Elkészítettem a futóakna és a futószárak kábelezését, valamint a törzs alatti kisebb antennákat is.
A "Tokyo Club" Mustangja
|
|
Az Eduard nagyszám...
|
|
|
A gép eredetije...
|
|
|
Az Eduard a jobb...
|
|
|
A fémfelületek fé...
|
|
|
A fülketető mögö...
|
|
|
A fékszárny a...
|
|
|
A Margaret IV maxim...
|
|
|
A makett koszolásá...
|
|
|
A HVAR rakétákat...
|
|
|
A pilótafülke elő...
|
|
|
A simára tömített...
|
|
|
Elkészítettem a...
|
|
|
Nem is lenne igazi a...
|
|
|
Az Uncle Dog navigá...
|