illeszkedés hátul

Eléggé rusztikus az illeszkedés, itt is a húzott szál+Tamiya Extra Thin Cement lesz az első kezelés.
illeszkedés hátul
Eléggé rusztikus az illeszkedés, itt is a húzott szál+Tamiya Extra Thin Cement lesz az első kezelés.
Előző kép Vissza Tovább Következő kép
megerősített futóakna

Mivel a futóműakna a kis ragasztási felület miatt hajlamos beszakadni, megerősítettem kis rézlemezek beragasztásával.
megerősített futó...
kabin

A kabin mögött bekarikázott résznél a fehér részeknél elég nagy rések voltak (húzott szállal van egyelőre kitöltve, félő hogy a tömítő beszívódna, beszakadna magában. Majd még szépen kitömítem, csiszolom).
kabin
illeszkedés hátul

Eléggé rusztikus az illeszkedés, itt is a húzott szál+Tamiya Extra Thin Cement lesz az első kezelés.
illeszkedés hátul
illeszkedés elöl

Elöl a bekarikázott résznél is volt egy kb. fél mm-es rész, ahol húzott szál beragasztásával orvosoltam a problémát.
Sajnos itt még az orr-rész illeszkedése is tré: felül OK, de alul az orr-rész szélesebb, kb. 1 mm-mel.
illeszkedés elöl
illeszkedés alul

Alul is elég laza az illeszkedés, itt majd beragasztok egy távtartót, ami szétfeszíti a törzset, hogy kisebb legyen a rés, ezzel remélem az orr-rész is pontosabban fog illeszkedni.
illeszkedés alul