit amatőr kiállítást, ahova mindenki elhozza amije van, minél több annál jobb alapon; itt szoktam szerepelni.
Legnagyobb vágyaim közé tartozik egy 32-es Trumpeter A-10-es és egy Academy Tigris belsővel... ja és a Messer 109 1:48-ban.
Ha minden jól megy hamarosan én is teszek fel pár képet az általam elkövetett kitekről (mihelyt lesz digikamera).
Laci
Angel 246484 2005. augusztus 29. 20:06
Válasz erre
szia. nem sajátokat festek , de ha hiányzik valami akkor ki tudom pótolni.
korzaar 246483 2005. augusztus 29. 20:05
Válasz erre
Szia! Saját készitésű figurákat festesz? korzaar
Angel 246482 2005. augusztus 29. 20:02
Válasz erre
lucky 246481 2005. augusztus 29. 20:00
Válasz erre
Szia Angel!Te makettezel?
Angel 246480 2005. augusztus 29. 19:54
Válasz erre
sziasztok
hát úgy vettem észre, h itt én vagyok az egyedi lány...eredeti nevem:Egresi Lídia,(András lánya)Mosonmagyaróvárról
visi 246479 2005. május 13. 08:12
Válasz erre
Köszönöm szépen az elismerő szavakat.
Tálti 246478 2005. május 12. 22:51
Válasz erre
Hát ha én az én stugomat ilyen szépen le tudnám festeni, akkor nem is mondom, hogy mit tennék örömömben :-)

Gratula, sztem is szépek.
Balu 246477 2005. május 12. 17:39
Válasz erre
h = hogy
Balu 246476 2005. május 12. 17:39
Válasz erre
Szia Visi!

Nem kell mentegetőznöd! Lehet h "csak" ecsettel festesz, de azzal nagyon ügyesen! Gratula!

Balu
Kalóz 246475 2005. május 12. 16:18
Válasz erre
visi!
Ne mentegetőzz, hogy ecsettel festesz! Én is azt használok, azzal is lehet szépen dolgozni. Mint ahogy a képeid is bizonyítják, különösen a 0064-es, amin már minden elég jól kivehető.
visi 246474 2005. május 12. 08:25
Válasz erre
DSC010079.JPG méret: 77 KB
DSC010077.JPG méret: 92.5 KB
DSC010064.JPG méret: 87 KB
DSC010073.JPG méret: 92.5 KB
Szia Kalóz!
Sajnos nincs saját digi gépem, ezek is egy kölcsön kamerával készültek. De találtam még néhányat. Mentségemre legyen mondva, hogy ecsettel festek csak. Szivesen fogadok minden kritikát velük kapcsolatban.
A tegnapi bemutatkozáshoz még hozzáfűzném hogy agrármérnök a végzettségem, de nem a szakmámban dolgozom.
Kalóz 246473 2005. május 11. 20:27
Válasz erre
Szia, visi!

Nem tudnál közelebbi, és világosabb képeket elkövetni? Mert ami látszik, eléggé ígéretes!
visi 246472 2005. május 11. 10:25
Válasz erre
DSC01035.JPG méret: 89 KB
Sziasztok! Visi vagyok, a gép másik oldalán pedig Gulyás László ül.
Ezen a fórumon főként olvasok, de máshol már ezen a nicknéven találkozhattunk.
Az idén töltöm be a 32. életévemet, ennek ellenére még csak két éve építek, 1/35 II. vh.-ús járműveket, figurákat. Egerfarmoson élek, két kisfiammal, nejemmel, kutyával, minden egyéb tartozékkal.
Érdekesen sodródtam ebbe a hobbiba. Egy lelkibánatban szenvedő barátomnak segítettem elfoglaltságot keresni és mivel történelmet kedvelő emberek volnánk, ezt ajánlgattam neki. Nagyszülői elbeszélések is hatottak rám, mivel 44. novemberében Füzesabonyban több mint egy hétig zajlottak harci cselekmények, ezért gyerekként gyakran hallgattam a nagyszülők elbeszéléseit. Aztán kiváncsiságból vettem egy Kübelwagent és én raktam össze. Azóta is építek. Nekem nincs felhalmozott készletem, én keresek, vásárlok, anyagot gyűjtök, majd építek. Aztán kezdődik előlröl. Álmom egy dioráma, (füzesabonyi eseménnyel) de még nem merek belekezdeni. Én is azt érzem hogy folyamatosan fejlődöm, de az első is ugyanolyan kedves számomra mint a legutoljára összerakott. Amikor pedig nem építek, a kisfiaimmal gubbasztunk a vitrin előtt és leskelődünk.
Balu 246471 2005. május 10. 20:04
Válasz erre
mop_6570.790x527.jpg méret: 43.7 KB
Sziasztok!

Találtam egy képet az egyik munkámról, aminek a mérete sem túl nagy úgyhogy fel is teszem!

Balu
Kalóz 246470 2005. május 10. 19:41
Válasz erre
Balu!
Az enyém Adobe PhotoDeluxe, de a Photoshop is jó kell legyen.

Az SG egy általános fórum, egyébként reméltem, hogy nem Te vagy ugyanezen nicknév alatt.
Balu 246469 2005. május 10. 19:05
Válasz erre
Köszi Ákos!

Megnézem!

Balu
Ákos 246468 2005. május 10. 14:43
Válasz erre
Balu!
IrfanView tökéletesen jó a kép átméretezésre, élesítésre és még sok mindenre.
www.irfanview.com És a magyar modul is letölthető.
Egy kis magyar leírás:
http://www.fabulis.hu/magazin/rovat10/cikk40/_irfanview.php
<<< Vissza Tovább >>>
1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,14.,15.,16.,17.,18.,19.,20.,
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20.,
21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28.