UV OCC logo Bike

Itt az UV moci. Asszem nagyon jól mutat igy UV fény alatt.
UV OCC logo Bike
Itt az UV moci. Asszem nagyon jól mutat igy UV fény alatt.
Előző kép Vissza Tovább Következő kép
OCC logo bike
OCC logo bike
OCC bike
OCC bike
Első kerék

Az első kerék és a sárvédő, nagyjából a logo szerint. Ha minden igaz akkor ez egy C betű :)
Első kerék
A nagy C

Maga a váz, a nagy C. Közte a blokk.
A nagy C
Hátsó rész

Az O betű (elméletileg) Itt lehet valamennyire látni a kipufogót ami elég érdekes helyre került.
Hátsó rész
OCC logo bike
OCC logo bike
OCC logo a tankon

Sajna kicsit elmosodott a kép :( Filccel felrajzoltam az eredeti OCC logot a tankra.
OCC logo a tankon
érdekes...

Itt jól lehet látni a kipufogó elvezetését. Nem partikus de nagyon mutatós...vagy tévedek? :D
érdekes
tárcsafék

Az első kerék a túloldalról, innen azért már nehezebben olvasható ki az OCC :) A tárcsafék sima ezüst karton amit kilyukasztottam :P legyen hütés azért már... valahogy megkell állni
tárcsafék
blokk és a primer

Látható a motorblokk és a primerfedél amin egy kard diszeleg.
blokk és a primer
alulról

Nahhhh... kb ilyen alulról, egy kerék fenn, és kipufogó középen és egy kerék lenn. Az első kerék szokás szerint 1cm széles a hátsó itt "csak" 2 cm széles lett.
alulról
Front
Front
UV OCC logo Bike

Itt az UV moci. Asszem nagyon jól mutat igy UV fény alatt.
UV OCC logo Bike
UV tank

Felülről az UV-s Bike. Ide is felnyomtam az OCC logot.
UV tank
UV bike

Ez egy kicsit sejtelmes kép lett, szinte alig látszik valami.Csak a hátsó sárvédő a vaskereszttel a tank egy része illetve a kormány. Na ilyen ha kukk sötétben csak az UV világit :D
UV bike
UV bike

UV fény nélkül ilyen. Kicsit másabb a felni és a kipufogó a bal oldalon van.Lényegében ennyi.
UV bike
UV bike

Itt a kipufogó. A váz alatt nem fért el mivel ez már alacsonyabban van.
UV bike
UV bike

Erről az oldalról nehezebb kiolvasni az OCC-t de innen is jól nézz ki... remélem
UV bike