7. A beömlő formájának hibája oldalról a legfeltűnőbb. A Revell teteje szinte teljesen egyenes, míg a Hasegawáé kellően ívelt.
7. A beömlő formájának hibája oldalról a legfeltűnőbb. A Revell teteje szinte teljesen egyenes, míg a Hasegawáé kellően ívelt.

Előző kép Vissza Tovább Következő kép
1. Revell sárkány és Italeri orrkúp házasság eredménye egy J változat. Jól kivehető a svanc tetejének rossz szöge és a főfutó akna ajtó hibás osztási síkja.
1. Revell sárkány...
2. Revell sárkányra épített Hasegawa orrkúp eredménye egy S változat. Jól kivehető a testesebb Hase radarborítás, ami nagyon hasonlít az eredetire, viszont túlzottan lóg a törzshöz képest.
2. Revell sárká...
3. A Revell orr részének formája szerintem az eddigi legjobb. A svanc tetejének és a főfutó akna ajtajának pontatlansága javítható, de a beömlő és a kabintetők hibáját elfogadtam.
3. A Revell orr ré...
4. Talán kivehető a Revell (bal)nagyobb és szögletesebb beömlője. A Hasegawáé (jobb) igazibb. Megfihyelhető még az eltérő RF-ek orrfutó aknaajtóban elhelyezett fénytechnikája.
4. Talán kivehető...
5. Revell RF-4B túlzottan nagy szívócsatornával.
5. Revell RF-4B tú...
6. Hasegawa RF-4C beömlői szerintem tökéletesek méret és alak szempontlából.
6. Hasegawa RF-4C be...
7. A beömlő formájának hibája oldalról a legfeltűnőbb. A Revell teteje szinte teljesen egyenes, míg a Hasegawáé kellően ívelt.
7. A beömlő formá...
8. Kabintető probléma 1. A csukott kabinú Hasegava komplett kabintető része szerintem túl nagy. (kicsit belugás) És eleve nagyon kiemelkedik a törzs tetejéhez képest.
8. Kabintető probl...
9. Kabintető probléma 2. Az is lehet, hogy a különálló orrszekció pozícionálása pontatlan. Nagyon felfelé áll a törzshöz képest. Ezt jól mutatja a beömlő teteje és a kabintető alja közötti nagy távolság.
9. Kabintető probl...